gnome-clocks master - en to sl_SI translation catalogue (171 entries)

en: Clocks
sl_SI: Ure

en: Clocks for world times, plus alarms, stopwatch and a timer
sl_SI: Ure za prikazovanje svetovnega časa, alarmi, štoparica in časomer

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: time;timer;alarm;world clock;stopwatch;time zone;
sl_SI: čas;časomer;alarm;svetovne ure;štoparica;stoparica;časovni pas;clock;

en: Allows world clocks to be displayed for your time zone.
sl_SI: Omogoči prikaz svetovnih časov za trenutno časovno območje.

en: Configured world clocks
sl_SI: Nastavljeni svetovni časi

en: List of world clocks to show.
sl_SI: Seznam svetovnih časov za prikaz.

en: Configured alarms
sl_SI: Nastavljeni alarmi

en: List of alarms set.
sl_SI: Seznam nastavljenih alarmov

en: Configured Timers
sl_SI: Nastavljeni časomeri

en: List of timers set.
sl_SI: Seznam nastavljenih časomerov

en: Geolocation support
sl_SI: Podpora določanja trenutnega mesta

en: Turn geolocation support on and off.
sl_SI: Hiter vklop in izklop določanja trenutne zemljepisne lege.

en: Window maximized
sl_SI: Razpeto okno

en: Whether the window is maximized.
sl_SI: Ali je okno razpeto.

en: Window width and height
sl_SI: Širina in višina okna

en: Width and height of the window.
sl_SI: Širina in višina okna.

en: Panel state
sl_SI: Stanje pladnja

en: Current clock panel.
sl_SI: Trenutni pladenj ure.

en: Keep track of time
sl_SI: Sledite času

en: A simple and elegant clock application. It includes world clocks, alarms, a stopwatch, and timers.
sl_SI: Enostaven program za prikaz časa. Vključuje ure, alarme, štoparico, časomer in prikaz svetovnih časov.

en: Show the time in different cities around the world
sl_SI: Prikaz časa v različnih krajih po svetu

en: Set alarms to wake you up
sl_SI: Nastavljanje alarmov bujenja

en: Measure elapsed time with an accurate stopwatch
sl_SI: Merjenje pretečenega časa z natančno štoparico

en: Set timers to properly cook your food
sl_SI: Nastavitev časomerov za ustrezen čas kuhanja

en: Initial screen
sl_SI: Začetno okno

en: Alarms screen
sl_SI: Alarmi

en: Stopwatch screen
sl_SI: Štoparica

en: Timer screen
sl_SI: Časomer

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Add A_larm…
sl_SI: Dodaj _alarm ...

en: _Stop
sl_SI: _Ustavi

en: S_nooze
sl_SI: _Dremež

en: Repeats
sl_SI: Ponovi

en: Enable Alarm
sl_SI: Omogoči alarm

en: Delete
sl_SI: Izbriši

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Alarm
sl_SI: Dodaj alarm

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: You already have an alarm for this time
sl_SI: Za ta čas je že nastavljen alarm

en: Hours
sl_SI: Ure

en: Minutes
sl_SI: Minute

en: Name
sl_SI: Ime

en: Alarm Sound
sl_SI: Zvok alarma

en: Ring Duration
sl_SI: Trajanje zvonjenja

en: Snooze Duration
sl_SI: Trajanje dremeža

en: R_emove Alarm
sl_SI: _Odstrani alarm

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Clocks
sl_SI: _O programu

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
sl_SI: Odpre meni

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Next Section
sl_SI: Skoči na naslednji razdelek

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Previous Section
sl_SI: Skoči na predhodni razdelek

[ctx: shortcut window]
en: Go to the World Section
sl_SI: Skoči na razdelek sveta

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Alarms Section
sl_SI: Skoči na razdelek alarmov

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Stopwatch Section
sl_SI: Skoči na razdelek štoparice

[ctx: shortcut window]
en: Go to the Timer Section
sl_SI: Skoči na razdelek časomera

[ctx: shortcut window]
en: World Clocks
sl_SI: Svetovni časi

[ctx: shortcut window]
en: Add a World Clock
sl_SI: Omogoči dodajanje novega časa

