gnome-clocks master - en to lv translation catalogue (144 entries)

en: Clocks
lv: Pulksteņi

en: Clocks for world times, plus alarms, stopwatch and a timer
lv: Pulksteņi pasaules laikiem, kā arī modinātājs, hronometrs un taimeris

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: time;timer;alarm;world clock;stopwatch;time zone;
lv: laiks;taimeris;modinātājs;pasaules pulkstenis;hronometrs;laika zona;signāls;

en: Allows world clocks to be displayed for your time zone.
lv: Ļauj parādīt pasaules pulksteņus jūsu laika joslai.

en: Configured world clocks
lv: Konfigurētie pasaules pulksteņi

en: List of world clocks to show.
lv: Saraksts ar pasaules pulksteņiem, ko rādīt.

en: Configured alarms
lv: Konfigurēt signālu.

en: List of alarms set.
lv: Iestatīto signālu saraksts.

en: Configured Timers
lv: Konfigurēt taimerus

en: List of timers set.
lv: Iestatīto taimeru saraksts.

en: Geolocation support
lv: Ģeolokācijas atbalsts

en: Turn geolocation support on and off.
lv: Ieslēgt vai izslēgt ģeolokācijas atbalstu.

en: Window maximized
lv: Logs maksimizēts

en: Whether the window is maximized.
lv: Vai logs ir maksimizēts.

en: Window width and height
lv: Loga platums un augstums

en: Width and height of the window.
lv: Loga platums un augstums

en: Panel state
lv: Paneļa stāvoklis

en: Current clock panel.
lv: Pašreizējais pulksteņa panelis.

en: Keep track of time
lv: Seko līdzi laikam

en: A simple and elegant clock application. It includes world clocks, alarms, a stopwatch, and timers.
lv: Vienkārša un eleganta pulksteņa lietotne. Tajā ir pasaules pulksteņi, modinātājs, hronometrs un taimeri.

en: Show the time in different cities around the world
lv: Rādīt laiku dažādās pasaules pilsētās

en: Set alarms to wake you up
lv: Iestatiet modinātāju, lai pamostos

en: Measure elapsed time with an accurate stopwatch
lv: Mērīt pagājušo laiku ar precīzu hronometru

en: Set timers to properly cook your food
lv: Iestatiet taimerus, lai pareizi pagatavotu ēdienu

en: Initial screen
lv: Sākotnējais ekrāns

en: Alarms screen
lv: Signālu ekrāns

en: Stopwatch screen
lv: Hronometra ekrāns

en: Timer screen
lv: Taimera ekrāns

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lv: GNOME projekts

[ctx: shortcut window]
en: General
lv: Vispārēji

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
lv: Rādīt palīdzību

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
lv: Atvērt izvēlni

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņi

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Next Section
lv: Iet uz nākamo sadaļu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Previous Section
lv: Iet uz iepriekšējo sadaļu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the World Section
lv: Iet uz pasaules sadaļu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Alarms Section
lv: Iet uz signālu sadaļu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Stopwatch Section
lv: Iet uz hronometra sadaļu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Timer Section
lv: Iet uz taimera sadaļu

[ctx: shortcut window]
en: World Clocks
lv: Pasaules pulksteņi

[ctx: shortcut window]
en: Add a World Clock
lv: Pievienot pasaules pulksteni

[ctx: shortcut window]
en: Alarm
lv: Signāls

[ctx: shortcut window]
en: Add an Alarm
lv: Pievienot signālu

[ctx: shortcut window]
en: Stopwatch
lv: Hronometrs

[ctx: shortcut window]
en: Pause All
lv: Pauzēt visus

[ctx: shortcut window]
en: Timer
lv: Taimeris

[ctx: shortcut window]
en: Reset
lv: Atstatīt

[ctx: shortcut window]
en: New Timer
lv: Jauns taimeris

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Add A_larm…
lv: Pievienot signā_lu…

en: Stop
lv: Apturēt

en: Snooze
lv: Iesnaudināt

en: Repeats
lv: Atkārtojas

en: Delete
lv: Dzēst

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Alarm
lv: Jauns signāls

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Add
lv: _Pievienot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Ring Duration
lv: Zvana ilgums

en: Snooze Duration
lv: Snaudas ilgums

en: You already have an alarm for this time.
lv: Šim laikam jau ir iestatīts modinātājs.

