gnome-commander 1.3.0 - en to uk translation catalogue (1939 entries)

en: Two-pane file manager
uk: Двопанельна програма для керування файлами

en: GNOME Commander is a “two-pane” graphical file manager for the GNOME desktop environment. It features separate tabs for each pane, setting up custom device buttons, bookmark manager, fully integrated commandline, file quick search, an internal image viewer, a powerful batch renaming tool, and FTP and Samba access.
uk: GNOME Commander — двопанельна програма для керування файлами із графічним інтерфейсом. Програму розроблено для середовища GNOME. У програмі реалізовано окремі вкладки для кожної з панелей, можливість визначення нетипових кнопок пристроїв, керування закладками, повністю інтегровані засоби командного рядка, швидкий пошук файлів, вбудований засіб перегляду зображень, потужний засіб пакетного перейменування, а також засоби для доступу до ресурсів FTP та Samba.

en: GNOME Commander aims to advanced users who like to focus on precise file management, working in parallel through special applications, and running smart commands.
uk: GNOME Commander призначено для досвідчених користувачів, які хочуть зосередитися на точному керуванні файлами, паралельній роботі із спеціалізованими програмами та виконанні добре продуманих команд.

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: A two paned file manager
uk: Двопанельна програма для керування файлами

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: file;manager;folder;explore;disk;filesystem;
uk: file;manager;folder;explore;disk;filesystem;файл;керування;менеджер;тека;навігація;диск;файлова система;

en: List of advanced rename tool profiles
uk: Список профілів засобу перейменування із додатковими можливостями

en: The entries in this array represent the profiles in the advanced rename tool with specific settings for each profile.
uk: Записи у цьому масиві визначають профілі у засобі перейменування із додатковими можливостями. Кожен запис зберігає специфічні параметри відповідного профілю.

en: Advanced rename tool window width
uk: Ширина вікна засобу перейменування із додатковими можливостями

en: This option defines the width of the advanced rename tool window.
uk: Цей параметр визначає ширину вікна засобу перейменування із додатковими можливостями.

en: Advanced rename tool window height
uk: Висота вікна засобу перейменування із додатковими можливостями

en: This option defines the height of the advanced rename tool window.
uk: Цей параметр визначає висоту вікна засобу перейменування із додатковими можливостями.

en: Advanced rename tool template history
uk: Журнал шаблонів засобу перейменування із додатковими можливостями

en: This string array represents the history of templates in the advanced rename tool.
uk: Цей масив рядків зберігає журнал шаблонів засобу перейменовування із додатковими можливостями.

en: History of visited directories
uk: Журнал відвіданих каталогів

en: This string array represents the history of visited directories.
uk: Цей масив рядків відповідає журналу відвіданих каталогів.

en: Use default font
uk: Використовувати типовий шрифт

en: Whether to use the system’s default fixed width font for the file panels instead of a font specific to gnome-commander.
uk: Визначає, чи слід використовувати загальносистемний моноширинний шрифт для панелей файлів, замість шрифту, який є специфічним для gnome-commander.

en: Panel font
uk: Шрифт панелі

en: A custom font that will be used for the file panes if the “Use default font” option is turned off.
uk: Нетиповий шрифт, який буде використано для панелей файлів, якщо знято позначку з пункту «Використовувати типовий шрифт».

en: Filesize display mode
uk: Режим показу розміру файлів

en: Defines how the filesize will be displayed in the associated pane column.
uk: Визначає, як буде показано розмір файла у пов'язаному із ним стовпчику панелі.

en: Permission display mode
uk: Режим відображення прав доступу

en: Defines how the file permission will be displayed in the associated pane column.
uk: Визначає, як буде показано права доступу у пов'язаному із ними стовпчику панелі.

en: Graphical layout mode
uk: Режим компонування графіки

en: Defines the icon style of files and folders in the file panes.
uk: Визначає стиль піктограм файлів і тек на панелях файлів.

en: List row height
uk: Висота рядка у списку

en: Defines the height of a row in the file pane.
uk: Визначає висоту рядка на панелі файлів.

note: Translators: Feel free to replace the default date format to a common value used in your country. See "man strftime" for details. Attention: Do not change the single quotes which sourround the string.
en: '%F %R'
uk: '%d.%m.%y %R'

en: Date format
uk: Формат дати

en: Format of the date in the file pane.
uk: Формат дат на панелі файлів.

en: List font
uk: Шрифт списку

en: The font in the file panes.
uk: Шрифт на панелях файлів.

en: Extension display mode
uk: Режим показу суфіксів назв

en: Defines where the file name extension is displayed.
uk: Визначає місце показу суфікса назви файла.

en: Left mouse button mode
uk: Режим лівої кнопки миші

en: Number of left mouse button clicks for opening a file or folder.
uk: Кількість клацань лівою кнопкою миші, яка потрібна для відкриття файла або теки.

en: Left mouse button unselects
uk: Ліва кнопка миші знімає позначення

en: Defines if a click on an unselected item unselects already selected items.
uk: Визначає, чи буде клацання на непозначеному записі призводити до зняття позначення з позначених записів.

en: Right mouse button mode
uk: Режим правої кнопки миші

en: Defines what happens when the right mouse button is clicked on an item.
uk: Визначає дію у відповідь на клацання правою кнопкою миші на пункті.

en: Use trash
uk: Скористатися смітником

en: Defines if items should be moved to trash by default instead of really deleting them.
uk: Визначає, чи має бути типово пересунуто записи до смітника замість справжнього вилучення.

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Size of icons in the file pane.
uk: Розмір піктограм на панелі файлів.

en: Device icon size
uk: Розмір піктограми пристрою

en: Icon size in the device list.
uk: Розмір піктограм у списку пристроїв.

en: Icon scale quality
uk: Якість масштабування піктограм

en: Describes the different interpolation modes that can be used with the scaling functions.
uk: Описує різні режими інтерполяції, якими можна скористатися у функціях масштабування.

en: MIME icon directory
uk: Каталог піктограм MIME

en: Directory in which MIME icons are located.
uk: Каталог, у якому зберігаються піктограми типів MIME.

en: Command line history
uk: Журнал командного рядка

en: This string array represents the history of commands executed in the command line.
uk: Цей масив рядків є представленням журналу команд, які було віддано у командному рядку.

en: Command line history length
uk: Довжина журналу командного рядка

en: Horizontal orientation
uk: Горизонтальна орієнтація

en: Defines if the orientation of the file panes should be horizontal or not.
uk: Визначає, чи буде орієнтація панелей файлів горизонтальною.

en: GUI update rate
uk: Інтервал оновлення інтерфейсу

en: Update rate of the graphical user interphase in 1/1000ths of a second.
uk: Інтервал оновлення графічного зображення для користувача у тисячних секунди.

en: Show device buttons
uk: Показати кнопки пристроїв

en: Defines if device buttons are shown.
uk: Визначає, чи буде показано кнопки пристроїв.

en: Show device list
uk: Показати список пристроїв

en: Defines if the list of devices is shown.
uk: Визначає, чи має бути показано список пристроїв.

en: Show command line
uk: Показати командний рядок

en: Defines if command line is shown.
uk: Визначає, чи має бути показано командний рядок.

en: Show toolbar
uk: Показати панель інструментів

en: Defines if the toolbar is shown.
uk: Визначає, чи буде показано панель інструментів.

en: Show buttonbar
uk: Показати панель кнопок

en: Defines if the buttonbar is shown.
uk: Визначає, чи має бути показано панель кнопок.

en: Symlink string
uk: Рядок символьного посилання

en: This string defines the default name of a newly created symlink. Leave the string empty to use the default value which is hard coded into the program code. A “%s” will be expanded to the item name for which a link should be created.
uk: Цей рядок визначає типову назву для новостворених символічних посилань. Не заповнюйте, якщо слід використати типове значення, яке жорстко закодовано до коду програми. Замінник «%s» буде розгорнуто до назви запису, для якого має бути створено посилання.

en: Main window horizontal position
uk: Горизонтальна позиція головного вікна

en: Position of the main window in horizontal direction.
uk: Розташування головного вікна у горизонтальному напрямку.

en: Main window vertical position
uk: Вертикальна позиція головного вікна

en: Position of the main window in vertical direction.
uk: Розташування головного вікна у вертикальному напрямку.

en: Main window width
uk: Ширина головного вікна

en: This option defines the width of the main window.
uk: Цей параметр визначає ширину головного вікна програми.

en: List of bookmarks
uk: Список закладок

en: Each entry in this list represents a bookmark.
uk: Кожен запис у цьому списку є закладкою.

en: Bookmarks window width
uk: Ширина вікна закладок

en: This option defines the width of the bookmarks window.
uk: Цей параметр визначає ширину вікна закладок програми.

en: Bookmarks window height
uk: Висота вікна закладок

en: This option defines the height of the bookmarks window.
uk: Цей параметр визначає висоту вікна закладок програми.

en: List of connections
uk: Список з'єднань

en: Each entry in this list represents a connection.
uk: Кожен із записів у цьому списку є записом з'єднання.

en: Main window height
uk: Висота головного вікна

en: This option defines the height of the main window.
uk: Цей параметр визначає висоту головного вікна програми.

en: Options dialog width
uk: Ширина вікна параметрів

en: This setting defines the width of the options dialog window.
uk: Цей параметр визначає ширину діалогового вікна параметрів.

en: Options dialog height
uk: Висота вікна параметрів

en: This setting defines the height of the options dialog window.
uk: Цей параметр визначає висоту діалогового вікна параметрів.

en: Width of icon column
uk: Ширина стовпчика піктограм

en: This option defines the width of the icon column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика піктограм.

en: Width of name column
uk: Ширина стовпчика назв

en: This option defines the width of the name column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика назв.

en: Width of extension column
uk: Ширина стовпчика суфіксів назв

en: This option defines the width of the extension column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика суфіксів назв.

en: Width of directory column
uk: Ширина стовпчика каталогу

en: This option defines the width of the directory column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика каталогу.

en: Width of size column
uk: Ширина стовпчика розмірів

en: This option defines the width of the size column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика розмірів.

en: Width of date column
uk: Ширина стовпчика даних

en: This option defines the width of the date column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика дати.

en: Width of permissions column
uk: Ширина стовпчика прав доступу

en: This option defines the width of the permissions column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика прав доступу.

en: Width of owner column
uk: Ширина стовпчика власників

en: This option defines the width of the owner column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика власників.

en: Width of group column
uk: Ширина стовпчика груп

en: This option defines the width of the group column.
uk: Цей параметр визначає ширину стовпчика груп.

en: List of keybindings
uk: Список клавіатурних скорочень

en: Each entry in this list represents a keybinding.
uk: Кожен запис у цьому списку відповідає клавіатурному скороченню.

en: Main window state
uk: Стан головного вікна

en: The number represents the main window state, e.g. “maximized”, “fullscreen”, etc. and is calculated internally.
uk: Число, яке відповідає стану головного вікна, наприклад «максимізовано», «на увесь екран» тощо. Обчислюється на внутрішньому рівні програми.

en: Middle mouse button mode
uk: Режим середньої кнопки миші

en: Defines what happens when the middle mouse button is clicked.
uk: Визначає дію, яку буде виконано у відповідь на клацання середньою кнопкою миші.

en: Save directories on exit
uk: Зберігати каталоги при виході

en: Defines if the current directories are opened again when GNOME Commander is restarted.
uk: Визначає, чи має програма відкривати поточні каталоги, коли GNOME Commander буде перезапущено.

en: Save tabs on exit
uk: Зберігати вкладки при виході

en: Defines if the current open tabs are opened again when GNOME Commander is restarted.
uk: Визначає, чи має програма відкривати поточні відкриті вкладки, коли GNOME Commander буде перезапущено.

en: Save directory history on exit
uk: Зберігати журнал каталогів під час виходу

en: Defines if the history of visited directories is saved on exit.
uk: Визначає, чи буде програма зберігати журнал відвіданих каталогів при виході.

en: Save commandline history on exit
uk: Зберігати журнал командного рядка при виході

en: Defines if the history of commands in the commandline is saved on exit.
uk: Визначає, чи буде програма зберігати журнал команд, відданих у командному рядку, при виході.

en: Save search history on exit
uk: Зберігати журнал пошуку при виході

en: Defines if the history of search patterns is saved on exit.
uk: Визначає, чи буде програма зберігати журнал взірців пошуку при виході.

en: Always show tab bar
uk: Завжди показувати панель вкладок

en: Defines if the tab bar is always shown.
uk: Визначає, чи буде безумовного показано панель вкладок.

en: Tab lock indicator
uk: Індикатор блокування вкладки

en: Defines the style of the tab lock indicator.
uk: Визначає стиль індикатора блокування вкладки.

en: Case sensitive sorting
uk: Впорядкування з урахуванням регістру

en: This option defines if sorting should be case sensitive.
uk: Цей параметр визначає, чи має бути враховано регістр символів під час упорядковування.

en: Select directories when all is marked
uk: Позначати каталоги, якщо позначають все

en: This option defines if directories will be marked when all items in a file pane should be marked.
uk: Цей параметр визначає, чи слід позначати каталоги, коли ви позначаєте усі записи на файловій панелі.

en: Allow multiple instances
uk: Дозволити декілька екземплярів

en: This option defines if multiple instances are allowed.
uk: Цей параметр визначає, чи можна запускати одночасно декілька екземплярів програми.

en: Quick search exact match begin
uk: Точний відповідник на початку при швидкому пошуку

en: This option defines if quick search should match explicitly at the beginning of an item name.
uk: Цей параметр визначає, чи має програма під час швидкого пошуку явними чином встановлювати відповідність записів за початком назви об'єкта.

en: Quick search exact match end
uk: Точний відповідник наприкінці при швидкому пошуку

en: This option defines if quick search should match explicitly at the end of an item name.
uk: Цей параметр визначає, чи має програма під час швидкого пошуку явними чином встановлювати відповідність записів за кінцем назви об'єкта.

en: Only device icons
uk: Лише піктограми пристроїв

en: This option defines if only device icons should be shown instead of icons and text label.
uk: Цей параметр визначає, чи слід показувати лише піктограми пристроїв замість піктограм із мітками.

en: Show the samba workgroups icon
uk: Показ піктограми робочих груп Samba

en: This option defines if the Samba workgroups icon should be shown in the devices list.
uk: Цей параметр визначає, чи має бути показано піктограму робочих груп Samba у списку пристроїв.

en: Main menu visibility
uk: Видимість головного меню

en: This option defines if the main menu is visible or not.
uk: Цей параметр визначає, чи буде видимим головне меню програми.

en: Quick search shortcut
uk: Скорочення швидкого пошуку

en: This option defines the shortcut for quick search.
uk: Цей параметр визначає клавіатурне скорочення для швидкого пошуку.

en: List of file tabs
uk: Список файлових вкладок

en: The entries in this list are used for restoring the tabs from the last session.
uk: Записи у цьому списку використовуються для відновлення вкладок із попереднього сеансу роботи програми.

en: List of devices
uk: Список пристроїв

en: The entries in this list represent the devices configured by the user.
uk: Записи у цьому списку визначають пристрої, які налаштовано користувачем.

en: List of favorite apps
uk: Список улюблених програм

en: The entries in this list represent the favorite apps configured by the user.
uk: Записи у цьому списку визначають улюблені програми, які налаштовано користувачем.

en: Search window width
uk: Ширина вікна пошуку

en: This option defines the width of the search window.
uk: Цей параметр визначає ширину вікна пошуку.

en: Search window height
uk: Висота вікна пошуку

en: This option defines the height of the search window.
uk: Цей параметр визначає висоту вікна пошуку.

en: Search window is transient
uk: Вікно пошуку є перехідним

en: Defines if the search window is transient or if it can be minimized and moved behind the main window.
uk: Визначає, є вікно пошуку перехідним чи може бути мінімізоване і пересунуте за головне вікно програми.

en: Search text history
uk: Журнал текстового пошуку

en: This string array represents the history of text searches in the search tool.
uk: Масив рядків, який відповідає журналу текстового пошуку у засобі пошуку.

en: Search pattern history
uk: Журнал взірців пошуку

en: This string array represents the history of regular expression searches in the search tool.
uk: Масив рядків, який відповідає журналу пошуку за формальними виразами у засобі пошуку.

en: List of search tool profiles
uk: Список профілів засобу пошуку

en: The entries in this array represent the profiles in the search tool with specific settings for each profile.
uk: Записи у цьому масиві визначають профілі у засобі пошуку. Кожен запис зберігає специфічні параметри відповідного профілю.

en: Quick connect URI
uk: Адреса швидкого з'єднання

en: Unified resource identifier for quick connections.
uk: Уніфікований ідентифікатор ресурсу для швидких з'єднань.

en: Password for anonymous FTP connections
uk: Пароль для анонімних з'єднань FTP

en: This string defines the password for anonymous FTP connections.
uk: Цей рядок визначає пароль для анонімних з'єднань FTP.

en: Confirm delete
uk: Підтвердження вилучення

en: Defines if deletion of an item should be confirmed.
uk: Визначає, чи слід підтверджувати вилучення об'єктів.

en: Delete default
uk: Типовий варіант вилучення

en: This setting defines the default active option in the delete confirmation dialog.
uk: Цей параметр визначає типовий активний варіант у діалоговому вікні вилучення.

en: Confirm copy overwrite
uk: Підтвердження перезапису при копіюванні

en: This option defines the default behavior when items will be overwritten by a copy command.
uk: Цей параметр визначає типову поведінку при перезаписів об'єктів командою копіювання.

en: Confirm move overwrite
uk: Підтвердження перезапису при пересуванні

en: This option defines the default behavior when items will be overwritten by a move command.
uk: Цей параметр визначає типову поведінку при перезаписів об'єктів командою пересування.

en: Confirm mouse drag and drop
uk: Підтвердження перетягування зі скиданням за допомогою миші

en: This option defines the behavior of mouse drag and drop operations.
uk: Цей параметр визначає поведінку програми у відповідь на дії із перетягування зі скиданням за допомогою вказівника миші.

en: Hide unknown filetypes
uk: Приховати файли невідомих типів

en: Hide files which type does not match to one of the other types.
uk: Приховати файли, чий тип не відповідає одному із інших типів.

en: Hide regular files
uk: Приховати звичайні файли

en: Hide directories
uk: Приховати каталоги

en: Hide symbolic links
uk: Приховати символічні посилання

en: Hide special files, such as a socket, fifo, block devices, or character devices.
uk: Приховати особливі файли, зокрема сокети, канали, блокові пристрої та символьні пристрої.

en: Hide shortcut files (Windows systems)
uk: Приховати файли ярликів (системи Windows)

en: Hide mountable locations
uk: Приховати монтовані місця

en: Hide virtual files
uk: Приховати віртуальні файли

en: Hide volatile files
uk: Приховати тимчасові файли

en: Hide files and folders starting with a dot
uk: Приховати усі пункти файлів і тек, назви яких починаються з крапки

en: Hide backup files
uk: Приховувати файли резервних копій

en: Hide all files with a suffix defined as the backup pattern.
uk: Приховати усі файли, назви яких мають суфікс, визначений взірцем назв файлів резервних копій.

en: Backup file pattern
uk: Взірець назв файлів резервних копій

en: The given string defines suffixes (separated by semicolon) for files which should be filtered out if backup files should be hidden.
uk: Заданий рядок визначає суфікси (відокремлені крапкою з комою) для файлів, які має бути відфільтровано, якщо наказати приховувати файли резервних копій.

en: Do not download files
uk: Не отримувати файли

en: This option defines if remote files should be downloaded before opened by external programs.
uk: Цей параметр визначає, чи слід отримувати віддалені файли, перш ніж відкривати їх за допомогою зовнішніх програм.

en: Use internal viewer
uk: Використати вбудований переглядач

en: This option defines if the internal viewer should be used by default.
uk: Цей параметр визначає, чи слід типово використовувати вбудований засіб перегляду.

en: Viewer command
uk: Команда засобу перегляду

en: This string defines the command for starting the (external) viewer.
uk: Цей рядок визначає команду для запуску (зовнішнього) засобу перегляду.

en: Editor command
uk: Команда редактора

en: This string defines the command for starting the editor.
uk: Цей рядок визначає команду для запуску редактора.

en: Differ command
uk: Команда засобу побудови різниці

en: This string defines the command for starting the diff tool.
uk: Цей рядок визначає команду для запуску засобу порівняння файлів і каталогів.

en: Use internal search
uk: Використати вбудований засіб пошуку

en: This option defines if the internal search should be used by default.
uk: Цей параметр визначає, чи слід типово використовувати вбудований засіб пошуку.

en: Search command
uk: Команда пошуку

en: This string defines the command for starting an external file search tool.
uk: Цей рядок визначає команду для запуску зовнішнього засобу пошуку файлів.

