gnome-control-center HEAD - en to zu translation catalogue (542 entries)

en: <b>Applications</b>
zu: <b> Izithobo</b>

en: <b>Support</b>
zu: <b>Sekela</b>

en: <small><i><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</i></small>
zu: <small><i><b>Qaphela:</b> Ushintsho kuloluhlelo angeke lwenzeke uze uphinde ungene futhi ngaphakathi.</i></small>

en: Assistive Technology Preferences
zu: Usizo lwesayensi yemisebenzi ethile oluthandekayo

en: Close and _Log Out
zu: Vala futhi _uphume

en: Start these assistive technologies every time you log in:
zu: Qala lolusizo lwesayensi ethile ngazo zonke izikhathi uma ungena:

en: _Enable assistive technologies
zu: _Nika amandla kusizo lwesayensi ethile

en: _Magnifier
zu: _Inkulisa

en: _On-screen keyboard
zu: _Ebusweni besiga-nyezi kwindawo yokushaya uma ubhala

en: _Screenreader
zu: _Isifundi ebusweni besiga-nyezi

en: Assistive Technology Support
zu: Usizo lwesayensi yemisebenzi ethile oluthandekayo

en: Enable support for GNOME assistive technologies at login
zu: Nika amandla ngokusekela I GNOME uma ungena kusizo lwesayensi yemisebenzi ethile

en: No Assistive Technology is available on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support, and the 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
zu: Usizo lobugciko alukho phakathi kohlelo lwakho. Umthwalo we-'gok' imelwe ukufakwa ukuze uthole inxaso yobuso besiga-nyezi kwindawo yokushaya uma ubhala, nomthwalo we 'gnopernicus' kumelwe ufakwe ukuze ufundwe ebusweni besiga-nyezi namakhono okukhulisa.

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support.
zu: Akusilo lonke usizo olutholakalayo lwesayensi ethile olufakiwe phakathi komshini wakho. Isithungu se 'gok' kumelwe sifakwe ukuze kutholwe ukusekelwa kwindawo yokusahya uma ubhala ebusweni besiga-nyezi.

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
zu: Usizo lwesayensi yemisebenzi ethile oluthandekayo alufakiwe phakathi emshinini wakho. Isishuqulu se 'gnopernicus' kumelwe sifakwe ukuze kufundwe ebusweni besiga-nyezi nokukhulisa okukhoekayo.

en: There was an error launching the mouse preferences dialog: %s
zu: Kube khona iphutha elenzikile uma kungeniswa ingoso oluthandekayo lokushaya: %s

en: Unable to import AccessX settings from file '%s'
zu: Ihlulekile ukuthwebula izinhlelo zemvumeX phakathi kwehele '%s'

en: Import Feature Settings File
zu: Ingqondo yokuhlela imininingwane yehele

en: _Import
zu: _Ngenisa okuvela ngaphandle

en: Keyboard
zu: Indawo yokushaya uma ubhala

en: Set your keyboard accessibility preferences
zu: Hlela indawo yakho yokubhala ngezimvume ezithandekayo

en: This system does not seem to have the XKB extension.  The keyboard accessibility features will not operate without it.
zu: Lomshini awutshengise njengonendawo yangaphandle ye XKB. Imininingwane yendawo yokushaya uma ubhala ngeke isebenze ngaphandle kwayo.

en: <b>Enable Bo_unce Keys</b>
zu: <b>Nika amandla Qha_sha Izihluthulelo</b>

en: <b>Enable Slo_w Keys</b>
zu: <b>Nika amandla Kan_cane Izihluthulelo</b>

en: <b>Enable _Mouse Keys</b>
zu: <b>Nika amandla _Ingoso Izihluthulelo</b>

en: <b>Enable _Repeat Keys</b>
zu: <b>Nika amandla _Phinda Izihluthulelo</b>

en: <b>Enable _Sticky Keys</b>
zu: <b>Nika amandla _Namathelayo Izihluthulelo</b>

en: <b>Features</b>
zu: <b>Umumo</b>

en: <b>Toggle Keys</b>
zu: <b>Izihlushulelo zokugqoka</b>

en: Basic
zu: Isisekelo

en: Beep if key is re_jected
zu: Khala uma isihluthulelo sali_we

en: Beep when _features turned on or off from keyboard
zu: Khala uma _umumo ucishiwe noma ukhanyisiwe kwindawo yokushaya uma ubhala

en: Beep when _modifier is pressed
zu: Khala uma _isilungisi sipotshozwa

en: Beep when an LED is turned on and two beeps when one is turned off.
zu: Khala uma LED ikhanyisiwe futhi ikhale kabili uma enye icishiwe.

en: Beep when key is:
zu: Khala uma isihluthulelo siyi:

en: Del_ay:
zu: Chitha Isi_khathi:

en: Delay between keypress and pointer mo_vement:
zu: Chitha isikhathi phakathi kokupotshoza ikinombho nokuha_mba kwesikhombi:

en: Disa_ble if two keys pressed together
zu: Cis_ha uma amakinombho amabili epotshozwe kanye kanye

en: E_nable Toggle Keys
zu: Nika ama_ndla amakinombho wokugqoka

en: Filters
zu: Izisefo

en: I_gnore duplicate keypresses within:
zu: Ungan_aki ukupotsozwa kabili kwangaphakathi:

en: Ignore all subsequent presses of the SAME key if they happen within a user selectable period of time.
zu: Unganaki ukupotsozwa kaningi kwekinombho ngokufanayo umakwenzeka mgomsebenzisi okukhethwa isikhala sesikhathi.

en: Keyboard Accessibility Preferences (AccessX)
zu: Ukuthandeka nemvume yendawo yokushaya ethandekayo (AccessX)

en: Ma_ximum pointer speed:
zu: Ukushesha okuphele_le kokukhomba:

en: Mouse Keys
zu: Amakinombho engoso

en: Mouse _Preferences...
zu: _Okuthandekayo kwengoso...

en: Only accept keys after they have been pressed and held for a user adjustable amount of time.
zu: Vumela amankinobho kuphela emuva kokupotshozwa abanjwa ukusebenziswa ngokuhlelwa kwesikhathi.

en: Perform multiple simultaneous key press operations by pressing modifier keys in sequence.
zu: Yenza ngokupotshoza amankonombho amaningi ukusebenzisa amankinobho okulungisa ngokohlelo.

en: S_peed:
zu: I_jubane:

en: Time to acce_lerate to maximum speed:
zu: Isikhakthi sokukhu_phula ijubane eliphezulu:

en: Turn the numeric keypad into a mouse control pad.
zu: Khanyisela inkinombho lokubala phakathi kweqweqwe lokulawula lwengoso.

