gnome-contacts master - en to sl translation catalogue (198 entries)

en: Contacts
sl: Stiki

en: Manage your contacts
sl: Upravljanje stikov

en: Contacts keeps and organize your contacts information. You can create, edit, delete and link together pieces of information about your contacts. Contacts aggregates the details from all your sources providing a centralized place for managing your contacts.
sl: Program omogoča urejanje in shranjevanje podatkov o stikih. Mogoče je urejati, ustvarjati, brisati in povezovati različne podatke. Program združuje podatke iz različnih virov in ponuja osrednje mesto za prikaz stikov.

en: Contacts will also integrate with online address books and automatically link contacts from different online sources.
sl: Stiki bodo povezani tudi z omrežnimi imeniki in bodo samodejno povezani med različnimi viri.

en: Contacts with no contacts
sl: Zbirke brez stikov

en: Contacts filled with contacts
sl: Zbirke z vpisanimi stiki

en: Contacts in selection mode
sl: Izbirni način stikov

en: Contacts setup view
sl: Nastavitveni način stikov

en: Contacts edit view
sl: Urejevalni način stikov

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
sl: Projekt GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: friends;address book;
sl: prijatelji;imenik;stiki;naslovi;vizitka;kontakt;poslovanje;contact;bff;

[ctx: shortcut window]
en: Overview
sl: Pregled

[ctx: shortcut window]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
sl: Odpre meni

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
sl: Pokaže okno lastnosti

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
sl: Ustvari stik

[ctx: shortcut window]
en: Search contacts
sl: Odpre okno iskalnika

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
sl: Seznam tipkovnih bližnjic

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Editing or creating a contact
sl: Urejanje oziroma ustvarjanje stika

[ctx: shortcut window]
en: Save current changes to contact
sl: Shrani spremembe k stiku

[ctx: shortcut window]
en: Cancel current changes for contact
sl: Prekliče spremembe stika

en: Select a new avatar
sl: Izbor nove slike podobe

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Done
sl: _Končano

en: Take a Picture…
sl: Zajemi sliko …

en: Select a File…
sl: Izbor datoteke …

en: Select a Contact
sl: Izbor stika

en: Change Addressbook
sl: Zamenjaj imenik

en: Change Avatar
sl: Spremeni podobo

en: Remove Avatar
sl: Odstrani podobo

en: Import Contacts
sl: Uvozi stike

en: _Import
sl: _Uvozi

en: Link Contacts
sl: Poveži stike

en: List Contacts By:
sl: Razvrsti stike:

en: First Name
sl: po imenu

en: Surname
sl: po priimku

en: Import From File…
sl: Uvozi iz datoteke …

en: Export All Contacts…
sl: Izvozi kot stike …

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Keyboard Shortcuts
sl: Tipkovne bližnjice

en: Help
sl: Pomoč

en: About Contacts
sl: O programu

en: Mark as Favorite
sl: Označi kot priljubljeno

en: Unmark as Favorite
sl: Odstrani oznako priljubljenosti

en: Share as QR Code
sl: Souporaba s kodo QR

en: Delete Contact
sl: Izbriši stik

en: Add New Contact
sl: Dodaj nov stik

en: Main Menu
sl: Glavni meni

en: Select Contacts
sl: Izbor stikov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Selection
sl: Prekliči izbor

en: Search contacts
sl: Iskanje stikov

en: Loading
sl: Nalaganje

note: Export refers to the verb
en: Export
sl: Izvozi

en: Export Selected Contacts
sl: Izvozi izbrane stike

note: Link refers to the verb, from linking contacts together
en: Link
sl: Povezava

en: Link Selected Contacts Together
sl: Poveži izbrane stike v skupino

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit Contact
sl: Uredi stike

en: Contact Menu
sl: Meni stikov

en: Done
sl: Končano

en: Address Books
sl: Imenik

en: Share Contact
sl: Pošlji podatke stika

en: QR Code
sl: Koda QR

en: Scan to Save
sl: Preberi za shranjevanje

en: Contacts Setup
sl: Nastavitev stikov

en: _Quit
sl: _Končaj

en: Cancel Setup And Quit
sl: Prekliči nastavitev in končaj

note: Translators: "Complete" is a verb here: a user finishes the setup by clicking this button
en: Complete setup
sl: Dokončana namestitev

en: Welcome
sl: Dobrodošli

en: Please select your main address book: this is where new contacts will be added. If you keep your contacts in an online account, you can add them using the online accounts settings.
sl: Najprej je treba izbrati osnovni imenik, kamor bodo vpisani stiki. Če želite urejati stike na poljubnem spletnem računu, morate najprej račun nastaviti in povezati s programom.

