gnome-contacts master - en to or translation catalogue (136 entries)

en: Contacts keeps and organize your contacts information. You can create, edit, delete and link together pieces of information about your contacts. Contacts aggregates the details from all your sources providing a centralized place for managing your contacts.
or: ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୂଚନାକୁ ରଖିଥାଏ ଏବଂ ସଠିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥାଏ। ଆପଣ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସୃଷ୍ଟି, ସମ୍ପାଦନ, ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯୋଡ଼ିପାରିବେ। ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ସରୁ ସୂଚନା ଏକତ୍ରିତ କରି ଏକ ସ୍ଥାନରେ ପରିଚାଳନା କରିଥାଏ।

en: Contacts will also integrate with online address books and automatically link contacts from different online sources.
or: ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଅନଲାଇନ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସହିତ ମଧ୍ଯ ସଯୁକ୍ତ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକୁ ବିଭିନ୍ନ ଅନଲାଇନ ଉତ୍ସରୁ ସଂଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ।

en: Contacts
or: ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ

en: A contacts manager for GNOME
or: GNOME ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ପରିଚାଳକ

en: friends;address book;
or: ସାଙ୍ଗ ସାଥୀ;ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ;

en: Online Accounts
or: ଅନଲାଇନ ଖାତାଗୁଡ଼ିକ

en: Local Address Book
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ

en: No contact with id %s found
or: id %s ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Contact not found
or: ସମ୍ପର୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Change Address Book
or: ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: New contacts will be added to the selected address book.
    You are able to view and edit contacts from other address books.
or: ନୂତନ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକୁ ବଚ୍ଛିତ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକରେ ଯୋଡ଼ାଯିବ।
    ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକରୁ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିପାରିବେ ଏବଂ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ।

en: GNOME Contacts
or: GNOME ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ

en: About GNOME Contacts
or: GNOME ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

en: Contact Management Application
or: ସମ୍ପର୍କ ପରିଚାଳନା ପ୍ରୟୋଗ

en: No contact with email address %s found
or: ଇମେଲ ଠିକଣା %s ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Show contact with this individual id
or: ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ id ବିଶିଷ୍ଟ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show contact with this email address
or: ଏହି ଇମେଲ ଠିକଣା ବିଶିଷ୍ଟ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: — contact management
or: — ସମ୍ପର୍କ ପରିଚାଳନା

en: Browse for more pictures
or: ଅଧିକ ଛବିଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en: _Cancel
or: ବାତିଲ (_C)

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: Select Picture
or: ଚିତ୍ର ବାଛନ୍ତୁ

en: Select
or: ବାଛନ୍ତୁ

en: New Contact
or: ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ

en: Street
or: ରାସ୍ତା

en: Extension
or: ବିସ୍ତାର

en: City
or: ସହର

en: State/Province
or: ରାଜ୍ଯ/ପ୍ରଦେଶ

en: Zip/Postal Code
or: ଜିପ/ପୋଷ୍ଟାଲ କୋଡ

en: PO box
or: PO ବାକ୍ସ

en: Country
or: ଦେଶ

en: Add email
or: ଇମେଲ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add number
or: ନମ୍ବର ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Delete field
or: ସ୍ଥାନ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: January
or: ଜାନୁଆରୀ

en: February
or: ଫେବ୍ରୁଆରୀ

en: March
or: ମାର୍ଚ୍ଚ

en: April
or: ଅପ୍ରେଲ

en: May
or: ମଇ

en: June
or: ଜୁନ

en: July
or: ଜୁଲାଇ

en: August
or: ଅଗଷ୍ଟ

en: September
or: ସେପ୍ଟେମ୍ବର

en: October
or: ଅକ୍ଟୋବର

en: November
or: ନଭେମ୍ବର

en: December
or: ଡିସେମ୍ବର

en: Website
or: ୱେବସାଇଟ

en: Nickname
or: ଡାକନାମ

en: Birthday
or: ଜନ୍ମଦିନ

en: Note
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: New Detail
or: ନୂତନ ବିବରଣୀ

en: Linked Accounts
or: ସଂଯୁକ୍ତ ଖାତାଗୁଡ଼ିକ

en: Remove Contact
or: ସମ୍ପର୍କକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Add name
or: ନାମ ଯୋଡ଼ନ୍ତୁ

en: Does %s from %s belong here?
or: %s ଏଠାରେ %s ର ଅନ୍ତର୍ଗତ କି?

en: Do these details belong to %s?
or: ଏହି ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକ %s ର ଅନ୍ତର୍ଗତ କି?

