gnome-control-center - en to cs translation catalogue (1948 entries)

en: App is not sandboxed
cs: Aplikace není v izolovaném prostředí

en: System Bus
cs: Systémová sběrnice

en: Full access
cs: Plný přístup

en: Session Bus
cs: Sběrnice sezení

en: Devices
cs: Zařízení

en: Full access to /dev
cs: Úplný přístup k /dev

en: Network
cs: Síť

en: Has network access
cs: Má přístup k síti

en: Home
cs: Domů

en: Read-only
cs: Jen ke čtení

en: File System
cs: Souborový systém

en: Settings
cs: Nastavení

en: Can change settings
cs: Nastavení lze měnit

en: <b>%s</b> requires access to the following system resources. To stop this access, the app must be removed.
cs: Aplikace <b>%s</b> požaduje přístup k následujícím systémovým zdrojům. Pro zastavení tohoto přístupu musí být aplikace odebrána.

en: %u file and link type that is opened by the app | %u file and link types that are opened by the app
cs[0]: %u typ souboru a odkazu, který otevírá tato aplikace
cs[1]: %u typy souborů a odkazů, které otevírá tato aplikace
cs[2]: %u typů souborů a odkazů, které otevírá tato aplikace

en: <b>%s</b> is used to open the following types of files and links.
cs: <b>%s</b> se používá k otevření následujících typů souborů a odkazů.

note: Translators: '%s' is the formatted size, e.g. "26.2 MB"
en: %s of disk space used
cs: Z místa na disku je využito %s

en: Apps
cs: Aplikace

en: Search apps
cs: hledat aplikace

en: _Default Apps
cs: _Výchozí aplikace

en: No Apps Found
cs: Nenalezeny žádné aplikace

en: _Find in Software
cs: Najít v So_ftware

en: Default Apps
cs: Výchozí aplikace

en: Removable Media
cs: Výměnná média

en: Automat_ically Launch Apps
cs: Automat_icky spouštět aplikace

en: Start apps when media is connected or inserted
cs: Spustit aplikace po připojení nebo vložení média

en: App Settings
cs: Nastavení aplikací

en: App settings cannot be fully enforced for apps which are not sandboxed. These apps may use permissions which are not shown.
cs: Nastavení aplikací nelze plně vynutit u aplikací, které nejsou v izolovaném prostoru. Tyto aplikace mohou používat oprávnění, která nejsou zobrazena.

en: _Open
cs: _Otevřít

en: App _Details
cs: Po_drobnosti o aplikaci

en: Permissions
cs: Oprávnění

note: Translators: This row shows/sets whether the app shown in this page can add results to the GNOME Shell search results. Internally this enables/disables the app's Shell Search Provider
en: _Search
cs: _Hledat

en: Receive system searches and send results
cs: Přijímat od systému požadavky na hledání a předávat výsledky

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. translators: * The device has been disabled
en: Disabled
cs: Vypnuto

en: _Notifications
cs: _Upozornění

en: Show system notifications
cs: Zobrazovat systémová upozornění

en: _Run in Background
cs: _Běh na pozadí

en: Allow activity when the app is closed
cs: Povolit činnost, i když je aplikace zavřená

en: Scr_eenshots
cs: _Snímky obrazovky

en: Take pictures of the screen at any time
cs: Kdykoliv pořizovat snímky obrazovky

en: Change _Wallpaper
cs: Změnit _tapetu

en: Change the desktop wallpaper
cs: Měnit tapetu na ploše

en: So_unds
cs: Zv_uky

en: Reproduce sounds
cs: Produkovat zvuky

en: _Inhibit Shortcuts
cs: _Blokovat klávesové zkratky

en: Block standard keyboard shortcuts
cs: Znemožňovat použití standardních klávesových zkratek

en: Camera
cs: Kamera

en: Take pictures with the camera
cs: Pořizovat obrázky pomocí kamery

en: C_amera
cs: K_amera

en: _Microphone
cs: _Mikrofon

en: Record audio with the microphone
cs: Nahrávat zvuk pomocí mikrofonu

en: _Location Services
cs: Služby určování po_lohy

en: Access device location data
cs: Přistupovat k údajům o zeměpisné poloze zařízení

en: Re_quired Access
cs: Poža_dovaný přístup

en: System access that is required by the app
cs: Přístup k systému, který tato aplikace požaduje.

en: General
cs: Obecné

en: _File &amp; Link Associations
cs: Přiřazené _soubory a odkazy

en: S_torage
cs: Úložiš_tě

en: Required Access
cs: Požadovaný přístup

en: File & Link Associations
cs: Přiřazené soubory a odkazy

en: File Types
cs: Typy souborů

en: Link Types
cs: Typy odkazů

en: _Reset
cs: _Původní

en: Storage
cs: Úložiště

en: How much disk space this app is occupying with app data and caches
cs: Kolik místa na disku tato aplikace zabírá, včetně dat a mezipamětí

en: App
cs: Aplikace

en: Cache
cs: Mezipaměť

en: <b>Total</b>
cs: <b>Celkem</b>

en: _Clear Cache
cs: _Vyprázdnit mezipaměť

en: _Mail
cs: _Pošta

en: _Calendar
cs: _Kalendář

en: M_usic
cs: H_udba

en: _Photos
cs: _Fotografie

note: Translators: This is a telephone call
en: Ca_lls
cs: Vo_lání

en: Ask what to do
cs: Zeptat se na další postup

en: Do nothing
cs: Nic nedělat

en: Open folder
cs: Otevřít složku

en: Select an app for audio CDs
cs: Vyberte aplikaci pro zvuková CD

en: Select an app for video DVDs
cs: Vyberte aplikaci pro DVD s videem

en: Select an app to run when a music player is connected
cs: Vyberte aplikaci, která má být spuštěna po připojení hudebního přehrávače

en: Select an app to run when a camera is connected
cs: Vyberte aplikaci, která má být spuštěna po připojení fotoaparátu

en: Select an app for software CDs
cs: Vyberte aplikaci pro CD se softwarem

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info * strings, just here to fix capitalization of the English originals. * If the shared-mime-info translation works for your language, * simply leave these untranslated.
en: audio DVD
cs: zvukové DVD

en: blank Blu-ray disc
cs: prázdný disk Blu-ray

en: blank CD disc
cs: prázdný disk CD

en: blank DVD disc
cs: prázdný disk DVD

en: blank HD DVD disc
cs: prázdný disk HD DVD

en: Blu-ray video disc
cs: videodisk Blu-ray

en: e-book reader
cs: čtečka elektronických knih

en: HD DVD video disc
cs: videodisk HD DVD

en: Windows software
cs: Software Windows

en: CD _Audio
cs: Zvukové _CD

en: _DVD Video
cs: Videodisk _DVD

en: Music Pla_yer
cs: _Hudební přehrávač

en: P_hotos
cs: _Fotografie

en: _Other Media
cs: _Ostatní média

en: Select how other media should be handled
cs: Vyberte, jak by měla být obsluhována ostatní média

en: Other Media
cs: Ostatní média

en: _Type
cs: _Typ

en: _Action
cs: Č_innost

en: Add user accounts and change passwords
cs: Přidávat uživatelské účty a měnit hesla

en: Play and record sound
cs: Přehrávat a nahrávat zvuk

en: Play audio
cs: Přehrávat zvuk

en: Record audio
cs: Nahrávat zvuk

en: Detect network devices using mDNS/DNS-SD (Bonjour/zeroconf)
cs: Detekovat síťová zařízení pomocí mDNS/DNS-SD (Bonjour/zeroconf)

en: Access bluetooth hardware directly
cs: Přímo přistupovat k hardwaru bluetooth

en: Use bluetooth devices
cs: Používat zařízení bluetooth

en: Use your camera
cs: Používat kameru

en: Print documents
cs: Tisk dokumentů

en: Use any connected joystick
cs: Používat jakýkoli připojený joystick

en: Allow connecting to the Docker service
cs: Povolit připojení ke službě Docker

en: Configure network firewall
cs: Nastavit síťový firewall

en: Setup and use privileged FUSE filesystems
cs: Nastavovat a používat privilegované souborové systémy FUSE

en: Update firmware on this device
cs: Aktualizovat firmware na tomto zařízení

en: Access hardware information
cs: Přistupovat k informacím o hardwaru

en: Provide entropy to hardware random number generator
cs: Poskytovat entropii hardwarovému generátoru náhodných čísel

en: Use hardware-generated random numbers
cs: Používat hardwarově generovaná náhodná čísla

en: Access files in your home folder
cs: Přistupovat k souborům ve vaší domovské složce

en: Access libvirt service
cs: Přistupovat ke službě libvirt

en: Change system language and region settings
cs: Měnit systémový jazyk a nastavení oblasti

en: Change location settings and providers
cs: Měnit nastavení a poskytovatele polohy

en: Access your location
cs: Přistupovat k vaší poloze

en: Read system and application logs
cs: Číst protokoly systému a aplikací

en: Access LXD service
cs: Přistupovat ke službe LXD

en: Use and configure modems
cs: Používat a nastavovat modemy

en: Read system mount information and disk quotas
cs: Číst informace o připojeních systémových oddílů a diskových kvótách

en: Control music and video players
cs: Ovládat přehrávače hudby a videa

en: Change low-level network settings
cs: Změnit nízkoúrovňová nastavení sítě

en: Access the NetworkManager service to read and change network settings
cs: Přistupovat ke službě NetworkManager pro čtení a změnu nastavení sítě

en: Read access to network settings
cs: Číst nastavení sítě

en: Change network settings
cs: Měnit nastavení sítě

en: Read network settings
cs: Číst nastavení sítě

en: Access the ofono service to read and change network settings for mobile telephony
cs: Přistupovat ke službě ofono pro čtení a změnu nastavení sítě mobilní telefonie

en: Control Open vSwitch hardware
cs: Ovládat hardware Open vSwitch

en: Read from CD/DVD
cs: Číst z CD/DVD

en: Read, add, change, or remove saved passwords
cs: Číst, přidávat, měnit nebo odebírat uložená hesla

en: Access pppd and ppp devices for configuring Point-to-Point Protocol connections
cs: Přistupovat k zařízením pppd a ppp pro konfiguraci připojení protokolu Point-to-Point

en: Pause or end any process on the system
cs: Pozastavit nebo ukončit jakýkoli proces v systému

en: Access USB hardware directly
cs: Přímo přistupovat k hardwaru USB

en: Read/write files on removable storage devices
cs: Číst/zapisovat soubory na vyměnitelných úložných zařízeních

en: Prevent screen sleep/lock
cs: Zabránit spánku/uzamčení obrazovky

en: Access serial port hardware
cs: Přistupovat k hardwaru sériového portu

en: Restart or power off the device
cs: Restartovat nebo vypnout zařízení

en: Install, remove and configure software
cs: Instalovat, odebírat a nastavovat software

en: Access Storage Framework service
cs: Přistupovat ke službě Storage Framework

en: Read process and system information
cs: Číst informace o procesech a systému

en: Monitor and control any running program
cs: Sledovat a řídit jakýkoli běžící program

en: Change the date and time
cs: Změnit datum a čas

en: Change time server settings
cs: Změnit nastavení časového serveru

en: Change the time zone
cs: Změnit časové pásmo

en: Access the UDisks2 service for configuring disks and removable media
cs: Přistupovat ke službě UDisks2 pro konfiguraci disků a vyměnitelných médií

en: Access energy usage data
cs: Přistupovat k údajům o spotřebě energie

en: Read/write access to U2F devices exposed
cs: Číst z/zapisovat na vystavená zařízení U2F

en: Control various app permissions and settings
cs: Určit různorodá oprávnění a nastavení aplikací

note: Translators: Search terms to find the Apps panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;flatpak;permission;setting;default;preferred;media;autorun;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;device;system;
cs: aplikace;flatpak;oprávnění;nastavení;výchozí;preferovaný;preferovaná;preferované;upřednostňovaný;upřednostňovaná;upřednostňované;média;médium;automatické spuštění;cd;dvd;usb;zvuk;audio;video;disk;výměnný;výměnná;výměnné;vyměnitelný;vyměnitelná;vyměnitelné;zařízení;systém;

en: Remove Background
cs: Odstranit pozadí

en: Select a picture
cs: Vyběr obrázku

en: multiple sizes
cs: více velikostí

en: No Desktop Background
cs: Bez pozadí pracovní plochy

en: Current background
cs: Aktuální pozadí

en: Style
cs: Styl

en: _Default
cs: _Výchozí

en: Da_rk
cs: _Tmavý

en: Background
cs: Pozadí

en: _Add Picture…
cs: _Přidat obrázek…

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Change your background image or the UI colors
cs: Změnit obrázek na pozadí nebo barvy uživatelského rozhraní

note: Translators: Search terms to find the Appearance panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Background;Wallpaper;Screen;Desktop;Style;Light;Dark;Appearance;
cs: pozadí;tapeta;obrazovka;plocha;styl;světlý;tmavý;vzhled;

en: Enable
cs: Povolit

en: No Bluetooth Found
cs: Nebylo nalezeno žádné Bluetooth

en: Plug in a dongle to use Bluetooth
cs: Připojte adaptér, aby šlo používat Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
cs: Bluetooth vypnuto

en: Turn on to connect devices and receive file transfers
cs: Zapněte jej, aby se připojila zařízení a mohly přenášet soubory

en: Airplane Mode is On
cs: Režim „letadlo“ je zapnutý

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on
cs: Když je zapnutý režim „letadlo“, je Bluetooth zakázané

en: _Turn Off Airplane Mode
cs: Vypnou_t režim „letadlo“

en: Hardware Airplane Mode is On
cs: Hardwarový režim „letadlo“ je zapnutý

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth
cs: Vypněte přepínač režimu „letadlo“, aby se povolilo Bluetooth

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
cs: Zapnout a vypnout Bluetooth a připojit se k zařízením

note: Translators: Search terms to find the Bluetooth panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;bluetooth;obex;
cs: sdílet;sdílení;bluetooth;obex;

note: TRANSLATORS: The user has to attach the sensor to the screen
en: Place your calibration device over the square and press “Start”
cs: Umístěte kalibrační zařízení na čtverec a zmáčkněte „Začít“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
cs: Posuňte kalibrační zařízení do kalibrační pozice a zmáčkněte „Pokračovat“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
cs: Posuňte kalibrační zařízení do pozice na povrchu a zmáčkněte „Pokračovat“

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
cs: Zavřete víko notebooku

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
cs: Došlo k vnitřní chybě, z které už se nelze obnovit.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
cs: Nástroje vyžadované pro kalibraci nejsou nainstalované.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
cs: Profil nemohl být vygenerován.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
cs: Cílový bílý bod nebyl dosažitelný.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
cs: Dokončeno!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
cs: Kalibrace selhala!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
cs: Můžete oddělat kalibrační zařízení.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
cs: Zamezte otřesům kalibračního zařízení během procesu kalibrace

en: Display Calibration
cs: Kalibrace displeje

en: _Cancel
cs: _Zrušit

note: This starts the calibration process
en: _Start
cs: Z_ačít

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
cs: _Pokračovat

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
cs: _Hotovo

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
cs: Obrazovka notebooku

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
cs: Zabudovaná webkamera

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
cs: Monitor %s

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
cs: Skener %s

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
cs: Fotoaparát %s

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
cs: Tiskárna %s

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
cs: Webová kamera %s

en: Enable color management for %s
cs: Povolit správu barev pro %s

en: Show color profiles for %s
cs: Zobrazit barevné profily pro %s

note: not calibrated
en: Not calibrated
cs: Nezkalibrováno

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
cs: Výchozí:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
cs: Prostor barev:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
cs: Testovací profil:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
cs: Výběr souboru s profilem ICC

en: Import
cs: Importovat

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
cs: Podporované profily ICC

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
cs: Všechny soubory

en: Screen
cs: Obrazovka

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
cs: Uložit profil

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
cs: Vytvořit barevný profil pro vybrané zařízení

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
cs: Měřící sonda nebyla nalezena. Zkontrolujte prosím, zda je správně připojena a zapnutá.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
cs: Měřící sonda nepodporuje profilování tiskáren.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
cs: Typ zařízení není v současnosti podporován.

note: Translators: This will be presented as the text of a link to the documentation translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
cs: Dozvědět se více

note: Translators: %s is a link to the documentation with the label "Learn more"
en: Each device needs an up to date color profile to be color managed. %s
cs: Aby u jednotlivých zařízení byla uplatněna správa barev, potřebují aktuální barevné profily. %s

en: Screen Calibration
cs: Kalibrace obrazovky

en: Calibration Quality
cs: Kvalita kalibrace

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
cs: Kalibrace vytvoří profil, který můžete použít pro barevnou správu vaší obrazovky. Čím více času strávíte kalibrací, tím vyšší kvalitu profil bude mít.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
cs: Během kalibrace nebudete moci počítač používat.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
cs: Kvalita

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
cs: Odhadovaný čas

en: Calibration Device
cs: Kalibrační zařízení

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
cs: Vyberte senzorové zařízení, které chcete použít pro kalibraci.

en: Display Type
cs: Typ displeje

en: Select the type of display that is connected.
cs: Vyberte typ displeje, který je připojený.

en: Profile Whitepoint
cs: Profilový bílý bod

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
cs: Vyberte cílový bílý bod na obrazovce. Většina displejů by měla být kalibrována na luminaci D65.

en: Display Brightness
cs: Jas displeje

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
cs: Nastavte prosím displej na jas, který běžně používáte. Správa barev bude nejpřesnější právě na této hladině jasu.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
cs: Alternativně můžete použít hladinu jasu, která je použitá v jiném profilu pro toto zařízení.

en: Profile Name
cs: Název profilu

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
cs: Barevný profil můžete použít i na jiných počítačích, nebo můžete dokonce vytvořit profily pro různé světelné podmínky.

en: Profile Name:
cs: Název profilu:

en: Summary
cs: Souhrn

en: Profile successfully created!
cs: Profil úspěšně vytvořen!