en: Show contact with this email address
sl: Pokaži stik s tem elektronskim naslovom

en: Show contact with this individual id
sl: Pokaži stik s tem ID

en: Show contacts with the given filter
sl: Pokaži stike, skladne s filtrom

en: Show the current version of Contacts
sl: Pokaži podrobnosti različice programa

en: Contact not found
sl: Stika ni mogoče najti

en: No contact with id %s found
sl: Stika z ID %s ni mogoče najti

en: _Close
sl: _Zapri

en: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011-2020 The Contacts Developers
sl: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011–2022 Razvijalci programa Stiki

en: No contact with email address %s found
sl: Stika z elektronskim naslovom %s ni mogoče najti

en: Primary address book not found
sl: Osnovnega imenika ni mogoče najti

en: Contacts can't find the configured primary address book. You might experience issues creating or editing contacts
sl: V programu ni nastavljenega osnovnega imenika. To lahko povzroči težave pri ustvarjanju in urejanju stikov.

en: Go To _Preferences
sl: Skoči med _možnosti

en: Select contact file
sl: Izbor datoteke stikov

en: Import
sl: Uvozi

en: vCard files
sl: Datoteke vCard

en: No Camera Detected
sl: Ni zaznane nobene kamere

en: Failed to set avatar
sl: Nastavljanje podobe je spodletelo

en: Browse for more pictures
sl: Brskanje med več slikami

en: _Open
sl: _Odpri

en: Image File
sl: Datoteka slike

en: Failed to set avatar.
sl: Podobe ni mogoče nastaviti.

en: Show More
sl: Pokaži več

en: Add email
sl: Elektronski naslov

en: Add phone number
sl: Dodaj telefonsko številko

en: Website
sl: Spletna stran

en: Full name
sl: Polno Ime

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: Birthday
sl: Rojstni dan

en: Remove birthday
sl: Odstrani rojstni dan

en: Set Birthday
sl: Nastavi rojstni dan

en: Organization
sl: Ustanova

en: Role
sl: Vloga

en: Label
sl: Oznaka

note: Create grid and labels
en: Day
sl: Dan

en: Month
sl: Mesec

en: Year
sl: Leto

en: _Set
sl: _Nastavi

en: Change Birthday
sl: Spremeni rojstni dan

en: Street
sl: Ulica

en: Extension
sl: Mednarodna številka

en: City
sl: Mesto

en: State/Province
sl: Regija / Provinca

en: Zip/Postal Code
sl: Poštna številka

en: PO box
sl: Poštni predal

en: Country
sl: Država

en: Favorites
sl: Priljubljeni stiki

en: All Contacts
sl: Vsi vpisani stiki

en: Send an email to %s
sl: Pošlji elektronsko pošto za %s

en: Visit website
sl: Obišči spletišče

en: Their birthday is today! 🎉
sl: Danes imajo rojstni dan! 🎉

en: Show on the map
sl: Pokaži na zemljevidu

en: Deleting %d contact | Deleting %d contacts
sl[0]: Poteka brisanje %d stikov
sl[1]: Poteka brisanje %d stika
sl[2]: Poteka brisanje %d stikov
sl[3]: Poteka brisanje %d stikov

note: Special-case the local address book
en: Local Address Book
sl: Krajevni imenik

en: Local Contact
sl: Krajevni stik

en: AOL Instant Messenger
sl: Hipna sporočila AOL

en: ICQ
sl: Koda ICQ

en: IRC
sl: Vzdevek IRC

en: Local network
sl: Krajevno omrežje

en: Windows Live Messenger
sl: Hipni sporočilnik Windows Live

en: Telephony
sl: Telefonija

en: An error occurred reading the selected file
sl: Prišlo je do napake med branjem izbrane datoteke

en: An error occurred reading the file '%s'
sl: Prišlo je do napake med branjem datoteke »%s«.

en: The imported file does not seem to contain any contacts
sl: V uvoženi datoteki ni podatkov o stikih

en: Found %u contact | Found %u contacts
sl[0]: Najdenih je %u stikov
sl[1]: Najden je %u stik
sl[2]: Najdena sta %u stika
sl[3]: Najdeni so %u stiki

en: Can't import: no contacts found
sl: Uvoz ni mogoč, ker ni najdenih podatkov stikov

en: By continuing, you will import %u contact | By continuing, you will import %u contacts
sl[0]: Z nadaljevanjem bo uvoženih %u stikov.
sl[1]: Z nadaljevanjem bo uvožen %u stik.
sl[2]: Z nadaljevanjem bosta uvožena %u stika.
sl[3]: Z nadaljevanjem bodo uvoženi %u stiki.

