gnome-control-center master - en to kk translation catalogue (1963 entries)

en: App is not sandboxed
kk: Қолданба құмсалғышта емес

en: System Bus
kk: Жүйелік шина

en: Full access
kk: Толық қол жеткізу рұқсаты

en: Session Bus
kk: Сеанс шинасы

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Full access to /dev
kk: /dev бумасына толық қатынау құқығы

en: Network
kk: Желі

en: Has network access
kk: Желіге қатынау құқығы бар

en: Home
kk: Үй

en: Read-only
kk: Тек оқу үшін

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Can change settings
kk: Баптауларды өзгерте алады

en: <b>%s</b> requires access to the following system resources. To stop this access, the app must be removed.
kk: <b>%s</b> келесі жүйелік ресурстарға қол жеткізуді талап етеді. Бұл қол жеткізуді тоқтату үшін қолданбаны өшіру керек.

en: %u file and link type that is opened by the app | %u file and link types that are opened by the app
kk[0]: Қолданбамен ашылатын %u файл және сілтеме түрлері

en: <b>%s</b> is used to open the following types of files and links.
kk: <b>%s</b> келесі түрдегі файлдар және сілтемелерді ашу үшін қолданылады.

note: Translators: '%s' is the formatted size, e.g. "26.2 MB"
en: %s of disk space used
kk: Диск орнынан %s қолданылуда

en: Apps
kk: Қолданбалар

en: Search apps
kk: Қолданбалардан іздеу

en: _Default Apps
kk: Ү_нсіз келісім қолданбалары

en: No Apps Found
kk: Қолданбалар табылмады

en: _Find in Software
kk: БҚ қолданбасында та_бу

en: Default Apps
kk: Үнсіз келісім қолданбалары

en: Removable Media
kk: Ауыстырмалы тасушылар

en: Automat_ically Launch Apps
kk: Қолданбаларды а_втожөнелту

en: Start apps when media is connected or inserted
kk: Тасушы қосылғанда немесе жалғанғанда қолданбаларды іске қосу

en: App Settings
kk: Қолданба баптаулары

en: App settings cannot be fully enforced for apps which are not sandboxed. These apps may use permissions which are not shown.
kk: Қолданба баптауларын құмсалғышта емес қолданбалар үшін толығымен мәжбүрлету мүмкін емес. Бұл қолданбаларда көрсетілмеген рұқсаттары болуы мүмкін.

en: _Open
kk: А_шу

en: App _Details
kk: Қолданба ақ_параты

en: Permissions
kk: Рұқсаттар

note: Translators: This row shows/sets whether the app shown in this page can add results to the GNOME Shell search results. Internally this enables/disables the app's Shell Search Provider
en: _Search
kk: І_здеу

en: Receive system searches and send results
kk: Жүйелік іздеулерді алу және нәтижелерді жіберу

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. translators: * The device has been disabled
en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: _Notifications
kk: _Хабарламалар

en: Show system notifications
kk: Жүйелік хабарламаларды көрсету

en: _Run in Background
kk: Ф_онда орындау

en: Allow activity when the app is closed
kk: Қолданба жабылған кезде белсенділікті рұқсат ету

en: Scr_eenshots
kk: Скр_иншоттар

en: Take pictures of the screen at any time
kk: Экран скриншоттарын кез келген уақытта түсіру

en: Change _Wallpaper
kk: Тұ_сқағазды өзгерту

en: Change the desktop wallpaper
kk: Жұмыс үстелі тұсқағазын өзгерту

en: So_unds
kk: Д_ыбыстар

en: Reproduce sounds
kk: Дыбыстарды ойнату

en: _Inhibit Shortcuts
kk: Жарлықтарды _басу

en: Block standard keyboard shortcuts
kk: Пернетақтаның стандартты жарлықтарын блоктау

en: Camera
kk: Камера

en: Take pictures with the camera
kk: Суреттерді камерамен түсіру

en: C_amera
kk: К_амера

en: _Microphone
kk: _Микрофон

en: Record audio with the microphone
kk: Дыбысты микрофонмен жазу

en: _Location Services
kk: _Орналасулар қызметі

en: Access device location data
kk: Құрылғының орналасу деректеріне қол жеткізу

en: Re_quired Access
kk: Ке_рек қол жеткізу деңгейі

en: System access that is required by the app
kk: Қолданба талап ететін жүйелік рұқсат

en: General
kk: Жалпы

en: _File &amp; Link Associations
kk: _Файлдар мен сілтемелер ассоциациялары

en: S_torage
kk: Сақ_тау құрылғылары

en: Required Access
kk: Керек қол жеткізу деңгейі

en: File & Link Associations
kk: Файлдар мен сілтемелер ассоциациялары

en: File Types
kk: Файл түрлері

en: Link Types
kk: Сілтеме түрлері

en: _Reset
kk: _Тастау

en: Storage
kk: Сақтау құрылғылары

en: How much disk space this app is occupying with app data and caches
kk: Бұл қолданба өз деректері мен кэш деректерімен қанша диск орнын алып тұр

en: App
kk: Қолданба

en: Data
kk: Деректер

en: Cache
kk: Кэш

en: <b>Total</b>
kk: <b>Жалпы</b>

en: _Clear Cache
kk: Кэшті та_зарту

en: _Web
kk: В_еб

en: _Mail
kk: _Пошта

en: _Calendar
kk: _Күнтізбе

en: M_usic
kk: Му_зыка

en: _Video
kk: В_идео

en: _Photos
kk: Фо_толар

note: Translators: This is a telephone call
en: Ca_lls
kk: Қоңырау_лар

en: Ask what to do
kk: Не істеуді сұрау

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Open folder
kk: Буманы ашу

en: Select an app for audio CDs
kk: Аудио CD үшін қолданбаны таңдау

en: Select an app for video DVDs
kk: Видео DVD үшін қолданбаны таңдау

en: Select an app to run when a music player is connected
kk: Музыкалық плеері салынған кезде жөнелтілетін қолданбаны таңдан

en: Select an app to run when a camera is connected
kk: Камера байланысқан кезде жөнелтілетін қолданбаны таңдау

en: Select an app for software CDs
kk: БҚ CD дискілері үшін қолданбаны таңдау

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info * strings, just here to fix capitalization of the English originals. * If the shared-mime-info translation works for your language, * simply leave these untranslated.
en: audio DVD
kk: аудио DVD

en: blank Blu-ray disc
kk: таза Blu-Ray дискі

en: blank CD disc
kk: таза CD-R дискі

en: blank DVD disc
kk: таза DVD+R дискі

en: blank HD DVD disc
kk: таза HD DVD дискі

en: Blu-ray video disc
kk: Blu-ray видео дискі

en: e-book reader
kk: электронды кітаптарды оқу құрылғысы

en: HD DVD video disc
kk: HD DVD видео дискі

en: Windows software
kk: Windows БҚ

en: CD _Audio
kk: CD _аудио

en: _DVD Video
kk: DVD ви_део

en: Music Pla_yer
kk: Музыка пл_еері

en: P_hotos
kk: Фо_толар

en: Sof_tware
kk: Б_ағд. қамтама

en: _Other Media
kk: Басқа тас_ушылар

en: Select how other media should be handled
kk: Басқа медиа қалай өнделетінін таңдаңыз

en: Other Media
kk: Басқа тасушылар

en: _Type
kk: Тү_рі

en: _Action
kk: Әре_кет

en: Add user accounts and change passwords
kk: Пайдаланушы тіркелгілерін қосу және парольдерді өзгерту

en: Play and record sound
kk: Дыбысты ойнату және жазу

en: Play audio
kk: Аудионы ойнату

en: Record audio
kk: Дыбысты жазу

en: Detect network devices using mDNS/DNS-SD (Bonjour/zeroconf)
kk: Желілік құрылғыларды mDNS/DNS-SD (Bonjour/zeroconf) қолданып, анықтау

en: Access bluetooth hardware directly
kk: Bluetooth аппараттық құрылғыларға тікелей қатынау

en: Use bluetooth devices
kk: Bluetooth құрылғыларын пайдалану

en: Use your camera
kk: Камераңыщлы қолдану

en: Print documents
kk: Құжаттарды басып шығару

en: Use any connected joystick
kk: Кез келген қосылған джойстик қолдану

en: Allow connecting to the Docker service
kk: Docker қызметіне байланысуға рұқсат беру

en: Configure network firewall
kk: Желі брандмауэрін баптау

en: Setup and use privileged FUSE filesystems
kk: Привилегияланған FUSE файлдық жүйелерін баптау және қолдану

en: Update firmware on this device
kk: Бұл құрылғыдағы бинарлық кодтарды жаңарту

en: Access hardware information
kk: Құрылғылар ақпаратына қол жеткізу

en: Provide entropy to hardware random number generator
kk: Құрылғылық кездейсоқ сандар генераторына энтропияны қамтамасыз ету

en: Use hardware-generated random numbers
kk: Құрылғылық генерацияланған кездейсоқ сандарды қолдану

en: Access files in your home folder
kk: Үй бумаңыздағы файлдарға қатынау

en: Access libvirt service
kk: Libvirt қызметіне қатынау

en: Change system language and region settings
kk: Жүйелік тіл мен аймақ баптауларын өзгерту

en: Change location settings and providers
kk: Орналасу баптауларын және ұсынушыларын өзгерту

en: Access your location
kk: Орналасуыңызға қол жеткізу

en: Read system and application logs
kk: Жүйе мен қолданба журналдарын оқу

en: Access LXD service
kk: LXD қызметіне қол жеткізу

en: Use and configure modems
kk: Модемдерді қолдану және баптау

en: Read system mount information and disk quotas
kk: Жүйелік тіркеу ақпаратын және диск квоталарын оқу

en: Control music and video players
kk: Музыка мен видео ойнатқыштарын басқару

en: Change low-level network settings
kk: Төмен деңгейлі желі параметрлерін өзгерту

en: Access the NetworkManager service to read and change network settings
kk: NetworkManager қызметіне желі баптауларын оқу және өзгерту үшін қатынау

en: Read access to network settings
kk: Желі баптауларын оқу рұқсаты

en: Change network settings
kk: Желі баптауларын өзгерту

en: Read network settings
kk: Желі баптауларын оқу

en: Access the ofono service to read and change network settings for mobile telephony
kk: Ұялы телефония үшін желі баптауларын оқу және өзгерту үшін ofono қызметіне қатынау

en: Control Open vSwitch hardware
kk: Open vSwitch аппараттық құрылғыларын басқару

en: Read from CD/DVD
kk: CD/DVD дискіден оқу

en: Read, add, change, or remove saved passwords
kk: Сақталған парольдерді оқу, қосу немесе оларды өшіру

en: Access pppd and ppp devices for configuring Point-to-Point Protocol connections
kk: Point-to-Point хаттамасы байланыстарын баптау үшін pppd және ppp құрылғыларына қатынау

en: Pause or end any process on the system
kk: Жүйедегі кез келген процесті кідірту немесе аяқтау

en: Access USB hardware directly
kk: USB аппараттық құрылғыларға тікелей қатынау

en: Read/write files on removable storage devices
kk: Ауыстырмалы сақтау құрылғыларында файлдарды оқу/жазу

en: Prevent screen sleep/lock
kk: Экранның ұйқысы/құлыптауын болдырмау

en: Access serial port hardware
kk: Тізбекті порттың аппараттық құрылғыларға тікелей қатынау

en: Restart or power off the device
kk: Құрылғыны қайта іске қосу немесе сөндіру

en: Install, remove and configure software
kk: Бағдарламалық қамтаманы орнату, өшіру және баптау

en: Access Storage Framework service
kk: Storage Framework қызметіне қатынау

en: Read process and system information
kk: Процесс және жүйелік ақпаратты оқу

en: Monitor and control any running program
kk: Кез келген орындалып тұрған бағдарламаны бақылау және басқару

en: Change the date and time
kk: Күн мен уақытты өзгерту

en: Change time server settings
kk: Уақыт сервері баптауларын өзгерту

en: Change the time zone
kk: Уақыт белдеуін өзгерту

en: Access the UDisks2 service for configuring disks and removable media
kk: Дискілер мен ауыстырмалы тасушыларды баптау үшін UDisks2 қызметіне қатынау

en: Access energy usage data
kk: Энергияны пайдалану деректеріне қатынау

en: Read/write access to U2F devices exposed
kk: Шығарылған U2F құрылғыларына оқу/жазу қатынау рұқсаты

en: Control various app permissions and settings
kk: Қолданбалардың түрлі рұқсаттарын және баптауларын басқару

note: Translators: Search terms to find the Apps panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;flatpak;permission;setting;default;preferred;media;autorun;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;device;system;
kk: application;flatpak;permission;setting;default;preferred;media;autorun;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;device;system;қолданба;рұқсат;баптау;үнсіз келісім;таңдамалы;тасушы;автожөнелту;аудио;видео;диск;ауыстырмалы;құрылғы;жүйе;

en: Remove Background
kk: Фонды өшіру

en: Select a picture
kk: Суретті таңдау

en: multiple sizes
kk: бірнеше өлшемдер

en: No Desktop Background
kk: Түсқағаз жоқ

en: Current background
kk: Ағымдағы фон

en: Style
kk: Стиль

en: _Default
kk: _Негізгі

en: Da_rk
kk: Қа_раңғы

en: Background
kk: Фон

en: _Add Picture…
kk: Суретті қ_осу…

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Change your background image or the UI colors
kk: Фон суретін немесе интерфейс түстерін өзгерту

note: Translators: Search terms to find the Appearance panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Background;Wallpaper;Screen;Desktop;Style;Light;Dark;Appearance;
kk: Background;Wallpaper;Screen;Desktop;Style;Light;Dark;Appearance;Фон;Түсқағаз;Экран;Жұмыс үстелі;Стиль;Ашық түсті;Қараңғы түсті;Сыртқы түрі;

en: Enable
kk: Іске қосу

en: No Bluetooth Found
kk: Bluetooth адаптерлері табылмады

en: Plug in a dongle to use Bluetooth
kk: Bluetooth қолдану үшін адаптер жалғаңыз

en: Bluetooth Turned Off
kk: Bluetooth сөндірілген

en: Turn on to connect devices and receive file transfers
kk: Құрылғылармен байланысу және файларды қабылдау үшін іске қосыңыз

en: Airplane Mode is On
kk: Ұшақтағы режим іске қосулы тұр

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on
kk: Ұшақтағы режим іске қосулы кезінде Bluetooth сөндірілген болады

en: _Turn Off Airplane Mode
kk: Ұшақтағы режимді сөн_діру

en: Hardware Airplane Mode is On
kk: Құрылғылық ұшақтағы режим іске қосулы тұр

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth
kk: Bluetooth іске қосу үшін ұшақтағы режимді сөндіріңіз

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
kk: Bluetooth-ды іске қосыңыз немесе сөндіріңіз және құрылғыларды байланыстырыңыз

note: Translators: Search terms to find the Bluetooth panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;bluetooth;obex;
kk: share;sharing;bluetooth;obex;бөлісу;

note: TRANSLATORS: The user has to attach the sensor to the screen
en: Place your calibration device over the square and press “Start”
kk: Калибрация құрылғысын шаршыға апарып, "Бастау" басыңыз

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
kk: Калибрация құрылғысын калибрация орнына апарып, "Жалғастыру" басыңыз

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
kk: Калибрация құрылғысын бет орнына апарып, "Жалғастыру" басыңыз

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
kk: Қақпақты жабыңыз

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
kk: Өндеуге келмейтін ішкі қате орын алды.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
kk: Калибрация үшін керек саймандар орнатылмаған.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
kk: Профильді жасау мүмкін емес.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
kk: Мақсат ақ нүктесіне жету мүмкін емес.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
kk: Аяқталды!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
kk: Калибрация сәтсіз аяқталды!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
kk: Калибрация құрылғысын алып тастауға болады.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
kk: Үрдіс жүру кезінде калибрация құрылғысына тиіспеңіз

en: Display Calibration
kk: Экран калибрациясы

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

note: This starts the calibration process
en: _Start
kk: Ба_стау

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
kk: Жа_лғастыру

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
kk: _Дайын

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
kk: Ноутбук экраны

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
kk: Құрамындағы вебкамера

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
kk: %s мониторы

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
kk: %s сканері

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
kk: %s камерасы

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
kk: %s принтері

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
kk: %s вебкамерасы

en: Enable color management for %s
kk: %s үшін түстерді басқаруды іске қосу

en: Show color profiles for %s
kk: %s үшін түстер профильдерін көрсету

note: not calibrated
en: Not calibrated
kk: Калибрацияланбаған

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
kk: Бастапқы:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
kk: Түстер кеңістігі:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
kk: Сынама профилі:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
kk: ICC профилі файлын таңдаңыз

en: Import
kk: Импорттау

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
kk: Қолдауы бар ICC профильдері

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Screen
kk: Экран

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
kk: Профильді сақтау

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
kk: Таңдалған құрылғы үшін түстер профилін жасау

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
kk: Өлшеу құрылғысы анықталмады, Оның іске қосулы екенін және дұрыс жалғанып тұрғанын тексеріңіз.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
kk: Өлшеу құрылғысы принтерлерді профильдеуді қолдамайды.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
kk: Құрылғының бұл түріне ағымда қолдау жоқ.

note: Translators: This will be presented as the text of a link to the documentation translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
kk: Көбірек білу

note: Translators: %s is a link to the documentation with the label "Learn more"
en: Each device needs an up to date color profile to be color managed. %s
kk: Түстерін басқару үшін әр құрылғыда жаңа болып тұрған түстер профилі болуы керек. %s

en: Screen Calibration
kk: Экран калибрациясы

en: Calibration Quality
kk: Калибрация сапасы

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
kk: Калибрация монитордың түсін басқару үшін қолдануға болатын профильді жасайды. Калибрация неғұрлым көбірек уақытты алса, соғұрлым түс профилінің сапасы жақсылау болады.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
kk: Калибрация орындалып жатқан кезде компьютеріңізді қолдана алмайтын боласыз.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
kk: Сапасы

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
kk: Шамамен уақыты

en: Calibration Device
kk: Калибрация құрылғысы

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
kk: Калибрация үшін қолданғыңыз келетін сенсорлық құрылғыны таңдаңыз.

en: Display Type
kk: Экран түрі

en: Select the type of display that is connected.
kk: Жалғанған экран түрін таңдаңыз.

en: Profile Whitepoint
kk: Ақ нүкте профилі

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
kk: Экранның мақсат ақ нүктесін таңдаңыз. Экрандардың көбі D65 жарықтанудың түс температурасына бапталған болуы тиіс.

en: Display Brightness
kk: Экран жарықтылығы

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
kk: Экран жарықтылығын өзіңізге лайық шамаға орнатыңыз. Түсті басқару жарықтылықтың сол деңгейінде ең дәл болады.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
kk: Немесе, бұл құрылғыға арналған басқа түстер профильдері қолданатын жарықтылық деңгейін қолдана аласыз.

en: Profile Name
kk: Профиль атауы

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
kk: Сіз басқа компьютерлерде де түс профилін қолдана аласыз, және де басқа жарықтану деңгейлері үшін де профильдерді жасай аласыз.

en: Profile Name:
kk: Профиль атауы:

en: Summary
kk: Қорытынды

en: Profile successfully created!
kk: Профиль сәтті жасалды!

