gnome-connections master - en to kk translation catalogue (87 entries)

en: Connections
kk: Байланыстар

en: View and use other desktops
kk: Басқа жұмыс үстелдерін қарау және пайдалану

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
kk: Байланыстар қолданбасы басқа жұмыс үстелдеріне қосылуға және оларды пайдалануға мүмкіндік береді. Бұл басқа жұмыс үстелі операциялық жүйесінің мазмұны немесе бағдарламалық қамтамаға қол жеткізудің тамаша жолы болуы мүмкін. Сондай-ақ, оны көмекке мұқтаж пайдаланушыларға қолдау көрсету тәсілі ретінде пайдалануға болады.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
kk: Linux және Windows жұмыс үстелдерін қоса алғанда, әр түрлі операциялық жүйелердің ауқымына байланысуға болады. Виртуалды машиналарға да қосылуға болады.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
kk: Байланыстар қолданбасы көбіне қолдауы бар VNC және RDP хаттамаларын пайдаланады және қосылғыңыз келетін жұмыс үстелінде олардың бірі іске қосылуы тиіс.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
kk: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view;қашықтағы;жұмыс үстелі;терезелер;қолдау;қатынау;қарау

en: Remote Desktop (VNC) file
kk: Қашықтағы жұмыс үстел (VNC) файлы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
kk: GNOME жұмыс үстелі ортасына арналған қашықтағы жұмыс үстелі клиенті

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
kk: Белгісіз mime %s түрінің файлын ашу мүмкін емес

en: Connection to “%s” has been deleted
kk: "%s" байланысы өшірілген

en: Undo
kk: Болдырмау

en: URL to connect
kk: Байланысу үшін URL

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
kk: Берілген PATH бойынша орналасқан .vnc немесе .rdp файлын ашу

en: Open in full screen
kk: Толық экранда ашу

en: Too many command-line arguments specified.
kk: Тым көп командалық жол аргументтері көрсетілді.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
kk: Скриншот, уақыты %s

en: Screenshot taken
kk: Скриншот түсірілді

note: Translators: Open is a verb
en: Open
kk: Ашу

en: Authentication failed: %s
kk: Аутентификация сәтсіз: %s

en: Connecting to “%s” for the first time. To be sure you're connecting to the machine it claims to be, please verify the fingerprints match. This process is only done once.
kk: "%s" торабына алғаш рет қосылу. Ол талап ететін машинаға қосылғаныңызға көз жеткізу үшін саусақ іздерінің сәйкестігін тексеріңіз. Бұл процесс бір рет қана жүргізіледі.

en: The remote server “%s” certificate doesn't match local copy. It may be someone's pretending to be the server.
kk: Қашықтағы сервердің "%s" сертификаты жергілікті көшірмеге сәйкес келмейді. Ол басқа біреудің осы сервер ретінде кейіптеу әрекеті болуы мүмкін.

en: The remote server “%s” requires a username and password to continue to connect.
kk: "%s" қашықтағы сервері оған байланысуды жалғастыру үшін пайдаланушы аты мен парольді талап етеді.

en: _No Thanks
kk: Ж_оқ, рахмет

en: _Close
kk: _Жабу

note: Translators: Combo item for resizing remote desktop to window's size
en: Resize desktop
kk: Жұмыс үстелі өлшемін өзгерту

en: Take Screenshot
kk: Скриншотты түсіру

en: Fullscreen
kk: Толық экран

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
kk: Қосылу үшін қашықтағы жұмыс үстелінің желі идентификаторын енгізіңіз:

en: Connection Type
kk: Байланыс түрі

en: RDP (standard for connecting to Windows)
kk: RDP (Windows жүйесіне қосылу стандарты)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
kk: VNC (Linux-қа қосылу стандарты)

en: Help
kk: Көмек

en: Connect
kk: Байланысу

en: _Username
kk: _Пайдаланушы аты

en: _Password
kk: _Пароль

en: Sign In
kk: Кіру

en: Open Connection
kk: Байланысты ашу

en: Verify
kk: Растау

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Verify Fingerprint
kk: Саусақ баспасын растау

