gnome-contacts master - en to lt translation catalogue (194 entries)

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Manage your contacts
lt: Tvarkyti kontaktus

en: Contacts keeps and organize your contacts information. You can create, edit, delete and link together pieces of information about your contacts. Contacts aggregates the details from all your sources providing a centralized place for managing your contacts.
lt: Kontaktai saugo ir tvarko kontaktų informaciją. Galite sukurti, keisti, trinti ir susieti kartu informaciją apie savo kontaktus. Kontaktai surenka informaciją iš visų šaltinių ir pateikia centralizuotą vietą jų tvarkymui.

en: Contacts will also integrate with online address books and automatically link contacts from different online sources.
lt: Kontaktai taip pat gali integruotis su internetinėmis adresų knygomis bei automatiškai susieti kontaktus iš skirtingų internetinių šaltinių.

en: Contacts with no contacts
lt: Kontaktai be kontaktų

en: Contacts filled with contacts
lt: Kontaktai, užpildyti kontaktais

en: Contacts in selection mode
lt: Kontaktai pasirinkimo veiksenoje

en: Contacts setup view
lt: Kontaktų nustatymo rodinys

en: Contacts edit view
lt: Kontaktų redagavimo rodinys

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: friends;address book;
lt: draugai;adresų knyga;

[ctx: shortcut window]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: shortcut window]
en: Help
lt: Žinynas

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
lt: Rodyti nuostatos

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
lt: Sukurti naują kontaktą

[ctx: shortcut window]
en: Search contacts
lt: Ieškoti kontaktų

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
lt: Trumpinių sąrašas

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Editing or creating a contact
lt: Redaguojamas arba kuriamas kontaktas

[ctx: shortcut window]
en: Save current changes to contact
lt: Įrašyti dabartinius kontakto pakeitimus

[ctx: shortcut window]
en: Cancel current changes for contact
lt: Atsisakyti dabartinių kontakto pakeitimų

en: Select a new avatar
lt: Pasirinkite naują atvaidą

en: _Cancel
lt: At_sisakyti

en: _Done
lt: _Atlikta

en: Take a Picture…
lt: Nufotografuoti…

en: Select a File…
lt: Pasirinkite failą…

en: Select a Contact
lt: Pasirinkite kontaktą

en: Change Addressbook
lt: Keisti adresų knygą

en: Change Avatar
lt: Keisti atvaizdą

en: Remove Avatar
lt: Pašalinti atvaizdą

en: Import Contacts
lt: Importuoti kontaktus

en: _Import
lt: _Importuoti

en: Link Contacts
lt: Susieti kontaktus

en: List Contacts By:
lt: Išvardyti kontaktus pagal:

en: First Name
lt: Vardas

en: Surname
lt: Pavardė

en: Import From File…
lt: Importuoti iš failo…

en: Export All Contacts…
lt: Eksportuoti visus kontaktus…

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Help
lt: Žinynas

en: About Contacts
lt: Apie kontaktus

en: Mark as Favorite
lt: Žymėti kaip mėgstamą

en: Unmark as Favorite
lt: Atžymėti kaip mėgstamą

en: Share as QR Code
lt: Dalintis kaip QR kodu

en: Delete Contact
lt: Ištrinti kontaktą

en: Add New Contact
lt: Pridėti naują kontaktą

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Select Contacts
lt: Pasirinkite kontaktus

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cancel Selection
lt: Atsisakyti pasirinkimo

en: Search contacts
lt: Ieškoti kontaktų

en: Loading
lt: Įkeliama

note: Export refers to the verb
en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export Selected Contacts
lt: Eksportuoti pasirinktus kontaktus

note: Link refers to the verb, from linking contacts together
en: Link
lt: Susieti

en: Link Selected Contacts Together
lt: Susieti pasirinktus kontaktus

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Edit Contact
lt: Redaguoti kontaktą

en: Contact Menu
lt: Kontaktų meniu

en: Done
lt: Atlikta

en: Address Books
lt: Adresų knygos

en: Share Contact
lt: Dalintis kontaktu

en: QR Code
lt: QR kodas

en: Scan to Save
lt: Nuskaitykite įrašymui

en: Contacts Setup
lt: Kontaktų sąranka

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Cancel Setup And Quit
lt: Atsisakyti sąrankos ir išeiti

note: Translators: "Complete" is a verb here: a user finishes the setup by clicking this button
en: Complete setup
lt: Baigti nustatymą

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Please select your main address book: this is where new contacts will be added. If you keep your contacts in an online account, you can add them using the online accounts settings.
lt: Pasirinkite savo pagrindinę adresų knygą – vietą, į kurią bus pridedami nauji kontaktai. Jeigu savo kontaktus laikote internetinėje paskyroje, tuomet galite juos pridėti naudodami internetinių paskyrų nustatymus.