en: Copy profile
kk: Профильді көшіру

en: Requires writable media
kk: Жазуға болатын тасушыны талап етеді

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
kk: Түс профилін <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> және <a href="windows">Microsoft Windows</a> жүйелерінде қалай пайдалану туралы ақпаратты қолдана аласыз.

en: Add Profile
kk: Профильді қосу

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
kk: Мәселелер анықталды. Профиль дұрыс жұмыс жасамауы мүмкін. <a href="">Ақпаратын көрсету.</a>

en: _Import File…
kk: Файлды _импорттау…

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Set for all users
kk: Барлық пайдаланушылар үшін _орнату

en: Set this profile for all users on this computer
kk: Бұл профильді осы компьютердегі барлық пайдаланушылары үшін орнату

en: _Enable
kk: Іск_е қосу

en: _Add profile
kk: Профильді қ_осу

en: _Calibrate…
kk: _Калибрациялау…

en: Calibrate the device
kk: Құрылғыны калибрациялау

en: _Remove profile
kk: Профильді ө_шіру

en: _View details
kk: _Көбірек ақпарат

en: Unable to detect any devices that can be color managed
kk: Түстерін басқаруға болатын бірде-бір құрылғы табылмады

en: Projector
kk: Проектор

en: LCD (CCFL backlight)
kk: LCD (CCFL жарықтануы)

en: LCD (RGB LED backlight)
kk: LCD (RGB LED жарықтануы)

en: LCD (white LED backlight)
kk: LCD (ақ LED жарықтануы)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
kk: Кең түсті палитралы LCD (CCFL жарықтануы)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
kk: Кең түсті палитралы LCD (RGB LED жарықтануы)

[ctx: Calibration quality]
en: High
kk: Жоғары

en: 40 minutes
kk: 40 минут

[ctx: Calibration quality]
en: Medium
kk: Орташа

en: 30 minutes
kk: 30 минут

[ctx: Calibration quality]
en: Low
kk: Төмен

en: 15 minutes
kk: 15 минут

en: Native to display
kk: Экранның өздік

en: D50 (Printing and publishing)
kk: D50 (Баспаға шығару және жариялау)

en: D65 (Photography and graphics)
kk: D65 (Фотосуреттер және графика)

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
kk: Қалыпты кеңістік

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
kk: Профильді сынау

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
kk: Автоматты түрде

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
kk: Төмен сапалы

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
kk: Орташа сапалы

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
kk: Жоғары сапалы

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
kk: Бастапқы RGB

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
kk: Бастапқы CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
kk: Бастапқы сұр

en: Vendor supplied factory calibration data
kk: Жасаушы ұсынған зауыттық калибрация ақпараты

en: Full-screen display correction not possible with this profile
kk: Бұл профильмен толық экран мониторын түзету мүмкін емес

en: This profile may no longer be accurate
kk: Бұл профиль дұрыс емес болуы мүмкін

en: Color
kk: Түс

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
kk: Экрандар, камералар және принтерлер сияқты құрылғыларыңыздың түстерін калибрациялаңыз

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
kk: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;Түс;ICC;Профиль;Калибрациялау;Принтер;Экран;

en: Other…
kk: Басқа…

en: Select Language
kk: Тілді таңдау

en: _Select
kk: Таң_дау

en: Language or country
kk: Тіл немесе ел

en: No languages found
kk: Тілдер табылмады

en: More…
kk: Көбірек…

en: More Information
kk: Көбірек ақпарат

en: Error: some settings cannot be unlocked
kk: Қате: кейбір баптаулар блоктауын шешу мүмкін емес

en: Unlock to Change Settings
kk: Параметрлерді өзгерту үшін бұғаттауын шешу

en: _Unlock…
kk: _Блоктауын шешу…

en: Increment Hour
kk: Сағатты арттыру

en: Increment Minute
kk: Минутты арттыру

en: Time
kk: Уақыт

en: Decrement Hour
kk: Сағатты кеміту

en: Decrement Minute
kk: Минутты кеміту

en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24".
en: %b %e
kk: %e %b

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
kk: %e %b, %Y

en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут

en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд

note: 0 seconds
en: 0 seconds
kk: 0 секунд

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
kk: Қатынау нүктесі

en: On
kk: Іске қосулы

en: Apply Changes?
kk: Өзгеірстерді іске асыру керек пе?

en: Changes Cannot be Applied
kk: Өзгерістерді іске асыру мүмкін емес

en: This could be due to hardware limitations.
kk: Бұл құрылғылық шектеулерден болуы мүмкін.

en: Displays
kk: Экран­дар

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Display Settings Disabled
kk: Экран баптаулары сөндірулі тұр

en: Multiple Displays
kk: Бірнеше экран

note: 'Join' as in 'Join displays'
en: _Join
kk: _Кіру

en: _Mirror
kk: А_йналы

en: Contains top bar and Activities
kk: Жоғарғы жолақ пен Белсенділіктерді қамтиды

en: _Primary Display
kk: Бі_ріншілік экран

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: _Night Light
kk: _Түнгі жарық

en: Night Light
kk: Түнгі жарық

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
kk: Жатық

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
kk: Тік, оң жақ

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
kk: Тік, сол жақ

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
kk: Жатық (айналған)

en: %.2lf Hz
kk: %.2lf Гц

note: Translators: * 1. "Variable" is an adjective that refers to the refresh rate * 2. The formatting sequence is a range separated by an en-dash *    (unicode "\u2013"). For example: "Variable (48–144.97 Hz)"
en: Variable (%d–%.2lf Hz)
kk: Айнымалы (%d–%.2lf Гц)

note: Translators: "Variable" is an adjective that refers to the refresh rate
en: Variable (up to %.2lf Hz)
kk: Айнымалы (%.2lf Гц дейін)

[ctx: display setting]
en: _Orientation
kk: _Бағдары

[ctx: display setting]
en: _Resolution
kk: Ажы_ратылымдығы

en: R_efresh Rate
kk: Ж_аңарту жиілігі

en: _Variable Refresh Rate
kk: А_йнымалы жаңарту жиілігі

en: Re_fresh Rate
kk: Ж_аңарту жиілігі

en: Adjust for _TV
kk: _Теледидар үшін баптау

[ctx: display setting]
en: _Scale
kk: Ма_сштабтау

en: Night Light cannot be used from a virtual machine.
kk: Түнгі жарықты виртуалды машинада қолдану мүмкін емес.

en: Night Light Unavailable
kk: Түнгі жарық қолжетімді емес

en: This could be the result of the graphics driver being used, or the desktop being used remotely
kk: Бұл қолданылатын графикалық драйвердің немесе жұмыс үстелінің қашықтан қолданылуының нәтижесі болуы мүмкін

note: Inhibit the redshift functionality until the next day starts
en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
kk: Ертеңге дейін уақытша сөндірілген

note: This cancels the redshift inhibit.
en: Restart Filter
kk: Сүзгіні қайта іске қосу

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
kk: Түнгі жарық экран түстерін жылы қылады. Бұл көз тігуін және ұйқышылдыққа жол бермеуге көмектесуі мүмкін.

en: _Schedule
kk: Жо_спар

en: Sunset to Sunrise
kk: Күн батуынан күн шығысына дейін

en: Manual Schedule
kk: Қолмен жоспарлау

en: _Times
kk: Уақы_ттар

en: From
kk: Бастап

en: Hour
kk: Сағат

en: Minute
kk: Минут

en: To
kk: Дейін

en: _Color Temperature
kk: Тү_стік температурасы

en: Use Night Light and choose how to use connected monitors and projectors
kk: Түнгі жарықты қолдану және жалғанған мониторлар мен проекторларды қолдану тәсілін таңдау

note: Translators: Search terms to find the Displays panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
kk: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;Панель;Проектор;xrandr;Экран;Ажыратылымдығы;Жаңарту;Монитор;Түн;Жарық;Көк;түс;күннің шығуы;күннің батуы;

en: Sound and Media
kk: Дыбыс және медиа

en: Volume mute/unmute
kk: Дыбысты басу/іске қосу

en: Volume down
kk: Дыбысты азайту

en: Volume up
kk: Дыбысты көтеру

en: Microphone mute/unmute
kk: Микрофон дыбысын өшіру/іске қосу

en: Launch media player
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту

en: Play (or play/pause)
kk: Ойнату (не ойнату/аялдату)

en: Pause playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: Previous track
kk: Алдыңғы трек

en: Next track
kk: Келесі трек

en: Eject
kk: Шығару

en: Typing
kk: Теру

en: Switch to next input source
kk: Келесі кіріс көзіне ауысу

en: Switch to previous input source
kk: Алдыңғы кіріс көзіне ауысу

en: Launchers
kk: Жөнелткіштер

en: Launch help browser
kk: Көмек шолушысын жөнелту

en: Launch calculator
kk: Калькуляторды жөнелту

en: Launch email client
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту

en: Launch web browser
kk: Веб браузерін жөнелту

en: Home folder
kk: Үй бумасы

note: Translators: this is a verb. Translators: "Search" should be phrased as a verb (in both "Name" and "Keywords" fields).
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: keybinding]
en: Search
kk: Іздеу

en: System
kk: Жүйелік

en: Log out
kk: Шығу

en: Lock screen
kk: Блоктау экраны

en: Accessibility
kk: Қолжетімділік

en: Turn zoom on or off
kk: Масштабтауды іске қосу/сөндіру

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: Turn screen reader on or off
kk: Экраннан оқитын қолданбаны іске қосу/сөндіру

en: Turn on-screen keyboard on or off
kk: Экрандағы пернетақтаны іске қосу/сөндіру

en: Increase text size
kk: Мәтін өлшемін үлкейту

en: Decrease text size
kk: Мәтін өлшемін кішірейту

en: High contrast on or off
kk: Жоғары контраст іске қосулы/сөндірулі

en: No input sources found
kk: Кіріс қайнар көздері табылмады

[ctx: Input Source]
en: Other
kk: Басқа

en: Add Input Source
kk: Кіріс қайнар көзін қосу

en: Input methods can’t be used on the login screen
kk: Енгізу тәсілдерін жүйеге кіру экранында қолдануға болмайды

en: No input source selected
kk: Кіріс қайнар көзді таңдалмады

en: _Add Input Source…
kk: Кіріс қайнар көзін қ_осу…

en: View More
kk: Көбірек қарау

en: Move Up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move Down
kk: Төмен жылжыту

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: View Keyboard Layout
kk: Пернетақта жаймасын қарау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Custom Shortcuts
kk: Таңдауыңызша жарлықтар

en: Alternate Characters Key
kk: Альтернативті таңбалар пернесі

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
kk: Балама таңбалар пернесін қосымша таңбаларды енгізу үшін пайдалануға болады. Олар кейде пернетақтадағы үшінші параметр ретінде көрсетіледі.

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
kk: Сол жақ Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
kk: Оң жақ Alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
kk: Сол жақ Super

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
kk: Оң жақ Super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
kk: Menu пернесі

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
kk: Оң жақ Ctrl

en: Compose Key
kk: Compose пернесі

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
kk: Түрлендіру пернесі таңбалардың кең жиынтығын енгізуді мүмкін қылады. Оны қолдану үшін, түрлендіру пернесін басып, одан кейін таңдалар тізбегін теріңіз. Мысалы, түрлендіру пернесінен кейін <b>C</b> және <b>o</b> басылса, <b>©</b> енгізіледі, <b>a</b> мен <b>'</b> басылса, <b>á</b> егізіледі.

[ctx: keyboard key]
en: Left Ctrl
kk: Сол жақ Ctrl

[ctx: keyboard key]
en: Insert
kk: Кірістіру

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
kk: Енгізу қайнар көздерін %s пернетақта жарлығы көмегімен ауыстыруға болады.
    Бұл жарлықты пернетақта баптауларында өзгертуге болады.

en: Input Sources
kk: Кіріс қайнар көздері

en: Includes keyboard layouts and input methods
kk: Пернетақта жаймалары және енгізу тәсілдерін қамтиды

en: Input Source Switching
kk: Кіріс қайнар көзін ауыстыру

en: Use the _same source for all windows
kk: Бір кірі_с қайнар көзін барлық терезелер үшін қолдану

en: Switch input sources _individually for each window
kk: Әр терезе үшін кіріс қайнар көзін бө_лек өзгерту

en: Special Character Entry
kk: Арнайы таңбаларды енгізу

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard
kk: Пернетақтаны пайдаланып таңбалар мен әріп нұсқаларын енгізу әдістері

en: A_lternate Characters Key
kk: А_льтернативті таңбалар пернесі

en: _Compose Key
kk: Compose _пернесі

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: _View and Customize Shortcuts
kk: Жарлықтарды қ_арау және баптау

en: Reset All Shortcuts?
kk: Барлық жарлықтарды тастау керек пе?

en: All changes to keyboard shortcuts will be lost.
kk: Пернетақта жарлықтарына барлық өзгерістер жоғалатын болады.

en: _Reset All
kk: Ба_рлығын тастау

en: Search shortcuts
kk: Жарлықтардан іздеу

en: Search Shortcuts
kk: Жарлықтардан іздеу

en: _Reset All…
kk: Ба_рлығын тастау…

en: No keyboard shortcut found
kk: Пернетақта жарлықтары табылмады

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: Add Custom Shortcuts
kk: Таңдауыңызша жарлықтарды қосу

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more
kk: Қолданбаларды жөнелту, скриптерді орындау және т.б. үшін таңдауыңызша жарлықтарды орнату

en: _Add Shortcut…
kk: Жарлықты қ_осу…

note: TRANSLATORS: Don't translate/transliterate <b>%s</b>, which is the accelerator used
en: <b>%s</b> is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
kk: <b>%s</b> жарлығы %s үшін қолданылуда болып тұр. Оны алмастырсаңыз, %s сөндірілетін болады

en: Enter the new shortcut
kk: Жаңа пернетақта жарлығын енгізіңіз

en: Set Custom Shortcut
kk: Таңдауыңызша жарлықты орнату

en: Set Shortcut
kk: Жарлықты орнату

note: Setup the top label * TRANSLATORS: %s is replaced with a description of the keyboard shortcut, * don't translate/transliterate <b>%s</b>
en: Enter new shortcut to change <b>%s</b>
kk: <b>%s</b> өзгерту үшін жаңа жарлықты енгізіңіз

en: Add Custom Shortcut
kk: Таңдауыңызша жарлықты қосу

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: Re_place
kk: Ал_мастыру

en: _Set
kk: _Орнату

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut
kk: Бас тарту үшін Esc, ал, пернетақта жарлығын сөндіру үшін Backspace басыңыз

en: Reset
kk: Тастау

en: Name
kk: Аты

en: Command
kk: Команда

en: Shortcut
kk: Жарлық

note: Translators: This is a mark in the Grayscale scale
en: None
kk: Ешнәрсе

en: _Set Shortcut…
kk: Жарлықты ор_нату…

en: %d modified | %d modified
kk[0]: %d өзгертілген

en: Add a Shortcut
kk: Жарлықты қосу

en: Reset the shortcut to its default value
kk: Жарлықты бастапқы мәніне тастау

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
kk: Пернетақта жарлықтарын өзгерту және теру баптауларын, пернетақта жаймаларын және кіріс қайнар көздерін орнату

note: Translators: Search terms to find the Keyboard panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;Hotkey;Compose;Character;
kk: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;Hotkey;Compose;Character;Жарлық;Жұмыс орны;Терезе;Өлшемді өзгерту;Масштаб;Контраст;Енгізу;Қайнар көзі;Блоктау;Дыбыс;Ыстық перне;Кешенді теру;Таңба;

en: _Mouse
kk: _Тышқан

en: Primary Button
kk: Біріншілік батырма

en: Order of physical buttons on mice and touchpads
kk: Тышқандар және тачпадтарда физикалық батырмалар реті

en: _Left
kk: _Сол жақ

en: _Right
kk: _Оң жақ

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Po_inter Speed
kk: К_урсор жылдамдығы

en: Pointer Speed
kk: Курсор жылдамдығы

en: Slow
kk: Баяу

en: Fast
kk: Жылдам

en: Mouse _Acceleration
kk: Тышқан курсорының ү_детілуі

en: Recommended for most users and applications
kk: Көпшілік пайдаланушыларға ұсынылады

en: Turning mouse acceleration off can allow faster and more precise movements, but can also make the mouse more difficult to use.
kk: Тышқан курсорының үдетілуін сөндіру жылдамырақ және дәлірек қозғалыстарға мүмкіндік береді, бірақ сонымен қатар тышқанды пайдалануды қиындатады.

en: Scroll Direction
kk: Айналдыру бағыты

en: Tra_ditional
kk: _Дәстүрлі

en: Scrolling moves the view
kk: Айналдыру көріністі жылжытады

en: _Natural
kk: Таб_иғи

en: Scrolling moves the content
kk: Айналдыру құраманы жылжытады

en: Test _Settings
kk: Ба_птауларды тексеру

en: Test Mouse and Touchpad Settings
kk: Тышқан және тачпад баптауларын сынау

en: _Touchpad
kk: _Тачпад

en: T_ouchpad
kk: Т_ачпад

en: _Disable Touchpad While Typing
kk: Теру кезінде тачпадты сөн_діру

en: Pointer speed
kk: Курсор жылдамдығы

en: Clicking
kk: Шерту

en: Secondary Click
kk: Екінші шерту

en: Two Finger Push
kk: Қос саусақпен басу

en: Push anywhere with 2 fingers
kk: Кез келген жерде қос саусақпен басыңыз

en: Corner Push
kk: Бұрышта басу

en: Push with a single finger in the corner
kk: Бір саусақпен бұрышта басыңыз

en: T_ap to Click
kk: Шерту үшін т_ию

en: Quickly touch the touchpad to click
kk: Шерту үшін тачпадты жылдам тиіңіз

en: Scrolling
kk: Айналдыру

en: Scroll Method
kk: Айналдыру тәсілі

en: T_wo Finger
kk: Қо_с саусақ

en: Drag two fingers on the touchpad
kk: Тачпадта екі саусақты өткізіңіз

en: _Edge
kk: Ш_еті

en: Drag one finger on the edge
kk: Бір саусақпен шеттен өткізіңіз

en: T_raditional
kk: Дәстү_рлі

en: Test Mouse & Touchpad
kk: Тышқан және тачпадты сынау

en: Click Here
kk: Осында шертіңіз

en: Primary Click
kk: Біріншілік шерту

en: Double Click
kk: Қос шерту

en: Mouse & Touchpad
kk: Тышқан және тач­пад

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
kk: Тышқан немесе тачпад сезімталдығын өзгертіңіз және оң немесе солақай режимін көрсетіңіз