en: Copy profile
cs: Kopírovat profil

en: Requires writable media
cs: Vyžaduje zapisovatelné médium

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
cs: Tyto instrukce, jak použít profil na systémech <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> a <a href="windows">Microsoft Windows</a>, pro vás mohou být užitečné.

en: Add Profile
cs: Přidání profilu

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
cs: Zjištěny problémy. Profil nemusí fungovat správně. <a href="">Zobrazit podrobnosti.</a>

en: _Import File…
cs: _Importovat soubor…

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Set for all users
cs: Pro _všechny uživatele

en: Set this profile for all users on this computer
cs: Nastavit tento profil pro všechny uživatele tohoto počítače

en: _Enable
cs: Povo_lit

en: _Add profile
cs: Přid_at profil

en: _Calibrate…
cs: _Kalibrovat…

en: Calibrate the device
cs: Kalibrovat zařízení

en: _Remove profile
cs: Odeb_rat profil

en: _View details
cs: _Zobrazit detaily

en: Unable to detect any devices that can be color managed
cs: Nelze najít žádná zařízení, u kterých lze provádět správu barev

en: Projector
cs: Projektor

en: LCD (CCFL backlight)
cs: LCD (podsvětlení výbojkami CCFL)

en: LCD (RGB LED backlight)
cs: LCD (podsvětlení RGB LED)

en: LCD (white LED backlight)
cs: LCD (podsvětlení bílými LED)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
cs: Široký gamut LCD (podsvětlení výbojkami CCFL)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
cs: Široký gamut LCD (podsvětlení RGB LED)

[ctx: Calibration quality]
en: High
cs: Vysoká

en: 40 minutes
cs: 40 minut

[ctx: Calibration quality]
en: Medium
cs: Střední

en: 30 minutes
cs: 30 minut

[ctx: Calibration quality]
en: Low
cs: Nízká

en: 15 minutes
cs: 15 minut

en: Native to display
cs: Nativní pro zobrazení

en: D50 (Printing and publishing)
cs: D50 (tisk a publikování)

en: D65 (Photography and graphics)
cs: D65 (fotografie a grafika)

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
cs: Standardní rozsah

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
cs: Testovací profil

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
cs: Automatický

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
cs: Nízká kvalita

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
cs: Střední kvalita

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
cs: Vysoká kvalita

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
cs: Výchozí RGB

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
cs: Výchozí CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
cs: Výchozí odstíny šedé

en: Vendor supplied factory calibration data
cs: Výrobce dodal tovární kalibrační data

en: Full-screen display correction not possible with this profile
cs: Celoobrazovková korekce není s tímto profilem možná

en: This profile may no longer be accurate
cs: Tento profil už nemusí být přesný

en: Color
cs: Barevnost

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
cs: Kalibrovat barvy zařízení, jako jsou obrazovky, kamery nebo tiskárny

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
cs: barvy;ICC;profil;kalibrace;tiskárna;obrazovka;displej;

en: Other…
cs: Ostatní…

en: Select Language
cs: Výběr jazyka

en: _Select
cs: _Vybrat

en: Language or country
cs: jazyk nebo země

en: No languages found
cs: Žádné jazyky nebyly nenalezeny

en: More…
cs: Více…

en: More Information
cs: Více informací

en: Error: some settings cannot be unlocked
cs: Chyba: některá nastavení nelze odemknout

en: Unlock to Change Settings
cs: Odemkněte, abyste mohli měnit nastavení

en: _Unlock…
cs: Odemkno_ut…

en: Increment Hour
cs: Přidat hodinu

en: Increment Minute
cs: Přidat minutu

en: Time
cs: Čas

en: Decrement Hour
cs: Ubrat hodinu

en: Decrement Minute
cs: Ubrat minutu

en: Today
cs: dnes

en: Yesterday
cs: včera

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24".
en: %b %e
cs: %e. %B

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
cs: %e. %B %Y

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodiny
cs[1]: %d hodin
cs[2]: %d hodin

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuty
cs[1]: %d minut
cs[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
cs[0]: %d sekundy
cs[1]: %d sekund
cs[2]: %d sekund

note: 0 seconds
en: 0 seconds
cs: 0 sekund

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
cs: Přístupový bod

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Apply Changes?
cs: Použít změny?

en: Changes Cannot be Applied
cs: Změny nelze použít

en: This could be due to hardware limitations.
cs: Může to být dáno omezeními hardwaru.

en: Displays
cs: Displeje

en: _Apply
cs: _Použít

en: Display Settings Disabled
cs: Nastavení displeje jsou zakázána

en: Multiple Displays
cs: Více displejů

note: 'Join' as in 'Join displays'
en: _Join
cs: Spo_jit

en: _Mirror
cs: _Duplikovat

en: Contains top bar and Activities
cs: Obsahuje horní lištu a Činnosti

en: _Primary Display
cs: Hlavní dis_plej

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: _Night Light
cs: _Noční světlo

en: Night Light
cs: Noční světlo

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
cs: Na šířku

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
cs: Na výšku vpravo

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
cs: Na výšku vlevo

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
cs: Na šířku (překlopené)

note: Translators: * 1. "Variable" is an adjective that refers to the refresh rate * 2. The formatting sequence is a range separated by an en-dash *    (unicode "\u2013"). For example: "Variable (48–144.97 Hz)"
en: Variable (%d–%.2lf Hz)
cs: Variabilní (%d – %.2lf Hz)

note: Translators: "Variable" is an adjective that refers to the refresh rate
en: Variable (up to %.2lf Hz)
cs: Variabilní (do %.2lf Hz)

[ctx: display setting]
en: _Orientation
cs: _Orientace

[ctx: display setting]
en: _Resolution
cs: _Rozlišení

en: R_efresh Rate
cs: Obnovovací fr_ekvence

en: _Variable Refresh Rate
cs: _Variabilní obnovovací frekvence

en: Re_fresh Rate
cs: Obnovovací _frekvence

en: Adjust for _TV
cs: Přizpůsobit pro _TV

[ctx: display setting]
en: _Scale
cs: Š_kálovat

en: Night Light cannot be used from a virtual machine.
cs: Noční světlo není možné využívat z virtuálního stroje.

en: Night Light Unavailable
cs: Noční světlo nedostupné

en: This could be the result of the graphics driver being used, or the desktop being used remotely
cs: Může to být způsobeno používaným grafickým ovladačem, nebo je uživatelské prostředí používáno vzdáleně.

note: Inhibit the redshift functionality until the next day starts
en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
cs: Dočasně vypnout do zítřka

note: This cancels the redshift inhibit.
en: Restart Filter
cs: Restartovat filtr

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
cs: Noční světlo dělá barvy obrazovky teplejší. To pomáhá zabránit únavě očí a nespavosti.

en: _Schedule
cs: _Plánování

en: Sunset to Sunrise
cs: Od soumraku do úsvitu

en: Manual Schedule
cs: Ruční plánování

en: _Times
cs: Č_as

en: From
cs: Od

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

note: This is the short form for the time period in the morning
en: AM
cs: dop.

note: This is the short form for the time period in the afternoon
en: PM
cs: odp.

en: To
cs: Do

en: _Color Temperature
cs: _Barevná teplota

en: Use Night Light and choose how to use connected monitors and projectors
cs: Použijte noční světlo a zvolte, jak se mají používat připojené monitory a projektory

note: Translators: Search terms to find the Displays panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
cs: panel;projektor;xrandr;obrazovka;rozlišení;obnovovací frekvence;monitor;displej;noc;tma;světlo;modrá;červený;posuv;posun;barva;rozbřesk;soumrak;východ;západ;slunce;

en: Sound and Media
cs: Zvuk a média

en: Volume mute/unmute
cs: Vypnout/zapnout zvuk

en: Volume down
cs: Snížit hlasitost

en: Volume up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Microphone mute/unmute
cs: Vypnout/zapnout mikrofon

en: Launch media player
cs: Spustit multimediální přehrávač

en: Play (or play/pause)
cs: Přehrát (nebo přehrát/pozastavit)

en: Pause playback
cs: Pozastavit přehrávání

en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

en: Previous track
cs: Předchozí stopa

en: Next track
cs: Následující stopa

en: Eject
cs: Vysunout

en: Typing
cs: Psaní

en: Switch to next input source
cs: Přepnout na další vstupní zdroj

en: Switch to previous input source
cs: Přepnout na předchozí vstupní zdroj

en: Launchers
cs: Spouštěče

en: Launch help browser
cs: Spustit prohlížeč nápovědy

en: Launch calculator
cs: Spustit kalkulačku

en: Launch email client
cs: Spustit poštovního klienta

en: Launch web browser
cs: Spustit webový prohlížeč

en: Home folder
cs: Domovská složka

note: Translators: this is a verb. Translators: "Search" should be phrased as a verb (in both "Name" and "Keywords" fields).
en: Search
cs: Hledat

[ctx: keybinding]
en: Search
cs: Hledat

en: System
cs: Systém

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Lock screen
cs: Uzamknout obrazovku

en: Accessibility
cs: Přístupnost

en: Turn zoom on or off
cs: Zapnout nebo vypnout přiblížení

en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom out
cs: Oddálit

en: Turn screen reader on or off
cs: Zapnout nebo vypnout čtení obrazovky

en: Turn on-screen keyboard on or off
cs: Zapnout nebo vypnout klávesnici na obrazovce

en: Increase text size
cs: Zvětšit velikost textu

en: Decrease text size
cs: Zmenšit velikost textu

en: High contrast on or off
cs: Zapnout nebo vypnout vysoký kontrast

en: No input sources found
cs: Žádné vstupní zdroje nenalezeny

[ctx: Input Source]
en: Other
cs: Další

en: Add Input Source
cs: Přidání vstupního zdroje

en: Input methods can’t be used on the login screen
cs: Vstupní metody nemohou být použity na přihlašovací obrazovce

en: No input source selected
cs: Není vybrán žádný vstupní zdroj

en: _Add Input Source…
cs: Přid_at vstupní zdroj…

en: View More
cs: Zobrazit více

en: Move Up
cs: Posunout výš

en: Move Down
cs: Posunout níž

en: Preferences
cs: Předvolby

en: View Keyboard Layout
cs: Zobrazit rozložení klávesnice

en: Remove
cs: Odebrat

en: Custom Shortcuts
cs: Vlastní klávesové zkratky

en: Alternate Characters Key
cs: Klávesa alternativních znaků

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
cs: Klávesu alternativních znaků můžete použít, když chcete zadávat některé speciální znaky. Někdy můžete tyto znaky najít jako doplňující popisek přímo na klávesách klávesnice.

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
cs: levý Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
cs: pravý Alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
cs: levý Super

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
cs: pravý Super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
cs: Mmnu

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
cs: pravý Ctrl

en: Compose Key
cs: Compose

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
cs: Klávesa Compose umožňuje zadávání široké škály různých znaků. Používá se tak, že zmáčknete Compose a po té posloupnost znaků. Například klávesa Compse následovaná znaky <b>C</b> a <b>o</b> vloží <b>©</b>, <b>r</b> následované <b>'</b> vloží <b>ŕ</b>.

[ctx: keyboard key]
en: Left Ctrl
cs: levý Ctrl

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
cs: Vstupní zdroje můžete přepínat pomocí klávesové zkratky %s.
    Tu můžete změněnit v nastavení klávesových zkratek.

en: Input Sources
cs: Vstupní zdroje

en: Includes keyboard layouts and input methods
cs: Zahrnuje rozložení klávesnice a metody zadávání

en: Input Source Switching
cs: Přepínání vstupního zdroje

en: Use the _same source for all windows
cs: Použít _stejný zdroj pro všechna okna

en: Switch input sources _individually for each window
cs: Přepínat vstupní zdroje samostatně pro jednotl_ivá okna

en: Special Character Entry
cs: Psaní speciálních znaků

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard
cs: Způsoby zadávání symbolů a variant písmen pomocí klávesnice

en: A_lternate Characters Key
cs: Klávesa a_lternativních znaků

en: _Compose Key
cs: _Compose

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: _View and Customize Shortcuts
cs: Zobrazit a přizpůsobit klá_vesové zkratky

en: Reset All Shortcuts?
cs: Vrátit všechny klávesové zkratky na výchozí?

en: All changes to keyboard shortcuts will be lost.
cs: Veškeré změny v klávesových zkratkách budou ztraceny.

en: _Reset All
cs: Všechny na _výchozí

en: Search shortcuts
cs: hledat zkratky

en: Search Shortcuts
cs: hledat zkratky

en: _Reset All…
cs: Všechny na _výchozí…

en: No keyboard shortcut found
cs: Nebyla nalezena žádná klávesová zkratka

en: Try a different search
cs: Zkuste jiné hledání

en: Add Custom Shortcuts
cs: Přidání vlastních klávesových zkratek

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more
cs: Nastavte si vlastní klávesové zkratky pro spouštění aplikací, provádění skriptů a další věci

en: _Add Shortcut…
cs: Přid_at klávesovou zkratku…

note: TRANSLATORS: Don't translate/transliterate <b>%s</b>, which is the accelerator used
en: <b>%s</b> is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
cs: <b>%s</b> se již používá pro činnost „%s“. Pokud ji nahradíte, bude klávesová zkratka pro činnost „%s“ zakázána

en: Enter the new shortcut
cs: Zadejte novou klávesovou zkratku

en: Set Custom Shortcut
cs: Nastavení vlastní klávesové zkratky

en: Set Shortcut
cs: Nastavit zkratku

note: Setup the top label * TRANSLATORS: %s is replaced with a description of the keyboard shortcut, * don't translate/transliterate <b>%s</b>
en: Enter new shortcut to change <b>%s</b>
cs: Zadejte novou zkratku pro změnu <b>%s</b>

en: Add Custom Shortcut
cs: Přidání vlastní klávesové zkratky

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: Re_place
cs: Na_hradit

en: _Set
cs: Nas_tavit

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut
cs: Zmáčknutím Esc přerušíte, zmáčknutím Backspace zakážete klávesovou zkratku

en: Reset
cs: Výchozí

en: Name
cs: Název

en: Command
cs: Příkaz

en: Shortcut
cs: Klávesová zkratka

note: Translators: This is a mark in the Grayscale scale
en: None
cs: Žádná

en: _Set Shortcut…
cs: Na_stavit klávesovou zkratku…

en: %d modified | %d modified
cs[0]: %d změněná
cs[1]: %d změněné
cs[2]: %d změněných

en: Add a Shortcut
cs: Přidat klávesovou zkratku

en: Reset the shortcut to its default value
cs: Vrátit klávesovou zkratku na výchozí

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
cs: Změnit klávesové zkratky a nastavit předvolby pro psaní, rozložení klávesnice a vstupních zdrojů.

note: Translators: Search terms to find the Keyboard panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;Hotkey;Compose;Character;
cs: klávesová zkratka;zkratka;pracovní plocha;okno;změnit velikost;změna velikosti;přiblížit;přiblížení;zvětšit;zmenšit;kontrast;vstup;zdroj;zámek;zamknout;hlasitost;napsat;znak;

en: _Mouse
cs: _Myš

en: Primary Button
cs: Hlavní tlačítko

en: Order of physical buttons on mice and touchpads
cs: Pořadí fyzických tlačítek myši a touchpadu

en: _Left
cs: _Levé

en: _Right
cs: P_ravé

en: Mouse
cs: Myš

en: Po_inter Speed
cs: Rychlost uk_azatele

en: Pointer Speed
cs: Rychlost ukazatele

en: Slow
cs: Pomalá

en: Fast
cs: Rychlá

en: Mouse _Acceleration
cs: _Zrychlení myši

en: Recommended for most users and applications
cs: Doporučeno pro většinu uživatelů a aplikací

en: Turning mouse acceleration off can allow faster and more precise movements, but can also make the mouse more difficult to use.
cs: Vypnutí zrychlení myši umožňuje rychlejší a přesnější pohyby, ale také může ztížit používání myši.

en: Scroll Direction
cs: Směr posouvání

en: Tra_ditional
cs: Tra_diční

en: Scrolling moves the view
cs: Posouvá se zobrazení

en: _Natural
cs: _Přirozený

en: Scrolling moves the content
cs: Posouvá se obsah

en: Test _Settings
cs: Vyzkoušet na_stavení

en: Test Mouse and Touchpad Settings
cs: Vyzkoušet nastavení myši a touchpadu

en: _Disable Touchpad While Typing
cs: _Zakázat touchpad během psaní

en: Pointer speed
cs: Rychlost ukazatele

en: Clicking
cs: Klikání

en: Secondary Click
cs: Druhé kliknutí

en: Two Finger Push
cs: Stisk dvěma prsty

en: Push anywhere with 2 fingers
cs: Zatlačte kdekoli pomocí 2 prstů

en: Corner Push
cs: Rohový stisk

en: Push with a single finger in the corner
cs: Zatlačte jedním prstem do rohu

en: T_ap to Click
cs: Kliknutí k_lepnutím

en: Quickly touch the touchpad to click
cs: Kliknutí rychlým dotykem touchpadu

en: Scrolling
cs: Posunování

en: Scroll Method
cs: Způsob posouvání

en: T_wo Finger
cs: D_věma prsty

en: Drag two fingers on the touchpad
cs: Táhněte dvěma prsty po touchpadu

en: _Edge
cs: _Okraj

en: Drag one finger on the edge
cs: Táhněte jedním prstem po okraji

en: T_raditional
cs: T_radiční

en: Test Mouse & Touchpad
cs: Vyzkoušet myš a touchpad

en: Click Here
cs: Klikněte sem

en: Primary Click
cs: Hlavní kliknutí

en: Double Click
cs: Dvojité kliknutí

en: Mouse & Touchpad
cs: Myš a touchpad

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
cs: Změnit citlivost myši nebo touchpadu a vybrat ovládání pro praváky nebo leváky