[ctx: shortcut window]
en: Add an Alarm
sl_SI: Doda alarm

[ctx: shortcut window]
en: Stopwatch
sl_SI: Štoparica

[ctx: shortcut window]
en: Pause All
sl_SI: Ustavi vse

[ctx: shortcut window]
en: Timer
sl_SI: Časomer

[ctx: shortcut window]
en: Reset
sl_SI: Ponastavi

[ctx: shortcut window]
en: New Timer
sl_SI: Nov časomer

note: Translators: An alarm or timer empty sound name
en: Silent
sl_SI: Tiho

en: St_art
sl_SI: _Začni

en: _Clear
sl_SI: _Počisti

en: Time
sl_SI: Čas

en: Difference
sl_SI: Razlika

en: Title…
sl_SI: Naziv …

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Start
sl_SI: Začni

en: Reset
sl_SI: Počisti

note: Translators: Tooltip for the + button
en: New Timer
sl_SI: Nov časomer

en: Quick Start
sl_SI: Hitri začetek

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: One minute
sl_SI: 1 minuta

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: Two minutes
sl_SI: 2 minuti

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: Three minutes
sl_SI: 3 minute

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: Five minutes
sl_SI: 5 minut

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: Thirty minutes
sl_SI: 30 minut

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: Fifteen minutes
sl_SI: 15 minut

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: Fortyfive minutes
sl_SI: 45 minut

note: Translators: An accessible timer quick start value
en: One hour
sl_SI: Ena ura

en: Set Timer
sl_SI: Nastavi časovnik

en: Seconds
sl_SI: Sekunde

en: Title
sl_SI: Napis

en: _World
sl_SI: _Svetovni čas

en: Ala_rms
sl_SI: Ala_rmi

en: _Stopwatch
sl_SI: _Štoparica

en: _Timer
sl_SI: _Časomer

en: Clock
sl_SI: Ura

en: Alarm Ringing
sl_SI: Zvonjenje alarma

en: _Add World Clock…
sl_SI: Dodaj _nov svetovni čas

en: Add World Clock
sl_SI: Dodaj svetovni čas

en: Search cities
sl_SI: Iskanje mesta

en: Perform a Search
sl_SI: Izvedi iskanje

en: The search results will appear here
sl_SI: Rezultati iskanja bodo prikazani tukaj

en: No Results Found
sl_SI: Ni najdenih zadetkov.

en: Try a different search
sl_SI: Poskusite drugačno iskanje

en: Sunrise
sl_SI: Sončni vzhod

en: Sunset
sl_SI: Sončni zahod

en: Alarm set for %s from now
sl_SI: Alarm je nastavljen, še %s do zvonjenja.

en: Stop
sl_SI: Ustavi

en: Snooze
sl_SI: Zadremaj

note: Translators: The alarm for the time %s titled %s has been "snoozed"
en: %s: Snoozed until %s
sl_SI: %s: dremež do %s

note: Translators: %s is a time
en: Snoozed until %s
sl_SI: Dremež do %s

note: Translators: The alarm titled %s was "missed"
en: Alarm %s was missed
sl_SI: Alarm %s je bil spregledan

en: Alarm was missed
sl_SI: Alarm je bil spregledan

en: 1 minute
sl_SI: 1 minuta

en: 5 minutes
sl_SI: 5 minut

en: 10 minutes
sl_SI: 10 minut

en: 15 minutes
sl_SI: 15 minut

en: 20 minutes
sl_SI: 20 minut

en: 30 minutes
sl_SI: 30 minut

en: Edit Alarm
sl_SI: Uredi alarm

en: _Done
sl_SI: _Končano

note: FIXME GtkMediaFile doesn't support gapless looping, causing audible clicks in alarm sounds. This is caused by GstPlay not supporting gapless chainup or looping. See https://gitlab.freedesktop.org/gstreamer/gstreamer/-/issues/1200 for more information. Translators: An alarm sound name
en: Beep-Beep
sl_SI: Bip-bip