en: Leave terminal open
uk: Лишати термінал відкритим

en: This option defines if a terminal window should stay open after a command finishes inside of it.
uk: Цей параметр визначає, чи має вікно термінала лишатися відкритим після завершення виконання у ньому команди.

en: Command for opening a terminal
uk: Команда для відкриття термінала

en: This string defines the command for opening a terminal.
uk: Цей рядок визначає команду для відкриття термінала.

en: Command for execution in terminal
uk: Команда для виконання у терміналі

en: This string defines the command for executing another command in a terminal.
uk: Цей рядок визначає команду для виконання іншої команди у терміналі.

en: Send to command
uk: Команда надсилання

en: This string defines the command for sending files to a receiver.
uk: Це рядок визначає команду для надсилання файлів отримувачу.

en: Color theme
uk: Тема кольорів

en: This option defines the current color theme.
uk: Цей параметр визначає поточну тему кольорів.

en: Normal foreground color
uk: Звичайний колір переднього плану

en: Normal foreground color in custom mode.
uk: Звичайний колір переднього плану у нетиповому режимі.

en: Normal background color
uk: Звичайний колір тла

en: Normal background color in custom mode.
uk: Звичайний колір тла у нетиповому режимі.

en: Alternate foreground color
uk: Альтернативний колір переднього плану

en: Alternate foreground color in custom mode.
uk: Альтернативний колір переднього плану у нетиповому режимі.

en: Alternate background color
uk: Альтернативний колір тла

en: Alternate background color in custom mode.
uk: Альтернативний колір тла у нетиповому режимі.

en: Selection foreground color
uk: Колір переднього плану позначеного

en: Foreground color for selections in custom mode.
uk: Колір переднього плану для позначених пунктів у нетиповому режимі.

en: Selection background color
uk: Колір тла позначеного

en: Background color for selections in custom mode.
uk: Колір тла для позначених пунктів у нетиповому режимі.

en: Cursor foreground color
uk: Колір переднього плану курсора

en: Cursor foreground color in custom mode.
uk: Колір переднього плану курсора у нетиповому режимі.

en: Cursor background color
uk: Колір тла курсора

en: Cursor background color in custom mode.
uk: Колір тла курсора у нетиповому режимі.

en: Use LS colors
uk: Використовувати кольори LS

en: This option triggers if the value of the environment variable LS_COLORS should be used to dye files and folders.
uk: Цей параметр перемикає використання змінної середовища LS_COLORS для розфарбовування файлів і тек.

en: LS_COLORS black foreground mapping
uk: Прив'язка чорного переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS black value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення чорного з LS_COLORS.

en: LS_COLORS black background mapping
uk: Прив'язка чорного тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS black value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення чорного з LS_COLORS.

en: LS_COLORS red foreground mapping
uk: Прив'язка червоного переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS red value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення червоного з LS_COLORS.

en: LS_COLORS red background mapping
uk: Прив'язка червоного тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS red value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення червоного з LS_COLORS.

en: LS_COLORS green foreground mapping
uk: Прив'язка зеленого переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS green value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення зеленого з LS_COLORS.

en: LS_COLORS green background mapping
uk: Прив'язка зеленого тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS green value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення зеленого з LS_COLORS.

en: LS_COLORS yellow foreground mapping
uk: Прив'язка жовтого переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS yellow value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення жовтого з LS_COLORS.

en: LS_COLORS yellow background mapping
uk: Прив'язка жовтого тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS yellow value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення жовтого з LS_COLORS.

en: LS_COLORS blue foreground mapping
uk: Прив'язка синього переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS blue value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення синього з LS_COLORS.

en: LS_COLORS blue background mapping
uk: Прив'язка синього тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS blue value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення синього з LS_COLORS.

en: LS_COLORS magenta foreground mapping
uk: Прив'язка малинового переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS magenta value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення малинового з LS_COLORS.

en: LS_COLORS magenta background mapping
uk: Прив'язка малинового тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS magenta value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення малинового з LS_COLORS.

en: LS_COLORS cyan foreground mapping
uk: Прив'язка блакитного переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS cyan value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення блакитного з LS_COLORS.

en: LS_COLORS cyan background mapping
uk: Прив'язка блакитного тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS cyan value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення блакитного з LS_COLORS.

en: LS_COLORS white foreground mapping
uk: Прив'язка білого переднього плану у LS_COLORS

en: This option adjusts the foreground color mapping for LS_COLORS white value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору переднього плану для значення білого з LS_COLORS.

en: LS_COLORS white background mapping
uk: Прив'язка білого тла у LS_COLORS

en: This option adjusts the background color mapping for LS_COLORS white value.
uk: Цей параметр коригує прив'язку кольору тла для значення білого з LS_COLORS.

en: Case sensitive search
uk: Пошук із врахуванням регістру символів

en: This option defines if searching within the internal viewer is case sensitive.
uk: Цей параметр визначає, чи буде пошук у вбудованому засобі перегляду чутливим до регістру символів.

en: Search mode
uk: Режим пошуку

en: This option defines the search mode of the internal viewer.
uk: Цей параметр визначає режим пошуку у вбудованому засобі перегляду.

en: Character set
uk: Кодування символів

en: This option defines the default character encoding.
uk: Цей параметр визначає типове кодування символів.

en: Fixed font name
uk: Назва моноширинного шрифту

en: Name of the default font with fixed character width.
uk: Назва типового шрифту із фіксованою шириною символів.

en: Variable font name
uk: Назва шрифту зі змінною шириною

en: Name of the default font with variable character width.
uk: Назва типового шрифту зі змінною шириною символів.

en: Display hex offset
uk: Показувати шістнадцятковий зсув

en: This option defines if the hexadecimal offset should be displayed in hex mode.
uk: Цей параметр визначає, чи має бути показано шістнадцятковий зсув у режимі шістнадцяткового перегляду.

en: Wrap mode
uk: Режим переносу

en: This option defines if too long text lines should be wrapped.
uk: Цей параметр визначає, чи має бути перенесено довгі рядки у тексті.

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: This option defines the default font size.
uk: Цей параметр визначає типовий розмір шрифту.

en: Tab size
uk: Розмір табуляції

en: This option defines the indentation width in terms of characters for a tabulator character.
uk: Цей параметр визначає ширину відступу у одиницях символів для символу табуляції.

en: Bytes per line in binary mode
uk: Байтів на рядок у двійковому режимі

en: This option defines how many bytes should be displayed in one line in binary mode.
uk: Цей параметр визначає, скільки байтів має бути показано у одному рядку у двійковому режимі.

en: Metadata view
uk: Перегляд метаданих

en: This option defines if metadata should be visible.
uk: Цей параметр визначає, чи має бути показано метадані.

en: Horizontal offset
uk: Горизонтальний зсув

en: This option defines the visual offset of the internal file viewer in horizontal direction.
uk: Цей параметр визначає візуальний відступ вікна вбудованого засобу перегляду у горизонтальному напрямку.

en: Vertical offset
uk: Вертикальний зсув

en: This option defines the visual offset of the internal file viewer in vertical direction.
uk: Цей параметр визначає візуальний відступ вікна вбудованого засобу перегляду у вертикальному напрямку.

en: Window width
uk: Ширина вікна

en: The width of the internal file viewer window.
uk: Ширина вікна вбудованого переглядача файлів.

en: Window height
uk: Висота вікна

en: The height of the internal file viewer window.
uk: Висота вікна вбудованого засобу перегляду файлів.

en: Search pattern for text
uk: Взірець пошуку для тексту

en: This string array stores the history of text searches within the internal file viewer.
uk: Цей масив рядків зберігає журнал текстових пошуку у вбудованому засобі перегляду файлів.

en: Search pattern for hex values
uk: Взірець пошуку для шістнадцяткових значень

en: This string array stores the history of searches for hex values within the internal file viewer.
uk: Цей масив рядків зберігає журнал пошуку шістнадцяткових значень у вбудованому засобі перегляду файлів.

en: File suffix
uk: Суфікс назв файлів

en: Default file suffix of archives created with the File Roller plugin.
uk: Типовий суфікс назв архівів, які буде створено за допомогою додатка File Roller.

en: Prefix pattern
uk: Взірець префіксів

en: The prefix pattern is used to build up the name for an archive created with the File Roller plugin.
uk: Взірець префіксів використовується для побудови назв архівів, які буде створено за допомогою додатка File Roller.

en: Automatically loaded plugins
uk: Автоматично завантажувані модулі

en: This is the list of automatically loaded plugins, whereas each entry represents the file name of the plugin.
uk: Це список автоматично завантажуваних додатків, у якому кожен запис відповідає назві файла додатка.

en: No error description available
uk: Опис помилки відсутній

en: Select an Image File
uk: Виберіть файл зображення

en: Choose Icon
uk: Виберіть піктограму

en: Folder selection
uk: Вибір теки

en: File selection
uk: Вибір файла

en: Could not load schemas from %s: %s
uk: Не вдалося завантажити схеми з «%s»: %s

en: Error running "%s"
    
    %s
uk: Помилка при виконанні «%s»
    
    %s

en: What file name should the new archive have?
uk: Який назву файлу повинен мати новий архів?

en: Create Archive
uk: Створення архіву

en: Create Archive…
uk: Створити архів…

en: Extract in Current Directory
uk: Розпакувати у поточний каталог

en: Extract to “%s”
uk: Розпакувати до «%s»

en: File
uk: Файл

note: destroy model automatically with view
en: Options
uk: Параметри

en: File-roller options
uk: Параметри File-roller

en: Default archive type
uk: Типовий тип архівів

note: The pattern defining the file name prefix of the archive to be created
en: File prefix pattern
uk: Взірець префіксів файлів

en: Test result:
uk: Результат перевірки:

en: Use $N as a pattern for the original file name. See the manual page for “strftime” for other patterns.
uk: Скористайтеся замінником $N для початкової назви файла. Інші замінники можна знайти на сторінці підручника (man) програми «strftime».

en: A plugin that adds File Roller shortcuts for creating and extracting compressed archives.
uk: Модуль, що додає підтримку File Roller для створення та розпаковування архівів.

en: This is an example plugin that is mostly useful as a simple example for aspiring plugin hackers
uk: Це приклад модуля, який використовується лише як простий приклад для авторів модулів

en: /_Save Profile As…
uk: /_Зберегти профіль як…

en: /_Manage Profiles…
uk: /_Керування профілями…

en: Profiles
uk: Профілі

en: Remove from file list
uk: Видалити зі списку файлів

note: {file_umount, "file.umount"},
en: View file
uk: Відобразити файл

en: File properties
uk: Властивості файлу

en: Update file list
uk: Обновити перелік файлів

en: Advanced Rename Tool
uk: Розширений засіб перейменування

note: Results
en: Results
uk: Результат

en: Old name
uk: Старе ім'я:

en: Current file name
uk: Поточна назва файлу

en: New name
uk: Нове ім'я

en: New file name
uk: Нове ім'я файла

en: Size
uk: Розмір

en: File size
uk: Розмір файла

en: Date
uk: Дата

en: File modification date
uk: Дата модифікації файла

en: Profiles…
uk: Профілі…

en: Reset
uk: Скинути

en: _Search for:
uk: З_найти:

en: _Replace with:
uk: За_мінити:

note: Case-Sensitive Checkbox
en: _Match case
uk: Враховувати _регістр

en: All files
uk: Усі файли

en: Directories only
uk: Лише каталоги

en: Could not chmod %s
uk: Не вдалося змінити режим доступу до %s

en: Access Permissions
uk: Права доступу

en: Apply Recursively for
uk: Застосувати рекурсивно до

en: Could not chown %s
uk: Не вдалося змінити власника %s

en: Chown
uk: Зміна власника

en: Apply Recursively
uk: Застосувати рекурсивно

en: _Alias:
uk: _Псевдонім:

en: _Location (URI):
uk: _Адреса (URI):

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: Optional information
uk: Додаткова інформація

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Folder:
uk: _Тека:

en: _Domain name:
uk: Ім'я _домену:

en: You must enter a name for the server
uk: Введіть назву сервера

en: Please enter a name and try again.
uk: Будь ласка, введіть назву і повторіть спробу.

en: “%s” is not a valid location
uk: «%s» не є правильною адресою

en: Please check spelling and try again.
uk: Будь ласка, перевірте правильність написання і повторіть спробу.

en: Remote Server
uk: Віддалений сервер

en: Service _type:
uk: _Тип сервісу:

en: FTP (with login)
uk: FTP (з авторизацією)

en: Public FTP
uk: Публічний FTP

en: Windows share
uk: Мережна тека Windows

en: Secure WebDAV (HTTPS)
uk: Безпечний WebDAV (HTTPS)

en: Custom location
uk: Інше місце

en: Deleted %lu of %lu file | Deleted %lu of %lu files
uk[0]: Вилучено %lu з %lu файла
uk[1]: Вилучено %lu з %lu файлів
uk[2]: Вилучено %lu з %lu файлів
uk[3]: Вилучено %lu з %lu файла

en: Deleting…
uk: Вилучення…

en: Error while deleting “%s”
    
    %s
uk: Помилка при вилученні «%s»
    
    %s

en: Delete problem
uk: Проблема з вилученням

en: Abort
uk: Перервати

en: Retry
uk: Повторити

en: Skip
uk: Пропустити

en: Error while deleting: 
    
    %s
uk: Помилка під час спроби вилучення: 
    
    %s

en: Do you really want to delete “%s”?
uk: Хочете справді вилучити «%s»?

en: The directory “%s” is not empty. Do you really want to delete it?
uk: Каталог «%s» містить дані. Ви справді хочете його вилучити?

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Delete All
uk: Вилучити все

en: Delete Remaining
uk: Вилучити решту

en: Do you want to permanently delete “%s”?
uk: Хочете остаточно вилучити «%s»?

en: Do you want to move “%s” to the trash can?
uk: Хочете пересунути «%s» до смітника?

en: Do you want to permanently delete the selected file? | Do you want to permanently delete the %d selected files?
uk[0]: Бажаєте остаточно вилучити %d вибраний файл?
uk[1]: Бажаєте остаточно вилучити %d вибрані файли?
uk[2]: Бажаєте остаточно вилучити %d вибраних файлів?
uk[3]: Бажаєте остаточно вилучити вибраний файл?

en: Do you want to move the selected file to the trash can? | Do you want to move the %d selected files to the trash can?
uk[0]: Бажаєте пересунути %d вибраний файл до смітника?
uk[1]: Бажаєте пересунути %d вибрані файли до смітника?
uk[2]: Бажаєте пересунути %d вибраних файлів до смітника?
uk[3]: Бажаєте пересунути вибраний файл до смітника?

en: Bookmark name is missing.
uk: Не вказано назви закладки.

en: Bookmark target is missing.
uk: Не вказано адреси для закладки.

en: Bookmark _name:
uk: _Назва закладки:

en: Bookmark _target:
uk: _Адреса закладки:

en: Edit Profile
uk: Редагувати профіль

en: _Name
uk: _Назва

en: Image:
uk: Зображення:

en: Directory name:
uk: Назва каталогу:

en: File name:
uk: Назва файлу:

en: Symlink target:
uk: Ціль симв. посилання:

en: Location:
uk: Адреса:

en: Volume:
uk: Гучність:

en: Free space:
uk: Вільне місце:

en: Content Type:
uk: Тип вмісту:

en: Opens with:
uk: Відкривати за допомогою:

en: No default application registered
uk: Не зареєстровано типової програми

en: Modified:
uk: Змінено:

en: Accessed:
uk: Доступ:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Owner and group
uk: Власник і група

en: Access permissions
uk: Права доступу

en: Type
uk: Тип

en: Metadata namespace
uk: Простір імен метаданих

note: col = gnome_cmd_treeview_create_new_text_column (GTK_TREE_VIEW (view), renderer, COL_METHOD); gtk_tree_view_column_set_sort_column_id (col, SORTID_METHOD); g_object_set (renderer, "foreground-set", TRUE, "foreground", "DarkGray", NULL);
en: Name
uk: Назва

en: Tag name
uk: Назва тегу

en: Value
uk: Значення

en: Tag value
uk: Значення тегу

en: Description
uk: Опис

en: Metadata tag description
uk: Опис теґу метаданих

en: File Properties
uk: Властивості файлу…

en: Properties
uk: В_ластивості

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Metadata
uk: Метадані

en: Keyboard Shortcuts
uk: Швидкі клавіші

en: To edit a shortcut key, click on the corresponding row and type a new accelerator, or press escape to cancel.
uk: Для редагування клавіатурного скорочення клацніть на відповідному рядку та натисніть вибране скорочення або натисніть ESC для скасування.

en: Shortcut Key
uk: Швидка клавіша

en: Keyboard shortcut for selected action
uk: Клавіатурне скорочення для вибраної дії

en: Action
uk: Дія

en: User action
uk: Дія користувача

en: Optional data
uk: Додаткові дані

en: Shortcut “%s” is already taken by “%s”.
uk: Клавіша «%s» вже використовується для дії «%s».

en: _Reassign shortcut
uk: _Перепризначити клавіші

en: Conflicting Shortcuts
uk: Конфліктні клавіші

en: Reassigning the shortcut will cause it to be removed from “%s”.
uk: Зміна призначення цього скорочення призведе до його вилучення з дії «%s».

en: Invalid shortcut.
uk: Неправильне посилання

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: No file name entered
uk: Не введена назва файлу

en: Copy “%s” to
uk: Копіювати «%s» до

en: Copy File
uk: Копіювати файл

en: Group
uk: Група

en: Bookmark group
uk: Група закладки

en: Bookmark name
uk: Назва закладки

en: Shortcut
uk: Посилання

en: Keyboard shortcut for selected bookmark
uk: Швидка клавіша для обраної закладки

en: Path
uk: Шлях

en: Bookmarked path
uk: Адреса із закладки

en: Edit Bookmark
uk: Редагування закладки

en: To bookmark a directory the whole search path to the directory must be in valid UTF-8 encoding
uk: Щоб додати закладку на теку, повний шлях до теки має бути у коректному кодуванні UTF-8

en: New Bookmark
uk: Нова закладка

en: Profile
uk: Профіль

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Template
uk: Шаблон

en: New profile
uk: Новий профіль

en: To rename a profile, click on the corresponding row and type a new name, or press escape to cancel.
uk: Для перейменування профілю, клацніть на відповідному рядку та введіть нову назву, або натисніть ESC для скасування.

en: _Duplicate
uk: _Дублювати

en: A directory name must be entered
uk: Потрібно ввести назву каталогу

en: Make directory failed: %s
uk: Не вдалося створити каталог: %s

en: Make Directory
uk: Створення каталогу

en: Left mouse button
uk: Ліва кнопка миші

en: Single click to open items
uk: Одинарне клацання для відкриття

en: Double click to open items
uk: Подвійне клацання для відкриття

en: Single click unselects files
uk: Скасування вибору файлів одним клацанням

en: Middle mouse button
uk: Середня кнопка миші

en: Up one directory
uk: Вище на один каталог

en: Opens new tab
uk: Відкриває нову вкладку

en: Right mouse button
uk: Права кнопка миші

en: Shows popup menu
uk: Показ контекстного меню

en: Selects files
uk: Позначає файли

en: Deletion
uk: Вилучення

en: Move to trash
uk: Пересунути до смітника

en: Selection
uk: Позначення

en: Select directories
uk: Позначити каталоги

en: Sorting/Quick search
uk: Упорядкування/Швидкий пошук

en: Case sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Quick search
uk: Швидкий пошук

en: CTRL+ALT+letters
uk: CTRL+ALT+літера

en: ALT+letters (menu access with F12)
uk: ALT+літери (доступ до меню – F12)

en: Just letters (command line access with CTRL+ALT+C)
uk: Просто літери (доступ до командного рядка – CTRL+ALT+C)

en: Match beginning of the file name
uk: Порівняти з початком назви файлу

en: Match end of the file name
uk: Порівняти з закінченням назви файлу

en: Search Window
uk: Вікно пошуку

en: Search window is minimizable
    (Needs program restart if altered)
uk: Вікно пошуку можна згорнути
    (Потребує перезапуску програми для набуття чинності)

en: Multiple instances
uk: Дубльовані екземпляри

en: Don’t start a new instance
uk: Не запускати новий екземпляр

en: Save on exit
uk: Зберігати при завершенні

en: Directories
uk: Каталоги

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Directory history
uk: Журнал каталогів

en: Commandline history
uk: Журнал командного рядка

en: Search history
uk: Шукати в журналі

en: Size display mode
uk: Режим відображення розмірів

note: Translators: 'Powered' refers to the mode of file size display (here - display using units of data: kB, MB, GB, ...)
en: Powered
uk: З префіксом

note: Translators: '<locale>' refers to the mode of file size display (here - use current locale settings)
en: <locale>
uk: <локаль>

en: Grouped
uk: Згрупований

en: Plain
uk: Простий

en: Text (rw-r--r--)
uk: Текстовий (rw-r--r--)

en: Number (644)
uk: Число (644)

en: Format:
uk: Формат:

en: See the manual page for “strftime” for help on how to set the format string.
uk: Щоб зрозуміти, як встановити формат, дивіться man-сторінку для функції «strftime».