en: _Disable if unused for:
zu: _Cisha uma ingasebenzisiwe:

en: _Enable keyboard accessibility features
zu: _Nika amandla umumo wemvume yendawo yokushaya

en: _Import Feature Settings...
zu: _Ngenisa okuvela ngaphandle kwehlelo lomumo...

en: _Only accept keys held for:
zu: _Vuma kuphela amankinombho abanjelwe lokhu:

en: _Type to test settings:
zu: _Bhala ukuhlola uhelo:

en: _accepted
zu: _yamukelekile

en: _pressed
zu: _ipotshoziwe

en: _rejected
zu: _yaliwe

en: characters/second
zu: imibhalo/umzuzwana

en: milliseconds
zu: imizuzwana

en: pixels/second
zu: amachaphaza/umzuzu

note: set the timeout value  label with correct value of timeout
en: seconds
zu: imizuzwana

en: Change your Desktop Background settings
zu: Shintsha uhlelo lwesizinda sesiga-nyezi sakho

en: Desktop Background
zu: Isizinda sesiganyezi

en: <b>Desktop _Wallpaper</b>
zu: <b>_Iphepha elihlotsisiwe lwesizinda sesiga-nyezi</b>

en: <b>_Desktop Colors</b>
zu: <b>Imibala yobuso be _Siga-nyezi</b>

en: Desktop Background Preferences
zu: Isizinda sesiga-nyezi esithandekayo

en: _Add Wallpaper
zu: _Faka iphepha elihlotshisiweyo

en: _Style:
zu: _Inhlobo:

en: There was an error displaying help: %s
zu: Kube khona iphutha elibonisa usizo: %s

en: Centered
zu: Ngaphakathi

en: Fill Screen
zu: Gcwalisa ubuso besiga-nyezi

en: Scaled
zu: Ilinganisiwe

en: Tiled
zu: Ihlotshisiwe

en: Solid Color
zu: Umbala ongenelele

en: Horizontal Gradient
zu: Ubukhulu bokukhuphuka obuqondile buthe ndindilizi

en: Vertical Gradient
zu: Ubukhulu bokukhuphuka obuqondile buthe ndindilizi obumile

note: Create the file chooser dialog stuff here
en: Add Wallpaper
zu: Faka iphepha elihlotsisiwe

en: No Wallpaper
zu: Alikho iphepha elihlotshisiwe

en: Unable to start the settings manager 'gnome-settings-daemon'.
    Without the GNOME settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with Bonobo, or a non-GNOME (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the GNOME settings manager.
zu: Ihlulekile ukuqala umphathi hlelo 'gnome-settings-daemon'.
    Ngaphandle kohlelo lomphathi weGNOME esebenza, ezinye ezithandekayo ngekhe zisebenze. Lokhu kungaveza inkinga nge bonobo, noma i-GNOME engekho (isibonelo KDE) umphathi wohlelo angahle sekaya sebenza abuye aphikisane nomphathi hlelo weGNOME.

en: Unable to load capplet stock icon '%s'
zu: Ihlulekile ukufaka uphawu capplet stock '%s'

en: Just apply settings and quit
zu: Faka uhlelo uphume

en: Retrieve and store legacy settings
zu: Buyisa futhi ugcine uhlelo lobucebi

en: From URI
zu: Iphuma URI

en: URI currently transferring from
zu: Okwamanje URI idlulisela okuphuma

en: To URI
zu: Iya URI

en: URI currently transferring to
zu: URI okwamanje edlulisela ku

en: Fraction completed
zu: Isigamu sesibalo siqhediwe

en: Fraction of transfer currently completed
zu: Ukudluliselwa kwesigamu sesibalo kuqediwe

en: Current URI index
zu: Inkomba yamanje ye URI

en: Current URI index - starts from 1
zu: Inkomba yamanje ye URI - iqala ku 1

en: Total URIs
zu: URIs eziphelele

en: Total number of URIs
zu: Inani eliphelele le URIs

en: Connecting...
zu: Isaxhumana...

en: Key
zu: Inkinombho

en: GConf key to which this property editor is attached
zu: Inkinombo Gconf lapho lesisakhi sokuhlela sinamatheliswe khona

en: Callback
zu: Bizela emuva

en: Issue this callback when the value associated with key gets changed
zu: Kipha lesisimemo sokubuyela emuva uma inani elithintekayo kumankinombho lishintshwa

en: Change set
zu: Shintsha uhlelo

en: GConf change set containing data to be forwarded to the gconf client on apply
zu: Gconf ishintsha uhlelo olukhungethe ulwazi olumelwe luthunyelwe kwikhasimende ye gconf ekuyingeniseni

en: Conversion to widget callback
zu: Ukuguqulwa kwewidget ebizela emuva

en: Callback to be issued when data are to be converted from GConf to the widget
zu: Isibizo sangemuva sizokhishwa uma imniningo imelwe ukushintshwa ukusuka ku Gconf ukuya kwiwidget

en: Conversion from widget callback
zu: Ukuguqulwa kwewidget ebizela emuva

en: Callback to be issued when data are to be converted to GConf from the widget
zu: Isibizo sangemuva sizokhishwa uma imniningo imelwe ukushintshwa ukusuka ku Gconf ukuya kwiwidget

en: UI Control
zu: Ukulawula UI

en: Object that controls the property (normally a widget)
zu: Into elawula leso sakha (okwejwayelekile yiwidget)

en: Property editor object data
zu: Umhleli wezakha into yemniningo

en: Custom data required by the specific property editor
zu: Imniningo yesiko icelwa yisakha esithize somhleli

en: Property editor data freeing callback
zu: Umhleli wesakha ukhulula imniningo yokushaya ngasemuva

en: Callback to be issued when property editor object data is to be freed
zu: Kuzo khishwa isibizo ngasemuva uma umhleli wesakha wento yomniningo ekhululwa

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
zu: Yehlulekile ukuthola ihele '%s'.
    
    Sicela uqiniseke ukuba yikhona uphinde uzame futhi, noma khetha isithombe esehlukile sesizinda sesiga-nyezi.

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
zu: Angikwazi ukuvula ihele '%s'.
    Mhlambe yinhlobo yesithombe esingakaxhaswa.
    
    Sicela ukhethe isithombe esihlukile kunalokho.

en: Please select an image.
zu: Sicela ukhethe isithombe.

en: _Select
zu: _Khetha

en: Preferred Applications
zu: Izithobo ezithandekayo

en: Select your default applications
zu: Khetha izithobo zakho ezinephutha

en: Netscape Communicator
zu: Umxhumanisi we Netscape

en: W3M Text Browser
zu: W3M Isiyaluzi setekisi

en: Lynx Text Browser
zu: Lynx Isiyaluzi setekisi

en: Links Text Browser
zu: Links Isiyaluzi setekisi

note: The code in gnome-default-applications-properties.c makes sure * there is only one (the first entry in this list) Evolution entry * in the list shown to the user
en: Evolution Mail Reader
zu: Umfundi miyalezo we-Evolution

en: KMail
zu: Kmail

en: Mozilla Mail
zu: Umyalezo we Mozilla

en: Standard XTerminal
zu: Isixhumi X esejwayekile

en: NXterm
zu: Nxterm

en: Please specify a name and a command for this editor.
zu: Sicela uchaze igama nomyalo walombhali.

en: Add...
zu: Hlanganisa...

en: Co_mmand:
zu: Umy_alo:

en: Custom Editor Properties
zu: Izakhi zomhleli zesiko

en: Default Mail Reader
zu: Umfundi miyalezo onephutha

en: Default Terminal
zu: Isixhumanisi esinephutha

en: Default Text Editor
zu: Umhleli wetekisi onephutha

en: Default Web Browser
zu: Isiyaluzi solwembu esinephutha

en: Default Window Manager
zu: Umphathi wefasitela onephutha

en: Delete
zu: Susa

en: E_xec Flag:
zu: E_exc iflagi:

en: Edit...
zu: Hlela...

en: Mail Reader
zu: Umfundi milayezo

en: Select the window manager you want.  You will need to hit apply, wave the magic wand, and do a magic dance for it to work.
zu: Khetha umphathi wefasitela omfunayo. Kumele ushaye usebenzisa, uthinte iwandi elizenzekelayo, ubuye wenze umdanso ukuze isebenze.

en: Terminal
zu: Isixhumanisi

en: Text Editor
zu: Uhele wetekisi

en: Understands _Netscape Remote Control
zu: Yiqonda ukulawulwa ngongesi yi _Netscape

en: Use this _editor to open text files in the file manager
zu: Sebenzisa lo_mhleli ukuvula ihele letekisi phakathi komphathi wehele

en: Web Browser
zu: Isiyaluzi solwembu

en: Window Manager
zu: Umphathi wefasitela

en: _Name:
zu: _Igama:

en: _Properties...
zu: _Izakhi...

en: Change screen resolution
zu: Shintsa isinqumo sobuso besiga-nyezi

en: Screen Resolution
zu: Isinqumo sobuso besiga-nyezi

en: _Resolution:
zu: _Isinqumo:

en: Re_fresh rate:
zu: Ijubane eliphinde kabu_sha:

en: Default Settings
zu: Izinhlelo ezinephutha

en: Screen %d Settings
zu: Ubuso besiga-nyezi %d Izinhlelo

en: Screen Resolution Preferences
zu: Isinqumo esithandekayo sobuso besiga-nyezi

en: _Make default for this computer (%s) only
zu: _Yenza iphutha lwesiga-nyezi (%s) kuphela

en: Options
zu: Ukhetho

en: Testing the new settings. If you don't respond in %d second the previous settings will be restored. | Testing the new settings. If you don't respond in %d seconds the previous settings will be restored.
zu[0]: Ukuhlolwa kwezinhlelo ezintsha. Uma ungaphendule %d emzuzwaneni izinhlelo ezidlulile zizophindwa zibuyiswe.
zu[1]: Ukuhlolwa kwezinhlelo ezintsha. Uma ungaphendule %d emizuzwaneni izinhlelo ezidlulile zizophindwa zibuyiswe.

en: Keep Resolution
zu: Gcina isinqumo

en: Do you want to keep this resolution?
zu: Ufuna ukugcina lesisinqumo?

en: Use _previous resolution
zu: Sebenzisa isinqumo _esidlulile

en: _Keep resolution
zu: _Gcina isinqumo

en: The X Server does not support the XRandR extension.  Runtime resolution changes to the display size are not available.
zu: Isisebenzi X asixhasi XRandR yangaphandle. Isikhathi sokusebenza sesinqumo sishintsha isilinganiso somboniso azitholakali.

en: The version of the XRandR extension is incompatible with this program. Runtime changes to the display size are not available.
zu: Ukulandisa kwe XRandR yangaphandle akusebenzi kuloluhlelo. Isikhathi sokusebenza sishintsha isilinganiso sokubonisa azitholakali.

en: Font
zu: Isiqwema

en: Select fonts for the desktop
zu: Khetha isiqwema sesiga-nyezi

en: <b>Font Rendering</b>
zu: <b>Ukutyelekana isiqwema</b>

en: <b>Hinting</b>:
zu: <b>Isexwayiso</b>:

en: <b>Smoothing</b>:
zu: <b>Bushelezi</b>:

en: <b>Subpixel order</b>:
zu: <b>Umyalo wechashazana</b>:

en: Best _shapes
zu: _Isimo esibalasele

en: Best co_ntrast
zu: Ukukha_nya okubalasele

en: D_etails...
zu: Im_niningwane...

en: Font Preferences
zu: Isiqwema esithandekayo

en: Font Rendering Details
zu: Imininingwane yokutyelekana isiqwema

en: Go _to font folder
zu: Hamba _kwi sibaya sesiqwema

en: Gra_yscale
zu: Isilinganiso esi_gray

en: N_one
zu: L_utho

en: R_esolution:
zu: I_siqumo:

en: Sub_pixel (LCDs)
zu: Ama_chashazana (LCDs)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
zu: Ukushelela kwama_chashazana (LCDs)

en: _Application font:
zu: Isiqwema _sesithobo:

en: _Desktop font:
zu: _Isiqwema sesiga-nyezi:

en: _Full
zu: _Igcwele

en: _Medium
zu: _Iphakathi

en: _Monochrome
zu: _Isiqalo esiphathele sodwa

en: _None
zu: _Lutho

en: _Slight
zu: _Cishe

en: _Terminal font:
zu: _Isixhumi siqwema:

en: _Window title font:
zu: _Isihloko sombhalo wefasitela:

en: dots per inch
zu: amabala ngobude

en: Font may be too large
zu: Iisqqwema singaba sikhulu kakhulu

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a size smaller than %d. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer. It is recommended that you select a size smaller than %d.
zu[0]: Isiqwema esikhethiwe si %d sikhomba kakhulu, singenza kubelikhuni ukusebenzisa isiga-nyezi. Kuyakhuthazwa ukuba ukhethe isayizi encane kune %d.
zu[1]: Isiqwema esikhethiwe si %d sikhomba kakhulu, singenza kubelikhuni ukusebenzisa isiga-nyezi. Kuyakhuthazwa ukuba ukhethe isayizi encane kune %d.