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
kk: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;Трекпад;Курсор;Шерту;Тию;Қос;Батырма;Трекбол;Скролл;Айналдыру;

en: _Hot Corner
kk: _Ыстық бұрыш

en: Touch the top-left corner to open the Activities Overview
kk: Белсенділіктер көрінісін ашу үшін, жоғарғы сол жақ бұрышына тиіңіз

en: _Active Screen Edges
kk: _Белсенді экран шеттері

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them
kk: Терезелер өлшемін өзгерту үшін оларды жоғарғы, сол және оң жақ экран шеттеріне тартып апарыңыз

en: Workspaces
kk: Жұмыс орындары

en: _Dynamic Workspaces
kk: _Динамикалық жұмыс орындары

en: Automatically removes empty workspaces
kk: Бос жұмыс орындарын автоматты түрде өшіреді

en: _Fixed Number of Workspaces
kk: Жұмыс орындарының _бекітілген саны

en: Specify a number of permanent workspaces
kk: Тұрақты жұмыс орындар санын көрсетіңіз

en: _Number of Workspaces
kk: Жұмыс орындар са_ны

en: Multi-Monitor
kk: Көпмониторлы

en: Workspaces on _primary display only
kk: Жұмыс орындары тек _біріншілік экранда

en: Workspaces on all d_isplays
kk: Жұмыс орындары барлық э_крандарда

en: App Switching
kk: Қолданбалар арасында ауысу

en: Include apps from all _workspaces
kk: Барлық _жұмыс орындарынан қолданбаларды есепке алу

en: Include apps from the _current workspace only
kk: Тек ағымдағы _жұмыс орнынан қолданбаларды есепке алу

en: Multitasking
kk: Көптапсырмалылық

en: Manage preferences for productivity and multitasking
kk: Өнімділік және көптапсырмалылық баптауларын басқару

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;Hot Corner;Workspaces;
kk: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;Hot Corner;Workspaces;көптапсырмалылық;өнімділік;баптау;жұмыс үстелі;ыстық бұрыш;жұмыс орындары;

en: Automatic
kk: Автоматты түрде

en: Manual
kk: Қолмен

note: xxx: Added to avoid confusion with the preceding VPN row
en: Proxy
kk: Прокси

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Network Proxy
kk: _Желілік прокси

en: C_onfiguration
kk: Б_аптаулар

en: Con_figuration URL
kk: Бапта_у URL-ы

en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided. This is not recommended for untrusted public networks.
kk: Баптау сілтемесі көрсетілмеген кезде Web Proxy Autodiscovery қолданылады. Бұл сенімсіз ортақ желілер үшін ұсынылмайды.

en: HTTP Proxy
kk: HTTP прокси

en: URL
kk: URL адресі

en: Port
kk: Порт

en: HTTP proxy port
kk: HTTP прокси порты

en: HTTPS Proxy
kk: HTTPS прокси

en: HTTPS proxy port
kk: HTTPS прокси порты

en: FTP Proxy
kk: FTP прокси

en: FTP proxy port
kk: FTP прокси порты

en: SOCKS Host
kk: SOCKS хост

en: SOCKS host port
kk: SOCKS хост порты

en: Ignored Hosts
kk: Еленбейтін хосттар

en: Network Unavailable
kk: Желі қолжетімді емес

en: An error has occurred and network cannot be used.
     Error details: NetworkManager not running.
kk: Қате орын алды және желіні пайдалану мүмкін емес.
     Қате туралы мәліметтер: NetworkManager жұмыс істемейді.

en: Add VPN
kk: VPN қосу

en: Not set up
kk: Бапталмаған

en: _Proxy
kk: _Прокси

note: * translators: Subtitle underneath the Wi-Fi QR code is constructed with two labels. * The first label holds Network Name, the second Wi-Fi password.
en: <b>Network Name</b>: %s
kk: <b>Желі атауы</b>: %s

en: <b>Password</b>: %s
kk: <b>Пароль</b>: %s

en: Share Network
kk: Желімен бөлісу

en: QR Code
kk: QR коды

en: Scan to Connect
kk: Байланысу үшін сканерлеңіз

en: Insecure network (WEP)
kk: Қорғалмаған желі (WEP)

en: Secure network (WPA)
kk: Қауіпсіз желі (WPA)

en: Secure network (WPA2)
kk: Қауіпсіз желі (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
kk: Қауіпсіз желі (WPA3)

en: Secure network
kk: Қауіпсіз желі

en: Signal strength %d%%
kk: Сигнал деңгейі %d%%

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
kk: Байланысқан

en: Network Options
kk: Желі баптаулары

en: Forget Network
kk: Желіні ұмыту

note: TRANSLATORS: ‘%s’ is a Wi-Fi Network(SSID) name
en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
kk: Қатынау нүктесін іске қосу нәтежесінде %s желісі ажыратылады, интернетке Wi-Fi арқылы байланысуға мүмкін болмайды.

en: Network name cannot be empty
kk: Желі атауы бос болмауы тиіс

note: SSID length needs to be in the 1-32 byte range
en: Network name is too long
kk: Желі атауы тым ұзын

en: Must have a minimum of 8 characters
kk: Кем дегенде 8 таңбадан тұруы тиіс

en: Must have a maximum of %d character | Must have a maximum of %d characters
kk[0]: Кем дегенде %d таңбадан тұруы тиіс

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
kk: Wi-Fi қатынау нүктесін іске қосу керек пе?

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
kk: Wi-Fi қатынау нүктесі қосылуға болатын Wi-Fi желісін жасау арқылы басқаларға интернет байланысын ортақ пайдалануға мүмкіндік береді. Ол үшін Wi-Fi-ден басқа дереккөз арқылы интернет байланысы болуы керек.

en: Network Name
kk: Желі атауы

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
kk: Пароль

en: Generate Random Password
kk: Кездейсоқ парольді генерациялау

en: Autogenerate Password
kk: Парольді автогенерациялау

en: _Turn On
kk: Іс_ке қосу

en: Turning off will disconnect any devices that are using the hotspot.
kk: Бұны сөндіру қатынау нүктесін пайдаланып жатқан барлық құрылғыларды ажыратады.

en: Turn Off Hotspot?
kk: Қатынау нүктесін сөндіру керек пе?

en: _Turn Off
kk: Сөн_діру

en: Airplane Mode
kk: Ұшақтағы режимі

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
kk: Wi-Fi, Bluetooth және мобильді кеңжолақты байланыстарды сөндіреді

en: No Wi-Fi Adapter Found
kk: Wi-Fi адаптерлері табылмады

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
kk: Сізде Wi-Fi адаптерінің бар болғанын, және оның іске қосылғанын тексеріңіз

en: Airplane Mode On
kk: Ұшақтағы режимі іске қосулы

en: Turn off to use Wi-Fi
kk: Wi-Fi қолдану үшін сөндіру

en: Wi-Fi Hotspot Active
kk: Wi-Fi қатынау нүктесі белсенді

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
kk: Мобильді құрылғылар байланысу үшін QR кодын сканерлей алады.

en: Turn Off Hotspot…
kk: Қатынау нүктесін сөндіру…

en: Visible Networks
kk: Көрінетін желілер

en: Wi-Fi Unavailable
kk: Wi-Fi қолжетімді емес

en: An error has occurred and Wi-Fi cannot be used.
        Error details: NetworkManager not running.
kk: Қате орын алды және Wi-Fi желісін пайдалану мүмкін емес.
        Қате туралы мәліметтер: NetworkManager жұмыс істемейді.

en: 802.1x _Security
kk: 802.1x қауі_псіздігі

en: _Name
kk: _Аты

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Identity
kk: Идентификация

en: Preserve
kk: Сақтап қалу

en: Permanent
kk: Тұрақты

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Stable
kk: Тұрақты

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
kk: Осында енгізілген MAC адресі осы байланысты қолданатын желі құрылғысы үшін аппараттық мекенжай ретінде пайдаланылады. Бұл мүмкіндік MAC клондау немесе спуфинг ретінде белгілі. Мысалы: 00:11:22:33:44:55

en: Profile %d
kk: Профиль %d

note: Translators: "%s" is the user visible name of the network
en: Saved details for “%s” will be permanently lost. This includes passwords and any network changes.
kk: "%s" үшін сақталған мәліметтер толығымен жоғалады. Бұл парольдерді және кез келген желі өзгерістерін қамтиды.

en: Forget Connection?
kk: Байланысты ұмыту керек пе?

en: Forget
kk: Ұмыту

note: TRANSLATORS: this Enhanced Open WiFi security
en: Enhanced Open
kk: Жақсартылған ашық

note: TRANSLATORS: this Enterprise WiFi security
en: Enterprise
kk: Кәсіпорын

[ctx: Wifi security]
en: None
kk: Жоқ

en: Never
kk: Ешқашан

en: %i day ago | %i days ago
kk[0]: %i күн бұрын

en: %d Mb/s (%1.1f GHz)
kk: %d Мб/с (%1.1f ГГц)

en: %d Mb/s
kk: %d Мб/с

[ctx: Signal strength]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Signal strength]
en: Weak
kk: Әлсіз

[ctx: Signal strength]
en: Ok
kk: ОК

[ctx: Signal strength]
en: Good
kk: Жақсы

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
kk: Тамаша

en: IPv4 Address
kk: IPv4 адресі

en: IPv6 Address
kk: IPv6 адресі

en: IP Address
kk: IP адресі

en: Forget Connection…
kk: Байланысты ұмыту…

en: Remove Connection Profile…
kk: Байланыс профилін өшіру…

en: Remove Connection…
kk: Байланысты өшіру…

en: Remove VPN…
kk: VPN өшіру…

en: Details
kk: Көбірек білу

en: automatic
kk: автоматты

en: Automatic DNS is enabled. Did you intend to disable Automatic DNS?
kk: Автоматты DNS іске қосылған. Автоматты DNS сөндіруді қалайсыз ба?

en: Delete Address
kk: Адресті өшіру

en: Delete Route
kk: Маршрутты өшіру

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
kk: WEP 40/128 биттік кілті (Hex немесе ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
kk: WEP 128 биттік кілттік фразасы

en: Dynamic WEP (802.1x)
kk: Динамикалық WEP (802.1x)

en: WPA3 Personal
kk: Жеке WPA3

note: Translators: Unknown endpoint host for WireGuard (invalid setting)
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unsaved peer
kk: Сақталмаған торап

en: Signal Strength
kk: Сигнал деңгейі

en: Weak
kk: Әлсіз

en: Link speed
kk: Деректерді өткізу жылдамдығы

en: 1Mb/sec
kk: 1 Мб/sec

en: Hardware Address
kk: Құрылғы адресі

en: Supported Frequencies
kk: Қолдауы бар жиіліктер

en: Default Route
kk: Үнсіз келісім бойынша маршруты

en: Last Used
kk: Соңғы қолданылған

en: Connect _automatically
kk: _Автоматты түрде байланысу

en: Make available to _other users
kk: Басқа па_йдаланушыларға қолжетерлік қылу

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
kk: Өл_шенетін байланыс: деректер шектеулері бар немесе ақыны талап етуі мүмкін

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
kk: Бағдарламалық қамтама жаңартулары және басқа да үлкен жүктеулер автоматты түрде іске қосылмайды.

en: _MAC Address
kk: MAC _адресі

en: _Cloned Address
kk: _Клондалған адрес

en: bytes
kk: байт

en: IPv_4 Method
kk: IPv_4 тәсілі

en: Automatic (DHCP)
kk: Автоматты түрде (DHCP)

en: Link-Local Only
kk: Тек жергілікті желі үшін

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Shared to other computers
kk: Басқа компьютерлерге бөлісілген

en: Addresses
kk: Адрестер

en: Address
kk: Адрес

en: Netmask
kk: Желі маскасы

en: Gateway
kk: Шлюз

en: Automatic DNS
kk: Автоматты DNS

en: DNS server address(es)
kk: DNS сервері мекенжай(лар)ы

en: Separate IP addresses with commas
kk: IP адрестерін үтірлермен ажыратыңыз

en: Routes
kk: Бағдарлар

en: Automatic Routes
kk: Автоматты бағдарлар

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
kk: Метрика

en: Use this connection _only for resources on its network
kk: Бұл байланысты тек ол өзі жатқан желі ішіндегі ресурстар үшін қ_олдану

en: IPv_6 Method
kk: IPv_6 тәсілі

en: Automatic, DHCP only
kk: Автоматты түрде, тек DHCP

en: Prefix
kk: Префикс

en: Unable to open connection editor: %s
kk: Байланыстар түзеткішін ашу мүмкін емес: %s

en: New Profile
kk: Жаңа профиль

en: Invalid setting %s: %s
kk: Жарамсыз баптау %s: %s

en: Invalid setting %s
kk: Жарамсыз баптау %s

en: Invalid VPN configuration file
kk: VPN баптаулар файлы жарамсыз

note: Translators: VPN add dialog Wireguard description
en: Free and open-source VPN solution designed for ease of use, high speed performance and low attack surface.
kk: Пайдалану қарапайымдылығына, жоғары өнімділікке және төмен шабуыл бетіне арналған тегін және ашық VPN шешімі.

en: Import from file…
kk: Файлдан импорттау…

en: S_ecurity
kk: Қауі_псіздік

en: Cannot Import VPN Connection
kk: VPN байланысын импорттау мүмкін емес

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
kk: "%s" файлын оқу мүмкін емес, немесе оның ішінде танылған VPN байланыс ақпараты жоқ
    
    Қате: %s.

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Select file to import
kk: Импорттау үшін файлды таңдаңыз

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
kk: (Қате: VPN байланыстары түзетушісін жүктеу мүмкін емес)

en: _Connection Name
kk: Байланы_с атауы

en: _Interface Name
kk: _Интерфейс аты

en: The name of the wireguard interface to create.
kk: Жасау үшін wireguard интфейсінің атауы.

en: _Private Key
kk: Жеке _кілт

en: The 256 bit private key in base64 encoding
kk: Base64 кодталуындағы 256-биттік жеке кілт

en: Show/hide private key
kk: Жеке кілтті көрсету/жасыру

en: _Listen Port
kk: _Тыңдау порты

en: A port to listen on. If set to 'automatic', the port will be chosen randomly when the interface comes up.
kk: Тыңдау үшін порт. Мәні 'automatic' күйіне орнатылса, интерфейс іске қосылған кезде порт кездейсоқ түрде таңдалады.

en: A 32-bit fwmark for outgoing packets. Leave it to 'off' to disable fwmark.
kk: Шығыс дестелері үшін 32-биттік fwmark. fwmark сөндіру үшін оны 'off' етіп қалдырыңыз.

en: _Add peer routes
kk: Торап бағдарларын қ_осу

en: _Peers
kk: То_раптар

en: Add WireGuard peer
kk: WireGuard торабын қосу

en: No peers set up
kk: Тораптар бапталмаған

en: Options…
kk: Опциялар…

en: _Endpoint
kk: _Түпкі торап

en: An endpoint IP or hostname, followed by a colon, and then a port number.
kk: Түпкі тораптың IP адресі немесе хост атауы, соңынан қос нүкте мен порт нөмірі тұруы тиіс.

en: _Public key
kk: А_шық кілт

en: A base64 public key calculated by 'wg pubkey' from a private key.
kk: Жеке кілттен 'wg pubkey' арқылы есептелген base64 ашық кілті.

en: _Pre-shared key
kk: Алд_ын-ала бөлісілген кілт

en: A base64 preshared key generated by 'wg genpsk'. Optional, and may be omitted. Adds an additional layer of symmetric-key cryptography to be mixed into the already existing public-key cryptography, for post-quantum resistance.
kk: 'wg genpsk' арқылы жасалған, алдын-ала бөлісілген base64 ашық кілті. Міндетті емес, көрсетпеуге болады. Пост-кванттық төзімділік үшін бұрыннан бар ашық кілт криптографиясына араласатын симметриялық кілт криптографиясының қосымша қабатын қосады.

en: Allowed _IP addresses
kk: Рұқсат етілген IP _адрестері

en: Comma-separated list of IP (v4 or v6) addresses with CIDR masks from which incoming traffic for this peer is allowed and to which outgoing traffic for this peer is directed.
kk: CIDR маскалары бар IP (v4 немесе v6) адрестерінің үтірмен бөлінген тізімі, олардан осы торап үшін кіріс трафикке рұқсат етілген және осы торап үшін шығыс трафик бағытталған.

en: _Persistent keepalive
kk: _Тұрақты "keepalive"

en: How often to send an authenticated empty packet to the peer for the purpose of keeping a stateful firewall or NAT mapping valid. This is optional and not recommended outside of specific setups.
kk: Қалып-күйі бар брандмауэр немесе NAT сәйкестену жарамдылығын сақтау мақсатында түпнұсқалығы расталған бос пакетті серіктеске қаншалықты жиі жіберу керек. Бұл қосымша және арнайы орнатулардан тыс жерде ұсынылмайды.

en: seconds
kk: секунд

en: Apply
kk: Іске асыру

en: Control how you connect to the Internet
kk: Интернетке қалай байланысатыныңызды басқару

note: Translators: Search terms to find the Network panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
kk: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;Желі;Сымсыз;Прокси;Кеңжолақты;Модем;

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
kk: Wi-Fi желілеріне қалай байланысатыныңызды басқару

note: Translators: Search terms to find the Wi-Fi panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
kk: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;Желі;Сымсыз;Кеңжолақты;Қатынау;

en: never
kk: ешқашан

en: today
kk: бүгін

en: yesterday
kk: кеше

en: Last used
kk: Соңғы қолданылған

note: Translators: the %'d is replaced by the network device speed with * thousands separator, so do not change to %d
en: %'d Mb/s
kk: %'d Мб/с

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
kk: Сымды

en: Add new connection
kk: Жаңа байланысты қосу

en: Network deleted
kk: Желі өшірілді

en: _Undo
kk: Болд_ырмау

note: Translators: %d is the number of network connections deleted.
en: %d network deleted | %d networks deleted
kk[0]: %d желі өшірілді

en: System policy prohibits use as a Hotspot
kk: Қатынау нүктесі ретінде қолдануды жүйелік саясат рұқсат етпейді

en: Wireless device does not support Hotspot mode
kk: Сымсыз құрылғы қатынау нүкте режимін қолдамайды

en: Add Ethernet Connection
kk: Ethernet байланысын қосу

en: Provider
kk: Провайдер

en: Not connected
kk: Байланыспаған

en: Active
kk: Белсенді

en: Turn VPN connection off
kk: VPN байланысын сөндіру

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Network Name
kk: Желі атауы

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Security type
kk: Қауіпсіздік түрі

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Password
kk: Пароль

en: Turn Wi-Fi off
kk: Wi-Fi сөндіру

en: Saved Networks
kk: Сақталған желілер

en: Show Saved Networks
kk: Сақталған желілерді көрсету

en: _Connect to Hidden Network…
kk: Жасырын желісіне байланы_су…

en: Connect to hidden network
kk: Жасырын желісіне байланысу

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
kk: Wi-Fi қатынау нүктесін іске қ_осу…

en: Saved Wi-Fi Networks
kk: Сақталған Wi-Fi желілері

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
kk: Қалып-күйі белгісіз

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
kk: Басқарылмайтын

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
kk: Қолжетімді емес

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
kk: Қосылуда

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
kk: Байланысты үзу

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
kk: Байланыс орнату сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
kk: Қалып-күйі белгісіз (жоқ болып тұр)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
kk: Баптау сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
kk: IP баптауы сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
kk: IP баптауы ескірген

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
kk: Құпия кілттері сұралды, бірақ ұсынылмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
kk: 802.1x supplicant байланысы ажыратылған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
kk: 802.1x supplicant баптауы сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
kk: 802.1x supplicant сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
kk: 802.1x supplicant аутентификация үшін тым көп уақыт алған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
kk: PPP қызметі іске қосыла алмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
kk: PPP қызметі байланысты үзген

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
kk: PPP сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
kk: DHCP клиенті іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
kk: DHCP клиент қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
kk: DHCP клиенті сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
kk: Ортақ етілген байланыс қызметінің іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
kk: Ортақ етілген байланыс қызметі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
kk: AutoIP қызметінің іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
kk: AutoIP қызметінің қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
kk: AutoIP қызметі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
kk: Арна бос емес

