gnome-connections - en to he translation catalogue (88 entries)

en: Connections
he: חיבורים

en: View and use other desktops
he: הצגה ושימוש בשולחנות עבודה אחרים

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
he: תכנית החיבורים מאפשרת לך להתחבר ולהשתמש בשולחנות עבודה אחרים. זו יכולה להיות דרך מצוינת לגשת לתוכן או לתכניות בשולחן עבודה במערכת הפעלה אחרת. ניתן גם להשתמש בזה כדרך לספק תמיכה למשתמשים שאולי זקוקים לעזרה.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
he: ניתן להתחבר למגוון רחב של מערכות הפעלה לרבות שולחנות עבודה של לינוקס ושל Windows. ניתן גם להתחבר למכונות וירטואליות.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
he: תכנית החיבורים משתמשת בפרוטוקולים הנפוצים VNC ו־RDP ועל אחד מאלה להיות פעילים בשולחן העבודה אליו ברצונך להתחבר.

en: The GNOME Project
he: מיזם GNOME

en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
he: ‫vnc;rdp;מרוחק;רימוט;שולחן עבודה;מרחוק;רחוק;מכתבה;חלונות;תמיכה;עזרה;סיוע;גישה;תצוגה;צפייה;השגחה

en: Remote Desktop (VNC) file
he: קובץ שולחן עבודה מרוחק (VNC)

en: Delete
he: מחיקה

en: Properties
he: מאפיינים

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
he: לקוח שולחן עבודה מרוחק עבור סביבת שולחן העבודה GNOME

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ כי סוגו אינו ידוע %s

en: Connection to “%s” has been deleted
he: התחברות אל „%s” נמחקה

en: Undo
he: ביטול

en: URL to connect
he: כתובת להתחברות

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
he: פתיחת קובץ .vnc או .rdp בנתיב (PATH) שסופק

en: Open in full screen
he: פתיחה במסך מלא

en: Too many command-line arguments specified.
he: סופקו יותר מדי ארגומנטים דרך שורת הפקודה.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
he: צילום מסך מ־%s

en: Screenshot taken
he: המסך צולם

note: Translators: Open is a verb
en: Open
he: פתיחה

en: Authentication failed: %s
he: האימות נכשל: %s

en: Connecting to “%s” for the first time. To be sure you're connecting to the machine it claims to be, please verify the fingerprints match. This process is only done once.
he: מתבצעת התחברות אל „%s” לראשונה. כדי לוודא שהחיבור הזה מתבצע למכונה המיועדת, נא לוודא שטביעות האצבע תואמות. את התהליך הזה יש לבצע רק פעם אחת.

en: The remote server “%s” certificate doesn't match local copy. It may be someone's pretending to be the server.
he: אישור השרת המרוחק „%s” לא תואם לעותק המקומי. יכול להיות שמישהו מנסה להתחזות לשרת.

en: The remote server “%s” requires a username and password to continue to connect.
he: השרת המרוחק „%s” דורש שם משתמש וסיסמה כדי להמשיך בחיבור.

note: Translators: Showing size of widget as WIDTH×HEIGHT here.
en: %d×%d
he: ‫‎%d×%d

en: _No Thanks
he: _לא תודה

en: _Close
he: _סגירה

note: Translators: Combo item for resizing remote desktop to window's size
en: Resize desktop
he: שינוי גודל שולחן העבודה

en: Take Screenshot
he: צילום מסך

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
he: נא למלא את מזהה הרשת של שולחן העבודה המרוחק כדי להתחבר אליו:

en: Connection Type
he: סוג החיבור

en: RDP (standard for connecting to Windows)
he: ‫RDP (תקן להתחברות אל Windows)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
he: ‫VNC (תקן להתחברות אל Linux)

