gnome-contacts master - en to af translation catalogue (69 entries)

en: Contacts
af: Kontakte

en: No contact with id %s found
af: Geen kontak met ID %s gevind nie

en: Contact not found
af: Kontak nie gevind nie

en: No contact with email address %s found
af: Geen kontak met e-posadres %s gevind nie

en: Show contact with this individual id
af: Wys kontak met hierdie individuele ID

en: Show contact with this email address
af: Wys kontak met hierdie e-posadres

en: — contact management
af: — kontakbestuur

en: Nickname
af: Bynaam

en: Enter nickname
af: Tik bynaam in

en: Enter alias
af: Tik alias in

en: Enter email address
af: Tik e-posadres in

en: Enter phone number
af: Tik telefoonnommer in

[ctx: url-link]
en: Link
af: Skakel

en: Enter link
af: Tik skakel in

en: Street
af: Straat

en: Extension
af: Uitbreiding

en: City
af: Dorp/Stad

en: State/Province
af: Provinsie

en: Zip/Postal Code
af: Poskode

en: PO box
af: Posbus

en: Country
af: Land

en: Chat
af: Gesels

en: Add detail
af: Voeg besonderhede by

en: Email
af: E-pos

en: Phone number
af: Telefoonnommer

en: Postal Address
af: Posadres

en: Browse for more pictures
af: Blaai vir meer prente

en: Browse for more pictures...
af: Blaai vir meer prente...

en: Enter name
af: Tik naam in

en: Contact Name
af: Kontaknaam

en: Address copied to clipboard
af: Adres na knipbord gekopieer

en: Birthday
af: Verjaardag

en: Company
af: Maatskappy

en: Department
af: Departement

en: Profession
af: Prefessie

en: Title
af: Titel

en: Manager
af: Bestuurder

note: List most specific first, always in upper case
en: Assistant
af: Assistent

en: Unable to create new contacts: %s
af: Kan nie nuwe kontakte skep nie: %s

en: Unable to find newly created contact
af: Kan nie nuut geskepte kontak vind nie

en: Notes
af: Notas

en: Edit
af: Redigeer

en: More
af: Meer

en: Back to Contact
af: Terug na contact

note: Utils.add_menu_item (menu,_("Send..."));
en: Delete
af: Verwyder

en: Unknown status
af: Onbekende status

en: Offline
af: Vanlyn

en: Error
af: Fout

en: Available
af: Beskikbaar

en: Away
af: Weg

en: Extended away
af: Vir lank weg

en: Busy
af: Besig

en: Hidden
af: Versteek

en: Local network
af: Plaaslike netwerk

en: Local Contact
af: Plaaslike kontak

en: Connect to an account,
    import or add contacts
af: Verbind aan 'n rekening,
    voer kontakte in of voeg kontakte by

en: Online Accounts
af: Aanlyn rekeninge

en: Other
af: Ander

en: Custom...
af: Pasmaak...

note: List most specific first, always in upper case
en: Home
af: Huis

en: Work
af: Werk

en: Work Fax
af: Faks (werk)

en: Car
af: Kar

en: Home Fax
af: Faks (huis)

en: Mobile
af: Selfoon

en: Fax
af: Faks

en: Pager
af: Bieper

note: Translators: This is the header for the list of suggested contacts to link to the current contact
en: Suggestion | Suggestions
af[0]: Voorstel
af[1]: Voorstelle

en: New contact
af: Nuwe kontak