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
cs: trackpad;ukazatel;kliknutí;klepnutí;dvojité;tlačítko;trackball;posuv;posouvat;

en: _Hot Corner
cs: Citlivý ro_h

en: Touch the top-left corner to open the Activities Overview
cs: Dotkněte se levého horního roku a otevře se přehled Činností

en: _Active Screen Edges
cs: _Aktivní okraje obrazovky

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them
cs: Přetažením okna k horní, levé nebo pravé hraně obrazovky změníte jeho velikost

en: Workspaces
cs: Pracovní plochy

en: _Dynamic Workspaces
cs: _Dynamické pracovní plochy

en: Automatically removes empty workspaces
cs: Bude automaticky odebírat prázdné pracovní plochy

en: _Fixed Number of Workspaces
cs: _Neměnný počet pracovních ploch

en: Specify a number of permanent workspaces
cs: Je dán počet trvalých pracovních ploch

en: _Number of Workspaces
cs: _Počet pracovních ploch

en: Multi-Monitor
cs: Více monitorů

en: Workspaces on _primary display only
cs: Pracovní plochy pouze na _hlavním displeji

en: Workspaces on all d_isplays
cs: Pracovní plochy na _všech displejích

en: App Switching
cs: Přepínání aplikací

en: Include apps from all _workspaces
cs: Zahrnovat aplikace ze _všech pracovních ploch

en: Include apps from the _current workspace only
cs: Zahrnovat jen aplikace z _aktuální pracovní plochy

en: Manage preferences for productivity and multitasking
cs: Správa předvoleb pro produktivitu a multitasking

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;Hot Corner;Workspaces;
cs: multitasking;multitask;více úkolů;více úloh;produktivita;přizpůsobit;přizpůsobení;desktop;citlivý roh;pracovní plochy;

en: Automatic
cs: Automatické

en: Manual
cs: Ruční

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Network Proxy
cs: _Síťová proxy

en: C_onfiguration
cs: N_astavení

en: Con_figuration URL
cs: URL s nas_tavením

en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided. This is not recommended for untrusted public networks.
cs: Pokud není adresa URL pro nastavení poskytnuta, použije se automatické vyhledání webové proxy. Toto se nedoporučuje pro nedůvěryhodné veřejné sítě.

en: HTTP Proxy
cs: Proxy HTTP

en: URL
cs: Adresa URL

en: HTTP proxy port
cs: Port proxy HTTP

en: HTTPS Proxy
cs: Proxy HTTPS

en: HTTPS proxy port
cs: Port proxy HTTPS

en: FTP Proxy
cs: Proxy FTP

en: FTP proxy port
cs: Port proxy FTP

en: SOCKS Host
cs: Hostitel SOCKS

en: SOCKS host port
cs: Port hostitele SOCKS

en: Ignored Hosts
cs: Ignorovaní hostitelé

en: Network Unavailable
cs: Síť nedostupná

en: An error has occurred and network cannot be used.
     Error details: NetworkManager not running.
cs: Došlo k chybě a síť nelze použít.
    Podrobnosti o chybě: NetworkManager neběží.

en: Add VPN
cs: Přidání VPN

en: Not set up
cs: Nenastaveno

note: * translators: Subtitle underneath the Wi-Fi QR code is constructed with two labels. * The first label holds Network Name, the second Wi-Fi password.
en: <b>Network Name</b>: %s
cs: <b>Název sítě</b>: %s

en: <b>Password</b>: %s
cs: <b>Heslo</b>: %s

en: Share Network
cs: Sdílet síť

en: QR Code
cs: QR kód

en: Scan to Connect
cs: Pro připojení naskenujte

en: Insecure network (WEP)
cs: Nezabezpečená síť (WEP)

en: Secure network (WPA)
cs: Zabezpečená síť (WPA)

en: Secure network (WPA2)
cs: Zabezpečená síť (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
cs: Zabezpečená síť (WPA3)

en: Secure network
cs: Zabezpečená síť

en: Signal strength %d%%
cs: Síla signálu %d%%

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
cs: Připojeno

en: Network Options
cs: Možnosti sítě

en: Forget Network
cs: Zapomenout síť

note: TRANSLATORS: ‘%s’ is a Wi-Fi Network(SSID) name
en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
cs: Zapnutí přístupového bodu způsobí odpojení od sítě %s a nebudete moci přistupovat do Internetu přes Wi-Fi.

en: Network name cannot be empty
cs: Název sítě nemůže být prázdný

note: SSID length needs to be in the 1-32 byte range
en: Network name is too long
cs: Název sítě je příliš dlouhý

en: Must have a minimum of 8 characters
cs: Musí mít nejméně 8 znaků

en: Must have a maximum of %d character | Must have a maximum of %d characters
cs[0]: Musí mít nanejvíš %d znak
cs[1]: Musí mít nanejvíš %d znaky
cs[2]: Musí mít nanejvíš %d znaků

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
cs: Zapnout bezdrátový přístupový bod?

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
cs: Přístupový bod Wi-Fi umožňuje sdílet s ostatními internetové připojení tím, že se vytvoří síť Wi-Fi, ke které se ostatní mohou připojit. Aby to mohlo fungovat, musíte být k Internetu připojení jinak, než přes Wi-Fi, která se ke sdílení použije.

en: Network Name
cs: Název sítě

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
cs: Heslo

en: Generate Random Password
cs: Vygenerovat náhodné heslo

en: Autogenerate Password
cs: automaticky vygenerované heslo

en: _Turn On
cs: Zapnou_t

en: Turning off will disconnect any devices that are using the hotspot.
cs: Vypnutím se odpojí všechna zařízení, která přístupový bod používají.

en: Turn Off Hotspot?
cs: Vypnout přístupový bod?

en: _Turn Off
cs: Vypnou_t

en: Airplane Mode
cs: Režim „Letadlo“

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
cs: Vypnout Wi-Fi, Bluetooth a mobilní připojení

en: No Wi-Fi Adapter Found
cs: Nebyl nalezen žádný adaptér Wi-Fi

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
cs: Ujistěte se, že máte adaptér Wi-Fi připojený a zapnutý

en: Airplane Mode On
cs: Režim „Letadlo“ je zapnutý

en: Turn off to use Wi-Fi
cs: Musíte jej vypnout, když chcete používat Wi-Fi

en: Wi-Fi Hotspot Active
cs: Bezdrátový přístupový bod je aktivní

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
cs: Mobilní zařízení mohou pro připojení načíst QR kód.

en: Turn Off Hotspot…
cs: Vypnout přístupový bod…

en: Visible Networks
cs: Viditelné sítě

en: Wi-Fi Unavailable
cs: Wi-Fi nedostupné

en: An error has occurred and Wi-Fi cannot be used.
        Error details: NetworkManager not running.
cs: Došlo k chybě a Wi-Fi nelze použít.
        Podrobnosti o chybě: NetworkManager neběží.

en: 802.1x _Security
cs: _Zabezpečení 802.1x

en: _Name
cs: _Název

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Identity
cs: Identita

en: Preserve
cs: současná

en: Permanent
cs: trvalá

en: Random
cs: náhodná

en: Stable
cs: stabilní

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
cs: Zde zadaná adresa MAC bude použita jako hardwarová adresa pro síťové zařízení, na kterém je toto připojení aktivováno. Funkcionalita se nazývá klonování MAC nebo spoofing. Příklad: 00:11:22:33:44:55

en: Profile %d
cs: Profil %d

note: Translators: "%s" is the user visible name of the network
en: Saved details for “%s” will be permanently lost. This includes passwords and any network changes.
cs: Uložené podrobnosti pro „%s“ budou trvale ztraceny. To zahrnuje hesla a jakékoli změny sítě.

en: Forget Connection?
cs: Zapomenout připojení?

en: Forget
cs: Zapomenout

note: TRANSLATORS: this Enterprise WiFi security
en: Enterprise
cs: Podnikové

[ctx: Wifi security]
en: None
cs: Žádné

en: Never
cs: nikdy

en: %i day ago | %i days ago
cs[0]: před %i dnem
cs[1]: před %i dny
cs[2]: před %i dny

[ctx: Signal strength]
en: None
cs: Žádná

[ctx: Signal strength]
en: Weak
cs: Slabá

[ctx: Signal strength]
en: Ok
cs: Dostačující

[ctx: Signal strength]
en: Good
cs: Dobrá

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
cs: Výborná

en: IPv4 Address
cs: Adresa IPv4

en: IPv6 Address
cs: Adresa IPv6

en: IP Address
cs: Adresa IP

en: Forget Connection…
cs: Zapomenout připojení…

en: Remove Connection Profile…
cs: Odebrat profil připojení…

en: Remove Connection…
cs: Odebrat připojení…

en: Remove VPN…
cs: Odebrat VPN…

en: Details
cs: Podrobnosti

en: automatic
cs: automaticky

en: Automatic DNS is enabled. Did you intend to disable Automatic DNS?
cs: Je povoleno automatické DNS. Měli jste v úmyslu zakázat automatické DNS?

en: Delete Address
cs: Smazat adresu

en: Delete Route
cs: Smazat směrování

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
cs: Žádné

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
cs: WEP, 40/128bitový klíč (Hex nebo ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
cs: WEP, 128bitová heslová fráze

en: Dynamic WEP (802.1x)
cs: Dynamické WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
cs: WPA a WPA2, osobní

en: WPA & WPA2 Enterprise
cs: WPA a WPA2, podnikové

en: WPA3 Personal
cs: WPA3, osobní

note: Translators: Unknown endpoint host for WireGuard (invalid setting)
en: Unknown
cs: Není známo

en: Unsaved peer
cs: Neuložený protějšek

en: Signal Strength
cs: Síla signálu

en: Weak
cs: Slabá

en: Link speed
cs: Rychlost spojení

en: 1Mb/sec
cs: 1 Mb/s

en: Hardware Address
cs: Hardwarová adresa

en: Supported Frequencies
cs: Podporované frekvence

en: Default Route
cs: Výchozí směrování

en: Last Used
cs: Naposledy použito

en: Connect _automatically
cs: Připojit _automaticky

en: Make available to _other users
cs: Zpřístupnit _ostatním uživatelům

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
cs: _Měřené připojení: má omezení dat nebo účtované poplatky

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
cs: Aktualizace softwaru a další objemná stahování dat nebudou spouštěna automaticky.

en: _MAC Address
cs: _MAC adresa

en: _Cloned Address
cs: _Klonovaná adresa

en: bytes
cs: bajtů

en: IPv_4 Method
cs: Metoda IPv_4

en: Automatic (DHCP)
cs: Automatické (DHCP)

en: Link-Local Only
cs: Pouze link-local

en: Disable
cs: Zakázat

en: Shared to other computers
cs: Sdíleno s dalšími počítači

en: Addresses
cs: Adresy

en: Address
cs: Adresa

en: Netmask
cs: Maska sítě

en: Gateway
cs: Brána

en: Automatic DNS
cs: Automatické DNS

en: DNS server address(es)
cs: Adresy serverů DNS

en: Separate IP addresses with commas
cs: Adresy IP oddělte čárkami

en: Routes
cs: Směrování

en: Automatic Routes
cs: Automatické směrování

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
cs: Metrika

en: Use this connection _only for resources on its network
cs: Použít toto připojení _pouze pro zdroje na jeho síti

en: IPv_6 Method
cs: Metoda IPv_6

en: Automatic, DHCP only
cs: Automatické, pouze DHCP

en: Unable to open connection editor: %s
cs: Nelze otevřít editor připojení: %s

en: New Profile
cs: Nový profil

en: Invalid setting %s: %s
cs: Neplatné nastavení %s: %s

en: Invalid setting %s
cs: Neplatné nastavení %s

en: Invalid VPN configuration file
cs: Neplatný konfigurační soubor VPN

note: Translators: VPN add dialog Wireguard description
en: Free and open-source VPN solution designed for ease of use, high speed performance and low attack surface.
cs: Svobodné a open-source řešení VPN navržené pro snadné použití, vysoký výkon a malý prostor pro útoky.

en: Import from file…
cs: Importovat ze souboru…

en: S_ecurity
cs: Zab_ezpečení

en: Cannot Import VPN Connection
cs: Nelze importovat připojení VPN

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
cs: Soubor „%s“ nelze přečíst nebo neobsahuje rozpoznatelné informace o připojení VPN
    
    Chyba: %s.

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Select file to import
cs: Výběr souboru pro import

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
cs: (Chyba: nelze načíst editor připojení VPN)

en: _Connection Name
cs: Název _připojení

en: _Interface Name
cs: Název _rozhraní

en: The name of the wireguard interface to create.
cs: Název rozhraní wireguard k vytvoření.

en: _Private Key
cs: Soukromý _klíč

en: The 256 bit private key in base64 encoding
cs: 256bitový soukromý klíč v kódování base64

en: Show/hide private key
cs: Zobrazit/skrýt soukromý klíč

en: _Listen Port
cs: Port pro nas_louchání

en: A port to listen on. If set to 'automatic', the port will be chosen randomly when the interface comes up.
cs: Port pro naslouchání. Pokud je nastaveno na 'automaticky', port bude zvolen náhodně, když se rozhraní objeví.

en: A 32-bit fwmark for outgoing packets. Leave it to 'off' to disable fwmark.
cs: 32bitový fwmark pro odchozí pakety. Ponechte na 'vypnuto' pro zakázání funkce fwmark.

en: _Add peer routes
cs: Přid_at směrování protějšků

en: _Peers
cs: _Protějšky

en: Add WireGuard peer
cs: Přidat protějšek WireGuard

en: No peers set up
cs: Nenastaveny žádné protějšky

en: Options…
cs: Volby…

en: _Endpoint
cs: _Koncový bod

en: An endpoint IP or hostname, followed by a colon, and then a port number.
cs: Adresa IP nebo název hostitele koncového bodu, následovaný dvojtečkou a poté číslem portu.

en: _Public key
cs: _Veřejný klíč

en: A base64 public key calculated by 'wg pubkey' from a private key.
cs: Veřejný klíč base64 vypočítaný pomocí 'wg pubkey' ze soukromého klíče.

en: _Pre-shared key
cs: _Předsdílený klíč

en: A base64 preshared key generated by 'wg genpsk'. Optional, and may be omitted. Adds an additional layer of symmetric-key cryptography to be mixed into the already existing public-key cryptography, for post-quantum resistance.
cs: Předsdílený klíč base64 generovaný pomocí 'wg genpsk'. Nepovinné a může být vynecháno. Přidává další vrstvu kryptografie se symetrickým klíčem, která má být přimíchána do již existující kryptografie s veřejným klíčem, pro postkvantovou odolnost.

en: Allowed _IP addresses
cs: Povolené adresy _IP

en: Comma-separated list of IP (v4 or v6) addresses with CIDR masks from which incoming traffic for this peer is allowed and to which outgoing traffic for this peer is directed.
cs: Čárkami oddělený seznam IP adres (v4 nebo v6) s maskami CIDR, ze kterých je povolen příchozí provoz pro tohoto protějška a na které je směrován odchozí provoz pro tohoto protějška.

en: _Persistent keepalive
cs: _Trvalé udržování spojení

en: How often to send an authenticated empty packet to the peer for the purpose of keeping a stateful firewall or NAT mapping valid. This is optional and not recommended outside of specific setups.
cs: Jak často odesílat ověřený prázdný paket protějšku za účelem zachování platnosti stavového firewallu nebo mapování NAT. Toto je volitelné a nedoporučuje se mimo specifická nastavení.

en: seconds
cs: sekund

en: Apply
cs: Použít

en: Control how you connect to the Internet
cs: Určit, jak se připojujete k Internetu

note: Translators: Search terms to find the Network panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
cs: síť;IP;LAN;proxy;WAN;širokopásmové;připojení;modem;Bluetooth;vpn;dns;

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
cs: Určit, jak se připojujete k sítím Wi-Fi

note: Translators: Search terms to find the Wi-Fi panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
cs: síť;bezdrátové;bezdrátová;Wi-Fi;WiFi;drátové;drátová;IP;LAN;širokopásmové;připojení;dns;přístupový bod;hotspot;

en: never
cs: nikdy

en: today
cs: dnes

en: yesterday
cs: včera

en: Last used
cs: Naposledy použito

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
cs: Drátová

en: Add new connection
cs: Přidat nové připojení

en: Network deleted
cs: Síť byla odebrána

en: _Undo
cs: _Zpět

note: Translators: %d is the number of network connections deleted.
en: %d network deleted | %d networks deleted
cs[0]: %d síť byla odebrána
cs[1]: %d sítě byly odebrány
cs[2]: %d sítí bylo odebráno

en: System policy prohibits use as a Hotspot
cs: Systémová zásada zakazuje použití jako přístupový bod

en: Wireless device does not support Hotspot mode
cs: Bezdrátové zařízení nepodporuje režim přístupového bodu

en: Add Ethernet Connection
cs: Přidat připojení Ethernet

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Not connected
cs: Není připojeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Turn VPN connection off
cs: Vypnout připojení VPN

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Network Name
cs: Název sítě

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Security type
cs: Typ zabezpečení

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Password
cs: Heslo

en: Turn Wi-Fi off
cs: Zapnout Wi-Fi

en: Saved Networks
cs: Uložené sítě

en: Show Saved Networks
cs: Zobrazit uložené sítě

en: _Connect to Hidden Network…
cs: Přip_ojit ke skryté síti…

en: Connect to hidden network
cs: Připojit ke skryté síti

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
cs: Zapnou_t bezdrátový přístupový bod…

en: Saved Wi-Fi Networks
cs: Uložené sítě Wi-Fi

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
cs: Neznámý stav

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
cs: Nespravováno

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
cs: Nedostupné

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
cs: Připojuje se

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
cs: Požadována autentizace

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
cs: Odpojuje se

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
cs: Připojení selhalo

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
cs: Neznámý stav (chybí)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
cs: Nastavení selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
cs: Nastavení IP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
cs: Konfigurace IP vypršela

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
cs: Hesla byla požadována, ale neposkytnuta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
cs: Žadatel 802.1x odpojen

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
cs: Konfigurace žadatele 802.1x selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
cs: Žadatel 802.1x selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
cs: Žadateli 802.1x trvalo ověření příliš dlouho

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
cs: Spuštění služby PPP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
cs: Služba PPP odpojena

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
cs: PPP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
cs: Spuštění klienta DHCP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
cs: Chyba klienta DHCP