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
kk: Арнада гудок жоқ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
kk: Тасушыны орнату мүмкін емес

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
kk: Қоңырауға бөлінген уақыт аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
kk: Қоңырау соғу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
kk: Модемді іске қосу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
kk: Көрсетілген APN таңдау сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
kk: Желілерді іздемеу

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
kk: Желіге тіркелу тайдырылған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
kk: Желіге тіркелудің мерзімі біткен

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
kk: Сұралған желіге тіркелу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
kk: PIN кодын тексеру сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
kk: Құрылғы үшін бинарлық кодтар жоқ болуы мүмкін

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
kk: Байланыс жоғалды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
kk: Бар болып тұрған байланыс алынды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
kk: Модем табылмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
kk: Bluetooth байланысы сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
kk: SIM картасы салынбаған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
kk: SIM Pin коды керек

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
kk: SIM Puk коды керек

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
kk: SIM қате

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
kk: Байланыс тәуелділігі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
kk: Бинарлы кодтары жоқ

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
kk: Кабель ажыратылған

[ctx: notifications]
note: This is the per app switch for message tray usage.
en: _Notifications
kk: _Хабарламалар

[ctx: notifications]
note: This is the setting to configure sounds associated with notifications.
en: Sound _Alerts
kk: Дыбыстық х_абарламалар

[ctx: notifications]
en: Notification _Popups
kk: Хабарламалық _баннерлер

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled
kk: Хабарламалар баннерлер сөндірілген кезде хабарламалар тізімінде көрсетіле беретін болады

[ctx: notifications]
note: Popups here refers to message tray notifications in the middle of the screen.
en: Show Message _Content in Popups
kk: Баннерде хабарлама құр_амасын көрсету

[ctx: notifications]
en: _Lock Screen Notifications
kk: Б_локтау экранының хабарламалары

[ctx: notifications]
en: Show Message C_ontent on Lock Screen
kk: Блоктау экранында хабарлама құра_масын көрсету

en: _Do Not Disturb
kk: _Мазаламаңыз

note: Translators: Whether to show notifications on the lock screen
en: _Lock Screen Notifications
kk: Б_локтау экранының хабарламалары

note: List of apps.
en: App Notifications
kk: Қолданба хабарламалары

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Control which notifications are displayed and what they show
kk: Қай хабарламалар және олар нені көрсететінін басқару

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
kk: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;Хабарлаулар;Баннер;Хабарлама;Трей;Қалқымалы;

en: Email
kk: Эл. пошта

note: IMAP and SMTP
en: Calendar, Contacts and Files
kk: Күнтізбе, контакттар және файлдар

note: WebDAV Nextcloud Google Microsoft 365 Microsoft Exchange Microsoft Personal
en: Enterprise Login
kk: Кәсіпорын тіркелгісі

[ctx: Online Account]
en: Other
kk: Басқа

en: Offline — unable to connect accounts
kk: Желіде емес — тіркелгілерді байланыстыру мүмкін емес

en: Allow apps to access online services by connecting your cloud accounts
kk: Бұлттық тіркелгілерді байланыстыру арқылы қолданбаларға онлайн қызметтерге қол жеткізуге рұқсат беру

en: Your Accounts
kk: Сіздің тіркелгілеріңіз

en: Connect an Account
kk: Тіркелгіні байланыстыру

en: Online Accounts
kk: Желілік тіркелгілер

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
kk: Желілік тіркелгілеріңізге байланыс орнатыңыз және олар не үшін қолданылатынын шешіңіз

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
kk: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;Веб;Онлайн;Чат;Күнтізбе;Эл. пошта;Контакт;

en: Unknown time
kk: Уақыты белгісіз

en: %i minute | %i minutes
kk[0]: %i минут

en: %i hour | %i hours
kk[0]: %i сағат

en: hour | hours
kk[0]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
kk: %s толық зарядқа дейін

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
kk: Ескерту: %s қалды

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
kk: %s қалды

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
kk: Толық зарядталған

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Not charging
kk: Зарядталуда емес

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
kk: Бос

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
kk: Зарядталуда

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
kk: Зарядын беруде

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
kk: Сымсыз тышқан

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
kk: Сымсыз пернетақта

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
kk: Үзіліссіз эл. қорек көзі

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
kk: Жеке цифрлық көмекші

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
kk: Ұялы телефон

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
kk: Медиа плеері

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Tablet
kk: Планшет

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
kk: Компьютер

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Gaming input device
kk: Ойын құрылғысы

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
kk: Батарея

[ctx: Battery name]
en: Main
kk: Басты

[ctx: Battery name]
en: Extra
kk: Қосымша

en: Battery Levels
kk: Батарея деңгейлері

note: Translators: UPS is an Uninterruptible Power Supply: * https://en.wikipedia.org/wiki/Uninterruptible_power_supply
en: UPS
kk: ҮҚК

en: Battery Level
kk: Батарея деңгейі

en: When _Idle
kk: І_ссіз кезінде

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Power Off
kk: Сөндіру

en: Hibernate
kk: Гибернация

en: Nothing
kk: Ешнәрсе

en: When on battery power
kk: Батареядан жұмыс істеген кезде

en: When plugged in
kk: Эл. желісінде

[ctx: Idle time]
en: Never
kk: Ешқашан

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
kk: Өнімділік режимі уақытша жоғары температура салдарынан сөндірілген.

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
kk: Тізе анықталды: өнімділік режимі уақытша қолжетімсіз. Оны қалпына келтіру үшін, құрылғыны тұрақты жерге ораластырыңыз.

en: Performance mode temporarily disabled.
kk: Өнімділік режимі уақытша сөндірілген.

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
kk: Батарея заряды аз: эл. қорегін үнемдеу іске қосылған. Батарея жеткілікті зарядталған кезде алдыңғы режим қалпына келтіріледі.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
kk: Эл. корегін сақтау режимін "%s" белсендірген.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
kk: Өнімділік режимін "%s" белсендірген.

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 15 minutes
kk: 15 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 20 minutes
kk: 20 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 25 minutes
kk: 25 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 30 minutes
kk: 30 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 45 minutes
kk: 45 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 1 hour
kk: 1 сағат

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 80 minutes
kk: 80 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 90 minutes
kk: 90 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 100 minutes
kk: 100 минут

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 2 hours
kk: 2 сағат

en: Connected Devices
kk: Байланысқан құрылғылар

en: Power Mode
kk: Эл. қуаты режимі

en: Power Saving
kk: Эл. қорегін үнемдеу

en: A_utomatic Screen Brightness
kk: А_втоматты экран жарықтылығы

en: Adjust screen brightness to the surrounding light
kk: Экран жарықтылығын айналадағы жарыққа бейімдеу

en: _Dim Screen
kk: Экранды бәсең_дету

en: Reduce screen brightness when the computer is inactive
kk: Компьютер жұмыс істемей тұрғанда экран жарықтығын төмендету

en: Screen _Blank
kk: Экранды _бос қылу

en: Turn the screen off after a period of inactivity
kk: Әрекетсіздік кезеңінен кейін экранды сөндіру

en: Automatic Power _Saver
kk: Автоматты түрде эл. қорегін үне_мдеу

en: Turn on power saver mode when battery power is low
kk: Батарея төмен болғанда эл. қорек үнемдеу режимін іске қосу

en: _Automatic Suspend
kk: _Автоматты түрде ұйықтату

en: Pause the computer after a period of inactivity
kk: Компьютерді әрекетсіздік кезеңнен кейін аялдату

en: Po_wer Button Behavior
kk: Эл. қ_орегі батырмасының мінез-құлығы

en: Show Battery _Percentage
kk: Батарея _пайызын көрсету

en: Show exact charge level in the top bar
kk: Жоғарғы панельде зарядтың нақты шамасын көрсету

en: Automatic Suspend
kk: Автоматты түрде ұйықтату

en: On _Battery Power
kk: _Батареядан жұмыс істеу кезінде

en: _Delay
kk: Кі_діріс

en: _Plugged In
kk: Эл. желісіне қосы_лған кезде

en: D_elay
kk: Кіді_ріс

[ctx: Power profile]
en: P_erformance
kk: Ө_німділік

en: High performance and power usage
kk: Жоғары өнімділік және қуатты пайдалану

[ctx: Power profile]
en: Ba_lanced
kk: Ба_лансталған

en: Standard performance and power usage
kk: Стандартты өнімділік және қуатты пайдалану

[ctx: Power profile]
en: P_ower Saver
kk: Эл. қ_орегін үнемдеу

en: Reduced performance and power usage
kk: Төмендетілген өнімділік және қуатты пайдалану

en: Power
kk: Эл. қорегі

en: View your battery status and change power saving settings
kk: Батарея қалып-күйін және эл. қорегін сақтауды баптау

note: Translators: Search terms to find the Power panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
kk: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;Эл. қорегі;Ұйқы;Ұйықтату;Гибернация;Батарея;Жарықтылық;Басу;Бос;Монитор;Іссіз;Энергия;

note: Translators: %s is the printer name
en: Printer “%s” has been deleted
kk: "%s" принтері өшірілді

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
kk: Жаңа принтерді қосу сәтсіз аяқталды.

en: Unlock to add printers and change settings
kk: Принтерлерді қосу және параметрлерді өзгерту үшін бұғаттауын шешіңіз

en: All Connected and Network Printers
kk: Барлық жалғанған және желілік принтерлер

note: Translators: This button adds new printer. Translators: This button adds a new printer.
en: _Add Printer…
kk: Принтерді қ_осу…

en: Search printers
kk: Принтерлерді іздеу

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
kk: Болдырмау

en: No Printers
kk: Принтерлер жоқ

note: Translators: Title if the CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: No Print Service
kk: Баспаға шығару қызметі жоқ

note: Translators: Description if the CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: The system printing service doesn’t seem to be available
kk: Жүйелік баспаға шығару қызметі қолжетімді емес сияқты

en: Printers
kk: Принтерлер

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
kk: Принтерлерді қосу, принтер тапсырмаларын қарау және баспаға шығарылатын нәрсені таңдау

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
kk: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;Принтер;Кезек;Баспаға шығару;Қағаз;Сия;Тонер;

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
kk: Принтерді қосу

en: Back
kk: Артқа

note: Translators: This button opens authentication dialog for selected server. Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
kk: _Босату

note: Translators: No printers were detected
en: No Printers Found
kk: Принтерлер табылмады

note: Translators: The entered text should contain network address of a printer or a text which will filter found devices (their names and locations)
en: Enter a network address or search for a printer
kk: Желілік адресін енгізіңіз немесе принтерді іздеп көріңіз

en: Authentication Required
kk: Аутентификация керек

en: Enter username and password to view printers on Print Server
kk: Баспаға шығару серверіндегі принтерлерді қарау үшін пайдаланушы атын және пароліңізді енгізіңіз

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
kk: Пайдаланушы аты

note: Translators: This is the title of the dialog. %s is the printer name.
en: %s Details
kk: %s ақпараты

en: No suitable driver found
kk: Сәйкес келетін драйвер табылмады

en: Select PPD File
kk: PPD айлын таңдаңыз

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
kk: PostScript принтер сипаттау файлдары (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

en: Printer names cannot contain SPACE, TAB, #, or /
kk: Принтер атауында БОС_АРАЛЫҚ, ТАБУЛЯЦИЯ, # немесе / болмауы тиіс

en: Location
kk: Орналасуы

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
kk: Драйвер

en: Searching for preferred drivers…
kk: Таңдаулы драйверлерді іздеу…

en: Search for Drivers
kk: Драйверлерді іздеу

en: Select from Database…
kk: Дерекқордан таңдау…

en: Install PPD File…
kk: PPD файлын орнату…

en: Select Printer Driver
kk: Принтер драйверін таңдау

en: Loading drivers database…
kk: Драйверлер дерекқорын жүктеу…

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: Select
kk: Таңдау

note: Translators: The found device is a JetDirect printer
en: JetDirect Printer
kk: JetDirect принтері

note: Translators: The found device is a Line Printer Daemon printer
en: LPD Printer
kk: LPD принтері

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
kk: Бір жақты

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
kk: Ұзын жағымен

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
kk: Қысқа жағымен

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
kk: Тік

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
kk: Жатық

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
kk: Теріс жатық

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
kk: Теріс тік

en: Resume
kk: Жалғастыру

en: Pause
kk: Аялдату

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
kk: Кезекте

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
kk: Аялдатылған

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
kk: Өңдеуде

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
kk: Тоқтатылды

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
kk: Бас тартылған

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
kk: Үзілді

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
kk: Аяқталған

note: Translators: Clicking this button prioritizes printing of this print job
en: Move this job to the top of the queue
kk: Бұл тапсырманы кезек басына жылжыту

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
kk[0]: %u тапсырма аутентификацияны талап етеді

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
kk: %s — Белсенді тапсырмалар

note: Translators: The printer needs authentication info to print.
en: Enter credentials to print from %s
kk: %s жерінде баспаға шығару үшін тіркелу мәліметтерін енгізіңіз

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
kk: Домен

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
kk: Аут_ентификация

note: Translators: this action removes (purges) all the listed jobs from the list.
en: Clear All
kk: Барлығын тазарту

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
kk: _Аутентификациялау

note: Translators: this label describes the dialog empty state, with no jobs listed.
en: No Active Printer Jobs
kk: Белсенді принтер тапсырмалары жоқ

en: Unlock Print Server
kk: Баспаға шығару серверін блоктаудан босату

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Unlock %s.
kk: %s босату.

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Enter username and password to view printers on %s.
kk: %s жеріндегі принтерлерді қарау үшін пайдаланушы атын және пароліңізді енгізіңіз.

en: Searching for Printers
kk: Принтерлерді іздеу

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
kk: Тізбектей порт

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
kk: Параллельді порт

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
kk: Орналасуы: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
kk: Адресі: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
kk: Сервер аутентификацияны талап етеді

en: Two Sided
kk: Екі жақты

en: Paper Type
kk: Қағаз түрі

en: Paper Source
kk: Қағаз көзі

en: Output Tray
kk: Шығыс сөресі

[ctx: printing option]
en: Resolution
kk: Ажыратылымдығы

en: GhostScript pre-filtering
kk: GhostScript алдын-ала сүзгілеу

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
kk: Бір жақтағы парақтар

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
kk: Екі жақты

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
kk: Бағдары

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
kk: Жалпы

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
kk: Парақ баптаулары

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
kk: Орнатуға келетін опциялар

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
kk: Тапсырма

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
kk: Сурет сапасы

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
kk: Түс

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
kk: Аяқтау

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
kk: Кеңейтілген

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test Page
kk: Сынау парағы

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
kk: Сынау парағы

note: Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: _Test Page
kk: Сынау _парағы

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
kk: Авто таңдау

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
kk: Принтердің негізгісі

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
kk: Тек GhostScript қаріптерін ілестіру

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
kk: PS 1 деңгейіне түрлендіру

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
kk: PS 2 деңгейіне түрлендіру

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
kk: Алдын-ала сүзгілеу жоқ

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
kk: Шығарушы

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
kk: Белсенді тапсырмалар жоқ

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: %u Job | %u Jobs
kk[0]: %u тапсырма

note: Translators: Name of job which makes printer to clean its heads
en: Clean print heads
kk: Баспа бастиектерін тазарту

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
kk: Тонер аз

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
kk: Тонер жоқ

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
kk: Айқындауышы аз

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
kk: Айқындауышы бітті

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
kk: Тонер бітіп жатыр

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
kk: Тонер бітті

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
kk: Қақпағы ашық

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
kk: Есігі ашық

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
kk: Қағазы аз

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
kk: Қағаз бітті

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
kk: Желіде емес

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
kk: Тоқтатылды

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
kk: Қоқысты қабылдағыш толуға жақын

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
kk: Қоқысты қабылдағыш толып қалды

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
kk: Фоторезист жақында жарамсыз болып қалады

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
kk: Фоторезист жұмыс істемейді

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
kk: Дайын

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
kk: Тапрсырмаларды қабылдамайды

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
kk: Өңдеуде

en: Model
kk: Модель

en: Status
kk: Қалып-күйі

en: Ink Level
kk: Сия деңгейі

note: Translators: This is the message which follows the printer error.
en: Please restart when the problem is resolved
kk: Мәселе шешілген кезде жүйені қайта іске қосыңыз

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
kk: Қайта қосу

en: Printing Options
kk: Баспа баптаулары

en: Printer Details
kk: Принтер ақпараты

note: Set this printer as default
en: Use Printer by Default
kk: Принтерді негізгі ретінде қолдану

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
kk: Баспа бастиектерін тазарту

en: Remove Printer
kk: Принтерді өшіру

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
kk: Ажыратылған

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
kk: Байланысуда

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
kk: Байланысқан

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
kk: Авторизация қатесі

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
kk: Авторизациялауда

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
kk: Мүмкіндіктері шектелген

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
kk: Байланысқан және авторизацияланған

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Translators: The time point the device was authorized.
en: Authorized at
kk: Авторизацияланған уақыты

note: Translators: The time point the device was connected.
en: Connected at
kk: Байланысқан уақыты

note: Translators: The time point the device was enrolled, * i.e. authorized and stored in the device database.
en: Enrolled at
kk: Тіркелген уақыты

en: Failed to authorize device:
kk: Құрылғыны авторизациялау қатесі:

en: Failed to forget device:
kk: Құрылғыны ұмыту қатесі:

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
kk[0]: Басқа %u құрылғыға тәуелді

en: Device Identifier
kk: Құрылғы идентификаторы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Depends on other devices
kk: Басқа құрылғыларға тәуелді

en: Authorize and Connect
kk: Авторизациялау және байланысу

en: Forget Device
kk: Құрылғыны ұмыту

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
kk: Қате

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
kk: Авторизацияланған

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
kk: Thunderbolt қолдау жүйесі (boltd) орнатылмаған, немесе дұрыс бапталмаған.

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
kk: Док станциялар және сыртқы видеокарталар сияқты құрылғылар үшін тікелей режимін рұқсат ету.

en: Only USB and Display Port devices can attach.
kk: Тек USB және Display Port құрылғыларын жалғауға болады.

