gnome-clocks master - en to kk translation catalogue (147 entries)

en: Clocks
kk: Сағаттар

en: Clocks for world times, plus alarms, stopwatch and a timer
kk: Дүниежүзілік уақыттары үшін сағаттар, құрамында тағы оятқыш, секундтар өлшегіші және таймері бар

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: time;timer;alarm;world clock;stopwatch;time zone;
kk: time;timer;alarm;world clock;stopwatch;time zone;уақыт;таймер;оятқыш;дүниежүзі сағаты;секундтар өлшегіші;уақыт белдеуі;

en: Allows world clocks to be displayed for your time zone.
kk: Сіздің уақыт белдеуіңіз үшін дүниежүзілік сағаттарды көрсетуді мүмкін етеді.

en: Configured world clocks
kk: Бапталған дүниежүзі сағаттары

en: List of world clocks to show.
kk: Көрсету үшін дүниежүзі сағаттар тізімі.

en: Configured alarms
kk: Бапталған оятқыштар

en: List of alarms set.
kk: Орнатылған оятқыштар тізімі.

en: Configured Timers
kk: Бапталған таймерлер

en: List of timers set.
kk: Орнатылған таймерлер тізімі.

en: Geolocation support
kk: Геолокация қолдауы

en: Turn geolocation support on and off.
kk: Геолокация қолдауын іске қосу не сөндіру.

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Whether the window is maximized.
kk: Терезе максималды етілген бе.

en: Window width and height
kk: Терезенің ені және биіктігі

en: Width and height of the window.
kk: Терезенің ені және биіктігі.

en: Panel state
kk: Панельдің күйі

en: Current clock panel.
kk: Ағымдағы сағат панелі.

en: Keep track of time
kk: Уақытты қадағалау

en: A simple and elegant clock application. It includes world clocks, alarms, a stopwatch, and timers.
kk: Қарапайым әрі сәнді уақыт қолданбасы. Әлемдік сағаттар, оятқыштар, секундтар өлшегішетері және таймерлерді қолдайды.

en: Show the time in different cities around the world
kk: Әлемнің әртүрлі қалалардағы уақытты көрсету

en: Set alarms to wake you up
kk: Өзіңізді оятатын оятқыштарды орнатыңыз

en: Measure elapsed time with an accurate stopwatch
kk: Өткен уақытты дәл секундтар өлшегішімен өлшеңіз

en: Set timers to properly cook your food
kk: Тамақты дұрыс дайындау үшін таймерлерді орнатыңыз

en: Initial screen
kk: Бастапқы экран

en: Alarms screen
kk: Оятқыштар экраны

en: Stopwatch screen
kk: Секундтар өлшегіші экраны

en: Timer screen
kk: Таймер экраны

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Next Section
kk: Келесі санатқа өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Previous Section
kk: Алдыңғы санатқа өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the World Section
kk: Әлем санатына өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Alarms Section
kk: Оятқыштар санатына өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Stopwatch Section
kk: Секундтар өлшегіші санатына өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Timer Section
kk: Таймер санатына өту

[ctx: shortcut window]
en: World Clocks
kk: Дүниежүзілік сағаттар

[ctx: shortcut window]
en: Add a World Clock
kk: Дүниежүзілік сағатты қосу

[ctx: shortcut window]
en: Alarm
kk: Оятқыш

[ctx: shortcut window]
en: Add an Alarm
kk: Оятқышты қосу

[ctx: shortcut window]
en: Stopwatch
kk: Секундтар өлшегіші

[ctx: shortcut window]
en: Pause All
kk: Барлығын аялдату

[ctx: shortcut window]
en: Timer
kk: Таймер

[ctx: shortcut window]
en: Reset
kk: Тастау

[ctx: shortcut window]
en: New Timer
kk: Жаңа таймер

en: Repeat
kk: Қайталау

en: Add A_larm…
kk: О_ятқышты қосу…

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Snooze
kk: Кідірту

en: Repeats
kk: Қайталаулар

en: Delete
kk: Өшіру

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Alarm
kk: Жаңа оятқыш

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Add
kk: Қ_осу

en: Name
kk: Аты

en: Ring Duration
kk: Қоңырау ұзақтығы

en: Snooze Duration
kk: Кідірту узақтығы

en: You already have an alarm for this time.
kk: Сізде бұл уақытқа оятқыш бар болып тұр.

en: R_emove Alarm
kk: Оятқыш ө_шіру

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Clocks
kk: Сағаттар қолданбасы тур_алы