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
cs: Klient DHCP selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
cs: Spuštění služby sdíleného připojení selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
cs: Služba sdíleného připojení selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
cs: Spuštění služby AutoIP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
cs: Chyba služby AutoIP

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
cs: Služba AutoIP selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
cs: Linka obsazena

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
cs: Žádný vytáčecí tón

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
cs: Nelze navázat spojení

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
cs: Požadavek na vytáčení vypršel

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
cs: Pokus o vytáčení selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
cs: Inicializace modemu selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
cs: Výběr zvoleného APN selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
cs: Nevyhledávají se sítě

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
cs: Registrace do sítě zamítnuta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
cs: Registrace do sítě vypršela

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
cs: Registrace do požadované sítě selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
cs: Ověření PIN selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
cs: Firmware zařízení nejspíše chybí

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
cs: Připojení bylo ztraceno

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
cs: Existující spojení bylo převzato

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
cs: Modem nenalezen

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
cs: Připojení Bluetooth selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
cs: Karta SIM není vložena

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
cs: Požadován PIN karty SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
cs: Požadován PUK karty SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
cs: Chybná SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
cs: Závislost připojení selhala

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
cs: Schází firmware

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
cs: Odpojen kabel

[ctx: notifications]
note: This is the per app switch for message tray usage.
en: _Notifications
cs: _Upozornění

[ctx: notifications]
note: This is the setting to configure sounds associated with notifications.
en: Sound _Alerts
cs: Zvuková _upozornění

[ctx: notifications]
en: Notification _Popups
cs: Vyskakovací u_pozornění

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled
cs: I když je vyskakování upozornění vypnuté, budou se upozornění nadále objevovat v seznamu upozornění

[ctx: notifications]
note: Popups here refers to message tray notifications in the middle of the screen.
en: Show Message _Content in Popups
cs: Zobrazovat o_bsah zpráv ve vyskakovacích cedulích

[ctx: notifications]
en: _Lock Screen Notifications
cs: Upozornění na za_mykací obrazovce

[ctx: notifications]
en: Show Message C_ontent on Lock Screen
cs: Zobrazovat _obsah zpráv na uzamknuté obrazovce

en: _Do Not Disturb
cs: _Nerušit

note: Translators: Whether to show notifications on the lock screen
en: _Lock Screen Notifications
cs: Upozornění na za_mykací obrazovce

note: List of apps.
en: App Notifications
cs: Upozornění aplikací

en: Notifications
cs: Upozornění

en: Control which notifications are displayed and what they show
cs: Určit, jak jsou upozornění zobrazována a co ukazují

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
cs: upozornění;proužek;zpráva;oblast;pruh;cedule;baner;banner;vyskakovací;

en: Email
cs: E-mail

note: IMAP and SMTP
en: Calendar, Contacts and Files
cs: Kalendář, kontakty a soubory

note: WebDAV Nextcloud Google Microsoft 365 Microsoft Exchange Microsoft Personal
en: Enterprise Login
cs: Podnikové přihlašování

[ctx: Online Account]
en: Other
cs: Jiný

en: Offline — unable to connect accounts
cs: Offline — účty nelze připojit

en: Allow apps to access online services by connecting your cloud accounts
cs: Povolte aplikacím přístup ke službám online připojením vašich cloudových účtů

en: Your Accounts
cs: Vaše účty

en: Connect an Account
cs: Připojit účet

en: Online Accounts
cs: Účty on-line

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
cs: Přihlaste se k účtům on-line a rozhodněte se, k čemu je používat

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
cs: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;web;on-line;diskuze;chat;kalendář;e-mail;mail;email;pošta;kontakt;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;

en: Unknown time
cs: Neznámý čas

en: %i minute | %i minutes
cs[0]: %i minuta
cs[1]: %i minuty
cs[2]: %i minut

en: %i hour | %i hours
cs[0]: %i hodina
cs[1]: %i hodiny
cs[2]: %i hodin

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
cs: %s do plného nabití

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
cs: Pozor, zbývá %s

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
cs: Zbývá %s

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
cs: Plně nabito

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Not charging
cs: Nenabíjí se

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
cs: Vybitá

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
cs: Nabíjí se

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
cs: Vybíjí se

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
cs: Bezdrátová myš

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
cs: Bezdrátová klávesnice

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
cs: Záložní zdroj napájení

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
cs: Osobní digitální asistent (PDA)

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
cs: Mobilní telefon

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
cs: Multimediální přehrávač

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
cs: Počítač

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Gaming input device
cs: Herní vstupní zařízení

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
cs: Baterie

[ctx: Battery name]
en: Main
cs: Hlavní

[ctx: Battery name]
en: Extra
cs: Přídavná

en: Battery Levels
cs: Úrovně baterie

note: Translators: UPS is an Uninterruptible Power Supply: * https://en.wikipedia.org/wiki/Uninterruptible_power_supply
en: UPS
cs: Záložní zdroj

en: Battery Level
cs: Úroveň baterie

en: When _Idle
cs: Při _nečinnosti

en: Suspend
cs: Uspat do paměti

en: Power Off
cs: Vypnout

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Nothing
cs: Nic nedělat

en: When on battery power
cs: Při napájení z baterie

en: When plugged in
cs: Při napájení ze sítě

[ctx: Idle time]
en: Never
cs: Nikdy

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
cs: Režim vysokého výkonu byl dočasně vypnut z důvodu zvýšené operační teploty.

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
cs: Pravděpodobně máte počítač na klíně, proto není režim vysokého výkonu dočasně k dispozici. Přesuňte zařízení na stabilní povrch, aby se obnovil.

en: Performance mode temporarily disabled.
cs: Režim vysokého výkonu je dočasně zakázaný.

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
cs: Nízký stav baterie: zapnuto šetření energií. Předchozí režim bude obnoven, jakmile se baterie dostatečně nabije.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
cs: Režim úspory energie byl aktivován aplikací „%s“.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
cs: Režim vysokého výkonu byl aktivován aplikací „%s“.

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 15 minutes
cs: 15 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 20 minutes
cs: 20 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 25 minutes
cs: 25 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 30 minutes
cs: 30 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 45 minutes
cs: 45 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 1 hour
cs: 1 hodiny

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 80 minutes
cs: 80 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 90 minutes
cs: 90 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 100 minutes
cs: 100 minut

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 2 hours
cs: 2 hodin

en: Connected Devices
cs: Připojená zařízení

en: Power Mode
cs: Režim napájení

en: Power Saving
cs: Šetření energií

en: A_utomatic Screen Brightness
cs: A_utomatický jas obrazovky

en: Adjust screen brightness to the surrounding light
cs: Přizpůsobit jas obrazovky okolnímu světlu

en: _Dim Screen
cs: _Stmívání obrazovky

en: Reduce screen brightness when the computer is inactive
cs: Snížit jas obrazovky, když je počítač neaktivní

en: Screen _Blank
cs: Zhasínat _obrazovku

en: Turn the screen off after a period of inactivity
cs: Vypnout obrazovku po nějaké době nečinnosti

en: Automatic Power _Saver
cs: Automatický režim š_etření energií

en: Turn on power saver mode when battery power is low
cs: Zapnout režim šetření energií, když je nízký stav baterie

en: _Automatic Suspend
cs: _Automaticky uspat

en: Pause the computer after a period of inactivity
cs: Pozastavit běh počítače po nějaké době nečinnosti

en: Po_wer Button Behavior
cs: Chování tlačítka na_pájení

en: Show Battery _Percentage
cs: Zobrazovat _procenta baterie

en: Show exact charge level in the top bar
cs: Zobrazit přesnou úroveň nabití v horní liště

en: Automatic Suspend
cs: Automatické uspání

en: On _Battery Power
cs: _Při napájení z baterie

en: _Delay
cs: Po _uplynutí

en: _Plugged In
cs: Při _napájení ze sítě

en: D_elay
cs: Zpož_dění

[ctx: Power profile]
en: P_erformance
cs: V_ysoký výkon

en: High performance and power usage
cs: Vysoký výkon za cenu vyšší spotřeby energie

[ctx: Power profile]
en: Ba_lanced
cs: R_ovnováha

en: Standard performance and power usage
cs: Standardní výkon i spotřeba energie

[ctx: Power profile]
en: P_ower Saver
cs: Š_etření energií

en: Reduced performance and power usage
cs: Šetří energii za cenu sníženého výkonu

en: Power
cs: Napájení

en: View your battery status and change power saving settings
cs: Zobrazit stav baterie a změnit nastavení šetření energií

note: Translators: Search terms to find the Power panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
cs: napájení;uspání;uspání do paměti;uspání na disk;baterie;jas;ztlumit;monitor;DPMS;neaktivní;energie;

note: Translators: %s is the printer name
en: Printer “%s” has been deleted
cs: Tiskárna „%s“ byla odebrána

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
cs: Selhalo přidání nové tiskárny.

en: Unlock to add printers and change settings
cs: Odemkněte, abyste mohli přidávat tiskárny a měnit nastavení

en: All Connected and Network Printers
cs: Všechny připojené a síťové tiskárny

note: Translators: This button adds new printer. Translators: This button adds a new printer.
en: _Add Printer…
cs: Přid_at tiskárnu…

en: Search printers
cs: hledat tiskárny

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
cs: Zpět

en: No Printers
cs: Žádné tiskárny

note: Translators: Title if the CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: No Print Service
cs: Žádná tisková služba

note: Translators: Description if the CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: The system printing service doesn’t seem to be available
cs: Vypadá to, že systémová služba tisku není dostupná

en: Printers
cs: Tiskárny

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
cs: Přidejte tiskárny, prohlédněte si tiskové úlohy a rozhodněte, jak chcete tisknout

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
cs: tiskárna;fronta;tisk;papír;inkoust;toner;

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
cs: Přidat tiskárnu

en: Back
cs: Zpět

note: Translators: This button opens authentication dialog for selected server. Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
cs: Odemkno_ut

note: Translators: No printers were detected
en: No Printers Found
cs: Žádná tiskárna nebyla nalezena

note: Translators: The entered text should contain network address of a printer or a text which will filter found devices (their names and locations)
en: Enter a network address or search for a printer
cs: Zadejte síťovou adresu tiskárny nebo ji vyhledejte

en: Authentication Required
cs: Požadováno ověření totožnosti

en: Enter username and password to view printers on Print Server
cs: Chcete-li vidět tiskárny z tiskového serveru, zadejte uživatelské jméno a heslo

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
cs: Uživatelské jméno

note: Translators: This is the title of the dialog. %s is the printer name.
en: %s Details
cs: Podrobnosti o tiskárně %s

en: No suitable driver found
cs: Nenalezen vyhovující ovladač

en: Select PPD File
cs: Vyberte soubor PPD

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
cs: Soubory popisu tiskárny PostScript (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

en: Printer names cannot contain SPACE, TAB, #, or /
cs: Název tiskárny nesmí obsahovat mezeru, tabulátor, # nebo /

en: Location
cs: Umístění

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
cs: Ovladač

en: Searching for preferred drivers…
cs: Vyhledávají se upřednostňované ovladače…

en: Search for Drivers
cs: Hledat ovladače

en: Select from Database…
cs: Vybrat z databáze…

en: Install PPD File…
cs: Instalovat soubor PPD…

en: Select Printer Driver
cs: Vyberte ovladač tiskárny

en: Loading drivers database…
cs: Načítá se databáze ovladačů…

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Select
cs: Vybrat

note: Translators: The found device is a JetDirect printer
en: JetDirect Printer
cs: Tiskárna JetDirect

note: Translators: The found device is a Line Printer Daemon printer
en: LPD Printer
cs: Tiskárna LPD

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
cs: Jednostranně

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
cs: Delší okraj (standardní)

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
cs: Kratší okraj (obráceno)

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
cs: Na výšku

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
cs: Na šířku

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
cs: Obráceně na šířku

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
cs: Obráceně na výšku

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Pause
cs: Pozastavit

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
cs: Čeká

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
cs: Pozastaveno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
cs: Požadováno ověření

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
cs: Zpracovává se

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
cs: Zastaveno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
cs: Zrušeno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
cs: Dokončeno

note: Translators: Clicking this button prioritizes printing of this print job
en: Move this job to the top of the queue
cs: Přesunout tuto úlohu na začátek fronty

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
cs[0]: %u úloha vyžaduje ověření
cs[1]: %u úlohy vyžadují ověření
cs[2]: %u úloh vyžaduje ověření

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
cs: %s – aktivní úlohy

note: Translators: The printer needs authentication info to print.
en: Enter credentials to print from %s
cs: Zadejte pověření pro tisk z tiskárny %s

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
cs: Doména

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
cs: O_věřit

note: Translators: this action removes (purges) all the listed jobs from the list.
en: Clear All
cs: Vymazat vše

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
cs: _Ověřit

note: Translators: this label describes the dialog empty state, with no jobs listed.
en: No Active Printer Jobs
cs: Nejsou žádné aktivní tiskové úlohy

en: Unlock Print Server
cs: Odemknout tiskový server

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Unlock %s.
cs: Odemknout server %s

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Enter username and password to view printers on %s.
cs: Chcete-li vidět tiskárny ze serveru %s, zadejte uživatelské jméno a heslo.

en: Searching for Printers
cs: Vyhledávají se tiskárny

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
cs: Sériový port

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
cs: Paralelní port

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
cs: Umístění: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
cs: Adresa: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
cs: Server požaduje ověření totožnosti

en: Two Sided
cs: Oboustranně

en: Paper Type
cs: Typ papíru

en: Paper Source
cs: Zdroj papíru

en: Output Tray
cs: Výstupní zásobník

[ctx: printing option]
en: Resolution
cs: Rozlišení

en: GhostScript pre-filtering
cs: Předfiltrování GhostScript

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
cs: Stránek na stranu papíru

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
cs: Oboustrannost

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
cs: Orientace

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
cs: Obecné

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
cs: Vzhled strany

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
cs: Volitelné doplňky

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
cs: Úloha

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
cs: Kvalita obrazu

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
cs: Barevnost

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
cs: Dokončení

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
cs: Pokročilé

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test Page
cs: Testovací stránka

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
cs: Testovací stránka

note: Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: _Test Page
cs: _Testovací stránka

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
cs: Vybrat automaticky

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
cs: Výchozí nastavení tiskárny

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
cs: Zahrnout pouze písma GhostScript

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
cs: Převést na PostScript úrovně 1

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
cs: Převést na PostScript úrovně 2

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
cs: Bez předfiltrování

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
cs: Výrobce

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
cs: Nejsou žádné aktivní úlohy

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: %u Job | %u Jobs
cs[0]: %u úloha
cs[1]: %u úlohy
cs[2]: %u úloh

note: Translators: Name of job which makes printer to clean its heads
en: Clean print heads
cs: Čištění tiskových hlav

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
cs: Dochází toner

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
cs: Došel toner

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
cs: Životnost vývojové jednotka se blíží ke konci

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
cs: Opotřebená vývojová jednotka

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
cs: Životnost zásobníku se blíží ke konci

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
cs: Opotřebený zásobník

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
cs: Otevřen kryt

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
cs: Otevřena dvířka

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
cs: Dochází papír

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
cs: Došel papír

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
cs: Off-line

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
cs: Zastaveno

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
cs: Odpadní nádobka je téměř plná

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
cs: Odpadní nádobka je plná

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
cs: Životnost optického válce se blíží ke konci

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
cs: Optický válec není nadále funkční

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
cs: Připraveno

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
cs: Nepřijímá úlohy

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Status
cs: Stav

en: Ink Level
cs: Stav množství inkoustu

note: Translators: This is the message which follows the printer error.
en: Please restart when the problem is resolved
cs: Po vyřešení problému prosím restartujte

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
cs: Restartovat

en: Printing Options
cs: Volby tisku

en: Printer Details
cs: Podrobnosti o tiskárně

note: Set this printer as default
en: Use Printer by Default
cs: Používat tiskárnu jako výchozí

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
cs: Vyčistit tiskové hlavy

en: Remove Printer
cs: Odebrat tiskárnu

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
cs: Odpojeno

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
cs: Připojuje se

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
cs: Připojeno

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
cs: Chyba ověřování

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
cs: Ověřuje se

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
cs: Omezená funkcionalita

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
cs: Připojeno a ověřeno

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
cs: Neznámý

note: Translators: The time point the device was authorized.
en: Authorized at
cs: Ověřeno

note: Translators: The time point the device was connected.
en: Connected at
cs: Připojeno

note: Translators: The time point the device was enrolled, * i.e. authorized and stored in the device database.
en: Enrolled at
cs: Registrováno

en: Failed to authorize device:
cs: Selhalo ověření zařízení:

en: Failed to forget device:
cs: Zapomenutí zařízení selhalo:

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
cs[0]: Závisí na dalším zařízení
cs[1]: Závisí na dalších %u zařízeních
cs[2]: Závisí na dalších %u zařízeních

en: Device Identifier
cs: Identifikátor zařízení

en: Timestamp
cs: Čas

en: Depends on other devices
cs: Závisí na dalších zařízeních

en: Authorize and Connect
cs: Ověřit a připojit

en: Forget Device
cs: Zapomenout zařízení

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
cs: Ověřeno

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
cs: Subsystém Thunderbolt (boltd) není nainstalovaný, nebo není správně nastavený.

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
cs: Umožňuje přímý přístup k zařízením, jako jsou dokovací stanice nebo externí GPU.

en: Only USB and Display Port devices can attach.
cs: Připojeny mohou být jen zařízení USB a Display Port.

