gnome-connections - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Connections
nl: Verbindingen

note: Translators: "windows" refers specifically to the Microsoft Windows brand, not a desktop window or a pane of glass in the side of a building
en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
nl: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view;extern;bureaublad;ondersteuning;toegang;bekijken;weergave

en: View and use other desktops
nl: Bekijk en gebruik andere bureaubladen

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
nl: Verbindingen laat u verbinding maken met andere bureaubladen en ze gebruiken. Dit kan een uitstekende manier zijn om inhoud of software op een ander besturingssysteem te benaderen. Verbindingen kan ook gebruikt worden om gebruikers die hulp nodig hebben te ondersteunen.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
nl: Er worden heel wat verschillende besturingssystemen ondersteund, waaronder Linux- en Windows-bureaubladen. U kunt ook verbinding maken met virtuele machines.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
nl: Verbindingen maakt gebruik van de goed ondersteunde VNC- en RDP-protocollen. Eén van deze protocollen moet ingeschakeld zijn op het bureaublad waarmee u verbinding wilt maken.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
nl: Het GNOME-project

en: Remote Desktop (VNC) file
nl: Remote desktop-bestand (VNC)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
nl: Een remote desktop-cliënt voor de GNOME-bureaubladomgeving

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
nl: Kon bestand met onbekend MIME-type %s niet openen

en: Connection to “%s” has been deleted
nl: Verbinding met ‘%s’ is verwijderd

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: URL to connect
nl: URL om mee te verbinden

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
nl: .vnc- of .rdp-bestand openen op gegeven PAD

en: PATH
nl: PAD

en: Open in full screen
nl: In schermvullende modus openen

en: Too many command-line arguments specified.
nl: Te veel argumenten opgegeven voor de opdracht.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
nl: Schermafdruk van %s

en: Screenshot taken
nl: Schermafdruk gemaakt

note: Translators: Open is a verb
en: Open
nl: Openen

en: Authentication failed: %s
nl: Aanmelding mislukt: %s

en: Connecting to “%s” for the first time. To be sure you're connecting to the machine it claims to be, please verify the fingerprints match. This process is only done once.
nl: We maken voor de eerste keer verbinding met ‘%s’. Controleer of de vingerafdrukken overeenkomen om zeker te zijn dat u wel echt verbinding maakt met die machine. Dit is maar één keer nodig.

en: The remote server “%s” certificate doesn't match local copy. It may be someone's pretending to be the server.
nl: Het certificaat van de externe server ‘%s’ komt niet overeen met de lokale kopie. Mogelijk probeert iemand zich voor te doen als de server.

en: The remote server “%s” requires the following authentication details to continue to connect:
nl: De externe server ‘%s’ vereist volgende aanmeldingsgegevens om verbinding te kunnen maken:

en: _No Thanks
nl: _Nee, bedankt

en: _Close
nl: Sl_uiten

note: Translators: Combo item for resizing remote desktop to window's size
en: Resize desktop
nl: Bureaubladafmetingen wijzigen

en: Take Screenshot
nl: Schermafdruk maken

en: Fullscreen
nl: Schermvullend

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
nl: Voer de netwerkidentificatie van de computer op afstand waarmee u verbinding wilt maken in:

en: Connection Type
nl: Verbindingstype

en: RDP (standard for connecting to Windows)
nl: RDP (standaard om te verbinden met Windows)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
nl: VNC (standaard om te verbinden met Linux)

en: SPICE (for connecting to remote VMs)
nl: SPICE (om te verbinden met VM’s op afstand)

en: Help
nl: Hulp

en: Connect
nl: Verbinden

en: _Username
nl: Gebr_uikersnaam

en: _Password
nl: Wa_chtwoord

en: Sign In
nl: Aanmelden

note: Translators: The dialog with this title is shown to the user before opening the connection if needed (e.g. certificate confirmation).
en: Open Connection
nl: Verbinding openen

en: Verify
nl: Verifiëren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Verify Fingerprint
nl: Vingerafdruk verifiëren

