gnome-connections gnome-3-38 - en to hr translation catalogue (72 entries)

en: Connections
hr: Povezivanja

en: View and use other desktops
hr: Pogledajte i koristite druge radne površine

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
hr: Povezivanja vam omogućuje povezivanje s drugim radnim površinama i njihovo korištenje. To može biti sjajan način za pristup sadržaju ili softveru na radnoj površini drugog operativnog sustava. Još se može koristiti kao način podrške korisniku kojemu je potrebna pomoć.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
hr: Povežite se na više različitih operativnih sustava, ukljućujući Linux i Windows radna okruženja. Možete se povezati i na virtualna računala.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
hr: Povezivanja koriste široko podržane VNC i RDP protokole, jedan od tih protokola mora biti omogućen na radnoj površini s kojom se povezujete.

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
hr: vnc;rdp;udaljeno;radna površina;windows;podrška;pristup;gledaj

en: Remote Desktop (VNC) file
hr: Datoteka udaljene radne površine (VNC)

en: Delete
hr: Obriši

en: Properties
hr: Svojstva

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
hr: Klijent udaljene površine za GNOME radno okruženje

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
hr: Nemoguće otvaranje datoteke nepoznate mime vrste %s

en: Connection to “%s” has been deleted
hr: Povezivanje s “%s” je obrisano

en: Undo
hr: Vrati

en: URL to connect
hr: URL za povezivanje

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
hr: Otvori .vnc ili .rdp datoteku na zadanoj PUTANJI

en: Open in full screen
hr: Otvori u cijelom zaslonu

en: Too many command-line arguments specified.
hr: Previše argumenata naredbenog redka je navedeno.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
hr: Slika zaslona od %s

en: Screenshot taken
hr: Uslikaj zaslon

note: Translators: Open is a verb
en: Open
hr: Otvori

en: “%s” requires authentication
hr: “%s” zahtijeva ovjeru

en: Authentication failed: %s
hr: Neuspjela ovjera: %s

en: No Thanks
hr: Ne hvala

en: Close
hr: Zatvori

en: Take Screenshot
hr: Uslikaj prikaz zaslona

en: Fullscreen
hr: Cjelozaslonski prikaz

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
hr: Upišite mrežni identifikator udaljene radne površine s kojom se povezujete:

en: Connection Type
hr: Vrsta povezivanja

en: RDP (standard for connecting to Windows)
hr: RDP (standard za povezivanje s Windowsima)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
hr: VNC (standard za povezivanje s Linuxom)

en: Help
hr: Priručnik

en: Connect
hr: Povezivanje

en: _Username
hr: _Korisničko ime

en: _Password
hr: _Lozinka

en: Sign In
hr: Prijava

en: Welcome to Connections
hr: Dobrodošli u Povezivanja

en: Learn about how Connections works.
hr: Saznajte kako Povezivanja rade.

en: Use other desktops, remotely
hr: Koristite druge radne površine, udaljeno

en: Use Connections to view the screen of other desktops. You can control them using the pointer and keyboard, too!
hr: Koristite Povezivanja kako bi gledali zaslon drugih radnih površina. Možete upravljati njima koristeći tipkovnicu i pokazivač miša!

en: Connect to different operating systems
hr: Poveži se na drugačiji operativni sustav

en: Access Linux, Mac, and Windows desktops using Connections.
hr: Pristupite Linux, Mac i Windows radnim površinama koristeći Povezivanja.

en: Enable remote desktop before connecting
hr: Omogući udaljenu radnu površinu prije povezivanja

en: Computers need to be set up for remote desktop before you can connect to them.
hr: Računala moraju biti postavljena za udaljeni pristup prije nego što se možete povezati s njima.

en: We hope that you enjoy Connections!
hr: Nadamo se da vam se Povezivanja sviđaju!

en: More information can be found in the help.
hr: Više informacija se može pronaći u priručniku.

en: Connection preferences
hr: Osobitosti povezivanja

en: Address
hr: Adresa

en: Name
hr: Naziv

en: Scaling
hr: Promjena veličine

en: New
hr: Novo

en: Application Menu
hr: Izbornik aplikacije

en: Search
hr: Pretraga

en: Go Back
hr: Idi natrag

en: Display Menu
hr: Prikaži izbornik

en: Disconnect
hr: Prekini povezivanje

en: Keyboard shortcuts
hr: Prečaci tipkovnice

en: Keyboard Shortcuts
hr: Prečaci tipkovnice

en: About Connections
hr: O Povezivanju

en: Display
hr: Prikaz

en: View only
hr: Samo gledaj

en: Show local pointer
hr: Prikaži lokalni pokazivač

en: Enable audio
hr: Omogući zvuk

en: Bandwidth
hr: Propusnost

en: High quality
hr: Visoka kvaliteta

en: Fast refresh
hr: Brzo osvježavanje

en: Scale mode
hr: Način promjene veličine

en: Fit window
hr: Prilagodba na prozor

en: Original size
hr: Izvorna veličina

en: Just hit the <b>+</b> button to make your first connection.
hr: Jednostavno pritisnite tipku <b>+</b> za stvaranje vašeg prvog povezivanja.

en: Couldn’t parse the file
hr: Nemoguća obrada datoteke

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
hr: VNC datoteci nedostaje ključ “%s”