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
cs: Thunderbolt se nezdařilo nalézt.
    Buď systém postrádá podporu pro Thunderbolt, nebo je vypnutá přes BIOS, nebo je v něm nastavená nepodporovaná úroveň zabezpečení.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
cs: Podpora pro Thunderbolt je vypnutá přes BIOS.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
cs: Úroveň zabezpečení zařízení Thunderbolt nemohla být určena.

en: Error switching direct mode: %s
cs: Chyba při přepínání přímého režimu: %s

en: Close notification
cs: Zavřít upozornění

en: No Thunderbolt Support
cs: Bez podpory pro Thunderbolt

en: Could not connect to the thunderbolt subsystem
cs: Nezdařilo se připojit k subsystému thunderbolt

en: Direct Access
cs: Přímý přístup

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs
cs: Umožňuje přímý přístup k zařízením, jako jsou dokovací stanice nebo externí GPU

en: Pending Devices
cs: Čekající zařízení

en: No devices attached
cs: Nejsou připojena žádná zařízení

en: Cameras
cs: Kamery

en: _Camera Access
cs: Přístup ke _kameře

en: Allow permitted apps to use cameras
cs: Povolit schváleným aplikacím používat kamery

en: Permitted Apps
cs: Schválené aplikace

en: The following sandboxed apps have been given permission to use cameras. Apps that are not sandboxed can use cameras without asking for permission.
cs: Následujícím aplikacím v izolovaném prostředí byla poskytnuta oprávnění používat kamery. Aplikace, které nejsou v izolovaném prostředí, mohou používat kamery bez žádosti o povolení.

en: No sandboxed apps have asked for camera access
cs: Žádné aplikace v izolovaném prostředí nepožádaly o přístup ke kameře

note: translators: The first '%s' is the distributor's name, such as 'Fedora', the second '%s' is a link to the privacy policy
en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
cs: Díky odesílání hlášení o technických problémech se může %s vylepšovat. Hlášení jsou odesílána anonymně a jsou z nich odstraněny osobní údaje. %s

en: Diagnostics
cs: Diagnostiky

en: Problem Reporting
cs: Hlášení problémů

en: _Automatic Problem Reporting
cs: _Automatické hlášení problémů

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot is Active
cs: Bezpečné zavádění je aktivní

note: TRANSLATORS: this is the first section of the decription
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned on and is functioning correctly.
cs: Bezpečné zavádění brání načtení škodlivého softwaru při startu zařízení. V tuto chvíli je zapnuté a správně funguje.

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot Has Problems
cs: Bezpečné zavádění má problémy

note: TRANSLATORS: this is the first section of the decription.
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned on, but will not work due to having an invalid key.
cs: Bezpečné zavádění brání načtení škodlivého softwaru při startu zařízení. V tuto chvíli je zapnuté, ale nefunguje, protože má neplatný klíč.

note: TRANSLATORS: this is the second section of description.
en: Secure boot problems can often be resolved from your computer's UEFI firmware settings (BIOS) and your hardware manufacturer may provide information on how to do this.
cs: Problémy s bezpečným zaváděním se dají často vyřešit v nastaveních firmwaru UEFI vašeho počítače (dříve BIOS). Hledejte „Secure Boot“. Výrobce vašeho hardwaru by měl poskytovat návod, jak postupovat.

note: TRANSLATORS: this is the third section of description.
en: For help, contact your hardware manufacturer or IT support provider.
cs: Ohledně pomoci kontaktujte výrobce vašeho hardwaru nebo poskytovatele technické podpory.

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot is Turned Off
cs: Bezpečné zavádění je vypnuté

note: TRANSLATORS: this is the first section of the description.
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned off.
cs: Bezpečné zavádění brání načtení škodlivého softwaru při startu zařízení. V tuto chvíli je vypnuté.

note: TRANSLATORS: this is the second section of the description.
en: Secure boot can often be turned on from your computer's UEFI firmware settings (BIOS). For help, contact your hardware manufacturer or IT support provider.
cs: Bezpečné zavádění se obvykle zapíná v nastaveních firmwaru UEFI vašeho počítače (dříve BIOS). Hledejte „Secure Boot“. Ohledně pomoci kontaktujte výrobce vašeho hardwaru nebo poskytovatele technické podpory.

en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts.
    
    For more information, contact the hardware manufacturer or IT support.
cs: Bezpečné zavádění brání načtení škodlivého softwaru při startu zařízení.
    
    Ohledně pomoci kontaktujte výrobce vašeho hardwaru nebo poskytovatele technické podpory.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 0/4 stars
en: Checks Failed
cs: Ověření selhala

note: TRANSLATORS: This is the description to describe the failure on checking the security items.
en: Hardware does not pass checks. This means that you are not protected against common hardware security issues.
    
    It may be possible to resolve hardware security issues by updating your firmware or changing device configuration options. However, failures can stem from the physical hardware itself, and may not be reversible.
cs: Hardware neprochází kontrolami. To znamená, že nejste chráněni proti běžným bezpečnostním problémům hardwaru.
    
    Bezpečnostní problémy hardwaru může být možné vyřešit aktualizací firmwaru nebo změnou nastavení zařízení. Selhání však může pocházet ze samotného fyzického hardwaru a nemusí být vratné.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 1/4 stars
en: Checks Passed
cs: Ověření prošla

note: TRANSLATORS: This description describes the device passing the minimum requirement of security check.
en: This device meets basic security requirements. Its hardware has protection against some of the most common security threats.
cs: Toto zařízení splňuje základní bezpečnostní požadavky. Jeho hardware má ochranu proti některým z nejběžnějších bezpečnostních hrozeb.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 2~4 stars
en: Protected
cs: Chráněno

note: TRANSLATOR: This description describes the devices passing the extended security check.
en: This device passes current security tests. Its hardware is protected against the majority of security threats.
cs: Toto zařízení prošlo aktuálními bezpečnostními testy. Jeho hardware je chráněn proti většině bezpečnostních hrozeb.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: ??? stars
en: Checks Unavailable
cs: Ověření nedostupná

note: TRANSLATORS: When the security result is unavailable, this description is shown.
en: Device security checks are not available for this device. It is not possible to tell whether it meets security requirements.
cs: Kontroly zabezpečení zařízení nejsou pro toto zařízení k dispozici. Není možné říci, zda splňuje bezpečnostní požadavky.

en: Report copied to clipboard
cs: Hlášení zkopírováno do schránky

en: _Copy Technical Report
cs: Z_kopírovat technické hlášení

en: About Device Security
cs: Informace o zabezpečení zařízení

en: Device security provides information about how protected your device is against security issues which target the hardware itself.
    
    Aspects of hardware that affect security include:
    
    • security features that are built into a hardware itself;
    • how the hardware is configured to protect against security issues;
    • the security of the software runs directly on the hardware.
    
    Security threats which affect hardware include malware and viruses that target the software that runs directly on the hardware. It also includes physical tampering, such as physical connection to the hardware to read data and implant malware.
    
    Device security is just one aspect of security, and does not reflect the overall security status of the system and applications.
cs: Zabezpečení zařízení poskytuje informace o tom, jak je vaše zařízení chráněno před bezpečnostními problémy, které se zaměřují na samotný hardware.
    
    Mezi aspekty hardwaru, které ovlivňují zabezpečení, patří:
    
    • bezpečnostní prvky, které jsou zabudovány do samotného hardwaru;
    • jak je hardware nakonfigurován pro ochranu před bezpečnostními problémy;
    • zabezpečení softwaru běžícím přímo na hardwaru.
    
    Mezi bezpečnostní hrozby, které ovlivňují hardware, patří malware a viry, které se zaměřují na software běžící přímo na hardwaru. To zahrnuje také fyzickou manipulaci, jako je fyzické připojení k hardwaru za účelem čtení dat a implantace malwaru.
    
    Zabezpečení zařízení je pouze jedním aspektem zabezpečení a neodráží celkový stav zabezpečení systému a aplikací.

en: Protected against malicious software when the device starts.
cs: Chráněno proti škodlivému softwaru při spouštění zařízení.

en: Secure Boot has Problems
cs: Bezpečné zavádění má problémy

en: Some protection when the device is started.
cs: Aspoň nějaká ochrana při spouštění zařízení.

en: Secure Boot is Off
cs: Bezpečné zavádění je vypnuté

en: No protection when the device is started.
cs: Bez ochrany při spouštění zařízení.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by a change in UEFI firmware settings, an operating system configuration change, or because of malicious software on this system.
cs: Tato záležitost by mohla být způsobena změnou nastavení firmwaru UEFI, změnou nastavení operačního systému nebo škodlivým softwarem v systému.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by a change in the UEFI firmware settings, or because of malicious software on this system.
cs: Tato záležitost by mohla být způsobena změnou nastavení firmwaru UEFI nebo škodlivým softwarem v systému.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by an operating system configuration change, or because of malicious software on this system.
cs: Tato záležitost by mohla být způsobena změnou nastavení operačního systému nebo škodlivým softwarem v systému.

note: TRANSLATOR: This is the text event status output when the event status is "success"
en: Pass
cs: Prošlo

note: TRANSLATOR: This is the text event status output when the event status is not "success"
en: ! Fail
cs: ! Selhalo

en: Hardware does not pass checks.
cs: Hardware neprochází kontrolami.

en: Hardware meets basic security requirements.
cs: Hardware splňuje základní bezpečnostní požadavky.

en: Hardware has a good level of protection.
cs: Hardware má dobrou úroveň ochrany.

en: Security levels are not available for this device.
cs: Pro toto zařízení nejsou dostupné různé úrovně zabezpečení.

en: Device Security
cs: Zabezpečení zařízení

en: Starting Device Security…
cs: Spouští se zabezpečení zařízení…

en: Device Security Unavailable
cs: Zabezpečení zařízení nedostupné

en: Device Security is only available on physical hardware. No physical hardware has been detected.
cs: Zabezpečení zařízení je dostupné pouze na fyzickém hardwaru. Nebyl zjištěn žádný fyzický hardware.

en: Security Events
cs: Bezpečnostní události

en: No Events
cs: Žádné události

note: TRANSLATORS: if the stauts is valid. For example security check is valid and key is valid.
en: Valid
cs: Platné

note: TRANSLATORS: if the status or key is not valid.
en: Not Valid
cs: Neplatné

note: TRANSLATORS: if the function is enabled through BIOS or OS settings. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
cs: Zapnuto

note: TRANSLATORS: if the function is not enabled through BIOS or OS settings.
en: Not Enabled
cs: Není zapnuto

note: TRANSLATORS: the memory space or system mode is locked to prevent from malicious modification.
en: Locked
cs: Uzamknuto

note: TRANSLATORS: the memory space or system mode is not locked.
en: Not Locked
cs: Neuzamknuto

note: TRANSLATORS: The data is encrypted to prevent from malicious reading.
en: Encrypted
cs: Šifrováno

note: TRANSLATORS: the data in memory is plane text.
en: Not Encrypted
cs: Nešifrováno

note: TRANSLATORS: Linux kernel is tainted by third party kernel module.
en: Tainted
cs: Pošpiněno

note: TRANSLATORS: All the loaded kernel module are licensed.
en: Not Tainted
cs: Nepošpiněno

note: TRANSLATORS: the feature can be detected.
en: Found
cs: Nalezeno

note: TRANSLATORS: the feature can't be detected.
en: Not Found
cs: Nenalezeno

note: TRANSLATORS: the function is supported by hardware.
en: Supported
cs: Podporováno

note: TRANSLATORS: the function isn't supported by hardware.
en: Not Supported
cs: Nepodporováno

en: _Automatic Device Location
cs: _Automatická poloha zařízení

en: Automatic device location uses sources like GPS, Wi-Fi and cellular to determine an approximate location for this device. Location data is sent to Mozilla Location Services as part of this feature.
cs: Automatické určování polohy využívá zdroje jako je GPS, Wi-Fi a mobilní připojení k určení přibližné polohy tohoto zařízení. V rámci této funkce se odesílají údaje o poloze do služeb určování polohy Mozilla.

en: The following sandboxed apps have been given access to location data. Apps that are not sandboxed can access location data without asking for permission.
cs: Následujícím aplikacím v izolovaném prostředí byly poskytnuty oprávnění přistupovat k informacím o poloze. Aplikace, které nejsou v izolovaném prostředí mohou přistupovat k informacím o poloze bez žádosti o povolení.

en: No sandboxed apps have asked for location access
cs: Žádné aplikace v izolovaném prostředí nepožádaly o přístup k informacím o poloze

note: Translators: This will be presented as the text of a link to the privacy policy
en: Learn about what data is collected, and how it is used.
cs: Zjistěte, jaká data jsou shromažďována a jak jsou využívána.

en: Microphones
cs: Mikrofony

en: _Microphone Access
cs: Přístup k _mikrofonu

en: Allow permitted apps to use microphones
cs: Povolit schváleným aplikacím používat mikrofony

en: The following sandboxed apps have been given permission to use microphones. Apps that are not sandboxed can use microphones without asking for permission.
cs: Následujícím aplikacím v izolovaném prostředí byla poskytnuta oprávnění používat mikrofony. Aplikace, které nejsou v izolovaném prostředí mohou používat mikrofony bez žádosti o povolení.

en: No sandboxed apps have asked for microphone access
cs: Žádné aplikace v izolovaném prostředí nepožádaly o přístup k mikrofonu

en: Privacy & Security
cs: Soukromí a zabezpečení

en: _Screen Lock
cs: Zamykání _obrazovky

en: Automatic screen lock
cs: Automaticky uzamykat obrazovku

en: _Location
cs: _Umístění

en: Control access to your location
cs: Určit přístup k vaší poloze

en: _File History &amp; Trash
cs: Historie _souborů a koš

en: Remove saved data and files
cs: Odstranit uložená data a soubory

en: _Diagnostics
cs: _Diagnostiky

en: Automatic problem reporting
cs: Automatické hlášení problémů

en: _Cameras
cs: _Kamery

en: Control camera access
cs: Určit přístup ke kameře

en: _Microphones
cs: _Mikrofony

en: Control microphone access
cs: Určit přístup k mikrofonu

en: Manage device access
cs: Spravovat přístup k zařízením

en: Device _Security
cs: _Zabezpečení zařízení

en: Hardware security status and information
cs: Stav a informace o zabezpečení hardwaru

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: Screen Turns Off
cs: ihned po zčernání

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 30 seconds
cs: po 30 sekundách

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 1 minute
cs: po 1 minutě

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 2 minutes
cs: po 2 minutách

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 3 minutes
cs: po 3 minutách

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 5 minutes
cs: po 5 minutách

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 30 minutes
cs: po 30 minutách

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 1 hour
cs: po 1 hodině

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 1 minute
cs: po 1 minutě

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 2 minutes
cs: po 2 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 3 minutes
cs: po 3 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 4 minutes
cs: po 4 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 5 minutes
cs: po 5 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 8 minutes
cs: po 8 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 10 minutes
cs: po 10 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 12 minutes
cs: po 12 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 15 minutes
cs: po 15 minutách

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: Never
cs: nikdy

en: Screen Lock
cs: Zamykání obrazovky

en: Automatically locking the screen prevents others from accessing the computer while you're away
cs: Automatické zamykání obrazovky zabrání ostatním v přístupu k počítači, když jste pryč

en: _Blank Screen Delay
cs: Kdy o_brazovku vypnout

en: Period of inactivity until screen blanks
cs: Doba nečinnosti, než obrazovka zčerná

en: Automatic Screen _Lock
cs: Automaticky uzamykat _obrazovku

en: Locks the screen after it blanks
cs: Uzamkne obrazovku poté, co zčerná

en: Automatic _Screen Lock Delay
cs: Kdy o_brazovku automaticky uzamknout

en: Time from screen blank to screen lock
cs: Doba od zčernání obrazovky do uzamknutí obrazovky

note: Translators: Whether to show notifications on the lock screen
en: Lock Screen _Notifications
cs: Upozornění na za_mykací obrazovce

en: Forbid New _USB Devices
cs: Zakázat nová zařízení _USB

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked
cs: Zabránit novému zařízení USB ve spolupráci se systémem, kdež je uzamknutá obrazovka

en: Screen Privacy
cs: Soukromí obrazovky

en: Restrict Viewing _Angle
cs: Omezit ú_hel viditelnosti

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 1 hour
cs: 1 hodině

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 1 day
cs: 1 dni

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 2 days
cs: 2 dnech

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 3 days
cs: 3 dnech

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 4 days
cs: 4 dnech

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 5 days
cs: 5 dnech

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 6 days
cs: 6 dnech

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 7 days
cs: 7 dnech

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 14 days
cs: 14 dnech

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 30 days
cs: 30 dnech

en: Empty all items from Trash?
cs: Vysypat všechny položky z koše?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
cs: Všechny položky v koši budou trvale smazány.

en: _Empty Trash
cs: _Vyprázdnit koš

en: Delete all the temporary files?
cs: Odstranit dočasné soubory?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
cs: Všechny dočasné soubory budou trvale smazány.

en: _Purge Temporary Files
cs: Odstranit dočasné soubor_y

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 1 day
cs: 1 den

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 7 days
cs: 7 dní

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 30 days
cs: 30 dní

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: Forever
cs: napořád

en: Clear File History?
cs: Vyčistit historii souborů?

en: After clearing, lists of recently used files will appear empty.
cs: Po vymazání se seznamy naposledy použitých souborů zobrazí prázdné.

en: Clear _History
cs: Vyčistit _historii

en: File History & Trash
cs: Historie souborů a koš

en: File History
cs: Historie souborů

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between apps, and makes it easier to find files that you might want to use.
cs: Historie souborů uchovává záznamy o souborech, které jste použili. Tyto informace jsou sdílené mezi aplikacemi a usnadňují nalezení souborů, které možná budete chtít použít.

en: File H_istory
cs: H_istorie souborů

en: File _History Duration
cs: Trvání _historie souborů

en: _Clear History…
cs: V_yčistit historii…

en: Trash &amp; Temporary Files
cs: Koš a dočasné soubory

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
cs: Koš a dočasné soubory mohou někdy obsahovat osobní nebo citlivé informace. Jejich automatické mazání může pomoci s ochranou soukromí.

en: Automatically Delete _Trash Content
cs: Automaticky mazat obsah _koše

en: Automatically Delete Temporary _Files
cs: Automaticky mazat dočasné _soubory

en: Automatically Delete _Period
cs: Automaticky mazat _po

en: _Empty Trash…
cs: _Vyprázdnit koš…

en: _Delete Temporary Files…
cs: Smazat _dočasné soubory…

en: Control access to your data and hardware, device security
cs: Určit přístup k vašim datům a hardwaru, zabezpečení zařízení