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
kk: Thunderbolt анықтау мүмкін емес.
    Жүйеде Thunderbolt қолдауы жоқ, немесе ол BIOS-та сөндірілген болуы мүмкін, немесе BIOS-та қолдауы жоқ қауіпсіздік деңгейі орнатылған болуы мүмкін.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
kk: Thunderbolt қолдауы BIOS-та сөндірілген.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
kk: Thunderbolt қауіпсіздік деңгейін анықтау мүмкін емес.

en: Error switching direct mode: %s
kk: Тікелей режимін ауыстыру қатесі: %s

en: Close notification
kk: Хабарламаны жабу

en: No Thunderbolt Support
kk: Thunderbolt қолдауы жоқ

en: Could not connect to the thunderbolt subsystem
kk: Thunderbolt ішкі жүйесіне байланысу мүмкін емес

en: Direct Access
kk: Тікелей қатынау

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs
kk: Док станциялар және сыртқы видеокарталар сияқты құрылғылар үшін тікелей режимін рұқсат ету

en: Pending Devices
kk: Кезектегі құрылғылар

en: No devices attached
kk: Жалғанған құрылғылар жоқ

en: Cameras
kk: Камералар

en: _Camera Access
kk: _Камераға қол жеткізу

en: Allow permitted apps to use cameras
kk: Рұқсат етілген қолданбаларға камераларды қолдануды рұқсат ету

en: Permitted Apps
kk: Рұқсат етілген қолданбалар

en: The following sandboxed apps have been given permission to use cameras. Apps that are not sandboxed can use cameras without asking for permission.
kk: Келесі құмсалғыш қолданбаларына камераларды пайдалануға рұқсат берілді. Құмсалғышқа салынбаған қолданбалар камераларды рұқсат сұрамай пайдалана алады.

en: No sandboxed apps have asked for camera access
kk: Құмсалғыштағы ешбір қолданба камераға қол жеткізу рұқсатын сұрамады

note: translators: The first '%s' is the distributor's name, such as 'Fedora', the second '%s' is a link to the privacy policy
en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
kk: Техникалық мәселелер жөнінде хабарламаларды жіберу бізге %s жақсартуға көмектеседі. Хабарламалар анонимды түрде жіберіледі және олардан жеке деректер кетіріледі. %s

en: Diagnostics
kk: Диагностика

en: Problem Reporting
kk: Мәселелерді хабарлау

en: _Automatic Problem Reporting
kk: Мәселелер жөнінде _автохабарлау

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot is Active
kk: Қауіпсіз жүктеу белсенді

note: TRANSLATORS: this is the first section of the decription
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned on and is functioning correctly.
kk: Қауіпсіз жүктеу құрылғы іске қосылғанда зиянды бағдарламалық қамтаманың жүктелуіне жол бермейді. Қазіргі уақытта ол іске қосылған, дұрыс жұмыс істейді.

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot Has Problems
kk: Қауіпсіз жүктеуде мәселелер бар

note: TRANSLATORS: this is the first section of the decription.
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned on, but will not work due to having an invalid key.
kk: Қауіпсіз жүктеу құрылғы іске қосылғанда зиянды бағдарламалық қамтаманың жүктелуіне жол бермейді. Қазіргі уақытта ол іске қосылған, бірақ кілттің жарамсыз болуына байланысты жұмыс істемейді.

note: TRANSLATORS: this is the second section of description.
en: Secure boot problems can often be resolved from your computer's UEFI firmware settings (BIOS) and your hardware manufacturer may provide information on how to do this.
kk: Қауіпсіз жүктеу мәселелерін көбінесе компьютердің UEFI микробағдарлама параметрлері (BIOS) арқылы шешуге болады және құрылғылық құрал өндірушісі мұны қалай істеу керектігі туралы ақпаратты ұсынуы етуі мүмкін.

note: TRANSLATORS: this is the third section of description.
en: For help, contact your hardware manufacturer or IT support provider.
kk: Анықтама алу үшін құрылғылық құрал өндірушісіне немесе АТ қолдау ұсынушысына хабарласыңыз.

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot is Turned Off
kk: Қауіпсіз жүктеу сөндірілген

note: TRANSLATORS: this is the first section of the description.
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned off.
kk: Қауіпсіз жүктеу құрылғы іске қосылғанда зиянды бағдарламалық қамтаманың жүктелуіне жол бермейді. Қазіргі уақытта ол сөндірілген.

note: TRANSLATORS: this is the second section of the description.
en: Secure boot can often be turned on from your computer's UEFI firmware settings (BIOS). For help, contact your hardware manufacturer or IT support provider.
kk: Қауіпсіз жүктеуді компьютердің UEFI микробағдарлама параметрлерінен (BIOS) жиі іске қосуға болады. Анықтама алу үшін құрылғылық құрал өндірушісіне немесе АТ қолдау провайдеріне хабарласыңыз.

en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts.
    
    For more information, contact the hardware manufacturer or IT support.
kk: Қауіпсіз жүктеу құрылғы іске қосылғанда зиянды бағдарламалық құралдың жүктелуіне жол бермейді.
    
    Қосымша ақпарат алу үшін құрылғылық құрал өндірушісіне немесе АТ қолдау қызметіне хабарласыңыз.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 0/4 stars
en: Checks Failed
kk: Тексеруден өте алмады

note: TRANSLATORS: This is the description to describe the failure on checking the security items.
en: Hardware does not pass checks. This means that you are not protected against common hardware security issues.
    
    It may be possible to resolve hardware security issues by updating your firmware or changing device configuration options. However, failures can stem from the physical hardware itself, and may not be reversible.
kk: Құрылғылық қамтама тексеруден өтпейді. Бұл жалпы құрылғылық қауіпсіздік мәселелерінен қорғалмағаныңызды білдіреді.
    
    Микробағдарламаны жаңарту немесе құрылғы конфигурациясының опцияларын өзгерту арқылы құрылғылық қауіпсіздік мәселелерін шешуге болады. Дегенмен, ақаулар физикалық құрылғылық құралдың өзінен туындауы мүмкін және қайтарылмауы мүмкін.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 1/4 stars
en: Checks Passed
kk: Тексеруден өтті

note: TRANSLATORS: This description describes the device passing the minimum requirement of security check.
en: This device meets basic security requirements. Its hardware has protection against some of the most common security threats.
kk: Бұл құрылғы негізгі қауіпсіздік талаптарына жауап береді. Оның құрылғылық құралында ең көп таралған қауіпсіздік қатерлерінен қорғаныс бар.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 2~4 stars
en: Protected
kk: Қорғалған

note: TRANSLATOR: This description describes the devices passing the extended security check.
en: This device passes current security tests. Its hardware is protected against the majority of security threats.
kk: Бұл құрылғы ағымдағы қауіпсіздік сынақтарынан өтеді. Оның құрылғылық құралдары қауіпсіздік қатерлерінің көпшілігінен қорғалған.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: ??? stars
en: Checks Unavailable
kk: Тексеру қолжетімді емес

note: TRANSLATORS: When the security result is unavailable, this description is shown.
en: Device security checks are not available for this device. It is not possible to tell whether it meets security requirements.
kk: Бұл құрылғы үшін құрылғы қауіпсіздігін тексеру мүмкін емес. Оның қауіпсіздік талаптарына сәйкес келетінін айту мүмкін емес.

en: Report copied to clipboard
kk: Есептеме алмасу буферіне көшірілді

en: _Copy Technical Report
kk: Техникалық есептемені _көшіріп алу

en: About Device Security
kk: Құрылғы қауіпсіздігі туралы

en: Device security provides information about how protected your device is against security issues which target the hardware itself.
    
    Aspects of hardware that affect security include:
    
    • security features that are built into a hardware itself;
    • how the hardware is configured to protect against security issues;
    • the security of the software runs directly on the hardware.
    
    Security threats which affect hardware include malware and viruses that target the software that runs directly on the hardware. It also includes physical tampering, such as physical connection to the hardware to read data and implant malware.
    
    Device security is just one aspect of security, and does not reflect the overall security status of the system and applications.
kk: Құрылғы қауіпсіздігі құрылғылық құралдың өзіне бағытталған қауіпсіздік мәселелерінен құрылғыңыздың қаншалықты қорғалғаны туралы ақпаратты ұсынады.
    
    Қауіпсіздікке әсер ететін құрылғылық құралдардың аспектілері мыналарды қамтиды:
    
    • құрылғылық құралдың өзінде орнатылған қауіпсіздік мүмкіндіктері;
    • қауіпсіздік мәселелерінен қорғау үшін құрылғылық құралдың баптауы;
    • құрылғылық құралда тікелей жұмыс істейтін бағдарламалық қамтаманың қауіпсіздігі.
    
    Құрылғылық құралға әсер ететін қауіпсіздік қатерлеріне тікелей құрылғылық құралда жұмыс істейтін бағдарламалық қамтамаға бағытталған зиянды бағдарламалар мен вирустар жатады. Сонымен қатар, ол деректерді оқу және зиянды бағдарламаны имплантациялау үшін құрылғылық құралға физикалық қосылу сияқты физикалық бұрмалауды қамтиды.
    
    Құрылғы қауіпсіздігі қауіпсіздіктің бір ғана аспектісі болып табылады және жүйе мен қолданбалардың жалпы қауіпсіздік күйін көрсетпейді.

en: Protected against malicious software when the device starts.
kk: Құрылғы іске қосылған кезде зиянды бағдарламалық қамтамадан қорғалған.

en: Secure Boot has Problems
kk: Қауіпсіз жүктеуде мәселелер бар

en: Some protection when the device is started.
kk: Құрылғы іске қосылған кезіндегі кейбір қорғаныс бар.

en: Secure Boot is Off
kk: Қауіпсіз жүктеу сөндірулі

en: No protection when the device is started.
kk: Құрылғы іске қосылған кезіндегі ешқандай қорғаныс жоқ.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by a change in UEFI firmware settings, an operating system configuration change, or because of malicious software on this system.
kk: Бұл мәселе UEFI микробағдарлама параметрлерінің өзгеруінен, операциялық жүйе конфигурациясының өзгеруінен немесе осы жүйедегі зиянды бағдарламалық қамтама салдарынан туындауы мүмкін.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by a change in the UEFI firmware settings, or because of malicious software on this system.
kk: Бұл мәселе UEFI микробағдарлама параметрлерінің өзгеруінен немесе осы жүйедегі зиянды бағдарламалық қамтама салдарынан туындауы мүмкін.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by an operating system configuration change, or because of malicious software on this system.
kk: Бұл мәселе операциялық жүйе конфигурациясының өзгеруінен немесе осы жүйедегі зиянды бағдарламалық қамтама салдарынан туындауы мүмкін.

note: TRANSLATOR: This is the text event status output when the event status is "success"
en: Pass
kk: Сәтті

note: TRANSLATOR: This is the text event status output when the event status is not "success"
en: ! Fail
kk: ! Сәтсіз

en: Hardware does not pass checks.
kk: Құрылғы тексеруден өтпейді.

en: Hardware meets basic security requirements.
kk: Құрылғы негізгі қауіпсіздік талаптарына сай келеді.

en: Hardware has a good level of protection.
kk: Құрылғының қорғаныс деңгейі жақсы.

en: Security levels are not available for this device.
kk: Қорғаныс деңгейлері бұл құрылғы үшін қолжетімді емес.

en: Device Security
kk: Қолдауы жоқ

en: Starting Device Security…
kk: Құрылғы қауіпсіздігін іске қосу…

en: Device Security Unavailable
kk: Құрылғы қауіпсіздігі қолжетімді емес

en: Device Security is only available on physical hardware. No physical hardware has been detected.
kk: Құрылғы қауіпсіздігі тек физикалық құрылғыларда қолжетімді. Ешқандай физикалық құрылғы анықталмады.

en: Security Events
kk: Қауіпсіздік оқиғалары

en: No Events
kk: Оқиғалар жоқ

note: TRANSLATORS: if the stauts is valid. For example security check is valid and key is valid.
en: Valid
kk: Жарамды

note: TRANSLATORS: if the status or key is not valid.
en: Not Valid
kk: Жарамды емес

note: TRANSLATORS: if the function is enabled through BIOS or OS settings. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
kk: Іске қосулы

note: TRANSLATORS: if the function is not enabled through BIOS or OS settings.
en: Not Enabled
kk: Іске қосылмаған

note: TRANSLATORS: the memory space or system mode is locked to prevent from malicious modification.
en: Locked
kk: Бұғатталған

note: TRANSLATORS: the memory space or system mode is not locked.
en: Not Locked
kk: Бұғатталмаған

note: TRANSLATORS: The data is encrypted to prevent from malicious reading.
en: Encrypted
kk: Шифрленген

note: TRANSLATORS: the data in memory is plane text.
en: Not Encrypted
kk: Шифрленген емес

note: TRANSLATORS: Linux kernel is tainted by third party kernel module.
en: Tainted
kk: Бүлінген

note: TRANSLATORS: All the loaded kernel module are licensed.
en: Not Tainted
kk: Бүлінген емес

note: TRANSLATORS: the feature can be detected.
en: Found
kk: Табылған

note: TRANSLATORS: the feature can't be detected.
en: Not Found
kk: Табылмаған

note: TRANSLATORS: the function is supported by hardware.
en: Supported
kk: Қолдауы бар

note: TRANSLATORS: the function isn't supported by hardware.
en: Not Supported
kk: Қолдауы жоқ

en: _Automatic Device Location
kk: Құрылғының _автоматты орналасуы

en: Automatic device location uses sources like GPS, Wi-Fi and cellular to determine an approximate location for this device. Location data is sent to Mozilla Location Services as part of this feature.
kk: Орналасу қызметтері осы құрылғының шамамен орнын анықтау үшін GPS, Wi-Fi және ұялы байланыстарды пайдаланады. Бұл мүмкіндік бөлігі ретінде орналасулар деректері Mozilla орналасулар қызметіне жіберіледі.

en: The following sandboxed apps have been given access to location data. Apps that are not sandboxed can access location data without asking for permission.
kk: Келесі құмсалғыш қолданбаларына орналасу ақпаратына рұқсат берілді. Құмсалғышқа салынбаған қолданбалар рұқсат сұрамай-ақ орналасу ақпаратына қол жеткізе алады.

en: No sandboxed apps have asked for location access
kk: Құмсалғыштағы ешбір қолданба орналасуға қол жеткізу рұқсатын сұрамады

note: Translators: This will be presented as the text of a link to the privacy policy
en: Learn about what data is collected, and how it is used.
kk: Қандай деректер жиналатынын және оның қалай пайдаланылатынын біліңіз.

en: Microphones
kk: Микрофондар

en: _Microphone Access
kk: _Микрофонға қол жеткізу

en: Allow permitted apps to use microphones
kk: Рұқсат етілген қолданбаларға микрофондарды қолдануды рұқсат ету

en: The following sandboxed apps have been given permission to use microphones. Apps that are not sandboxed can use microphones without asking for permission.
kk: Келесі құмсалғыш қолданбаларына микрофондарды пайдалануға рұқсат берілді. Құмсалғышқа салынбаған қолданбалар микрофондарды рұқсат сұрамай пайдалана алады.

en: No sandboxed apps have asked for microphone access
kk: Құмсалғыштағы ешбір қолданба микрофонға қол жеткізу рұқсатын сұрамады

en: Privacy & Security
kk: Жекелік және қауіпсіздік

en: _Screen Lock
kk: _Экранды блоктау

en: Automatic screen lock
kk: Экранды автоматты блоктау

en: _Location
kk: Орна_ласу

en: Control access to your location
kk: Орналасуыңызға қол жеткізуді басқару

en: _File History &amp; Trash
kk: _Файлдар тарихы және қоқыс шелегі

en: Remove saved data and files
kk: Сақталған деректер мен файлдарды өшіру

en: _Diagnostics
kk: _Диагностика

en: Automatic problem reporting
kk: Мәселелер жөнінде автохабарлау

en: _Cameras
kk: _Камералар

en: Control camera access
kk: Камераға қол жеткізуді басқару

en: _Microphones
kk: _Микрофондар

en: Control microphone access
kk: Микрофонға қол жеткізуді басқару

en: Manage device access
kk: Құрылғыға қол жеткізуді басқару

en: Device _Security
kk: Құрылғы қауіп_сіздігі

en: Hardware security status and information
kk: Құрылғылық қауіпсіздіктің қалып-күйі мен ақпараты

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: Screen Turns Off
kk: Экран сөнеді

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 30 seconds
kk: 30 секунд

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 1 minute
kk: 1 минут

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 2 minutes
kk: 2 минут

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 3 minutes
kk: 3 минут

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 5 minutes
kk: 5 минут

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 30 minutes
kk: 30 минут

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 1 hour
kk: 1 сағат

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 1 minute
kk: 1 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 2 minutes
kk: 2 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 3 minutes
kk: 3 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 4 minutes
kk: 4 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 5 minutes
kk: 5 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 8 minutes
kk: 8 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 10 minutes
kk: 10 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 12 minutes
kk: 12 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 15 minutes
kk: 15 минут

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: Never
kk: Ешқашан

en: Screen Lock
kk: Экранды блоктау

en: Automatically locking the screen prevents others from accessing the computer while you're away
kk: Экранды автоматты түрде бұғаттау сіз кетіп қалған кезде басқалардың компьютерге кіруіне жол бермейді

en: _Blank Screen Delay
kk: Экранды _тазарту кідірісі

en: Period of inactivity until screen blanks
kk: Экран тазартылу үшін өтуі керек белсенсіздік мерзімі

en: Automatic Screen _Lock
kk: Экранды автоматты б_локтау

en: Locks the screen after it blanks
kk: Бос болған экранды кейін блоктау

en: Automatic _Screen Lock Delay
kk: Экранды автоматты б_локтау кідірісі

en: Time from screen blank to screen lock
kk: Экран бос болғаннан бастап, экранды блоктауға дейінгі уақыт

note: Translators: Whether to show notifications on the lock screen
en: Lock Screen _Notifications
kk: Блоктау экранының _хабарламалары

en: Forbid New _USB Devices
kk: Жаңа USB құр_ылғыларын рұқсат етпеу

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked
kk: Экран бұғатталған кезде жаңа USB құрылғыларының жүйемен өзара әрекеттесуін болдырмау

en: Screen Privacy
kk: Экран жекелігі

en: Restrict Viewing _Angle
kk: Көру бұ_рышын шектеу

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 1 hour
kk: 1 сағат

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 1 day
kk: 1 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 2 days
kk: 2 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 3 days
kk: 3 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 4 days
kk: 4 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 5 days
kk: 5 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 6 days
kk: 6 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 7 days
kk: 7 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 14 days
kk: 14 күн

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 30 days
kk: 30 күн

en: Empty all items from Trash?
kk: Қоқыс шелегінен барлық нәрсені өшіру керек пе?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
kk: Қоқыс шелегінен барлық нәрселер толығымен өшіріледі.

en: _Empty Trash
kk: Қоқыс шел_егін тазарту

en: Delete all the temporary files?
kk: Барлық уақытша файлдарды өшіру керек пе?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
kk: Барлық уақытша файлдар толығымен өшіріледі.

en: _Purge Temporary Files
kk: Уақытша файлдарды _тазарту

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 1 day
kk: 1 күн

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 7 days
kk: 7 күн

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 30 days
kk: 30 күн

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: Forever
kk: Мәңгі

en: Clear File History?
kk: Файлдар тарихын өшіру керек пе?

en: After clearing, lists of recently used files will appear empty.
kk: Тазартудан кейін жуырда қолданылған файлдар тізімі бос болып көрінеді.

en: Clear _History
kk: Тари_хты тазарту

en: File History & Trash
kk: Файлдар тарихы және қоқыс шелегі

en: File History
kk: Файлдар тарихы

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between apps, and makes it easier to find files that you might want to use.
kk: Файл журналы пайдаланылған файлдардың жазбасын сақтайды. Бұл ақпарат бағдарламалар арасында ортақ болып, пайдаланғыңыз келетін файлдарды табуды жеңілдетеді.

en: File H_istory
kk: Файлдар тар_ихы

en: File _History Duration
kk: Файлдар тар_ихының ұзақтығы

en: _Clear History…
kk: Тарихты та_зарту…

en: Trash &amp; Temporary Files
kk: Қоқыс шелегі және уақытша файлдар

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
kk: Қоқыс шелегі мен уақытша файлдар құрамында кейде жеке немесе сезімтал ақпараты болуы мүмкін. Оларды автоматты түрде өшіру жекелікті қорғауға көмектеседі.

