gnome-clocks master - en to lt translation catalogue (137 entries)

en: Clocks
lt: Laikrodžiai

en: Clocks for world times, plus alarms, stopwatch and a timer
lt: Pasaulio laikų laikrodžiai, taip pat žadintuvai, chronometras ir laikmatis

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: time;timer;alarm;world clock;stopwatch;time zone;
lt: laikas;laikmatis;žadintuvas;pasaulio laikrodis;chronometras;laiko juosta;

en: Allows world clocks to be displayed for your time zone.
lt: Leidžia rodyti pasaulio laikrodžius jūsų laiko zonai.

en: Configured world clocks
lt: Nustatyti pasaulio laikrodžiai

en: List of world clocks to show.
lt: Rodomų pasaulio laikrodžių sąrašas.

en: Configured alarms
lt: Nustatyti žadintuvai

en: List of alarms set.
lt: Nustatytų žadintuvų sąrašas.

en: Configured Timers
lt: Nustatyti laikmačiai

en: List of timers set.
lt: Nustatytų laikmačių sąrašas.

en: Geolocation support
lt: Geografinės padėties palaikymas

en: Turn geolocation support on and off.
lt: Įjungti ar išjungti geografinės padėties palaikymą.

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Whether the window is maximized.
lt: Ar langas išdidintas.

en: Window width and height
lt: Lango plotis ir aukštis

en: Width and height of the window.
lt: Lango plotis ir aukštis.

en: Panel state
lt: Skydelio būsena

en: Current clock panel.
lt: Dabartinis laikrodžio skydelis.

en: Keep track of time
lt: Sekti laiką

en: A simple and elegant clock application. It includes world clocks, alarms, a stopwatch, and timers.
lt: Paprasta ir elegantiškai laikrodžių programa. Ji turi pasaulio laikrodžius, žadintuvus, chronometrą ir laikmačius.

en: Show the time in different cities around the world
lt: Rodyti įvairių pasaulio miestų laiką

en: Set alarms to wake you up
lt: Nustatyti žadintuvus

en: Measure elapsed time with an accurate stopwatch
lt: Matuoti praėjusį laiką tiksliu chronometru

en: Set timers to properly cook your food
lt: Tvarkingai nustatyti laikmačius maisto ruošimui

en: Initial screen
lt: Pradinis ekranas

en: Alarms screen
lt: Žadintuvų ekranas

en: Stopwatch screen
lt: Chronometro ekranas

en: Timer screen
lt: Laikmačio ekranas

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Next Section
lt: Pereiti prie kitos skilties

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Previous Section
lt: Pereiti prie ankstesnės skilties

[ctx: shortcut window]
en: Go to the World Section
lt: Pereiti prie pasaulio skilties

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Alarms Section
lt: Pereiti prie žadintuvų skilties

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Stopwatch Section
lt: Pereiti prie chronometro skilties

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Timer Section
lt: Pereiti prie laikmačio skilties

[ctx: shortcut window]
en: World Clocks
lt: Pasaulio laikrodžiai

[ctx: shortcut window]
en: Add a World Clock
lt: Pridėti pasaulio laikrodį

[ctx: shortcut window]
en: Alarm
lt: Žadintuvas

[ctx: shortcut window]
en: Add an Alarm
lt: Pridėti žadintuvą

[ctx: shortcut window]
en: Stopwatch
lt: Chronometras

[ctx: shortcut window]
en: Pause All
lt: Pristabdyti viską

[ctx: shortcut window]
en: Timer
lt: Laikmatis

[ctx: shortcut window]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: shortcut window]
en: New Timer
lt: Naujas laikmatis

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Add A_larm…
lt: Pridėti ž_adintuvą…

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Snooze
lt: Atidėti

en: Repeats
lt: Kartojama

en: Delete
lt: Ištrinti

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Alarm
lt: Naujas žadintuvas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Add
lt: _Pridėti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Ring Duration
lt: Skambėjimo trukmė

en: Snooze Duration
lt: Nutildymo trukmė

en: You already have an alarm for this time.
lt: Jau turite žadintuvą šiam laikui.

en: R_emove Alarm
lt: _Pašalinti žadintuvą

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About Clocks
lt: _Apie laikrodžius

