gnome-control-center master - en to lt translation catalogue (1970 entries)

en: App is not sandboxed
lt: Programa yra neapribota

en: System Bus
lt: Sisteminė magistralė

en: Full access
lt: Pilna prieiga

en: Session Bus
lt: Seanso magistralė

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Full access to /dev
lt: Pilna prieiga prie /dev

en: Network
lt: Tinklas

en: Has network access
lt: Turi tinklo prieigą

en: Home
lt: Namų aplankas

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: File System
lt: Failų sistema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Can change settings
lt: Gali keisti nustatymus

en: <b>%s</b> requires access to the following system resources. To stop this access, the app must be removed.
lt: <b>%s</b> reikia prieigos prie šių sistemos išteklių. Norint sustabdyti prieigą, reikia pašalinti programą.

en: %u file and link type that is opened by the app | %u file and link types that are opened by the app
lt[0]: %u failų ir saitų tipas, kuris atveriamas programos
lt[1]: %u failų ir saitų tipai, kurie atveriamas programos
lt[2]: %u failų ir saitų tipų, kurie atveriamas programos

en: <b>%s</b> is used to open the following types of files and links.
lt: <b>%s</b> yra naudojama atverti šio tipo failus bei saitus.

note: Translators: '%s' is the formatted size, e.g. "26.2 MB"
en: %s of disk space used
lt: Naudojama %s disko vietos

en: Apps
lt: Programos

en: Search apps
lt: Ieškoti programų

en: _Default Apps
lt: _Numatytosios programos

en: No Apps Found
lt: Nerasta programų

en: _Find in Software
lt: _Ieškoti Programinėje įrangoje

en: Default Apps
lt: Numatytosios programos

en: Removable Media
lt: Išimamos laikmenos

en: Automat_ically Launch Apps
lt: Automat_iškai užrakinti ekraną

en: Start apps when media is connected or inserted
lt: Paleisti programas kai prijungiamos arba įkišamos laikmenos

en: App Settings
lt: Programų nuostatos

en: App settings cannot be fully enforced for apps which are not sandboxed. These apps may use permissions which are not shown.
lt: Programų nuostatos negali būti visiškai užtikrintos neapribotoms programoms. Tokios programos gali naudoti nerodomus leidimus.

en: _Open
lt: _Atverti

en: App _Details
lt: Programos _detalės

en: Permissions
lt: Leidimai

note: Translators: This row shows/sets whether the app shown in this page can add results to the GNOME Shell search results. Internally this enables/disables the app's Shell Search Provider
en: _Search
lt: _Ieškoti

en: Receive system searches and send results
lt: Gauti sistemos paieškas bei siųsti rezultatus

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. translators: * The device has been disabled
en: Disabled
lt: Išjungta

en: _Notifications
lt: Pra_nešimai

en: Show system notifications
lt: Rodyti sistemos pranešimus

en: _Run in Background
lt: _Vykdyti fone

en: Allow activity when the app is closed
lt: Leisti veiklą, kai programa yra užverta

en: Scr_eenshots
lt: _Ekrano nuotraukos

en: Take pictures of the screen at any time
lt: Fotografuokite ekraną bet kuriuo metu

en: Change _Wallpaper
lt: Keisti _foną

en: Change the desktop wallpaper
lt: Keisti darbastalio foną

en: So_unds
lt: _Garsai

en: Reproduce sounds
lt: Atkurti garsus

en: _Inhibit Shortcuts
lt: N_ustatyti trumpinius

en: Block standard keyboard shortcuts
lt: Neleisti sisteminių klaviatūros trumpinių

en: Camera
lt: Kamera

en: Take pictures with the camera
lt: Fotografuoti naudojant kamerą

en: C_amera
lt: K_amera

en: _Microphone
lt: _Mikrofonas

en: Record audio with the microphone
lt: Įrašyti garsą mikrofonu

en: _Location Services
lt: _Vietos tarnybos

en: Access device location data
lt: Pasiekti jūsų buvimo vietos informaciją

en: Re_quired Access
lt: _Būtina prieiga

en: System access that is required by the app
lt: Sistemos prieiga, kurios reikia šiai programai

en: General
lt: Bendri

en: _File &amp; Link Associations
lt: Failų bei saitų susiejimai

en: S_torage
lt: _Saugykla

en: Required Access
lt: Būtina prieiga

en: File & Link Associations
lt: Failų bei saitų susiejimai

en: File Types
lt: Failų tipai

en: Link Types
lt: Saitų tipai

en: _Reset
lt: _Atstatyti

en: Storage
lt: Saugykla

en: How much disk space this app is occupying with app data and caches
lt: Kiek disko vietos užima šį programa su programos duomenimis bei podėliu

en: App
lt: Programa

en: Data
lt: Duomenys

en: Cache
lt: Podėlis

en: <b>Total</b>
lt: <b>Iš viso</b>

en: _Clear Cache
lt: Iš_valyti podėlį

en: _Web
lt: _Žiniatinklis

en: _Mail
lt: _Paštas

en: _Calendar
lt: _Kalendorius

en: M_usic
lt: M_uzika

en: _Video
lt: _Vaizdas

en: _Photos
lt: _Nuotraukos

note: Translators: This is a telephone call
en: Ca_lls
lt: S_kambučiai

en: Ask what to do
lt: Klausti, ką daryti

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Open folder
lt: Atverti aplanką

en: Select an app for audio CDs
lt: Parinkite programą, kuria norėtumėte klausytis garso CD

en: Select an app for video DVDs
lt: Parinkite programą vaizdo DVD rodymui

en: Select an app to run when a music player is connected
lt: Pasirinkite paleistiną programą, kai muzikos grotuvas prijungiamas

en: Select an app to run when a camera is connected
lt: Pasirinkite paleistiną programą, kai prijungiamas fotoaparatas

en: Select an app for software CDs
lt: Parinkite programą programinės įrangos CD paleidimui

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info * strings, just here to fix capitalization of the English originals. * If the shared-mime-info translation works for your language, * simply leave these untranslated.
en: audio DVD
lt: garso DVD

en: blank Blu-ray disc
lt: tuščias Blu-ray diskas

en: blank CD disc
lt: tuščias CD diskas

en: blank DVD disc
lt: tuščias DVD diskas

en: blank HD DVD disc
lt: tuščias HD DVD diskas

en: Blu-ray video disc
lt: Blu-ray vaizdo diskas

en: e-book reader
lt: el. knygų skaitytuvas

en: HD DVD video disc
lt: HD DVD vaizdo diskas

en: Picture CD
lt: Paveikslėlių CD

en: Super Video CD
lt: Super vaizdo CD

en: Video CD
lt: Vaizdo CD

en: Windows software
lt: Windows programinė įranga

en: CD _Audio
lt: G_arso CD

en: _DVD Video
lt: Vaizdo _DVD

en: Music Pla_yer
lt: Muzikos _grotuvas

en: P_hotos
lt: _Nuotraukos

en: Sof_tware
lt: _Programinė įranga

en: _Other Media
lt: _Kitos laikmenos

en: Select how other media should be handled
lt: Pasirinkite, kaip kitos laikmenos turi būti apdorotos

en: Other Media
lt: Kitos laikmenos

en: _Type
lt: _Tipas

en: _Action
lt: _Veiksmas

en: Add user accounts and change passwords
lt: Pridėti arba šalinti naudotojus bei keisti slaptažodžius

en: Play and record sound
lt: Groti ir įrašyti garsą

en: Play audio
lt: Groti garsą

en: Record audio
lt: Įrašyti garsą

en: Detect network devices using mDNS/DNS-SD (Bonjour/zeroconf)
lt: Aptikti tinklo įrenginius naudojant mDNS/DNS-SD (Bonjour/zeroconf)

en: Access bluetooth hardware directly
lt: Tiesiogiai pasiekti bluetooth aparatūrą

en: Use bluetooth devices
lt: Naudoti bluetooth įrenginius

en: Use your camera
lt: Naudoti jūsų kamerą

en: Print documents
lt: Spausdinti dokumentus

en: Use any connected joystick
lt: Naudoti bet kurį prijungtą žaidimų pultą

en: Allow connecting to the Docker service
lt: Leisti prisijungti prie Docker tarnybos

en: Configure network firewall
lt: Konfigūruoti tinklo ugniasienę

en: Setup and use privileged FUSE filesystems
lt: Nustatyti ir naudoti privilegijuotas FUSE failų sistemas

en: Update firmware on this device
lt: Atnaujinti šio įrenginio aparatinę programinę įrangą

en: Access hardware information
lt: Pasiekti aparatinės įrangos informacija

en: Provide entropy to hardware random number generator
lt: Pateikti entropiją aparatiniam atsitiktinių skaičių generatoriui

en: Use hardware-generated random numbers
lt: Naudoti aparatūros sugeneruotus atsitiktinius skaičius

en: Access files in your home folder
lt: Pasiekti failus jūsų namų aplanke

en: Access libvirt service
lt: Pasiekti libvirt tarnybą

en: Change system language and region settings
lt: Keiskti sistemos kalbos ir regiono nustatymus

en: Change location settings and providers
lt: Keisti vietos nustatymus bei tiekėjus

en: Access your location
lt: Pasiekti buvimo vietą

en: Read system and application logs
lt: Skaityti sistemos ir programų žurnalus

en: Access LXD service
lt: Pasiekti LXD tarnybą

en: Use and configure modems
lt: Naudoti ir konfigūruoti modemus

en: Read system mount information and disk quotas
lt: Skaityti sistemos prijungimo informaciją bei diskų kvotas

en: Control music and video players
lt: Valdyti muzikos bei vaizdo grotuvus

en: Change low-level network settings
lt: Keisti žemo lygmens tinklo nustatymus

en: Access the NetworkManager service to read and change network settings
lt: Pasiekti NetworkManager tarnybą tinklo nustatymams skaityti bei keisti

en: Read access to network settings
lt: Skaitymo prieiga prie tinklo nustatymų

en: Change network settings
lt: Keisti tinklo nustatymus

en: Read network settings
lt: Skaityti tinklo nuostatas

en: Access the ofono service to read and change network settings for mobile telephony
lt: Prieiga prie ofono tarnybos tinklo nustatymams skaityti bei keisti mobiliai telefonijai

en: Control Open vSwitch hardware
lt: Valdyti Open vSwitch aparatūrą

en: Read from CD/DVD
lt: Skaityti iš CD/DVD

en: Read, add, change, or remove saved passwords
lt: Skaityti, pridėti, keisti arba šalinti įrašytus slaptažodžius

