gnome-characters master - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: _Copy Character
lt: _Kopijuoti simbolį

en: Unicode
lt: Unikodas

en: _See Also
lt: _Taip pat žiūrėti

en: See Also
lt: Taip pat žiūrėti

en: Recently Used
lt: Neseniai naudoti

en: Emojis
lt: Emoji

en: Smileys & Emotion
lt: Šypsniukai ir emocijos

en: People & Body
lt: Žmonės ir kūnas

en: Animals & Nature
lt: Gyvūnai ir gamta

en: Food & Drink
lt: Maistas ir gėrimai

en: Travel & Places
lt: Kelionės ir vietos

en: Activities
lt: Veiklos

en: Objects
lt: Objektai

en: Symbols
lt: Simboliai

en: Flags
lt: Požymiai

en: Letters & Symbols
lt: Raidės ir simboliai

en: Punctuation
lt: Skyrybos ženklai

en: Arrows
lt: Rodyklės

en: Bullets
lt: Punktai

en: Pictures
lt: Paveikslėliai

en: Currencies
lt: Valiutos

en: Math
lt: Matematiniai

en: Letters
lt: Raidės

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Esmė

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
lt: Atverti pagrindinį meniu

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
lt: Rodyti klaviatūros trumpinius

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Characters
lt: _Apie simbolius

en: Characters
lt: Simboliai

en: Search
lt: Ieškoti

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Search characters
lt: Ieškoti simbolių

en: No Recent Characters
lt: Nėra neseniai naudotų simbolių

en: Characters will appear here if you use them
lt: Simboliai bus matomi čia, jei juos naudosite

en: No Results
lt: Nėra rezultatų

en: Try a different search
lt: Bandykite kitą paiešką

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Character map application
lt: Simbolių žemėlapio programa

en: Characters is a simple utility application to find and insert unusual characters. It allows you to quickly find the character you are looking for by searching for keywords.
lt: Simboliai yra paprasta programa simbolių suradimui ir įterpimui. Ji leidžia greitai rasti pageidaujamą simbolį ieškant raktinių žodžių.

en: You can also browse characters by categories, such as Punctuation, Pictures, etc.
lt: Taip pat galite ieškoti simbolių pagal kategorijas, tokias kaip skyrybos ženklai, paveikslėliai ir kt.

en: Utility application to find and insert unusual characters
lt: Programa neįprastų simbolių suradimui ir įterpimui

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;symbols;
lt: simboliai;unikodas;skyryba;matematika;raidės;šypsniukai;emotikonos;simboliai;

en: Maximum recent characters
lt: Didžiausiais neseniai naudotų simbolių skaičius

en: Unknown character name
lt: Nežinomas simbolio pavadinimas

note: TRANSLATORS: the first variable is a character, the second is a font
en: %s is not included in %s
lt: %s nėra įtrauktas į %s

en: Character copied to clipboard
lt: Simbolis nukopijuotas į iškarpinę

en: Unassigned
lt: Nepriskirta

en: Character copied
lt: Simbolis nukopijuotas

en: Character was copied successfully
lt: Simbolis sėkmingai nukopijuotas

en: %s Sidebar Row
lt: %s šoninės juostos eilutė

en: Search Result
lt: Paieškos rezultatai

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas
