gnome-characters master - en to tg translation catalogue (20 entries)

en: About
tg: Дар бораи барнома

en: Quit
tg: Анҷоми кор

en: Loading…
tg: Дар ҳоли боркунӣ…

en: Copy Character
tg: Нусха бардоштани аломат

en: Current page
tg: Саҳифаи ҷорӣ

en: GNOME Characters
tg: Аломатҳои GNOME

en: Characters
tg: Аломатҳо

en: Font to display characters
tg: Шрифт барои намоиш додани аломатҳо

en: Pictures
tg: Суратҳо

en: Unicode U+%04s
tg: Юникоди U+%04s

en: Characters Application
tg: Барномаи аломатҳо

en: Characters Application started
tg: Барномаи аломатҳо оғоз ёфт

en: Characters Application exiting
tg: Барномаи аломатҳо анҷом ёфт

en: None
tg: Ҳеҷ

en: Unknown character name
tg: Номи аломат номаълум аст

en: Character Map
tg: Харитаи аломатҳо

en: %s (%s only)
tg: %s (танҳо %s)

en: %s Character List
tg: Рӯйхати аломатҳои %s

en: Search Result Character List
tg: Натиҷаи ҷустуҷӯ дар рӯйхати аломатҳо

note: FIXME: Can't use GtkContainer.child_get_property.
en: Search Result
tg: Натиҷаи ҷустуҷӯ