en: Help
he: עזרה

en: Connect
he: חיבור

en: _Username
he: _שם משתמש

en: _Password
he: _ססמה

en: Sign In
he: כניסה

en: Open Connection
he: פתיחת חיבור

en: Verify
he: אימות

en: Cancel
he: ביטול

en: Verify Fingerprint
he: אימות טביעת אצבע

en: On Windows run certlm.msc or certmgr.msc
    and copy the certificate from
    <b>Remote Desktop>Certificates</b> to a file.
    Then obtain its fingerprint via
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    If GNOME is used on the connected endpoint,
    the fingerprint can be verified in the Settings,
    <b>Sharing>Remote Desktop>Verify Encryption</b>.
he: ב־Windows יש להריץ את certlm.msc or certmgr.msc
    ולהעתיק את האישור מתוך
    <b>שולחן עבודה מרוחק>אישורים</b> לקובץ.
    ואז להשיג את טביעת האצבע שלו דרך
    „certutil.exe -hashfile file SHA256”.
    
    אם נעשה שימוש ב־GNOME בצד השני,
    אפשר לאמת את טביעת האצבע בהגדרות,
    <b>שיתוף>שולחן עבודה מרוחק>אימות הצפנה</b>.

en: Unexpected Certificate
he: אישור מפתיע

en: Delete Local Certificate
he: מחיקת אישור מקומי

en: Authentication Required
he: נדרש אימות

en: Username…
he: שם משתמש…

en: Password…
he: ססמה…

en: Domain…
he: שם תחום…

en: Domain field is commonly optional and can be
    left empty.
he: שדה שם התחום הוא בדרך כלל רשות ואפשר להשאיר אותו
    ריק.

en: Authenticate
he: אימות

en: Welcome to Connections
he: ברוך בואך לחיבורים

en: Click next to learn about remote desktop.
he: יש ללחוץ על הבא כדי ללמוד על שולחן עבודה מרוחק.

en: Access other desktops
he: גישה לשולחנות עבודה אחרים

en: Connections allows viewing the screens of other desktops. They can also be controlled using the pointer and keyboard.
he: החיבור מאפשר לצפות במסכים של שולחנות עבודה אחרים. אפשר גם לשלוט בהם באמצעות סמן העכבר והמקלדת.

en: Connect to different operating systems
he: התחברות למגוון מערכות הפעלה

en: You can access Linux, Mac, and Windows desktops.
he: אפשר לגשת לשולחנות עבודה מסוג לינוקס, Mac ו־Windows.

en: Setup is required
he: נדרשת הגדרה

en: Remote desktop typically needs to be enabled on the computer you want to connect to.
he: שולחן עבודה בדרך כלל אמור להיות פעיל במחשב שמיועד לחיבור.

en: Start by creating your first connection
he: יש להתחיל על ידי יצירת החיבור הראשון שלך

en: To begin, you will need the address of the computer you want to connect to.
he: כדי להתחיל, צריך את כתובת המחשב לחיבור.

en: Connection preferences
he: העדפות התחברות

en: Address
he: כתובת

en: Name
he: שם

en: Fit window
he: התאמת החלון

en: Original size
he: גודל מקורי

en: New
he: חדש

en: Application Menu
he: תפריט יישום

en: Search
he: חיפוש

en: Go Back
he: לחזור

en: Display Menu
he: הצגת תפריט

en: Disconnect
he: ניתוק

en: Keyboard shortcuts
he: צירופי מקשים

en: Keyboard Shortcuts
he: צירופי מקשים

en: About Connections
he: על חיבורים

en: Display
he: תצוגה

en: View only
he: תצוגה בלבד

en: Show local pointer
he: הצגת הסמן המקומי

en: Enable audio
he: הפעלת שמע

en: Bandwidth
he: רוחב פס

en: High quality
he: איכות גבוהה

en: Fast refresh
he: רענון מהיר

en: Scale mode
he: מצב שינוי גודל

en: Click the add button to create your first connection
he: יש ללחוץ על כפתור ההוספה כדי ליצור את החיבור הראשון שלך

en: Couldn’t parse the file
he: לא ניתן לנתח את הקובץ

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
he: בקובץ ה־VNC חסר המפתח „%s”
