gnome-contacts master - en to ast translation catalogue (75 entries)

en: Contacts
ast: Contautos

en: No contact with id %s found
ast: Nun s'alcontró dengún contautu con ID %s

en: Contact not found
ast: Nun s'alcontró'l contautu

en: No contact with email address %s found
ast: Nun s'alcontró'l contautu cola direición de corréu-e %s

en: Show contact with this individual id
ast: Amosar contautu col so ID individual

en: Show contact with this email address
ast: Amosar contautu cola so direición de corréu-e

en: — contact management
ast: — xestión de contautos

en: Nickname
ast: Nomatu

en: Enter nickname
ast: Introducir nomatu

en: Enter alias
ast: Introducir alias

en: Enter email address
ast: Introducir direición de corréu-e

en: Enter phone number
ast: Introducir númberu de teléfonu

en: Links
ast: Enllaces

en: Enter link
ast: Introducir enllaz

en: Street
ast: Cai

en: Extension
ast: Estensión

en: City
ast: Ciudá

en: State/Province
ast: Estáu/Provincia

en: Zip/Postal Code
ast: Zip/códigu postal

en: PO box
ast: Apartáu de correos

en: Country
ast: País

en: Add detail
ast: Amestar detalle

en: Email
ast: Corréu-e

en: Phone number
ast: Númberu de teléfonu

en: Postal Address
ast: Direición postal

[ctx: url-link]
en: Link
ast: Enllaz

en: Browse for more pictures
ast: Restolar por más imáxenes

en: Browse for more pictures...
ast: Restolar por más imáxenes…

en: Enter name
ast: Introducir nome

en: Contact Name
ast: Nome del contautu

en: Address copied to clipboard
ast: Direición copiada al cartafueyu

en: Birthday
ast: Cumpleaños

en: Company
ast: Empresa

en: Department
ast: Departamentu

en: Profession
ast: Profesión

en: Title
ast: Títulu

en: Manager
ast: Xefe

note: List most specific first, always in upper case
en: Assistant
ast: Secretariu/a

en: Unable to create new contacts: %s
ast: Nun pudieron crease los contautos nuevos: %s

en: Unable to find newly created contact
ast: Nun pudo alcontrase'l contautu nuevu creáu

en: Edit
ast: Editar

en: More
ast: Más

en: Add/Remove Linked Contacts...
ast: Amestar/quitar contautos enllazaos…

note: Utils.add_menu_item (menu,_("Send..."));
en: Delete
ast: Desaniciar

en: Unknown status
ast: Estáu desconocíu

en: Offline
ast: Desconeutáu

en: Error
ast: Fallu

en: Available
ast: Disponible

en: Away
ast: Ausente

en: Extended away
ast: Ausencia estendida

en: Busy
ast: Ocupáu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Local network
ast: Red local

en: Telephony
ast: Telefonía

en: Unexpected internal error: created contact was not found
ast: Hebo un fallu internu non esperáu: nun s'alcontró'l contautu creáu

en: Local Contact
ast: Contautu llocal

en: Link Contact
ast: Enllazar contautu

en: Select contacts to link to %s
ast: Seleicionar contautos pa enllazar con %s

[ctx: link-contacts-button]
en: Link
ast: Enllazar

en: Currently linked:
ast: Enllazaos anguaño:

en: Connect to an account,
    import or add contacts
ast: Coneutar a una cuenta,
    importar o amestar contautos

en: Online Accounts
ast: Cuentes en llinia

en: Other
ast: Otru

en: Custom...
ast: Personalizáu…

note: List most specific first, always in upper case
en: Home
ast: Casa

en: Work
ast: Trabayu

en: Work Fax
ast: Fax del trabayu

en: Callback
ast: Retornu de llamada

en: Car
ast: Coche

en: Home Fax
ast: Fax de casa

en: Mobile
ast: Móvil

en: Pager
ast: Buscapersones

en: Telex
ast: Télex

note: To translators: TTY is Teletypewriter
en: TTY
ast: Teletipu

en: New contact
ast: Contautu nuevu