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: _Start
lt: Palei_sti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Time
lt: Laikas

en: Difference
lt: Skirtumas

en: St_art
lt: P_leisti

en: Title…
lt: Pavadinimas…

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Start
lt: Paleisti

en: Reset
lt: Atstatyti

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Timer
lt: Naujas laikmatis

en: Quick Start
lt: Greitai paleisti

en: Set Timer
lt: Nustatyti laikmatį

en: _World
lt: _Pasaulis

en: Ala_rms
lt: Ž_adintuvai

en: _Stopwatch
lt: _Chronometras

en: _Timer
lt: _Laikmatis

en: Clock
lt: Laikrodžis

en: Alarm Ringing
lt: Skamba žadintuvas

en: _Add World Clock…
lt: Pridėti p_asaulio laikrodį…

en: Add a New World Clock
lt: Pridėti naują pasaulio laikrodį

en: Search for a City
lt: Ieškoti miesto

en: Sunrise
lt: Saulėtekis

en: Sunset
lt: Saulėlydis

en: Alarm set for %s from now
lt: Žadintuvas nustatytas %s nuo dabar

note: Prior to 3.36 unamed alarms would just be called "Alarm", pretend alarms called "Alarm" don't have a name (of course this fails if the language/translation has since changed)
en: Alarm
lt: Žadintuvas

note: Translators: The alarm for the time %s titled %s has been "snoozed"
en: %s: Snoozed until %s
lt: %s: Užmigdyta iki %s

note: Translators: %s is a time
en: Snoozed until %s
lt: Užmigdyta iki %s

note: Translators: The alarm titled %s was "missed"
en: Alarm %s was missed
lt: Žadintuvas %s buvo praleistas

en: Alarm was missed
lt: Žadintuvų buvo praleistas

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 10 minutes
lt: 10 minučių

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 20 minutes
lt: 20 minučių

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

en: Edit Alarm
lt: Redaguoti žadintuvą

en: _Done
lt: _Atlikta

en: Print version information and exit
lt: Atspausdinti versijos informaciją ir išeiti

en: Lap
lt: Ratas

en: Resume
lt: Tęsti

en: Lap %i
lt: Ratas %i

en: Time is up!
lt: Laikas!

en: Timer countdown finished
lt: Laikmačio skaičiavimas baigėsi

note: Translators: The time is the same as the local time
en: Current timezone
lt: Dabartinė laiko juosta

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the past (relative to local) the clock/location is
en: %s hour behind | %s hours behind
lt[0]: Prieš %s valandą
lt[1]: Prieš %s valandas
lt[2]: Prieš %s valandų

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the future (relative to local) the clock/location is
en: %s hour ahead | %s hours ahead
lt[0]: Po %s valandos
lt[1]: Po %s valandų
lt[2]: Po %s valandų

en: %s day | %s days
lt[0]: %s diena
lt[1]: %s dienos
lt[2]: %s dienų

en:  and
lt:  ir

en: %s hour | %s hours
lt[0]: %s valanda
lt[1]: %s valandos
lt[2]: %s valandų

en: %s minute | %s minutes
lt[0]: %s minutė
lt[1]: %s minutės
lt[2]: %s minučių

[ctx: Alarm|Repeat-On|Monday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Monday
en: M
lt: Pr

[ctx: Alarm|Repeat-On|Tuesday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Tuesday
en: T
lt: A

[ctx: Alarm|Repeat-On|Wednesday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Wednesday
en: W
lt: T

[ctx: Alarm|Repeat-On|Thursday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Thursday
en: T
lt: K

[ctx: Alarm|Repeat-On|Friday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Friday
en: F
lt: Pn

[ctx: Alarm|Repeat-On|Saturday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Saturday
en: S
lt: Š

en: Mondays
lt: Pirmadieniais

en: Tuesdays
lt: Antradieniais

en: Wednesdays
lt: Trečiadieniais

en: Thursdays
lt: Ketvirtadieniais

en: Fridays
lt: Penktadieniais

en: Saturdays
lt: Šeštadieniais

en: Sundays
lt: Sekmadieniais

en: Every Day
lt: Kasdien

en: Weekdays
lt: Darbo dienomis

en: Weekends
lt: Savaitgaliai

note: Translators: Tooltip for the + button
en: Add Location
lt: Pridėti vietą

note: If it is Jan 1st there, and not Jan 2nd here, then it must be Dec 31st here, so return "tomorrow"
en: Tomorrow
lt: Rytoj

note: If it is Jan 1st here, and not Jan 2nd there, then it must be Dec 31st there, so return "yesterday"
en: Yesterday
lt: Vakar

note: Translators: This clock represents the local time
en: Current location
lt: Dabartinė vieta