en: Edit Colors…
uk: Редагувати кольори…

en: Colors
uk: Кольори

en: Foreground
uk: Текст

en: Background
uk: Тло

en: Default:
uk: Типово:

en: Alternate:
uk: Альтернативний:

en: Selected file:
uk: Позначений файл:

en: Cursor:
uk: Курсор:

en: Edit LS_COLORS Palette
uk: Редагування палітри LS_COLORS

en: Palette
uk: Палітра

en: Foreground:
uk: Текст:

en: Background:
uk: Тло:

en: Black
uk: Чорний

en: Red
uk: Красний

en: Green
uk: Зелений

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Blue
uk: Синій

en: Magenta
uk: Пурпуровий

en: Cyan
uk: Блакитний

en: White
uk: Білий

en: _Reset
uk: С_кинути

en: With file name
uk: З назвами файлів

en: In separate column
uk: В окремому стовпчику

en: In both columns
uk: В обох стовпчиках

en: No icons
uk: Без піктограм

en: File type icons
uk: Піктограми типів файлів

en: MIME icons
uk: Піктограми MIME

en: Respect theme colors
uk: Дотримуватись кольорів схеми

en: Modern
uk: Сучасна

en: Fusion
uk: Злиття

en: Classic
uk: Класична

en: Deep blue
uk: Темно-синій

en: Cafezinho
uk: Кафеціньо

en: Green tiger
uk: Зелений тигр

en: Winter
uk: Зима

en: Custom
uk: Власна

en: File panes
uk: Панелі файлів

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Row height:
uk: Висота рядка:

note: File extensions
en: Display file extensions:
uk: Показувати суфікси назв файлів:

note: Graphical mode
en: Graphical mode:
uk: Графічний режим:

note: Color scheme
en: Color scheme:
uk: Схема кольорів:

en: Edit…
uk: Змінити…

note: LS_COLORS
en: Colorize files according to the LS_COLORS environment variable
uk: Розфарбувати файли за значенням змінної середовища LS_COLORS

en: Edit colors…
uk: Редагувати кольори…

en: MIME icon settings
uk: Параметри піктограм MIME

en: Icon size:
uk: Розмір піктограм:

en: Scaling quality:
uk: Якість масштабування:

en: Theme icon directory:
uk: Каталог піктограм теми:

en: Tab bar
uk: Панель вкладок

en: Always show the tab bar
uk: Завжди показувати панель вкладок

en: Lock icon
uk: Піктограма блокування

en: * (asterisk)
uk: * (зірочка)

en: Styled text
uk: Стилізований текст

en: Confirm before delete
uk: Запитувати підтвердження перед вилученням

en: Confirm defaults to OK
uk: Підтвердження типового «Гаразд»

en: Preselected overwrite action in copy dialog
uk: Попередньо вибрана дія з перезапису у вікні копіювання

en: Query first
uk: Перепитати

en: Rename
uk: Перей_менувати

en: Overwrite silently
uk: Перезаписати без питань

en: Preselected overwrite action in move dialog
uk: Попередньо вибрана дія з перезапису у вікні пересування

en: Default Drag and Drop Action
uk: Типова дія у відповідь на перетягування зі скиданням

en: Confirm mouse operation
uk: Підтвердження дії мишею

en: Copy
uk: Копіювати

en: Move
uk: Пересування

en: Filetypes to hide
uk: Приховувати типи файлів

en: Unknown
uk: Невідомі

en: Regular files
uk: Звичайні файли

en: Socket, fifo, block, or character devices
uk: Сокети, канали, блокові пристрої та символьні пристрої

en: Shortcuts (Windows systems)
uk: Ярлики (системи Windows)

en: Mountable locations
uk: Придатні до монтування місця

en: Virtual files
uk: Віртуальні файли

en: Volatile files
uk: Тимчасові файли

en: Also hide
uk: Також приховувати

en: Hidden files
uk: Приховані файли

en: Backup files
uk: Резервні файли

en: Symlinks
uk: Символічні посилання

en: An app with this label exists already.
    Please choose another label.
uk: Програма з цією міткою вже існує.
    Будь ласка, виберіть іншу мітку.

en: Label:
uk: Позначка:

en: Command:
uk: Команда:

en: Icon:
uk: Значок:

en: Can handle multiple files
uk: Підтримує декілька файлів у параметрах

en: Can handle URIs
uk: Підтримує параметри у вигляді URI

en: Requires terminal
uk: Запускати в терміналі

en: Show for
uk: Показувати для

en: All directories
uk: Усіх каталогів

en: All directories and files
uk: Усіх каталогів та файлів

en: Some files
uk: Деяких файлів

en: File patterns
uk: Шаблони файлів

en: New Application
uk: Новий додаток

en: Edit Application
uk: Правка додатка

en: Always download remote files before opening in external programs
uk: Завжди завантажувати віддалені файли перед відкриттям в зовнішніх програмах

en: MIME applications
uk: MIME додатки

en: Standard programs
uk: Стандартні програми

en: Viewer:
uk: Переглядач:

en: Editor:
uk: Редактор:

en: Differ:
uk: Порівняння:

en: Search:
uk: Пошук:

en: Send files:
uk: Надіслати файли:

en: Terminal:
uk: Термінал:

en: Use Internal Viewer
uk: Використати вбудований переглядач

en: Use Internal Search
uk: Використати вбудований засіб пошуку

en: Other favourite apps
uk: Інші улюблені програми

en: Label
uk: Позначка

en: Command
uk: Команда

en: Global app options
uk: Загальні параметри програм

en: Terminal command for apps in the list above:
uk: Команда термінала для програм у наведеному вище списку:

en: Leave terminal window open
uk: Лишити вікно термінала відкритим

en: Alias:
uk: Псевдоніми:

en: Device/Label:
uk: Пристрій/Мітка:

en: Mount point:
uk: Точка монтування:

en: New Device
uk: Новий пристрій

en: Edit Device
uk: Правка пристрою

en: Devices
uk: Пристрої

en: Alias
uk: Псевдонім

en: Show Samba workgroups button
    (Needs program restart if altered)
uk: Показувати кнопку робочих груп Samba
    (Потребує перезапуску програми для набуття чинності)

en: Show only the icons
uk: Показувати лише піктограми

en: General
uk: Загальне

en: Format
uk: Формат

en: Layout
uk: Розташування

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Filters
uk: Фільтри

en: Programs
uk: Програми

en: _Pattern:
uk: _Шаблон:

en: Case _sensitive
uk: Враховувати _регістр

en: She_ll syntax
uk: Синтаксис командної _оболонки

en: Rege_x syntax
uk: Синтаксис _формальних виразів

en: Select Using Pattern
uk: Позначити за взірцем

en: Unselect Using Pattern
uk: Зняти позначення за взірцем

note: Create prepare copy specific widgets Create prepare move specific widgets
en: Query First
uk: Перепитувати

en: Follow Links
uk: Прямувати за посиланнями

note: Customize prepare xfer widgets
en: Overwrite Files
uk: Перезаписувати файли

en: copy %d file to | copy %d files to
uk[0]: копіювати %d файл до
uk[1]: копіювати %d файли до
uk[2]: копіювати %d файлів до
uk[3]: копіювати %d файл до

en: Move “%s” to
uk: Пересунути «%s» до

en: move %d file to | move %d files to
uk[0]: пересунути %d файл до
uk[1]: пересунути %d файли до
uk[2]: пересунути %d файлів до
uk[3]: пересунути один файл до

note: Nothing exists, ask the user if a new directory might be suitable in the path that he specified
en: The directory “%s” doesn’t exist, do you want to create it?
uk: Каталогу «%s» не існує, створити його?

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: No server selected
uk: Сервер не вибраний

en: Network protocol
uk: Мережевий протокол

en: Connection name
uk: Назва з’єднання

en: Remote Connections
uk: Віддалені з'єднання

en: Connections
uk: З'єднання

en: Search local directories only
uk: Шукати лише у локальних каталогах

en: Files _not containing text
uk: Файли, що _не містять текст

en: Failed to read file %s: File is not searchable
uk: Не вдалося прочитати файл %s: файл є непридатним для пошуку даних

en: Failed to read file %s: %s
uk: Не вдалося прочитати файл %s: %s

en: Searching in: %s
uk: Пошук в: %s

en: Found %d match — search aborted | Found %d matches — search aborted
uk[0]: Знайдено %d відповідність — пошук перервано
uk[1]: Знайдено %d відповідності — пошук перервано
uk[2]: Знайдено %d відповідностей — пошук перервано
uk[3]: Знайдено %d відповідність — пошук перервано

en: Found %d match | Found %d matches
uk[0]: Знайдено %d відповідність
uk[1]: Знайдено %d відповідності
uk[2]: Знайдено %d відповідностей
uk[3]: Знайдено %d відповідність

en: Failed to set process group id of child %d: %s.
uk: Не вдалося встановити ідентифікатор групи процесів дочірнього процесу %d: %s.

en: Error parsing the search command.
uk: Помилка під час обробки команди пошуку.

en: Error running the search command.
uk: Помилка під час запуску команди пошуку.

en: Failed to change directory outside of %s
uk: Не вдалося перейти до каталогу поза %s

en: Search…
uk: Шукати…

note: search in
en: Select Directory
uk: Виберіть каталог

en: _Look in folder:
uk: _Шукати у теці:

en: %d file listed | %d files listed
uk[0]: %d файл
uk[1]: %d файли
uk[2]: %d файлів
uk[3]: %d файл

en: Accelerator key
uk: Гаряча клавіша

en: Accelerator modifiers
uk: Модифікатори прискорювача

en: Accelerator Mode
uk: Режим прискорювача

en: The type of accelerator.
uk: Тип прискорювача.

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: New accelerator…
uk: Нове скорочення…

en: Credits
uk: Подяки

en: Written by
uk: Написаний

en: Documented by
uk: Документація

en: Translated by
uk: Переклад

en: Plugin Webpage
uk: Веб-сторінка модуля

en: C_redits
uk: _Подяки

en: About %s
uk: Про %s

en: /Grandparent
uk: /Прабатьківська тека

en: /Parent
uk: /Батьківська тека

en: /File name
uk: /Назва файла

en: /File name (range)
uk: /Назва файла (діапазон)

en: /File name without extension
uk: /Назва файла без суфікса

en: /File name without extension (range)
uk: /Назва файла без суфікса (діапазон)

en: /File extension
uk: /Суфікс назви файла

en: /Counter
uk: /Лічильник

en: /Counter (width)
uk: /Лічильник (ширина)

en: /Counter (auto)
uk: /Лічильник (авто)

en: /Hexadecimal random number (width)
uk: /Шістнадцятирічне випадкове число (ширина)

en: /Date
uk: /Дата

en: /Date/<locale>
uk: /Дата/<локаль>

en: /Date/yyyy-mm-dd
uk: /Дата/рррр-мм-дд

en: /Date/yy-mm-dd
uk: /Дата/рр-мм-дд

en: /Date/yy.mm.dd
uk: /Дата/рр.мм.дд

en: /Date/yymmdd
uk: /Дата/ррммдд

en: /Date/dd.mm.yy
uk: /Дата/дд.мм.рр

en: /Date/mm-dd-yy
uk: /Дата/мм-дд-рр

en: /Date/yyyy
uk: /Дата/рррр

en: /Date/yy
uk: /Дата/рр

en: /Date/mm
uk: /Дата/мм

en: /Date/mmm
uk: /Дата/ммм

en: /Date/dd
uk: /Дата/дд

en: /Time
uk: /Час

en: /Time/<locale>
uk: /Час/<локаль>

en: /Time/HH.MM.SS
uk: /Час/ГГ.ХХ.СС

en: /Time/HH-MM-SS
uk: /Час/ГГ-ХХ-СС

en: /Time/HHMMSS
uk: /Час/ГГХХСС

en: /Time/HH
uk: /Час/ГГ

en: /Time/MM
uk: /Час/ХХ

en: /Time/SS
uk: /Час/СС

en: _Select range:
uk: П_означити діапазон:

en: _Inverse selection
uk: _Інвертувати позначення

en: Range Selection
uk: Позначення діапазону

en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Edit Rule
uk: Змінити правило

en: _Template
uk: Ша_блон

en: Directory
uk: Каталог

en: Counter
uk: Лічильник

en: Metatag
uk: Метатег

en: _Start:
uk: _Початок:

en: Ste_p:
uk: _Крок:

en: Di_gits:
uk: _Символи

en: auto
uk: авто

en: Regex replacing
uk: Заміна по регулярному виразу

en: Remove A_ll
uk: Вилучити _усі

en: Case
uk: Регістр

en: <unchanged>
uk: <без змін>

en: lowercase
uk: нижній регістр

en: UPPERCASE
uk: ВЕРХНІЙ РЕГІСТР

en: Sentence case
uk: нижній регістр

note: FIXME
en: Initial Caps
uk: Початкові Великі

note: FIXME
en: tOGGLE cASE
uk: зМІШАНИЙ рЕГІСТР

en: Trim blanks
uk: Прибрати пробіли

en: <none>
uk: <немає>

en: leading
uk: початкові

en: trailing
uk: замикаючий

en: leading and trailing
uk: початкові і завершальні

en: Search for
uk: Шукати

en: Regex pattern
uk: Формальний вираз

en: Replace with
uk: Замінити на

en: Replacement
uk: Заміна

en: Match case
uk: Враховуючи регістр

en: Case sensitive matching
uk: Враховувати регістр

en: The program has now finished. Press Enter to close this window.
uk: Роботу програми завершено. Натисніть Enter, щоб закрити це вікно.

en: Read
uk: Читання

en: Write
uk: Запис

en: Execute
uk: Виконання

en: Owner:
uk: Власник:

en: Group:
uk: Група:

en: Others:
uk: Інші:

en: Text view:
uk: Текстове представлення:

en: Number view:
uk: Числове представлення:

en: Failed to execute the mount command
uk: Не вдалося виконати команду mount

en: Mount failed: permission denied
uk: Не вдалося змонтувати: доступ заборонений

en: Mount failed: no medium found
uk: Не вдалося змонтувати: не знайдено носія

en: Mount failed: mount exited with exitstatus %d
uk: Не вдалося змонтувати: команда mount завершилась зі станом виходу %d

en: Volume successfully unmounted
uk: Том успішно демонтовано

en: Cannot unmount the volume:
    %s
    Error code: %d
uk: Не вдалося демонтувати том:
    %s
    Код помилки: %d

en: Mounting %s
uk: Підключається %s

en: Go to: %s (%s)
uk: Перейти до: %s (%s)

en: Go to: %s
uk: Перейти до: %s

en: Mount: %s
uk: Підключення: %s

en: Unmount: %s
uk: Демонтування: %s

en: <New connection>
uk: <Нове з'єднання>

en: Connect to: %s
uk: З'єднання з: %s

en: Disconnect from: %s
uk: Від'єднання від: %s

en: Connecting to %s
uk: З'єднання з %s

en: Unknown disk usage
uk: Невідоме використання диску

en: Home
uk: Домашній каталог

en: Go to: Home
uk: Перейти в: домашній каталог

en: Disconnect error
uk: Помилка під час від'єднання

en: Opens remote connection to %s
uk: Створює віддалене з'єднання з %s

en: Closes remote connection to %s
uk: Закриває віддалене з'єднання з %s

en: Failed to browse the network. Is Samba supported on the system?
uk: Помилка огляду мережі. Чи встановлено у системі підтримку Samba?

en: Searching for workgroups and hosts
uk: Пошук робочі групи і вузлів

en: Go to: Samba Network
uk: Перейти до: мережа Samba

en: link to %s
uk: посилання на %s

en: Waiting for file list
uk: Очікування на список файлів

en: Add current dir
uk: Додати поточний каталог

en: Manage bookmarks…
uk: Керування закладками…

en: _Open
uk: В_ідкрити

en: _Open with “%s”
uk: В_ідкрити за допомогою «%s»

en: name
uk: назва

en: ext
uk: розш.

en: dir
uk: каталог

en: size
uk: розмір

en: date
uk: дата

en: perm
uk: права

en: uid
uk: власник

en: gid
uk: група

en: /_Copy here
uk: /_Копіювати сюди

en: /_Move here
uk: /Пер_есунути сюди

en: /_Link here
uk: /_Створити посилання тут

en: /C_ancel
uk: /_Скасувати

en: “%s” seems to be a binary executable file but it lacks the executable bit. Do you want to set it and then run the file?
uk: Здається, «%s» є виконуваним двійковим файлом, але для нього не встановлено біт виконання. Чи бажаєте ви встановити цей біт і запустити програму?

en: Make Executable?
uk: Зробити виконуваним?

en: OK
uk: Гаразд

en: “%s” is an executable text file. Do you want to run it, or display its contents?
uk: «%s» є текстовим файлом зі встановленим бітом виконання. Хочете його виконати чи переглянути вміст?

en: Run or Display
uk: Виконати чи відобразити

en: Display
uk: Відобразити

en: Run
uk: Виконати

en: No default application found for the file type %s.
uk: Не знайдено типової програми для типу файлів %s.

en: Open the "Applications" page in the Control Center to add one.
uk: Відкрийте сторінку «програми» у Центрі керування, щоб додати прив'язку.

en: %s does not know how to open remote file. Do you want to download the file to a temporary location and then open it? | %s does not know how to open remote files. Do you want to download the files to a temporary location and then open them?
uk[0]: %s не знає, яким чином відкрити віддалені файли. Хочете завантажити файли до тимчасового каталогу, а потім відкрити їх?
uk[1]: %s не знає, яким чином відкрити віддалені файли. Хочете завантажити файли до тимчасового каталогу, а потім відкрити їх?
uk[2]: %s не знає, яким чином відкрити віддалені файли. Хочете завантажити файли до тимчасового каталогу, а потім відкрити їх?
uk[3]: %s не знає, яким чином відкрити віддалений файл. Хочете завантажити файл до тимчасового каталогу, а потім відкрити його?

en: Directory listing failed.
uk: Не вдалося вивести вміст каталогу.

en: Failed to open connection.
uk: Не вдалося відкрити з'єднання.

en: Not an ordinary file.
uk: Не є звичайним файлом.

en: Couldn’t retrieve MIME type of the file.
uk: Не вдалося отримати тип MIME файла.

en: Invalid command
uk: Неприпустима команда

en: Application:
uk: Додаток:

en: Open with other…
uk: Відкрити за допомогою іншої…

en: Needs terminal
uk: Запустити у терміналі

en: Open Wit_h
uk: Відкрити за допо_могою

en: Other _Application…
uk: Інша п_рограма…

en: Open Wit_h…
uk: Відкрити за допо_могою…

en: Cut
uk: Вирізати

note: {file_run, "file.run"},
en: Send files
uk: Відправити файли

en: _Properties…
uk: В_ластивості…

en: E_xecute
uk: _Виконати

en: Open _terminal here
uk: Запустити у _терміналі

en: Copy file names
uk: Копіювати назви файлів

en: %s of %s kB in %d of %d file | %s of %s kB in %d of %d files
uk[0]: %s з %s кБ у %d з %d файлі
uk[1]: %s з %s кБ в %d з %d файлів
uk[2]: %s з %s кБ в %d з %d файлів
uk[3]: %s з %s кБ у %d з %d файлі

en: %s, %d of %d dir selected | %s, %d of %d dirs selected
uk[0]: %s, %d з %d каталогу вибрано
uk[1]: %s, %d з %d каталогів вибрано
uk[2]: %s, %d з %d каталогів вибрано
uk[3]: %s, %d з %d каталогу вибрано

en: %s free
uk: %s вільно

en: The tab is locked, close anyway?
uk: Вкладку заблоковано. Закрити її попри це?