en: Access pppd and ppp devices for configuring Point-to-Point Protocol connections
lt: Pasiekti pppd ir ppp įrenginius Point-to-Point protokolo ryšiams konfigūruoti

en: Pause or end any process on the system
lt: Pristabdyti arba užbaigti procesą sistemoje

en: Access USB hardware directly
lt: Tiesiogiai pasiekti USB aparatūrą

en: Read/write files on removable storage devices
lt: Rašyti/skaityti failus išimamose laikmenose

en: Prevent screen sleep/lock
lt: Neleisti ekranui užmigti/užsirakinti

en: Access serial port hardware
lt: Pasiekti serijinių prievadų aparatūrą

en: Restart or power off the device
lt: Perleisti arba išjungti įrenginį

en: Install, remove and configure software
lt: Įdiegti, pašalinti arba konfigūruoti programinę įrangą

en: Access Storage Framework service
lt: Pasiekti saugyklos karkaso tarnybą

en: Read process and system information
lt: Skaityti proceso bei sistemos informaciją

en: Monitor and control any running program
lt: Stebėti bei valdyti bet kurią veikiančią programą

en: Change the date and time
lt: Keisti datą ir laiką

en: Change time server settings
lt: Keiskite laiko serverio nustatymus

en: Change the time zone
lt: Keiskite laiko juostą

en: Access the UDisks2 service for configuring disks and removable media
lt: Pasiekti UDisks2 tarnybą diskų ir išimamų laikmenų konfigūravimui

en: Access energy usage data
lt: Pasiekti energijos naudojimo duomenis

en: Read/write access to U2F devices exposed
lt: Skaitymo/rašymo prieiga prie U2F įrenginių

en: Control various app permissions and settings
lt: Valdyti įvairius programos leidimus bei nustatymus

note: Translators: Search terms to find the Apps panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;flatpak;permission;setting;default;preferred;media;autorun;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;device;system;
lt: programa;flatpak;leidimas;nuostata;pageidaujama;laikmena;autopaleidimas;cd;dvd;usb;audio;video;diskas;išimama;įrenginys;sistema;

en: Remove Background
lt: Pašalinti foną

en: Select a picture
lt: Pasirinkite paveikslėlį

en: multiple sizes
lt: keli dydžiai

en: No Desktop Background
lt: Nėra darbalaukio fono

en: Current background
lt: Dabartinis fonas

en: Style
lt: Stilius

en: _Default
lt: _Numatyta

en: Da_rk
lt: _Tamsi

en: Background
lt: Fonas

en: _Add Picture…
lt: Pri_dėti paveikslėlį…

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Change your background image or the UI colors
lt: Pakeiskite fono paveikslėlį arba sąsajos spalvas

note: Translators: Search terms to find the Appearance panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Background;Wallpaper;Screen;Desktop;Style;Light;Dark;Appearance;
lt: Fonas;Ekranas;Darbastalis;Darbalaukis;Stilius;Šviesus;Tamsus;Išvaizda;

en: Enable
lt: Įjungti

en: No Bluetooth Found
lt: Nėra Bluetooth adapterių

en: Plug in a dongle to use Bluetooth
lt: Įkiškite Bluetooth prietaisą

en: Bluetooth Turned Off
lt: Bluetooth išjungtas

en: Turn on to connect devices and receive file transfers
lt: Įjunkite prisijungimui prie įrenginių ir siunčiamų failų gavimui

en: Airplane Mode is On
lt: Skrydžio veiksena įjungta

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on
lt: Bluetooth yra išjungtas skrydžio veiksenoje

en: _Turn Off Airplane Mode
lt: Išjung_ti skrydžio veikseną

en: Hardware Airplane Mode is On
lt: Aparatinė skrydžio veiksena yra įjungta

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth
lt: Išjunkite skrydžio veiksenos jungiklį Bluetooth įjungimui

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
lt: Įjunkite arba išjunkite Bluetooth ir junkitės prie savo įrenginių

note: Translators: Search terms to find the Bluetooth panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;bluetooth;obex;
lt: dalinimasis;dalytis;bendrinti;bluetooth;obex;

note: TRANSLATORS: The user has to attach the sensor to the screen
en: Place your calibration device over the square and press “Start”
lt: Pridėkite kalibravimo įrenginį prie stačiakampio ir spauskite „Pradėti“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
lt: Perkelkite kalibravimo įrenginį į kalibravimo padėtį ir spauskite „Tęsti“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
lt: Perkelkite kalibravimo įrenginį prie paviršiaus ir spauskite „Tęsti“

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
lt: Užverkite nešiojamą kompiuterį

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
lt: Įvyko vidinė klaida, kurios negalima atstatyti.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
lt: Kalibravimui reikalingi įrankiai nėra įdiegti.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
lt: Nepavyko sugeneruoti profilio.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
lt: Nepavyko gauti tikslo balto taško.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
lt: Atlikta!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
lt: Kalibracija nepavyko!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
lt: Galite pašalinti kalibravimo įrenginį.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
lt: Nelieskite kalibravimo įrenginio kol vykdoma

en: Display Calibration
lt: Ekrano kalibravimas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

note: This starts the calibration process
en: _Start
lt: _Pradėti

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
lt: _Tęsti

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
lt: _Atlikta

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
lt: Nešiojamo kompiuterio ekranas

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
lt: Vidinį kamera

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
lt: %s monitorius

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
lt: %s skaityklė

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
lt: %s kamera

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
lt: %s spausdintuvas

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
lt: %s internetinė kamera

en: Enable color management for %s
lt: Įjungti %s spalvų tvarkymą

en: Show color profiles for %s
lt: Rodyti %s spalvų profilius

note: not calibrated
en: Not calibrated
lt: Nekalibruotas

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
lt: Numatytasis:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
lt: Spalvų erdvė:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
lt: Bandomasis profilis:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
lt: Pasirinkite ICC profilio failą

en: Import
lt: Importuoti

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
lt: Palaikomi ICC profiliai

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
lt: Visi failai

en: Screen
lt: Ekranas

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
lt: Įrašyti profilį

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
lt: Sukurti spalvų profilį pasirinktam įrenginiui

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
lt: Matavimo prietaisas neaptiktas. Patikrinkite, ar jis įjungtas ir teisingai prijungtas.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
lt: Matavimo prietaisas nepalaiko spausdintuvo profiliavimo.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
lt: Įrenginio tipas šiuo metu nepalaikomas.

note: Translators: This will be presented as the text of a link to the documentation translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

note: Translators: %s is a link to the documentation with the label "Learn more"
en: Each device needs an up to date color profile to be color managed. %s
lt: Spalvų derinimui reikia pakankamai naujo spalvų profilio kiekvienam įrenginiui. %s

en: Screen Calibration
lt: Ekrano kalibravimas

en: Calibration Quality
lt: Kalibravimo kokybė

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
lt: Kalibracija sukurs profilį, kurį galėsite naudoti ekrano spalvoms tvarkyti. Kuo ilgiau kalibruosite, tuo geresnė bus profilio kokybė.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
lt: Negalėsite naudotis kompiuteriu, kol vyks kalibravimas.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
lt: Kokybė

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
lt: Apytikslis laikas

en: Calibration Device
lt: Kalibravimo įrenginys

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
lt: Pasirinkite kalibravimui naudojamą sensorinį įrenginį.

en: Display Type
lt: Ekrano (vaizduoklio) tipas

en: Select the type of display that is connected.
lt: Pasirinkite prijungto ekrano tipą.

en: Profile Whitepoint
lt: Profilio baltasis taškas

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
lt: Pasirinkite vaizduoklio baltąjį tašką. Dauguma vaizduoklių turi būti kalibruoti D65 apšvietimui.

en: Display Brightness
lt: Ekrano šviesumas

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
lt: Nustatykite jums įprastą ekrano šviesumą. Spalvų tvarkymas bus tiksliausias šiam šviesumo lygiui.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
lt: Taip pat galite naudoti šviesumo lygį, naudotą su kuriuo nors kitu šio įrenginio profiliu.

en: Profile Name
lt: Profilio pavadinimas

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
lt: Galite naudoti spalvų profilį skirtinguose kompiuteriuose ar net sukurti profilius skirtingoms apšvietimo sąlygoms.

en: Profile Name:
lt: Profilio pavadinimas:

en: Summary
lt: Santrauka

en: Profile successfully created!
lt: Profilis sėkmingai sukurtas!

en: Copy profile
lt: Kopijuoti profilį

en: Requires writable media
lt: Reikalauja įrašomos laikmenos

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
lt: Gali būti naudingos instrukcijos, kaip naudoti profilį <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> ar <a href="windows">Microsoft Windows</a>.

en: Add Profile
lt: Pridėti profilį

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
lt: Aptikta problemų. Profilis gali gerai neveikti. <a href="">Rodyti detales.</a>

en: _Import File…
lt: _Importuoti failą…

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Set for all users
lt: Nu_statyti visiems naudotojams

en: Set this profile for all users on this computer
lt: Nustatyti šį profilį visiems šio kompiuterio naudotojams

en: _Enable
lt: Į_jungti

en: _Add profile
lt: _Pridėti profilį

en: _Calibrate…
lt: _Kalibruoti…

en: Calibrate the device
lt: Kalibruoti įrenginį

en: _Remove profile
lt: Paša_linti profilį

en: _View details
lt: _Išsamiau

en: Unable to detect any devices that can be color managed
lt: Nepavyko aptikti įrenginių spalvų tvarkymui

en: Projector
lt: Projektorius

en: Plasma
lt: Plazminis monitorius

en: LCD (CCFL backlight)
lt: LCD (CCFL apšvietimas)

en: LCD (RGB LED backlight)
lt: LCD (RGB LED apšvietimas)

en: LCD (white LED backlight)
lt: LCD (balta LED apšvietimas)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
lt: Didelės raškos LCD (CCFL apšvietimas)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
lt: Didelės raiškos LCD (RGB LED apšvietimas)

[ctx: Calibration quality]
en: High
lt: Aukšta

en: 40 minutes
lt: 40 minučių

[ctx: Calibration quality]
en: Medium
lt: Vidutinė

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

[ctx: Calibration quality]
en: Low
lt: Žema

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: Native to display
lt: Įprastas ekranui

en: D50 (Printing and publishing)
lt: D50 (spausdinimas ir pateikimas)

en: D65 (Photography and graphics)
lt: D65 (fotografija ir grafika)