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a smaller sized font. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer. It is recommended that you select a smaller sized font.
zu[0]: Isiqwema esikhethiwe si %d sikhomba kakhulu, singenza kubelikhuni ukusebenzisa isiga-nyezi. Kuyakhuthazwa ukuba ukhethe isayizi encane.
zu[1]: Isiqwema esikhethiwe si %d sikhomba kakhulu, singenza kebe likhuni ukusebenzisa isiga-nyezi. Kuya khuthazwa ukuba ukhethe isayizi encane.

en: New accelerator...
zu: Isigijimi esisha...

en: Accelerator key
zu: Inkinombho yesigijimi

en: Accelerator modifiers
zu: Izilungisi zesigijimi

en: Accelerator keycode
zu: Inkinombho lekhodi lesigijimi

en: Accel Mode
zu: Uhlu Accel

en: The type of accelerator.
zu: Uhlobo lwesigijimi.

en: Disabled
zu: Ayinamandla

en: <Unknown Action>
zu: <Isenzo esingaziwa>

en: Desktop
zu: Isiga-nyezi

en: Sound
zu: Umsindo

en: Window Management
zu: Ukuphathwa kwefasitela

en: The shortcut "%s" is already used for:
     "%s"
zu: Indlela emfishane "%s" sele yisebenziselwe uku:
     "%s"

en: Error setting new accelerator in configuration database: %s
zu: Iphutha lihlelela isigijimi esisha kumumo wokulonda: %s

en: Error unsetting accelerator in configuration database: %s
zu: Iphutha alihleli isigijimi kumumo wokulonda: %s

en: Action
zu: Isenzo

en: Shortcut
zu: Ukunqamula

en: Keyboard Shortcuts
zu: Izinqamulo zendawo yokushaya uma ubhala

en: To edit a shortcut key, click on the corresponding row and type a new accelerator, or press backspace to clear.
zu: Ukuhlela inkinombho enqamulayo, potshoza emugqeni ongale ubhale isigijimi esisha, okanye potshoza inkinombho lokubuyisela isikhala emuva ukusula.

en: Assign shortcut keys to commands
zu: Nikela iinkinombho kwimilayezo

en: Unknown
zu: Ayaziwa

en: Layout
zu: Ukubonakala ngaphandle

en: Models
zu: Izifanekiso

en: There was an error launching the keyboard capplet : %s
zu: Kube khona iphutha uma kungeniswa i-capplet yendawo yokushaya uma ubhala: %s

en: _Accessibility
zu: _Ukutholakala

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
zu: Sebenzisa uhlelo uphe (ingacinwa kuphela; manje iphethwe yi-daemon)

en: Start the page with the typing break settings showing
zu: Qala ikhasi ngokubhala ngokunqamula ukhombisa izinhlelo

en: <b>Cursor Blinking</b>
zu: <b>Isikhombi siyajampajampa</b>

en: <b>Repeat Keys</b>
zu: <b>Phinda amankinombho</b>

en: <b>_Lock screen to enforce typing break</b>
zu: <b>_Vala ubusos ukufaka ngenkani umbhalo onqamulayo</b>

en: <small><i>Fast</i></small>
zu: <small><i>Shesha</i></small>

en: <small><i>Long</i></small>
zu: <small><i>Inde</i></small>

en: <small><i>Short</i></small>
zu: <small><i>Imfisha</i></small>

en: <small><i>Slow</i></small>
zu: <small><i>Nwabuza</i></small>

en: A_vailable layouts:
zu: Umphandle o_tholakalayo:

en: All_ow postponing of breaks
zu: V_umela ukubuyiselwa emuva kwezinqamuli

en: Check if breaks are allowed to be postponed
zu: Qaphela ukuba izinqamuli zivunyelwe ukuhlehliswa

en: Cursor _blinks in text boxes and fields
zu: Isikhombi _sijampajampa phakathi kwebhokisi letekisi nemibhalo

en: Duration of the break when typing is disallowed
zu: Isikhathi sokunqamula uma ukubhala kungavumelekile

en: Duration of work before forcing a break
zu: Isikhathi somsebenzi phambi kokufaka isinqamuli ngenkani

en: Key presses _repeat when key is held down
zu: Inkinombho lipotshozwa _phinda uma lipotshozelwe phantsi

en: Keyboard Preferences
zu: Okuthandekayo endaweni yokushaya uma ubhala

en: Keyboard _model:
zu: _Isifanekiso sendawo yokushaya uma ubhala:

en: Layout Options
zu: Ukhetha umumo

en: Layouts
zu: Umumo

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
zu: Vala ubuso besiga-nyezi emuva kwesikhathi esithile ukusiza ukuvimba ukuziphinda ukusebenzisa izingozi

en: Microsoft Natural Keyboard
zu: Indawo yokushaya uma ubhala yendalo ye-Microsoft

en: Typing Break
zu: Ukunqamula ukubhala

en: _Accessibility...
zu: _Ukungenisela...

en: _Break interval lasts:
zu: _Umkhawulo wokugina wokunqamula:

en: _Delay:
zu: _Bambezela:

en: _Selected layouts:
zu: _Umumo okhethiwe:

en: _Speed:
zu: _Ijubane:

en: _Work interval lasts:
zu: _Umsebenzi womkhawulo ekugcineni:

en: minutes
zu: imizuzu

en: Set your keyboard preferences
zu: Hlela indawo zakho ozithandayo kwindawo yokushaya uma ubhala

en: Unknown Cursor
zu: Isikhombisi esingaziwa

en: Default Cursor
zu: Isikhombi esinephutha

en: Default Cursor - Current
zu: Isikhombi esinephutha - Manje

en: The default cursor that ships with X
zu: Isikhombi esinephutha esihambisana no-X

en: White Cursor
zu: Isikhombi esimhlophe

en: White Cursor - Current
zu: Isikhombi esimhlophe - okwamanje

en: The default cursor inverted
zu: Isikhombi esinephuthat sifakiwe

en: Large Cursor
zu: Isikhombi esikhulu

en: Large Cursor - Current
zu: Isikhombi esikhulu - okwamanje

en: Large version of normal cursor
zu: Umlandiso omkhulu wesikhombi esejwayelekile

