gnome-connections gnome-3-38 - en to sk translation catalogue (72 entries)

en: Connections
sk: Pripojenia

en: View and use other desktops
sk: Zobrazuje a používa iné pracovné plochy

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
sk: Aplikácia Pripojenia vám umožňuje pripojiť sa a používať iné pracovné plochy. To môže byť skvelý spôsob ako pristupovať k obsahu alebo softvéru na pracovných plochách rôznych operačných systémov. Môže byť tiež použitá na poskytnutie podpory používateľom, ktorí potrebujú pomoc.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
sk: Môže byť pripojených veľa rôznych operačných systémov, vrátane pracovných plôch systémov Linux a Windows. Môžete sa tiež pripojiť k virtuálnym počítačom.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
sk: Aplikácia Pripojenia využíva všeobecne podporované protokoly VNC a RDP. Jeden z týchto protokolov musí byť povolený na pracovnej ploche, ku ktorej sa chcete pripojiť.

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
sk: vnc;rdp;vzdialená;plocha;okná;windows;podpora;prístup;zobrazenie;zobraziť;

en: Remote Desktop (VNC) file
sk: Súbor vzdialenej pracovnej plochy (VNC)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
sk: Klient vzdialenej pracovnej plochy pre pracovné prostredie GNOME

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor neznámeho typu MIME %s

en: Connection to “%s” has been deleted
sk: Pripojenie k „%s” bolo odstránené

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: URL to connect
sk: URL na pripojenie

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
sk: Otvorí súbor .vnc alebo .rdp na zadanej CESTE

en: Open in full screen
sk: Otvorí v režime na celú obrazovku

en: Too many command-line arguments specified.
sk: Bolo určených príliš veľa parametrov v príkazovom riadku.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
sk: Snímka obrazovky z %s

en: Screenshot taken
sk: Zachytená snímka obrazovky

note: Translators: Open is a verb
en: Open
sk: Otvoriť

en: “%s” requires authentication
sk: Pripojenie „%s” vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication failed: %s
sk: Overenie totožnosti zlyhalo: %s

en: No Thanks
sk: Nie, ďakujem

en: Close
sk: Zavrieť

note: Translators: Combo item for resizing remote desktop to window's size
en: Resize desktop
sk: Zmeniť veľkosť pracovnej plochy

en: Take Screenshot
sk: Zachytiť snímku obrazovky

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
sk: Zadajte identifikátor siete vzdialenej plochy, ku ktorej sa má pripojiť:

en: Connection Type
sk: Typ pripojenia

en: RDP (standard for connecting to Windows)
sk: RDP (štandard pripojenia k systému Windows)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
sk: VNC (štandard pripojenia k systému Linux)

en: Help
sk: Pomocník

en: Connect
sk: Pripojiť

en: _Username
sk: _Používateľské meno

en: _Password
sk: _Heslo

en: Sign In
sk: Prihlásiť sa

en: Welcome to Connections
sk: Vitajte v aplikácii Pripojenia

en: Learn about how Connections works.
sk: Dozveďte sa ako funguje aplikácia Pripojenia.

en: Use other desktops, remotely
sk: Použitie iných pracovných plôch, vzdialene

en: Use Connections to view the screen of other desktops. You can control them using the pointer and keyboard, too!
sk: Použite aplikáciu Pripojenia na zobrazenie obrazoviek iných pracovných plôch. Môžete ich ovládať pomocou ukazovateľa a tiež klávesnice!

en: Connect to different operating systems
sk: Pripojenie k rôznym operačným systémom

en: Access Linux, Mac, and Windows desktops using Connections.
sk: Pristupujte k pracovným plochám systémov Linux, Mac a Windows pomocou aplikácie Pripojenia.

en: Enable remote desktop before connecting
sk: Povolenie vzdialenej plochy pred pripojením

en: Computers need to be set up for remote desktop before you can connect to them.
sk: Predtým, než sa pripojíte k počítačom, musia byť nastavené na použitie vzdialenej pracovnej plochy.

en: We hope that you enjoy Connections!
sk: Dúfame, že sa vám bude aplikácia Pripojenia páčiť!

en: More information can be found in the help.
sk: Viac informácií môžete nájsť v pomocníkovi.

en: Connection preferences
sk: Predvoľby pripojenia

en: Address
sk: Adresa

en: Name
sk: Názov

en: Fit window
sk: Prispôsobiť oknu

en: Original size
sk: Pôvodná veľkosť

en: New
sk: Nové

en: Application Menu
sk: Ponuka aplikácie

en: Search
sk: Vyhľadať

en: Go Back
sk: Prejsť späť

en: Display Menu
sk: Ponuka zobrazenia

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: About Connections
sk: O aplikácii Pripojenia

en: Display
sk: Zobrazenie

en: View only
sk: Iba zobrazenie

en: Show local pointer
sk: Zobraziť miestny ukazovateľ

en: Enable audio
sk: Povoliť zvuk

en: Bandwidth
sk: Šírka pásma

en: High quality
sk: Vysoká kvalita

en: Fast refresh
sk: Rýchle obnovovanie

en: Scale mode
sk: Režim zmeny mierky

en: Just hit the <b>+</b> button to make your first connection.
sk: Na vytvorenie vášho prvého pripojenia stačí stlačiť tlačidlo <b>+</b>.

en: Couldn’t parse the file
sk: Nepodarilo sa analyzovať súbor

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
sk: Súboru VNC chýba kľúč „%s”