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Privacy;Screen;Lock;Private;Usage;Recent;History;Files;Temporary;Tmp;Trash;Purge;Retain;Diagnostics;Crash;Location;Gps;Camera;Photos;Video;Webcam;Recording;Security;Firmware;Thunderbolt;
cs: Soukromí;Obrazovka;Uzamknout;Soukromé;Používání;Nedávné;Historie;Soubory;Dočasné;Tmp;Koš;Vyčistit;Uchovat;Diagnostika;Pád;Poloha;Gps;Fotoaparát;Fotky;Video;Webkamera;Nahrávání;Zabezpečení;Firmware;Thunderbolt;

en: Location not found
cs: Umístění nenalezeno

en: Subfolders must be manually added for this location
cs: Pro toto umístění je nutné ručně přidat podsložky

en: Remove Folder
cs: Odebrat složku

en: Select Location
cs: Vyberte umístění

en: Search Locations
cs: Prohledávaná umístění

en: Filesystem locations which are searched by system apps, such as Files
cs: Umístění souborového systému, která jsou prohledávána systémovými aplikacemi, jako jsou Soubory

en: Default Locations
cs: Výchozí umístění

en: Bookmarked Locations
cs: Umístění v záložkách

en: Custom Locations
cs: Vlastní umístění

en: _Add Location…
cs: Přid_at umístění…

en: No custom search locations
cs: Žádná vlastní prohledávaná umístění

en: No apps found
cs: Nenalezeny žádné aplikace

en: _App Search
cs: Hledání _aplikací

en: Include app-provided search results
cs: Zahrnovat výsledky hledání poskytované aplikacemi

en: Search _Locations
cs: Prohledávaná _umístění

en: Filesystem locations which are searched by system apps
cs: Umístění souborového systému, která jsou prohledávána systémovými aplikacemi

en: Search Results
cs: Nic nebylo nalezeno

en: Results are displayed according to the list order
cs: Výsledky jsou zobrazovány podle pořadí v seznamu

en: Control which apps show search results in the Activities Overview
cs: Určit, které aplikace mohou zobrazovat výsledky hledání v přehledu Činností

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Search;Find;Index;Hide;Privacy;Results;
cs: hledání;hledat;najít;index;skrýt;soukromí;privátní;výsledky;

note: Label
en: No networks selected for sharing
cs: Nebyly zvoleny žádné sítě pro sdílení

[ctx: service is disabled]
en: Off
cs: Vypnuto

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
cs: Zapnuto

[ctx: service is active]
en: Active
cs: Aktivní

en: Choose a Folder
cs: Výběr složky

en: Add Folder
cs: Přidat složku

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a dav://<hostname> URL
en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
cs: Sdílení souborů vám umožňuje sdílet složku Veřejné s ostatními v aktuální síti pomocí: %s

en: _Device Name
cs: Název _zařízení

en: Share files with other devices on the current network
cs: Sdílet soubory s jinými zařízeními v aktuální síti

en: _File Sharing
cs: S_dílení souborů

en: Stream music, photos and videos to devices on the current network
cs: Streamovat hudbu, fotografie a videa do zařízení v aktuální síti

en: _Media Sharing
cs: Sdílení _multimédií

en: File Sharing
cs: Sdílení souborů

en: _Require Password
cs: V_yžadovat heslo

en: _Password
cs: _Heslo

en: Networks
cs: Sítě

en: Media Sharing
cs: Sdílení multimédií

en: Share music, photos and videos over the network
cs: Sdílet hudbu, fotografie a videa po síti

en: Folders
cs: Složky

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Control what you want to share with others
cs: Určit, co chcete sdílet s ostatními

note: Translators: Search terms to find the Sharing panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
cs: sdílet;sdílení;ssh;hostitel;název;vzdálený;obrazovka;desktop;pracovní plocha;multimédia;zvuk;video;obraz;obrázky;fotografie;filmy;server;vykreslování;renderer;

en: Custom
cs: Vlastní

en: Click
cs: Lupnutí

en: Hum
cs: Bzuknutí

en: String
cs: Brnknutí

en: Swing
cs: Šlehnutí

en: Alert Sound
cs: Zvuk upozornění

en: Balance
cs: Vyvážení

en: Fade
cs: Prolínání

en: Select a Speaker
cs: Vyberte reproduktor

en: Test Speakers
cs: Testovat reproduktory

en: Output
cs: Výstup

en: _Output Device
cs: _Výstupní zařízení

en: _Test…
cs: _Testovat…

en: _Configuration
cs: _Nastavení

en: Master volume
cs: Hlavní hlasitost

en: O_utput Volume
cs: Hlasitost výstu_pu

en: _Balance
cs: V_yvážení

en: Fad_e
cs: Vybl_ednutí

en: Output Device
cs: Výstupní zařízení

en: No Output Devices
cs: Žádná výstupní zařízení

en: Input
cs: Vstup

en: _Input Device
cs: Vs_tupní zařízení

en: Con_figuration
cs: Na_stavení

en: I_nput Volume
cs: Hlasitost vst_upu

en: Input Device
cs: Vstupní zařízení

en: No Input Devices
cs: Žádná vstupní zařízení

en: Sounds
cs: Zvuky

en: Vo_lume Levels
cs: Úrovně h_lasitosti

en: _Alert Sound
cs: Zvuk up_ozornění

note: Translators: This is the tooltip for a speaker test button, %s is an already translated speaker position, like "Front Left" or "Rear Center".
en: %s Speaker
cs: %s reproduktor

en: Volume Levels
cs: Úrovně hlasitosti

en: Unmute
cs: Zrušit ztlumení

en: Mute
cs: Ztišit

[ctx: volume]
en: 100%
cs: 100 %

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Sound
cs: Zvuk

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
cs: Změnit hlasitost zvuku, vstupy, výstupy a upozornění

note: Translators: Search terms to find the Sound panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
cs: karta;mikrofon;hlasitost;prolínání;vyvážení;bluetooth;náhlavní souprava;zvuk;výstup;vstup;

en: About
cs: O systému

en: System Logo
cs: Logo systému

note: Translators: this field contains the distro name and version
en: Operating System
cs: Operační systém

en: Hardware Model
cs: Model hardwaru

en: Processor
cs: Procesor

en: Memory
cs: Paměť

en: Disk Capacity
cs: Kapacita disku

en: Calculating…
cs: Počítá se…

en: _System Details
cs: Podrobnosti o _systému

en: Graphics
cs: Grafika

en: Graphics %d
cs: Grafika %d

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
cs: 64bitový

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
cs: 32bitový

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
cs: neznámý

en: # System Details Report
cs: # Hlášení podrobností o systému

en: ## Report details
cs: ## Detaily hlášení

en: **Date generated:**
cs: **Datum vytvoření:**

en: ## Hardware Information:
cs: ## Informace o hardwaru:

en: **Hardware Model:**
cs: **Model hardwaru:**

en: **Memory:**
cs: **Paměť:**

en: **Processor:**
cs: **Procesor:**

en: **Graphics:**
cs: **Grafika:**

en: **Graphics %d:**
cs: **Grafika %d:**

en: **Disk Capacity:**
cs: **Kapacita disku:**

en: ## Software Information:
cs: ## Informace o softwaru:

en: **Firmware Version:**
cs: **Verze firmwaru:**

en: **OS Name:**
cs: **Název OS:**

en: **OS Build:**
cs: **Sestavení OS:**

en: **OS Type:**
cs: **Typ OS:**

en: **GNOME Version:**
cs: **Verze GNOME:**

en: **Windowing System:**
cs: **Okenní systém:**

en: **Kernel Version:**
cs: **Verze jádra:**

en: Details copied to clipboard
cs: Detaily zkopírovány do schránky

en: System Details
cs: Podrobnosti o systému

en: _Copy
cs: Z_kopírovat

en: Hardware Information
cs: Informace o hardwaru

en: Software Information
cs: Informace o softwaru

en: Firmware Version
cs: Verze firmwaru

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
cs: Název OS

note: translators: this field contains the distro build
en: OS Build
cs: Sestavení OS

note: translators: this field contains the distro type
en: OS Type
cs: Typ OS

en: GNOME Version
cs: Verze GNOME

en: Windowing System
cs: Okenní systém

en: Virtualization
cs: Virtualizace

en: Kernel Version
cs: Verze jádra

en: View information about your system
cs: Zobrazit informace o systému

note: Translators: Search terms to find the About panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! "Preferred Applications" is the old name for the preference, so make sure that you use the same "translation" for those keywords
en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
cs: zařízení;počítač;systém;informace;hostname;hostitel;paměť;procesor;verze;výchozí;aplikace;preferovaný;preferovaná;preferované;upřednostňovaný;upřednostňovaná;upřednostňované;cd;dvd;usb;zvuk;audio;video;disk;výměnný;výměnná;výměnné;vyměnitelný;vyměnitelná;vyměnitelné;média;médium;automatické spuštění;

en: _Region &amp; Language
cs: _Region a jazyk

en: System language and localization
cs: Jazyk systému a lokalizace

en: _Date &amp; Time
cs: _Datum a čas

en: Time zone and clock settings
cs: Nastavit časové pásmo a hodiny

en: _Users
cs: _Uživatelé

en: Add and remove accounts, change password
cs: Přidat a odebrat účty, změnit heslo

en: R_emote Desktop
cs: V_zdálená plocha

en: Allow this device to be used remotely
cs: Povolit vzdálené používání tohoto zařízení

en: Secu_re Shell
cs: Zab_ezpečený Shell

en: SSH network access
cs: Síťový přístup SSH

en: _About
cs: _O systému

en: Hardware details and software versions
cs: Podrobnosti o hardwaru a verze softwaru

en: Software _Updates
cs: _Aktualizace softwaru

note: Translators: This is the full date and time format used in 12-hour mode.
en: %e %B %Y, %l:%M %p
cs: %e. %B %Y, %l:%M %p

note: Translators: This is the full date and time format used in 24-hour mode.
en: %e %B %Y, %R
cs: %e. %B %Y, %k:%M

en: Date & Time
cs: Datum a čas

en: _Year
cs: _Rok

en: _Month
cs: _Měsíc

en: _Day
cs: _Den

en: Automatic _Date &amp; Time
cs: _Datum a čas automaticky

en: Requires internet access
cs: Vyžaduje přístup k Internetu

en: Date &amp; _Time
cs: Da_tum a čas

en: Automatic Time _Zone
cs: Časové pás_mo automaticky

en: Requires location services enabled and internet access
cs: Vyžaduje zapnuté služby určování polohy a přístup k Internetu

en: Time Z_one
cs: Čas_ové pásmo

en: Time _Format
cs: _Formát času

en: _24-hour
cs: _24hodinový

en: AM / _PM
cs: dop./od_p.

en: Clock &amp; Calendar
cs: Hodiny a kalendář

en: Control how the time and date is shown in the top bar
cs: Určit, jak se v horní liště zobrazuje čas a datum

en: _Week Day
cs: _Den týdne

en: D_ate
cs: D_atum

en: _Seconds
cs: _Sekundy

en: Week _Numbers
cs: Čísl_a týdnů

en: Shown in the dropdown calendar
cs: Zobrazeno v rozbalovacím kalendáři

en: January
cs: leden

en: February
cs: únor

en: March
cs: březen

en: April
cs: duben

en: May
cs: květen

en: June
cs: červen

en: July
cs: červenec

en: August
cs: srpen

en: September
cs: září

en: October
cs: říjen

en: November
cs: listopad

en: December
cs: prosinec

en: Select Time Zone
cs: Vyberte časové pásmo

en: Search cities
cs: Prohledávat města

en: No Results
cs: Žádné výsledky

en: Change the date and time, including time zone
cs: Změnit datum a čas, včetně časového pásma

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
cs: hodiny;časové pásmo;umístění;

en: Change system time and date settings
cs: Změnit nastavení systémového času a data

en: To change time or date settings, you need to authenticate.
cs: Abyste mohli měnit nastavení času a data, musíte se autentizovat.

en: Language and time settings, system information
cs: Nastavení jazyka a času, systémové informace

note: Translators: Search terms to find the System panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: device;system;information;details;hostname;memory;processor;version;software;operating;os;model;language;region;country;formats;numbers;units;clock;timezone;date;location;remote;desktop;rdp;vnc;
cs: zařízení;počítač;systém;informace;detaily;hostname;hostitel;název;paměť;procesor;verze;software;operační;os;model;jazyk;oblast;země;formáty;čísla;jednotky;hodiny;časové pásmo;datum;umístění;vzdálená;plocha;rdp;vnc;

en: Formats
cs: Formáty

en: Search locales
cs: hledat národní prostředí

en: Common Formats
cs: Běžné formáty

en: All Formats
cs: Všechny formáty

en: No Search Results
cs: Nic nebylo nalezeno

en: Searches can be for countries or languages
cs: Hledat můžete země nebo jazyky

en: Preview
cs: Náhled

[ctx: measurement format]
en: Imperial
cs: Imperiální

[ctx: measurement format]
en: Metric
cs: Metrické

en: Dates
cs: Datum

en: Times
cs: Čas

en: Dates & Times
cs: Datum a čas

en: Numbers
cs: Čísla

en: Measurement
cs: Měrné jednotky

en: Paper
cs: Papír

en: Region & Language
cs: Region a jazyk

en: Language and format will be changed after next login
cs: Jazyk a formát budou změněny při příštím přihlášení

en: Log _Out…
cs: _Odhlásit se…

en: The language setting is used for interface text and web pages. Formats are used for numbers, dates, and currencies.
cs: Nastavení jazyka se používá pro texty uživatelského rozhraní a webové stránky. Formát se používá pro čísla, data a měny.

en: Your Account
cs: Váš účet

en: _Language
cs: Jazy_k

en: _Formats
cs: _Formáty

en: Login Screen
cs: Přihlašovací obrazovka

en: L_anguage
cs: Jazy_k

en: Fo_rmats
cs: Fo_rmáty

en: Select your display language and formats
cs: Vybrat jazyk a formáty pro zobrazení

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
cs: jazyk;rozložení;klávesnice;vstup;

en: Device address copied
cs: Byla zkopírována adresa zařízení

en: Port number copied
cs: Číslo portu zkopírováno

en: Username copied
cs: Bylo zkopírováno uživatelské jméno

en: Password copied
cs: Bylo zkopírováno heslo

en: Share your existing desktop with other devices. The remote connection uses the existing screen resolution
cs: Sdílejte svou stávající plochu s jinými zařízeními. Vzdálené připojení používá stávající rozlišení obrazovky

en: _Desktop Sharing
cs: S_dílení plochy

en: Remote _Control
cs: Vzdálené _ovládání

en: Allows desktop shares to control the screen
cs: Umožňuje sdílením plochy ovládat obrazovku

en: How to Connect
cs: Jak se připojovat

en: Use a remote desktop app to connect using the RDP protocol. Additional information about the device’s network location may also be required.
cs: Pro připojení pomocí protokolu RDP použijte aplikaci pro vzdálenou plochu. Mohou být také vyžadovány další informace o umístění zařízení v síti.

en: _Hostname
cs: Název _hostitele

en: Copy
cs: Zkopírovat

en: Login Details
cs: Podrobnosti o přihlášení

en: _Generate New Password
cs: Vy_generovat nové heslo

en: _Verify Encryption
cs: _Ověřit šifrování

en: Remote Desktop
cs: Vzdálená plocha

en: Desktop Sharing
cs: Sdílení plochy

en: Remote Login
cs: Vzdálené přihlášení

en: Some settings are locked
cs: Některá nastavení jsou uzamčena

en: Remotely connect to your user account when it isn’t being used. The display resolution can be set from the remote.
cs: Vzdáleně se připojte ke svému uživatelskému účtu, když jej nepoužíváte. Rozlišení displeje lze nastavit ze vzdáleného připojení.

en: Encryption Fingerprint
cs: Otisk šifrovacího klíče

en: The encryption fingerprint can be seen in connecting clients and should be identical
cs: Otisk šifrovacího klíče by měl být vidět na připojovaném klientovi a měl by se shodovat

en: Enable or disable remote sessions
cs: Povolit nebo zakázat vzdálená sezení

en: Authentication is required to enable or disable remote sessions
cs: Pro povolení nebo zakázání vzdálených sezení je vyžadováno ověření

en: Command copied
cs: Příkaz zkopírován

en: Secure Shell
cs: Zabezpečený Shell

en: Access this device using Secure Shell (SSH)
cs: Přistupujte k tomuto zařízení pomocí Zabezpečeného Shellu (SSH)

en: SSH Login Command
cs: Přihlašovací příkaz SSH

en: Enable or disable remote login
cs: Povolit nebo zakázat vzdálené přihlášení

en: Authentication is required to enable or disable remote login
cs: Pro povolení nebo zakázání vzdáleného přihlášení je vyžadováno ověření

en: Failed to add account
cs: Přidání účtu selhalo

en: The passwords do not match.
cs: Hesla si neodpovídají.

en: Add User
cs: Přidání uživatele

en: _Username
cs: _Uživatelské jméno

en: Ad_ministrator
cs: Sp_rávce

en: Administrators have extra abilities, including adding and removing users, changing login settings, and removing software. Parental controls cannot be applied to administrators.
cs: Správci mají další schopnosti, včetně přidávání a odebírání uživatelů, změny nastavení přihlášení a odebírání softwaru. Na správce nelze uplatnit rodičovskou kontrolu.

en: User sets password on _first login
cs: Uživatel nastaví heslo při _prvním přihlášení

en: Set password n_ow
cs: Nastavit heslo n_yní

en: Pass_word
cs: Hes_lo

en: _Confirm
cs: _Potvrdit

en: Failed to register account
cs: Registrace účtu selhala

en: Failed to join domain
cs: Připojení k doméně selhalo

en: No supported way to authenticate with this domain
cs: Ověření s touto doménou není podporováno

en: That login name didn’t work
cs: Toto přihlašovací jméno nefunguje

en: That login password didn’t work
cs: Toto přihlašovací heslo nefunguje

en: That hostname didn’t work
cs: Tento název hostitele nefunguje

en: Failed to log into domain
cs: Přihlášení do domény selhalo

note: Translators: The "%s" is a domain address (e.g. "demo1.freeipa.org").
en: To add an enterprise login account, this device needs to be enrolled with <b>%s</b>. To enroll, have your domain administrator enter their name and password.
cs: Chcete-li přidat účet podnikového přihlašování, musí být toto zařízení registrováno u <b>%s</b>. Pro registraci požádejte správce domény, aby zadal své jméno a heslo.