en: Large White Cursor - Current
zu: Isikhombi esimhlophe esikhulu - okwamanje

en: Large White Cursor
zu: Isikhombi esimhlophe esikhulu

en: Large version of white cursor
zu: Umlandisi omkhulu wesikhombi esimhlophe

en: Cursor Theme
zu: Indikimba yesikhombi

en: <b>Double-Click Timeout </b>
zu: <b>Potshoza-kabili isikhathi siphelile </b>

en: <b>Drag and Drop</b>
zu: <b>Dontsa futhi uphontse</b>

en: <b>Locate Pointer</b>
zu: <b>Beka isikhombisi endaweni</b>

en: <b>Mouse Orientation</b>
zu: <b>Ukuhanjiswa kwesingoso</b>

en: <b>Speed</b>
zu: <b>Ijubane</b>

en: <i>Fast</i>
zu: <i>Shesha</i>

en: <i>High</i>
zu: <i>Phezulu</i>

en: <i>Large</i>
zu: <i>Okukhulu</i>

en: <i>Low</i>
zu: <i>Okuphantsi</i>

en: <i>Slow</i>
zu: <i>Nwazayo</i>

en: <i>Small</i>
zu: <i>Ncanel</i>

en: Buttons
zu: Amankinombho

en: Cursors
zu: Izikhombi

en: Highlight the _pointer when you press Ctrl
zu: Khanyisela _isikhombisi uma upotshoza Ctrl

en: Motion
zu: Intshukumo

en: Mouse Preferences
zu: Okuthandekayo kwesingoso

en: _Acceleration:
zu: _Ukusheshisa:

en: _Left-handed mouse
zu: _Isingoso sesandla sasebunxele

en: _Sensitivity:
zu: _Binyekile:

en: _Threshold:
zu: _Umnyango:

en: _Timeout:
zu: _Isikhathi siphelile:

en: Mouse
zu: Isingoso

en: Set your mouse preferences
zu: Hlela okuthandekayo kwesingoso

en: Network Proxy
zu: Proxy yokuxhumana

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
zu: <b>_Umumo wozenzakalelayo we-proxy</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
zu: <b>_Ukulungisa umumo we-proxy ngesandla</b>

en: <b>_Use authentication</b>
zu: <b>_Sebenzisa izifungo</b>

en: Autoconfiguration _URL:
zu: Ukulungisa ngokuzenzekela _URL:

en: HTTP Proxy Details
zu: Imniningwane emileyo ye-HTTP

en: H_TTP proxy:
zu: H_TTP ezimele:

en: Port:
zu: Itheku:

en: S_ocks host:
zu: Umhathi weso_kisi:

en: U_sername:
zu: I_gamamsebemzi:

en: _Details
zu: _Imniningwane

en: _FTP proxy:
zu: _FTP ezimele:

en: _Password:
zu: _Igama lokungena:

en: _Secure HTTP proxy:
zu: _Vikela i-HTTP ezimele:

en: Enable sound and associate sounds with events
zu: Nika amandla umsindo futhi ujwayeze imisindo nemicimbi

en: Sound Preferences
zu: Imisindo ethandekayo

en: E_nable sound server startup
zu: Ni_ka amandla uphathi womsindo ukuqala

en: Flash _entire screen
zu: Khanyisa _bonke ubuso

en: Flash _window titlebar
zu: Khanyisa _ifasitela lohlu

en: General
zu: Jikelele

en: Sound Events
zu: Imicimbi yomsindo

en: System Bell
zu: Insimbi yohlelo

en: _Sound an audible bell
zu: _Khalisa insimbi ezakalayo

en: _Sounds for events
zu: _Umsindo wemicimbi

en: _Visual feedback:
zu: _Impendulo ebonakalayo:

en: No themes could be found on your system.  This probably means that your "Theme Preferences" dialog was improperly installed, or you haven't installed the "gnome-themes" package.
zu: Azikho indikima ezitholakele kuhlelo lwakho. Mhalbe lokhu kuchaza ukuthi "Indikima ezithandekayo" ibhokisana lifakwe kabi, noma mhlambe awukalifaki "gnome-themes" umthwalo.

en: No theme file location specified to install
zu: Akukho ihele lendikima elinendawo elifakiwe

en: The theme file location specified to install is invalid
zu: Indikima yehele echaziwe ukuthi ifakwe ayifanele

en: %s is the path where the theme files will be installed. This can not be selected as the source location
zu: %s yindlela lapho indikima zohele zizofakwa khona. Lokhu ngeke kukhethwe ngenje ndawo eyimvelo

en: Custom theme
zu: Indikima yesiko

en: You can save this theme by pressing the Save Theme button.
zu: Ungahlenga lendikima ngokupotshoza inkinombho lokuhlenga eliyindikima.

en: The default theme schemas could not be found on your system.  This means that you probably don't have metacity installed, or that your gconf is configured incorrectly.
zu: Indikima eziyiphutha ezingamaqembu azitholakalanga phakathi kohlu. Lokhu kuchaza ukuthi awuna imetacity efakiwe, noma i-gconf yakho ifakwe kabi.

en: Theme name must be present
zu: Igama lendikima kumele libe khona

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
zu: Indikima sele yikhona. Ingabe uthanda ukufaka enye kunale?

en: Select themes for various parts of the desktop
zu: Khetha indikima zamalungu ahlukile esiga-nyezi

en: Theme
zu: Indikima

en: <span size="larger" weight="bold">Install a Theme</span>
zu: <span size="larger" weight="bold">Faka indikima</span>

en: Theme Installation
zu: Ukufakwa kwendikima

en: _Install
zu: _Faka

en: _Location:
zu: _Indawo:

en: <span size="larger" weight="bold">Save Theme to Disk</span>
zu: <span size="larger" weight="bold">Hlenga indikima phakathi kwecwecwe</span>

en: Apply _Background
zu: Sebenzisa _Isizinda

en: Apply _Font
zu: Sebenzisa _Isiqwema

en: Controls
zu: Abalawuli

en: Icons
zu: Amaphawu

en: New themes can also be installed by dragging them into the window.
zu: Indikima ezinsha zinga fakwa ngokuzidontsela efasitileni.

en: Save Theme
zu: Hlenga indikima

en: Select theme for the desktop
zu: Khetha indikima yesiga-nyezi

en: Short _description:
zu: _Umlandiso omfishane:

en: Theme Details
zu: Imniningwane yendikima

en: Theme Preferences
zu: Indikima ezithandekayo

en: Theme _Details
zu: _Imniningwane yendikima

en: This theme does not suggest any particular font or background.
zu: Lendikima ayibonisi isiqwema esikhethekile noma isizinda.

