gnome-contacts master - en to kk translation catalogue (192 entries)

en: Contacts
kk: Контакттар

en: Manage your contacts
kk: Контакттарыңызды басқарыңыз

en: Contacts keeps and organize your contacts information. You can create, edit, delete and link together pieces of information about your contacts. Contacts aggregates the details from all your sources providing a centralized place for managing your contacts.
kk: Контакттар қолданбасы сіздің контакттар ақпаратын сақтайды және реттейді. Сіз контакттарыңыз жөнінде ақпаратты жасап, түзетіп, өшіріп және өзара сілтей аласыз. Контакттар қолданбасы барлық көздерден ақпаратты біріктіріп ұстайды және контакттарды басқару үшін орталықтанған орны болып табылады.

en: Contacts will also integrate with online address books and automatically link contacts from different online sources.
kk: Сонымен қатар, контакттар сіздің желідегі адрестік кітаптарды қолданады және бірнеше желідегі көзден контакттарды автоматты түрде қолжетерлік қылады.

en: Contacts with no contacts
kk: Деректері жоқ контакттар

en: Contacts filled with contacts
kk: Деректері бар контакттар

en: Contacts in selection mode
kk: Контакттар таңдау режимінде

en: Contacts setup view
kk: Контакттар баптау көрінісі

en: Contacts edit view
kk: Контакттар түзету көрінісі

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: friends;address book;
kk: friends;address book;достар;адрестік кітапша;

[ctx: shortcut window]
en: Overview
kk: Шолу

[ctx: shortcut window]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
kk: Баптауларды көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
kk: Жаңа контакт жасау

[ctx: shortcut window]
en: Search contacts
kk: Контакттар ішінен іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
kk: Жарлықтар тізімі

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Editing or creating a contact
kk: Контактты түзету немесе жасау

[ctx: shortcut window]
en: Save current changes to contact
kk: Контакттың ағымдағы өзгерістерін сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Cancel current changes for contact
kk: Контакттың ағымдағы өзгерістерін болдырмау

en: Select a new avatar
kk: Жаңа аватарды таңдау

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Done
kk: _Дайын

en: Take a Picture…
kk: Фотоны түсіру…

en: Select a File…
kk: Файлды таңдау…

en: Select a Contact
kk: Контактты таңдау

en: Change Addressbook
kk: Адрестік кітапшаны ауыстыру

en: Change Avatar
kk: Аватарды өзгерту

en: Remove Avatar
kk: Аватарды өшіру

en: Import Contacts
kk: Контакттарды импорттау

en: _Import
kk: _Импорттау

en: Link Contacts
kk: Контакттарды байланыстыру

en: List Contacts By:
kk: Контакттарды шығару реті:

en: First Name
kk: Аты

en: Surname
kk: Фамилия

en: Import From File…
kk: Файлдан импорттау…

en: Export All Contacts…
kk: Барлық контакттарды экспорттау…

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Help
kk: Көмек

en: About Contacts
kk: Контакттар қолданбасы туралы

en: Mark as Favorite
kk: Таңдамалы ретінде белгілеу

en: Unmark as Favorite
kk: Таңдамалы емес ретінде белгілеу

en: Share as QR Code
kk: QR коды ретінде бөлісу

en: Delete Contact
kk: Контактты өшіру

en: Add New Contact
kk: Жаңа контакт қосу

en: Main Menu
kk: Негізгі мәзір

en: Select Contacts
kk: Контакттарды таңдау

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Cancel Selection
kk: Таңдаудан бас тарту

en: Search contacts
kk: Контакттар ішінен іздеу

en: Loading
kk: Жүктеу

note: Export refers to the verb
en: Export
kk: Экспорттау

en: Export Selected Contacts
kk: Таңдалған контакттарды экспорттау

note: Link refers to the verb, from linking contacts together
en: Link
kk: Сілтеме

en: Link Selected Contacts Together
kk: Таңдалған контактілерді өзара байланыстыру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit Contact
kk: Контактты түзету

en: Contact Menu
kk: Контакт мәзірі

en: Done
kk: Дайын

en: Address Books
kk: Адрестік кітапшалар

en: Share Contact
kk: Контактпен бөлісу

en: QR Code
kk: QR коды

en: Scan to Save
kk: Сақтау үшін сканерлеу

en: Contacts Setup
kk: Контактты орнату

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Cancel Setup And Quit
kk: Баптаудан бас тартып, шығу

note: Translators: "Complete" is a verb here: a user finishes the setup by clicking this button
en: Complete setup
kk: Баптауды аяқтау

en: Welcome
kk: Қош келдіңіз

en: Please select your main address book: this is where new contacts will be added. If you keep your contacts in an online account, you can add them using the online accounts settings.
kk: Біріншілік адрестік кітапшаны таңдаңыз: ол жерге жаңа контакттар қосылатын болады. Егер сіз контакттарды желідегі тіркелгіде сақтасаңыз, онда ол тіркелгіні желілік тіркелгілер баптауларында қоса аласыз.