en: R_emove Alarm
lv: Izņ_emt signālu

en: _Keyboard Shortcuts
lv: _Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About Clocks
lv: Par pulksteņiem

en: Main Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: _Start
lv: _Sākt

en: Clear
lv: Attīrīt

en: Time
lv: Laiks

en: Difference
lv: Atšķirība

en: St_art
lv: _Sākt

en: Title…
lv: Nosaukums…

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Start
lv: Sākt

en: Reset
lv: Atstatīt

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Timer
lv: Jauns taimeris

en: Quick Start
lv: Ātrais starts

en: 1 m
lv: 1 min

en: 2 m
lv: 2 min

en: 3 m
lv: 3 min

en: 5 m
lv: 5 min

en: 30 m
lv: 30 min

en: 15 m
lv: 15 min

en: 45 m
lv: 45 min

en: Set Timer
lv: Iestatīt taimeri

en: _World
lv: _Pasaule

en: Ala_rms
lv: Si_gnāli

en: _Stopwatch
lv: _Hronometrs

en: _Timer
lv: _Taimeris

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Alarm Ringing
lv: Signāls skan

en: _Add World Clock…
lv: Pievienot p_asaules pulksteni…

en: Add a New World Clock
lv: Pievienot jaunu pasaules pulksteni

en: Search for a City
lv: Meklēt pilsētu

en: Sunrise
lv: Saullēkts

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Alarm set for %s from now
lv: Iestatīts signāls %s no šī brīža

note: Prior to 3.36 unamed alarms would just be called "Alarm", pretend alarms called "Alarm" don't have a name (of course this fails if the language/translation has since changed)
en: Alarm
lv: Signāls

note: Translators: The alarm for the time %s titled %s has been "snoozed"
en: %s: Snoozed until %s
lv: %s: snauž līdz %s

note: Translators: %s is a time
en: Snoozed until %s
lv: Snauž līdz %s

note: Translators: The alarm titled %s was "missed"
en: Alarm %s was missed
lv: Signāls %s tika palaists garām

en: Alarm was missed
lv: Signāls tika palaists garām

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 15 minutes
lv: 15 minūtes

en: 20 minutes
lv: 20 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Edit Alarm
lv: Rediģēt signālu

en: _Done
lv: _Pabeigts

en: Print version information and exit
lv: Parādīt informāciju par versiju un iziet

en: Lap
lv: Aplis

en: Resume
lv: Turpināt

en: Lap %i
lv: %i. aplis

en: Time is up!
lv: Laiks beidzies!

en: Timer countdown finished
lv: Taimera laiks iztecējis

note: Translators: The time is the same as the local time
en: Current timezone
lv: Pašreizējā laika josla

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the past (relative to local) the clock/location is
en: %s hour behind | %s hours behind
lv[0]: %s stundu atpakaļ
lv[1]: %s stundas atpakaļ
lv[2]: %s stundu atpakaļ

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the future (relative to local) the clock/location is
en: %s hour ahead | %s hours ahead
lv[0]: %s stundu priekšā
lv[1]: %s stundas priekšā
lv[2]: %s stundu priekšā

en: %s day | %s days
lv[0]: %s diena
lv[1]: %s dienas
lv[2]: %s dienu

en:  and
lv:  un

en: %s hour | %s hours
lv[0]: %s stunda
lv[1]: %s stundas
lv[2]: %s stundu

en: %s minute | %s minutes
lv[0]: %s minūte
lv[1]: %s minūtes
lv[2]: %s minūšu

[ctx: Alarm|Repeat-On|Monday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Monday
en: M
lv: P

[ctx: Alarm|Repeat-On|Tuesday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Tuesday
en: T
lv: O

[ctx: Alarm|Repeat-On|Wednesday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Wednesday
en: W
lv: T

[ctx: Alarm|Repeat-On|Thursday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Thursday
en: T
lv: C

[ctx: Alarm|Repeat-On|Friday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Friday
en: F
lv: Pk

[ctx: Alarm|Repeat-On|Sunday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Sunday
en: S
lv: Sv

en: Mondays
lv: Pirmdienas

en: Tuesdays
lv: Otrdienas

en: Wednesdays
lv: Trešdienas

en: Thursdays
lv: Ceturtdienas

en: Fridays
lv: Piektdienas

en: Saturdays
lv: Sestdienas

en: Sundays
lv: Svētdienas

en: Every Day
lv: Katru dienu

en: Weekdays
lv: Darba dienas

en: Weekends
lv: Nedēļas nogales

note: Translators: Tooltip for the + button
en: Add Location
lv: Pievienot atrašanās vietu

note: If it is Jan 1st there, and not Jan 2nd here, then it must be Dec 31st here, so return "tomorrow"
en: Tomorrow
lv: Rīt

note: If it is Jan 1st here, and not Jan 2nd there, then it must be Dec 31st there, so return "yesterday"
en: Yesterday
lv: Vakar

note: Translators: This clock represents the local time
en: Current location
lv: Pašreizējā atrašanās vieta