en: On Windows run certlm.msc or certmgr.msc
    and copy the certificate from
    <b>Remote Desktop>Certificates</b> to a file.
    Then obtain its fingerprint via
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    If GNOME is used on the connected endpoint,
    the fingerprint can be verified in the <b>Settings>Sharing</b>
    panel or <b>Settings>System</b> panel under
    <b>Remote Desktop>Verify Encryption</b>.
nl: Voer op Windows certlm.msc of certmgr.msc uit
    en kopieer het certificaat van
    <b>Aanmelden op afstand>Certificaten</b> naar een bestand.
    Haal vervolgens de vingerafdruk ervan op met
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    Als GNOME op het verbonden eindpunt gebruikt wordt,
    kan de vingerafdruk geverifieerd worden in het paneel
    <b>Instellingen>Delen</b>, of het paneel <b>Instellingen>Systeem</b>
    onder <b>Aanmelden op afstand>Versleuteling verifiëren</b>.

en: Unexpected Certificate
nl: Onverwacht certificaat

en: Delete Local Certificate
nl: Lokaal certificaat verwijderen

en: Authentication Required
nl: Aanmelden vereist

en: Username…
nl: Gebruikersnaam…

en: Password…
nl: Wachtwoord…

en: Domain…
nl: Domein…

en: Domain field is commonly optional and can be
    left empty.
nl: Het veld ‘Domein’ is meestal niet verplicht en kan
    leeg gelaten worden.

en: Authenticate
nl: Aanmelden

[ctx: shortcut window]
en: Overview
nl: Overzicht

[ctx: shortcut window]
en: Help
nl: Hulp

[ctx: shortcut window]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Connection Display
nl: Verbindingsweergave

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
nl: Schermvullend

en: Welcome to Connections
nl: Welkom bij Verbindingen

en: Click next to learn about remote desktop.
nl: Klik op ‘Volgende’ om meer te weten te komen over aanmelden op afstand.

en: Access other desktops
nl: Verkrijg toegang tot andere bureaubladen

en: Connections allows viewing the screens of other desktops. They can also be controlled using the pointer and keyboard.
nl: Met Verbindingen kunt u het scherm van andere bureaubladen bekijken. U kunt ze ook besturen met uw muis en toetsenbord.

en: Connect to different operating systems
nl: Verbind met verschillende besturingssystemen

en: You can access Linux, Mac, and Windows desktops.
nl: U kunt toegang verkrijgen tot Linux-, Mac- en Windows-bureaubladen.

en: Setup is required
nl: Instellen vereist

en: Remote desktop typically needs to be enabled on the computer you want to connect to.
nl: Aanmelden op afstand moet meestal eerst ingeschakeld worden op de computer waarmee u verbinding probeert te maken.

en: Start by creating your first connection
nl: Begin met uw eerste verbinding te maken

en: To begin, you will need the address of the computer you want to connect to.
nl: Om te beginnen hebt u het adres van de computer waarmee u verbinding probeert te maken nodig.

en: Connection preferences
nl: Verbindingsvoorkeuren

en: Address
nl: Adres

en: Name
nl: Naam

en: Fit window
nl: Aanpassen aan venster

en: Original size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: Enable audio
nl: Geluid inschakelen

en: Scale mode
nl: Schaalmodus

en: New
nl: Nieuw

en: Application Menu
nl: Toepassingsmenu

en: Search
nl: Zoeken

en: Go Back
nl: Terug

en: Display Menu
nl: Menu weergeven

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: About Connections
nl: Over Verbindingen

en: Display
nl: Weergave

en: View only
nl: Alleen bekijken

en: Show local pointer
nl: Lokale pointer weergeven

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: High quality
nl: Hoge kwaliteit

en: Fast refresh
nl: Snel verversen

en: Click the add button to create your first connection
nl: Klik op de knop ‘Toevoegen’ om uw eerste verbinding te maken

en: Couldn’t parse the file
nl: Kon bestand niet verwerken

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
nl: Sleutel ‘%s’ ontbreekt in VNC-bestand