en: Show contact with this email address
kk: Эл. поштасы осы болатын контактты көрсету

en: Show contact with this individual id
kk: Жеке id осы болатын контактты көрсету

en: Show contacts with the given filter
kk: Көрсетілген сүзгімен контактты көрсету

en: Show the current version of Contacts
kk: Контакттар қолданбасының ағымдағы нұсқасын көрсетеді

en: Contact not found
kk: Контакт табылмады

en: No contact with id %s found
kk: Идентификаторы %s болатын контакт табылмады

en: _Close
kk: _Жабу

en: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011-2020 The Contacts Developers
kk: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011-2020 The Contacts әзірлеушілері

en: No contact with email address %s found
kk: Эл. поштасы %s болатын контакт табылмады

en: Primary address book not found
kk: Біріншілік адрестік кітапшасы табылмады

en: Contacts can't find the configured primary address book. You might experience issues creating or editing contacts
kk: Контакттар бапталған біріншілік адрестік кітапшаны таба алмады. Контакттарды жасау немесе түзету кезінде мәселелер болуы мүмкін

en: Go To _Preferences
kk: Ба_птауларға өту

en: Select contact file
kk: Контакт файлын таңдау

en: Import
kk: Импорттау

en: vCard files
kk: vCard файлдары

en: No Camera Detected
kk: Камера табылмады

en: Failed to set avatar
kk: Аватарды орнату қатемен аяқталды

en: Browse for more pictures
kk: Көбірек суретті шолу

en: _Open
kk: _Ашу

en: Image File
kk: Сурет файлы

en: Failed to set avatar.
kk: Аватарды орнату қатемен аяқталды.

en: Show More
kk: Көбірек көрсету

en: Add email
kk: Эл. пошта адресін қосу

en: Add phone number
kk: Телефон нөмірін қосу

en: Website
kk: Веб сайт

en: Full name
kk: Толық аты

en: Nickname
kk: Ник аты

en: Birthday
kk: Туған күні

en: Remove birthday
kk: Туған күнін өшіру

en: Set Birthday
kk: Туған күнді орнату

en: Organization
kk: Ұйым

en: Role
kk: Рөлі

en: Label
kk: Белгі

note: Create grid and labels
en: Day
kk: Күн

en: Month
kk: Ай

en: Year
kk: Жыл

en: _Set
kk: _Орнату

en: Change Birthday
kk: Туған күнді өзгерту

en: Street
kk: Көше

en: Extension
kk: Кеңейту

en: City
kk: Қала

en: State/Province
kk: Аймақ

en: Zip/Postal Code
kk: Индекс

en: PO box
kk: Пошта жәшігі

en: Country
kk: Ел

en: Favorites
kk: Таңдамалы

en: All Contacts
kk: Барлық контакттар

en: Send an email to %s
kk: %s адресіне эл. пошта хатын жіберу

en: Visit website
kk: Веб-сайтты шолу

en: Their birthday is today! 🎉
kk: Олардың туған күні бүгін! 🎉

en: Show on the map
kk: Картада көрсету

en: Deleting %d contact | Deleting %d contacts
kk[0]: %d контактты өшіру

note: Special-case the local address book
en: Local Address Book
kk: Жергілікті адрестік кітапшасы

en: Local Contact
kk: Жергілікті контакт

en: Local network
kk: Жергілікті желі

en: An error occurred reading the selected file
kk: Таңдалған файлды оқу кезінде қате орын алды

en: An error occurred reading the file '%s'
kk: "%s" файлын оқу кезінде қате орын алды

en: The imported file does not seem to contain any contacts
kk: Импортталған файлда ешқандай контакттар жоқ сияқты

en: Found %u contact | Found %u contacts
kk[0]: %u контакт табылды

en: Can't import: no contacts found
kk: Импорттау мүмкін емес: контакттар табылмады

en: By continuing, you will import %u contact | By continuing, you will import %u contacts
kk[0]: Жалғастыра отырып, %u контактіні импорттайсыз

en: Linked %d contact | Linked %d contacts
kk[0]: %d контакт байланыстырылды

en: Is this the same person as %s from %s?
kk: Бұл контакт %s контактымен (%s ішінен) бірдей ме?