en: Valid domain
cs: Platná doména

en: Domain not found
cs: Doména nenalezena

en: Checking domain…
cs: Doména se ověřuje…

en: Failed to contact realmd service
cs: Selhalo kontaktování služby realmd

en: Add Enterprise Login
cs: Přidat podnikové přihlašování

en: Offline
cs: Off-line

en: A network connection is needed to add enterprise login accounts.
cs: K přidání účtů podnikového přihlašování je potřeba síťové připojení.

en: Enterprise login allows an existing centrally managed account to be used on this device.
cs: Podnikové přihlašování umožňuje použít na tomto zařízení stávající centrálně spravovaný účet.

en: _Domain
cs: _Doména

en: Should match the web domain of the account provider
cs: Mělo by se shodovat s webovou doménou poskytovatele účtu

en: Enroll Device
cs: Registrovat zařízení

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
cs: R_egistrovat

en: Administrator _Name
cs: Jmé_no správce

en: Administrator _Password
cs: Heslo s_právce

en: Browse for more pictures
cs: Procházet další obrázky

en: Select a File…
cs: Vybrat soubor…

en: the device needs to be claimed to perform this action
cs: k provedení této činnosti je potřeba výhradní přístup k zařízení

en: the device is already claimed by another process
cs: zařízení si již nárokuje jiný proces

en: you do not have permission to perform the action
cs: nemáte oprávnění provádět tuto činnost

en: no prints have been enrolled
cs: nebyl sejmut žádný otisk prstu

en: Failed to communicate with the device during enrollment
cs: Selhala komunikace se zařízením během snímání otisku prstu

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
cs: Selhala komunikace se čtečkou otisků prstů

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
cs: Selhala komunikace s démonem pro otisky prstů

en: Failed to list fingerprints: %s
cs: Selhalo vypsání otisku prstů: %s

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
cs: Selhalo smazání uložených otisků prstů: %s

en: Left thumb
cs: Palec levé ruky

en: Left middle finger
cs: Prostředníček levé ruky

en: _Left index finger
cs: Ukazováček _levé ruky

en: Left ring finger
cs: Prsteníček levé ruky

en: Left little finger
cs: Malíček levé ruky

en: Right thumb
cs: Palec pravé ruky

en: Right middle finger
cs: Prostředníček pravé ruky

en: _Right index finger
cs: Ukazováček p_ravé ruky

en: Right ring finger
cs: Prsteníček pravé ruky

en: Right little finger
cs: Malíček pravé ruky

en: Unknown Finger
cs: Neznámý otisk prstu

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
cs: Dokončeno

en: Fingerprint device disconnected
cs: Čtečka otisků prstů je odpojená

en: Fingerprint device storage is full
cs: Úložiště čtečky otisku prstů je plné

en: Fingerprint is duplicate
cs: Otisk prstu je duplicitní

en: Failed to enroll new fingerprint
cs: Selhalo sejmutí nového otisku prstu

en: Failed to start enrollment: %s
cs: Selhalo započetí snímání: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
cs: Selhalo sejmutí nového otisku prstu

en: Failed to stop enrollment: %s
cs: Selhalo zastavení snímání: %s

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
cs: Opakovaně zvedněte a přiložte svůj prst ke čtečce, aby se mohl sejmout otisk prstu.

en: _Re-enroll this finger…
cs: Znovu sejmout tento otisk p_rstu…

note: TRANSLATORS: This is the label for the button to enroll a new finger
en: Scan new fingerprint
cs: Sejmout nový otisku prstu

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
cs: Selhalo uvolnění čtečky otisku prstu %s: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
cs: Problém při čtení ze zařízení

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
cs: Selhalo vyžádání čtečky otisku prstu %s: %s

en: Failed to get fingerprint devices: %s
cs: Selhalo získání čtečky otisku prstu: %s

en: Fingerprint Manager
cs: Správa otisků prstů

en: Fingerprint
cs: Otiskem prstu

en: _No
cs: _Ne

en: _Yes
cs: _Ano

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
cs: Přejete si smazat registrované otisky prstů, čímž dojde k vypnutí přihlášení otiskem prstů?

en: No fingerprint device
cs: Není k dispozici žádná čtečka otisku prstu

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no devices ready.
en: No Fingerprint device
cs: Není k dispozici žádná čtečka otisku prstu

en: Ensure the device is properly connected
cs: Ujistěte se, že zařízení je správně připojené

en: Fingerprint Device
cs: Čtečka otisku prstu

en: Choose the fingerprint device you want to configure
cs: Zvolte čtečku otisku prstu, kterou chcete nastavit.

en: Fingerprint Login
cs: Přihlášení otiskem prstu

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
cs: Pomocí přihlášení otiskem prstu můžete svůj počítač odemknout a přihlásit se do něj pouhým přiložením prstu

en: _Delete Fingerprints
cs: _Smazat otisky prstů

en: Fingerprint Enroll
cs: Sejmutí otisku prstu

en: Please choose another password.
cs: Zvolte prosím jiné heslo.

en: Please type your current password again.
cs: Zadejte prosím své současné heslo ještě jednou.

en: Password could not be changed
cs: Heslo nelze změnit

en: Change Password
cs: Změna hesla

en: Ch_ange
cs: Změn_it

en: Current Password
cs: Současné heslo

en: New Password
cs: Nové heslo

en: Confirm Password
cs: Potvrzení hesla

en: The passwords do not match
cs: Hesla si neodpovídají

en: Allow user to change their password on next login
cs: Nabídnout uživateli změnu jeho hesla při příštím přihlášení

en: Set a password now
cs: Nastavit heslo nyní

en: Cannot automatically join this type of domain
cs: Nelze se automaticky připojit k tomuto typu domény

en: No such domain or realm found
cs: Doména nebyla nalezena

en: Cannot log in as %s at the %s domain
cs: Nelze se přihlásit jako „%s“ v doméně „%s“

en: Invalid password, please try again
cs: Neplatné heslo, zkuste to, prosím, znovu

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
cs: Nelze se připojit k doméně „%s“: %s

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
cs: Účet zakázán

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
cs: Bude nastaveno při příštím přihlášení

[ctx: Password mode]
en: None
cs: Žádné

en: Remove %s?
cs: Odebrat %s?

en: Unlock to Change This Setting
cs: Odemkněte pro změnu tohoto nastavení

en: Change Avatar
cs: Změnit avatar

en: Remove Avatar
cs: Odebrat avatar

en: Pa_ssword
cs: He_slo

en: _Fingerprint Login
cs: Přihlášení otiskem _prstu

en: A_utomatic Login
cs: A_utomatické přihlašování

en: _Administrator
cs: _Správce

en: _Parental Controls
cs: _Rodičovská kontrola

en: Open the Parental Controls app
cs: Otevřít aplikaci pro rodičovskou kontrolu

en: _Remove User
cs: Odeb_rat uživatele

en: The user will not be able to use this device once their account has been removed
cs: Uživatel nebude moci toto zařízení používat, jakmile bude jeho účet odebrán

en: _Delete Files and Settings
cs: O_dstranit soubory a nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Other Users
cs: Ostatní uživatelé

en: _Add User…
cs: Přid_at uživatele…

en: Add Enterprise User
cs: Přidat podnikového uživatele

en: Domain Administrator Login
cs: Přihlášení doménového správce

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
cs: Abyste mohli použít podnikové přihlašování, musí být tento
    počítač zahrnut v doméně. Požádejte prosím svého správce
    sítě o vepsání doménového hesla zde.

en: Administrator Password
cs: Heslo správce

en: Add or remove users and change your password
cs: Přidat nebo odebrat uživatele a změnit heslo

note: Translators: Search terms to find the Users panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
cs: přihlášení;přihlásit;otis prstu;otisky prstů;avatar;fotka;obličej;heslo;rodičovská kontrola;čas u obrazovky;omezení webů;omezení stránek;omezit weby;omezit stránky;používání;využívání;strávený čas;omezené používání;omezit používání;dítě;děti;dětská;dětské;

en: Manage user accounts
cs: Správa uživatelských účtů

en: Authentication is required to change user data
cs: Pro změnu uživatelských dat je vyžadováno ověření

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
cs: Nové heslo se musí lišit od toho starého.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
cs: Zkuste změnit některá písmena a číslice.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
cs: Zkuste změnit heslo trochu víc.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
cs: Heslo bez vašeho uživatelského jména by bylo silnější.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
cs: Zkuste se vyhnout použití svého jména v heslu.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
cs: Zkuste se vyhnout použití některých slov v hesle.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
cs: Zkuste se vyhnout běžným slovům.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
cs: Zkuste se vyhnout změně pořadí stávajících slov.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
cs: Zkuste použít víc číslic.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
cs: Zkuste použít víc velkých písmen.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
cs: Zkuste použít víc malých písmen.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
cs: Zkuste použít více speciálních znaků, jako jsou interpunkční znaménka.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
cs: Zkuste použít směs písmen, číslic a interpunkčních znamének.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
cs: Zkuste se vyhnout opakování stejného znaku.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
cs: Zkuste se vyhnout opakování stejného typu znaků: měli byste kombinovat písmena, čísla a interpunkční znaménka.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
cs: Zkuste se vyhnout sekvencím, jako je 1234 nebo abcd.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
cs: Heslo musí být delší. Zkuste přidat další písmena, číslice a interpunkční znaménka.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
cs: Zkombinujte velká a malá písmena a zkuste použít jednu či dvě číslice.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
cs: Přidáním dalších písmen, číslic a interpunkčních znamének můžete heslo ještě dále zesílit.

en: Authentication failed
cs: Autentizace selhala

en: The new password is too short
cs: Nové heslo je příliš krátké

en: The new password is too simple
cs: Nové heslo je příliš jednoduché

en: The old and new passwords are too similar
cs: Nové heslo je příliš podobné starému

en: The new password has already been used recently.
cs: Stejné heslo, jako nové, bylo použito nedávno.

en: The new password must contain numeric or special characters
cs: Nové heslo musí obsahovat číslice nebo speciální znaky.

en: The old and new passwords are the same
cs: Staré a nové heslo jsou stejné

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
cs: Vaše heslo se od vaší prvotní autentizace změnilo!

en: The new password does not contain enough different characters
cs: Nové heslo neobsahuje dostatek různorodých znaků

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
cs: Uživatelské jméno se musí obvykle skládat jen z malých písmen a-z, číslic a následujících znaků: - _

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
cs: Toto uživatelské jméno není bohužel dostupné. Zkuste prosím jiné.

en: The username is too long.
cs: Uživatelské jméno je příliš dlouhé.

en: Cursor Size
cs: Velikost kurzoru

en: Cursor size can be combined with Zoom to make it easier to see the cursor
cs: Velikost kurzoru se dá kombinovat s funkcí Přiblížení, aby byl kurzor lépe vidět

[ctx: Sound panel name]
note: Translators: This will be presented as the text of a link to the Sound panel
en: Sound
cs: Zvuk

note: Translators: %s is a link to the Sound panel with the label "Sound"
en: System volume can be adjusted in %s settings
cs: Systémovou hlasitost lze upravit v nastavení %s

en: Hearing
cs: Sluch

en: _Overamplification
cs: _Nadměrné zesílení

en: Allow volume to exceed 100%, with reduced sound quality
cs: Umožňuje zvednout hlasitost nad 100 %, se sníženou kvalitou zvuku

en: Visual Alerts
cs: Vizuální upozornění

en: Use a visual indication when an alert sound occurs
cs: Použít vizuální signalizaci, když se objeví zvukové upozornění

en: _Visual Alerts
cs: _Vizuální upozornění

en: _Flash Area
cs: Oblast _blikání

en: Entire Screen
cs: Celá obrazovka

en: Entire Window
cs: Celé okno

en: _Test Flash
cs: O_testovat blikání

en: Test
cs: Testovat

en: Pointing & Clicking
cs: Ukazování a klikání

en: _Mouse Keys
cs: _Myš z klávesnice

en: Use numeric keypad to move your mouse pointer
cs: Použít numerickou klávesnici k pohybu ukazatele myši

en: _Locate Pointer
cs: Vyh_ledávání ukazatele

en: Reveal pointer location by pressing Left Ctrl
cs: Odhalit umístění ukazatele stisknutím levého Ctrl

en: _Double-Click Delay
cs: Zpoždění _dvojitého kliknutí

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: Short
cs: Krátké

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: Long
cs: Dlouhé

en: Click Assist
cs: Pomoc s klikáním

en: _Simulated Secondary Click
cs: _Simulované druhé kliknutí

en: Secondary click by holding down the primary mouse button
cs: Zahájit druhé kliknutí podržením hlavního tlačítka

en: Acceptance Delay
cs: Zpoždění přijetí

en: _Hover Click
cs: Kl_iknutí posečkáním

en: Trigger a click when the pointer hovers
cs: Zahájit kliknutí při zastavení pohybu ukazatele

en: Delay
cs: Po uplynutí

en: Motion Threshold
cs: Práh pohybu

en: Small
cs: Nízký

en: Large
cs: Vysoký

en: _Always Show Accessibility Menu
cs: Vždy zobr_azovat nabídku přístupnosti

en: Display the accessibility menu in the top bar
cs: Zobrazit nabídku přístupnosti v horní liště

en: _Seeing
cs: _Zrak

en: _Hearing
cs: _Sluch

en: _Typing
cs: _Psaní

en: _Pointing and Clicking
cs: _Ukazování a klikání

en: _Zoom
cs: _Přiblížení

[ctx: cursor size]
note: translators: the labels will read: * Cursor Size: Default
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: cursor size]
en: Medium
cs: Střední

[ctx: cursor size]
en: Large
cs: Velký

[ctx: cursor size]
en: Larger
cs: Větší

[ctx: cursor size]
en: Largest
cs: Největší

en: %d pixel | %d pixels
cs[0]: %d pixel
cs[1]: %d pixely
cs[2]: %d pixelů

en: Seeing
cs: Zrak

en: _High Contrast
cs: V_ysoký kontrast

en: Increase color contrast of foreground and background interface elements
cs: Zvýšit barevný kontrast prvků rozhraní popředí a pozadí

en: _On/Off Shapes
cs: Zapn_out/vypnout tvary

en: Use shapes to indicate state in addition to or instead of color
cs: Použít tvary k označení stavu kromě barvy nebo místo ní

en: Reduce _Animation
cs: Omezit _animace

en: Reduce animations in the user interface to reduce motion
cs: Omezit animace v uživatelském rozhraní pro omezení pohybu

en: _Large Text
cs: Ve_lký text

en: Increase the size of all text in the user interface
cs: Zvětšit velikost veškerého textu v uživatelském rozhraní

en: _Cursor Size
cs: Velikost _kurzoru

en: The size of the cursor can be increased to make it easier to see
cs: Velikost kurzoru se dá zvětšit, aby byl kurzor lépe vidět

en: _Sound Keys
cs: Ozvučení kláve_s

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off
cs: Pípnout při zapnutí nebo vypnutí klávesy Num Lock nebo Caps Lock

en: Always Show Scroll_bars
cs: Vždy zo_brazovat posuvníky

en: Make scrollbars always visible
cs: Udělat posuvníky vždy viditelné

en: Screen _Reader
cs: Čtečka ob_razovky

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus
cs: Čtečka obrazovky čte zobrazený text postupně, jak text získává zaměření

en: Screen _Keyboard
cs: _Klávesnice na obrazovce

en: Use the on-screen keyboard to type in input fields
cs: Použít klávesnici na obrazovce pro psaní do vstupních polí

en: _Enable by Keyboard
cs: Zapnout z kláv_esnice

en: Turn accessibility features on or off using the keyboard
cs: Zapínat funkce zpřístupnění pomocí klávesnice

en: Text Cursor
cs: Textový kurzor

en: _Cursor Blinking
cs: Blikání _kurzoru

en: Change if the cursor blinks in text fields
cs: Změnit, zda kurzor v textových polích bliká

en: _Blink Speed
cs: Rychlost _blikání

en: Blink Speed
cs: Rychlost blikání

en: _Test Entry
cs: _Testovací vstup

en: Typing Assist
cs: Pomoc s psaním

en: _Repeat Keys
cs: _Opakování kláves

en: Key presses repeat when the key is held down
cs: Opakovat zmáčknutí klávesy, když držíte klávesu zmáčknutou

en: Speed
cs: Rychlost

en: _Sticky Keys
cs: Kombinace kláves jedním pr_stem

en: Sequences of modifier keys act as a key combination
cs: Posloupnosti modifikačních kláves působí jako kombinace těchto kláves

en: Disable if two keys are pressed together
cs: Vypnout při souběžném zmáčknutí dvou kláves

en: Beep when modifier key is pressed
cs: Zvukové znamení při zmáčknutí modifikační klávesy

en: S_low Keys
cs: Poma_lé klávesy

en: Delay between when a key is pressed and when it is accepted
cs: Zpoždění, než je klávesa přijata po té, co je zmáčknuta

en: Beep when a key is pressed
cs: Zvukové znamení při zmáčknutí klávesy

en: Beep when a key is accepted
cs: Zvukové znamení při příjmutí klávesy

en: Beep when a key is rejected
cs: Zvukové znamení při odmítnutí klávesy

en: B_ounce Keys
cs: Vícenáso_bná zmáčknutí kláves

en: Ignore fast duplicate keypresses
cs: Ignorovat rychle opakované zmáčknutí klávesy

en: Zoom
cs: Přiblížení

en: _Desktop Zoom
cs: Přiblížení _plochy

en: Magnify the entire screen
cs: Zvětšit celou obrazovku

en: Magnifier
cs: Lupa

en: _Magnification Factor
cs: Faktor _zvětšení

en: M_agnifier View
cs: Zobrazení _lupou

note: Translators: This is a behavior option of the Magnifier View
en: Follow Mouse Cursor
cs: _Následovat ukazatel myši

note: Translators: This is a behavior option of the Magnifier View
en: Screen Area
cs: Oblast obrazovky

en: _Extend Outside Screen Edges
cs: _Rozšířit vně okrajů obrazovky

en: _Screen Area
cs: Oblast _obrazovky

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Full Screen
cs: Celá obrazovka