en: On Windows run certlm.msc or certmgr.msc
    and copy the certificate from
    <b>Remote Desktop>Certificates</b> to a file.
    Then obtain its fingerprint via
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    If GNOME is used on the connected endpoint,
    the fingerprint can be verified in the Settings,
    <b>Sharing>Remote Desktop>Verify Encryption</b>.
kk: Windows ішінде certlm.msc немесе certmgr.msc орындап,
    сертификатты <b>Қашықтағы жұмыс үстелі>Сертификаттар</b>
    ішінен файлға көшіріңіз.
    Одан кейін оның баспасын келесідей алыңыз
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    Байланысқан торапта GNOME қолданылса,
    баспаны Баптаулар ішінде тексеруге болады,
    <b>Бөлісу>Қашықтағы жұмыс үстелі>Шифрлеуді растау</b>.

en: Unexpected Certificate
kk: Күтілмеген сертификат

en: Delete Local Certificate
kk: Жергілікті сертификатты өшіру

en: Authentication Required
kk: Аутентификация керек

en: Username…
kk: Пайдаланушы аты…

en: Password…
kk: Пароль…

en: Domain…
kk: Домен…

en: Domain field is commonly optional and can be
    left empty.
kk: Домен өрісі әдетте міндетті емес және бос болып
    қалдырылуы мүмкін.

en: Authenticate
kk: Аутентификациялау

en: Welcome to Connections
kk: Байланыстар қолданбасына қош келдіңіз

en: Click next to learn about remote desktop.
kk: Қашықтағы жұмыс үстелі туралы ақпарат алу үшін келесіні басыңыз.

en: Access other desktops
kk: Басқа жұмыс үстелдеріне қатынасу

en: Connections allows viewing the screens of other desktops. They can also be controlled using the pointer and keyboard.
kk: Байланыстар қолданбасы басқа жұмыс үстелдерінің экранын көруді мүмкін етеді. Оларды курсор мен пернетақта арқылы да басқаруға болады.

en: Connect to different operating systems
kk: Әр түрлі операциялық жүйелерге қосылу

en: You can access Linux, Mac, and Windows desktops.
kk: Linux, Mac және Windows жұмыс үстелдеріне қатынасуға болады.

en: Setup is required
kk: Баптау қажет

en: Remote desktop typically needs to be enabled on the computer you want to connect to.
kk: Байланысқыңыз келетін компьютерде қашықтағы жұмыс үстелі әдетте іске қосылған болуы керек.

en: Start by creating your first connection
kk: Бірінші байланысты жасаудан бастау

en: To begin, you will need the address of the computer you want to connect to.
kk: Бастау үшін байланысқыңыз келетін компьютердің адресі керек болады.

en: Connection preferences
kk: Байланыс баптаулары

en: Address
kk: Адрес

en: Name
kk: Аты

en: Fit window
kk: Терезеге сыйдыру

en: Original size
kk: Бастапқы өлшемі

en: New
kk: Жаңа

en: Application Menu
kk: Қолданбалар мәзірі

en: Search
kk: Іздеу нәтижесі

en: Go Back
kk: Артқа

en: Display Menu
kk: Мәзірді көрсету

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: About Connections
kk: Байланыстар туралы

en: Display
kk: Дисплей

en: View only
kk: Тек қарау

en: Show local pointer
kk: Жергілікті курсорды көрсету

en: Enable audio
kk: Аудионы іске қосу

en: Bandwidth
kk: Өткізу қабілеті

en: High quality
kk: Жоғары сапалы

en: Fast refresh
kk: Жылдам жаңарту

en: Scale mode
kk: Масштабтау режимі

en: Click the add button to create your first connection
kk: Бірінші байланысты жасау үшін қосу батырмасын басыңыз

en: Couldn’t parse the file
kk: Файлды талдау мүмкін емес

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
kk: VNC файлында "%s" кілті жоқ