en: Is this the same person as %s?
kk: Бұл контакт %s контактымен бірдей ме?

en: %llu Selected | %llu Selected
kk[0]: %llu таңдалған

en: _Add
kk: Қ_осу

en: Editing %s
kk: %s түзету

en: %d Selected | %d Selected
kk[0]: %d таңдалды

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: New Contact
kk: Жаңа контакт

en: Discard changes?
kk: Өзгерістерді елемеу керек пе?

en: Changes which are not saved will be permanently lost.
kk: Сақталмаған өзгерістер толығымен жоғалады.

en: Discard
kk: Елемеу

note: Open up a file chooser
en: Export to file
kk: Файлға экспорттау

en: _Export
kk: _Экспорттау

en: Primary Address Book
kk: Біріншілік адрестік кітапшасы

en: New contacts will be added to the selected address book. You are able to view and edit contacts from other address books.
kk: Жаңа контакттар таңдалған адрестік кітапшасына қосылады. Сіз басқа адрестік кітапшалар контакттарын көріп, түзете аласыз.

en: _Online Accounts
kk: _Желілік тіркелгілер

en: Open the Online Accounts panel in Settings
kk: Баптауларда Желілік тіркелгілер панелін ашу

en: Scan the QR code to save the contact <b>%s</b>.
kk: <b>%s</b> контактын сақтау үшін QR кодын сканерлеңіз.

en: Unlinking contacts
kk: Контакттарды ажырату

en: Postal addresses
kk: Пошта адрестері

en: Alias
kk: Алиас

en: Avatar
kk: Аватар

en: Unnamed Person
kk: Аты жоқ адам

en: Email addresses
kk: Эл. пошта адрестері

en: Instant Messaging addresses
kk: Жылдам хабар алмасу адрестері

en: Notes
kk: Естеліктер

en: Phone numbers
kk: Телефон нөмірлері

note: TRANSLATORS: This is the role of a contact in an organisation (e.g. CEO)
en: Roles
kk: Рөлдер

note: TRANSLATORS: "$ROLE at $ORGANISATION", e.g. "CEO at Linux Inc."
en: %s at %s
kk: %s, %s

note: TRANSLATORS: This is a field which contains a name decomposed in several parts, rather than a single freeform string for the full name
en: Structured name
kk: Құрылымдалған аты

en: Other
kk: Басқа

note: List most specific first, always in upper case
en: Home
kk: Үй

en: Work
kk: Жұмыс

note: List most specific first, always in upper case
en: Personal
kk: Жеке

note: List most specific first, always in upper case
en: Assistant
kk: Көмекші

en: Work Fax
kk: Жұмыс факсы

en: Callback
kk: Кері хабарлау

en: Car
kk: Авто

en: Company
kk: Компания

en: Home Fax
kk: Үй факсы

en: Mobile
kk: Мобильді

en: Fax
kk: Факс

en: Pager
kk: Пейджер

en: Radio
kk: Радио

en: Telex
kk: Телекс

en: URLs
kk: URL адрестері

en: Importing contacts from '%s'
kk: "%s" ішінен контакттарды импорттау

en: First-time setup done.
kk: Алғашқы баптаулар аяқталды.

en: Set to true after the user has run the first-time setup wizard.
kk: Пайдаланушы алғашқы баптаулар шеберін жөнелткеннен кейін осыны true етіп орнату.

en: Sort contacts on surname.
kk: Контакттарды фамилиясы бойынша сұрыптау.

en: If this is set to true, the list of contacts will be sorted on their surnames. Otherwise, it will be sorted on the first names of the contacts.
kk: Бұның мәні ақиқат болса, контакттар тізімі фамилия бойынша сұрыпталады. Болмаса, контакттар аттары бойынша сұрыпталады.

en: The default height of the contacts window.
kk: Контакттар тізімінің үнсіз келісім бойынша биіктігі.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the height of the window.
kk: Терезе өлшемі пайдаланушымен әлі өзгертілмеген болса, онда бұл шама терезенің бастапқы биіктігі ретінде қолданалатын болады.

en: The default width of the contacts window.
kk: Контакттар тізімінің үнсіз келісім бойынша ені.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the width of the window.
kk: Терезе өлшемі пайдаланушымен әлі өзгертілмеген болса, онда бұл шама терезенің бастапқы ені ретінде қолданалатын болады.

en: Is the window maximized?
kk: Терезе максималды етілген бе?

en: Stores if the window is currently maximized.
kk: Терезе максималды етілген бе, соны сақтайды.

en: Is the window fullscreen
kk: Терезе максималды етілген бе
