gnome-games 2.6 - en to is translation catalogue (6 entries)

note: Title for preferences dialog
en: Preferences
is: Stillingar

en: The width of the window
is: Breidd glugga

en: The height of the window
is: Hæð glugga

note: Preferences Dialog: Combo box entry for custom game timer
en: Custom
is: Skilgreint

note: Preferences Dialog: Tab title for game preferences
en: _Game
is: _Leikur

en: Paused
is: Hlé