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
lt: Standartinė sritis

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
lt: Bandomasis profilis

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
lt: Automatinis

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
lt: Žemos kokybės

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
lt: Vidutinės kokybės

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
lt: Aukštos kokybės

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
lt: Numatytasis RŽM

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
lt: Numatytasis PRGJ

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
lt: Numatytasis pilkas

en: Vendor supplied factory calibration data
lt: Tiekėjo pateikti gamykliniai kalibravimo duomenys

en: Full-screen display correction not possible with this profile
lt: Su šiuo profiliu negalima viso ekrano korekcija

en: This profile may no longer be accurate
lt: Šis profilis gali nebebūti tikslus

en: Color
lt: Spalva

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
lt: Kalibruokite savo įrenginių, tokių kaip ekranai, vaizduokliai, kameros ar spausdintuvai, spalvas

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
lt: Spalva;ICC;Profilis;Kalibravimas;Spausdintuvas;Ekranas;

en: Other…
lt: Kitas…

en: Select Language
lt: Pasirinkite kalbą

en: _Select
lt: Pa_sirinkti

en: Language or country
lt: Kalba ir šalis

en: No languages found
lt: Nerasta kalbų

en: More…
lt: Daugiau…

en: More Information
lt: Daugiau informacijos

en: Error: some settings cannot be unlocked
lt: Klaida: kai kurių nuostatų nepavyksta atrakinti

en: Unlock to Change Settings
lt: Atrakinkite nustatymams keisti

en: _Unlock…
lt: _Atrakinti…

en: Increment Hour
lt: Padidinti valandą

en: Increment Minute
lt: Padidinti minutę

en: Time
lt: Laikas

en: Decrement Hour
lt: Sumažinti valandą

en: Decrement Minute
lt: Sumažinti minutę

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
lt: %Y %B %e

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundę
lt[1]: %d sekundes
lt[2]: %d sekundžių

note: 0 seconds
en: 0 seconds
lt: 0 sekundžių

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
lt: Prieigos tašką

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Apply Changes?
lt: Pritaikyti pakeitimus?

en: Changes Cannot be Applied
lt: Pakeitimų negalima pritaikyti

en: This could be due to hardware limitations.
lt: Taip gali būti dėl aparatinės įrangos apribojimų.

en: Displays
lt: Ekranai

en: _Apply
lt: _Pritaikyti

en: Display Settings Disabled
lt: Vaizduoklio nuostatos išjungtos

en: Multiple Displays
lt: Daugelis vaizduoklių

note: 'Join' as in 'Join displays'
en: _Join
lt: _Jungtis

en: _Mirror
lt: _Veidrodis

en: Contains top bar and Activities
lt: Turi viršutinę juostą bei veiklas

en: _Primary Display
lt: _Pagrindinis ekranas

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: _Night Light
lt: _Naktinis apšvietimas

en: Night Light
lt: Naktinis apšvietimas

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
lt: Gulsčias

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
lt: Stačias į dešinę

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
lt: Stačias į kairę

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
lt: Gulsčias (apverstas)

note: Translators: * 1. "Variable" is an adjective that refers to the refresh rate * 2. The formatting sequence is a range separated by an en-dash *    (unicode "\u2013"). For example: "Variable (48–144.97 Hz)"
en: Variable (%d–%.2lf Hz)
lt: Kintamas  (%d–%.2lf Hz)

note: Translators: "Variable" is an adjective that refers to the refresh rate
en: Variable (up to %.2lf Hz)
lt: Kintamas (iki %.2lf Hz)

[ctx: display setting]
en: _Orientation
lt: _Orientacija

[ctx: display setting]
en: _Resolution
lt: Ski_riamoji geba

en: R_efresh Rate
lt: _Atnaujinimo dažnis

en: _Variable Refresh Rate
lt: _Kintamas atnaujinimo dažnis

en: Re_fresh Rate
lt: _Atnaujinimo dažnis

en: Adjust for _TV
lt: Derinti _televizoriui

[ctx: display setting]
en: _Scale
lt: _Mastelis

en: Night Light cannot be used from a virtual machine.
lt: Naktinio apšvietimo negalima naudoti iš virtualios mašinos.

en: Night Light Unavailable
lt: Naktinis apšvietimas neprieinamas

en: This could be the result of the graphics driver being used, or the desktop being used remotely
lt: Taip gali būti dėl naudojamos grafikos tvarkyklės arba darbalaukis naudojamas nuotoliniu būdu

note: Inhibit the redshift functionality until the next day starts
en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
lt: Laikinai išjungtas iki rytojaus

note: This cancels the redshift inhibit.
en: Restart Filter
lt: Perleisti filtrą iš naujo

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
lt: Naktinis apšvietimas padaro ekrano spalvas šiltesnėmis. Tai mažiau apkrauna akis ir mažina nemigą.

en: _Schedule
lt: _Tvarkaraštis

en: Sunset to Sunrise
lt: Nuo saulėlydžio iki saulėtekio

en: Manual Schedule
lt: Pasirinktinis tvarkaraštis

en: _Times
lt: _Laikai

en: From
lt: Nuo

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: To
lt: Iki

en: _Color Temperature
lt: _Spalvos temperatūra

en: Use Night Light and choose how to use connected monitors and projectors
lt: Naudokite naktinį apšvietimą ir pasirinkite, kaip naudoti prijungtus monitorius bei projektorius

note: Translators: Search terms to find the Displays panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
lt: Skydelis;Projektorius;xrandr;Ekranas;Raiška;Atnaujinimas;Monitorius;Naktinis;Apšvietimas;rausvumas;spalva;saulėtekis;saulėlydis;

en: Sound and Media
lt: Garsas ir vaizdas

en: Volume mute/unmute
lt: Išjungti/įjungti garsą

en: Volume down
lt: Pritildyti

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: Microphone mute/unmute
lt: Išjungti/įjungti mikrofoną

en: Launch media player
lt: Paleisti multimedijos grotuvą

en: Play (or play/pause)
lt: Groti (arba groti/pristabdyti)

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Stop playback
lt: Stabdyti grojimą

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: Eject
lt: Išstumti

en: Typing
lt: Rašymas

en: Switch to next input source
lt: Perjungti į kitą įvesties šaltinį

en: Switch to previous input source
lt: Perjungti į ankstesnį įvesties šaltinį

en: Launchers
lt: Leistukai

en: Launch help browser
lt: Paleisti pagalbos naršyklę

en: Launch calculator
lt: Paleisti skaičiuotuvą

en: Launch email client
lt: Paleisti pašto programą

en: Launch web browser
lt: Paleisti interneto naršyklę

en: Home folder
lt: Namų aplankas

note: Translators: this is a verb. Translators: "Search" should be phrased as a verb (in both "Name" and "Keywords" fields).
en: Search
lt: Paieška

[ctx: keybinding]
en: Search
lt: Paieška

en: System
lt: Sistema

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Accessibility
lt: Prieiga

en: Turn zoom on or off
lt: Įjungti arba išjungti mastelio keitimą

en: Zoom in
lt: Pritraukti

en: Zoom out
lt: Atitraukti

en: Turn screen reader on or off
lt: Įjungti arba išjungti ekrano skaityklę

en: Turn on-screen keyboard on or off
lt: Įjungti arba išjungti klaviatūrą ekrane

en: Increase text size
lt: Padidinti teksto dydį

en: Decrease text size
lt: Sumažinti teksto dydį

en: High contrast on or off
lt: Įjungti arba išjungti didelį kontrastą

en: No input sources found
lt: Nerasta įvesties šaltinių

[ctx: Input Source]
en: Other
lt: Kita

en: Add Input Source
lt: Pridėti įvesties šaltinį

en: Input methods can’t be used on the login screen
lt: Įvesties metodų negalima naudoti prisijungimo ekrane

en: No input source selected
lt: Nepasirinktas įvesties šaltinis

en: _Add Input Source…
lt: Pri_dėti įvesties šaltinį…

en: View More
lt: Rodyti daugiau

en: Move Up
lt: Pakelti

en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: View Keyboard Layout
lt: Rodyti klaviatūros išdėstymą

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Custom Shortcuts
lt: Pasirinktiniai susiejimai

en: Alternate Characters Key
lt: Alternatyvių simbolių klavišas

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
lt: Alternatyvių simbolių klavišą galima naudoti papildomiems simboliams įvesti. Jie kartais spausdinami kaip trečias pasirinkimas jūsų klaviatūroje.

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
lt: Kairysis Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
lt: Dešinysis Alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
lt: Kairysis Super

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
lt: Dešinysis Super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
lt: Meniu klavišas

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
lt: Dešinysis Vald

en: Compose Key
lt: Rašymo klavišas

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
lt: Komponavimo klavišas leidžia įvesti daug įvairių klavišų. Jis naudojamas paspaudžiant ir įvedant simbolių seką.  Pvz., komponavimo klavišas ir po to <b>C</b> ir <b>o</b> įves <b>©</b>, <b>a</b> ir po to <b>'</b> įves <b>á</b>.

[ctx: keyboard key]
en: Left Ctrl
lt: Kairysis Vald

[ctx: keyboard key]
en: Caps Lock
lt: Didžiosios raidės

[ctx: keyboard key]
en: Scroll Lock
lt: Slinkimo užraktas

[ctx: keyboard key]
en: Print Screen
lt: Ekranas spausdinimas

[ctx: keyboard key]
en: Insert
lt: Įterpti

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
lt: Įvesties šaltinius galima keisti naudojant klaviatūros trumpinį %s.
    Galite pakeisti šiuos trumpinius klaviatūros nustatymuose.

en: Input Sources
lt: Įvesties šaltiniai

en: Includes keyboard layouts and input methods
lt: Įskaitant klaviatūros išdėstymus ir įvesties metodus

en: Input Source Switching
lt: Įvesties šaltinių keitimas

en: Use the _same source for all windows
lt: Naudoti tą patį _šaltinį visiems langams

en: Switch input sources _individually for each window
lt: Keisti įvesties šaltinius _individualiai kiekvienam langui

en: Special Character Entry
lt: Specialiųjų simbolių įvestis

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard
lt: Metodai simbolių bei raidžių variantų įvedimui naudojant klaviatūrą

en: A_lternate Characters Key
lt: A_lternatyvių simbolių klavišas

en: _Compose Key
lt: _Rašymo klavišas

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: _View and Customize Shortcuts
lt: _Rodyti ir tinkinti trumpinius

en: Reset All Shortcuts?
lt: Atstatyti visus trumpinius?

en: All changes to keyboard shortcuts will be lost.
lt: Visi klaviatūros trumpinių pakeitimai bus prarasti.

en: _Reset All
lt: Atstatyti _viską

en: Search shortcuts
lt: Ieškoti trumpinių

en: Search Shortcuts
lt: Paieškos trumpiniai

en: _Reset All…
lt: Atstatyti _viską…

en: No keyboard shortcut found
lt: Nerasta klaviatūros trumpinių

en: Try a different search
lt: Bandykite kitą paiešką

en: Add Custom Shortcuts
lt: Pridėti pasirinktinius trumpinius

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more
lt: Nustatykite pasirinktinius trumpinius programų paleidimui, scenarijų vykdymui ir kitkam

en: _Add Shortcut…
lt: Pri_dėti trumpinį…

note: TRANSLATORS: Don't translate/transliterate <b>%s</b>, which is the accelerator used
en: <b>%s</b> is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
lt: <b>%s</b> jau naudojamas %s. Jei jį pakeisite, %s bus išjungtas

en: Enter the new shortcut
lt: Įveskite naują trumpinį

en: Set Custom Shortcut
lt: Nustatyti pasirinktinį susiejimą

en: Set Shortcut
lt: Nustatyti trumpinį

note: Setup the top label * TRANSLATORS: %s is replaced with a description of the keyboard shortcut, * don't translate/transliterate <b>%s</b>
en: Enter new shortcut to change <b>%s</b>
lt: Įveskite naują trumpinį <b>%s</b> pakeisti

en: Add Custom Shortcut
lt: Pridėti pasirinktinis trumpinį

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Re_place
lt: _Pakeisti

en: _Set
lt: Nu_statyti

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut
lt: Spauskite Esc atsisakymui arba Backspace klaviatūros trumpinio išjungimui

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Command
lt: Ko_manda

en: Shortcut
lt: Trumpinys

note: Translators: This is a mark in the Grayscale scale
en: None
lt: Joks

en: _Set Shortcut…
lt: Nu_statyti trumpinį…

en: %d modified | %d modified
lt[0]: %d pakeistas
lt[1]: %d pakeisti
lt[2]: %d pakeistų

en: Add a Shortcut
lt: Pridėti trumpinį

en: Reset the shortcut to its default value
lt: Atstatyti numatytąją trumpinio vertę

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
lt: Keisti klaviatūros trumpinius bei nustatyti rašymo nuostatas, klaviatūrų išdėstymus bei įvesties šaltinius

note: Translators: Search terms to find the Keyboard panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;Hotkey;Compose;Character;
lt: Trumpinys;Darbo sritis;Langas;Dydžio keitimas;Mastelis;Kontrastas;Įvestis;Šaltinis;Rakinimas;Garsas;Karštasis klavišas;Rašymas;Simbolis;

en: _Mouse
lt: _Pelė

en: Primary Button
lt: Pagrindinis mygtukas

en: Order of physical buttons on mice and touchpads
lt: Nustato pelių ir jutiklinių kilimėlių mygtukų fizinę tvarką

en: _Left
lt: _Kairė

en: _Right
lt: _Dešinė

en: Mouse
lt: Pelė

en: Po_inter Speed
lt: Ž_ymeklio greitis

en: Pointer Speed
lt: Žymeklio greitis

en: Slow
lt: Lėtas

en: Fast
lt: Greitas

en: Mouse _Acceleration
lt: Pelės sp_artinimas

en: Recommended for most users and applications
lt: Rekomenduojama daugumai naudotojų ir programų

en: Turning mouse acceleration off can allow faster and more precise movements, but can also make the mouse more difficult to use.
lt: Pelės spartinimo išjungimas leidžia greitesnius bei tikslesnius judesius, bet gali būti sunkiau naudoti pelę.

en: Scroll Direction
lt: Slinkimo kryptis

en: Tra_ditional
lt: Į_prastinė

en: Scrolling moves the view
lt: Slinkimas perkelia rodinį

en: _Natural
lt: _Natūrali

en: Scrolling moves the content
lt: Slinkimas perkelia turinį

en: Test _Settings
lt: Tikrinti _nustatymus

en: Test Mouse and Touchpad Settings
lt: Tikrinti pelę ir jutiklinį kilimėlį

en: _Touchpad
lt: _Jutiklinis kilimėlis

en: T_ouchpad
lt: J_utiklinis kilimėlis

en: _Disable Touchpad While Typing
lt: Rašymo _metu išjungti

en: Pointer speed
lt: Žymeklio greitis

en: Clicking
lt: Spaudimas

en: Secondary Click
lt: Antrinis paspaudimas

en: Two Finger Push
lt: Paspaudimas dviem pirštais

en: Push anywhere with 2 fingers
lt: Paspauskite bet kur dviem pirštais

en: Corner Push
lt: Paspaudimas kampe

en: Push with a single finger in the corner
lt: Paspauskite vienu pirštu kampe

en: T_ap to Click
lt: Bakstelėti _paspaudimui

en: Quickly touch the touchpad to click
lt: Greitai palieskite jutiklinį kilimėlį paspaudimui

en: Scrolling
lt: Slinkimas

en: Scroll Method
lt: Slinkimo metodas

en: T_wo Finger
lt: _Dviem pirštais

en: Drag two fingers on the touchpad
lt: Tempkite du pirštus ant jutiklinio kilimėlio

en: _Edge
lt: _Kraštas

en: Drag one finger on the edge
lt: Tempkite pirštą pakraščiu

en: T_raditional
lt: Į_prastinis

en: Test Mouse & Touchpad
lt: Tikrinti pelę ir jutiklinį kilimėlį

en: Click Here
lt: Spauskite čia

en: Primary Click
lt: Pagrindinis paspaudimas

en: Double Click
lt: Dvigubas paspaudimas

en: Mouse & Touchpad
lt: Pelė ir jutiklinis kilimėlis

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
lt: Keiskite pelės ar jutiklinio kilimėlio jautrumą bei pasirinkite kairiarankio ar dešiniarankio veikseną

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
lt: Sekantis paviršius;Žymiklis;Paspaudimas;Taukštelėjimas;Dvigubas;Mygtukas;Rutulinis manipuliatorius;Slinkiklis;

en: _Hot Corner
lt: _Karštas kampas

en: Touch the top-left corner to open the Activities Overview
lt: Paspauskite viršutinį kairįjį kampą veiklų apžvalgai atverti

en: _Active Screen Edges
lt: _Aktyvūs ekrano kraštai

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them
lt: Tempkite langus į viršutinį, kairį bei dešinį ekrano kraštus jų dydžiui pakeisti

en: Workspaces
lt: Darbo sritys

en: _Dynamic Workspaces
lt: _Dinaminės darbo sritys

en: Automatically removes empty workspaces
lt: Automatiškai pašalina tuščias darbo sritis

en: _Fixed Number of Workspaces
lt: _Fiksuotas darbo sričių skaičius

en: Specify a number of permanent workspaces
lt: Nurodykite nuolatinių darbo sričių skaičių

en: _Number of Workspaces
lt: _Darbo sričių skaičius

en: Multi-Monitor
lt: Keli monitoriai

en: Workspaces on _primary display only
lt: Darbo sritys tik _pirminiame vaizduoklyje

en: Workspaces on all d_isplays
lt: Darbo sritys v_isuose vaizduokliuose

en: App Switching
lt: Programų perjungimas

en: Include apps from all _workspaces
lt: Įtraukti programas iš visų darbo _sričių

en: Include apps from the _current workspace only
lt: Įtraukti programas tik iš _dabartinės darbo srities

en: Multitasking
lt: Daug užduočių

en: Manage preferences for productivity and multitasking
lt: Tvarkykite nuostatas produktyvumui ir daugeliui užduočių

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;Hot Corner;Workspaces;
lt: Užduotys;Produktyvumas;Tinkinti;Darbastalis;Karštas kampas;Darbo sritys;

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Manual
lt: Rankinis

note: xxx: Added to avoid confusion with the preceding VPN row
en: Proxy
lt: Tarpinis serveris

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Network Proxy
lt: Tarpinis ti_nklo serveris

en: C_onfiguration
lt: K_onfigūracija

en: Con_figuration URL
lt: Kon_figūracijos URL

en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided. This is not recommended for untrusted public networks.
lt: Žiniatinklio proxy automatinis aptikimas yra naudojamas, kai konfigūracijos URL nepateiktas. Nerekomenduojama nepatikimuose viešuose tinkluose.

en: HTTP Proxy
lt: HTTP tarpinis serveris

en: Port
lt: Prievadas

en: HTTP proxy port
lt: HTTP tarpinio serverio prievadas

en: HTTPS Proxy
lt: HTTPS tarpinis serveris

en: HTTPS proxy port
lt: HTTPS tarpinio serverio prievadas

en: FTP Proxy
lt: FTP tarpinis serveris

en: FTP proxy port
lt: FTP tarpinio serverio prievadas

en: SOCKS Host
lt: SOCKS serveris

en: SOCKS host port
lt: SOCKS serverio prievadas

en: Ignored Hosts
lt: Nepaisomi kompiuteriai

en: Network Unavailable
lt: Tinklas nepasiekiamas

en: An error has occurred and network cannot be used.
     Error details: NetworkManager not running.
lt: Kilo klaida ir tinklas negali būti naudojamas.
     Klaidos informacija: NetworkManager neveikia.

en: Add VPN
lt: Pridėti VPN

en: Not set up
lt: Nenustatyta

en: _Proxy
lt: Tar_pinis serveris

note: * translators: Subtitle underneath the Wi-Fi QR code is constructed with two labels. * The first label holds Network Name, the second Wi-Fi password.
en: <b>Network Name</b>: %s
lt: <b>Tinklo pavadinimas</b>: %s

en: <b>Password</b>: %s
lt: <b>Slaptažodis</b>: %s

en: Share Network
lt: Bendrinti tinklą

en: QR Code
lt: QR kodas

en: Scan to Connect
lt: Nuskaitykite prisijungimui

en: Insecure network (WEP)
lt: Nesaugus tinklas (WEP)

en: Secure network (WPA)
lt: Saugus tinklas (WPA)

en: Secure network (WPA2)
lt: Saugus tinklas (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
lt: Saugus tinklas (WPA3)

en: Secure network
lt: Saugus tinklas

en: Signal strength %d%%
lt: Signalo stiprumas %d%%

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
lt: Prisijungta

en: Network Options
lt: Tinklo parametrai

en: Forget Network
lt: Pamiršti tinklą

note: TRANSLATORS: ‘%s’ is a Wi-Fi Network(SSID) name
en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
lt: Įjungus prieigos tašką bus atsijungta nuo %s ir nebus galima pasiekti interneto per Wi-Fi.

en: Network name cannot be empty
lt: Tinklo pavadinimas negali būti tuščias

note: SSID length needs to be in the 1-32 byte range
en: Network name is too long
lt: Tinklo pavadinimas per ilgas

en: Must have a minimum of 8 characters
lt: Turi turėti bent 8 simbolius

en: Must have a maximum of %d character | Must have a maximum of %d characters
lt[0]: Turi turėti ne daugiau kaip %d simbolį
lt[1]: Turi turėti ne daugiau kaip %d simbolius
lt[2]: Turi turėti ne daugiau kaip %d simbolių

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
lt: Įjungti belaidį prieigos tašką?