en: Automatically Delete _Trash Content
kk: Қоқыс шелегін ав_томатты тазарту

en: Automatically Delete Temporary _Files
kk: Уақытша _файлдарды автоматты түрде өшіру

en: Automatically Delete _Period
kk: Автоматты түрде өшіру _мерзімі

en: _Empty Trash…
kk: Қоқыс шел_егін тазарту…

en: _Delete Temporary Files…
kk: Уақытша файлдарды ө_шіру…

en: Control access to your data and hardware, device security
kk: Сіздің деректер мен құрылғылар, құрылғы қауіпсіздігіне қол жеткізуді басқару

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Privacy;Screen;Lock;Private;Usage;Recent;History;Files;Temporary;Tmp;Trash;Purge;Retain;Diagnostics;Crash;Location;Gps;Camera;Photos;Video;Webcam;Recording;Security;Firmware;Thunderbolt;
kk: Privacy;Screen;Lock;Private;Usage;Recent;History;Files;Temporary;Tmp;Trash;Purge;Retain;Diagnostics;Crash;Location;Gps;Camera;Photos;Video;Webcam;Recording;Security;Firmware;Thunderbolt;жекелік;Экран;Блоктау;Жеке;Қолдану;Жуырдағы;Тарих;Файлдар;Уақытша;Қоқыс шелегі;Тазарту;Диагностика;Құлау;Орналасу;Камера;Фото;Видео;Веб-камера;Микрофон;Жазып отыру;Қауіпсіздік;Бинарлы кодтар;

en: Location not found
kk: Орналасу табылмады

en: Subfolders must be manually added for this location
kk: Бұл орналасу үшін ішкі бумаларды қолдан қосу керек

en: Remove Folder
kk: Буманы өшіру

en: Select Location
kk: Орналасуды таңдау

en: Search Locations
kk: Іздеу орналасулары

en: Filesystem locations which are searched by system apps, such as Files
kk: Файлдар сияқты жүйелік қолданбалар іздейтін файлдық жүйе бумалары

en: Default Locations
kk: Үнсіз келісім орналасулары

en: Bookmarked Locations
kk: Бетбелгі қойылған орналасулар

en: Custom Locations
kk: Таңдауыңызша орналасулар

en: _Add Location…
kk: Орналасуды қ_осу…

en: No custom search locations
kk: Таңдауыңызша іздеу орналасулары жоқ

en: No apps found
kk: Қолданбалар табылмады

en: _App Search
kk: Қолд_анба іздеу

en: Include app-provided search results
kk: Қолданбалар ұсынатын іздеу нәтижелерін есепке алу

en: Search _Locations
kk: Іздеу орна_ласулары

en: Filesystem locations which are searched by system apps
kk: Жүйелік қолданбалар іздейтін бумалар

en: Search Results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Results are displayed according to the list order
kk: Нәтижелер тізімдік ретке сәйкес көрсетіледі

en: Control which apps show search results in the Activities Overview
kk: Көріністе қай қолданбалар іздеу нәтижелерін көрсететінінді басқару

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Search;Find;Index;Hide;Privacy;Results;
kk: Search;Find;Index;Hide;Privacy;Results;Іздеу;Табу;Индекс;Жасыру;Жекелік;Нәтижелер;

note: Label
en: No networks selected for sharing
kk: Бөлісу үшін желілер таңдалмады

[ctx: service is disabled]
en: Off
kk: Сөнд

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
kk: Іске қосулы

[ctx: service is active]
en: Active
kk: Белсенді

en: Choose a Folder
kk: Буманы таңдау

en: Add Folder
kk: Буманы қосу

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a dav://<hostname> URL
en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
kk: Файлдармен бөлісу көмегімен ағымдағы желіде сіздің Ортақ бумаңызды келесі адрес арқылы бөлісе аласыз: %s

en: _Device Name
kk: Құ_рылғы атауы

en: Share files with other devices on the current network
kk: Файлдармен ағымдағы желі арқылы бөлісу

en: _File Sharing
kk: _Файлдармен бөлісу

en: Stream music, photos and videos to devices on the current network
kk: Музыка, фотосуреттер және видеоларды ағымдағы желіге ағынды түрде беру

en: _Media Sharing
kk: _Медиамен бөлісу

en: File Sharing
kk: Файлдармен бөлісу

en: _Require Password
kk: Парольді _талап ету

en: _Password
kk: _Пароль

en: Networks
kk: Желілер

en: Media Sharing
kk: Медиамен бөлісу

en: Share music, photos and videos over the network
kk: Музыка, фотосуреттер және видеолармен желі арқылы бөлісу

en: Folders
kk: Бумалар

en: Sharing
kk: Бөлісу

en: Control what you want to share with others
kk: Басқалармен немен бөлісуді таңдау

note: Translators: Search terms to find the Sharing panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
kk: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;бөлісу;торап;аты;қашықтағы;жұмыс үстелі;медиа;аудио;видео;суреттер;фотолар;кинолар;сервер;өндегіш;

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Click
kk: Шерту

en: Hum
kk: Дүріл

en: String
kk: Жол

en: Swing
kk: Ішек жіп

en: Alert Sound
kk: Хабарлама дыбысы

en: Balance
kk: Теңгерім

en: Fade
kk: Сөндіру

en: Select a Speaker
kk: Динамикті таңдау

en: Test Speakers
kk: Динамиктерді тексеру

en: Output
kk: Шығыс

en: _Output Device
kk: Ш_ығыс құрылғысы

en: _Test…
kk: _Сынау…

en: _Configuration
kk: _Баптаулар

en: Master volume
kk: Негізгі дыбыс

en: O_utput Volume
kk: Ш_ығыс дыбысы

en: _Balance
kk: _Теңгерім

en: Fad_e
kk: Бас_ылу

en: _Subwoofer
kk: _Сабвуфер

en: Output Device
kk: Шығыс құрылғысы

en: No Output Devices
kk: Шығыс құрылғылары жоқ

en: Input
kk: Кіріс

en: _Input Device
kk: Е_нгізу құрылғысы

en: Con_figuration
kk: Бапта_улар

en: I_nput Volume
kk: Кірі_с дыбысы

en: Input Device
kk: Енгізу құрылғысы

en: No Input Devices
kk: Енгізу құрылғылары жоқ

en: Sounds
kk: Дыбыстар

en: Vo_lume Levels
kk: Ды_быс деңгейлері

en: _Alert Sound
kk: Х_абарлама дыбысы

note: Translators: This is the tooltip for a speaker test button, %s is an already translated speaker position, like "Front Left" or "Rear Center".
en: %s Speaker
kk: %s Динамик

en: Subwoofer
kk: Сабвуфер

en: Volume Levels
kk: Дыбыс деңгейлері

en: Unmute
kk: Дыбысты іске қосу

en: Mute
kk: Дыбысты өшіру

en: Volume
kk: Том

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
kk: Дыбыс деңгейлерін, кіріс, шығыстарын және дыбыспен хабарлауды өзгерту

note: Translators: Search terms to find the Sound panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
kk: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;Карта;Микрофон;Дыбыс;Басылу;Баланс;Құлаққап;Аудио;Шығыс;Кіріс;

en: About
kk: Осы туралы

en: System Logo
kk: Жүйелік логотип

note: Translators: this field contains the distro name and version
en: Operating System
kk: Операциялық жүйе

en: Hardware Model
kk: Құрылғы моделі

en: Processor
kk: Процессор

en: Memory
kk: Жады

en: Disk Capacity
kk: Диск сыйымдылығы

en: Calculating…
kk: Есептеу…

en: _System Details
kk: _Жүйе ақпараты

en: Graphics
kk: Графика

en: Graphics %d
kk: Графика %d

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
kk: 64-биттік

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
kk: 32-биттік

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: # System Details Report
kk: # Жүйелік ақпарат есептемесі

en: ## Report details
kk: ## Есептеме ақпараты

en: **Date generated:**
kk: **Жасалған күні:**

en: ## Hardware Information:
kk: ## Құрылғылар ақпараты:

en: **Hardware Model:**
kk: **Құрылғы моделі:**

en: **Memory:**
kk: **Жады:**

en: **Processor:**
kk: **Процессор:**

en: **Graphics:**
kk: **Графика:**

en: **Graphics %d:**
kk: **Графика %d:**

en: **Disk Capacity:**
kk: **Диск сыйымдылығы:**

en: ## Software Information:
kk: ## БҚ ақпараты:

en: **Firmware Version:**
kk: **Бинарлы кодтар нұсқасы:**

en: **OS Name:**
kk: **ОЖ атауы:**

en: **OS Build:**
kk: **ОЖ жинағы:**

en: **OS Type:**
kk: **ОЖ түрі:**

en: **GNOME Version:**
kk: **GNOME нұсқасы:**

en: **Windowing System:**
kk: **Терезе жүйесі:**

en: **Kernel Version:**
kk: **Ядро нұсқасы:**

en: Details copied to clipboard
kk: Толығырақ ақпарат алмасу буферіне көшірілді

en: System Details
kk: Жүйе ақпараты

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Hardware Information
kk: Құрылғылар ақпараты

en: Software Information
kk: БҚ ақпараты

en: Firmware Version
kk: Бинарлы кодтар нұсқасы

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
kk: ОЖ атауы

note: translators: this field contains the distro build
en: OS Build
kk: ОЖ жинағы

note: translators: this field contains the distro type
en: OS Type
kk: ОЖ түрі

en: GNOME Version
kk: GNOME нұсқасы

en: Windowing System
kk: Терезе жүйесі

en: Virtualization
kk: Виртуализация

en: Kernel Version
kk: Ядро нұсқасы

en: View information about your system
kk: Жүйеңіз туралы ақпаратты қараңыз

note: Translators: Search terms to find the About panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! "Preferred Applications" is the old name for the preference, so make sure that you use the same "translation" for those keywords
en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
kk: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;құрылғы;жүйе;ақпарат;хост атауы;жады;процессор;нұсқа;үнсіз келісім;қолданба;таңдамалы;аудио;видео;диск;ауыстырмалы;тасушы;автожөнелту;

en: _Region &amp; Language
kk: А_ймақ және тіл

en: System language and localization
kk: Жүйелік тіл мен локализация баптаулары

en: _Date &amp; Time
kk: _Күн және уақыт

en: Time zone and clock settings
kk: Уақыт белдеуі және сағат баптаулары

en: _Users
kk: _Пайдаланушылар

en: Add and remove accounts, change password
kk: Тіркелгілерді қосу және өшіру, парольдерді өзгерту

en: R_emote Desktop
kk: Қаш_ықтағы жұмыс үстелі

en: Allow this device to be used remotely
kk: Бұл құрылғыны қашықтан пайдалануға рұқсат ету

en: Secu_re Shell
kk: Қауі_псіз қоршам

en: SSH network access
kk: SSH желілік қол жеткізу

en: _About
kk: Осы тур_алы

en: Hardware details and software versions
kk: Құрылғылық ақпарат және БҚ нұсқалары

en: Software _Updates
kk: Бағд. қамтама _жаңартулары

en: Date & Time
kk: Күн және уақыт

en: _Year
kk: Ж_ыл

en: _Month
kk: А_й

en: _Day
kk: _Күн

en: Automatic _Date &amp; Time
kk: Автоматты түрде _күн және уақыт

en: Requires internet access
kk: Интернетпен байланысты талап етеді

en: Date &amp; _Time
kk: Күн және уақы_т

en: Automatic Time _Zone
kk: Автоматты түрде _уақыт белдеуі

en: Requires location services enabled and internet access
kk: Орналасулар қызметінің іске қосылуын және интернетке қатынауды талап етеді

en: Time Z_one
kk: Уақыт бе_лдеуі

en: Time _Format
kk: Уақыт пі_шімі

en: _24-hour
kk: _24 сағат

en: Clock &amp; Calendar
kk: Сағат және күнтізбе

en: Control how the time and date is shown in the top bar
kk: Уақыт пен күннің жоғарғы панельді қалай көрсетілетінін басқарыңыз

en: _Week Day
kk: А_пта күні

en: D_ate
kk: Кү_н

en: _Seconds
kk: _Секунд

en: Week _Numbers
kk: Апта _нөмірлері

en: Shown in the dropdown calendar
kk: Ашылмалы күнтізбеде көрсетілген

en: January
kk: Қаңтар

en: February
kk: Ақпан

en: March
kk: Наурыз

en: April
kk: Сәуір

en: May
kk: Мамыр

en: June
kk: Маусым

en: July
kk: Шілде

en: August
kk: Тамыз

en: September
kk: Қыркүйек

en: October
kk: Қазан

en: November
kk: Қараша

en: December
kk: Желтоқсан

en: Select Time Zone
kk: Уақыт белдеуін таңдау

en: Search cities
kk: Қалалар ішінен іздеу

en: No Results
kk: Нәтижелер жоқ

en: Change the date and time, including time zone
kk: Күн мен уақытты (уақыт белдеуімен қоса) өзгерту

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
kk: Clock;Timezone;Location;Сағат;Уақыт белдеуі;Орналасу;

en: Change system time and date settings
kk: Жүйелік уақыт пен күнді өзгерту

en: To change time or date settings, you need to authenticate.
kk: Уақыт немесе күн баптауларын өзгерту үшін аутентификация керек.

en: Language and time settings, system information
kk: Тіл және уақыт баптаулары, жүйелік ақпарат

note: Translators: Search terms to find the System panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: device;system;information;details;hostname;memory;processor;version;software;operating;os;model;language;region;country;formats;numbers;units;clock;timezone;date;location;remote;desktop;rdp;vnc;
kk: device;system;information;details;hostname;memory;processor;version;software;operating;os;model;language;region;country;formats;numbers;units;clock;timezone;date;location;remote;desktop;rdp;vnc;құрылғы;жүйе;ақпарат;мәліметтер;хост;жады;процессор;нұсқасы;бағдарламалық қамтама;БҚ;операциялық;ОЖ;модель;тіл;аймақ;ел;пішімдер;сандар;бірліктер;сағат;уақыт белдеуі;күн;ораласу;қашықтағы;жүмыс үстел;

en: Formats
kk: Пішімдер

en: Search locales
kk: Локальдерді іздеу

en: Common Formats
kk: Жалпы пішімдер

en: All Formats
kk: Барлық пішімдер

en: No Search Results
kk: Іздеу нәтижелері жоқ

en: Searches can be for countries or languages
kk: Іздеулер елдер немесе тілдер үшін болуы мүмкін

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

[ctx: measurement format]
en: Imperial
kk: Империялық

[ctx: measurement format]
en: Metric
kk: Метрлік

en: Dates
kk: Күндер

en: Times
kk: Уақыттар

en: Dates & Times
kk: Күндер және уақыттар

en: Numbers
kk: Сандар

en: Measurement
kk: Өлшем бірліктері

en: Paper
kk: Қағаз

en: Region & Language
kk: Аймақ және тіл баптаулары

en: Language and format will be changed after next login
kk: Тіл мен пішімдер жүйеге келесі рет кіру кезінде ауыстырылатын болады

en: Log _Out…
kk: Ш_ығу…

en: The language setting is used for interface text and web pages. Formats are used for numbers, dates, and currencies.
kk: Интерфейс мәтіні және веб-беттер үшін қолданылатын тіл. Пішімдер сандар, күндер және валюталар үшін қолданылады.

en: Your Account
kk: Сіздің тіркелгіңіз

en: _Language
kk: _Тіл

en: _Formats
kk: _Пішімдер

en: Login Screen
kk: Жүйеге кіру экраны

en: L_anguage
kk: Ті_л

en: Fo_rmats
kk: Пішімде_р

en: Select your display language and formats
kk: Экран тілі және пішімдерді таңдаңыз

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
kk: Language;Layout;Keyboard;Input;Тіл;Жайма;Пернетақта;Енгізу;

en: Device address copied
kk: Құрылғы адресі көшірілді

en: Port number copied
kk: Порт нөмірі көшірілді

en: Username copied
kk: Пайдаланушы аты көшірілді

en: Password copied
kk: Пароль көшірілді

en: Share your existing desktop with other devices. The remote connection uses the existing screen resolution
kk: Жұмыс үстеліңізді басқа құрылғылармен бөлісіңіз. Қашықтан байланыс экранның бар болып тұрған ажыратымдылығын қолданады

en: _Desktop Sharing
kk: _Жұмыс үстелін ортақ пайдалану

en: Remote _Control
kk: Қашықтан ба_сқару

en: Allows desktop shares to control the screen
kk: Экранмен бөлісу кезінде жұмыс үстелін басқаруды рұқсат ету

en: How to Connect
kk: Байланысу жолы

en: Use a remote desktop app to connect using the RDP protocol. Additional information about the device’s network location may also be required.
kk: RDP хаттамасын пайдаланып қосылу үшін қашықтағы жұмыс үстелі қолданбасын пайдаланыңыз. Сондай-ақ құрылғының желiлік орналасуы туралы қосымша ақпарат талап етiлуi мүмкiн.

en: _Hostname
kk: _Хост атауы

en: Copy
kk: Көшіру

en: _Port
kk: _Порт

en: Login Details
kk: Кіру мәліметтері

en: _Generate New Password
kk: Жаңа парольді _генерациялау

en: _Verify Encryption
kk: Шифрлеуді _тексеру

en: Remote Desktop
kk: Қашықтағы жұмыс үстелі

en: Desktop Sharing
kk: Жұмыс үстелін ортақ пайдалану

en: Remote Login
kk: Қашықтан кіру

en: Some settings are locked
kk: Кейбір баптаулар құлыпталған

en: Remotely connect to your user account when it isn’t being used. The display resolution can be set from the remote.
kk: Пайдаланылмаған кезде пайдаланушы тіркелгісіне қашықтан қосылыңыз. Экран ажыратымдылығы қашықтан орнатылуы мүмкін.

en: Encryption Fingerprint
kk: Шифрлеу баспасы

en: The encryption fingerprint can be seen in connecting clients and should be identical
kk: Шифрлеу баспасы байланысатын клиенттерде көрінеді және өзара бірдеу болуы тиіс

en: Enable or disable remote sessions
kk: Қашықтан сеанстарды іске қосу немесе сөндіру

en: Authentication is required to enable or disable remote sessions
kk: Қашықтағы сеанстарды іске қосу немесе сөндіру үшін аутентификация керек

en: Command copied
kk: Команда көшірілді

en: Secure Shell
kk: Қауіпсіз қоршам

en: Access this device using Secure Shell (SSH)
kk: Бұл құрылғыға Secure Shell (SSH) көмегімен қол жеткізу

en: SSH Login Command
kk: SSH логин командасы

en: Enable or disable remote login
kk: Қашықтан кіруді іске қосу немесе сөндіру

en: Authentication is required to enable or disable remote login
kk: Қашықтан кіруді іске қосу немесе сөндіру үшін аутентификация керек

en: Failed to add account
kk: Тіркелгіні қосу сәтсіз

en: The passwords do not match.
kk: Парольдер өзара сәйкес емес.

en: Add User
kk: Пайдаланушыны қосу

en: _Username
kk: Па_йдаланушы аты

en: Ad_ministrator
kk: Әкі_мші

en: Administrators have extra abilities, including adding and removing users, changing login settings, and removing software. Parental controls cannot be applied to administrators.
kk: Әкімшілерде қосымша мүмкіндіктер бар, соның ішінде басқа пайдаланушыларды қосу және өшіру, жүйеге кіру баптауларын өзгерту және БҚ өшіру. Ата-аналық басқару әкімшілер үшін іске асыру мүмкін емес.