en: Open in New _Tab
uk: _Відкрити на новій вкладці

en: _Unlock Tab
uk: Р_озблокувати вкладку

en: _Lock Tab
uk: За_блокувати вкладку

en: _Refresh Tab
uk: _Оновити вкладку

en: Copy Tab to Other _Pane
uk: Копіювати вкладку у іншу _панель

en: _Close Tab
uk: _Закрити вкладки

en: Close _All Tabs
uk: _Закрити всі вкладки

en: Close _Duplicate Tabs
uk: Закрити _дублювати вкладок

en: No file name given
uk: Не надані назви файлів

en: New Text File
uk: Новий текстовий файл

en: Symbolic link name:
uk: Назва символічного посилання:

en: Create Symbolic Link
uk: Створення символічного посилання

en: Skip all
uk: Пропустити все

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: _New
uk: С_творити

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Directory
uk: _Каталог

en: _Text File
uk: _Текстовий файл

en: _File
uk: _Файл

en: Change _Owner/Group
uk: Змінити _власника/групу

en: Change Per_missions
uk: Змінити _права доступу

en: Advanced _Rename Tool
uk: _Розширений інструмент перейменування

en: Create _Symbolic Link
uk: Створити _символічне посилання

en: _Search…
uk: З_найти…

en: _Quick Search…
uk: _Швидкий пошук…

en: _Enable Filter…
uk: _Увімкнути фільтр…

en: _Diff
uk: Показати ві_дміни

en: S_ynchronize Directories
uk: С_инхронізувати каталоги

en: Start _GNOME Commander as root
uk: Запуск _GCommander під Root-ом

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Edit
uk: _Правка

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete
uk: В_идалити

en: Copy _File Names
uk: Копіювати назву _файлу

en: _Mark
uk: В_ідмітка

en: _Select All
uk: Виді_лити все

en: _Unselect All
uk: _Зняти все позначення

en: Select all _Files
uk: Позначити усі _файли

en: Unselect all Fi_les
uk: Зняти позначення з усіх ф_айлів

en: Select with _Pattern
uk: Позначити за вз_ірцем

en: Unselect with P_attern
uk: З_няти позначення за взірцем

en: Select with same _Extension
uk: Позначити файли з тим самим су_фіксом

en: Unselect with same E_xtension
uk: Зняти позначення з файлів з тим самим с_уфіксом

en: _Invert Selection
uk: _Інвертувати позначення

en: _Restore Selection
uk: _Відновити позначення

en: _Compare Directories
uk: _Порівняти каталоги

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Back
uk: Н_азад

en: _Forward
uk: В_перед

en: _Equal Panel Size
uk: З_рівняти розмір панелей

en: Maximize Panel Size
uk: Максимізувати розмір панелі

en: Show Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Show Device Buttons
uk: Показати кнопки пристроїв

en: Show Device List
uk: Показати список пристроїв

en: Show Command Line
uk: Показати командний рядок

en: Show Buttonbar
uk: Показати панель кнопок

en: Show Hidden Files
uk: Показати приховані файли

en: Show Backup Files
uk: Показати резервні файли

en: Horizontal Orientation
uk: Горизонтальна орієнтація

en: _Settings
uk: Н_астройки

en: _Options…
uk: П_араметри…

en: _Keyboard Shortcuts…
uk: _Клавіатурні скорочення…

en: _Connections
uk: З'_єднання

en: _Remote Server…
uk: _Віддалений сервер…

en: New Connection…
uk: Нове з'єднання…

en: _Bookmarks
uk: _Закладки

en: _Bookmark this Directory…
uk: _Закладка на поточний каталог…

en: _Manage Bookmarks…
uk: _Керування закладками…

en: _Plugins
uk: _Модулі

en: _Configure Plugins…
uk: _Налаштувати додатки…

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Documentation
uk: _Документація

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Комбінації клавіш

en: GNOME Commander on the _Web
uk: GNOME Commander у _веб

en: Report a _Problem
uk: Сповістити про _проблему

en: _About
uk: _Про модуль

en: Refresh
uk: Оновити

en: Go to the oldest
uk: Перейти до найстаршого

en: Go back
uk: Назад

en: Go forward
uk: Вперед

en: Go to the latest
uk: Перейти до останнього

en: Copy file names (SHIFT for full paths, ALT for URIs)
uk: Копіювати імена файлів (SHIFT для повного шляху, ALT для URI)

en: Paste
uk: Вставити

en: Edit (SHIFT for new document)
uk: Редагувати (SHIFT для нового документа)

en: Open terminal (SHIFT for root privileges)
uk: Відкрити термінал (SHIFT — права root)

en: Drop connection
uk: Розірвати з'єднання

en: F3 View
uk: F3 Перегляд

en: F4 Edit
uk: F4 Правка

en: F5 Copy
uk: F5 Копіювати

en: F6 Move
uk: F6 Пересунути

en: F7 Mkdir
uk: F7 Створ.кат.

en: F8 Delete
uk: F8 Видалити

en: F9 Search
uk: F9 Знайти

en: GNOME Commander — ROOT PRIVILEGES
uk: GNOME Commander – З ПРАВАМИ ROOT

en: Search
uk: Пошук

en: Path matches regex:
uk: Шлях відповідає формальному виразу:

en: Name contains:
uk: Назва містить:

en: Unlimited depth
uk: Необмежена глибина

en: Current directory only
uk: Лише поточний каталог

en: %i level | %i levels
uk[0]: %i рівень
uk[1]: %i рівні
uk[2]: %i рівнів
uk[3]: %i рівень

en: Search _recursively:
uk: Ре_курсивний пошук:

note: find text
en: Contains _text:
uk: Містить _текст:

note: case check
en: Case sensiti_ve
uk: Враховувати _регістр

en: No file selected
uk: Файли не вибрані

en: Bookmark current directory
uk: Створити закладку на поточний каталог

en: Manage bookmarks
uk: Керування закладками

en: Go to bookmarked location
uk: Перейти по закладці

en: Show bookmarks of current device
uk: Показати закладки поточного пристрою

en: Execute command
uk: Виконати команду

en: Open terminal
uk: Відкрити термінал

en: Open terminal as root
uk: Відкрити термінал від імені root

en: Start GNOME Commander as root
uk: Запустити GNOME Commander як root

en: Close connection
uk: Закрити з'єднання

en: New connection
uk: Нове з'єднання

en: Open connection
uk: Встановити з'єднання

en: Change left connection
uk: Змінити ліве з'єднання

en: Change right connection
uk: Змінити праве з'єднання

en: Show user defined files
uk: Показати визначені користувачем файли

en: Advanced rename tool
uk: Розширений засіб перейменування

en: Change permissions
uk: Змінити права доступу

en: Change owner/group
uk: Змінити власника/групу

en: Copy files
uk: Копіювати файли

en: Copy files with rename
uk: Копіювати файл з перейменуванням

en: Create symbolic link
uk: Створення символічного посилання

en: Delete files
uk: Видалення файлів

en: Compare files (diff)
uk: Порівняти файли (diff)

en: Edit file
uk: Правка файлу

en: Edit a new file
uk: Правка нового файлу

en: Quit
uk: Вийти

en: View with external viewer
uk: Перегляд у зовнішньому переглядачі

en: View with internal viewer
uk: Перегляд у вбудованому переглядачі

en: Create directory
uk: Створити каталог

en: Move files
uk: Пересунути файли

en: Rename files
uk: Перейменувати файли

en: Synchronize directories
uk: Синхронізувати каталоги

en: About GNOME Commander
uk: Про GNOME Commander

en: Help contents
uk: Зміст довідки

en: Help on keyboard shortcuts
uk: Допомога по швидким клавішам

en: Report a problem
uk: Повідомити про проблему

en: GNOME Commander on the web
uk: GNOME Commander у інтернеті

en: Compare directories
uk: Порівняти каталоги

en: Invert selection
uk: Інвертувати вибір

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Select all files
uk: Позначити усі файли

en: Unselect all files
uk: Зняти позначення з усіх файлів

en: Toggle selection
uk: Перемкнути стан позначення

en: Toggle selection and move cursor downward
uk: Перемкнути позначення і пересунути курсор нижче

en: Unselect all
uk: Зняти позначення з усього

en: Keyboard shortcuts
uk: Швидкі клавіші

en: Configure plugins
uk: Налаштовування додатків

en: Back one directory
uk: Повернутись на один каталог

en: Close the current tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: Close all tabs
uk: Закрити всі вкладки

en: Close duplicate tabs
uk: Закрити дублікати вкладок

en: Change directory
uk: Змінити каталог

en: Show directory history
uk: Показати журнал каталогів

en: Equal panel size
uk: Вирівняти панелі

en: Maximize panel size
uk: Максимізувати розмір панелі

en: Back to the first directory
uk: Повернутись до першого каталогу

en: Forward one directory
uk: Вперед на один каталог

en: Home directory
uk: Домашній каталог

en: Open directory in the active window
uk: Відкрити каталог в активному вікні

en: Open directory in the inactive window
uk: Відкрити каталог у неактивному вікні

en: Open directory in the left window
uk: Відкрити каталог у лівому вікні

en: Open directory in the right window
uk: Відкрити каталог у правому вікні

en: Open directory in the new tab
uk: Відкрити каталог у новій вкладці

en: Open directory in the new tab (inactive window)
uk: Відкрити каталог у новій вкладці (неактивне вікно)

en: Forward to the last directory
uk: Перейти до останнього каталогу

en: Next tab
uk: Наступна вкладка

en: Open directory in a new tab
uk: Відкрити каталог у новій вкладці

en: Previous tab
uk: попередня вкладка

en: Root directory
uk: Кореневий каталог

en: Lock/unlock tab
uk: Заблокувати/розблокувати вкладку

en: Show terminal
uk: Показати термінал

en: Display main menu
uk: Показати головне меню

en: Move cursor one step up
uk: Пересунути курсор на крок вище

en: Move cursor one step down
uk: Пересунути курсор на крок нижче

en: No valid command given.
uk: Не вказано коректної команди.

en: Unable to execute command.
uk: Не вдалося виконати команду.

en: No search command given.
uk: Не вказано команди пошуку.

en: You can set a command for a search tool in the program options.
uk: Ви можете визначити команду — інструмент пошуку у параметрах програми.

en: Create symbolic links of %i file in %s? | Create symbolic links of %i files in %s?
uk[0]: Створити символічне посилання з %i файлу у %s?
uk[1]: Створити символічне посилання з %i файлів у %s?
uk[2]: Створити символічне посилання з %i файлів у %s?
uk[3]: Створити символічне посилання з %i файлу у %s?

en: Create
uk: Створити

en: Warning
uk: Попередження

en: The default send-to command only supports one selected file at a time. You can change the command in the program options.
uk: У типовій команді надсилання передбачено підтримку обробки лише одного файла за раз. Змінити команду можна за допомогою параметрів програми.

en: Operation not supported on remote file systems
uk: Операція не може бути виконана на віддаленій файловій системі

en: Too many selected files
uk: Надто багато позначених файлів

en: Unable to open terminal in root mode.
uk: Неможливо відкрити термінал у режимі адміністратора (root).

en: gksudo, xdg-su, gksu, gnomesu, kdesu or beesu is not found.
uk: Не знайдено gksudo, xdg-su, gksu, gnomesu, kdesu чи beesu.

en: Unable to start GNOME Commander in root mode.
uk: Не вдалося запустити GNOME Commander у режимі адміністратора (root).

en: gksudo, xdg-su, gksu, gnomesu, kdesu or beesu is not found
uk: Не знайдено xgksudo, dg-su, gksu, gnomesu, kdesu чи beesu.

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: There was an error opening home page.
uk: Помилка відкриття домашньої сторінки.

en: There was an error reporting problem.
uk: Виникла проблема звіту про помилку.

en: A fast and powerful file manager for the GNOME desktop
uk: Швидкий та потужний менеджер файлів для середовища GNOME

en: GNOME Commander is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: GNOME Commander є вільним програмним забезпеченням; ви можете розповсюджувати та/або модифікувати його на умовах ліцензії GNU General Public License (не нижче версії 2), що публікується Фордом Вільного Програмного Забезпечення.

en: GNOME Commander is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: GNOME Commander розповсюджується зі сподіванням, що програма буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; не гарантується навіть ПРИДАТНІСТЬ чи ВІДПОВІДНІСТЬ ПЕВНІЙ МЕТІ. Для отримання додаткової інформації ознайомтесь з GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with GNOME Commander; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
uk: Ви повинні були отримати копію ліцензії GNU General Public License разом з GNOME Commander; якщо цього не сталося, напишіть до Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Transfer problem
uk: Проблема перенесення даних

en: Copy problem
uk: Проблема із копіюванням

en: Copy into
uk: Копіювати до

en: Rename all
uk: Перейменувати все

note: ToDo: Adjust wording dynamically, see also below at run_move_overwrite_dialog ToDo: Adjust wording dynamically, see also above at run_file_copy_overwrite_dialog
en: Overwrite file:
    
    <b>%s</b>
    <span color='dimgray' size='smaller'>%s</span>
    
    With:
    
    <b>%s</b>
    <span color='dimgray' size='smaller'>%s</span>
uk: Перезаписати файл:
    
    <b>%s</b>
    <span color='dimgray' size='smaller'>%s</span>
    
    Файлом:
    
    <b>%s</b>
    <span color='dimgray' size='smaller'>%s</span>

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace all
uk: Замінити все

en: Error while transferring “%s”
    
    %s
uk: Помилка при передаванні «%s»
    
    %s

en: Move problem
uk: Проблема із пересуванням

en: copying…
uk: копіювання…

en: [file %ld of %ld] “%s”
uk: [файл %ld з %ld] «%s»

en: Copying a directory into itself is a bad idea.
uk: Не варто копіювати каталог сам у себе.

en: The whole operation was cancelled.
uk: Операція цілком відмінена.

en: preparing…
uk: приготування…

en: Moving a directory into itself is a bad idea.
uk: Не варто пересувати каталог сам у себе.

en: downloading to /tmp
uk: завантаження в /tmp

en: Error while creating symlink “%s”
    
    %s
uk: Помилка під час спроби створення символічного посилання «%s»
    
    %s

en: Symlink creation problem
uk: Проблема зі створенням символічного посилання

en: Ignore
uk: Ігнорувати

[ctx: Filename suffix]
note: Translators: Translate 'Copy' as a noun here
en: Copy
uk: Копія

en: Source “%s” could not be deleted. Aborting!
    
    %s
uk: Не вдалося вилучити джерело «%s». Перериваємо обробку!
    
    %s

en: Source “%s” could not be copied. Aborting!
uk: Не вдалося скопіювати джерело «%s» Перериваємо обробку!

en: stopping…
uk: зупинення…

en: Progress
uk: Ход виконання

en: %s of %s copied
uk: Скопійовано %s з %s

en: %.0f%% copied
uk: Скопійовано %.0f%%

en: Couldn’t load installed file type pixmap, trying to load %s instead
uk: Не вдалося завантажити встановлене растрове зображення для типу файлів. Намагаємося замість нього завантажити %s

en: Can’t find the pixmap anywhere. Make sure you have installed the program or is executing gnome-commander from the gnome-commander-%s/src directory
uk: Не вдалося ніде знайти зображення. Впевніться, що ви правильно встановили програму або виконуєте gnome-commander з каталогу gnome-commander-%s/src

en: Couldn’t load installed pixmap, trying to load %s instead
uk: Не вдалося завантажити встановлене растрове зображення. Намагаємося замість нього завантажити %s

en: Find
uk: Пошук

note: Search mode radio buttons
en: _Text
uk: _Текст

en: _Hexadecimal
uk: _Шістнадцяткове

note: sdlg->priv->progress = 0;
en: Searching…
uk: Пошук…

en: Searching for “%s”
uk: Шукаємо «%s»

en: Position: %lu of %lu	Column: %d	%s
uk: Позиція: %lu з %lu	Стовпець: %d	%s

en: Wrap
uk: Прокрутка

en: pixel | pixels
uk[0]: піксель
uk[1]: пікселя
uk[2]: пікселів
uk[3]: піксель

en: bit/sample | bits/sample
uk[0]: біт/семпл
uk[1]: біта/семпл
uk[2]: бітів/семпл
uk[3]: біт/семпл

en: (fit to window)
uk: (до розміру вікна)

en: _Copy selection
uk: _Копіювати позначене

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Binary
uk: _Бінарний

en: _Image
uk: _Зображення

en: _Zoom In
uk: _Збільшити

en: _Zoom Out
uk: З_меншити

en: _Normal Size
uk: _Нормальний розмір

en: _Best Fit
uk: _Оптимізувати

en: _Copy Text Selection
uk: _Копіювати позначений текст

en: Find…
uk: Знайти…

en: Find Next
uk: Знайти далі

en: Find Previous
uk: Знайти позаду

en: _Encoding
uk: _Кодування

en: _Wrap lines
uk: _Згорнути рядки

en: English (US-_ASCII)
uk: Англійське (US-_ASCII)

en: Terminal (CP437)
uk: Термінал (CP437)

en: Arabic (ISO-8859-6)
uk: Арабське (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows, CP1256)
uk: Арабське (Windows, CP1256)

en: Arabic (Dos, CP864)
uk: Арабське (DOS, CP864)

en: Baltic (ISO-8859-4)
uk: Балтійське (ISO-8859-4)

en: Central European (ISO-8859-2)
uk: Центральноєвропейське (ISO-8859-2)

en: Central European (CP1250)
uk: Центральноєвропейське (CP1250)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (CP1251)
uk: Кирилиця (CP1251)

en: Greek (ISO-8859-7)
uk: Грецьке (ISO 8859-7)

en: Greek (CP1253)
uk: Грецьке (CP1253)

en: Hebrew (Windows, CP1255)
uk: Іврит (Windows, CP1255)

en: Hebrew (Dos, CP862)
uk: Іврит (DOS, CP862)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
uk: Іврит (ISO-8859-8)

en: Latin 9 (ISO-8859-15)
uk: Латиниця 9 (ISO-8859-15)

en: Maltese (ISO-8859-3)
uk: Мальтійська (ISO-8859-3)

en: Turkish (ISO-8859-9)
uk: Турецьке (ISO 8859-9)

en: Turkish (CP1254)
uk: Турецьке (CP1254)

en: Western (CP1252)
uk: Західноєвропейське (CP1252)

en: Western (ISO-8859-1)
uk: Західне (ISO-8859-1)

en: Show Metadata _Tags
uk: Показати _теги метаданих

en: Rotate Clockwise
uk: Обернути за годинниковою стрілкою

en: Rotate Counter Clockwis_e
uk: Розвернути _проти годинника

en: Rotate 180°
uk: Обернути на 180°

en: Flip _Vertical
uk: Відобразити _вертикально

en: Flip _Horizontal
uk: Відобразити _горизонтально

en: _Binary Mode
uk: _Бінарний режим

en: _Save Current Settings
uk: _Зберегти чинні налаштування

en: _Hexadecimal Offset
uk: _Шістнадцятковий зсув

en: _20 chars/line
uk: _20 символів на лінію

en: _40 chars/line
uk: _40 символів на лінію

en: _80 chars/line
uk: _80 символів на лінію

en: Quick _Help
uk: Швидка _довідка

en: Pattern “%s” was not found
uk: Взірець «%s» не знайдено

en: Specify debug flags to use
uk: Вказує використовувати налагоджувальні параметри

en: Specify the start directory for the left pane
uk: Вказує початковий каталог для лівої панелі

en: Specify the start directory for the right pane
uk: Вказує початковий каталог для правої панелі

en: Specify the directory for configuration files
uk: Вкажіть каталог файлів налаштувань

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Available plugins
uk: Наявні модулі

en: Version
uk: Версія

en: _Enable
uk: _Ввімкнути

en: _Configure
uk: _Настройка

en: <Exif and IPTC tags not supported>
uk: <Теги Exif та IPTC не підтримуються>

en: <ID3, APE, FLAC and Vorbis tags not supported>
uk: <Теги ID3, APE, FLAC та Vorbis не підтримуються>

en: <OLE2 and ODF tags not supported>
uk: <Теги OLE2 та ODF не підтримуються>

en: <PDF tags not supported>
uk: <Теги PDF не підтримуються>

en: Album
uk: Альбом

en: Name of the album.
uk: Назва альбому.

en: Album Artist
uk: Виконавець альбому

en: Artist of the album.
uk: Виконавець альбому.

en: Album Gain
uk: Підсилення альбому

en: Gain adjustment of the album.
uk: Налаштування підсилення для альбому.

en: Album Peak Gain
uk: Пікове підсилення альбому

en: Peak gain adjustment of album.
uk: Вирівнювання альбому за піковим підсиленням.

en: Album Track Count
uk: Кількість доріжок альбому

en: Total number of tracks on the album.
uk: Загальна кількість доріжок в альбомі.

en: Artist
uk: Виконавець

en: Artist of the track.
uk: Виконавець доріжки.

en: Bitrate
uk: Бітова швидкість

en: Bitrate in kbps.
uk: Бітрейт в кбіт/с.

en: Channels
uk: Канали

en: Number of channels in the audio (2 = stereo).
uk: Кількість аудіо каналів (2=стерео).

en: Codec
uk: Кодек

en: Codec encoding description.
uk: Опис кодека.

en: Codec Version
uk: Версія кодека

en: Codec version.
uk: Версія кодека.

en: Comment
uk: Коментар

en: Comments on the track.
uk: Коментар до доріжки.

