gnome-characters master - en to fur translation catalogue (53 entries)

en: _Copy Character
fur: _Copie caratar

en: _See Also
fur: _Viôt ancje

en: See Also
fur: Viôt ancje

en: Recently Used
fur: Doprâts di resint

en: Emojis
fur: Emoji

en: Smileys & Emotion
fur: Musutis e emozions

en: People & Body
fur: Personis e cuarp

en: Animals & Nature
fur: Bestiis e nature

en: Food & Drink
fur: Mangjâ e bevi

en: Travel & Places
fur: Viaçs e lûcs

en: Activities
fur: Ativitâts

en: Objects
fur: Ogjets

en: Symbols
fur: Simbui

en: Flags
fur: Bandieris

en: Letters & Symbols
fur: Letaris e simbui

en: Punctuation
fur: Puntuazion

en: Arrows
fur: Frecis

en: Bullets
fur: Listis

en: Pictures
fur: Figuris

en: Currencies
fur: Valudis

en: Math
fur: Matematiche

en: Letters
fur: Letaris

[ctx: shortcut window]
en: General
fur: Gjenerâl

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
fur: Vierç menù principâl

[ctx: shortcut window]
en: Search
fur: Cîr

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
fur: Mostre scurtis di tastiere

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fur: Jes

en: _Keyboard Shortcuts
fur: _Scurtis di tastiere

en: _About Characters
fur: _Informazions su Caratars

en: Characters
fur: Caratars

en: Search
fur: Cîr

en: Main Menu
fur: Menù principâl

en: Search characters
fur: Cîr caratars

en: No Recent Characters
fur: Nissun caratar resint

en: Characters will appear here if you use them
fur: I caratars a vignaran fûr achì se tu ju dopris

en: No Results
fur: Nissun risultât

en: Try a different search
fur: Prove cuntune ricercje diferente

en: Loading…
fur: Daûr a cjamâ…

en: Character map application
fur: Aplicazion des mapis caratars

en: Characters is a simple utility application to find and insert unusual characters. It allows you to quickly find the character you are looking for by searching for keywords.
fur: Caratars al è un sempliç program par la ricercje e l'inseriment di caratars insolits. Al permet di cirî di corse dai caratars a mieç di une ricercje par peraulis clâf.

en: You can also browse characters by categories, such as Punctuation, Pictures, etc.
fur: Al è pussibil ancje esplorâ i caratars par categorie come puntuazions, figuris, ecc.

en: Utility application to find and insert unusual characters
fur: Aplicazion par cirî e inserî caratars insolits

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;symbols;
fur: caratars;unicode;puntuazion;matematiche;letaris;emoji;emoticon;simbui;

en: Maximum recent characters
fur: Massim numar di caratars resints

en: Unknown character name
fur: Non caratar no cognossût

note: TRANSLATORS: the first variable is a character, the second is a font
en: %s is not included in %s
fur: %s nol è includût in %s

en: Character copied to clipboard
fur: Caratar copiât tes notis

en: Unassigned
fur: No assegnât

en: Character copied
fur: Caratar copiât

en: Character was copied successfully
fur: Il caratar al è stât copiât cun sucès

en: %s Sidebar Row
fur: rie de sbare laterâl %s

en: Search Result
fur: Risultâts de ricercje

en: The GNOME Project
fur: Il Progjet GNOME