en: Yes
or: ହଁ

en: No
or: ନାଁ

en: Select a contact
or: ଏକ ସମ୍ପର୍କ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: You need to enter some data
or: ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ତଥ୍ୟ ଭରଣ କରିବାକୁ ହେବ

en: No primary addressbook configured
or: କୌଣସି ପ୍ରାଥମିକ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ବିନ୍ୟାସିତ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Unable to create new contacts: %s
or: ନୂତନ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକୁ ସୃଷ୍ଟିକରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to find newly created contact
or: ନୂତନ ଭାବରେ ସୃଷ୍ଟିହୋଇଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Change avatar
or: ଅବତାର୍‌ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Google Talk
or: Google ବାର୍ତ୍ତାଳାପ

en: Ovi Chat
or: Ovi ବାର୍ତ୍ତାଳାପ

en: Livejournal
or: ଜୀବନ୍ତ ପତ୍ରିକା

en: AOL Instant Messenger
or: AOL ତୁରନ୍ତ ଖବରକାରୀ

en: Novell Groupwise
or: Novell ଶ୍ରେଣୀ ଅନୁଯାୟୀ

en: Jabber
or: ଜବ୍ବର

en: Local network
or: ସ୍ଥାନିୟ ନେଟୱର୍କ

en: Windows Live Messenger
or: Window ର ଜୀବନ୍ତ ସନ୍ଦେଶପ୍ରେରକ

en: Telephony
or: ଟେଲିଫୋନୀ

en: Yahoo! Messenger
or: Yahoo! ସନ୍ଦେଶ ପ୍ରେରକ

en: Unexpected internal error: created contact was not found
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ତ୍ରୁଟି: ନିର୍ମିତ ସମ୍ପର୍କଟି ମିଳୁ ନାହିଁ

en: Google Circles
or: Google ବୃତ୍ତଗୁଡିକ

en: Local Contact
or: ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପର୍କ

en: You can link contacts by selecting them from the contacts list
or: ଆପଣ ହସ୍ତକୃତ ଭାବରେ ସମ୍ପର୍କ ତାଲିକାରୁ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ

en: Unlink
or: ଲିଙ୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

note: Refers to the type of the detail, could be Home, Work or Other for email, and the same * for phone numbers, addresses, etc.
en: Other
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ

note: List most specific first, always in upper case
en: Home
or: ମୂଳ ସ୍ଥାନ

en: Work
or: କାର୍ଯ୍ଯ

note: List most specific first, always in upper case
en: Personal
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ

note: List most specific first, always in upper case
en: Assistant
or: ସହକାରୀ

en: Work Fax
or: କାର୍ଯ୍ଯ ସ୍ଥଳ ଫ୍ୟାକ୍ସ

en: Callback
or: କଲ-ବେକ

en: Car
or: କାର

en: Company
or: କମ୍ପାନୀ

en: Home Fax
or: ଘର ଫ୍ଯାକ୍ସ

en: Mobile
or: ମୋବାଇଲ

en: Fax
or: ଫ୍ଯାକ୍ସ

en: Pager
or: ପେଜର

en: Radio
or: ରେଡିଓ

en: Telex
or: ଟେଲେକ୍ସ

en: No results matched search
or: ସନ୍ଧାନ ସହିତ କୌଣସି ଫଳାଫଳ ମିଶିଲା ନାହିଁ

en: Suggestions
or: ପ୍ରସ୍ତାବଗୁଡ଼ିକ

en: Other Contacts
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ

en: %d Selected | %d Selected
or[0]: %d ବଚ୍ଛିତ
or[1]: %d ବଚ୍ଛିତ

en: All Contacts
or: ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ

en: Editing %s
or: ସମ୍ପାଦନ କରୁଅଛି %s

en: Done
or: ସମାପ୍ତ

en: Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: %d contacts linked | %d contacts linked
or[0]: %dସମ୍ପର୍କ  ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଛି
or[1]: %d ସମ୍ପର୍କ  ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଛି

en: _Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ (_U)

en: %d contact deleted | %d contacts deleted
or[0]: %d ସମ୍ପର୍କ ଅପସାରିତ
or[1]: %d ସମ୍ପର୍କ ଅପସାରିତ

en: Contact deleted: "%s"
or: ଅପସାରିତ ସମ୍ପର୍କ: "%s"

en: %s linked to %s
or: %s ସହିତ %s ସଂଯୁକ୍ତ

en: %s linked to the contact
or: %s ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ

en: _Change Address Book...
or: ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_C)...

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)

en: Personal email
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଇମେଲ

en: Work email
or: କାର୍ଯ୍ଯ ସ୍ଥଳ  ଇମେଲ

en: Mobile phone
or: ମୋବାଇଲ ଫୋନ

en: Home phone
or: ଘର ଫୋନ

en: Work phone
or: କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳ ଫୋନ

en: Home address
or: ଘର ଠିକଣା

en: Work address
or: କାର୍ଯ୍ଯସ୍ଥଳ ଠିକଣା

en: Notes
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Type to search
or: ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଲେଖନ୍ତୁ

note: Link refers to the verb, from linking contacts together
en: Link
or: ଲିଙ୍କ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Loading
or: ଧାରଣ କରୁଅଛି

en: Add contact
or: ସମ୍ପର୍କ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Selection mode
or: ଚୟନ ପ୍ରକାର

en: Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Select Address Book
or: ଠିକଣା ପୁସ୍ତିକାକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Cancel setup
or: ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Setup complete
or: ସେଟ ଅପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: First-time setup done.
or: ପ୍ରଥମ ଥର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଛି।

en: Set to true when the user ran the first-time setup wizard.
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ୱିଜାର୍ଡ ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତ୍ୟ ସେଟ କରନ୍ତୁ।

en: View subset
or: ଦୃଶ୍ୟ ଉପସେଟ

en: View contacts subset
or: ସମ୍ପର୍କ ଉପସେଟକୁ ଦେଖନ୍ତୁ