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
lt: Wi-Fi prieigos taškas leidžia kitiems dalinti jūsų interneto ryšiu sukuriant Wi-Fi tinklą, prie kurio jie gali prisijungti. Tam padaryti turite turėti interneto ryšį per kitą šaltinį nei Wi-Fi.

en: Network Name
lt: Tinklo pavadinimas

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
lt: Slaptažodis

en: Generate Random Password
lt: Generuoti atsitiktinį slaptažodį

en: Autogenerate Password
lt: Automatiškai generuoti slaptažodį

en: _Turn On
lt: Į_jungti

en: Wi-Fi
lt: Belaidis

en: Turning off will disconnect any devices that are using the hotspot.
lt: Išjungus atsijungs visi įrenginiai, kurie naudoja prieigos tašką.

en: Turn Off Hotspot?
lt: Išjungti prieigos tašką?

en: _Turn Off
lt: Iš_jungti

en: Airplane Mode
lt: Skrydžio veiksena

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
lt: Išjungia belaidį tinklą, Bluetooth ir mobilų plačiajuostį ryšius

en: No Wi-Fi Adapter Found
lt: Nerasta belaidžio tinklo adapterių

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
lt: Įsitikinkite, kad belaidžio tinklo adapteris įkištas ir įjungtas

en: Airplane Mode On
lt: Skrydžio veiksena įjungta

en: Turn off to use Wi-Fi
lt: Išjungti Wi-Fi naudojimui

en: Wi-Fi Hotspot Active
lt: Belaidis prieigos taškas aktyvus

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
lt: Mobilieji įrenginiai gali prisijungti nuskenavę QR kodą.

en: Turn Off Hotspot…
lt: Išjungti belaidį prieigos tašką…

en: Visible Networks
lt: Matomi tinklai

en: Wi-Fi Unavailable
lt: Wi-Fi nepasiekiamas

en: An error has occurred and Wi-Fi cannot be used.
        Error details: NetworkManager not running.
lt: Kilo klaida ir Wi-Fi negali būti naudojamas.
    Klaidos informacija: NetworkManager neveikia.

en: 802.1x _Security
lt: 802.1x _Sauga

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: Security
lt: Sauga

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Preserve
lt: Išlaikyti

en: Permanent
lt: Nuolatinis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Stable
lt: Stabilus

en: Stable per SSID
lt: Stabilus kiekvienam SSID

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
lt: Įvestas MAC adresas bus naudojamas kaip aparatinis adresas tinklui, kuriame aktyvuotas šis ryšys. Ši savybė yra žinoma kaip MAC klonavimas arba apsimetimas (spoofing). Pvz.: 00:11:22:33:44:55

en: Profile %d
lt: Profilis %d

note: Translators: "%s" is the user visible name of the network
en: Saved details for “%s” will be permanently lost. This includes passwords and any network changes.
lt: Įrašyta „%s“ informacija bus negrįžtamai prarasta, įskaitant slaptažodžius bei tinklo pakeitimus.

en: Forget Connection?
lt: Pamiršti ryšį?

en: Forget
lt: Pamiršti

note: TRANSLATORS: this Enhanced Open WiFi security
en: Enhanced Open
lt: Patobulintas atvėrimas

[ctx: Wifi security]
en: None
lt: Nėra

en: Never
lt: Niekada

en: %i day ago | %i days ago
lt[0]: Prieš %i dieną
lt[1]: Prieš %i dienas
lt[2]: Prieš %i dienų

[ctx: Signal strength]
en: None
lt: Joks

[ctx: Signal strength]
en: Weak
lt: Silpnas

[ctx: Signal strength]
en: Ok
lt: Gerai

[ctx: Signal strength]
en: Good
lt: Geras

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
lt: Puikus

en: IPv4 Address
lt: IPv4 adresas

en: IPv6 Address
lt: IPv6 adresas

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Forget Connection…
lt: Pamiršti ryšį…

en: Remove Connection Profile…
lt: Pašalinti ryšio profilį…

en: Remove Connection…
lt: Pašalinti ryšį…

en: Remove VPN…
lt: Pašalinti VPN…

en: Details
lt: Išsamiau

en: automatic
lt: automatinis

en: Automatic DNS is enabled. Did you intend to disable Automatic DNS?
lt: Automatinis DNS įjungtas. Ar norite išjungti automatinį DNS?

en: Delete Address
lt: Ištrinti adresą

en: Delete Route
lt: Ištrinti kelią

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
lt: Joks

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
lt: WEP 40/128-bitų raktas (šešioliktainis arba ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
lt: WEP 128-bitų slaptažodis

en: Dynamic WEP (802.1x)
lt: Dynaminis WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
lt: WPA & WPA2 asmeninis

en: WPA & WPA2 Enterprise
lt: WPA & WPA2 kompanijos

en: WPA3 Personal
lt: WPA3 asmeninis

note: Translators: Unknown endpoint host for WireGuard (invalid setting)
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unsaved peer
lt: Neįrašytas porininkas

en: Signal Strength
lt: Signalo stiprumas

en: Weak
lt: Silpnas

en: Link speed
lt: Saito greitis

en: 1Mb/sec
lt: 1 Mb/s

en: Hardware Address
lt: Aparatinis adresas

en: Supported Frequencies
lt: Palaikomi dažniai

en: Default Route
lt: Numatytasis kelias

en: Last Used
lt: Paskutinį kartą naudota

en: Connect _automatically
lt: Prisijungti _automatiškai

en: Make available to _other users
lt: Padaryti pasiekiamu kitiems naud_otojams

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
lt: _Matuojamas ryšys: turi duomenų apribojimų arba gali kainuoti

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
lt: Programinės įrangos atnaujinimai bei kiti dideli atsisiuntimai nebus automatiškai paleidžiami.

en: _MAC Address
lt: _MAC adresas

en: _Cloned Address
lt: _Klonuotas adresas

en: bytes
lt: baitai

en: IPv_4 Method
lt: IPv_4 metodas

en: Automatic (DHCP)
lt: Automatinis (DHCP)

en: Link-Local Only
lt: Tik vietinis susiejimas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Shared to other computers
lt: Dalinamasi su kitais kompiuteriais

en: Addresses
lt: Adresai

en: Address
lt: Adresas

en: Netmask
lt: Tinklo kaukė

en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

en: Automatic DNS
lt: Automatinis DNS

en: DNS server address(es)
lt: DNS serveriu adresas (-ai)

en: Separate IP addresses with commas
lt: Skirti IP adresus kableliais

en: Routes
lt: Keliai

en: Automatic Routes
lt: Automatiniai keliai

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
lt: Metrinė

en: Use this connection _only for resources on its network
lt: Naudoti šį ryšį tik _resursams šiame tinkle

en: IPv_6 Method
lt: IPv_6 metodas

en: Automatic, DHCP only
lt: A_utomatinis, tik DHCP

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Unable to open connection editor: %s
lt: Nepavyko atverti ryšių redaktoriaus: %s

en: New Profile
lt: Nauja profilis

en: Invalid setting %s: %s
lt: Netinkama nuostata %s: %s

en: Invalid setting %s
lt: Netinkama nuostata %s

en: Invalid VPN configuration file
lt: Netinkamas VPN konfigūracijos failas

note: Translators: VPN add dialog Wireguard description
en: Free and open-source VPN solution designed for ease of use, high speed performance and low attack surface.
lt: Laisvas ir atviro kodo VPN sprendimas, sukurtas paprastam naudojimui, dideliam greičiui ir mažas atakos paviršiui.

en: Import from file…
lt: Importuoti iš failo…

en: S_ecurity
lt: S_auga

en: Cannot Import VPN Connection
lt: Nepavyko importuoti VPN ryšio

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
lt: Failo „%s“ nepavyksta perskaityti arba jis neturi atpažįstamos VPN ryšio informacijos
    
    Klaida: %s.

en: _Close
lt: _Užverti

en: Select file to import
lt: Pasirinkite failą importavimui

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
lt: (Klaida: nepavyko įkelti VPN ryšių redaktoriaus)

en: _Connection Name
lt: _Ryšio pavadinimas

en: _Interface Name
lt: _Sąsajos pavadinimas

en: The name of the wireguard interface to create.
lt: Pavadinimas kuriamai wireguard sąsajai.

en: _Private Key
lt: _Privatus raktas

en: The 256 bit private key in base64 encoding
lt: 256 bitų privatus raktas base64 koduote

en: Show/hide private key
lt: Rodyti/slėpti privatų raktą

en: _Listen Port
lt: K_lausytis prievado

en: A port to listen on. If set to 'automatic', the port will be chosen randomly when the interface comes up.
lt: Prievadas, kurio klausomasi. Jei nustatytą į automatinį, prievadas bus pasirinktas atsitiktinai, kai sąsaja įsijungs.

en: A 32-bit fwmark for outgoing packets. Leave it to 'off' to disable fwmark.
lt: 32 bitų fwmark išeinantiems paketams. Palikite „off“ fwmark išjungimui.

en: _Add peer routes
lt: _Pridėti porininkų kelius

en: _Peers
lt: _Porininkai

en: Add WireGuard peer
lt: Pridėti WireGuard porininką

en: No peers set up
lt: Nenustatyti porininkai

en: Options…
lt: Parametrai…

en: _Endpoint
lt: Pri_eigos taškas

en: An endpoint IP or hostname, followed by a colon, and then a port number.
lt: Prieigos taško IP arba serverio pavadinimas su prievado numeriu po dvitaškio.

en: _Public key
lt: _Viešasis raktas

en: A base64 public key calculated by 'wg pubkey' from a private key.
lt: Viešasis raktas base64 formatu, suskaičiuotas naudojant „wg pubkey“ pagal privatų raktą.

en: _Pre-shared key
lt: _Bendrinamas raktas

en: A base64 preshared key generated by 'wg genpsk'. Optional, and may be omitted. Adds an additional layer of symmetric-key cryptography to be mixed into the already existing public-key cryptography, for post-quantum resistance.
lt: Bendrinamas raktas base64 farmatu, sugeneruotas naudojant „wg genpsk“. Nebūtinas, galima praleisti. Prideda papildoma simetrinės kriptografijos sluoksnį prie jau esamos viešojo rakto kriptografijos post-kvantiniam atsparumui.