en: Linked %d contact | Linked %d contacts
sl[0]: Povezanih je %d stikov
sl[1]: Povezan je %d stik
sl[2]: Povezana sta %d stika
sl[3]: Povezani so %d stiki

en: Is this the same person as %s from %s?
sl: Ali je so tudi to podatki stika %s iz %s?

en: Is this the same person as %s?
sl: Ali so tudi to podatki stika %s?

en: %llu Selected | %llu Selected
sl[0]: %llu izbranih
sl[1]: %llu izbrana
sl[2]: %llu izbrani
sl[3]: %llu izbrane

en: _Add
sl: _Dodaj

en: Editing %s
sl: Urejanje stika %s

en: %d Selected | %d Selected
sl[0]: %d izbranih
sl[1]: %d izbran
sl[2]: %d izbrana
sl[3]: %d izbrani

en: _Undo
sl: _Razveljavi

en: New Contact
sl: Nov stik

en: Discard changes?
sl: Ali želite zavreči spremembe?

en: Changes which are not saved will be permanently lost.
sl: Spremembe, ki niso shranjene, bodo trajno izgubljene.

en: Discard
sl: Opusti

note: Open up a file chooser
en: Export to file
sl: Izvozi v datoteko

en: _Export
sl: _Izvozi

en: contacts.vcf
sl: stiki.vcf

en: Primary Address Book
sl: Osnovni imenik

en: New contacts will be added to the selected address book. You are able to view and edit contacts from other address books.
sl: Novi stiki bodo dodani v izbran imenik. Pregled in urejanje stikov bo mogoče tudi iz drugih imenikov.

en: _Online Accounts
sl: _Spletni računi

en: Open the Online Accounts panel in Settings
sl: Odpre okno spletnih računov med nastavitvami GNOME

en: Scan the QR code to save the contact <b>%s</b>.
sl: Preberi kodo QR za shranjevanje stika <b>%s</b>.

en: Unlinking contacts
sl: Nepovezani stiki

en: Postal addresses
sl: Poštni naslovi

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Avatar
sl: Ikona podobe

en: Unnamed Person
sl: Neimenovana oseba

en: Email addresses
sl: Elektronski naslovi

en: Instant Messaging addresses
sl: Naslovi za hipno sporočanje

en: Notes
sl: Opombe

en: Phone numbers
sl: Telefonske številke

note: TRANSLATORS: This is the role of a contact in an organisation (e.g. CEO)
en: Roles
sl: Vloge

note: TRANSLATORS: "$ROLE at $ORGANISATION", e.g. "CEO at Linux Inc."
en: %s at %s
sl: %s pri %s

note: TRANSLATORS: This is a field which contains a name decomposed in several parts, rather than a single freeform string for the full name
en: Structured name
sl: Oblikovno ime

en: Other
sl: Drugo

note: List most specific first, always in upper case
en: Home
sl: Domači

en: Work
sl: Službeni

note: List most specific first, always in upper case
en: Personal
sl: Osebni

note: List most specific first, always in upper case
en: Assistant
sl: Pomočnik

en: Work Fax
sl: Službeni faks

en: Callback
sl: Povratna številka

en: Car
sl: V avtu

en: Company
sl: Podjetje

en: Home Fax
sl: Domači faks

en: Mobile
sl: Mobilna

en: Fax
sl: Faks

en: Pager
sl: Pozivnik

en: Telex
sl: Teleks

note: To translators: TTY is Teletypewriter
en: TTY
sl: Teleprinter

en: URLs
sl: Naslovi URL

en: Importing contacts from '%s'
sl: Poteka uvažanje stikov iz datoteke »%s«

en: First-time setup done.
sl: Nastavitev ob prvem zagonu je končana.

en: Set to true after the user has run the first-time setup wizard.
sl: Potrdi nastavitev po prvem zagonu čarovnika.

en: Sort contacts on surname.
sl: Razvrsti stike po priimku.

en: If this is set to true, the list of contacts will be sorted on their surnames. Otherwise, it will be sorted on the first names of the contacts.
sl: Izbrana možnost določa, da bo seznam stikov razvrščen po priimkih, sicer pa je razvrščen po imenu stika.

en: The default height of the contacts window.
sl: Privzeta višina okna stikov.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the height of the window.
sl: V kolikor okna uporabnik še ni prilagajal, bo nastavitev uporabljena kot začetna višina okna stikov.

en: The default width of the contacts window.
sl: Privzeta širina okna stikov.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the width of the window.
sl: V kolikor okna uporabnik še ni prilagajal, bo nastavitev uporabljena kot začetna širina okna stikov.

en: Is the window maximized?
sl: Ali je okno razpeto?

en: Stores if the window is currently maximized.
sl: Shrani nastavitev trenutno razpetega okna.

en: Is the window fullscreen
sl: Ali je okno razpeto