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Copyright message.
uk: Повідомлення щодо авторських прав.

en: Cover Album Thumbnail Path
uk: Шлях до ескізу обкладинки альбому

en: File path to thumbnail image of the cover album.
uk: Шлях до файла, що містить зменшене зображення обкладинки альбому.

en: Disc Number
uk: Номер диску

en: Specifies which disc the track is on.
uk: Визначає диск з доріжкою.

en: Duration
uk: Тривалість

en: Duration of track in seconds.
uk: Тривалість доріжки в секундах.

en: Duration [MM:SS]
uk: Тривалість  [ХХ:СС]

en: Duration of track as MM:SS.
uk: Тривалість доріжки в форматі ХХ:СС.

en: Genre
uk: Жанр

en: Type of music classification for the track as defined in ID3 spec.
uk: Музикальний жанр доріжки згідно специфікації ID3.

en: Is New
uk: Новий?

en: Set to “1” if track is new to the user (default “0”).
uk: Встановіть «1», якщо доріжка нова для користувача (типово — «0»).

en: ISRC (international standard recording code).
uk: ISRC (міжнародний стандартний код мультимедіа запису).

en: Last Play
uk: Останнє відтворення

en: When track was last played.
uk: Коли доріжка буда в останнє відтворена.

en: Lyrics
uk: Текст

en: Lyrics of the track.
uk: Текст пісні.

en: MB album artist ID
uk: MB-ідентифікатор  виконавця альбому

en: MusicBrainz album artist ID in UUID format.
uk: MusicBrainz-ідентифікатор виконавця альбому в форматі UUID.

en: MB Album ID
uk: MB-ідентифікатор альбому

en: MusicBrainz album ID in UUID format.
uk: MusicBrainz-ідентифікатор альбому в форматі UUID.

en: MB Artist ID
uk: MB-ідентифікатор  виконавця

en: MusicBrainz artist ID in UUID format.
uk: MusicBrainz-ідентифікатор виконавця в форматі UUID.

en: MB Track ID
uk: MB-ідентифікатор  доріжки

en: MusicBrainz track ID in UUID format.
uk: MusicBrainz-ідентифікатор доріжки в форматі UUID.

en: Channel Mode
uk: Режим каналів

en: MPEG channel mode.
uk: Режим каналів MPEG.

en: Copyrighted
uk: Захищено авторським правом

en: “1” if the copyrighted bit is set.
uk: «1», якщо встановлено біт захищеності авторським правом.

en: Layer
uk: Шар

en: MPEG layer.
uk: Шар MPEG.

en: Original Audio
uk: Оригінальні звукові дані

en: “1” if the “original” bit is set.
uk: «1», якщо встановлений біт «Оригінал».

en: MPEG Version
uk: Версія MPEG

en: MPEG version.
uk: Версія MPEG.

en: Performer
uk: Виконавець

en: Name of the performer/conductor of the music.
uk: Ім'я виконавця/диригента музики.

en: Play Count
uk: Кількість відтворень

en: Number of times the track has been played.
uk: Кількість відтворювань доріжки.

en: Release Date
uk: Дата релізу

en: Date track was released.
uk: Дата виходу доріжки.

en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

en: Sample rate in Hz.
uk: Частота дискретизації в Гц.

en: Title
uk: Заголовок

en: Title of the track.
uk: Назва доріжки.

en: Track Gain
uk: Підсилення доріжки

en: Gain adjustment of the track.
uk: Налаштування підсилення доріжки.

en: Track Number
uk: Номер доріжки

en: Position of track on the album.
uk: Номер доріжки в альбомі.

en: Track Peak Gain
uk: Пікове підсилення доріжки

en: Peak gain adjustment of track.
uk: Налаштування максимального підсилення доріжки.

en: Year
uk: Рік

en: Year.
uk: Рік.

en: Author
uk: Автор

en: Name of the author.
uk: Ім'я автора.

en: Byte Count
uk: Кількість байт

en: Number of bytes in the document.
uk: Кількість байтів у документі.

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Case sensitive.
uk: Враховувати регістр

en: Category
uk: Категорія

en: Category.
uk: Категорія.

en: Cell Count
uk: Кількість  осередків

en: Number of cells in the spreadsheet document.
uk: Кількість чарунок в таблиці документу.

en: Character Count
uk: Кількість символів

en: Number of characters in the document.
uk: Кількість символів у документі.

en: Codepage
uk: Кодова сторінка

en: The MS codepage to encode strings for metadata.
uk: Кодова таблиця MS для кодування рядків метаданих.

en: Comments
uk: Коментарі

en: User definable free text.
uk: Довільний текст, визначений користувачем.

en: Company
uk: Компанія

en: Organization that the <Doc.Creator> entity is associated with.
uk: Організація, що пов'язана з суб'єктом <Doc.Creator>.

en: Creator
uk: Автор

en: An entity primarily responsible for making the content of the resource, typically a person, organization, or service.
uk: Головний суб'єкт, відповідальний за створення вмісту ресурсу, частіше за все особа, організація або служба.

en: Created
uk: Створене

en: Datetime document was originally created.
uk: Час та дата створення оригінального документа.

en: Date Created
uk: Дата створення

en: Date associated with an event in the life cycle of the resource (creation/publication date).
uk: Дата пов'язана з подією в життєвому циклі ресурсу (створення/публікація).

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: The last time the document was saved.
uk: Час останнього збереження документа.

en: An account of the content of the resource.
uk: Обліковий запис вмісту ресурсу.

en: Dictionary
uk: Словник

en: Dictionary.
uk: Словник.

en: Editing Duration
uk: Тривалість редагування

en: The total time taken until the last modification.
uk: Загальний час, що пройшов від останньої модифікації.

en: Generator
uk: Генератор

en: The application that generated this document.
uk: Додаток, в якому було згенеровано цей документ.

en: Hidden Slide Count
uk: Кількість прихованих слайдів

en: Number of hidden slides in the presentation document.
uk: Кількість прихованих слайдів у документі презентації.

en: Image Count
uk: Кількість зображень

en: Number of images in the document.
uk: Кількість зображення у документі.

en: Initial Creator
uk: Автор початкового матеріалу

en: Specifies the name of the person who created the document initially.
uk: Визначає ім'я суб'єкту, що створив документ первісно.

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Searchable, indexable keywords.
uk: Ключові слова для пошуку і індексації.

en: Language
uk: Мова

en: The locale language of the intellectual content of the resource.
uk: Локальна мова інтелектуального вмісту даного ресурсу.

en: Last Printed
uk: Останній друк

en: The last time this document was printed.
uk: Час останнього друку цього документа.

en: Last Saved By
uk: Останнє збереження

en: The entity that made the last change to the document, typically a person, organization, or service.
uk: Сутність, що внесла останні зміни у документ; зазвичай це особа, організація або сервіс.

en: Line Count
uk: Кількість рядків

en: Number of lines in the document.
uk: Кількість рядків у документі.

en: Links Dirty
uk: Помилкові посилання

en: Links dirty.
uk: Помилкові посилання.

en: Locale System Default
uk: Системна локаль за замовчанням

en: Identifier representing the default system locale.
uk: Ідентифікатор вказує на системну локаль за замовчанням.

en: Manager
uk: Менеджер

en: Name of the manager of <Doc.Creator> entity.
uk: Ім'я керівника записом <Doc.Creator>.

en: Multimedia Clip Count
uk: Кількість мультимедійних кліпів

en: Number of multimedia clips in the document.
uk: Кількість мультимедійних кліпів у документі.

en: Note Count
uk: Кількість приміток

en: Number of “notes” in the document.
uk: Кількість «нотаток» у документі.

en: Object Count
uk: Кількість об'єктів

en: Number of objects (OLE and other graphics) in the document.
uk: Кількість об'єктів  (OLE та іншої графіки) у документі.

en: Page Count
uk: Кількість сторінок

en: Number of pages in the document.
uk: Кількість сторінок у документі.

en: Paragraph Count
uk: Кількість параграфів

en: Number of paragraphs in the document.
uk: Кількість параграфів у документі.

en: Presentation Format
uk: Формат презентації

en: Type of presentation, like “On-screen Show”, “SlideView”, etc.
uk: Тип представлення, зокрема «Екранний показ», «Перегляд слайдів» тощо.

en: Print Date
uk: Дата друку

en: Specifies the date and time when the document was last printed.
uk: Визначає дату та час останнього друку документу.

en: Printed By
uk: Надруковано

en: Specifies the name of the last person who printed the document.
uk: Визначає ім'я останньої особи, що друкувала документ.

en: Revision Count
uk: Кількість модифікацій

en: Number of revision on the document.
uk: Кількість ревізій документу.

en: Scale
uk: Масштаб

en: Scale.
uk: Масштаб.

en: Security
uk: Безпека

en: One of: “Password protected”, “Read-only recommended”, “Read-only enforced” or “Locked for annotations”.
uk: Одне з таких значень: «Захищено паролем», «Рекомендовано тільки для читання», «Примусово лише читання» або «Заблоковано для анотацій».

en: Slide Count
uk: Кількість слайдів

en: Number of slides in the presentation document.
uk: Кількість слайдів у документі презентації.

en: Spreadsheet Count
uk: Кількість таблиць

en: Subject
uk: Тема

en: Document subject.
uk: Тема документа.

en: Table Count
uk: Кількість таблиць

en: Number of tables in the document.
uk: Кількість таблиць у документі.

en: The template file that is been used to generate this document.
uk: Файл шаблону, що був використаний для створення цього документу.

en: Title of the document.
uk: Заголовок документа.

en: Word Count
uk: Кількість слів

en: Number of words in the document.
uk: Кількість слів у документі.

en: Aperture
uk: Апертура

en: The lens aperture. The unit is the APEX value.
uk: Апертура лінзи. Значення в системі APEX.

en: Name of the camera owner, photographer or image creator. The detailed format is not specified, but it is recommended that the information be written for ease of Interoperability. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Ім'я власника фотокамери, фотографа чи творця зображення. Детальний формат не встановлено, втім, рекомендується вносити дані для покращення сумісності. Якщо поле залишиться порожнім, ім'я вважатиметься невідомим.

en: Battery Level
uk: Рівень батареї

en: Battery level.
uk: Рівень батареї.

en: Bits per Sample
uk: Бітів на семпл

en: The number of bits per image component. Each component of the image is 8 bits, so the value for this tag is 8. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість біт на компонент зображення. Кожен компонент зображення дорівнює 8 бітам, тому значення цього тегу - 8. В  JPEG форматі замість цього тегу використовується  JPEG маркер.

en: Brightness
uk: Яскравість

en: The value of brightness. The unit is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of -99.99 to 99.99.
uk: Рівень яскравості. Значення в системі APEX. Зазвичай, лежить у діапазоні від -99.99 до 99.99.

en: CFA Pattern
uk: Шаблон CFA

en: The color filter array (CFA) geometric pattern of the image sensor when a one-chip color area sensor is used. It does not apply to all sensing methods.
uk: Геометрична структура масиву кольорових фільтрів  (color filter array, CFA) однокристального сенсору зображення. Не застосовується до інших сенсорних методів.

en: CFA Repeat Pattern Dim
uk: Притлумлення взірця повторення CFA

en: CFA Repeat Pattern Dim.
uk: Притлумлення взірця повторення CFA.

en: Color Space
uk: Колірний простір

en: The color space information tag is always recorded as the color space specifier. Normally sRGB is used to define the color space based on the PC monitor conditions and environment. If a color space other than sRGB is used, Uncalibrated is set. Image data recorded as Uncalibrated can be treated as sRGB when it is converted to FlashPix.
uk: Мітка відомостей щодо простору кольорів завжди записується як специфікатор простору кольорів. Зазвичай, для визначення простору кольорів на основі умов щодо монітора персонального комп'ютера і середовищі використовується sRGB. Якщо використовується простір кольорів, відмінний від sRGB, встановлюється значення Uncalibrated. Дані зображення, записаного як Uncalibrated, можуть вважатися даними sRGB при перетворенні до FlashPix.

en: Components Configuration
uk: Конфігурація компонентів

en: Information specific to compressed data. The channels of each component are arranged in order from the 1st component to the 4th. For uncompressed data the data arrangement is given in the <Exif.PhotometricInterpretation> tag. However, since <Exif.PhotometricInterpretation> can only express the order of Y, Cb and Cr, this tag is provided for cases when compressed data uses components other than Y, Cb, and Cr and to enable support of other sequences.
uk: Інформація, яка є специфічною для стиснених даних. Канали для кожного компонента упорядковано від першого до четвертого. Для нестиснених даних упорядкування задається міткою <Exif.PhotometricInterpretation>. Втім, оскільки <Exif.PhotometricInterpretation> може задавати лише порядок Y, Cb і Cr, додано цю мітку для випадків, коли у стиснених даних використано компоненти, відмінні від Y, Cb і Cr, і для уможливлення підтримки інших послідовностей.

en: Compressed Bits per Pixel
uk: Кількість стиснених бітів на піксель

en: Information specific to compressed data. The compression mode used for a compressed image is indicated in unit bits per pixel.
uk: Інформація що відноситься до стиснутих даних. Режим стиснення що використаний для зображення вказаний в одиницях біт на піксель.

en: Compression
uk: Стиснення

en: The compression scheme used for the image data. When a primary image is JPEG compressed, this designation is not necessary and is omitted. When thumbnails use JPEG compression, this tag value is set to 6.
uk: Схема стиснення даних що використана для зображення. Коли головне зображення стиснуте в режимі  JPEG, то це поле не є необхідним і пропускається. Коли  ескіз має JPEG стиснення, значення цього теґу дорівнює 6.

en: Contrast
uk: Контраст

en: The direction of contrast processing applied by the camera when the image was shot.
uk: Напрямок обробки контрастності, застосований фотокамерою у  момент зйомки.

en: Copyright information. The tag is used to indicate both the photographer and editor copyrights. It is the copyright notice of the person or organization claiming rights to the image. The Interoperability copyright statement including date and rights should be written in this field; e.g., “Copyright, John Smith, 19xx. All rights reserved.”. The field records both the photographer and editor copyrights, with each recorded in a separate part of the statement. When there is a clear distinction between the photographer and editor copyrights, these are to be written in the order of photographer followed by editor copyright, separated by NULL (in this case, since the statement also ends with a NULL, there are two NULL codes) (see example 1). When only the photographer is given, it is terminated by one NULL code. When only the editor copyright is given, the photographer copyright part consists of one space followed by a terminating NULL code, then the editor copyright is given. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Дані щодо авторських прав. Мітка використовується для зберігання одразу відомостей щодо авторських прав фотографа і редактора. Це запис щодо авторських прав особи або організації, яка є власником авторських прав на зображення. До цього поля має бути записано сумісне формулювання авторських прав, що включає дату і власника. Приклад: «Copyright, John Smith, 19xx. All rights reserved.». Мітка використовується для зберігання одразу відомостей щодо авторських прав фотографа і редактора, які має бути викладено у окремих частинах формулювання. Якщо між авторськими правами фотографа і редактора є очевидні відмінності, записи має бути викладено у такому порядку: спершу запис фотографа, потім запис редактора, відокремлений символом NULL (у такому випадку, оскільки формулювання також завершується символом NULL, між записами має бути два символи NULL) (див. приклад 1). Якщо вказано лише авторські права фотографа, їхній запис має завершувати одинарним символом NULL (див. приклад ) Якщо вказано лише авторські права редактора, частина запису авторських прав, присвячена фотографу, має складатися із одного пробілу, за яким має слідувати символ NULL, далі має бути вказано авторські права редактора (див. приклад ) Якщо поле є порожнім, вважається, що авторські права є невідомими.

en: Custom Rendered
uk: Додаткова обробка

en: The use of special processing on image data, such as rendering geared to output. When special processing is performed, the reader is expected to disable or minimize any further processing.
uk: Використання спеціальної обробки даних зображення, зокрема обробки для пристосовування до пристрою виведення. Якщо виконується спеціальна обробка, вважається, що засіб читання має вимкнути або мінімізувати будь-яку подальшу обробку.

en: Date and Time
uk: Дата і Час

en: The date and time of image creation.
uk: Дата та час створення зображення.

en: Date and Time (digitized)
uk: Дата і час (цифрування)

en: The date and time when the image was stored as digital data.
uk: Дата і час, коли зображення було збережене як цифрові дані.

en: Date and Time (original)
uk: Дата і час (оригінал)

en: The date and time when the original image data was generated. For a digital still camera the date and time the picture was taken are recorded.
uk: Дата і час, коли було створено оригінальне зображення. Для цифрової фотокамери це дата і час зйомки.

en: Device Setting Description
uk: Опис параметрів пристрою

en: Information on the picture-taking conditions of a particular camera model. The tag is used only to indicate the picture-taking conditions in the reader.
uk: Вказує на відомості щодо умов знімання зображення певною моделлю фотоапарата. Мітка використовується для зберігання даних щодо умов зйомки для засобу читання.

en: Digital Zoom Ratio
uk: Величина цифрового збільшення

en: The digital zoom ratio when the image was shot. If the numerator of the recorded value is 0, this indicates that digital zoom was not used.
uk: Величина цифрового збільшення в момент зйомки. Якщо дорівнює 0 - цифрове збільшення не застосовувалось.

en: Document Name
uk: Назва документа

en: Document name.
uk: Назва документа.

en: Exif IFD Pointer
uk: Покажчик Exif IFD

en: A pointer to the Exif IFD. Interoperability, Exif IFD has the same structure as that of the IFD specified in TIFF.
uk: Покажчик Exif IFD. Зазвичай має таку саму структуру, як і IFD, що визначений в форматі TIFF.

en: Exif Version
uk: Версія EXIF

en: The version of Exif standard supported. Nonexistence of this field is taken to mean nonconformance to the standard.
uk: Версія стандарту Exif, що підтримується.  Якщо це поле не створене, це вказує на невідповідність цьому стандарту.

en: Exposure Bias
uk: Ухил експозиції

en: The exposure bias. The units is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of -99.99 to 99.99.
uk: Ухил експозиції. Значення в системі APEX. Зазвичай, лежить в діапазоні від -99.99 до 99.99.

en: Exposure Index
uk: Індекс експозиції

en: The exposure index selected on the camera or input device at the time the image is captured.
uk: Індекс експозиції - це час експозиції зображення, встановлений фотокамерою або пристроєм введення.

en: Exposure Mode
uk: Режим експозиції

en: The exposure mode set when the image was shot. In auto-bracketing mode, the camera shoots a series of frames of the same scene at different exposure settings.
uk: Режим експозиції встановлюється при зйомці. В режимі auto-bracketing камера робить серію знімків однієї і тієї ж сцени з різними параметрами експозиції.

en: Exposure Program
uk: Програма експозиції

en: The class of the program used by the camera to set exposure when the picture is taken.
uk: Клас програми, що була використана фотокамерою для встановлення експозиції під час зйомки.

en: Exposure Time
uk: Час експозиції

en: Exposure time, given in seconds.
uk: Час експозиції в секундах.

en: File Source
uk: Джерело файла

en: Indicates the image source. If a DSC recorded the image, this tag value of this tag always be set to 3, indicating that the image was recorded on a DSC.
uk: Вказує на джерело зображення. Якщо зображення записане DSC, то значення цього теґу завжди дорівнює 3.

en: Fill Order
uk: Послідовність заповнення

en: Fill order.
uk: Порядок заповнення.

en: Flash
uk: Спалах

en: This tag is recorded when an image is taken using a strobe light (flash).
uk: Цей тег записується коли зображення створене з використанням імпульсу світла (спалаху).

en: Flash Energy
uk: Енергія спалаху

en: The strobe energy at the time the image is captured, as measured in Beam Candle Power Seconds (BCPS).
uk: Енергія спалаху під час створення зображення виміряна в Beam Candle Power Seconds (BCPS).

en: FlashPix Version
uk: Версія FlashPix

en: The FlashPix format version supported by a FPXR file.
uk: Версія формату FlashPix для FPXR файлу.

en: F Number
uk: Діафрагма

en: Diameter of the aperture relative to the effective focal length of the lens.
uk: Діаметр апертури відносно ефективної фокусної відстані об'єктива.

en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

en: The actual focal length of the lens, in mm. Conversion is not made to the focal length of a 35 mm film camera.
uk: Реальна фокусна відстань об'єктива в мм. Перетворення в фокусну відстань 35 мм камери не виконується.

en: Focal Length In 35mm Film
uk: Фокусна відстань в 35 мм варіанті

en: The equivalent focal length assuming a 35mm film camera, in mm. A value of 0 means the focal length is unknown. Note that this tag differs from the <Exif.FocalLength> tag.
uk: Еквівалентна фокусна відстань приведена до 35 мм камери в мм. 0 відповідає невідомій фокусній відстані. Зауважте, що цей тег відрізняється від тегу <Exif.FocalLength>.

en: Focal Plane Resolution Unit
uk: Одиниця фокальної роздільної здатності

en: The unit for measuring <Exif.FocalPlaneXResolution> and <Exif.FocalPlaneYResolution>. This value is the same as the <Exif.ResolutionUnit>.
uk: Одиниця для вимірювання <Exif.FocalPlaneXResolution> та <Exif.FocalPlaneYResolution>. Це значення відповідає <Exif.ResolutionUnit>.

en: Focal Plane x-Resolution
uk: Фокальна роздільна здатність по X

en: The number of pixels in the image width (X) direction per <Exif.FocalPlaneResolutionUnit> on the camera focal plane.
uk: Кількість пікселів ширини (X) зображення відповідно до <Exif.FocalPlaneResolutionUnit> в фокальній області камери.

en: Focal Plane y-Resolution
uk: Фокальна роздільна здатність по Y

en: The number of pixels in the image height (Y) direction per <Exif.FocalPlaneResolutionUnit> on the camera focal plane.
uk: Кількість пікселів висоти (Y) зображення відповідно до <Exif.FocalPlaneResolutionUnit> в фокальній області камери.

en: Gain Control
uk: Регулювання яскравості

en: This tag indicates the degree of overall image gain adjustment.
uk: Цей теґ вказує встановлений рівень загальної яскравості зображення.

en: Gamma
uk: Дата і Час (справжні)

en: Indicates the value of coefficient gamma.
uk: Вказує значення коефіцієнту гамми.

en: Altitude
uk: Висота

en: Indicates the altitude based on the reference in <Exif.GPS.AltitudeRef>. The reference unit is meters.
uk: Вказує на висоту відповідно <Exif.GPS.AltitudeRef>. Вимірюється в метрах.

en: Altitude Reference
uk: Відносна висота

en: Indicates the altitude used as the reference altitude. If the reference is sea level and the altitude is above sea level, 0 is given. If the altitude is below sea level, a value of 1 is given and the altitude is indicated as an absolute value in the <Exif.GPS.Altitude> tag. The reference unit is meters.
uk: Значення висоти, що використовується як базова висота. Якщо базова висота - рівень моря і висота вище рівня моря - параметр дорівнює 0. Якщо висота менша за рівень моря - параметр дорівнює 1 і висота вказується як абсолютне значення згідно з тегом <Exif.GPS.Altitude>. Вимірюється в метрах.

en: GPS Info IFDPointer
uk: IFD-покажчик на інформацію GPS

en: A pointer to the GPS Info IFD. The Interoperability structure of the GPS Info IFD, like that of Exif IFD, has no image data.
uk: Вказівник на IFD відомостей GPS. Структура сумісності IFD відомостей GPS, подібна до IFD Exif, не містить даних зображення.

en: Latitude
uk: Широта

en: Indicates the latitude. The latitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. When degrees, minutes and seconds are expressed, the format is dd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format is dd/1,mmmm/100,0/1.
uk: Вказує широту. Широта представлена як три раціональні числа що відповідають градусам, хвилинам і секундам відповідно у форматі гг/1,хх/1,сс/1. Наприклад коли градуси і хвилини використовуються і значення в хвилинах більше ніж два десяткових розряди формат відповідатиме гг/1,хххх/100,0/1.

en: North or South Latitude
uk: Північна чи південна широта

en: Indicates whether the latitude is north or south latitude. The ASCII value “N” indicates north latitude, and “S” is south latitude.
uk: Вказує, якою є широта (північною чи південною). ASCII-літера «N» вказує на північну широту, а літера «S» – на південну широту.

en: Longitude
uk: Довгота

en: Indicates the longitude. The longitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. When degrees, minutes and seconds are expressed, the format is ddd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format is ddd/1,mmmm/100,0/1.
uk: Вказує довготу. Довгота представлена як три раціональні числа що відповідають градусам, хвилинам і секундам відповідно у форматі ггг/1,хх/1,сс/1. Наприклад коли градуси і хвилини використовуються і значення в хвилинах більше ніж два десяткових розряди формат відповідатиме ггг/1,хххх/100,0/1.

en: East or West Longitude
uk: Східна чи західна довгота

en: Indicates whether the longitude is east or west longitude. ASCII “E” indicates east longitude, and “W” is west longitude.
uk: Визначає, є довгота східною чи західною. «E» у ASCII відповідає східній довготі, а «W» — західній довготі.

en: GPS Tag Version
uk: Версія теґу GPS

en: Indicates the version of <Exif.GPS.InfoIFD>. This tag is mandatory when <Exif.GPS.Info> tag is present.
uk: Вказує версію <Exif.GPS.InfoIFD>. Цей тег є обов'язковим коли <Exif.GPS.Info> тег присутній.

en: Image Description
uk: Опис зображення

en: A character string giving the title of the image. Two-bytes character codes cannot be used. When a 2-bytes code is necessary, the Exif Private tag <Exif.UserComment> is to be used.
uk: Символьний рядок, що містить назву зображення. Двох байтні символи недопустимі. Коли вони необхідні, тег Exif Private <Exif.UserComment> використовується.

en: Image Length
uk: Довжина зображення

en: The number of rows of image data. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість рядків в даних зображення. При використанні JPEG замість цього тегу використовується JPEG маркер.

en: Image Resources Block
uk: Блок ресурсів зображення

en: Image Resources Block.
uk: Блок ресурсів зображення.

en: Image Unique ID
uk: Унікальний ID зображення

en: This tag indicates an identifier assigned uniquely to each image. It is recorded as an ASCII string equivalent to hexadecimal notation and 128-bit fixed length.
uk: Цей тег вказує на унікальний ідентифікатор для кожного зображення. Він записаний як ASCII рядок еквівалентний шістнадцятковому значенню, що має фіксовану 128 бітну довжину.

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: The number of columns of image data, equal to the number of pixels per row. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість стовпчиків даних зображення, що є еквівалентним кількості пікселів в рядку. При використанні  JPEG стискання  JPEG маркер використовується замість цього теґу.

en: Inter Color Profile
uk: Переносний простір кольорів

en: Inter Color Profile.
uk: Переносний простір кольорів.

en: Interoperability IFD Pointer
uk: IFD покажчик сумісності

en: Interoperability IFD is composed of tags which stores the information to ensure the Interoperability and pointed by the following tag located in Exif IFD. The Interoperability structure of Interoperability IFD is the same as TIFF defined IFD structure but does not contain the image data characteristically compared with normal TIFF IFD.
uk: IFD сумісності складається з міток, які зберігають дані для забезпечення сумісності і на які вказує наступна мітка, розташована у IFD Exif. Структура сумісності IFD сумності є такою самою, що і визначена TIFF структура IFD, але вона не містить даних зображення.

en: Interoperability Index
uk: Індекс сумісності

en: Indicates the identification of the Interoperability rule. Use “R98” for stating ExifR98 Rules.
uk: Вказує на ідентифікацію правила забезпечення взаємодії Скористайтеся значенням «R98» для визначення правил ExifR98.

en: Interoperability Version
uk: Версія для сумісності

en: Interoperability version.
uk: Версія для сумісності.

en: An IPTC/NAA record.
uk: Запис  IPTC/NAA.

en: ISO Speed Ratings
uk: Чутливість по ISO

en: The ISO Speed and ISO Latitude of the camera or input device as specified in ISO 12232.
uk: ISO-чутливість та ISO-широта камери або пристрою введення даних, як визначено у ISO 12232.

en: JPEG Interchange Format
uk: Формат обміну JPEG

en: The offset to the start byte (SOI) of JPEG compressed thumbnail data. This is not used for primary image JPEG data.
uk: Зсув першого байту (SOI) ескізу в форматі JPEG. Не використовується в даних основного JPEG зображення.

en: JPEG Interchange Format Length
uk: Довжина формату обміну JPEG

en: The number of bytes of JPEG compressed thumbnail data. This is not used for primary image JPEG data. JPEG thumbnails are not divided but are recorded as a continuous JPEG bitstream from SOI to EOI. Appn and COM markers should not be recorded. Compressed thumbnails must be recorded in no more than 64 Kbytes, including all other data to be recorded in APP1.
uk: Кількість байтів стиснених даних мініатюри JPEG. Не використовується для даних основного зображення JPEG. Мініатюри JPEG не діляться, а записуються як неперервний потік бітів JPEG з SOI до EOI. Позначки Appn і COM не слід записувати. Стиснені мініатюри має бути записано не більше ніж у 64 кілобайти, разом із усіма іншими даними, які слід записувати до APP1.

en: JPEG Procedure
uk: Процедура JPEG

en: JPEG procedure.
uk: Процедура JPEG.

en: Light Source
uk: Джерело світла

en: The kind of light source.
uk: Вид джерела світла.

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: The manufacturer of the recording equipment. This is the manufacturer of the DSC, scanner, video digitizer or other equipment that generated the image. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Виробник обладнання для записування даних. Це може бути виробник цифрового дзеркального фотоапарата, сканера, засобу для цифрування відеоданих або іншого обладнання, за допомогою якого було створено зображення. Якщо значення поля є порожнім, вважається, що виробник є невідомим.

en: Maker Note
uk: Примітка виробника

en: A tag for manufacturers of Exif writers to record any desired information. The contents are up to the manufacturer.
uk: Теґ, у якому виробник програм запису Exif може розмістити будь-яку інформацію на свій розсуд.

en: Max Aperture Value
uk: Максимальна апертура

en: The smallest F number of the lens. The unit is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of 00.00 to 99.99, but it is not limited to this range.
uk: Найменший F номер лінз. Значення вказане в одиницях APEX. Зазвичай, значення представлене в межах від 00.00 до 99.99, хоча воно не обмежене цим діапазоном.

en: Metering Mode
uk: Режим вимірювання

en: The metering mode.
uk: Режим вимірювання.

en: Model
uk: Модель

en: The model name or model number of the equipment. This is the model name or number of the DSC, scanner, video digitizer or other equipment that generated the image. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Назва моделі або номер моделі обладнання. Це назва або номер DSC, сканера, цифрового відеоперетворювача або іншого обладнання що генерує зображення. Якщо це поле залишається порожнім, дані вважаються невідомими.

en: New Subfile Type
uk: Тип нового підфайла

en: A general indication of the kind of data contained in this subfile.
uk: Загальна індикація типу даних, що знаходяться в цьому підфайлі.

en: The Opto-Electronic Conversion Function (OECF) specified in ISO 14524. <Exif.OECF> is the relationship between the camera optical input and the image values.
uk: Функція опто-електронного перетворення (Opto-Electronic Conversion Function (OECF)) визначена в  ISO 14524. <Exif.OECF> це зв'язок між оптичним входом камери та показниками зображення.

en: Orientation
uk: Положення

en: The image orientation viewed in terms of rows and columns.
uk: Орієнтація зображення в термінах рядків і стовпців.

en: Photometric Interpretation
uk: Фотометрична інтерпретація

en: The pixel composition. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Компонування пікселів. В JPEG стиснутих даних  JPEG маркер використовується замість цього теґу.

en: Pixel X Dimension
uk: Піксельний X розмір

en: Information specific to compressed data. When a compressed file is recorded, the valid width of the meaningful image must be recorded in this tag, whether or not there is padding data or a restart marker. This tag should not exist in an uncompressed file.
uk: Специфічні для стискання відомості. Якщо записується файл зі стисненими даними, до цієї мітки має бути записано коректну ширину змістовного зображення, незалежно від того, чи є фаска і позначка перезапуску. У нестиснених файлах цієї мітки не повинно бути.

en: Pixel Y Dimension
uk: Піксельний Y розмір

en: Information specific to compressed data. When a compressed file is recorded, the valid height of the meaningful image must be recorded in this tag, whether or not there is padding data or a restart marker. This tag should not exist in an uncompressed file. Since data padding is unnecessary in the vertical direction, the number of lines recorded in this valid image height tag will in fact be the same as that recorded in the SOF.
uk: Відомості, специфічні для стиснених даних. При записі стисненого файла до цієї мітки має бути записано коректну висоту змістовної частини зображення, незалежно від наявності фаски або позначки перезапуску. У нестисненому файлі цієї мітки не повинно бути. Оскільки у вертикальному напрямку фаска є непотрібною, кількість рядків, записана у цій мітці коректної висоти зображення, фактично дорівнює значенню, записаному у SOF.

en: Planar Configuration
uk: Площинна конфігурація

en: Indicates whether pixel components are recorded in a chunky or planar format. In JPEG compressed files a JPEG marker is used instead of this tag. If this field does not exist, the TIFF default of 1 (chunky) is assumed.
uk: Показує в короткому (chunky) чи площинному форматі представлені компоненти пікселів. В JPEG стиснутих даних  JPEG маркер використовується замість цього теґу. Коли це поле не створене, значення TIFF за замовчанням 1 (chunky) присвоюється.

en: Primary Chromaticities
uk: Основна кольоровість

en: The chromaticity of the three primary colors of the image. Normally this tag is not necessary, since colorspace is specified in <Exif.ColorSpace> tag.
uk: Кольоровість трьох основних кольорів зображення. Загалом цей тег не є необхідним, тому що простір кольору визначено в тезі <Exif.ColorSpace>.

en: Reference Black/White
uk: Базовий рівень чорного/білого

en: The reference black point value and reference white point value. No defaults are given in TIFF, but the values below are given as defaults here. The color space is declared in a color space information tag, with the default being the value that gives the optimal image characteristics under these conditions.
uk: Значення еталонної точки чорного і значення еталонної точки білого. У TIFF типові значення не задаються, а використовуються типові значення задані тут. Простір кольорів оголошується у мітці відомостей щодо простору кольорів. Типовим є значення, яке дає оптимальні характеристики сумісності зображення.

en: Related Image File Format
uk: Формат файлу зв'язаного зображення

en: Related image file format.
uk: Формат файлу зв'язаного зображення.

en: Related Image Length
uk: Довжина зв'язаного зображення

en: Related image length.
uk: Довжина зв'язаного зображення.

en: Related Image Width
uk: Ширина зв'язаного зображення

en: Related image width.
uk: Ширина зв'язаного зображення.

en: Related Sound File
uk: Пов’язаний звуковий файл

en: This tag is used to record the name of an audio file related to the image data. The only relational information recorded here is the Exif audio file name and extension (an ASCII string consisting of 8 characters + “.” + 3 characters). The path is not recorded. When using this tag, audio files must be recorded in conformance to the Exif audio format. Writers are also allowed to store the data such as Audio within APP2 as FlashPix extension stream data. Audio files must be recorded in conformance to the Exif audio format. If multiple files are mapped to one file, the above format is used to record just one audio file name. If there are multiple audio files, the first recorded file is given. When there are three Exif audio files “SND00001.WAV”, “SND00002.WAV” and “SND00003.WAV”, the Exif image file name for each of them, “DSC00001.JPG”, is indicated. By combining multiple relational information, a variety of playback possibilities can be supported. The method of using relational information is left to the implementation on the playback side. Since this information is an ASCII character string, it is terminated by NULL. When this tag is used to map audio files, the relation of the audio file to image data must also be indicated on the audio file end.
uk: Цю мітку призначено для записування назви файла звукових даних, який пов'язано із даними зображення. Єдиними відомостями, які тут записують, є назва файла звукових даних Exif та суфікс назви (рядок ASCII, що складається з 8 символів + «.» + 3 символи). Шлях не записується. Коли ви використовуєте цю мітку, файли звукових даних має бути записано у відповідності із форматом звукових даних Exif. Автори також можуть зберігати дані, зокрема Audio у APP2, як розширення потокових даних FlashPix. Файли звукових даних має бути записано у відповідності із форматом звукових даних Exif. Якщо з одним файлом пов'язано декілька файлів, вказаний вище формат використовується для записування лише однієї назви файла звукових даних. Якщо файлів декілька, вказують лише перший файл. Якщо файлів звукових даних Exif три, «SND00001.WAV», «SND00002.WAV» і «SND00003.WAV», для кожного з них вказують назву файла зображення у Exif «DSC00001.JPG». Поєднуючи пов'язані відомості, можна забезпечити можливість правильного відтворення. Реалізацію метод використання пов'язаних даних автори стандарту лишають розробникам засобів відтворення даних. Оскільки ці відомості записуються у форматі рядка ASCII, його має завершувати байт NULL. Якщо використовується ця мітка для прив'язки до файлів звукових даних, також має бути вказано зв'язок звукового файла із даними зображення наприкінці файла звукових даних.

en: Resolution Unit
uk: Одиниця роздільної здатності

en: The unit for measuring <Exif.XResolution> and <Exif.YResolution>. The same unit is used for both <Exif.XResolution> and <Exif.YResolution>. If the image resolution is unknown, 2 (inches) is designated.
uk: Одиниця виміру <Exif.XResolution> і <Exif.YResolution>. Для <Exif.XResolution> і <Exif.YResolution> використовується одна одиниця. Якщо роздільна здатність зображення є невідомою, припускається типове значення 2 (дюйми).

en: Rows per Strip
uk: Ліній на смугу

en: The number of rows per strip. This is the number of rows in the image of one strip when an image is divided into strips. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted.
uk: Кількість ліній на смугу, якщо зображення розбите на смуги. В разі використання  JPEG стиснення параметр не потрібен і пропускається.

en: Samples per Pixel
uk: Фрагментів на піксель

en: The number of components per pixel. Since this standard applies to RGB and YCbCr images, the value set for this tag is 3. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість компонент на піксель. Для RGB і YCbCr зображень значення цього параметру є 3. В JPEG форматі замість цього тегу використовується  JPEG маркер.

en: Saturation
uk: Насиченість

en: The direction of saturation processing applied by the camera when the image was shot.
uk: Рівень насиченості встановлюється фотокамерою під час зйомки зображення.

en: Scene Capture Type
uk: Тип сцени зйомки

en: The type of scene that was shot. It can also be used to record the mode in which the image was shot. Note that this differs from <Exif.SceneType> tag.
uk: Тип сцени під час зйомки. Цей параметр також може бути використаний для збереження режиму, в якому проводилась зйомка. Зауважте відмінність цього тегу від тегу <Exif.SceneType>.

en: Scene Type
uk: Тип сцени

en: The type of scene. If a DSC recorded the image, this tag value must always be set to 1, indicating that the image was directly photographed.
uk: Тип сцени. Якщо зображення отримано за допомогою DSC, цей тег повинен дорівнювати 1. Це вкаже на те, що зображення було отримано саме методом фотографії.

en: Sensing Method
uk: Тип сенсора

en: The image sensor type on the camera or input device.
uk: Тип сенсора зображення камери або ввідного пристрою.

en: Sharpness
uk: Різкість

en: The direction of sharpness processing applied by the camera when the image was shot.
uk: Рівень різкості встановлюється фотокамерою під час зйомки зображення.

en: Shutter Speed
uk: Витримка

en: Shutter speed. The unit is the APEX (Additive System of Photographic Exposure) setting.
uk: Витримка. Значення в системі APEX (Additive System of Photographic Exposure).

en: Software
uk: Програмне забезпечення

en: This tag records the name and version of the software or firmware of the camera or image input device used to generate the image. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Цей тег містить назву та версію програмного забезпечення або мікропрограми фотокамери або іншого ввідного пристрою, що був використаний для створення зображення. В разі, коли поле залишено порожнім, дані вважаються невідомими.

en: Spatial Frequency Response
uk: Відповідь щодо просторових частот

en: This tag records the camera or input device spatial frequency table and SFR values in the direction of image width, image height, and diagonal direction, as specified in ISO 12233.
uk: У цій мітці зберігається просторова таблиця частот і значення SFR фотоапарата або пристрою отримання зображення у напрямку ширини зображення, висоти зображення та діагональному напрямку, як вказано в ISO 12233.

en: Spectral Sensitivity
uk: Спектральна чутливість

en: The spectral sensitivity of each channel of the camera used.
uk: Спектральна чутливість кожного каналу використаної камери.

en: Strip Byte Count
uk: Обрізати кількість байтів

en: The total number of bytes in each strip. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted.
uk: Загальна кількість байтів у кожній смузі. Якщо дані JPEG стиснуто, це позначення є непотрібним — його буде пропущено.

en: Strip Offsets
uk: Зсуви смуг

en: For each strip, the byte offset of that strip. It is recommended that this be selected so the number of strip bytes does not exceed 64 Kbytes. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted.
uk: Зсув у байтах для кожної зі смуг зображення. Рекомендовано, щоб вибрана у такий спосіб кількість байтів для смуги не перевищувала 64 кілобайтів. Для стиснених даних JPEG це значення є непотрібним, його слід пропустити.

