gnome-connections master - en to lt translation catalogue (102 entries)

en: Connections
lt: Ryšiai

note: Translators: "windows" refers specifically to the Microsoft Windows brand, not a desktop window or a pane of glass in the side of a building
en: vnc;rdp;remote;desktop;windows;support;access;view
lt: vnc;rdp;nutolęs;darbalaukis;langai;pagalba;prieiga;rodymas

en: View and use other desktops
lt: Rodyti ir naudoti kitus darbalaukius

en: Connections allows you to connect to and use other desktops. This can be a great way to access content or software on a different desktop operating system. It can also be used as a way to provide support to users who might need help.
lt: Ryšiai leidžia prisijungti ir naudotis kitais darbalaukiais. Tai yra puikus būdas pasiekti turinį ar programinę įrangą kitoje operacinėje sistemoje. Taip pat galima naudoti teikiant pagalbą naudotojams.

en: A range of different operating systems can be connected to, including Linux and Windows desktops. You can also connect to virtual machines.
lt: Galima prisijungti prie įvairių operacinių sistemų, tokių kaip Linux ar Windows darbalaukiai. Taip pat galima prisijungti prie virtualių mašinų.

en: Connections uses the widely supported VNC and RDP protocols, and one of these must be enabled on the desktop that you want to connect to.
lt: Ryšiai naudoja plačiai palaikomus VNC ir RDP protokolos, vienas iš jų turi būti įjungtas darbalaukyje, prie kurio norima prisijungti.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Remote Desktop (VNC) file
lt: Nuotolinio darbalaukio (VNC) failas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Properties
lt: Savybės

en: A remote desktop client for the GNOME desktop environment
lt: Nuotolinio darbalaukio klientas GNOME darbalaukio aplinkai

en: Couldn’t open file of unknown mime type %s
lt: Nepavyko atverti nežinomo MIME tipo failo %s

en: Connection to “%s” has been deleted
lt: Ryšys „%s“ buvo ištrintas

en: Undo
lt: Atšaukti

en: URL to connect
lt: Prisijungti prie URL

en: Open .vnc or .rdp file at the given PATH
lt: Atverti .vnc arba .rdp failą nurodytame KELYJE

en: PATH
lt: KELIAS

en: Open in full screen
lt: Atverti visame ekrane

en: Too many command-line arguments specified.
lt: Pateikta per daug komandų eilutės argumentų.

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
lt: Ekrano nuotrauka iš %s

en: Screenshot taken
lt: Ekrano nuotrauka padaryta

note: Translators: Open is a verb
en: Open
lt: Atverti

en: Authentication failed: %s
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės: %s

en: Connecting to “%s” for the first time. To be sure you're connecting to the machine it claims to be, please verify the fingerprints match. This process is only done once.
lt: Pirmą kartą jungiamasi prie „%s“. Siekiant užtikrinti, kad jungiatės prie teisingo kompiuterio, patikrinkite piršto atspaudų atitikimą. Šis procesas atliekamas tik kartą.

en: The remote server “%s” certificate doesn't match local copy. It may be someone's pretending to be the server.
lt: Nutolusio serverio „%s“ liudijimas nesutampa su vietinę kopija. Gali būti, kad kažkas apsimeta serveriu.

en: The remote server “%s” requires the following authentication details to continue to connect:
lt: Norint prisijungti prie nutolusio serverio „%s“ reikia tapatybės patvirtinimo informacijos:

en: _No Thanks
lt: _Ne, ačiū

en: _Close
lt: _Užverti

note: Translators: Combo item for resizing remote desktop to window's size
en: Resize desktop
lt: Keisti darbalaukio dydį

en: Take Screenshot
lt: Padaryti nuotrauką

en: Fullscreen
lt: Visame ekrane

en: Enter the network identifier of the remote desktop to connect to:
lt: Įveskite nuotolinio darbalaukio, prie kuri jungiatės, tinklo identifikatorių:

en: Connection Type
lt: Ryšio tipas

en: RDP (standard for connecting to Windows)
lt: RDP (įprastinis jungiantis prie Windows)

en: VNC (standard for connecting to Linux)
lt: VNC (įprastinis jungiantis prie Linux)

en: SPICE (for connecting to remote VMs)
lt: SPICE (jungiantis prie nutolusių VM)

en: Help
lt: Žinynas

en: Connect
lt: Prisijungti

en: _Username
lt: Na_udotojo vardas

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: Sign In
lt: Prisijungti

note: Translators: The dialog with this title is shown to the user before opening the connection if needed (e.g. certificate confirmation).
en: Open Connection
lt: Atverti ryšį

en: Verify
lt: Tikrinti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Verify Fingerprint
lt: Tikrinti piršto atspaudą

en: On Windows run certlm.msc or certmgr.msc
    and copy the certificate from
    <b>Remote Desktop>Certificates</b> to a file.
    Then obtain its fingerprint via
    "certutil.exe -hashfile file SHA256".
    
