console main - en to lt translation catalogue (93 entries)

en: Console
lt: Konsolė

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: command;prompt;cmd;commandline;run;shell;terminal;kgx;kings cross;
lt: komandų;eilutė;cmd;komanda;vykdyti;apvalkalas;terminalas;kgx;kings cross;

en: New Window
lt: Naujas langas

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: Terminal Emulator
lt: Terminalo emuliatorius

en: A simple user-friendly terminal emulator for the GNOME desktop.
lt: Paprastas terminalo emulatorius GNOME darbalaukio naudotojams.

en: Terminal window
lt: Terminalo langas

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

[ctx: shortcut window]
en: Application
lt: Programa

[ctx: shortcut window]
en: New Window
lt: Naujas langas

[ctx: shortcut window]
en: Terminal
lt: Terminalas

[ctx: shortcut window]
en: Find
lt: Rasti

[ctx: shortcut window]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: shortcut window]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
lt: Kortelės

[ctx: shortcut window]
en: New Tab
lt: Nauja kortelė

[ctx: shortcut window]
en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Show All Tabs
lt: Rodyti visas korteles

[ctx: shortcut window]
en: Next Tab
lt: Kita kortelė

[ctx: shortcut window]
en: Previous Tab
lt: Ankstesnė kortelė

[ctx: shortcut window]
en: Move Tab Right
lt: Perkelti kortelę kairėn

[ctx: shortcut window]
en: Move Tab Left
lt: Perkelti kortelę dešinėn

[ctx: shortcut window]
en: Switch to Tab 1–9
lt: Pereiti į kortelę 1-9

[ctx: shortcut window]
en: Switch to Tab 10
lt: Pereiti į kortelę 10

en: Cannot use both --command and positional parameters
lt: Negalima naudoti ir --command, ir pozicinių parametrų

note: Translators: The leading # is intentional, the initial %s is the version of KGX itself, the latter format is the VTE version
en: # KGX %s using VTE %u.%u.%u %s
lt: # KGX %s naudojant VTE %u.%u.%u %s

en: GPL 3.0 or later
lt: GPL 3.0 arba vėlesnė

en: Execute the argument to this option inside the terminal
lt: Vykdyti šio parametro argumentą terminale

en: COMMAND
lt: KOMANDA

en: Set the working directory
lt: Nustatyti darbinį katalogą

note: Translators: Placeholder of for a given directory
en: DIRNAME
lt: KATALOGAS

en: Wait until the child exits (TODO)
lt: Laukti, kol vaikas išeis (NEPADARYTA)

en: Set the initial window title
lt: Nustatyti pradinį lango pavadinimą

en: TITLE
lt: PAVADINIMAS

en: ADVANCED: Set the shell to launch
lt: SUDĖTINGESNIS: nustatyti paleidžiamą apvalkalą

en: SHELL
lt: APVALKALAS

en: ADVANCED: Set the scrollback length
lt: SUDĖTINGESNIS: nustatyti grįžimo atgal ilgį

en: LINES
lt: EILUTĖS

en: [-e|-- COMMAND [ARGUMENT...]]
lt: [-e|-- KOMANDA [ARGUMENTAI...]]

en: Close Window?
lt: Užverti langą?

en: A command is still running, closing this window will kill it and may lead to unexpected outcomes | Some commands are still running, closing this window will kill them and may lead to unexpected outcomes
lt[0]: Yra veikianti komanda, šio lango užvėrimas jas nutrauks su nenuspėjamu rezultatu
lt[1]: Yra veikiančių komandų, šio lango užvėrimas jas nutrauks su nenuspėjamu rezultatu
lt[2]: Yra veikiančių komandų, šio lango užvėrimas jas nutrauks su nenuspėjamu rezultatu

en: Close Tab?
lt: Užverti kortelę?

en: A command is still running, closing this tab will kill it and may lead to unexpected outcomes | Some commands are still running, closing this tab will kill them and may lead to unexpected outcomes
lt[0]: Yra veikianti komanda, kortelės užvėrimas jas nutrauks su nenuspėjamu rezultatu
lt[1]: Yra veikiančių komandų, kortelės užvėrimas jas nutrauks su nenuspėjamu rezultatu
lt[2]: Yra veikiančių komandų, kortelės užvėrimas jas nutrauks su nenuspėjamu rezultatu

note: Translators: Screen reader label for the list of running commands
en: Process list
lt: Procesų sąrašas

note: Translators: This action dismisses the dialogue, leaving the tab/window open
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

note: Translators: This action accepts the ‘unexpected outcomes’ and closes the tab/window
en: C_lose
lt: Už_verti

en: Terminal Font
lt: Terminalo šriftas

en: _Select
lt: Ž_ymėti

en: Font Name
lt: Šrifto pavadinimas

en: Font Family
lt: Šrifto šeima

en: Font Preview
lt: Šrifto peržiūra

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

note: Translators: %i is, from the users perspective, a random number. * this string will only be seen when the running program has * failed to set a title, and exists purely to avoid blank tabs
en: Tab %i
lt: Kortelė %i

en: _Detach Tab
lt: _Atkabinti kortelę

en: _Close
lt: _Užverti

en: No Font Set
lt: Šriftas nenustatytas

en: General
lt: Esmė

en: Font
lt: Šriftas

en: Use _System Default
lt: Naudoti _sistemos numatytąjį

en: Custom _Font
lt: Pasirinktinis šri_ftas

en: Terminal Bell
lt: Terminalo skambutis

en: Play _Sound
lt: _Groti garsą

en: _Visual Effects
lt: _Vaizdo efektai

en: Process %d
lt: Procesas %d

note: translators: <b> </b> marks the text as bold, ensure they are matched please!
en: <b>Read Only</b> — Command exited with code %i
lt: <b>Tik skaitymui</b> – komanda baigėsi su kodu %i

note: translators: <b> </b> marks the text as bold, ensure they are matched please!
en: <b>Read Only</b> — Command exited
lt: <b>Tik skaitymui</b> – komanda baigėsi

note: translators: <b> </b> marks the text as bold, ensure they are matched please!
en: <b>Failed to start</b> — %s
lt: <b>Nepavyko paleisti</b> – %s

en: Command completed
lt: Komanda baigėsi

en: Find text
lt: Rasti tekstą

en: Previous Match
lt: Ankstesnė atitiktis

en: Next Match
lt: Kita atitiktis

en: Ctrl-click to open:
    %s
lt: Spauskite atvėrimui:
    %s

en: You are pasting a command that runs as an administrator
lt: Jūs įdėjote komandą, kuri vykdoma kaip administratoriaus

note: TRANSLATORS: %s is the command being pasted
en: Make sure you know what the command does:
    %s
lt: Įsitikinkite, kad žinote, ką komanda daro:
    %s

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Open Link
lt: _Atverti saitą

en: Copy _Link
lt: Kopijuoti _saitą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Select All
lt: Žymėti _viską

en: Show in _Files
lt: Rodyti _failuose

en: Follow System Style
lt: Sekti sistemos stilių

en: Light Style
lt: Šviesus stilius

en: Dark Style
lt: Tamsus stilius

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _Show All Tabs
lt: _Rodyti visas korteles

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Console
lt: _Apie konsolę

en: Find in Terminal
lt: Rasti terminale

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Shrink Text
lt: Sumažinti tekstą

en: Reset Size
lt: Atstatyti dydį

en: Enlarge Text
lt: Padidinti tekstą
