gnome-characters master - en to sl_SI translation catalogue (54 entries)

en: _Copy Character
sl_SI: _Kopiraj znak

en: Unicode
sl_SI: Unikod

en: _See Also
sl_SI: _Poglejte tudi

en: See Also
sl_SI: Poglejte tudi

en: Recently Used
sl_SI: Nedavno uporabljeno

en: Emojis
sl_SI: Izrazne ikone

en: Smileys & Emotion
sl_SI: Smeški in Izrazne ikone

en: People & Body
sl_SI: Človek in Telo

en: Animals & Nature
sl_SI: Živali in Narava

en: Food & Drink
sl_SI: Hrana in Pijača

en: Travel & Places
sl_SI: Potovanja in Mesta

en: Activities
sl_SI: Dejavnosti

en: Objects
sl_SI: Predmeti

en: Symbols
sl_SI: Simboli

en: Flags
sl_SI: Zastavice

en: Letters & Symbols
sl_SI: Črke in Simboli

en: Punctuation
sl_SI: Ločila

en: Arrows
sl_SI: Puščice

en: Bullets
sl_SI: Vrstične oznake

en: Pictures
sl_SI: Sličice

en: Currencies
sl_SI: Denarne enote

en: Math
sl_SI: Matematični znaki

en: Letters
sl_SI: Črke

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
sl_SI: Odpre glavni meni

[ctx: shortcut window]
en: Search
sl_SI: Iskanje

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Characters
sl_SI: _O programu

en: Characters
sl_SI: Znaki

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Search characters
sl_SI: Iskanje znakov

en: No Recent Characters
sl_SI: Ni nedavno izbranih znakov

en: Characters will appear here if you use them
sl_SI: V tem oknu bodo pokazani vsi uporabljeni znaki

en: No Results
sl_SI: Ni najdenih zadetkov

en: Try a different search
sl_SI: Poskusite z drugačnim iskalnim nizom

en: Loading…
sl_SI: Poteka nalaganje …

en: Character map application
sl_SI: Program za prikaz znakov pisav

en: Characters is a simple utility application to find and insert unusual characters. It allows you to quickly find the character you are looking for by searching for keywords.
sl_SI: Program Znaki je enostaven program za iskanje in vstavljanje neobičajnih znakov v besedilo. Omogoča hitro iskanje s ključnimi opisnimi besedami.

en: You can also browse characters by categories, such as Punctuation, Pictures, etc.
sl_SI: Kategorije, kot so Znaki, Ločila, Sličice in podobno, je mogoče tudi prebrskati.

en: Utility application to find and insert unusual characters
sl_SI: Program za iskanje in vstavljanje neobičajnih znakov

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;symbols;
sl_SI: znaki;unikod;unicode;matematika;ločila;črke;emotikoni;izrazne ikone;emoji;simboli;ločila;

en: Maximum recent characters
sl_SI: Največje število nedavno uporabljenih znakov

en: Unknown character name
sl_SI: Neznano ime znaka

note: TRANSLATORS: the first variable is a character, the second is a font
en: %s is not included in %s
sl_SI: Znak %s ni vključen v %s

en: Character copied to clipboard
sl_SI: Znak je kopiran v odložišče

en: Unassigned
sl_SI: Nedodeljeno

en: Character copied
sl_SI: Znak je kopiran

en: Character was copied successfully
sl_SI: Znak je uspešno kopiran

en: %s Sidebar Row
sl_SI: Vrstica bočnega okna %s

en: Search Result
sl_SI: Zadetki iskanja

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME
