gnome-connections master - en to fa translation catalogue (94 entries)

en: Connections
fa: دوردست‌ها

en: View and use other desktops
fa: دیدن و استفاده از میزکارهای دیگر

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
fa: دوردست‌ها می‌گذار میزکارهای دیگر را دیده و از آن‌ها استفاده کنید. این برنامه می‌تواند راهی عالی برای دسترسی به محتوا یا نرم‌افزارها روی سیستم‌عامل‌های میزکار مختلف باشد. هم‌چنین می‌تواند به عنوان راهی برای فراهم کردن پشتیبانی به کاربرانی که نیاز به کمک دارند، استفاده شود.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
fa: می‌توان به بازه‌ای از سیستم‌عامل‌های مختلف، شامل میزکارهای گنو/لینوکس و ویندوز وصل شد. هم‌چنین می‌توان به دستگاه‌های مجازی وصل شوید.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
fa: دوردست‌ها از قراردادهای VNC و RDP پشتیبانی می‌کند و باید یکی از این‌ها روی میزکاری که می‌خواهید به آن وصل شوید، به کار افتاده باشد.

en: The GNOME Project
fa: پروژهٔ گنوم

en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
fa: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view;دوردست;میزکار;پشتیبانی;دسترسی

en: Remote Desktop (VNC) file
fa: پروندهٔ میزکار دوردست (VNC)

en: Delete
fa: حذف

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
fa: یک کارخواه میزکار دوردست برای محیط میزکار گنوم

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
fa: نمی‌توان پرونده از گونهٔ mime ناشناخته %s را گشود

en: Connection to “%s” has been deleted
fa: ارتباط با %s حذف شده

en: Undo
fa: برگردان

en: URL to connect
fa: نشانی برای ارتباط

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
fa: گشودن پروندهٔ ‪.vnc‬ یا ‪.rdp‬ در مسیر داده‌شده

en: Open in full screen
fa: 'گشودن در تمام‌صفحه

en: Too many command-line arguments specified.
fa: آرگومان‌های خط فرمان بیش از حد مشخّص شده.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
fa: نماگرفت از %s

en: Screenshot taken
fa: نماگرفت گرفته شد

note: Translators: Open is a verb
en: Open
fa: گشودن

en: Authentication failed: %s
fa: تأیید هویت شکست خورد: %s

en: Connecting to “%s” for the first time. To be sure you're connecting to the machine it claims to be, please verify the fingerprints match. This process is only done once.
fa: در حال وصل شدن به «%s» برای بار نخست. لطفاً برای اطمینان از وصل شدن به دستگاهی که ادّعایش را دارد، تأیید کنید که اثر انگشت‌ها نطابق باشندو این فرایند تنها یک بار انجام می‌شود.

en: The remote server “%s” certificate doesn't match local copy. It may be someone's pretending to be the server.
fa: گواهی کارساز دوردست «%s»  با رونوشت محلیش مطابق نیست. ممکن است کسی تظاهر به کارساز بودن کند.

en: The remote server “%s” requires a username and password to continue to connect.
fa: ادامهٔ وصل شدن به کارساز دوردست «%s» نیازمند نام کاربری و گذرواژه است.

note: Translators: Showing size of widget as WIDTH×HEIGHT here.
en: %d×%d
fa: %Id×%Id

en: _No Thanks
fa: _نه، ممنون

en: _Close
fa: _بستن

note: Translators: Combo item for resizing remote desktop to window's size
en: Resize desktop
fa: تغییر اندازهٔ میزکار

en: Take Screenshot
fa: نماگرفت

en: Fullscreen
fa: تمام‌صفحه

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
fa: شناسهٔ شبکه‌ای میزکار دوردست را برای وصل شدن وارد کنید:

en: Connection Type
fa: گونهٔ اتّصال

en: RDP (standard for connecting to Windows)
fa: RDP (استاندارد وصل شدن به ویندوز)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
fa: VNC (استاندارد وصل شدن به گنو/لینوکس)

en: Help
fa: راهنما

en: Connect
fa: اتّصال

en: _Username
fa: _نام‌کاربری

en: _Password
fa: _گذرواژه

en: Sign In
fa: ورود

en: Open Connection
fa: گشودن اتّصال

en: Verify
fa: تأیید

en: Cancel
fa: لغو

en: Verify Fingerprint
fa: تأیید اثر انگشت

en: On Windows run certlm.msc or certmgr.msc
    and copy the certificate from
    <b>Remote Desktop>Certificates</b> to a file.
    Then obtain its fingerprint via
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    If GNOME is used on the connected endpoint,
    the fingerprint can be verified in the Settings,
    <b>Sharing>Remote Desktop>Verify Encryption</b>.
fa: روی ویندوز دستور certlm.msc یا certmgr.msc
     را
    اجرا و گواهی را از <b>Remote Desktop>Certificates</b>
    به پرونده‌ای رونوشت کنید.
    سپس اثر انگشتش را با این دستور به دست آورید:
    certutil.exe -hashfile file SHA256
    