en: This theme suggests a background:
zu: Lendikima ibonisa isizinda:

en: This theme suggests a font and a background:
zu: Lendikima ibonisa isiqwema nesizinda:

en: This theme suggests a font:
zu: Lendikima ibonisa isiqwqema:

en: Window Border
zu: Isiyaluzi Window

en: _Go To Theme Folder
zu: _Hamba kwisibaya sendikimba

en: _Install Theme...
zu: _Faka indikimba...

en: _Revert
zu: _Buyisela

en: _Save Theme...
zu: _Hlenga indikimba...

en: _Theme name:
zu: _Igama lendikimba:

en: theme selection tree
zu: isihlahla sokukhetha indikimba

en: Customize the appearance of toolbars and menubars in applications
zu: Hlela ngokwesiko ukubonakala kwehlu lwamathuluzi nohlu phakathi kwezithobo

en: Menus & Toolbars
zu: Uhlu & amathuluzi

en: <b>Behavior and Appearance</b>
zu: <b>Ukuziphatha nokubonakala</b>

en: <b>Preview</b>
zu: <b>Buka kuqala</b>

en: C_ut
zu: S_ika

en: Icons only
zu: Amaphawu wodwa

en: Menu and Toolbar Preferences
zu: Uhlu namathuluzi athandekayo

en: New File
zu: Ihele elisha

en: Open File
zu: Vula ihele

en: Save File
zu: Hlenga ihele

en: Show _icons in menus
zu: Bonisa _amaphawu phakathi kohlu

en: Text below icons
zu: Itekisi ngaphantsi kwamaphawu

en: Text beside icons
zu: Itekisi eceleni namaphawu

en: Text only
zu: Itekisi lodwa

en: _Copy
zu: _Kopisha

en: _Detachable toolbars
zu: _Amathulusi anganamatheli

en: _Edit
zu: _Hlela

en: _File
zu: _Ihele

en: _New
zu: _Okusha

en: _Open
zu: _Vula

en: _Paste
zu: _Namthelisa

en: _Print
zu: _Bhala

en: _Quit
zu: _Phuma

en: _Save
zu: _Hlenga

en: <b>Cannot start the preferences application for your window manager</b>
    
    %s
zu: <b>Ayikhoni ukuqala izithobo ezithandekayo zomphathi wefasitela wakho</b>
    
    %s

en: Control
zu: Lawula

en: Hyper
zu: Isiqalo esiphathelene nokweqisa

en: Super (or "Windows logo")
zu: Phezulu (noma "Windows yesihlokondaba")

en: <b>Movement Key</b>
zu: <b>Inkinombho lokuhamba</b>

en: <b>Titlebar Action</b>
zu: <b>Isenzo sesihloko sohlu</b>

en: <b>Window Selection</b>
zu: <b>Ukhetho Window</b>

en: To _move a window, press-and-hold this key then grab the window:
zu: Uku_hambisa ifasitela, potshoza-ubuye-ubambe lenkinombho uphinde ubambe ifasitela:

en: Window Preferences
zu: Okuthadekayo kwe-Windows

en: _Double-click titlebar to perform this action:
zu: _Potshoza-kabili uhlu lwesihloko ukwenza lesisenzo:

en: _Interval before raising:
zu: _Umkhathi phambi kokuphakama:

en: _Raise selected windows after an interval
zu: _Phakamisa amafasitela akhethiwe emuva komkhawulo

en: _Select windows when the mouse moves over them
zu: _Khetha amafasitela uma isingoso sihamba phezu kwawo

en: Others
zu: Abanye

en: GNOME Control Center
zu: GNOME umlawuli ophakathi

en: The GNOME configuration tool
zu: Ithulusi lokumisa lwe-GNOME

en: Volume
zu: Ivolumu

en: Could not initialize Bonobo
zu: Ihlukile ukuqala u-Bonobo

en: Slow Keys Alert
zu: Amankinombho angasheshi isexwayiso

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
zu: Uqeda ukubambela phantsi inkinombho Shift imizuzwana 8. Le yindlela emfishane yemniningo engasheshi yamankinombho, leyo ethinta indlela indawo yokushaya uma ubhala esebenza ngayo.

en: Do you want to activate Slow Keys?
zu: Ingabe ufuna ukukhanyisa amankinombho angasheshi?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
zu: Ingabe ufuna ukucisha amankinombho angasheshi?

en: Sticky Keys Alert
zu: Ukwexwayiswa ngamankinombho angasheshi

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
zu: Uqeda ukupotshozela inkinombho Shift 5 emugqeni. Le yindlela emfishane yemniningo yamankinombho anamathelayo, lawo athinta indlela indawo yakho yokushaya uma ubhala esebenza ngayo.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
zu: Uqeda ukupotsoza amankinombho amabili kanye, noma upotshoze inkinombho Shift izihlanhlo 5 emugqeni. Lokhu kucisha imniningwane yamankinombho anamathelayo, athintana nendlela indawo yakho yokushaya uma ubhala isebenza ngayo.

en: Do you want to activate Sticky Keys?
zu: Ingabe ufuna ukukhanyisa amankinombho anamathelayo?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
zu: Ingabe ufuna ukucisha amankinombho anmathelayo?

en: Cannot create the directory "%s".
    This is needed to allow changing cursors.
zu: Ihlulekile ukudala indlela yamakheli "%s".
    Lokhu kuyadingeka ukuvumela izikhombi ezishintshayo.

en: Key Binding (%s) has its action defined multiple times
zu: Ukuphetha inkinombho (%s) inesenzo sayo esichaziwe kaningi

en: Key Binding (%s) has its binding defined multiple times
zu: Ukuphetha inkinombho (%s) inokuphethao kwayo okuchaziwe kaningi

en: Key Binding (%s) is incomplete
zu: Ukuphetha inkinombho (%s) ayiphelele

en: Key Binding (%s) is invalid
zu: Ukuphetha inkinombho (%s) akufanele

en: It seems that another application already has access to key '%d'.
zu: Ikhombisa sengathi esinye isithobo sinemvume vele kwinkinombho '%d'.

en: Key Binding (%s) is already in use
zu: Ukuphetha inkinombho (%s) iyasebenziswa

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
zu: Iphutha lenzekile uma usazama ukusebenza (%s)
    elixhunyanyiswe kwisihlushulelo (%s)

en: The X system keyboard settings differ from your current GNOME keyboard settings.  Which set would you like to use?
zu: Uhlelo X lwendawo yokushaya uma ubhala uhlelo luhlukile kule yamanje ye-GNOME. Ingabe ufuna ukusebenzisa uhlelo oluphi?