en: User sets password on _first login
kk: Пайдаланушы парольді жүйеге _бірінші рет кірген кезде орнатады

en: Set password n_ow
kk: Парольді қа_зір орнату

en: Pass_word
kk: Па_роль

en: _Confirm
kk: Ра_стау

en: Failed to register account
kk: Тіркелгіні тіркеу сәтсіз аяқталды

en: Failed to join domain
kk: Доменде тіркелу сәтсіз

en: No supported way to authenticate with this domain
kk: Бұл доменде аутентификациялаудың қолдауы бар тәсілдері жоқ

en: That login name didn’t work
kk: Бұл логин жасамады

en: That login password didn’t work
kk: Бұл логин паролі жасамады

en: That hostname didn’t work
kk: Бұл хост атауы жасамады

en: Failed to log into domain
kk: Доменге кіру сәтсіз аяқталды

note: Translators: The "%s" is a domain address (e.g. "demo1.freeipa.org").
en: To add an enterprise login account, this device needs to be enrolled with <b>%s</b>. To enroll, have your domain administrator enter their name and password.
kk: Кәсіпорындық тіркелгіні қосу үшін, бұл құрылғы <b>%s</b> доменіне тіркелген болуы керек. Тіркелу үшін, домен әкімшісі өз атын және паролін енгізуі тиіс.

en: Valid domain
kk: Жарамды домен

en: Domain not found
kk: Домен табылмады

en: Checking domain…
kk: Доменді тексеру…

en: Failed to contact realmd service
kk: Realmd қызметіне хабарласу мүмкін болмады

en: Add Enterprise Login
kk: Кәсіпорындық тіркелгіні қосу

en: Offline
kk: Желіде емес

en: A network connection is needed to add enterprise login accounts.
kk: Кәсіпорындың тіркелгілерді қосу үшін желілік байланыс керек.

en: Enterprise login allows an existing centrally managed account to be used on this device.
kk: Кәсіпорындық кіру бар болып тұрған және орталықтан басқарылатын пайданушы тіркелгісіне бұл құрылғыда қолданылуды мүмкін етеді.

en: _Domain
kk: До_мен

en: Should match the web domain of the account provider
kk: Логинді ұсынушының веб доменіне сәйкес болуы тиіс

en: Enroll Device
kk: Құрылғыны доменге тіркеу

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
kk: Тірк_еу

en: Administrator _Name
kk: Әкімші а_ты

en: Administrator _Password
kk: Әкімші _паролі

en: Browse for more pictures
kk: Көбірек суретті шолу

en: Select a File…
kk: Файлды таңдау…

en: the device needs to be claimed to perform this action
kk: осы әрекетті орындау үшін құрылғы иелену қажет

en: the device is already claimed by another process
kk: бұл құрылғыны басқа үрдіс иеленіп отыр

en: you do not have permission to perform the action
kk: әрекетті орындауға рұқсатыңыз жоқ

en: no prints have been enrolled
kk: саусақ іздері тіркелмеген

en: Failed to communicate with the device during enrollment
kk: Тіркелу кезінде құрылғымен байланысу сәтсіз аяқталды

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысымен байланысу сәтсіз аяқталды

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
kk: Саусақ ізі қызметіне байланысу сәтсіз аяқталды

en: Failed to list fingerprints: %s
kk: Саусақ іздерін тізіп шығару сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
kk: Сақталған саусақ іздерін өшіру сәтсіз аяқталды: %s

en: Left thumb
kk: Сол жақ бас бармағы

en: Left middle finger
kk: Сол жақ ортаңғы саусақ

en: _Left index finger
kk: _Сол жақ сұқ саусақ

en: Left ring finger
kk: Сол жақ аты жоқ саусақ

en: Left little finger
kk: Сол жақ кішкентай саусақ

en: Right thumb
kk: Оң жақ бас бармағы

en: Right middle finger
kk: Оң жақ ортаңғы саусақ

en: _Right index finger
kk: _Оң жақ сұқ саусақ

en: Right ring finger
kk: Оң жақ аты жоқ саусақ

en: Right little finger
kk: Оң жақ кішкентай саусақ

en: Unknown Finger
kk: Белгісіз саусақ

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
kk: Аяқталды

en: Fingerprint device disconnected
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы ажыратылған

en: Fingerprint device storage is full
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысының жады толық

en: Fingerprint is duplicate
kk: Саусақ ізі қайталанады

en: Failed to enroll new fingerprint
kk: Жаңа саусақ ізін қосу сәтсіз аяқталды

en: Failed to start enrollment: %s
kk: Саусақ ізін қосуды бастау сәтсіз аяқталды: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
kk: Жаңа саусақ ізін қосу сәтсіз аяқталды

en: Failed to stop enrollment: %s
kk: Саусақ ізін қосуды тоқтату сәтсіз аяқталды: %s

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
kk: Саусақ ізін тіркеу үшін саусақты бірнеше рет оқу құралынан көтеріңіз және орналастырыңыз

en: _Re-enroll this finger…
kk: Бұл саусақты қа_йта өткізу…

note: TRANSLATORS: This is the label for the button to enroll a new finger
en: Scan new fingerprint
kk: Жаңа саусақ ізін сканерлеу

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
kk: Саусақ ізін оқу %s құрылғысын босату сәтсіз аяқталды: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
kk: Құрылғыдан оқу мәселесі

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
kk: Саусақ ізін оқу %s құрылғысын талап ету сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to get fingerprint devices: %s
kk: Саусақ ізін оқу құрылғыларын алу сәтсіз аяқталды: %s

en: Fingerprint Manager
kk: Саусақ іздерін басқарушы

en: Fingerprint
kk: Саусақ ізі

en: _No
kk: _Жоқ

en: _Yes
kk: _Иә

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
kk: Тіркелген саусақтар іздерін өшіріп, саусақ ізі арқылы жүйеге кіруді сөндіру керек пе?

en: No fingerprint device
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы жоқ

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no devices ready.
en: No Fingerprint device
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы жоқ

en: Ensure the device is properly connected
kk: Құрылғының дұрыс жалғанғанын тексеріңіз

en: Fingerprint Device
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы

en: Choose the fingerprint device you want to configure
kk: Баптау үшін саусақ ізін оқу құрылғысын таңдаңыз

en: Fingerprint Login
kk: Саусақ ізімен кіру

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
kk: Саусақ ізімен кіру сізге саусақ көмегімен бұғаттауды шешіп, компьютерге кіру мүмкіндігін береді

en: _Delete Fingerprints
kk: Саусақ іздерін ө_шіру

en: Fingerprint Enroll
kk: Саусақ ізін түсіру

en: Please choose another password.
kk: Басқа парольді таңдаңыз.

en: Please type your current password again.
kk: Ағымдағы пароліңізді қайта енгізіңіз.

en: Password could not be changed
kk: Парольді өзгерту мүмкін емес

en: Change Password
kk: Парольді өзгерту

en: Ch_ange
kk: Өз_герту

en: Current Password
kk: Ағымдағы пароль

en: New Password
kk: Жаңа пароль

en: Confirm Password
kk: Парольді растау

en: The passwords do not match
kk: Парольдер өзара сәйкес келмейді

en: Allow user to change their password on next login
kk: Пайдаланушы жүйеге келесі рет кірген кезде оған парольді өзгертуге рұқсат ету

en: Set a password now
kk: Парольді қазір орнату

en: Cannot automatically join this type of domain
kk: Доменнің бұл түріне автоматты түрде кіру мүмкін емес

en: No such domain or realm found
kk: Ондай домен (realm) табылмады

en: Cannot log in as %s at the %s domain
kk: %s ретінде %s доменіне кіру мүмкін емес

en: Invalid password, please try again
kk: Пароль қате, қайтадан көріңіз

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
kk: %s доменіне байланысу мүмкін емес: %s

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
kk: Тіркелгі сөндірілген

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
kk: Келесі рет кірген кезде орнатылады

[ctx: Password mode]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Remove %s?
kk: %s өшіру керек пе?

en: Unlock to Change This Setting
kk: Бұл баптауды өзгерту үшін бұғаттауын шешіңіз

en: Change Avatar
kk: Аватарды өзгерту

en: Remove Avatar
kk: Аватарды өшіру

en: Pa_ssword
kk: _Пароль

en: _Fingerprint Login
kk: Са_усақ ізімен кіру

en: A_utomatic Login
kk: А_втокіру

en: _Administrator
kk: Ә_кімші

en: _Parental Controls
kk: А_та-ана бақылауы

en: Open the Parental Controls app
kk: Ата-ана бақылауы қолданбасын ашу

en: _Remove User
kk: Пайдаланушыны ө_шіру

en: The user will not be able to use this device once their account has been removed
kk: Тіркелгісі өшірілгеннен кейін пайдаланушы бұл құрылғыны пайдалана алмайды

en: _Delete Files and Settings
kk: Файлдар мен баптауларды ө_шіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Other Users
kk: Басқа пайдаланушылар

en: _Add User…
kk: Пайдаланушыны қ_осу…

en: Add Enterprise User
kk: Кәсіпорындық пайдаланушыны қосу

en: Domain Administrator Login
kk: Домен әкімшісінің логині

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
kk: Кәсіпорындық тіркелгілерін қолдану үшін, бұл компьютерді
    доменге тіркеу керек. Желілік әкімші осы жерде домен паролін
    енгізуі тиіс.

en: Administrator Password
kk: Әкімші паролі

en: Add or remove users and change your password
kk: Пайдаланушыларды қосу/өшіру және пароліңізді өзгерту

note: Translators: Search terms to find the Users panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
kk: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;Логин;Аты;Баспа;Аватар;Лого;Бет;Пароль;Ата-ана бақылауы;Экран уақыты;Қолданба шектеуі;Интернет шектеуі;Қолдану;Қолдануды шектеу;Бала;

en: Manage user accounts
kk: Пайдаланушылар тіркелгілерін басқару

en: Authentication is required to change user data
kk: Пайдаланушы ақпаратын өзгерту үшін аутентификация керек

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
kk: Жаңа пароль ескі парольден басқа болуы тиіс.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
kk: Кейбір әріптер немесе сандарды өзгертіп көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
kk: Парольді тағы да өзгертіп көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
kk: Пароліңізде сіздің атыңыз қолданбаса, ол күштірек болады.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
kk: Парольде өз атыңызды қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
kk: Парольде бар кейбір сөздерді қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
kk: Кең қолданылатын сөздерді қолданбаңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
kk: Бар сөздердің ретін ауыстыруды қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
kk: Көбірек сандарды қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
kk: Көбірек бас әріпті қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
kk: Көбірек кіші әріпті қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
kk: Көбірек арнайы белгілерді (тыныс) қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
kk: Әріптер, сандар және тыныс белгілерінің қосындысын қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
kk: Бір таңбаны қайталанбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
kk: Таңбалардың бір түрін қайталанбауға тырысыңыз: сізге әріптер, сандар және тыныс белгілерін араластырып қолдану керек.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
kk: 1234 немесе аәбв сияқты тізбектерді қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
kk: Пароль ұзынырақ болуы тиіс. Көбірек әріптер, сандар және тыныс белгілерін қосып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
kk: Бас және кіші әріптерді араластырыңыз және бір-екі санды қолдануға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
kk: Көбірек әріптер, сандар және тыныс белгілерін қосу арқылы парольді күштірек қылуға болады.

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: The new password is too short
kk: Жаңа пароль тым қысқа

en: The new password is too simple
kk: Жаңа пароль тым қарапайым

en: The old and new passwords are too similar
kk: Ескі және жаңа парольдер өзара ұқсайды

en: The new password has already been used recently.
kk: Жаңа пароль жақында қолданылған болып тұр.

en: The new password must contain numeric or special characters
kk: Жаңа парольде сандар немесе арнайы таңбалар болуы тиіс

en: The old and new passwords are the same
kk: Ескі және жаңа парольдер өзара сәйкес келеді

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
kk: Басында аутентификацияланғаннан кейін пароліңіз өзгерген сияқты!

en: The new password does not contain enough different characters
kk: Жаңа парольде жеткілікті түрде әр түрлі таңбалар жоқ

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
kk: Пайдаланушы атында тек ағылшын әліппесінің a-z арасындағы кіші әріптері, сандар, және келесі таңбалар болуы мүмкін: . - _

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
kk: Кешіріңіз, бұл пайдаланушы аты қолжетерсіз. Басқасын көріңіз.

en: The username is too long.
kk: Пайдаланушы аты тым ұзын.

en: Cursor Size
kk: Курсор өлшемі

en: Cursor size can be combined with Zoom to make it easier to see the cursor
kk: Курсорды көруді жақсарту үшін курсор өлшемін масштабпен бірге қолдануға болады

[ctx: Sound panel name]
note: Translators: This will be presented as the text of a link to the Sound panel
en: Sound
kk: Дыбыс

note: Translators: %s is a link to the Sound panel with the label "Sound"
en: System volume can be adjusted in %s settings
kk: Жүйелік дыбыс деңгейін %s баптауларында келтіруге болады

en: Hearing
kk: Есту

en: _Overamplification
kk: Аса үлке_йту

en: Allow volume to exceed 100%, with reduced sound quality
kk: Дыбыс сапасын төмендетіп, деңгейінің 100%-дан асуына рұқсат ету

en: Visual Alerts
kk: Бейнелік хабарлау

en: Use a visual indication when an alert sound occurs
kk: Хабарлау дыбысы кезінде визуалды хабарлауды көрсету

en: _Visual Alerts
kk: _Визуалды хабарлаулар

en: _Flash Area
kk: _Жарқылдау аймағы

en: Entire Screen
kk: Бүкіл экран

en: Entire Window
kk: Терезе толығымен

en: _Test Flash
kk: Жарқырауды сы_нау

en: Test
kk: Сынау

en: Pointing & Clicking
kk: Көрсету және шерту

en: _Mouse Keys
kk: Ты_шқан пернелері

en: Use numeric keypad to move your mouse pointer
kk: Тышқан курсорын жылжыту үшін цифрлық пернетақтаны қолдану

en: _Locate Pointer
kk: Курсорды _табу

en: Reveal pointer location by pressing Left Ctrl
kk: Сол жақ Ctrl пернесін басу арқылы курсор орнын көрсету

en: _Double-Click Delay
kk: Қ_ос шерту кідірісі

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: Short
kk: Қысқа

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: Long
kk: Ұзақ

en: Click Assist
kk: Шертулер көмекшісі

en: _Simulated Secondary Click
kk: _Симуляцияланған ккіншілік шерту

en: Secondary click by holding down the primary mouse button
kk: Біріншілік батырманы басып ұстау арқылы екіншілік шерту

en: Acceptance Delay
kk: Қабылдау кідірісі

en: _Hover Click
kk: Үстінен өткенде _шерту

en: Trigger a click when the pointer hovers
kk: Курсор үстінен өткен кезде шерту оқиғасын жіберу

en: Delay
kk: Кідіріс

en: Motion Threshold
kk: Жылжудың табалдырықты мәні

en: Small
kk: Кішкентай

en: Large
kk: Үлкен

en: _Always Show Accessibility Menu
kk: Қолжетімділік мәзірін әрқ_ашан көрсету

en: Display the accessibility menu in the top bar
kk: Жоғарыдағы панельде қолжетімділік мәзірін көрсету

en: _Seeing
kk: _Көру

en: _Hearing
kk: _Есту

en: _Typing
kk: _Теру

en: _Pointing and Clicking
kk: Кө_рсету және шерту

en: _Zoom
kk: _Масштаб

[ctx: cursor size]
note: translators: the labels will read: * Cursor Size: Default
en: Default
kk: Бастапқы

[ctx: cursor size]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: cursor size]
en: Large
kk: Үлкен

[ctx: cursor size]
en: Larger
kk: Үлкенірек

[ctx: cursor size]
en: Largest
kk: Ең үлкен

en: %d pixel | %d pixels
kk[0]: %d пиксель

en: Seeing
kk: Көру

en: _High Contrast
kk: Ж_оғары контраст

en: Increase color contrast of foreground and background interface elements
kk: Алдыңғы көрініс пен фондағы интерфейс элементтерінің арасындағы түстер контрастын үлкейту

en: _On/Off Shapes
kk: Іске қ_осулы/сөндіру пішіндері

en: Use shapes to indicate state in addition to or instead of color
kk: Түске қосымша түрде немесе оның орнына қалып-күйді көрсету үшін пішіндерді қолдану

en: Reduce _Animation
kk: Анимацияны аза_йту

en: Reduce animations in the user interface to reduce motion
kk: Қозғалысты азайту үшін пайдаланушы интерфейсінде анимацияларды азайту

en: _Large Text
kk: Ү_лкен мәтін

en: Increase the size of all text in the user interface
kk: Пайдаланушы интерфейсінде барлық мәтіннің өлшемін үлкейту

en: _Cursor Size
kk: _Курсор өлшемі

en: The size of the cursor can be increased to make it easier to see
kk: Курсорды көруді жақсарту үшін курсор өлшемін үлкейтуге болады

en: _Sound Keys
kk: _Дыбыс пернелері

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off
kk: Num Lock немесе Caps Lock іске қосулы/сөндірулі кезінде дыбыс беру

en: Always Show Scroll_bars
kk: Айнал_дыру жолақтарын әрқашан көрсету

en: Make scrollbars always visible
kk: Айналдыру жолақтарын әрқашан көрсету

en: Screen _Reader
kk: Экраннан оқитын қол_данба

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus
kk: Экраннан оқу қолданбасы фокус ауысу кезінде көрсетілетін мәтінді оқиды

en: Screen _Keyboard
kk: Экрандағы перне_тақта

en: Use the on-screen keyboard to type in input fields
kk: Экрандағы пернетақтаны енгізу өрістеріне теру үшін қолдану

en: _Enable by Keyboard
kk: Пернетақтамен іск_е қосу

en: Turn accessibility features on or off using the keyboard
kk: Арнайы мүмкіндіктерді пернетақта көмегімен іске қосу немесе сөндіру

en: Text Cursor
kk: Мәтіндік курсор

en: _Cursor Blinking
kk: _Курсор жыпылықтауы

en: Change if the cursor blinks in text fields
kk: Курсор мәтіндік өрістерде жыпылықтайды да, соны көрсетіңіз

en: _Blink Speed
kk: _Жыпылықтау жиілігі

en: Blink Speed
kk: Жыпылықтау жиілігі

en: _Test Entry
kk: Енгізуді _тексеру

en: Typing Assist
kk: Теру көмекшісі

en: _Repeat Keys
kk: Пернелер қа_йталануы

en: Key presses repeat when the key is held down
kk: Пернені басып тұру кезінде перне басулары қайталанады

en: Speed
kk: Жылдамдығы

en: _Sticky Keys
kk: Жабы_сқақ пернелер

en: Sequences of modifier keys act as a key combination
kk: Түрлендіргіш пернелер басылу тізбектері пернелер комбинациясы ретінде әрекет етеді

en: Disable if two keys are pressed together
kk: Екі перне бірдей басылса, сөндіру

en: Beep when modifier key is pressed
kk: Түрлендіргіш перне басылған кезде дыбысты беру

en: S_low Keys
kk: Ба_яу пернелер

en: Delay between when a key is pressed and when it is accepted
kk: Перне басылғаны және қабылданғаны арасындағы кідіріс

en: Beep when a key is pressed
kk: Перне басылған кезде дыбыс беру

en: Beep when a key is accepted
kk: Перне қабылданған кезде дыбыс беру

en: Beep when a key is rejected
kk: Перне тайдырылған кезде дыбыс беру

en: B_ounce Keys
kk: Қа_йталанатын пернелер

en: Ignore fast duplicate keypresses
kk: Жылдам қайталатын пернелер басуларын елемеу

en: Zoom
kk: Үлкейту

en: _Desktop Zoom
kk: _Жұмыс үстелі масштабы

en: Magnify the entire screen
kk: Толық экранды үлкейту

en: Magnifier
kk: Үлкейткіш

en: _Magnification Factor
kk: Үлкейту _масштабы

en: M_agnifier View
kk: Ү_лкейткіш көрінісі

note: Translators: This is a behavior option of the Magnifier View
en: Follow Mouse Cursor
kk: Тышқан курсоры соңынан еру

note: Translators: This is a behavior option of the Magnifier View
en: Screen Area
kk: Экран аймағы

en: _Extend Outside Screen Edges
kk: _Экранның шеттерінен сыртқа кеңейту

en: _Screen Area
kk: Э_кран аймағы

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Full Screen
kk: Толық экран

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Top Half
kk: Жоғары жартысы

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Bottom Half
kk: Төменгі жартысы

