kgx master - en to uk translation catalogue (94 entries)

en: Console
uk: Консоль

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: command;prompt;cmd;commandline;run;shell;terminal;kgx;kings cross;
uk: command;prompt;cmd;commandline;run;shell;terminal;kgx;kings cross;команда;запит;командний рядок;запустити;запуск;оболонка;термінал;кінгс-кросс;

en: New Window
uk: Нове вікно

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Terminal Emulator
uk: Емулятор термінала

en: A simple user-friendly terminal emulator for the GNOME desktop.
uk: Простий зручний для користувачів термінал для стільниці GNOME.

en: Terminal window
uk: Вікно термінала

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

[ctx: shortcut window]
en: Application
uk: Програма

[ctx: shortcut window]
en: New Window
uk: Нове вікно

[ctx: shortcut window]
en: Terminal
uk: Термінал

[ctx: shortcut window]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: shortcut window]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: shortcut window]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
uk: Вкладки

[ctx: shortcut window]
en: New Tab
uk: Нова вкладка

[ctx: shortcut window]
en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

[ctx: shortcut window]
en: Show All Tabs
uk: Показати усі вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Next Tab
uk: Наступна вкладка

[ctx: shortcut window]
en: Previous Tab
uk: Попередня вкладка

[ctx: shortcut window]
en: Move Tab Right
uk: Пересунути вкладку праворуч

[ctx: shortcut window]
en: Move Tab Left
uk: Пересунути вкладку ліворуч

[ctx: shortcut window]
en: Switch to Tab 1–9
uk: Перемкнутися на вкладку 1–9

[ctx: shortcut window]
en: Switch to Tab 10
uk: Перемкнутися на вкладку 10

en: Cannot use both --command and positional parameters
uk: Не можна використовувати одночасно --command і позиційні аргументи

note: Translators: The leading # is intentional, the initial %s is the version of KGX itself, the latter format is the VTE version
en: # KGX %s using VTE %u.%u.%u %s
uk: # KGX %s з використанням VTE %u.%u.%u %s

note: Translators: %s is the year range
en: © %s Zander Brown
uk: © Zander Brown, %s

en: GPL 3.0 or later
uk: GPL 3.0 або новіша

en: Execute the argument to this option inside the terminal
uk: Виконати аргумент цього параметра у терміналі

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: Set the working directory
uk: Встановити робочий каталог

note: Translators: Placeholder of for a given directory
en: DIRNAME
uk: НАЗВА_КАТАЛОГУ

en: Wait until the child exits (TODO)
uk: Очікувати на завершення дочірнього процесу (ЩЕ НЕ РЕАЛІЗОВАНО)

en: Set the initial window title
uk: Встановити початковий заголовок вікна

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК

en: ADVANCED: Set the shell to launch
uk: ДЛЯ ДОСВІДЧЕНИХ: встановити командну оболонку для запуску

en: SHELL
uk: ОБОЛОНКА

en: ADVANCED: Set the scrollback length
uk: ДЛЯ ДОСВІДЧЕНИХ: встановити довжину буфера гортання

en: LINES
uk: РЯДКИ

en: [-e|-- COMMAND [ARGUMENT...]]
uk: [-e|-- КОМАНДА [АРГУМЕНТ...]]

en: Close Window?
uk: Закрити вікно?

en: A command is still running, closing this window will kill it and may lead to unexpected outcomes | Some commands are still running, closing this window will kill them and may lead to unexpected outcomes
uk[0]: Виконання якихось із команд ще не завершено. Закриття цього вікна призведе до аварійного завершення роботи цих команд і може мати непередбачувані наслідки.
uk[1]: Виконання якихось із команд ще не завершено. Закриття цього вікна призведе до аварійного завершення роботи цих команд і може мати непередбачувані наслідки.
uk[2]: Виконання якихось із команд ще не завершено. Закриття цього вікна призведе до аварійного завершення роботи цих команд і може мати непередбачувані наслідки.
uk[3]: Виконання якоїсь із команд ще не завершено. Закриття цього вікна призведе до аварійного завершення робот цієї команди і може мати непередбачувані наслідки.