en: Use X settings
zu: Sebenzisa uhlelo X

en: Use GNOME settings
zu: Sebenzisa uhleo GNOME

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this command exists.
zu: Ihlulekile ukubhala umyalo: %s
    Qiniseka ukuba lomyalo usukhona.

en: Couldn't put the machine to sleep.
    Verify that the machine is correctly configured.
zu: Ihlulekile ukulalisa umashini.
    Bhekisisa ukuba umashini uhlelwe kahle.

en: Permissions on the file %s are broken
zu: Imvume phezu kwehele %s zinqamukile

en: Couldn't load the Glade file.
    Make sure that this daemon is properly installed.
zu: Ihlulekile ukufaka ihele le-Glade.
    Qiniseka ukuba le-daemon ifakwe ngokufanele.

en: There was an error starting up the screensaver:
    
    %s
    
    Screensaver functionality will not work in this session.
zu: Kube khona iphutha makuqalwa isigcini sobuso besiga-nyezi:
    
    %s
    
    Ukusebenza kwesigcini sobuso besiga-nyezi ngekhe kusebenze kulesiqephu.

en: _Do not show this message again
zu: _Unga khombisi lomyalezo futhi

en: Couldn't load sound file %s as sample %s
zu: Ihlulekile ukufaka ihele lomsindo %s njenge sibonelo %s

en: Cannot determine user's home directory
zu: Ihlulekile ukuthola ikheli lomsebenzisi

en: GConf key %s set to type %s but its expected type was %s
zu: Inkinombho GConf %s lihlelelwe ukubhala %s kepha ukubhala okulindelekile bekuyi %s

en: Error creating signal pipe.
zu: Iphutha lidala ithumbu lezimpawu.

en: Type
zu: Uhlobo

en: Type of bg_applier: BG_APPLIER_ROOT for root window or BG_APPLIER_PREVIEW for preview
zu: Uhlobo le bg_sebenzisa: BG_APPLIER_ROOT lempande yefasitela noma BG_APPLIER_PREVIEW ukubukwa kabusha

en: Preview Width
zu: Bheka kabusha ububanzi

en: Width if applier is a preview: Defaults to 64.
zu: Dontsa kabanzi uma isisebenzisi siphinda: Amaphutha ku 64.

en: Preview Height
zu: Hlolisisa ubude

en: Height if applier is a preview: Defaults to 48.
zu: Ubude uma isesebenzisi siphinda: Amaphutha ku 48.

en: Screen
zu: Ubuso besiga-nyezi

en: Screen on which BGApplier is to draw
zu: Ubuso besiga-nyezi lapho I-BGApllier izokhipha

en: The sound file for this event does not exist.
zu: Ihele lomsindo lwalomcimbi alikho sanhlobo.

en: The sound file for this event does not exist.
    You may want to install the gnome-audio package
    for a set of default sounds.
zu: Ihele lomsindo lwalomcimbi alikho sanhlobo.
    Ungafuna ukufaka isisakazi-gnome somthwalo
    kumahlelo emniningwane yomsindo enephutha.

en: The file %s is not a valid wav file
zu: Ihele %s asiyilo ihele elifanele

en: Event
zu: Umcimbi

en: Sound File
zu: Ihele lomsindo

en: _Sounds:
zu: _Umsindo:

en: Sound _file:
zu: Ihele _lomsindo:

en: Select Sound File
zu: Khetha ihele lomsindo

en: _Play
zu: _Dlala

en: _Remove
zu: _Susa

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
zu: Umphathi wefasitela "%s" akabhalisile ithulusi lokulungisa umumo

en: Maximize
zu: Khulisa

en: Roll up
zu: Yaluzisela phezulu

en: If true, the mime handlers for text/plain and text/* will be kept in sync
zu: Uma kuyiqiniso, abaphathi be-mime text/plain and text/* lizogcinwa phakathi kwe-sync

en: Sync text/plain and text/* handlers
zu: Sync text/plain and text/* abaphathi

en: Brightness down
zu: Ukukhanya phantsi

en: Brightness down's shortcut.
zu: Ukunqamula kokukhanya okuphantsi.

en: Brightness up
zu: Ukukhanya phezulu

en: Brightness up's shortcut.
zu: Ukunqamula kokukhanya okuphezulu.

en: E-mail
zu: Umyalezo-kagesi

en: E-mail's shortcut.
zu: Ukunqamula komyalezo-kagesi.

en: Eject
zu: Khipa

en: Eject's shortcut.
zu: Ukunqamula kokukhipha.

en: Home folder
zu: Isibaya sasekhaya

en: Home folder's shortcut.
zu: Ukunqamula kwesibaya sasekhaya.

en: Launch help browser
zu: Ngenisa usizo lwesiyaluzi

en: Launch help browser's shortcut.
zu: Ngenisa usizo lokunqamula isiyaluzi.

en: Launch web browser
zu: Ngenisa isiyaluzi solwembu

en: Launch web browser's shortcut.
zu: Ngenisa ukunqamula kwesiyaluzi solwembu.

en: Lock screen
zu: Vala ubuso besiga-nyezi

en: Lock screen's shortcut.
zu: Vala ukunqamula kobuso besi-nyezi.

en: Log out
zu: Phuma

en: Log out's shortcut.
zu: Phuma ngokunqamula.

en: Next track key's shortcut.
zu: Okulandela kokunqamula kwenkinombho.

en: Pause
zu: Yima isikhashana

en: Pause key's shortcut.
zu: Inkinombho lokunqamula kokuma isikhashana.

en: Play (or play/pause)
zu: Dlala (noma dlala/misa isikhashana)

en: Play (or play/pause) key's shortcut.
zu: Dlala (noma dlala/misa isikhashana) inkinombho lokunqamula.

en: Previous track key's shortcut.
zu: Ingoma edlulile inkinombho lokunqamula.

en: Search
zu: Hlola

en: Search's shortcut.
zu: Ukuqamula uma uhlola.

en: Skip to next track
zu: Dlulela engomeni elandelayo

en: Skip to previous track
zu: Buyela engomeni edlulile

en: Sleep
zu: Cisha

en: Sleep's shortcut.
zu: Ukunqamula uma ucisha.

en: Stop playback key
zu: Inkinombho lokunmisa ukudlala

en: Stop playback key's shortcut.
zu: Inkinombho lokumisa elinqamulayo.

en: Volume down
zu: Ivolumu ephantsi

en: Volume down's shortcut.
zu: Ukunqamula kwevolumu ephantsi.