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Left Half
kk: Сол жақ жартысы

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Right Half
kk: Оң жақ жартысы

en: _Follow Behavior
kk: Мінез-құлығына е_ру

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Moves with Contents
kk: Құрамамен бірге жылжиды

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Pushes Contents Around
kk: Құраманы жылжытады

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Remains Centered
kk: Ортасымен тураланған болады

en: Crosshairs
kk: Қиылысу

en: _Crosshair Lines
kk: Қ_иылысу сызықтары

en: Mark the cursor location in the magnifier region using lines
kk: Үлкейткіш аймағындағы курсор орнын сызықтар арқылы белгілеу

en: _Overlap Mouse Cursor
kk: Тышқан курсорының үстін басу

en: _Thickness
kk: Қа_лыңдығы

note: Translators: This is a mark in the Thickness scale
en: Thin
kk: Жұқа

note: Translators: This is a mark in the Thickness scale
en: Thick
kk: Қалың

en: Len_gth
kk: Ұзын_дығы

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 1/4 screen
kk: 1/4 экран

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 1/2 Screen
kk: 1/2 экран

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 3/4 Screen
kk: 3/4 экран

en: Colo_r
kk: Тү_с

en: Color Filters
kk: Түстер сүзгілері

en: _Inverted
kk: _Терістелген

en: Invert colors in the magnifier region
kk: Үлкейткіш аймағында түстерді терістеу

en: _Brightness
kk: Жа_рықтылық

note: Translators: This is a mark in the Brightness scale Translators: This is a mark in the Contrast scale
en: Low
kk: Төмен

note: Translators: This is a mark in the Brightness scale Translators: This is a mark in the Contrast scale
en: High
kk: Жоғары

en: Co_ntrast
kk: Ко_нтраст

en: Co_lor
kk: _Түс

note: Translators: This is a mark in the Grayscale scale
en: Full
kk: Толық

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
kk: Көру, есту, теру, көрсету және шертуді жеңілдету

note: Translators: Search terms to find the Accessibility panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;Pointer;find;locate;visual;hearing;audio;typing;animations;
kk: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;Pointer;find;locate;visual;hearing;audio;typing;animations;пернетақта;тышқан;қолжетімділік;әмбепап қатынау;контраст;курсор;дыбыс;масштаб;экран;оқу;үлкен;жоғары;мәтін;қаріп;өлшем;жабысқақ;баяу;қайталанатын;қос;шерту;кідіріс;жылдамдық;көмекші;қайталау;жыпылықтау;курсор;табу;анықтау;визуалды;есту;аудио;теру;анимациялар;

en: Map Buttons
kk: Пернелерді сәйкестеу

en: Map buttons to functions
kk: Пернелер және функциялар сәйкестігі

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear
kk: Жарлықты түзету үшін, "Пернені басу оқиғасы" әрекетін таңдап, пернетақта жарлық батырмасын басып, жаңа пернелерді басыңыз, немесе, тазарту үшін Backspace басыңыз

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet
kk: Планшетті калибрациялау үшін, экранда пайда болатын маркерлерге шертіп отырыңыз

en: Mis-click detected, restarting…
kk: Қате шерту анықталды, қайтадан бастау…

en: Button %d
kk: Батырма %d

[ctx: Wacom action-type]
en: Application defined
kk: Тағайындалған қолданбалар

[ctx: Wacom action-type]
en: Send Keystroke
kk: Пернені басу оқиғасы

[ctx: Wacom action-type]
en: Switch Monitor
kk: Мониторды ауыстыру

[ctx: Wacom action-type]
en: Show On-Screen Help
kk: Экрандағы көмекті көрсету

en: Tablet mounted on laptop panel
kk: Ноутбук панеліне орнатылған планшет

en: Tablet mounted on external display
kk: Сыртқы дисплейге орнатылған планшет

en: External tablet device
kk: Сыртқы планшет құрылғысы

note: All displays item
en: All Displays
kk: Барлық экрандар

en: _Tablet Mode
kk: Планше_т режимі

en: Use absolute positioning for the pen
kk: Қалам үшін абсолютті позициялауды пайдалану

en: _Left Hand Orientation
kk: Со_л қол (солақай) бағдары

en: Tablet and Express Keys™ are rotated for left hand use
kk: Планшет пен Express Keys™ сол қолды пайдалану үшін бұрылады

en: Map _Buttons
kk: _Пернелерді сәйкестеу

[ctx: display setting]
en: Map to _Monitor
kk: Э_кранға бейнелеу

en: _Keep Aspect Ratio
kk: Жақтар арақатынасын _сақтау

en: Only use a portion of the tablet surface to keep monitor aspect ratio
kk: Монитор жақтары арақатынасын сақтау үшін планшет бетінің бір бөлігін ғана пайдалану

en: _Calibrate
kk: _Калибрациялау

en: No tablet detected
kk: Планшет анықталмады

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
kk: Wacom планшетіңізді компьютерге жалғаңыз немесе іске қосыңыз

en: Choose an action when button %d on the stylus is pressed
kk: Стилустағы %d батырмасы басылған кезде орындалатын әрекетті таңдаңыз

en: Button %d Mapping
kk: Батырма %d сәйкестігі

en: _Left Mousebutton Click
kk: Тышқанның со_л жақ батырма шертуі

en: _Middle Mousebutton Click
kk: Тышқанның о_рта батырма шертуі

en: _Right Mousebutton Click
kk: Тышқанның _оң жақ батырма шертуі

note: Translators: this is the "go back" action of a button
en: _Back
kk: А_ртқа

note: Translators: this is the "go forward" action of a button
en: _Forward
kk: А_лға

en: Tip _Pressure Feel
kk: Қалам _басуының сезімталдылығы

en: Soft
kk: Жоғары

en: Stylus tip pressure
kk: Стилус басының қысымы

en: Firm
kk: Төмен

en: Button _1
kk: Батырма _1

en: Button _2
kk: Батырма _2

en: Button _3
kk: Батырма _3

en: _Eraser Pressure Feel
kk: Ө_шіргіштің қысымға сезімталдылығы

en: Eraser pressure
kk: Өшіргіш қысымы

en: Airbrush stylus with pressure, tilt, and integrated slider
kk: Басу, еңкею функциялары және құрамындағы слайдері бар аэрограф стилусы

en: Art pen with pressure, tilt, and rotation
kk: Басу, еңкею және айналдыру функциялары бар көркем стилусы

en: Stylus with pressure and tilt
kk: Басу, еңкею функциялары бар стилус

en: Stylus with pressure
kk: Қысымы бар стилус

en: Wacom Tablet
kk: Wacom планшеті

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
kk: Графикалық планшеттер үшін батырмалар сәйкестіктерін және стилус сезімталдылығын баптау

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
kk: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;Планшет;Стилус;Өшіргіш;Тышқан;

en: New shortcut…
kk: Жаңа жарлық…

en: Edit
kk: Түзету

en: Access Points
kk: Қатынау нүктелері

en: Add
kk: Қосу

en: Operation Cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
kk: <b>Қате:</b> Баптауларды өзгерту рұқсат етілмеген

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
kk: <b>Қате:</b> Мобильді құрылғылық қамтама қатесі

en: Not Registered
kk: Тіркелмеген

en: Registered
kk: Тіркелген

en: Roaming
kk: Роуминг

en: Searching
kk: Іздеу

en: Denied
kk: Рұқсат етілмеген

en: Modem Details
kk: Модем ақпараты

en: Modem Status
kk: Модем қалып-күйі

en: Carrier
kk: Қызмет көрсетуші

en: Network Type
kk: Желі түрі

en: Network Status
kk: Желі қалып-күйі

en: Own Number
kk: Өз нөмірі

en: Device Details
kk: Құрылғы ақпараты

en: 2G Only
kk: Тек 2G

en: 3G Only
kk: Тек 3G

en: 4G Only
kk: Тек 4G

en: 5G Only
kk: Тек 5G

en: 2G, 3G, 4G, 5G (Preferred)
kk: 2G, 3G, 4G, 5G (таңдамалы)

en: 2G, 3G, 4G (Preferred), 5G
kk: 2G, 3G, 4G (таңдамалы), 5G

en: 2G, 3G (Preferred), 4G, 5G
kk: 2G, 3G (таңдамалы), 4G, 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G, 5G
kk: 2G (таңдамалы), 3G, 4G, 5G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
kk: 2G, 3G, 4G (таңдамалы)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
kk: 2G, 3G (таңдамалы), 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
kk: 2G (таңдамалы), 3G, 4G

en: 3G, 4G, 5G (Preferred)
kk: 3G, 4G, 5G (таңдамалы)

en: 3G, 4G (Preferred), 5G
kk: 3G, 4G (таңдамалы), 5G

en: 3G (Preferred), 4G, 5G
kk: 3G (таңдамалы), 4G, 5G

en: 2G, 4G, 5G (Preferred)
kk: 2G, 3G, 5G (таңдамалы)

en: 2G, 4G (Preferred), 5G
kk: 2G, 4G (таңдамалы), 5G

en: 2G (Preferred), 4G, 5G
kk: 2G (таңдамалы), 4G, 5G

en: 2G, 3G, 5G (Preferred)
kk: 2G, 3G, 5G (таңдамалы)

en: 2G, 3G (Preferred), 5G
kk: 2G, 3G (таңдамалы), 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 5G
kk: 2G (таңдамалы), 3G, 5G

en: 3G, 4G (Preferred)
kk: 3G, 4G (таңдамалы)

en: 3G (Preferred), 4G
kk: 3G (таңдамалы), 4G

en: 2G, 4G (Preferred)
kk: 2G, 4G (таңдамалы)

en: 2G (Preferred), 4G
kk: 2G (таңдамалы), 4G

en: 2G, 3G (Preferred)
kk: 2G, 3G (таңдамалы)

en: 2G (Preferred), 3G
kk: 2G (таңдамалы), 3G

en: 2G, 5G (Preferred)
kk: 2G, 5G (таңдамалы)

en: 2G (Preferred), 5G
kk: 2G (таңдамалы), 5G

en: 3G, 5G (Preferred)
kk: 3G, 5G (таңдамалы)

en: 3G (Preferred), 5G
kk: 3G (таңдамалы), 5G

en: 4G, 5G (Preferred)
kk: 4G, 5G (таңдамалы)

en: 4G (Preferred), 5G
kk: 4G (таңдамалы), 5G

[ctx: Network mode]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unlock SIM card
kk: SIM карта бұғаттауын шешу

en: Unlock
kk: Бұғаттауды шешу

en: Please provide PIN code for SIM %d
kk: %d SIM картасы үшін PIN кодын енгізіңіз

en: Enter PIN to unlock your SIM card
kk: SIM картаңыздың бұғаттауын шешу үшін PIN кодын енгізіңіз

en: Please provide PUK code for SIM %d
kk: %d SIM картасы үшін PUK кодын енгізіңіз

en: Enter PUK to unlock your SIM card
kk: SIM картаңыздың бұғаттауын шешу үшін PUK кодын енгізіңіз

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
kk[0]: Қате пароль енгізілген. Сізде %1$u қайталау талабы қалды

en: You have %u try left | You have %u tries left
kk[0]: Сізде %1$u қайталау талабы қалды

en: Wrong password entered.
kk: Қате пароль енгізілген.

en: PUK code should be an 8 digit number
kk: PUK коды 8 цифрлық сан болуы тиіс

en: Enter New PIN
kk: Жаңа PIN кодын енгізіңіз

en: PIN code should be a 4-8 digit number
kk: PIN коды 4-8 цифрлық сан болуы тиіс

en: Unlocking…
kk: Бұғаттауды шешу…

en: No SIM
kk: SIM картасы жоқ

en: Insert a SIM card to use this modem
kk: Бұл модемді пайдалану үшін SIM-картаны салыңыз

en: SIM Locked
kk: SIM құлыпталған

en: _Mobile Data
kk: _Мобильді деректер

en: Access data using mobile network
kk: Деректерге мобильді желі арқылы қатынау

en: _Data Roaming
kk: _Деректер роумингі

en: Use mobile data when roaming
kk: Роуминг кезінде мобильді деректерді пайдалану

en: _Network Mode
kk: _Желі режимі

en: N_etwork
kk: Ж_елі

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: _Access Point Names
kk: Қ_атынау нүкте атаулары

en: _SIM Lock
kk: _SIM құлыптау

en: Lock SIM with PIN
kk: SIM картаны PIN кодымен бұғаттау

en: M_odem Details
kk: М_одем ақпараты

en: Phone failure
kk: Телефон ақаулығы

en: No connection to phone
kk: Телефонға байланыспаған

en: Operation not allowed
kk: Әрекетке рұқсат жоқ

en: Operation not supported
kk: Әрекетке қолдау жоқ

en: SIM not inserted
kk: SIM картасы салынбаған

en: SIM PIN required
kk: SIM PIN коды керек

en: SIM PUK required
kk: SIM PUK коды керек

en: SIM failure
kk: SIM ақаулығы

en: SIM busy
kk: SIM бос емес

en: Incorrect password
kk: Пароль қате

en: SIM PIN2 required
kk: SIM PIN2 коды керек

en: SIM PUK2 required
kk: SIM PUK2 коды керек

en: Not found
kk: Табылмады

en: No network service
kk: Желілік қызметі жоқ

en: Network timeout
kk: Желі күту уақыты аяқталды

en: GPRS services not allowed
kk: GPRS қызметтері рұқсат етілмеген

en: Roaming not allowed in this location area
kk: Роуминг бұл аймақта рұқсат етілмеген

en: Unspecified GPRS error
kk: Көрсетілмеген GPRS қатесі

en: No Error
kk: Қате жоқ

en: Action Cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылған

en: Access denied
kk: Қатынауға тыйым салынған

en: Unknown Error
kk: Белгісіз қате

en: Network Mode
kk: Желі режимі

en: _Automatic
kk: _Автоматты түрде

en: Choose Network
kk: Желіні таңдау

en: Refresh Network Providers
kk: Желілік провайдерлерді жаңарту

en: Enable Mobile Network
kk: Мобильді желіні іске қосу

en: No WWAN Adapter Found
kk: WWAN адаптерлері табылмады

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
kk: Сізде сымсыз Wan/ұялы құрылғының бар болғанын тексеріңіз

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
kk: Ұшақтағы режим іске қосулы кезінде сымсыз Wan сөндірілген болады

en: _Turn off Airplane Mode
kk: Ұшақтағы режимді _сөндіру

en: Data Connection
kk: Деректер байланысы

en: SIM card used for internet
kk: Интернет үшін қолданылатын SIM картасы

en: SIM Lock
kk: SIM құлыптау

en: _Next
kk: _Келесі

en: _Lock SIM with PIN
kk: SIM картаны PIN кодымен _бұғаттау

en: Change PIN
kk: PIN кодын өзгерту

en: New PIN
kk: Жаңа PIN

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
kk: SIM құылыптау баптауларын өзгерту үшін, ағымдағы PIN кодын енгізіңіз

en: Mobile Network
kk: Мобильді желі

en: Configure Telephony and mobile data connections
kk: Телефония және мобильді деректер байланыстарын баптау

note: Translators: Search terms to find the WWAN panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
kk: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;ұялы;телефония;сим;мобильді;

en: Utility to configure the GNOME desktop
kk: GNOME жұмыс үстелін баптау утилитасы

en: Settings is the primary interface for configuring your system.
kk: Баптаулар қолданбасы жүйеңізді баптаудың негізгі сайманы болып табылады.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Display version number
kk: Нұсқа нөмірін көрсету

en: Enable verbose mode
kk: Кеңейтілген режимді іске қосу

en: Search for the string
kk: Жолды іздеу

en: List possible panel names and exit
kk: Мүмкін панельдер атауларын шығару және шығу

en: Panel to display
kk: Көрсетілетін панель

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
kk: [ПАНЕЛЬ] [АРГУМЕНТ…]

en: Settings categories
kk: Баптаулар санаттары

en: No Results Found
kk: Нәтижелер табылмады

en: Available panels:
kk: Қолжетімді панельдер:

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Search settings
kk: Баптаулардан іздеу

en: Warning: Development Version
kk: Ескерту: Әзірлеушілер нұсқасы

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
kk: Баптаулардың бұл нұсқасы тек әзірлеу мақсатында қолданылуы тиіс. Жүйенің қате мінез-құлығы, деректерді жоғалу және басқа күтілмеген жағдайларды кездестіруге болады.

en: _OK
kk: _ОК

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _About Settings
kk: Баптаулар тур_алы

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Panels
kk: Панельдер

[ctx: shortcut window]
en: Go back to previous panel
kk: Алдыңғы панельге оралу

[ctx: shortcut window]
en: Cancel search
kk: Іздеуді тоқтату

note: Translators: Search terms to find this app. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
kk: Preferences;Settings;Баптаулар;Қалаулар;

en: The identifier for the last Settings panel to be opened
kk: Ашылу үшін соңғы Баптаулар панелінің анықтағышы

en: The identifier for the last Settings panel to be opened. Unrecognised values will be ignored and the first panel in the list selected.
kk: Ашылу үшін соңғы Баптаулар панелінің анықтағышы. Танылмаған мәндерді елемейміз, ол кезде тізімдегі бірінші панель ашылады.

en: Show warning when running a development build of Settings
kk: Баптаулардың әзірлеушілер нұсқасын орындау кезінде ескертуді көрсету

en: Whether Settings should show a warning when running a development build.
kk: Баптаулардың әзірлеушілер нұсқасын орындау кезінде ескертуді көрсету керек пе.

en: Initial state of the window
kk: Терезенің бастапқы күйі

en: A tuple containing the initial width, height and maximized state of the app window.
kk: Қолданба терезесінің бастапқы енін, биіктігін және максималды күйін сақтайтын жазба.

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
kk[0]: %u шығыс

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
kk[0]: %u кіріс

en: System Sounds
kk: Жүйелік дыбыстар