en: Allowed _IP addresses
lt: Leidžiami _IP adresai

en: Comma-separated list of IP (v4 or v6) addresses with CIDR masks from which incoming traffic for this peer is allowed and to which outgoing traffic for this peer is directed.
lt: Kableliu skiriamas IP (v4 arba v6) adresų sąrašas su CIDR kaukėmis, kurių įeinantis srautas į šį porininką yra leidžiamas ir į kuriuos nukreipiamas išeinantis srautas.

en: _Persistent keepalive
lt: _Nuolatinis keepalive

en: How often to send an authenticated empty packet to the peer for the purpose of keeping a stateful firewall or NAT mapping valid. This is optional and not recommended outside of specific setups.
lt: Kaip dažnai siųsti patvirtintos tapatybės tuščią paketą, palaikant ugniasienės būseną ar NAT susiejimą. Tai nebūtina ir nerekomenduojama išskyrus specifinius nustatymus.

en: seconds
lt: sekundės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Control how you connect to the Internet
lt: Valdykite, kaip jungiatės prie interneto

note: Translators: Search terms to find the Network panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
lt: Tinklas;IP;LAN;Proxy;WAN;Plačiajuostis;Modemas;Bluetooth;vpn;DNS;

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
lt: Valdykite, kaip jungiatės prie belaidžių tinklų

note: Translators: Search terms to find the Wi-Fi panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
lt: Tinklas;Belaidis;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Plačiajuostis;DNS;Hotspot;

en: never
lt: niekada

en: today
lt: šiandien

en: yesterday
lt: vakar

en: Last used
lt: Paskutinį kartą naudota

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
lt: Laidinis

en: Add new connection
lt: Pridėti naują ryšį

en: Network deleted
lt: Tinklas ištrintas

en: _Undo
lt: Atša_ukti

note: Translators: %d is the number of network connections deleted.
en: %d network deleted | %d networks deleted
lt[0]: %d tinklas ištrintas
lt[1]: %d tinklai ištrinti
lt[2]: %d tinklų ištrinta

en: System policy prohibits use as a Hotspot
lt: Sistemos taisyklės neleidžia naudoti kaip prieigos taško

en: Wireless device does not support Hotspot mode
lt: Belaidis įrenginys nepalaiko prieigos taško veiksenos

en: Add Ethernet Connection
lt: Pridėti laidinį ryšį

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Not connected
lt: Neprisijungta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Turn VPN connection off
lt: Išjungti VPN ryšį

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Network Name
lt: Tinklo pavadinimas

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Security type
lt: Saugos tipas

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Password
lt: Slaptažodis

en: Turn Wi-Fi off
lt: Išjungti Wi-Fi

en: Saved Networks
lt: Įrašyti tinklai

en: Show Saved Networks
lt: Rodyti įrašytus tinklus

en: _Connect to Hidden Network…
lt: _Prisijungti prie paslėpto tinklo…

en: Connect to hidden network
lt: Prisijungti prie paslėpto tinklo

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
lt: Į_jungti belaidį prieigos tašką…

en: Saved Wi-Fi Networks
lt: Įrašyti belaidžiai tinklai

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
lt: Būsena nežinoma

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
lt: Netvarkomas

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
lt: Nepasiekiamas

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
lt: Jungiamasi

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
lt: Atsijungiama

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
lt: Būsena nežinoma (trūkstama)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
lt: Konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
lt: IP konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
lt: IP konfigūracijos laikas baigėsi

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
lt: Buvo reikalingos paslaptys, bet nepateiktos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
lt: 802.1x tiekėjas atjungtas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
lt: 802.1x tiekėjo konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
lt: 802.1x tiekėjo klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
lt: 802.1x per ilgai užtruko patvirtindamas tapatybę

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
lt: Nepavyko paleisti PPP tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
lt: PPP tarnyba atsijungė

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
lt: PPP nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
lt: Nepavyko paleisti DHCP kliento

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
lt: DHCP kliento klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
lt: DHCP klientas nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
lt: Nepavyko paleisti bendrų ryšių tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
lt: Bendrų ryšių tarnyba nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
lt: Nepavyko paleisti AutoIP tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
lt: AutoIP tarnybos klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
lt: AutoIP tarnyba nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
lt: Linija užimta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
lt: Nėra skambinimo tono

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
lt: Nepavyko nustatyti pernešėjo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
lt: Baigėsi skambinimo užklausos laikas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
lt: Nepavyko prisiskambinti

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
lt: Modemo iniciavimas nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
lt: Nepavyko pasirinkti nurodytų APN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
lt: Neieškoma tinklų

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
lt: Neleista registruoti tinklo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
lt: Baigėsi tinklo registravimo laikas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
lt: Nepavyko registruoti prašomo tinklo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
lt: Nepavyko patikrinti PIN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
lt: Gali būti, kad įrenginiui trūksta aparatinės programinės įrangos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
lt: Ryšys dingo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
lt: Buvo panaudotas esamas ryšys

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
lt: Modemas nerastas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
lt: Bluetooth ryšys nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
lt: SIM kortelė neįdėta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
lt: Reikalingas SIM Pin

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
lt: Reikalingas SIM Puk

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
lt: Neteisinga SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
lt: Nepavyko ryšio priklausomybė

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
lt: Trūksta aparatinės programinės įrangos

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
lt: Kabelis neįjungtas

[ctx: notifications]
note: This is the per app switch for message tray usage.
en: _Notifications
lt: Pra_nešimai

[ctx: notifications]
note: This is the setting to configure sounds associated with notifications.
en: Sound _Alerts
lt: Garso sign_alai

[ctx: notifications]
en: Notification _Popups
lt: _Pranešimų iššokimai

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled
lt: Pranešimai ir toliau bus rodomo pranešimų sąraše, kai iššokimai yra išjungti

[ctx: notifications]
note: Popups here refers to message tray notifications in the middle of the screen.
en: Show Message _Content in Popups
lt: Rodyti pranešimų _turinį iššokimuose

[ctx: notifications]
en: _Lock Screen Notifications
lt: _Pranešimai ekrano užrakte

[ctx: notifications]
en: Show Message C_ontent on Lock Screen
lt: Rodyti pranešimų turinį ekran_o užrakte

en: _Do Not Disturb
lt: _Netrukdyti

note: Translators: Whether to show notifications on the lock screen
en: _Lock Screen Notifications
lt: _Pranešimai ekrano užrakte

note: List of apps.
en: App Notifications
lt: Programų pranešimai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Control which notifications are displayed and what they show
lt: Valdykite, kurie pranešimai yra rodomi, ir ką jie rodo

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
lt: Pranešimai;žinutė;laiškas;dėklas;iššokimai;

en: Email
lt: El. paštas

note: IMAP and SMTP
en: Calendar, Contacts and Files
lt: Kalendorius, kontaktai bei failai

note: WebDAV Nextcloud Google Microsoft 365 Microsoft Exchange Microsoft Personal
en: Enterprise Login
lt: Kompanijos prisijungimas

[ctx: Online Account]
en: Other
lt: Kita

en: Offline — unable to connect accounts
lt: Išjungta — nepavyksta prisijungti prie paskyrų

en: Allow apps to access online services by connecting your cloud accounts
lt: Leisti programoms pasiekti internetines tarnybas prisijungiant prie jūsų debesų paskyrų

en: Your Accounts
lt: Jūsų paskyros

en: Connect an Account
lt: Prijungti paskyrą

en: Online Accounts
lt: Internetinės paskyros

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
lt: Prisijunkite prie savo internetinių paskyrų ir nuspręskite, kam jas naudosite

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
lt: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Žiniatinklis;Tinkle;Pokalbiai;Kalendorius;Paštas;Kontaktai;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Paketas;SkaitytiVėliau;

en: Unknown time
lt: Nežinomas laikas

en: %i minute | %i minutes
lt[0]: %i minutė
lt[1]: %i minutės
lt[2]: %i minučių

en: %i hour | %i hours
lt[0]: %i valanda
lt[1]: %i valandos
lt[2]: %i valandų

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
lt: %s iki pilno įkrovimo

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
lt: Įspėjame: liko %s

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
lt: Liko %s

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
lt: Pilnai įkrautas

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Not charging
lt: Nekraunamas

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
lt: Tuščia

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
lt: Įkraunama

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
lt: Įšsikrauna

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
lt: Belaidė pelė

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
lt: Belaidė klaviatūra

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
lt: Nenutrūkstamos srovės šaltinis

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
lt: Asmeninis skaitmeninis pagalbininkas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
lt: Mobilusis telefonas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
lt: Daugialypės terpės grotuvas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Tablet
lt: Planšetė

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
lt: Kompiuteris

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Gaming input device
lt: Žaidimų įvesties įrenginys

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
lt: Akumuliatorius

[ctx: Battery name]
en: Main
lt: Pagrindinė

[ctx: Battery name]
en: Extra
lt: Papildoma

en: Battery Levels
lt: Baterijos lygiai

en: Battery Level
lt: Baterijos lygis

en: When _Idle
lt: Kai la_isva

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Power Off
lt: Išjungti

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Nothing
lt: Nieko

en: When on battery power
lt: Naudojant baterijos energiją

en: When plugged in
lt: Prijungus prie elektros tinklo

[ctx: Idle time]
en: Never
lt: Niekada

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
lt: Našumo veiksena laikinai išjungta dėl didelės temperatūros.

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
lt: Aptikti keliai: našumo veiksena laikinai išjungta. Perkelkite įrenginį ant stabilaus paviršiaus, jei norite atstatyti.

en: Performance mode temporarily disabled.
lt: Našumo veiksena laikinai išjungta.

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
lt: Senka baterija: našumo veiksena išjungta. Ankstesnė veiksena bus atstatyta, kai baterija bus pakankamai įkrauta.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
lt: Energijos taupymo veikseną įjungė „%s“.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
lt: Našumo veikseną įjungė „%s“.