en: Volume mute
zu: Ukucisha ivolumu okwesikhashana

en: Volume mute's shortcut
zu: Ukunqamula kokucisha ivolumu okwesikhashana

en: Volume step
zu: Inyathelo lwevolumu

en: Volume step as percentage of volume.
zu: Inyathelo lwevolumu njengamaphesenti.

en: Volume up
zu: Ivolumu ephezulu

en: Volume up's shortcut.
zu: Ukuqamula ivolumu ephezulu.

en: Show Startup Errors
zu: Khombisa amaphutha okungena

en: _Postpone break
zu: _Buyisela ukunqamuka emuva

en: Take a break!
zu: Thatha ikhefu

note: { N_("/_Enabled"),      NULL, GIF_CB (popup_enabled_cb),     POPUP_ITEM_ENABLED, "<ToggleItem>", NULL },
en: /_Preferences
zu: /_Okuthandayo

en: /_About
zu: /_Nge

en: /_Take a Break
zu: /_Thatha ikhefu

en: %d minute until the next break | %d minutes until the next break
zu[0]: %d umzuzu kude kufike elinye ikhefu
zu[1]: %d imizuzu kude kufike elinye ikhefu

en: Less than one minute until the next break
zu: Ngaphantsi komzuzu kude kufike enye ikhefu

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
zu: Ihlulekile ukuletha umbhalo wokunqamula nezakha zebhokisi kulokhu okulandelayo nephutha: %s

en: About GNOME Typing Monitor
zu: Ngobuso besiga-nyezi bokubhala nge-GNOME

en: A computer break reminder.
zu: Isinqamulo sesiga-nyezi esikhumbuzayo.

en: Written by Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;
zu: Ibhalwe ngu Richard Hult &It;richard@imendio.com&gt;

en: Eye candy added by Anders Carlsson
zu: Iso lonezelela ngo Anders Carlsson

en: Break reminder
zu: Isikhumbuzi ngokunqamuka

en: The typing monitor is already running.
zu: Ubuso besiga-nyezi bokubhala sebuyasebenza.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog. 0123456789
zu: Impungushe esheshayo embala womhlabathi yenqa phezu kwenja evilaphayo. 0123456789

en: Name:
zu: Igama:

en: Style:
zu: Indlela:

en: Type:
zu: Uhlobo:

en: Size:
zu: Isayizi:

en: Version:
zu: Umlandiso:

en: Copyright:
zu: Ilungelo lombhali:

en: Description:
zu: Ukulanda:

en: usage: %s fontfile
zu: ukusebenziswa: %s iqwemahele

en: Set as Application Font
zu: Hlela njenge siqwema sesithobo

en: If set to true, then OpenType fonts will be thumbnailed.
zu: Uma ihlelwe ukuba yiqiniso, ngakho ke OpenType amaqwema azogcizelelwa.

en: If set to true, then PCF fonts will be thumbnailed.
zu: Uma ihlelwe ukuba yiqiniso, ngakho ke PCF amaqwema azogcizelelwa.

en: If set to true, then TrueType fonts will be thumbnailed.
zu: Uma ihlelwe ukuba yiqiniso, ngakho ke TrueType amaqwema azogcizelelwa.

en: If set to true, then Type1 fonts will be thumbnailed.
zu: Uma ihlelwe ukuba yiqiniso, ngakho ke Type1 amaqwema azogcizelelwa.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for OpenType fonts.
zu: Hlela lenkinombho kumyalo osebenzisiwe ukudala izigcizelelo zesiqwema se-OpenType.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for PCF fonts.
zu: Hlela lenkinombho kumyalo osebenzisiwe ukudala izigcizelelo zesiqwema se-PCF.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for TrueType fonts.
zu: Hlela lenkinombho kumyalo osebenzisiwe ukudala izigcizelelo zesiqwema se-TrueType.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for Type1 fonts.
zu: Hlela lenkinombho kumyalo osebenzisiwe ukudala izigcizelelo zesiqwema se-Type1.

en: Thumbnail command for OpenType fonts
zu: Gcizelela umyalo wesiqwema se-OpenType

en: Thumbnail command for PCF fonts
zu: Gcizelela umyalo wesiqwema se-PCF

en: Thumbnail command for TrueType fonts
zu: Gcizelela umyalo wesiqwema se-TrueType

en: Thumbnail command for Type1 fonts
zu: Gcizelela umyalo wesiqwema se-Type1

en: Whether to thumbnail OpenType fonts
zu: Mhlambe ukugcizelela iziqwema ze-OpenType

en: Whether to thumbnail PCF fonts
zu: Mhlambe ukugcizelela iziqwema ze-PCF

en: Whether to thumbnail TrueType fonts
zu: Mhlambe ukugcizelela iziqwema ze-TrueType

en: Whether to thumbnail Type1 fonts
zu: Mhlambe ukugcizelela iziqwema ze-Type1

en: <span weight="bold" size="larger">Apply new font?</span>
zu: <span weight="bold" size="larger">Sebenzisa isiqwema esisha?</span>

en: Do _not apply font
zu: Unga_sebenzisi isiqwema

en: The theme you have selected suggests a new font. A preview of the font is shown below.
zu: Indikima oyikhethile ibonisa isiqwema esisha. Ukubukwa kabusha kwalesosiqwema sibonisiwe ngezantsi.

en: _Apply font
zu: _Sebenzisa isiqwema

en: Themes
zu: Iindikima

en: Description
zu: Ukulanda

en: Control theme
zu: Lawula indikima

en: Window border theme
zu: Indikima ehlulayo yefasitela

en: Icon theme
zu: Indikima yophawu

en: If set to true, then installed themes will be thumbnailed.
zu: Uma ihlelelwe iqiniso, manje indikima ezifakiwe zizogcizelelwa.

en: If set to true, then themes will be thumbnailed.
zu: Uma ihlelelwe iqiniso, manje indikima zizogcizelelwa.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for installed themes.
zu: Hlela lenkinombho kumyalo osebenzisiwe ukudala izigcizelelo kwindikima ezifakiwe.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for themes.
zu: Hlela lenkinombho kumyalo osebenzisiwe ukudala izigcizelelo kwindikima.

en: Thumbnail command for installed themes
zu: Umyalo wokugcizelela wendikima ezifakiwe

en: Thumbnail command for themes
zu: Umyalo wokugcizelela wendikima

en: Whether to thumbnail installed themes
zu: Ngabe uzogcizelela izihloko ngesithupha ezifakiwe

en: Whether to thumbnail themes
zu: Ngabe uzogcizelela izihloko ngesithupha