en: Sub IFD Offsets
uk: Підлеглі зсуви IFD

en: Defined by Adobe Corporation to enable TIFF Trees within a TIFF file.
uk: Визначено корпорацією Adobe для увімкнення дерев TIFF у файлі TIFF.

en: Subject Area
uk: Область об'єкту

en: The location and area of the main subject in the overall scene.
uk: Розміщення і область головного об'єкту в загальній сцені.

en: Subject Distance
uk: Відстань об'єкту

en: The distance to the subject, given in meters.
uk: Відстань до об'єкту в метрах.

en: Subject Distance Range
uk: Межі відстаней до об'єкту

en: The distance to the subject.
uk: Відстань до об'єкту.

en: Subject Location
uk: Місцеположення об'єкту

en: The location of the main subject in the scene. The value of this tag represents the pixel at the center of the main subject relative to the left edge, prior to rotation processing as per the <Exif.Rotation> tag. The first value indicates the X column number and second indicates the Y row number.
uk: Розташування основного об'єкта сцени. Значення цієї мітки відповідає пікселю у центрі основного об'єкта відносного лівого краю, до обробки з обертанням, вказаним за допомогою мітки <Exif.Rotation>. Перше значення вказує номер стовпчика за X, а друге вказує на номер рядка за Y.

en: Subsec Time
uk: Частки секунд часу

en: Fractions of seconds for the <Exif.DateTime> tag.
uk: Частки секунди для мітки <Exif.DateTime>.

en: Subsec Time Digitized
uk: Частки секунди часу цифрування

en: Fractions of seconds for the <Exif.DateTimeDigitized> tag.
uk: Частки секунди для мітки <Exif.DateTimeDigitized>.

en: Subsec Time Original
uk: Частки секунди часу створення оригіналу

en: Fractions of seconds for the <Exif.DateTimeOriginal> tag.
uk: Частки секунди для мітки <Exif.DateTimeOriginal>.

en: TIFF/EP Standard ID
uk: Стандартний ідентифікатор TIFF/EP

en: TIFF/EP Standard ID.
uk: Стандартний ідентифікатор TIFF/EP.

en: Transfer Function
uk: Перенести функцію

en: A transfer function for the image, described in tabular style. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in <Exif.ColorSpace> tag.
uk: Функція передавання, описана у табличному стилі. Зазвичай, потреби у цій мітці немає, оскільки простір кольорів визначається у мітці <Exif.ColorSpace>.

en: Transfer Range
uk: Діапазон переносу

en: Transfer range.
uk: Діапазон переносу.

en: User Comment
uk: Коментар користувача

en: A tag for Exif users to write keywords or comments on the image besides those in <Exif.ImageDescription>, and without the character code limitations of the <Exif.ImageDescription> tag. The character code used in the <Exif.UserComment> tag is identified based on an ID code in a fixed 8-byte area at the start of the tag data area. The unused portion of the area is padded with NULL (“00.h”). ID codes are assigned by means of registration. The value of CountN is determinated based on the 8 bytes in the character code area and the number of bytes in the user comment part. Since the TYPE is not ASCII, NULL termination is not necessary. The ID code for the <Exif.UserComment> area may be a Defined code such as JIS or ASCII, or may be Undefined. The Undefined name is UndefinedText, and the ID code is filled with 8 bytes of all “NULL” (“00.H”). An Exif reader that reads the <Exif.UserComment> tag must have a function for determining the ID code. This function is not required in Exif readers that do not use the <Exif.UserComment> tag. When a <Exif.UserComment> area is set aside, it is recommended that the ID code be ASCII and that the following user comment part be filled with blank characters [20.H].
uk: Мітка для запису користувачами Exif ключових слів або коментарів щодо зображення, окрім тих, які записано у <Exif.ImageDescription>, і без обмежень на кодування символів мітки <ImageDescription>. Кодування символів, використане у мітці <Exif.UserComment>, визначається на основі коду ідентифікатора у фіксованій 8-байтовій області на початку області даних мітки. Невикористану частину області заповнюють символом NULL («00h»). Коди ідентифікаторів надаються у результаті реєстрації. Значення CountN визначається на основі 8 байтів у області кодування символів і кількості байтів у частині коментаря користувача. Оскільки TYPE не складається з символів ASCII, немає потреби у завершенні мітки символом NULL. Кодом ідентифікатора для області <Exif.UserComment> може бути визначений код, зокрема JIS або ASCII, або значення Undefined. Невизначена назва належить до типу UndefinedText, а код ідентифікатора заповнюється 8 байтами NULL («00.H»). У засобі читання Exif, який читає мітку <Exif.UserComment> має бути функція для визначення коду ідентифікатора. Наявність цієї функції не є обов'язковою у засобах читання Exif, які не використовують мітку <Exif.UserComment>. Якщо область <UserComment> не визначається окремо, рекомендовано використовувати код ідентифікатора ASCII і заповнювати частину коментаря користувача символом пробілу [20.H].

en: White Balance
uk: Баланс білого

en: The white balance mode set when the image was shot.
uk: Рівень балансу білого встановлюється під час зйомки зображення.

en: White Point
uk: Відмітка білого

en: The chromaticity of the white point of the image. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in <Exif.ColorSpace> tag.
uk: Показник кольору відмітки білого для зображення. Переважно цей тег не є необхідним, тому що простір кольору визначено в тезі <Exif.ColorSpace>.

en: XML Packet
uk: Пакет XML

en: XMP metadata.
uk: Метадані XMP.

en: x Resolution
uk: Роздільна здатність по X

en: The number of pixels per <Exif.ResolutionUnit> in the <Exif.ImageWidth> direction. When the image resolution is unknown, 72 [dpi] is designated.
uk: Кількість пікселів на <Exif.ResolutionUnit> в <Exif.ImageWidth> напрямку. Якщо роздільна здатність зображення не відома, встановлюється 72 [dpi].

en: YCbCr Coefficients
uk: Коефіцієнти YCbCr

en: The matrix coefficients for transformation from RGB to YCbCr image data. No default is given in TIFF; but here “Color Space Guidelines” is used as the default. The color space is declared in a color space information tag, with the default being the value that gives the optimal image characteristics under this condition.
uk: Коефіцієнти матриця для перетворення даних зображення з RGB до YCbCr. У TIFF типове значення не задається; але тут як типове значення використовується значення, вказане у «Настановах простору кольорів». Простір кольорів оголошується у мітці відомостей щодо простору кольорів. Типовим є значення, яке дає оптимальні характеристики сумісності зображення.

en: YCbCr Positioning
uk: Позиціювання YCbCr

en: The position of chrominance components in relation to the luminance component. This field is designated only for JPEG compressed data or uncompressed YCbCr data. The TIFF default is 1 (centered); but when Y:Cb:Cr = 4:2:2 it is recommended that 2 (co-sited) be used to record data, in order to improve the image quality when viewed on TV systems. When this field does not exist, the reader shall assume the TIFF default. In the case of Y:Cb:Cr = 4:2:0, the TIFF default (centered) is recommended. If the reader does not have the capability of supporting both kinds of <Exif.YCbCrPositioning>, it shall follow the TIFF default regardless of the value in this field. It is preferable that readers be able to support both centered and co-sited positioning.
uk: Розташування компонентів колірності відносно компонента освітленості. Це поле призначено лише для стиснутих даних JPEG або нестиснутих даних YCbCr. Типовим для TIFF є значення 1 (центральне); але якщо Y:Cb:Cr = 4:2:2, рекомендованим у цьому стандарті для запису даних є значення 2 (сумісне). Це значення поліпшить якість зображення при перегляді на телевізійних системах. Якщо цього поля не існує, засіб читання має припускати типове значення TIFF. Якщо Y:Cb:Cr = 4:2:0, рекомендованим є типове значення TIFF (центроване). Якщо у засобі читання немає сумісності із підтримкою обох типів <Exif.YCbCrPositioning>, він має використовувати типове значення TIFF, незалежно від значення у цьому полі. Бажано, щоб у засобах читання було передбачено підтримку обох, центрованого і сумісного, розташувань.

en: YCbCr Sub-Sampling
uk: Суб-семплінг YCbCr

en: The sampling ratio of chrominance components in relation to the luminance component. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Частка у вибірці компонентів колірності відносно компонента освітленості. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG.

en: y Resolution
uk: Роздільна здатність по Y

en: The number of pixels per <Exif.ResolutionUnit> in the <Exif.ImageLength> direction. The same value as <Exif.XResolution> is designated.
uk: Кількість пікселів на <Exif.ResolutionUnit> у напрямку <Exif.ImageLength>. Використовується те саме значення, що і для <Exif.XResolution>.

en: Accessed
uk: Доступ

en: Last access datetime.
uk: Дата і час останнього доступу.

en: Content
uk: Зміст

en: File’s contents filtered as plain text.
uk: Вміст файла фільтрований як звичайний текст.

en: Editable free text/notes.
uk: Текст/примітки що вільно редагуються

en: MIME type of the file or if a directory it should contain value “Folder”.
uk: Для файла містить тип MIME. Для каталогу містить значення «Folder».

en: Editable array of keywords.
uk: Масив ключових слів, доступний для редагування.

en: Link
uk: Посилання

en: URI of link target.
uk: URI  символічного посилання.

en: Modified
uk: Змінено

en: Last modified datetime.
uk: Дата і час останньої модифікації.

en: File name excluding path but including the file extension.
uk: Назва файла без шляху, але включно з суфіксом.

en: Full file path of file excluding the file name.
uk: Повний шлях до файлу за виключенням його ім'я.

en: Permission string in unix format eg “-rw-r--r--”.
uk: Рядок прав доступу в форматі unix (наприклад, «-rw-r--r--»).

en: Publisher
uk: Видавник

en: Editable DC type for the name of the publisher of the file (EG dc:publisher field in RSS feed).
uk: DC тип імені видавця файлу, що доступний для редагування (наприклад поле dc:publisher в RSS каналі).

en: Rank
uk: Рейтинг

en: Editable file rank for grading favourites. Value should be in the range 1..10.
uk: Доступний для редагування рейтинг файлу для класифікації обраного. Значення повинно бути в межах 1..10.

en: Size of the file in bytes or if a directory number of items it contains.
uk: Розмір файлу в байтах або для каталогу - кількість елементів, що вона містить.

en: Album Sort Order
uk: Порядок сортування альбому

en: String which should be used instead of the album name for sorting purposes.
uk: Рядок, що повинен використовуватись при сортуванні замість назви альбому.

en: Audio Encryption
uk: Аудіошифрування

en: Frame indicates if the audio stream is encrypted, and by whom.
uk: Кадр, який вказує, чи зашифровано потік звукових даних, і ким.

en: Audio Seek Point
uk: Точка позиціювання аудіо

en: Fractional offset within the audio data, providing a starting point from which to find an appropriate point to start decoding.
uk: Частковий зсув у звукових даних, який визначає початкову точку, з якої слід шукати відповідну точку для започаткування розкодовування.

en: Band
uk: Група

en: Additional information about the performers in the recording.
uk: Додаткові відомості щодо виконавців на запису.

en: BPM (beats per minute).
uk: BPM (ударів на хвилину)

en: Buffer Size
uk: Розмір буфера

en: Recommended buffer size.
uk: Рекомендований розмір буфера.

en: Music CD identifier.
uk: Ідентифікатор музичного CD.

en: Commercial
uk: Комерційне

en: Commercial frame.
uk: Комерційний кадр

en: Composer
uk: Укладач

en: Composer.
uk: Укладач.

en: Conductor
uk: Диригент

en: Conductor.
uk: Диригент.

en: Content Group
uk: Група змісту

en: Content group description.
uk: Опис змісту групи.

en: Content Type
uk: Тип змісту

en: Encryption Registration
uk: Реєстрація шифрування

en: Encryption method registration.
uk: Реєстрація способу шифрування.

en: Date.
uk: Дата.

en: Emphasis
uk: Інтонація

en: Emphasis.
uk: Інтонація.

en: Encoded By
uk: Кодувальник

en: Person or organisation that encoded the audio file. This field may contain a copyright message, if the audio file also is copyrighted by the encoder.
uk: Особа або організація, яка відповідає за кодування звукового файла. У цьому полі можуть міститися повідомлення щодо авторських прав, якщо авторські права на файл звукових даних належжать тому, хто його закодував.

en: Encoder Settings
uk: Параметри кодування

en: Software.
uk: Програмне забезпечення.

en: Encoding Time
uk: Час кодування

en: Encoding time.
uk: Час кодування.

en: Equalization
uk: Вирівнювання

en: Equalization.
uk: Вирівнювання.

en: Equalization 2
uk: Вирівнювання 2

en: Equalisation curve predefine within the audio file.
uk: Вбудована в аудіо файл функція вирівнювання

en: Event Timing
uk: Час подій

en: Event timing codes.
uk: Коди часу подій.

en: File Owner
uk: Власник файлу

en: File owner.
uk: Власник файлу.

en: File Type
uk: Тип файлу

en: File type.
uk: Тип файлу.

en: Frames
uk: Кадри

en: Number of frames.
uk: Кількість кадрів.

en: General Object
uk: Загальний об'єкт

en: General encapsulated object.
uk: Загальний інкапсульований об'єкт.'

en: Grouping Registration
uk: Групова реєстрація

en: Group identification registration.
uk: Реєстрація ідентифікації групи.

en: Initial Key
uk: Початковий ключ

en: Initial key.
uk: Початковий ключ.

en: Involved People
uk: Пов'язані люди

en: Involved people list.
uk: Список пов'язаних людей

en: InvolvedPeople2
uk: Пов'язані люди2

en: Language.
uk: Мова.

en: Linked Info
uk: Пов'язана інформація

en: Linked information.
uk: Пов'язана інформація.

en: Lyricist
uk: Поет

en: Lyricist.
uk: Поет.

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Media type.
uk: Тип носія.

en: Mix Artist
uk: Виконавець міксу

en: Interpreted, remixed, or otherwise modified by.
uk: Автор інтерпретації, реміксу або іншої зміни.

en: Mood
uk: Тональність

en: Mood.
uk: Тональність.

en: MPEG Lookup
uk: Огляд MPEG

en: MPEG location lookup table.
uk: Таблиця позиціювання MPEG.

en: Musician Credit List
uk: Список подяк за музику

en: Musician credits list.
uk: Список подяк за музику.

en: Net Radio Owner
uk: Власник мережевого радіо

en: Internet radio station owner.
uk: Власник інтернет радіостанції.

en: Net Radiostation
uk: Мережева радіостанція.

en: Internet radio station name.
uk: Назва інтернет-радіостанції.

en: Original Album
uk: Оригінальний альбом

en: Original album.
uk: Оригінальний альбом.

en: Original Artist
uk: Оригінальний виконавець

en: Original artist.
uk: Оригінальний виконавець.

en: Original File Name
uk: Ім'я оригінального файла

en: Original file name.
uk: Оригінальне ім'я файлу.

en: Original Lyricist
uk: Автор віршів

en: Original lyricist.
uk: Автор початкового тексту пісні.

en: Original Release Time
uk: Час випуску оригіналу

en: Original release time.
uk: Час випуску оригіналу.

en: Original Year
uk: Рік оригіналу

en: Original release year.
uk: Рік виходу оригіналу.

en: Ownership
uk: Власник

en: Ownership frame.
uk: Кадр власника.

en: Part of a Set
uk: Частина набору

en: Part of a set the audio came from.
uk: Частина запису, з якої походять звукові дані.

en: Performer Sort Order
uk: Порядок записів виконавців

en: Performer sort order.
uk: Порядок записів виконавців.

en: Picture
uk: Зображення

en: Attached picture.
uk: Прикріплене зображення.

en: Play Counter
uk: Лічильник відтворень

en: Number of times a file has been played.
uk: Час, який файл програвався.

en: Playlist Delay
uk: Затримка списку відтворення

en: Playlist delay.
uk: Затримка списку відтворення.

en: Popularimeter
uk: Популяріметр

en: Rating of the audio file.
uk: Рейтинг аудіо файла.

en: Position Sync
uk: Синхронізація позиції

en: Position synchronisation frame.
uk: Кадр синхронізації позиції.

en: Private
uk: Приватно

en: Private frame.
uk: Приватний кадр.

en: Produced Notice
uk: Нотатка щодо випуску

en: Produced notice.
uk: Нотатка щодо випуску.

en: Publisher.
uk: Видавник.

en: Recording Dates
uk: Дата запису

en: Recording dates.
uk: Дата запису.

en: Recording Time
uk: Час запису

en: Recording time.
uk: Час запису.

en: Release Time
uk: Час релізу

en: Release time.
uk: Час релізу.

en: Reverb
uk: Реверберація

en: Reverb.
uk: Реверберація.

en: Set Subtitle
uk: Підзаголовок запису

en: Subtitle of the part of a set this track belongs to.
uk: Підзаголовок частини запису, до якого належить ця доріжка.

en: Signature
uk: Підпис

en: Signature frame.
uk: Кадр підпису.

en: Size of the audio file in bytes, excluding the ID3 tag.
uk: Розмір файла звукових даних у байтах, за виключенням мітки ID3.

en: Song length
uk: Довжина пісні

en: Length of the song in milliseconds.
uk: Довжина пісні в мілісекундах.

en: Subtitle
uk: Субтитри

en: Subtitle.
uk: Субтитри.

en: Synchronized Lyrics
uk: Синхронна лірика

en: Synchronized lyric.
uk: Синхронна лірика.

en: Synchronized Tempo
uk: Синхронний ритм

en: Synchronized tempo codes.
uk: Синхронізовані коди ритму.

en: Tagging Time
uk: Час створення міток

en: Tagging time.
uk: Час створення міток.

en: Terms of Use
uk: Умови використання

en: Terms of use.
uk: Умови використання.

en: Time
uk: Час

en: Time.
uk: Час.

en: Title Sort Order
uk: Порядок сортування за назвою

en: Title sort order.
uk: Порядок сортування за назвою.

en: Unique File ID
uk: Унікальний ID файла

en: Unique file identifier.
uk: Унікальний ідентифікатор файла.

en: Unsynchronized Lyrics
uk: Несинхронізовані слова

en: Unsynchronized lyric.
uk: Несинхронізовані слова.

en: User Text
uk: Текст користувача

en: User defined text information.
uk: Текстова інформація, що визначається користувачем.

en: Volume Adjustment
uk: Коригування гучності

en: Relative volume adjustment.
uk: Відносне коригування гучності.

en: Volume Adjustment 2
uk: Коригування гучності 2

en: WWW Artist
uk: WWW виконавця

en: Official artist.
uk: Офіційний виконавець.

en: WWW Audio File
uk: Файл звукових даних у WWW

en: Official audio file webpage.
uk: Офіційна сторінка аудіо файлу.

en: WWW Audio Source
uk: Джерело інтернет аудіо

en: Official audio source webpage.
uk: Офіційна вебсторінка джерела звукових даних.

en: WWW Commercial Info
uk: WWW комерційних відомостей

en: URL pointing at a webpage containing commercial information.
uk: Адреса вебсторінки, яка містить комерційні відомості.

en: WWW Copyright
uk: Авторські права WWW

en: URL pointing at a webpage that holds copyright.
uk: Адреса, яка вказує на вебсторінку із записом щодо авторських прав.

en: WWW Payment
uk: WWW сплати

en: URL pointing at a webpage that will handle the process of paying for this file.
uk: Адреса, яка вказує на вебсторінку, яка обробляє процедуру сплати за цей файл.

en: WWW Publisher
uk: Інтернет видавник

en: URL pointing at the official webpage for the publisher.
uk: Адреса, яка вказує на офіційну вебсторінку видавця.

en: WWW Radio Page
uk: Сторінка інтернет-радіо

en: Official internet radio station homepage.
uk: Офіційна домашня сторінка інтернет-радіостанції.

en: WWW User
uk: Користувач WWW

en: User defined URL link.
uk: Визначене користувачем вебпосилання.

en: Name of an album the image belongs to.
uk: Назва альбому, до якого належить це зображення.

en: Embedded copyright message.
uk: Вбудоване повідомлення про авторські права.

en: Datetime image was originally created.
uk: Дата та час створення оригінального зображення.

en: Description of the image.
uk: Опис зображення.

en: The program used by the camera to set exposure when the picture is taken. EG Manual, Normal, Aperture priority etc.
uk: Програма, що була використана фотокамерою для встановлення експозиції під час зйомки. Приклади: «Manual», «Normal», «Aperture priority» тощо.

en: Exposure time used to capture the photo in seconds.
uk: Тривалість експонування, яку було використано для зйомки, у секундах.

en: Set to “1” if flash was fired.
uk: Встановіть «1», якщо спалах був використаний.