en: Show contact with this email address
lt: Rodyti kontaktą su šiuo el. pašto adresu

en: Show contact with this individual id
lt: Rodyti kontaktą su šiuo individualiu id

en: Show contacts with the given filter
lt: Rodyti kontaktą su šiuo filtru

en: Show the current version of Contacts
lt: Rodyti dabartinę Kontaktų versiją

en: Contact not found
lt: Kontaktas nerastas

en: No contact with id %s found
lt: Kontaktas su id %s nerastas

en: _Close
lt: _Užverti

en: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011-2020 The Contacts Developers
lt: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011-2020 Kontaktų kūrėjai

en: No contact with email address %s found
lt: Kontaktas su el. pašto adresu %s nerastas

en: Primary address book not found
lt: Nerasta pirminė adresų knyga

en: Contacts can't find the configured primary address book. You might experience issues creating or editing contacts
lt: Kontaktams nepavyksta rasti sukonfigūruotos pirminės adresų knygos. Gali kilti problemų kuriant bei redaguojant kontaktus

en: Go To _Preferences
lt: Eiti į _nuostatas

en: Select contact file
lt: Pasirinkite kontakto failą

en: Import
lt: Importuoti

en: vCard files
lt: vCard failai

en: No Camera Detected
lt: Nerasta kamera

en: Failed to set avatar
lt: Nepavyko nustatyti atvaizdo

en: Browse for more pictures
lt: Naršyti daugiau paveikslėlių

en: _Open
lt: _Atverti

en: Image File
lt: Paveikslėlio failas

en: Failed to set avatar.
lt: Nepavyko nustatyti atvaizdo.

en: Show More
lt: Rodyti daugiau

en: Add email
lt: Pridėti el. paštą

en: Add phone number
lt: Pridėti telefono numerį

en: Website
lt: Tinklalapis

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Remove birthday
lt: Pašalinti gimtadienį

en: Set Birthday
lt: Nustatyti gimtadienį

en: Organization
lt: Organizacija

en: Role
lt: Rolė

en: Label
lt: Užrašas

note: Create grid and labels
en: Day
lt: Diena

en: Month
lt: Mėnuo

en: Year
lt: Metai

en: _Set
lt: Nu_statyti

en: Change Birthday
lt: Keisti gimtadienį

en: Street
lt: Gatvė

en: Extension
lt: Plėtinys

en: City
lt: Miestas

en: State/Province
lt: Valstija/provincija

en: Zip/Postal Code
lt: Zip/pašto kodas

en: PO box
lt: Pašto dėžutė

en: Country
lt: Šalis

en: Favorites
lt: Mėgstami

en: All Contacts
lt: Visi kontaktai

en: Send an email to %s
lt: Siųsti el. laišką %s

en: Visit website
lt: Aplankyti tinklalapį

en: Their birthday is today! 🎉
lt: Greitai jų gimtadienis! 🎉

en: Show on the map
lt: Rodyti žemėlapyje

en: Deleting %d contact | Deleting %d contacts
lt[0]: Trinamas %d kontaktas
lt[1]: Trinami %d kontaktai
lt[2]: Trinama %d kontaktų

note: Special-case the local address book
en: Local Address Book
lt: Vietinė adresų knyga

en: Local Contact
lt: Vietinis kontaktas

en: Local network
lt: Vietinis tinklas

en: Telephony
lt: Telefonas

en: An error occurred reading the selected file
lt: Kilo klaida skaitant pasirinktą failą

en: An error occurred reading the file '%s'
lt: Kilo klaida skaitant failą „%s“

en: The imported file does not seem to contain any contacts
lt: Neatrodo, kad importuojame faile būtų kontaktų

en: Found %u contact | Found %u contacts
lt[0]: Rastas %u kontaktas
lt[1]: Rasti %u kontaktai
lt[2]: Rasta %u kontaktų

en: Can't import: no contacts found
lt: Nepavyko importuoti: nerasta kontaktų

en: By continuing, you will import %u contact | By continuing, you will import %u contacts
lt[0]: Jei tęsite, importuosite %u kontaktą
lt[1]: Jei tęsite, importuosite %u kontaktus
lt[2]: Jei tęsite, importuosite %u kontaktų

en: Linked %d contact | Linked %d contacts
lt[0]: Susietas %d kontaktas
lt[1]: Susieti %d kontaktai
lt[2]: Susieta %d kontaktų

en: Is this the same person as %s from %s?
lt: Ar tai tas pats asmuo kaip ir %s iš %s?