note: Translators: An alarm sound name
en: Bird
sl_SI: Ptica

note: Translators: An alarm sound name
en: Bonfire
sl_SI: Kres

note: Translators: An alarm sound name
en: Bouncing
sl_SI: Poskočno

note: Translators: An alarm sound name
en: Cautious Steps
sl_SI: Previdni koraki

note: Translators: An alarm sound name
en: Chirping
sl_SI: Čivkanje

note: Translators: An alarm sound name
en: Class Act
sl_SI: Izvrstno

note: Translators: An alarm sound name
en: Crossing Bell
sl_SI: Zvonec na prehodu

note: Translators: An alarm sound name
en: Daydreaming
sl_SI: Sanjarjenje

note: Translators: An alarm sound name
en: Digitone
sl_SI: Digitalni zvok

note: Translators: An alarm sound name
en: Enchanting
sl_SI: Očarljivo

note: Translators: An alarm sound name
en: Glass Bell
sl_SI: Stekleni zvonec

note: Translators: An alarm sound name
en: Guitar
sl_SI: Kitara

note: Translators: An alarm sound name
en: Jolly
sl_SI: Veselo

note: Translators: An alarm sound name
en: Mystery
sl_SI: Skrivnost

note: Translators: An alarm sound name
en: Ping Ping
sl_SI: Ping pong

note: Translators: An alarm sound name
en: School Bell
sl_SI: Šolski zvonec

note: Translators: An alarm sound name
en: Sparkling
sl_SI: Iskrivo

note: Translators: An alarm sound name
en: Tingling
sl_SI: Žgečkljivo

note: Translators: An alarm sound name
en: Toys
sl_SI: Igrače

en: Print version information and exit
sl_SI: Izpiši podatke o različici in končaj

en: _Pause
sl_SI: _Premor

en: _Lap
sl_SI: _Krog

en: R_esume
sl_SI: Na_daljuj

en: Lap %i
sl_SI: Krog %i

en: Time is up!
sl_SI: Čas je potekel!

en: Timer countdown finished
sl_SI: Odštevanje je končano.

note: Translators: The time is the same as the local time
en: Current timezone
sl_SI: Časovni pas

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the past (relative to local) the clock/location is
en: %s hour behind | %s hours behind
sl_SI[0]: %s ur nazaj
sl_SI[1]: %s uro nazaj
sl_SI[2]: %s uri nazaj
sl_SI[3]: %s ure nazaj

note: Translators: The (possibly fractical) number hours in the future (relative to local) the clock/location is
en: %s hour ahead | %s hours ahead
sl_SI[0]: %s ur naprej
sl_SI[1]: %s ura naprej
sl_SI[2]: %s uri naprej
sl_SI[3]: %s ure naprej

[ctx: Alarm|Repeat-On|Monday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Monday
en: M
sl_SI: P

[ctx: Alarm|Repeat-On|Wednesday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Wednesday
en: W
sl_SI: S

[ctx: Alarm|Repeat-On|Thursday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Thursday
en: T
sl_SI: Č

[ctx: Alarm|Repeat-On|Friday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Friday
en: F
sl_SI: P

[ctx: Alarm|Repeat-On|Sunday]
note: Translators: This is used in the repeat toggle for Sunday
en: S
sl_SI: N

en: Mondays
sl_SI: Ponedeljki

en: Tuesdays
sl_SI: Torki

en: Wednesdays
sl_SI: Srede

en: Thursdays
sl_SI: Četrtki

en: Fridays
sl_SI: Petki

en: Saturdays
sl_SI: Sobote

en: Sundays
sl_SI: Nedelje

en: Every Day
sl_SI: Vsak dan

en: Weekdays
sl_SI: Dnevi tedna

en: Weekends
sl_SI: Vikendi

note: Translators: Tooltip for the + button
en: Add Location
sl_SI: Dodaj mesto

note: If it is Jan 1st there, and not Jan 2nd here, then it must be Dec 31st here, so return "tomorrow"
en: Tomorrow
sl_SI: Jutri

note: If it is Jan 1st here, and not Jan 2nd there, then it must be Dec 31st there, so return "yesterday"
en: Yesterday
sl_SI: Včeraj

note: Translators: This clock represents the local time
en: Current location
sl_SI: Trenutno mesto