en: Focal length of lens in mm.
uk: Фокусна відстань лінзи у мм.

en: Height
uk: Висота

en: Height in pixels.
uk: Висота у пікселях.

en: ISO Speed
uk: Швидкість ISO

en: ISO speed used to acquire the document contents. For example, 100, 200, 400, etc.
uk: Швидкість ISO, яку було використано для створення вмісту документа. Приклади: 100, 200, 400 тощо.

en: String of keywords.
uk: Рядок ключових слів.

en: Make
uk: Зробити

en: Make of camera used to take the image.
uk: Виробник фотокамери, яку було використано для отримання зображення.

en: Metering mode used to acquire the image (IE Unknown, Average, CenterWeightedAverage, Spot, MultiSpot, Pattern, Partial).
uk: Режим вимірювання, який використано для отримання зображення (тобто Unknown, Average, CenterWeightedAverage, Spot, MultiSpot, Pattern, Partial).

en: Model of camera used to take the image.
uk: Модель фотокамери, що була використана для отримання зображення.

en: Represents the orientation of the image wrt camera (IE “top,left” or “bottom,right”).
uk: Вказує на орієнтацію зображення щодо камери (тобто «top,left» або «bottom,right»).

en: Software used to produce/enhance the image.
uk: Програмне забезпечення, яке було використано для створення або поліпшення зображення.

en: Title of image.
uk: Назва зображення.

en: White balance setting of the camera when the picture was taken (auto or manual).
uk: Налаштування балансу білого фотокамери на час отримання зображення (авто або вручну).

en: Width
uk: Ширина

en: Width in pixels.
uk: Ширина у пікселях.

en: Action Advised
uk: Рекомендована дія

en: The type of action that this object provides to a previous object. “01” Object Kill, “02” Object Replace, “03” Object Append, “04” Object Reference.
uk: Тип дії, який відповідає цьому об'єкту щодо попереднього об'єкта. «01» — об'єкт знищено, «02» — об'єкт замінено, «03» — об'єкт додано, «04» — посилання на об'єкт.

en: ARM Identifier
uk: Ідентифікатор ARM

en: Identifies the Abstract Relationship Method (ARM).
uk: Ідентифікує метод абстрактних зв'язків (ARM).

en: ARM Version
uk: Версія ARM

en: Identifies the version of the Abstract Relationship Method (ARM).
uk: Ідентифікує версію метода абстрактних зв'язків (ARM).

en: Audio Duration
uk: Тривалість звукозапису

en: The running time of the audio data in the form HHMMSS.
uk: Тривалість відтворення звукових даних у форматі ГГХХСС.

en: Audio Outcue
uk: Звуковий хвіст

en: The content at the end of the audio data.
uk: Дані наприкінці звукових даних.

en: Audio Sampling Rate
uk: Частота дискретизації звуку

en: The sampling rate in Hz of the audio data.
uk: Частота дискретизації звукових даних у Гц.

en: Audio Sampling Resolution
uk: Роздільність дискретизації звуку

en: The number of bits in each audio sample.
uk: Кількість бітів на кожен звуковий фрагмент.

en: Audio Type
uk: Тип аудіо

en: The number of channels and type of audio (music, text, etc.) in the object.
uk: Кількість каналів і тип звуку (музика, текст тощо) у об'єкті.

en: By-line
uk: Підпис автора

en: Name of the creator of the object, e.g. writer, photographer or graphic artist (multiple values allowed).
uk: Ім'я творця об'єкта, наприклад, письменника, фотографа або художника (можна вказувати декілька значень).

en: By-line Title
uk: Посада автора

en: Title of the creator or creators of the object.
uk: Титул творця або творців об'єкта.

en: Caption, Abstract
uk: Підпис, резюме

en: A textual description of the data.
uk: Текстовий опис даних.

en: Identifies the subject of the object in the opinion of the provider (Deprecated).
uk: Ідентифікує тему об'єкта на погляд надавача даних (застаріла).

en: Coded Character Set
uk: Набір символів

en: Control functions used for the announcement, invocation or designation of coded character sets.
uk: Керує функціями, які використовуються для оголошення, виклику або підписування закодованих наборів символів.

en: City
uk: Місто

en: City of object origin.
uk: Місто, з якого походить об'єкт.

en: Confirmed Data Size
uk: Підтверджений розмір даних.

en: Total size of the object data.
uk: Загальний розмір даних об'єкта.

en: Contact
uk: Контакт

en: The person or organization which can provide further background information on the object (multiple values allowed).
uk: Особа або організація, яка надає подальші супутні відомості щодо об'єкта (можна вказувати декілька значень).

en: Content Location Code
uk: Код місцевості даних

en: The code of a country/geographical location referenced by the content of the object (multiple values allowed).
uk: Код країни або географічного місця, яке пов'язано із вмістом об'єкта (можна вказувати декілька значень).

en: Content Location Name
uk: Назва поточного розташування

en: A full, publishable name of a country/geographical location referenced by the content of the object (multiple values allowed).
uk: Повна, придатна до публікації назва країни або географічного місця, яке пов'язано із вмістом об'єкта (можна вказувати декілька значень).

en: Copyright Notice
uk: Авторські права

en: Any necessary copyright notice.
uk: Будь-які необхідні нотатки щодо авторських прав.

en: Country Code
uk: Код країни

en: The code of the country/primary location where the object was created.
uk: Код країни або основного місця, де було створено об'єкт.

en: Country Name
uk: Назва країни

en: The name of the country/primary location where the object was created.
uk: Назва країни або основного місця, де було створено об'єкт.

en: Credit
uk: Подяки

en: Identifies the provider of the object, not necessarily the owner/creator.
uk: Ідентифікує надавача об'єкта, не обов'язково автора або творця.

en: The date the intellectual content of the object was created rather than the date of the creation of the physical representation.
uk: Дата, коли було створено інтелектуальний вміст об'єкта, а не дата створення його фізичного представлення.

en: Date Sent
uk: Дата надсилання

en: The day the service sent the material.
uk: День, коли служба надіслала матеріал.

en: Destination
uk: Призначення

en: Routing information.
uk: Інформація про маршрут

en: Digital Creation Date
uk: Дата створення цифрових даних

en: The date the digital representation of the object was created.
uk: Дата, коли було створено цифрову копію об'єкта.

en: Digital Creation Time
uk: Час створення цифрових даних

en: The time the digital representation of the object was created.
uk: Час, коли було створено цифрову копію об'єкта.

en: Editorial Update
uk: Редакційне оновлення

en: The type of update this object provides to a previous object. The link to the previous object is made using the ARM. “01” indicates an additional language.
uk: Тип оновлення цього об'єкта щодо попереднього об'єкта. Посилання на попередній об'єкт визначається за допомогою. «01» — означає «додаткова мова».

en: Edit Status
uk: Статус редагування

en: Status of the object, according to the practice of the provider.
uk: Стан об'єкта відповідно до процесу обробки надавачем даних.

en: Envelope Number
uk: Номер конверта

en: A number unique for the date and the service ID.
uk: Унікальний номер для дати та ідентифікатор служби.

en: Envelope Priority
uk: Пріоритет конверта

en: Specifies the envelope handling priority and not the editorial urgency. “1” for most urgent, “5” for normal, and “8” for least urgent. “9” is user-defined.
uk: Вказує на пріоритетність обробки конверта, а не на редакційну терміновість. «1» — невідкладно, «5» — звичайна пріоритетність, «8» — в останню чергу. «9» — визначається користувачем.

en: Expiration Date
uk: Дата завершення строку придатності

en: Designates the latest date the provider intends the object to be used.
uk: Позначає останній строк придатності (дату) за даними надавача.

en: Expiration Time
uk: Час завершення строку придатності

en: Designates the latest time the provider intends the object to be used.
uk: Позначає останній строк придатності (час) за даними надавача.

en: File Format
uk: Формат файла

en: File format of the data described by this metadata.
uk: Формат файлів даних, описаних цими метаданими.

en: File Version
uk: Версія файла

en: Version of the file format.
uk: Версія формату файла.

en: Fixture Identifier
uk: Ідентифікатор прикріплення

en: Identifies objects that recur often and predictably, enabling users to immediately find or recall such an object.
uk: Ідентифікує об'єкти, які повторюються часто у передбачуваний строк, уможливлюючи для користувачів негайний пошук і пригадування такого об'єкта.

en: Headline
uk: Заголовок

en: A publishable entry providing a synopsis of the contents of the object.
uk: Придатний до публікації запис із коротким описом вмісту об'єкта.

en: Image Orientation
uk: Положення зображення

en: The layout of the image area: “P” for portrait, “L” for landscape, and “S” for square.
uk: Компонування області зображення: «P» — книжкове, «L» — альбомне і «S» — квадратне.

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: The data format of the image object.
uk: Формат даних об'єкта зображення.

en: Used to indicate specific information retrieval words (multiple values allowed).
uk: Використовується для позначення специфічних слів отримання відомостей (можна вказувати декілька значень)

en: Language Identifier
uk: Ідентифікатор мови

en: The major national language of the object, according to the 2-letter codes of ISO 639:1988.
uk: Основна національна мова об'єкта, відповідно до дволітерних кодів ISO 639:1988.

en: Maximum Object Size
uk: Максимальний розмір об'єкта

en: The largest possible size of the object if the size is not known.
uk: Найбільший можливий розмір об'єкта, якщо розмір є невідомим.

en: Max Subfile Size
uk: Максимальний розмір підфайлу

en: The maximum size for a subfile dataset containing a portion of the object data.
uk: Максимальний розмір набору даних підфайла, що містить частину даних об'єкта.

en: Model Version
uk: Версія моделі

en: Version of IIM part 1.
uk: Версія IIM, частина 1.

en: Object Attribute Reference
uk: Посилання на атрибут об'єкта

en: Defines the nature of the object independent of the subject (multiple values allowed).
uk: Визначає природу об'єкта, незалежно від теми (можна вказувати декілька значень).

en: Object Cycle
uk: Цикл об'єкту

en: Where “a” is morning, “p” is evening, “b” is both.
uk: Де «a» — ранок, «p» — вечір, «b» — обидва.

en: Object Name
uk: Назва об'єкта

en: A shorthand reference for the object.
uk: Стенографічне посилання на об'єкт.

en: Object Size Announced
uk: Заявлений розмір об'єкта

en: The total size of the object data if it is known.
uk: Загальний розмір даних об'єкта, якщо це відомо.

en: Object Type Reference
uk: Посилання на тип об'єкта

en: Distinguishes between different types of objects within the IIM.
uk: Розрізнення типів об'єктів у IIM.

en: Originating Program
uk: Програма для створення оригіналу

en: The type of program used to originate the object.
uk: Тип програми, яку було використано для створення оригіналу об'єкта.

en: Original Transmission Reference
uk: Посилання на початкове передавання

en: A code representing the location of original transmission.
uk: Код, який відповідає розташуванню початкового об'єкта передавання.

en: Preview Data
uk: Дані ескізу

en: The object preview data.
uk: Дані попереднього перегляду об'єкта.

en: Preview File Format
uk: Формат файлу ескізу

en: Binary value indicating the file format of the object preview data.
uk: Двійкове значення, яка вказує на формат файлів даних попереднього перегляду об'єкта.

en: Preview File Format Version
uk: Версія формату файла ескізу.

en: The version of the preview file format.
uk: Версія формату файла ескізу.

en: Product ID
uk: ID продукту

en: Allows a provider to identify subsets of its overall service.
uk: Надає змогу надавачу даних ідентифікувати підмножини загальної служби.

en: Program Version
uk: Версія програми

en: The version of the originating program.
uk: Версія програми походження.

en: Province, State
uk: Провінція, Штат

en: The Province/State where the object originates.
uk: Провінція або штат, з якого походить об'єкт.

en: Rasterized Caption
uk: Растрований підпис

en: Contains rasterized object description and is used where characters that have not been coded are required for the caption.
uk: Містить растрований опис об'єкта і використовується там, де для підпису потрібні символи, які не було закодовано.

en: Record Version
uk: Версія запису

en: Identifies the version of the IIM, Part 2.
uk: Ідентифікує версію IIM, частина 2.

en: Reference Date
uk: Реєстраційна дата

en: The date of a prior envelope to which the current object refers.
uk: Дата попереднього конверта, на який посилається поточний об'єкт.

en: Reference Number
uk: Реєстраційний номер

en: The Envelope Number of a prior envelope to which the current object refers.
uk: Номер попереднього конверта, на який посилається поточний об'єкт.

en: Reference Service
uk: Реєстраційна служба

en: The Service Identifier of a prior envelope to which the current object refers.
uk: Ідентифікатор служби попереднього конверта, на який посилається поточний об'єкт.

en: Designates the earliest date the provider intends the object to be used.
uk: Позначає найперший строк придатності (дату) за даними надавача.

en: Designates the earliest time the provider intends the object to be used.
uk: Позначає найперший строк придатності (час) за даними надавача.

en: Service Identifier
uk: Ідентифікатор служби

en: Identifies the provider and product.
uk: Ідентифікує провайдера та продукт.

en: Size Mode
uk: Режим розміру

en: Set to 0 if the size of the object is known and 1 if not known.
uk: Встановити 0, якщо розмір об'єкта відомий або 1, якщо ні.

en: Source
uk: Джерело

en: The original owner of the intellectual content of the object.
uk: Початковий власник інтелектуального вмісту об'єкта.

en: Special Instructions
uk: Спеціальні інструкції

en: Other editorial instructions concerning the use of the object.
uk: Інші редакційні настанови щодо використання об'єкта.

en: Subfile
uk: Підфайл

en: The object data itself. Subfiles must be sequential so that the subfiles may be reassembled.
uk: Самі дані об'єкта. Підфайли має бути впорядковано, щоб з них можна було зібрати початковий об'єкт.

en: Subject Reference
uk: Довідка про об'єкт

en: A structured definition of the subject matter. It must contain an IPR, an 8 digit Subject Reference Number and an optional Subject Name, Subject Matter Name, and Subject Detail Name each separated by a colon (:).
uk: Структуроване визначення сутності об'єкта. Має містити IPR, 8-цифровий номер класифікатора об'єкта і, необов'язково, назву теми, назву сутності теми та додаткову назву теми, відокремлені двокрапками (:).

en: Sub-location
uk: Місцевість

en: The location within a city from which the object originates.
uk: Місце у місті, з якого походить об'єкт.

en: Supplemental Category
uk: Додаткова категорія

en: Further refines the subject of the object (Deprecated).
uk: Подальше удосконалення теми об'єкта (застаріла).

en: Time Created
uk: Час створення

en: The time the intellectual content of the object was created rather than the date of the creation of the physical representation (multiple values allowed).
uk: Час, коли було створено інтелектуальний вміст об'єкта, а не дата створення його фізичного представлення (можна вказувати декілька значень).

en: Time Sent
uk: Час надсилання

en: The time the service sent the material.
uk: Час, коли служба відіслала матеріал.

en: Unique Name of Object
uk: Унікальна назва об'єкта

en: An eternal, globally unique identification for the object, independent of provider and for any media form.
uk: Вічний загальний унікальний ідентифікатор для об'єкта, незалежний від надавача даних для будь-якої мультимедійної форми об'єкта.

en: Urgency
uk: Невідкладність

en: Specifies the editorial urgency of content and not necessarily the envelope handling priority. “1” is most urgent, “5” normal, and “8” least urgent.
uk: Вказує на редакційну терміновість даних і не обов'язково є пріоритетністю обробки конверта. «1» — невідкладно, «5» — звичайна пріоритетність, «8» — в останню чергу.

en: Writer/Editor
uk: Автор/редактор

en: The name of the person involved in the writing, editing or correcting the object or caption/abstract (multiple values allowed).
uk: Ім'я людини, що брала участь у створенні, редагуванні або корекції об'єкту або підпис/резюме (дозволено декілька значень).

en: Page Size
uk: Розмір сторінки:

en: Page size format.
uk: Формат розміру сторінки

en: Page Width
uk: Ширина сторінки

en: Page width in mm.
uk: Ширина сторінки в мм.

en: Page Height
uk: Висота сторінки

en: Page height in mm.
uk: Висота сторінки в мм.

en: PDF Version
uk: Версія PDF

en: The PDF version of the document.
uk: PDF версія документа

en: Producer
uk: Продюсер

en: The application that converted the document to PDF.
uk: Програма, за допомогою якої документ перетворено у формат PDF.

en: Embedded Files
uk: Додані файли

en: Number of embedded files in the document.
uk: Кількість доданих у документ файлів.

en: Fast Web View
uk: Швидкий вебперегляд

en: Set to “1” if optimized for network access.
uk: Встановіть значення «1», якщо оптимізовано для доступу з мережі.

en: Printing
uk: Друк

en: Set to “1” if printing is allowed.
uk: Встановіть «1», якщо друк дозволено.

en: Printing in High Resolution
uk: Друк з високою роздільною здатністю

en: Set to “1” if high resolution printing is allowed.
uk: Встановіть «1», якщо дозволено друк з високою роздільною здатністю.

en: Copying
uk: Копіювання

en: Set to “1” if copying the contents is allowed.
uk: Встановіть «1», якщо дозволено копіювання вмісту.

en: Modifying
uk: Змінено

en: Set to “1” if modifying the contents is allowed.
uk: Встановіть «1», якщо дозволене внесення змін до вмісту.

en: Document Assembly
uk: Збирання документа

en: Set to “1” if inserting, rotating, or deleting pages and creating navigation elements is allowed.
uk: Встановіть «1», якщо дозволені вставлення, обертання чи вилучення сторінок, а також створення елементів навігації.

en: Commenting
uk: Коментування

en: Set to “1” if adding or modifying text annotations is allowed.
uk: Встановіть «1», якщо дозволені додавання або внесення змін до тексту анотації.

en: Form Filling
uk: Заповнення форми

en: Set to “1” if filling of form fields is allowed.
uk: Встановіть «1», якщо дозволено заповнення полів форми.

en: Accessibility Support
uk: Підтримка загальнодоступності

en: Set to “1” if accessibility support (e.g. screen readers) is enabled.
uk: Встановіть «1», якщо підтримка доступності (наприклад, читання з екрана) активована.

en: Contact information for the creators or distributors of the track.
uk: Контактна інформація авторів або дистриб'юторів доріжки.

en: License
uk: Ліцензія

en: License information.
uk: Інформація про ліцензію.

en: Location
uk: Місцеположення

en: Location where track was recorded.
uk: Місце, де доріжка була записана.

en: Maximum bitrate
uk: Максимальний бітрейт

en: Maximum bitrate in kbps.
uk: Максимальний бітрейт в Кбіт/с.

en: Minimum bitrate
uk: Мінімальний бітрейт

en: Minimum bitrate in kbps.
uk: Мінімальний бітрейт в Кбіт/с.

en: Nominal bitrate
uk: Номінальний бітрейт

en: Nominal bitrate in kbps.
uk: Номінальний бітрейт в Кбіт/с.

en: Organization
uk: Організація

en: Organization producing the track.
uk: Організація, що створила доріжку.

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Vorbis vendor ID.
uk: ID постачальника Vorbis

en: Vorbis Version
uk: Версія Vorbis

en: Vorbis version.
uk: Версія Vorbis.

en: Audio
uk: Аудіо

en: Doc
uk: Документ

en: Image
uk: Зображення

en: unsupported tag (suppressed %ld B of binary data)
uk: непідтримуваний теґ (придушено %ld Б двійкових даних)

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4)
en: %s, Portrait
uk: %s, портретний

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4)
en: %s, Landscape
uk: %s, альбомний

en: Stereo
uk: Стерео

en: Joint stereo
uk: Об'єднане стерео (joint)

en: Dual channel
uk: Двоканальний

en: Single channel
uk: Одноканальний

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Layer I
uk: Шар  I

en: Layer II
uk: Шар  II

en: Layer III
uk: Шар  III

en: Reserved
uk: Зарезервовано

en: None
uk: Немає

en: 10-15ms
uk: 10-15 мс

en: (%sbyte) | (%sbytes)
uk[0]: (%sбайт)
uk[1]: (%sбайти)
uk[2]: (%sбайтів)
uk[3]: (%sбайт)

en: %sbyte | %sbytes
uk[0]: %sбайт
uk[1]: %sбайти
uk[2]: %sбайтів
uk[3]: %sбайт

en: Failed to change working directory to a temporary directory.
uk: Не вдалося змінити робочий каталог на тимчасовий каталог.

en: Failed to create a directory in which to store temporary files.
uk: Не вдалося створити каталог для зберігання тимчасових файлів.

en: Creating directory %s…
uk: Створення каталогу %s…

en: Failed to create the directory %s: %s
uk: Не вдалося створити каталог %s: %s

en: There was an error displaying help.
uk: Помилка при показі допомоги.