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: _Start
kk: Ба_стау

en: Clear
kk: Тазарту

en: Time
kk: Уақыт

en: Difference
kk: Айырмашылық

en: St_art
kk: Б_астау

en: Title…
kk: Атауы…

en: Pause
kk: Аялдату

en: Start
kk: Бастау

en: Reset
kk: Тастау

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Timer
kk: Жаңа таймер

en: Quick Start
kk: Жылдам бастау

en: 1 m
kk: 1 мин

en: 2 m
kk: 2 мин

en: 3 m
kk: 3 мин

en: 5 m
kk: 5 мин

en: 30 m
kk: 30 мин

en: 15 m
kk: 15 мин

en: 45 m
kk: 45 мин

en: 1 h
kk: 1 сағ

en: Set Timer
kk: Таймерді орнату

en: Title
kk: Атауы

en: _World
kk: _Дүниежүзілік

en: Ala_rms
kk: Оятқыштар

en: _Stopwatch
kk: _Секундтар өлшегіші

en: _Timer
kk: _Таймер

en: Clock
kk: Сағат

en: Alarm Ringing
kk: Оятқыш ойнап тұр

en: _Add World Clock…
kk: Дүниежүзілік сағатты қ_осу…

en: Add a New World Clock
kk: Жаңа дүниежүзі сағатын қосу

en: Search for a City
kk: Қаланы іздеу

en: Sunrise
kk: Күннің шығуы

en: Sunset
kk: Күннің батуы

en: Alarm set for %s from now
kk: Оятқыш қазірден бастап %s уақытқа қойылды

note: Prior to 3.36 unamed alarms would just be called "Alarm", pretend alarms called "Alarm" don't have a name (of course this fails if the language/translation has since changed)
en: Alarm
kk: Оятқыш

note: Translators: The alarm for the time %s titled %s has been "snoozed"
en: %s: Snoozed until %s
kk: %s: %s дейін кідіртілген

note: Translators: %s is a time
en: Snoozed until %s
kk: %s дейін кідіртілген

note: Translators: The alarm titled %s was "missed"
en: Alarm %s was missed
kk: %s оятқышы назарсыз қалды

en: Alarm was missed
kk: Оятқыш назарсыз қалды

en: 1 minute
kk: 1 минут

en: 5 minutes
kk: 5 минут

en: 10 minutes
kk: 10 минут

en: 15 minutes
kk: 15 минут

en: 20 minutes
kk: 20 минут

en: 30 minutes
kk: 30 минут

en: Edit Alarm
kk: Оятқышты түзету

en: _Done
kk: _Дайын

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: Lap
kk: Шеңбер

en: Resume
kk: Жалғастыру

en: Lap %i
kk: Айналым %i

en: Time is up!
kk: Уақыт бітті!

en: Timer countdown finished
kk: Таймер санағышы аяқталды

note: Translators: The time is the same as the local time
en: Current timezone
kk: Ағымдағы уақыт белдеуі

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the past (relative to local) the clock/location is
en: %s hour behind | %s hours behind
kk[0]: %s сағат артқа

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the future (relative to local) the clock/location is
en: %s hour ahead | %s hours ahead
kk[0]: %s сағат алда

en: %s day | %s days
kk[0]: %s күн

en:  and
kk:  және

en: %s hour | %s hours
kk[0]: %s сағат

en: %s minute | %s minutes
kk[0]: %s минут

[ctx: Alarm|Repeat-On|Monday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Monday
en: M
kk: Д

[ctx: Alarm|Repeat-On|Tuesday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Tuesday
en: T
kk: С

[ctx: Alarm|Repeat-On|Wednesday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Wednesday
en: W
kk: С

[ctx: Alarm|Repeat-On|Thursday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Thursday
en: T
kk: Б

[ctx: Alarm|Repeat-On|Friday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Friday
en: F
kk: Ж

[ctx: Alarm|Repeat-On|Saturday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Saturday
en: S
kk: С

[ctx: Alarm|Repeat-On|Sunday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Sunday
en: S
kk: Ж

en: Mondays
kk: Дүйсенбілер

en: Tuesdays
kk: Сейсенбілер

en: Wednesdays
kk: Сәрсенбілер

en: Thursdays
kk: Бейсенбілер

en: Fridays
kk: Жұмалар

en: Saturdays
kk: Сенбілер

en: Sundays
kk: Жексенбілер

en: Every Day
kk: Әр күнде

en: Weekdays
kk: Апта күндері

en: Weekends
kk: Демалыс күндері

note: Translators: Tooltip for the + button
en: Add Location
kk: Орналасуды қосу

note: If it is Jan 1st there, and not Jan 2nd here, then it must be Dec 31st here, so return "tomorrow"
en: Tomorrow
kk: Ертең

note: If it is Jan 1st here, and not Jan 2nd there, then it must be Dec 31st there, so return "yesterday"
en: Yesterday
kk: Кеше

note: Translators: This clock represents the local time
en: Current location
kk: Ағымдағы орналасу