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 15 minutes
lt: 15 minučių

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 20 minutes
lt: 20 minučių

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 25 minutes
lt: 25 minutės

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 30 minutes
lt: 30 minučių

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 45 minutes
lt: 45 minutės

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 1 hour
lt: 1 valanda

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 80 minutes
lt: 80 minučių

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 90 minutes
lt: 90 minučių

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 100 minutes
lt: 100 minučių

[ctx: automatic_suspend]
note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 2 hours
lt: 2 valandos

en: Connected Devices
lt: Prisijungti įrenginiai

en: Power Mode
lt: Galinga veiksena

en: Power Saving
lt: Energijos taupymas

en: A_utomatic Screen Brightness
lt: A_utomatinis ekrano šviesumas

en: Adjust screen brightness to the surrounding light
lt: Ekrano ryškumas pritaikomas prie apšvietimo

en: _Dim Screen
lt: Pritem_dyti ekraną

en: Reduce screen brightness when the computer is inactive
lt: Sumažina ekrano ryškumą, kai kompiuteris neaktyvus

en: Screen _Blank
lt: Ekrano _išjungimas

en: Turn the screen off after a period of inactivity
lt: Išjungti ekraną po neaktyvumo laikotarpio

en: Automatic Power _Saver
lt: Automatinis energijos _taupymas

en: Turn on power saver mode when battery power is low
lt: Įjungti energijos taupymą, kai senka baterija

en: _Automatic Suspend
lt: _Automatiškai pristabdyti

en: Pause the computer after a period of inactivity
lt: Pristabdyti kompiuterį po neaktyvumo periodo

en: Po_wer Button Behavior
lt: Į_jungimo mygtuko veiksmas

en: Show Battery _Percentage
lt: Rodyti baterijos _procentus

en: Show exact charge level in the top bar
lt: Rodyti tikslų įkrovos lygį viršutinėje juostoje

en: Automatic Suspend
lt: Automatiškai pristabdyti

en: On _Battery Power
lt: Naudoja _baterijos energiją

en: _Delay
lt: _Delsa

en: _Plugged In
lt: _Prijungtas prie elektros tinklo

en: D_elay
lt: D_elsa

[ctx: Power profile]
en: P_erformance
lt: _Našumas

en: High performance and power usage
lt: Dideli našumas ir energijos suvartojimas

[ctx: Power profile]
en: Ba_lanced
lt: Ba_lansuotas

en: Standard performance and power usage
lt: Standartinis našumas ir energijos suvartojimas

[ctx: Power profile]
en: P_ower Saver
lt: Energij_os taupymas

en: Reduced performance and power usage
lt: Sumažinta galia ir energijos suvartojimas

en: Power
lt: Energija

en: View your battery status and change power saving settings
lt: Rodyti baterijos būseną ir keisti energijos taupymo nustatymus

note: Translators: Search terms to find the Power panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
lt: Energija;Miegoti;Pristabdyti;Užmigdyti;Akumuliatorius;šviesumas;Pritemdyti;Tuščias;Monitorius;DPMS;Laisva;

note: Translators: %s is the printer name
en: Printer “%s” has been deleted
lt: Spausdintuvas „%s“ buvo ištrintas

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
lt: Nepavyko pridėti naujo spausdintuvo.

en: Unlock to add printers and change settings
lt: Atrakinkite spausdintuvų pridėjimui bei nustatymų keitimui

en: All Connected and Network Printers
lt: Visi prijungti tinklo spausdintuvai

note: Translators: This button adds new printer. Translators: This button adds a new printer.
en: _Add Printer…
lt: Pri_dėti spausdintuvą…

en: Search printers
lt: Ieškoti spausdintuvų

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
lt: Atšaukti

en: No Printers
lt: Spausdintuvų nėra

note: Translators: Title if the CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: No Print Service
lt: Nėra spausdinimo tarnybos

note: Translators: Description if the CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: The system printing service doesn’t seem to be available
lt: Sistemos spausdinimo tarnyba atrodo nėra pasiekiama

en: Printers
lt: Spausdintuvai

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
lt: Pridėkite spausdintuvus, matykite spausdintuvo darbus ir nuspręskite, kaip norite spausdinti

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
lt: Spausdintuvas;Eilė;Spausdinti;Rašalas;

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
lt: Pridėti spausdintuvą

en: Back
lt: Atgal

note: Translators: This button opens authentication dialog for selected server. Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
lt: _Atrakinti

note: Translators: No printers were detected
en: No Printers Found
lt: Nerasta spausdintuvų

note: Translators: The entered text should contain network address of a printer or a text which will filter found devices (their names and locations)
en: Enter a network address or search for a printer
lt: Įveskite tinklo adresą arba ieškokite spausdintuvo

en: Authentication Required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

en: Enter username and password to view printers on Print Server
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį prieinamiems spausdintuvams matyti

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: Translators: This is the title of the dialog. %s is the printer name.
en: %s Details
lt: %s informacija

en: No suitable driver found
lt: Nerasta tinkama tvarkyklė

en: Select PPD File
lt: Pasirinkite PPD failą

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
lt: PostScript spausdintuvo aprašymo failai (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

en: Printer names cannot contain SPACE, TAB, #, or /
lt: Spausdintuvų pavadinimai negali turėti tarpų, tabuliacijos, # arba /

en: Location
lt: Vieta

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
lt: Tvarkyklė

en: Searching for preferred drivers…
lt: Ieškoma pageidaujamų tvarkyklių…

en: Search for Drivers
lt: Ieškoti tvarkyklių

en: Select from Database…
lt: Pasirinkti iš duomenų bazės…

en: Install PPD File…
lt: Įdiegti PPD failą…

en: Select Printer Driver
lt: Pasirinkite spausdintuvo tvarkyklę

en: Loading drivers database…
lt: Įkeliama tvarkyklių duomenų bazė…

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Select
lt: Pasirinkti

note: Translators: The found device is a JetDirect printer
en: JetDirect Printer
lt: JetDirect spausdintuvas

note: Translators: The found device is a Line Printer Daemon printer
en: LPD Printer
lt: LPD spausdintuvas

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
lt: Viepusis

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
lt: Ilgos kraštinės (standartinis)

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
lt: Trumpos kraštinės (apverstas)

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
lt: Stačias

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
lt: Gulsčias

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
lt: Apverstas gulsčias

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
lt: Apverstas stačias

en: Resume
lt: Tęsti

en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
lt: Laukia

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
lt: Pristabdytas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
lt: Apdorojamas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
lt: Sustabdytas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
lt: Atšauktas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
lt: Atmestas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
lt: Baigtas

note: Translators: Clicking this button prioritizes printing of this print job
en: Move this job to the top of the queue
lt: Perkelti šį darbą į eilės pradžią

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
lt[0]: %u darbui reikia patvirtinti tapatybę
lt[1]: %u darbams reikia patvirtinti tapatybę
lt[2]: %u darbų reikia patvirtinti tapatybę

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
lt: %s – aktyvūs darbai

note: Translators: The printer needs authentication info to print.
en: Enter credentials to print from %s
lt: Įveskite įgaliojimus spausdinimui iš %s

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
lt: Domenas

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
lt: _Patvirtinti tapatybę

note: Translators: this action removes (purges) all the listed jobs from the list.
en: Clear All
lt: Išvalyti visus

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
lt: _Patvirtinti tapatybę

note: Translators: this label describes the dialog empty state, with no jobs listed.
en: No Active Printer Jobs
lt: Nėra aktyvių spausdintuvo darbų

en: Unlock Print Server
lt: Atrakinti spausdintuvo serverį

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Unlock %s.
lt: Atrakinti %s.

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Enter username and password to view printers on %s.
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį %s prieinamiems spausdintuvams matyti.

en: Searching for Printers
lt: Ieškoma spausdintuvų

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
lt: Serijinis prievadas

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
lt: Lygiagretus prievadas

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
lt: Vieta: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
lt: Adresas: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
lt: Serveris reikalauja patvirtinti tapatybę

en: Two Sided
lt: Dvipusis

en: Paper Type
lt: Popieriaus tipas

en: Paper Source
lt: Popieriaus šaltinis

en: Output Tray
lt: Išvestis dėklas

[ctx: printing option]
en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: GhostScript pre-filtering
lt: GhostScript pradinis filtravimas

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
lt: Puslapių vienoje pusėje

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
lt: Dvipusis

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
lt: Orientacija

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
lt: Bendri

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
lt: Puslapio nustatymai

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
lt: Įdiegiami parametrai

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
lt: Darbas

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
lt: Paveikslėlio kokybė

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
lt: Spalva

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
lt: Užbaigiama

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test Page
lt: Bandomasis puslapis

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
lt: Bandomasis puslapis

note: Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: _Test Page
lt: _Bandomasis puslapis

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
lt: Automatiškai pasirinkti

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
lt: Spausdintuvo numatytieji

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
lt: Tik integruoti GhostScript šriftai

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
lt: Konvertuoti į PS lygmenį 1

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
lt: Konvertuoti į PS lygmenį 2

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
lt: Nėra pradinio filtravimo

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
lt: Gamintojas

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
lt: Nėra aktyvių darbų

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: %u Job | %u Jobs
lt[0]: %u darbas
lt[1]: %u darbai
lt[2]: %u darbų

note: Translators: Name of job which makes printer to clean its heads
en: Clean print heads
lt: Išvalyti spausdinimo galvutes

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
lt: Baigiasi rašalas

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
lt: Baigiasi rašalas

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
lt: Baigiasi ryškalas

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
lt: Baigėsi ryškalas

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
lt: Baigiasi spalvos tiekimas

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
lt: Baigėsi spalvos tiekimas

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
lt: Atvertas dangtis

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
lt: Atvertos durys

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
lt: Baigiasi popierius

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
lt: Baigėsi popierius

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
lt: Išjungta

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
lt: Sustabdytas

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
lt: Atliekų konteineris beveik pilnas

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
lt: Atliekų konteineris pilnas

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
lt: Optinio fotokonduktoriaus tarnavimo laikas baigiasi

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
lt: Optinis fotokonduktorius nebeveikia

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
lt: Pasirengęs

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
lt: Nepriima darbų

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
lt: Apdorojama

en: Model
lt: Modelis

en: Status
lt: Būsena

en: Ink Level
lt: Rašalo lygis

note: Translators: This is the message which follows the printer error.
en: Please restart when the problem is resolved
lt: Išsprendę problemą paleiskite iš naujo

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
lt: Perleisti

en: Printing Options
lt: Spausdinimo parametrai

en: Printer Details
lt: Spausdintuvo informacija

note: Set this printer as default
en: Use Printer by Default
lt: Numatytai naudoti spausdintuvą

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
lt: Išvalyti spausdinimo galvutes

en: Remove Printer
lt: Pašalinti spausdintuvą

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
lt: Atsijungta

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
lt: Jungiamasi

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
lt: Prisijungta

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
lt: Autorizacijos klaida

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
lt: Autorizuojama

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
lt: Sumažintas funkcionalumas

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
lt: Prisijungta ir autorizuota

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: Translators: The time point the device was authorized.
en: Authorized at
lt: Autorizuota adresu

note: Translators: The time point the device was connected.
en: Connected at
lt: Prisijungta adresu

note: Translators: The time point the device was enrolled, * i.e. authorized and stored in the device database.
en: Enrolled at
lt: Įtraukta adresu

en: Failed to authorize device:
lt: Nepavyko autorizuoti įrenginio:

en: Failed to forget device:
lt: Nepavyko pamiršti įrenginio:

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
lt[0]: Priklauso nuo %u kito įrenginio
lt[1]: Priklauso nuo %u kitų įrenginių
lt[2]: Priklauso nuo %u kitų įrenginių

en: Device Identifier
lt: Įrenginio informacija

en: Timestamp
lt: Laiko žyma

en: Depends on other devices
lt: Priklauso nuo kitų įrenginių

en: Authorize and Connect
lt: Autorizuoti ir prisijungti

en: Forget Device
lt: Pamiršti įrenginį

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
lt: Autorizuota

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
lt: Thunderbolt posistemė (boltd) neįdiegta arba nenustatyta teisingai.