en: Is this the same person as %s?
lt: Ar tai tas pats asmuo kaip ir %s?

en: %llu Selected | %llu Selected
lt[0]: Pasirinktas %llu
lt[1]: Pasirinkti %llu
lt[2]: Pasirinkta %llu

en: _Add
lt: Pri_dėti

en: Editing %s
lt: Keičiamas %s

en: %d Selected | %d Selected
lt[0]: Pasirinktas %d
lt[1]: Pasirinkti %d
lt[2]: Pasirinkta %d

en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: New Contact
lt: Naujas kontaktas

en: Discard changes?
lt: Atmesti pakeitimus?

en: Changes which are not saved will be permanently lost.
lt: Neįrašyti pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: Discard
lt: Atmesti

note: Open up a file chooser
en: Export to file
lt: Eksportuoti į failą

en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: contacts.vcf
lt: kontaktai.vcf

en: Primary Address Book
lt: Pirminė adresų knyga

en: New contacts will be added to the selected address book. You are able to view and edit contacts from other address books.
lt: Nauji kontaktai bus pridėti pažymėtoje adresų knygoje. Galėsite matyti bei keisti kitų adresų knygų kontaktus.

en: _Online Accounts
lt: _Internetinės paskyros

en: Open the Online Accounts panel in Settings
lt: Atveria internetinių paskyrų skydelį Nustatymuose

en: Scan the QR code to save the contact <b>%s</b>.
lt: Nuskaitykite QA kodą kontakto <b>%s</b> įrašymui.

en: Unlinking contacts
lt: Atsiejami kontaktai

en: Postal addresses
lt: Pašto adresas

en: Alias
lt: Alt. pavadinimas

en: Avatar
lt: Atvaizdas

en: Unnamed Person
lt: Nepavadintas asmuo

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Instant Messaging addresses
lt: Tiesioginių pranešimų adresai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Phone numbers
lt: Telefono numeriai

note: TRANSLATORS: This is the role of a contact in an organisation (e.g. CEO)
en: Roles
lt: Rolės

note: TRANSLATORS: "$ROLE at $ORGANISATION", e.g. "CEO at Linux Inc."
en: %s at %s
lt: %s %s

note: TRANSLATORS: This is a field which contains a name decomposed in several parts, rather than a single freeform string for the full name
en: Structured name
lt: Struktūruotas pavadinimas

en: Other
lt: Kita

note: List most specific first, always in upper case
en: Home
lt: Namų

en: Work
lt: Darbo

note: List most specific first, always in upper case
en: Personal
lt: Asmeninis

note: List most specific first, always in upper case
en: Assistant
lt: Asistentas

en: Work Fax
lt: Darbo faksas

en: Callback
lt: Perskambinimas

en: Car
lt: Automobilis

en: Company
lt: Kompanija

en: Home Fax
lt: Namų faksas

en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Fax
lt: Faksas

en: Pager
lt: Pranešimų gaviklis

en: Radio
lt: Radijas

en: Telex
lt: Teleksas

en: URLs
lt: URL

en: Importing contacts from '%s'
lt: Importuojami kontaktai iš „%s“

en: First-time setup done.
lt: Pirminis nustatymas baigtas.

en: Set to true after the user has run the first-time setup wizard.
lt: Nustatyti teigiamą po to, kai naudotojas buvo paleidęs pirminio nustatymo vediklį.

en: Sort contacts on surname.
lt: Rikiuoti kontaktus pagal pavardę.

en: If this is set to true, the list of contacts will be sorted on their surnames. Otherwise, it will be sorted on the first names of the contacts.
lt: Jeigu tai nustatyta į teigiamą, tuomet kontaktų sąrašas bus rikiuojamas pagal jų pavardes. Priešingu atveju, jis bus rikiuojamas pagal kontaktų vardus.

en: The default height of the contacts window.
lt: Numatytasis kontaktų lango aukštis.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the height of the window.
lt: Jeigu naudotojas dar nebuvo pakeitęs lango dydžio, tuomet tai bus naudojama kaip pradinė lango aukščio reikšmė.

en: The default width of the contacts window.
lt: Numatytasis kontaktų lango plotis.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the width of the window.
lt: Jeigu naudotojas dar nebuvo pakeitęs lango dydžio, tuomet tai bus naudojama kaip pradinė lango pločio reikšmė.

en: Is the window maximized?
lt: Ar langas yra išskleistas?

en: Stores if the window is currently maximized.
lt: Saugo informaciją apie tai, ar langas šiuo metu yra išskleistas ar ne.

en: Is the window fullscreen
lt: Ar langas yra visame ekrane