en: Close Tab?
uk: Закрити вкладку?

en: A command is still running, closing this tab will kill it and may lead to unexpected outcomes | Some commands are still running, closing this tab will kill them and may lead to unexpected outcomes
uk[0]: Виконання якихось із команд ще не завершено. Закриття цієї вкладки призведе до аварійного завершення роботи цих команд і може мати непередбачувані наслідки.
uk[1]: Виконання якихось із команд ще не завершено. Закриття цієї вкладки призведе до аварійного завершення роботи цих команд і може мати непередбачувані наслідки.
uk[2]: Виконання якихось із команд ще не завершено. Закриття цієї вкладки призведе до аварійного завершення роботи цих команд і може мати непередбачувані наслідки.
uk[3]: Виконання якоїсь із команд ще не завершено. Закриття цієї вкладки призведе до аварійного завершення роботи цієї команди і може мати непередбачувані наслідки.

note: Translators: Screen reader label for the list of running commands
en: Process list
uk: Список процесів

note: Translators: This action dismisses the dialogue, leaving the tab/window open
en: _Cancel
uk: _Скасувати

note: Translators: This action accepts the ‘unexpected outcomes’ and closes the tab/window
en: C_lose
uk: _Закрити

en: Terminal Font
uk: Шрифт термінала

en: _Select
uk: _Вибрати

en: Font Name
uk: Назва шрифту

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Font Preview
uk: Попередній перегляд шрифту

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

note: Translators: %i is, from the users perspective, a random number. * this string will only be seen when the running program has * failed to set a title, and exists purely to avoid blank tabs
en: Tab %i
uk: Вкладка %i

en: _Detach Tab
uk: _Від'єднати вкладку

en: _Close
uk: _Закрити

en: No Font Set
uk: Шрифт не встановлено

en: General
uk: Загальне

en: Font
uk: Шрифт

en: Use _System Default
uk: _Типове для системи

en: Custom _Font
uk: Нетиповий _шрифт

en: Terminal Bell
uk: Звуковий сигнал у терміналі

en: Play _Sound
uk: Відтворити зв_ук

en: _Visual Effects
uk: _Візуальні ефекти

en: Process %d
uk: Процес %d

note: translators: <b> </b> marks the text as bold, ensure they are matched please!
en: <b>Read Only</b> — Command exited with code %i
uk: <b>Лише читання</b> — виконання команди завершено із кодом %i

note: translators: <b> </b> marks the text as bold, ensure they are matched please!
en: <b>Read Only</b> — Command exited
uk: <b>Лише читання</b> — виконання команди завершено

note: translators: <b> </b> marks the text as bold, ensure they are matched please!
en: <b>Failed to start</b> — %s
uk: <b>Не вдалося запустити</b> – %s

en: Command completed
uk: Виконання команди завершено

en: Find text
uk: Знайти текст

en: Previous Match
uk: Попередній відповідник

en: Next Match
uk: Наступний відповідник

en: Ctrl-click to open:
    %s
uk: Ctrl-клацання, щоб відкрити:
    %s

en: You are pasting a command that runs as an administrator
uk: Ви вставили команду, яку слід запускати від імені адміністратора

note: TRANSLATORS: %s is the command being pasted
en: Make sure you know what the command does:
    %s
uk: Переконайтеся у тому, що вам відомі наслідки виконання команди:
    %s

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: Copy _Link
uk: Копіювати _посилання

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Select All
uk: Ви_брати все

en: Show in _Files
uk: Показати у «_Файлах»

en: Follow System Style
uk: Використовувати стиль системи

en: Light Style
uk: Світлий стиль

en: Dark Style
uk: Темний стиль

en: _New Window
uk: _Нове вікно

en: _Show All Tabs
uk: По_казати усі вкладки

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _About Console
uk: _Про «Консоль»

en: Find in Terminal
uk: Знайти у терміналі

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Shrink Text
uk: Стиснути текст

en: Reset Size
uk: Відновити початковий розмір

en: Enlarge Text
uk: Збільшити текст