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Top Half
cs: Horní polovina

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Bottom Half
cs: Dolní polovina

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Left Half
cs: Levá polovina

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Right Half
cs: Pravá polovina

en: _Follow Behavior
cs: Chování _sledování

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Moves with Contents
cs: Přesouvá se s obsahem

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Pushes Contents Around
cs: Odsouvá okolní obsah

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Remains Centered
cs: Zůstává ve středu

en: Crosshairs
cs: Zaměřovací kříž

en: _Crosshair Lines
cs: _Zaměřovací čáry

en: Mark the cursor location in the magnifier region using lines
cs: Označit umístění kurzoru v oblasti lupy pomocí čar

en: _Overlap Mouse Cursor
cs: Překrývat ukazat_el myši

en: _Thickness
cs: _Tloušťka

note: Translators: This is a mark in the Thickness scale
en: Thin
cs: Tenká

note: Translators: This is a mark in the Thickness scale
en: Thick
cs: Tlustá

en: Len_gth
cs: Dé_lka

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 1/4 screen
cs: 1/4 obrazovky

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 1/2 Screen
cs: 1/2 obrazovky

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 3/4 Screen
cs: 3/4 obrazovky

en: Colo_r
cs: Ba_revnost

en: Color Filters
cs: Filtry barev

en: _Inverted
cs: _Převrácené

en: Invert colors in the magnifier region
cs: Převrátit barvy v oblasti lupy

en: _Brightness
cs: _Jas

note: Translators: This is a mark in the Brightness scale Translators: This is a mark in the Contrast scale
en: Low
cs: Nízká

note: Translators: This is a mark in the Brightness scale Translators: This is a mark in the Contrast scale
en: High
cs: Vysoká

en: Co_ntrast
cs: Ko_ntrast

en: Co_lor
cs: _Barva

note: Translators: This is a mark in the Grayscale scale
en: Full
cs: Plná

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
cs: Usnadněte si čtení, poslech, psaní, klikání a další činnosti

note: Translators: Search terms to find the Accessibility panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;Pointer;find;locate;visual;hearing;audio;typing;animations;
cs: klávesnice;myš;a11y;přístupnost;zpřístupnění;univerzální přístup;kontrast;kurzor;zvuk;přiblížení;zvětšení;čtečka obrazovky;čtení obrazovky;text;velký;obrovský;písmo;font;velikost;přístup;zpřístupnění;kombinace kláves jedním prstem;pomalé klávesy;vícenásobná zmáčknutí kláves;klávesnice myší;dvojitý;klik;kliknutí;klepnutí;poklepání;prodleva;rychlost;asistent;opakování;blikání;blikat;ukazatel;najít;lokalizovat;poruchy;handicap;vidění;sluch;psaní;animace;

en: Map Buttons
cs: Mapování tlačítek

en: Map buttons to functions
cs: Mapování tlačítek na funkce

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear
cs: Zkratku upravíte tak, že zvolíte „Vyvolat klávesovou zkratku“, zmáčknete na klávesnici zkratkové tlačítko a držíte zmáčknuté nové klávesy, případně je pomocí Backspace smažete

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet
cs: Klepněte prosím na terčíky, které se objevily na obrazovce a tím zkalibrujete tablet

en: Mis-click detected, restarting…
cs: Zjištěno chybějící kliknutí, začíná se znovu…

en: Button %d
cs: Tlačítko %d

[ctx: Wacom action-type]
en: Application defined
cs: Definováno aplikací

[ctx: Wacom action-type]
en: Send Keystroke
cs: Vyvolat klávesovou zkratku

[ctx: Wacom action-type]
en: Switch Monitor
cs: Přepnout obrazovku

[ctx: Wacom action-type]
en: Show On-Screen Help
cs: Zobrazit nápovědu na obrazovce

en: Tablet mounted on laptop panel
cs: Grafický tablet osazený na displeji notebooku

en: Tablet mounted on external display
cs: Grafický tablet osazený na externím displeji

en: External tablet device
cs: Externí grafický tablet

note: All displays item
en: All Displays
cs: Všechny displeje

en: _Tablet Mode
cs: Režim _tabletu

en: Use absolute positioning for the pen
cs: Používat pro pero absolutní souřadnice

en: _Left Hand Orientation
cs: Orientace pro _leváky

en: Tablet and Express Keys™ are rotated for left hand use
cs: Tablet a tlačítka Express Keys™ jsou otočená pro použití leváky

en: Map _Buttons
cs: Mapování _tlačítek

[ctx: display setting]
en: Map to _Monitor
cs: Mapování na _obrazovku

en: _Keep Aspect Ratio
cs: _Zachovat poměr stran

en: Only use a portion of the tablet surface to keep monitor aspect ratio
cs: Používat pouze část povrchu tabletu, aby se dodržel stejný poměr stran jako na monitoru

en: _Calibrate
cs: _Kalibrovat

en: No tablet detected
cs: Nenalezen žádný tablet

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
cs: Připojte prosím, nebo zapněte, grafický tablet

en: Choose an action when button %d on the stylus is pressed
cs: Vyberte akci, když je stisknuto tlačítko %d na stylusu

en: Button %d Mapping
cs: Mapování tlačítka %d

en: _Left Mousebutton Click
cs: Kliknutí _levým tlačítkem myši

en: _Middle Mousebutton Click
cs: Kliknutí prostřední_m tlačítkem myši

en: _Right Mousebutton Click
cs: Kliknutí p_ravým tlačítkem myši

note: Translators: this is the "go back" action of a button
en: _Back
cs: _Zpět

note: Translators: this is the "go forward" action of a button
en: _Forward
cs: V_před

en: Tip _Pressure Feel
cs: Pocit z _přítlaku hrotu

en: Soft
cs: Měkký

en: Stylus tip pressure
cs: Přítlak hrotu stylusu

en: Firm
cs: Tvrdý

en: Button _1
cs: Tlačítko _1

en: Button _2
cs: Tlačítko _2

en: Button _3
cs: Tlačítko _3

en: _Eraser Pressure Feel
cs: Pocit z přítlaku _gumy

en: Eraser pressure
cs: Přítlak gumy

en: Airbrush stylus with pressure, tilt, and integrated slider
cs: Stylus Airbrush citlivý na přítlak, sklon a s integrovaným kolečkem

en: Art pen with pressure, tilt, and rotation
cs: Umělecké pero citlivé na přítlak, sklon a natočení

en: Stylus with pressure and tilt
cs: Stylus citlivý na přítlak a sklon

en: Stylus with pressure
cs: Stylus s přítlakem

en: Wacom Tablet
cs: Grafický tablet

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
cs: Nastavit mapování tlačítek a přizpůsobit citlivost grafických tabletů

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
cs: tablet;Wacom;stalus;pero;eraser;guma;myš;

en: New shortcut…
cs: Nová klávesová zkratka…

en: Edit
cs: Upravit

en: Access Points
cs: Přístupové body

en: Add
cs: Přidat

en: Operation Cancelled
cs: Operace zrušena

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
cs: <b>Chyba:</b> Zamítnut přístup ke změnám nastavení

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
cs: <b>Chyba:</b> Chyba mobilního zařízení

en: Not Registered
cs: Nezaregistrováno

en: Registered
cs: Zaregistrováno

en: Searching
cs: Vyhledává se

en: Denied
cs: Odepřeno

en: Modem Details
cs: Podrobnosti k modemu

en: Modem Status
cs: Stav modemu

en: Carrier
cs: Operátor

en: Network Type
cs: Typ sítě

en: Network Status
cs: Stav sítě

en: Own Number
cs: Vlastní číslo

en: Device Details
cs: Podrobnosti o zařízení

en: 2G Only
cs: pouze 2G

en: 3G Only
cs: pouze 3G

en: 4G Only
cs: pouze 4G

en: 5G Only
cs: pouze 5G

en: 2G, 3G, 4G, 5G (Preferred)
cs: 2G, 3G, 4G, 5G (preferovaná)

en: 2G, 3G, 4G (Preferred), 5G
cs: 2G, 3G, 4G (preferovaná), 5G

en: 2G, 3G (Preferred), 4G, 5G
cs: 2G, 3G (preferovaná), 4G, 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G, 5G
cs: 2G (preferovaná), 3G, 4G, 5G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
cs: 2G, 3G, 4G (preferovaná)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
cs: 2G, 3G (preferovaná), 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
cs: 2G (preferovaná), 3G, 4G

en: 3G, 4G, 5G (Preferred)
cs: 3G, 4G, 5G (preferovaná)

en: 3G, 4G (Preferred), 5G
cs: 3G, 4G (preferovaná), 5G

en: 3G (Preferred), 4G, 5G
cs: 3G (preferovaná), 4G, 5G

en: 2G, 4G, 5G (Preferred)
cs: 2G, 4G, 5G (preferovaná)

en: 2G, 4G (Preferred), 5G
cs: 2G, 4G (preferovaná), 5G

en: 2G (Preferred), 4G, 5G
cs: 2G (preferovaná), 4G, 5G

en: 2G, 3G, 5G (Preferred)
cs: 2G, 3G, 5G (preferovaná)

en: 2G, 3G (Preferred), 5G
cs: 2G, 3G (preferovaná), 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 5G
cs: 2G (preferovaná), 3G, 5G

en: 3G, 4G (Preferred)
cs: 3G, 4G (preferovaná)

en: 3G (Preferred), 4G
cs: 3G, 4G (preferovaná)

en: 2G, 4G (Preferred)
cs: 2G, 4G (preferovaná)

en: 2G (Preferred), 4G
cs: 2G (preferovaná), 4G

en: 2G, 3G (Preferred)
cs: 2G, 3G (preferovaná)

en: 2G (Preferred), 3G
cs: 2G (preferovaná), 3G

en: 2G, 5G (Preferred)
cs: 2G, 5G (preferovaná)

en: 2G (Preferred), 5G
cs: 2G (preferovaná), 5G

en: 3G, 5G (Preferred)
cs: 3G, 5G (preferovaná)

en: 3G (Preferred), 5G
cs: 3G (preferovaná), 5G

en: 4G, 5G (Preferred)
cs: 4G, 5G (preferovaná)

en: 4G (Preferred), 5G
cs: 4G (preferovaná), 5G

[ctx: Network mode]
en: Unknown
cs: neznámý

en: Unlock SIM card
cs: Odemknutí karty SIM

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Please provide PIN code for SIM %d
cs: Zadejte prosím kód PIN pro SIM %d

en: Enter PIN to unlock your SIM card
cs: Zadejte PIN pro odemknutí své karty SIM

en: Please provide PUK code for SIM %d
cs: Zadejte prosím kód PUK pro SIM %d

en: Enter PUK to unlock your SIM card
cs: Zadejte PUK pro odemknutí své karty SIM

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
cs[0]: Bylo zadáno nesprávné heslo. Zbývá vám %1$u pokus.
cs[1]: Bylo zadáno nesprávné heslo. Zbývají vám %1$u pokusy.
cs[2]: Bylo zadáno nesprávné heslo. Zbývá vám %1$u pokusů.

en: You have %u try left | You have %u tries left
cs[0]: Zbývá vám %u pokus
cs[1]: Zbývají vám %u pokusy
cs[2]: Zbývá vám %u pokusů

en: Wrong password entered.
cs: Bylo zadáno nesprávné heslo.

en: PUK code should be an 8 digit number
cs: Kód PUK by měl mít 8 číslic

en: Enter New PIN
cs: Zadejte nový PIN

en: PIN code should be a 4-8 digit number
cs: Kód PIN by měl mít 4 až 8 číslic

en: Unlocking…
cs: Odemyká se…

en: No SIM
cs: Žádná SIM

en: Insert a SIM card to use this modem
cs: Vložte kartu SIM, abyste mohli modem používat

en: SIM Locked
cs: SIM je zamknutá

en: _Mobile Data
cs: _Mobilní data

en: Access data using mobile network
cs: Přístup k datům pomocí mobilní sítě

en: _Data Roaming
cs: _Datový roaming

en: Use mobile data when roaming
cs: Používat mobilní data při roamingu

en: _Network Mode
cs: _Režim sítě

en: N_etwork
cs: _Síť

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: _Access Point Names
cs: _Názvy přístupového bodu

en: _SIM Lock
cs: Uzamknout _SIM

en: Lock SIM with PIN
cs: Uzamknutí SIM pomocí PIN

en: M_odem Details
cs: P_odrobnosti o modemu

en: Phone failure
cs: Telefon selhal

en: No connection to phone
cs: Není spojení s telefonem

en: Operation not allowed
cs: Operace není povolena

en: Operation not supported
cs: Operace není podporována

en: SIM not inserted
cs: Karta SIM není vložena

en: SIM PIN required
cs: Požadován kód PIN pro SIM

en: SIM PUK required
cs: Požadován kód PUK pro SIM

en: SIM failure
cs: karta SIM selhala

en: SIM busy
cs: Karta SIM je zaneprázdněna

en: Incorrect password
cs: Nesprávné heslo

en: SIM PIN2 required
cs: Požadován kód PIN2 pro SIM

en: SIM PUK2 required
cs: Požadován kód PUK2 pro SIM

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: No network service
cs: Žádná síťová služba

en: Network timeout
cs: Síť neodpověděla

en: GPRS services not allowed
cs: Služby GPRS nejsou povoleny

en: Roaming not allowed in this location area
cs: V této oblasti není povolen roaming

en: Unspecified GPRS error
cs: Nespecifikovaná chyba GPRS

en: No Error
cs: Bez chyb

en: Action Cancelled
cs: Činnost byla zrušena

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Unknown Error
cs: Neznámá chyba

en: Network Mode
cs: Režim sítě

en: _Automatic
cs: _Automaticky

en: Choose Network
cs: Zvolte síť

en: Refresh Network Providers
cs: Aktualizovat poskytevatele sítí

en: Enable Mobile Network
cs: Povolit mobilní síť

en: No WWAN Adapter Found
cs: Nebyl nalezen žádný adaptér WWAN

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
cs: Ujistěte se, že máte zařízení pro bezdrátovou WAN/mobilní síť

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
cs: Když je zapnutý režim „letadlo“, je bezdrátová WAN zakázaná.

en: _Turn off Airplane Mode
cs: Vypnou_t režim „letadlo“

en: Data Connection
cs: Datové připojení

en: SIM card used for internet
cs: Karta SIM používaná pro internet

en: SIM Lock
cs: Zamykání SIM

en: _Next
cs: _Další

en: _Lock SIM with PIN
cs: _Zamknout SIM pomocí kódu PIN

en: Change PIN
cs: Změnit PIN

en: New PIN
cs: Nový PIN

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
cs: Zadejte současný PIN, abyste mohli změnit zamykání SIM

en: Mobile Network
cs: Mobilní síť

en: Configure Telephony and mobile data connections
cs: Nastavte si telefonní a mobilní datová připojení

note: Translators: Search terms to find the WWAN panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
cs: celulární;wwan;telefon;telefonie;sim;karta;mobil;mobilní;

en: Utility to configure the GNOME desktop
cs: Nástroj pro nastavení uživatelského prostředí GNOME

en: Settings is the primary interface for configuring your system.
cs: Aplikace Nastavení je hlavním rozhraním pro nastavení vašeho systému.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
cs: Projekt GNOME

en: Display version number
cs: Zobrazit číslo verze

en: Enable verbose mode
cs: Zapnout podrobný režim

en: Search for the string
cs: Hledat řetězec

en: List possible panel names and exit
cs: Vypsat všechny možné názvy panelů a skončit

en: Panel to display
cs: Panel, který se má zobrazit

en: Settings categories
cs: Kategorie nastavení

en: No Results Found
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky

en: Available panels:
cs: Dostupné panely:

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Search settings
cs: hledat nastavení

en: Warning: Development Version
cs: Varování: Vývojová verze

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
cs: Tato verze Nastavení by se měla používat jen pro účely vývoje. Můžete s ní narazit na nesprávné chování systému, ztrátu dat a další neočekávané chování.

en: _OK
cs: _Budiž

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About Settings
cs: O _aplikaci Nastavení

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Search
cs: Hledat

[ctx: shortcut window]
en: Show help
cs: Zobrazit nápovědu

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Panels
cs: Panely

[ctx: shortcut window]
en: Go back to previous panel
cs: Zpět na předchozí panel

[ctx: shortcut window]
en: Cancel search
cs: Zrušit vyhledávání

note: Translators: Search terms to find this app. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
cs: předvolby;nastavení;

en: The identifier for the last Settings panel to be opened
cs: Identifikátor naposledy otevřeného panelu Nastavení

en: The identifier for the last Settings panel to be opened. Unrecognised values will be ignored and the first panel in the list selected.
cs: Identifikátor panelu Nastavení, který byl otevřený jako poslední. Nerozpoznané hodnoty budou ignorovány a v takovém případě bude vybrán první panel v seznamu.

en: Show warning when running a development build of Settings
cs: Zobrazit varování při spuštění vývojové sestavení

en: Whether Settings should show a warning when running a development build.
cs: Zda mají Nastavení zobrazit varování, když je spuštěno vývojové sestavení.

en: Initial state of the window
cs: Počáteční stav okna

en: A tuple containing the initial width, height and maximized state of the app window.
cs: N-tice obsahující počáteční šířku, výšku a stav maximalizace okna s aplikací.

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
cs[0]: %u výstup
cs[1]: %u výstupy
cs[2]: %u výstupů

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
cs[0]: %u vstup
cs[1]: %u vstupy
cs[2]: %u vstupů

en: System Sounds
cs: Systémové zvuky
