gnome-connections master - en to uk translation catalogue (88 entries)

en: Connections
uk: З'єднання

en: View and use other desktops
uk: Перегляд і користування іншими стільницями

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
uk: «З'єднання» надають вам змогу з'єднуватися із іншими стільницями і користуватися ними. Це чудовий спосіб доступу до даних або програмного забезпечення у іншій стільничній операційній системі. Крім того, цією можливістю можна скористатися для надання підтримки користувачам, які потребують допомоги.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
uk: З'єднуватися можна із широким діапазоном інших операційних систем, зокрема стільничними середовищами Linux і Windows. Ви також зможете встановлювати з'єднання із віртуальними машинами.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
uk: У «З'єднаннях» використано широко підтримувані протоколи VNC і RDP. Один з цих протоколів має бути увімкнено на комп'ютері, з яким ви хочете встановити з'єднання.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
uk: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view;віенсі;внс;рдп;віддалена;стільниця;вікна;віндоус;віндовс;віндовз;підтримка;супровід;доступ;перегляд

en: Remote Desktop (VNC) file
uk: Файл віддаленої стільниці (VNC)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Properties
uk: Властивості

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
uk: Клієнт віддалених стільниць для середовища GNOME

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
uk: Не вдалося відкрити файл невідомого типу MIME %s

en: Connection to “%s” has been deleted
uk: З'єднання із «%s» вилучено

en: Undo
uk: Скасувати

en: URL to connect
uk: Адреса для з'єднання

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
uk: Відкрити файл .vnc або .rdp за вказаним PATH

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: Open in full screen
uk: Відкрити на увесь екран

en: Too many command-line arguments specified.
uk: Вказано надто багато аргументів командного рядка.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
uk: Знімок екрана від %s

en: Screenshot taken
uk: Знімок отримано

note: Translators: Open is a verb
en: Open
uk: Відкрити

en: Authentication failed: %s
uk: Розпізнавання не пройдено: %s

en: Connecting to “%s” for the first time. To be sure you're connecting to the machine it claims to be, please verify the fingerprints match. This process is only done once.
uk: Перше встановлення з'єднання з «%s». Щоб переконатися, що ви встановлюєте з'єднання саме з тим комп'ютером, який вам потрібен, будь ласка, перевірте відповідність відбитків. Цю процедуру слід виконати лише один раз.

en: The remote server “%s” certificate doesn't match local copy. It may be someone's pretending to be the server.
uk: Сертифікат віддаленого сервера «%s» не відповідає локальній копії. Ймовірно, хтось намагається видати себе за сервер.

en: The remote server “%s” requires a username and password to continue to connect.
uk: Для продовження з'єднання віддаленому серверу «%s» потрібне ім'я користувача і пароль.

en: _No Thanks
uk: _Ні, дякую

en: _Close
uk: З_акрити

note: Translators: Combo item for resizing remote desktop to window's size
en: Resize desktop
uk: Змінити розміри стільниці

en: Take Screenshot
uk: Зробити знімок

en: Fullscreen
uk: На увесь екран

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
uk: Введіть ідентифікатор мережі віддаленої стільниці для з'єднання:

en: Connection Type
uk: Тип з'єднання

en: RDP (standard for connecting to Windows)
uk: RDP (стандарт для з'єднання із Windows)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
uk: VNC (стандарт для з'єднання із Linux)

en: Help
uk: Довідка

en: Connect
uk: З'єднатися

en: _Username
uk: _Користувач

en: _Password
uk: _Пароль

en: Sign In
uk: Увійти

note: Translators: The dialog with this title is shown to the user before opening the connection if needed (e.g. certificate confirmation).
en: Open Connection
uk: Встановити з'єднання

en: Verify
uk: Перевірити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Verify Fingerprint
uk: Перевірити відбиток

en: On Windows run certlm.msc or certmgr.msc
    and copy the certificate from
    <b>Remote Desktop>Certificates</b> to a file.
    Then obtain its fingerprint via
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    If GNOME is used on the connected endpoint,
    the fingerprint can be verified in the <b>Settings>Sharing</b>
    panel or <b>Settings>System</b> panel under
    <b>Remote Desktop>Verify Encryption</b>.
uk: У Windows запустіть certlm.msc або certmgr.msc
    і скопіюйте сертифікат з
    <b>Віддалений робочий стіл>Сертифікати</b> до файла.
    Далі, отримайте його відбиток за допомогою команди
    «certutil.exe -hashfile file SHA256».
    
    Якщо як кінцеву точку з'єднання використано GNOME,
    відбиток можна перевірити у програмі <b>Параметри>Спільний доступ</b>
    або <b>Параметри>Система</b> на панелі
    <b>Віддалена стільниця>Перевірити шифрування</b>.

en: Unexpected Certificate
uk: Неочікуваний сертифікат

en: Delete Local Certificate
uk: Вилучити локальний сертифікат

en: Authentication Required
uk: Слід пройти розпізнавання

en: Username…
uk: Користувач…

en: Password…
uk: Пароль…

en: Domain…
uk: Домен…

en: Domain field is commonly optional and can be
    left empty.
uk: Поле домену, загалом, є необов'язковим, його можна
    лишити порожнім.

en: Authenticate
uk: Розпізнавання

en: Welcome to Connections
uk: Вітаємо у «З'єднаннях»

en: Click next to learn about remote desktop.
uk: Натисніть кнопку «Далі», щоб дізнатися більше про віддалену стільницю.

en: Access other desktops
uk: Доступ до інших стільниць

en: Connections allows viewing the screens of other desktops. They can also be controlled using the pointer and keyboard.
uk: Скористайтеся «З'єднаннями» для перегляду зображення на екранах інших комп'ютерів. Ви зможете також керувати цими комп'ютерами за допомогою вказівника миші та клавіатури.

en: Connect to different operating systems
uk: З'єднання із іншими операційними системами

en: You can access Linux, Mac, and Windows desktops.
uk: Ви можете отримати доступ до робочих станцій Linux, Mac і Windows.

en: Setup is required
uk: Потрібне налаштовування

en: Remote desktop typically needs to be enabled on the computer you want to connect to.
uk: На комп'ютері, з яким ви хочете встановити з'єднання, типово, має бути увімкнено можливості віддаленої стільниці.

en: Start by creating your first connection
uk: Почніть зі створення вашого першого з'єднання

en: To begin, you will need the address of the computer you want to connect to.
uk: Для початку, вам потрібна адреса комп'ютера, з яким ви хочете встановити з'єднання.

en: Connection preferences
uk: Параметри з'єднання

en: Address
uk: Адреса

en: Name
uk: Назва

en: Fit window
uk: Вмістити у вікно

en: Original size
uk: Початковий розмір

en: New
uk: Створити

en: Application Menu
uk: Меню програми

en: Search
uk: Шукати

en: Go Back
uk: Перейти назад

en: Display Menu
uk: Меню показу

en: Disconnect
uk: Від’єднатися

en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: About Connections
uk: Про «З'єднання»

en: Display
uk: Показ

en: View only
uk: Лише перегляд

en: Show local pointer
uk: Показувати локальний вказівник

en: Enable audio
uk: Увімкнути звук

en: Bandwidth
uk: Ширина каналу

en: High quality
uk: Висока якість

en: Fast refresh
uk: Швидке оновлення

en: Scale mode
uk: Режим масштабування

en: Click the add button to create your first connection
uk: Натисніть кнопку додавання, щоб створити ваше перше з'єднання

en: Couldn’t parse the file
uk: Не вдалося обробити файл

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
uk: У файлі VNC не вказано ключа «%s»