    اگر روی نقطهٔ پایانی از گنوم استفاده می‌شود،
    اثر انگشت را می‌توان از مسیر زیر در تنظیمات تأیید کرد:
    <b>هم‌رسانی>میزکار دوردست>تأیید رمزنگاری</b>.

en: Unexpected Certificate
fa: گواهی غیرمنتظره

en: Delete Local Certificate
fa: حذف گواهی محلی

en: Authentication Required
fa: نیازمند هویت‌سنجی

en: Username…
fa: نام‌کاربری…

en: Password…
fa: گذرواژه…

en: Domain…
fa: دامنه…

en: Domain field is commonly optional and can be
    left empty.
fa: زمینهٔ دامنه معمولاً اختیاری بوده و می‌تواند
    خالی گذاشته شود.

en: Authenticate
fa: تأیید هویت

en: Welcome to Connections
fa: به دوردست‌ها خوش آمدید

en: Click next to learn about remote desktop.
fa: زدن بعدی برای آموختن دربارهٔ میزکار دوردست.

en: Access other desktops
fa: دسترسی به میزکارهای دیگر

en: Connections allows viewing the screens of other desktops. They can also be controlled using the pointer and keyboard.
fa: دوردست‌ها می‌گذارد صفحه‌های میزکارهای دیگر را ببینید. آن‌ها می‌توانند با استفاده از نشانگر و صفحه‌کلید واپایش نیز بشوند.

en: Connect to different operating systems
fa: وصل شدن به دیگر سیستم‌عامل‌ها

en: You can access Linux, Mac, and Windows desktops.
fa: می‌توانید به میزکارهای گنو/لینوکس، مک و ویندوز دسترسی داشته باشید.

en: Setup is required
fa: نیازمند برپایی

en: Remote desktop typically needs to be enabled on the computer you want to connect to.
fa: عموماً لازم است میزکار دوردست روی رایانه‌ای که ی‌خواهید به آن وصل شوید به کار افتاده باشد.

en: Start by creating your first connection
fa: با ایجاد نخستین ارتباطتان آغاز کنید

en: To begin, you will need the address of the computer you want to connect to.
fa: برای شروع، به نشانی رایانه‌ای که می‌خواهید به آن وصل شوید نیاز دارید.

en: Connection preferences
fa: ترجیحات اتّصال

en: Address
fa: نشانی

en: Name
fa: نام

en: Fit window
fa: برازش پنجره

en: Original size
fa: اندازهٔ اصلی

en: New
fa: جدید

en: Application Menu
fa: فهرست برنامه

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Go Back
fa: عقب رفتن

en: Display Menu
fa: فهرست نمایش

en: Disconnect
fa: قطع ارتباط

en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: About Connections
fa: دربارهٔ دوردست‌ها

en: Ctrl + Alt + Backspace
fa: مهار + دگرساز + پس‌بر

en: Ctrl + Alt + Del
fa: مهار + دگرساز + حذف

en: Ctrl + Alt + F1
fa: مهار + دگرساز + F1

en: Ctrl + Alt + F2
fa: مهار + دگرساز + F2

en: Ctrl + Alt + F3
fa: مهار + دگرساز + F3

en: Ctrl + Alt + F7
fa: مهار + دگرساز + F7

en: Display
fa: نمایش

en: View only
fa: فقط مشاهده

en: Show local pointer
fa: نمایش اشاره‌گر محلّی

en: Enable audio
fa: به کار انداختن صدا

en: Bandwidth
fa: پهنای باند

en: High quality
fa: کیفیت بالا

en: Fast refresh
fa: نوسازی سریع

en: Scale mode
fa: حالت مقیاس

en: Click the add button to create your first connection
fa: زدن دکمهٔ افزودن برای ایجاد نخستین ارتباطتان

en: Couldn’t parse the file
fa: نمی‌توان پرونده را تجزیه کرد

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
fa: پروندهٔ VNC کلید %s را ندارد