    If GNOME is used on the connected endpoint,
    the fingerprint can be verified in the <b>Settings>Sharing</b>
    panel or <b>Settings>System</b> panel under
    <b>Remote Desktop>Verify Encryption</b>.
lt: Windows sistemoje paleiskite certlm.msc arba certmgr.msc
    ir nukopijuokite liudijimą iš
    <b>Remote Desktop>Certificates</b> į failą.
    Tuomet gaukite jo  piršto atspaudą įvykdę
    „certutil.exe -hashfile file SHA256“.
    
    Jei kitoje ryšio pusėje naudojama GNOME,
    piršto atspaudą galima patikrinti <b>Nustatymuose</b>,
    <b>Bendrinimo skydelyje arba <b>Nustatymuose</b>,
    <b>Sistemos</b> skydelyje žemiau <b>Nutolęs Darbastalis</b>,
    <b>Patikrinti šifravimą</b>.

en: Unexpected Certificate
lt: Nelauktas liudijimas

en: Delete Local Certificate
lt: Ištrinti vietinį liudijimą

en: Authentication Required
lt: Būtina patvirtinti tapatybę

en: Username…
lt: Naudotojo vardas…

en: Password…
lt: Slaptažodis…

en: Domain…
lt: Domenas…

en: Domain field is commonly optional and can be
    left empty.
lt: Domeno laukas paprastai nebūtinas ir gali
    būti paliktas tuščias.

en: Authenticate
lt: Patvirtinti tapatybę

[ctx: shortcut window]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: shortcut window]
en: Help
lt: Žinynas

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Connection Display
lt: Ryšio rodymas

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
lt: Visame ekrane

en: Welcome to Connections
lt: Sveiki pradėję naudoti ryšius

en: Click next to learn about remote desktop.
lt: Spauskite toliau ir sužinokite apie nutolusį darbalaukį.

en: Access other desktops
lt: Pasiekti kitus darbalaukius

en: Connections allows viewing the screens of other desktops. They can also be controlled using the pointer and keyboard.
lt: Ryšiai leidžia matyti kitų darbalaukių ekranus. Taip pat galite juos valdyti žymekliu bei klaviatūra.

en: Connect to different operating systems
lt: Prisijunkite prie skirtingų operacinių sistemų

en: You can access Linux, Mac, and Windows desktops.
lt: Galite pasiekti Linux, Mac bei Windows darbalaukius.

en: Setup is required
lt: Būtina nustatyti

en: Remote desktop typically needs to be enabled on the computer you want to connect to.
lt: Nutolęs darbalaukis paprastai turi būti įjungtas kompiuteryje, prie kurio norite prisijungti.

en: Start by creating your first connection
lt: Pradėkite sukurdami savo pirmą ryšį

en: To begin, you will need the address of the computer you want to connect to.
lt: Pradžiai reikia kompiuterio, prie kurio norite prisijungti, adreso.

en: Connection preferences
lt: Ryšio savybės

en: Address
lt: Adresas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Fit window
lt: Pritaikyti prie lango

en: Original size
lt: Pradinis dydis

en: Enable audio
lt: Įjungti garsą

en: Scale mode
lt: Ištempimo veiksena

en: New
lt: Naujas

en: Application Menu
lt: Programos meniu

en: Search
lt: Ieškoti

en: Go Back
lt: Grįžti

en: Display Menu
lt: Rodyti meniu

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: About Connections
lt: Apie ryšius

en: Ctrl + Alt + Backspace
lt: Vald + Alt + Backspace

en: Ctrl + Alt + Del
lt: Vald + Alt + Trinti

en: Ctrl + Alt + F1
lt: Vald + Alt + F1

en: Ctrl + Alt + F2
lt: Vald + Alt + F2

en: Ctrl + Alt + F3
lt: Vald + Alt + F3

en: Ctrl + Alt + F7
lt: Vald + Alt + F7

en: Display
lt: Vaizduoklis

en: View only
lt: Tik žiūrėti

en: Show local pointer
lt: Rodyti vietinį žymeklį

en: Bandwidth
lt: Pralaidumas

en: High quality
lt: Aukštos kokybės

en: Fast refresh
lt: Greitas atnaujinimas

en: Click the add button to create your first connection
lt: Spauskite pridėjimo mygtuką pirmajam ryšiui sukurti

en: Couldn’t parse the file
lt: Nepavyko perskaityti failo

note: Translators: %s is a VNC file key
en: VNC File is missing key “%s”
lt: VNC faile trūksta rakto „%s“