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
lt: Leisti tiesioginę prieigą prie įrenginių, tokių kaip įstatymo stotys bei išoriniai GPU.

en: Only USB and Display Port devices can attach.
lt: Galima prijungti tik USB ir Display Port įrenginius.

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
lt: Nepavyko aptikti Thunderbolt.
    Sistemai trūksta Thunderbolt palaikymo, ji buvo BIOS sistemoje išjungta arba nustatyta į nepalaikomą saugumo lygį.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
lt: Thunderbolt palaikymas buvo išjungtas BIOS.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
lt: Nepavyko nustatyti Thunderbolt saugumo lygio.

en: Error switching direct mode: %s
lt: Klaida persijungians į tiesioginę veikseną: %s

en: Close notification
lt: Užverti pranešimą

en: No Thunderbolt Support
lt: Nėra Thunderbolt palaikymo

en: Could not connect to the thunderbolt subsystem
lt: Nepavyko prisijungti prie thunderbolt posistemės

en: Direct Access
lt: Tiesioginė prieiga

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs
lt: Leisti tiesioginę prieigą prie įrenginių, tokių kaip įstatymo stotys bei išoriniai GPU

en: Pending Devices
lt: Laukiantys įrenginiai

en: No devices attached
lt: Nėra prijungtų įrenginių

en: Cameras
lt: Kameros

en: _Camera Access
lt: _Kameros prieiga

en: Allow permitted apps to use cameras
lt: Leisti programoms naudoti kameras

en: Permitted Apps
lt: Leidžiamos programos

en: The following sandboxed apps have been given permission to use cameras. Apps that are not sandboxed can use cameras without asking for permission.
lt: Šioms programoms suteiktas leidimas naudoti kameras. Neapribotos programos gali naudoti kamerą be leidimo.

en: No sandboxed apps have asked for camera access
lt: Jokia apribota programa neprašė prieigos prie kameros

note: translators: The first '%s' is the distributor's name, such as 'Fedora', the second '%s' is a link to the privacy policy
en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
lt: Pranešimų apie technines problemas siuntimas mums padeda pagerinti %s. Pranešimai yra siunčiami anonimiškai, o asmeniniai duomenys yra išdarkomi. %s

en: Diagnostics
lt: Diagnostika

en: Problem Reporting
lt: Pranešimas apie problemas

en: _Automatic Problem Reporting
lt: _Automatinis pranešimas apie problemas

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot is Active
lt: Saugus paleidimas yra aktyvus

note: TRANSLATORS: this is the first section of the decription
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned on and is functioning correctly.
lt: Saugus paleidimas neleidžia kenksmingai programinei įrangai būti įkeltai, kai įrenginys paleidžiamas. Jis yra įjungtas ir veikia tinkamai.

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot Has Problems
lt: Yra problemų su saugiu paleidimu

note: TRANSLATORS: this is the first section of the decription.
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned on, but will not work due to having an invalid key.
lt: Saugus paleidimas neleidžia kenksmingai programinei įrangai būti įkeltai, kai įrenginys paleidžiamas. Jis yra įjungtas, bet neveiks dėl netinkamo rakto.

note: TRANSLATORS: this is the second section of description.
en: Secure boot problems can often be resolved from your computer's UEFI firmware settings (BIOS) and your hardware manufacturer may provide information on how to do this.
lt: Saugau paleidimo problemas dažnai galima išspręsti jūsų kompiuterio UEFI nuostatose (BIOS), o jūsų aparatinės įrangos gamintojas gali pateikti informacijos, kaip tą padaryti.

note: TRANSLATORS: this is the third section of description.
en: For help, contact your hardware manufacturer or IT support provider.
lt: Jei reikia pagalbos, kreipkitės į savo aparatinės įrangos gamintoją ar IT pagalbos centrą.

note: TRANSLATORS: secure boot refers to the system firmware security mode
en: Secure Boot is Turned Off
lt: Saugus paleidimas yra išjungtas

note: TRANSLATORS: this is the first section of the description.
en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts. It is currently turned off.
lt: Saugus paleidimas neleidžia kenksmingai programinei įrangai būti įkeltai, kai įrenginys paleidžiamas. Jis šiuo metu išjungtas.

note: TRANSLATORS: this is the second section of the description.
en: Secure boot can often be turned on from your computer's UEFI firmware settings (BIOS). For help, contact your hardware manufacturer or IT support provider.
lt: Saugų paleidimą galima įjungti kompiuterio UEFI nuostatose (BIOS). Jei reikia pagalbos, kreipkitės į gamintoją ar IT pagalbos centrą.

en: Secure boot prevents malicious software from being loaded when the device starts.
    
    For more information, contact the hardware manufacturer or IT support.
lt: Saugus paleidimas neleidžia kenksmingai programinei įrangai būti įkeltai, kai įrenginys paleidžiamas.
    
    Daugiau informacijos gausite susisiekę su aparatinės įrangos gamintoju ar pagalba.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 0/4 stars
en: Checks Failed
lt: Patikrinimai nepavyko

note: TRANSLATORS: This is the description to describe the failure on checking the security items.
en: Hardware does not pass checks. This means that you are not protected against common hardware security issues.
    
    It may be possible to resolve hardware security issues by updating your firmware or changing device configuration options. However, failures can stem from the physical hardware itself, and may not be reversible.
lt: Aparatinė įranga nepraėjo patikrinimų. Tai reiškia, kad nesate apsaugoti nuo dažnų aparatinės įrangos saugumo problemų.
    
    Gali pavykti išspręsti saugumo problemas atnaujinant aparatinę programinę įrangą arba pakeičiant įrenginio konfigūraciją. Tačiau problemos taip pat gali kilti iš pačios aparatūros ir būti neišsprendžiamos.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 1/4 stars
en: Checks Passed
lt: Patikrinimai sėkmingi

note: TRANSLATORS: This description describes the device passing the minimum requirement of security check.
en: This device meets basic security requirements. Its hardware has protection against some of the most common security threats.
lt: Įrenginys atitinka bazinius saugumo reikalavimus. Šis įrenginys turi apsaugą nuo daugumos saugumo problemų.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: 2~4 stars
en: Protected
lt: Apsaugota

note: TRANSLATOR: This description describes the devices passing the extended security check.
en: This device passes current security tests. Its hardware is protected against the majority of security threats.
lt: Įrenginys atitinka dabartinius saugumo reikalavimus. Šis įrenginys turi apsaugą nuo daugumos saugumo grėsmių.

note: TRANSLATORS: in reference to firmware protection: ??? stars
en: Checks Unavailable
lt: Patikrinimai neprieinami

note: TRANSLATORS: When the security result is unavailable, this description is shown.
en: Device security checks are not available for this device. It is not possible to tell whether it meets security requirements.
lt: Įrenginio saugumo patikrinimai nėra prieinami šiame įrenginys. Neįmanoma pasakyti, ar jis atitinka saugumo reikalavimus.

en: Report copied to clipboard
lt: Ataskaita nukopijuota į iškarpinę

en: _Copy Technical Report
lt: _Kopijuoti techninę ataskaitą

en: About Device Security
lt: Apie įrenginio saugą

en: Device security provides information about how protected your device is against security issues which target the hardware itself.
    
    Aspects of hardware that affect security include:
    
    • security features that are built into a hardware itself;
    • how the hardware is configured to protect against security issues;
    • the security of the software runs directly on the hardware.
    
    Security threats which affect hardware include malware and viruses that target the software that runs directly on the hardware. It also includes physical tampering, such as physical connection to the hardware to read data and implant malware.
    
    Device security is just one aspect of security, and does not reflect the overall security status of the system and applications.
lt: Įrenginio saugumas pateikia informaciją, kaip apsaugoti jūsų įrenginį nuo saugumo grėsmių, kurios taikosi į pačią aparatūrą.
    
    Kai kurie aparatūros saugumo aspektai:
    
    • saugumo savybės, integruotos į pačią aparatūrą;
    • kaip aparatūra yra sukonfigūruota apsisaugojimui nuo saugumo grėsmių;
    • tiesiogiai aparatūroje veikiančios programinės įrangos saugumas.
    
    Saugumo grėsmės, kurios paveikia aparatūrą yra kenksmingos programos bei virusai, kurie taikosi į programas, veikiančias tiesiogiai aparatinėje įrangoje. Taip pat įeina fizinis gadinimas, toks kaip fizinis ryšys su aparatine įranga siekiant nuskaityti informaciją bei įterpti kenksmingą kodą.
    
    Įrenginio saugumas yra tik vienas saugos aspektas ir neatspindi bendros sistemos bei programų saugumo būsenos.

en: Protected against malicious software when the device starts.
lt: Apsaugota nuo kenksmingos programinės įrangos paleidžiant įrenginį.

en: Secure Boot has Problems
lt: Yra problemų su saugiu paleidimu

en: Some protection when the device is started.
lt: Dalinė apsauga kai įrenginys paleidžiamas.

en: Secure Boot is Off
lt: Saugus paleidimas yra išjungtas

en: No protection when the device is started.
lt: Nėra apsaugos kai įrenginys paleidžiamas.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by a change in UEFI firmware settings, an operating system configuration change, or because of malicious software on this system.
lt: Šią problemą galėjo sukelti UEFI nuostatų pakeitimas, operacinės sistemos pakeitimas arba kenksminga programinė įranga šioje sistemoje.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by a change in the UEFI firmware settings, or because of malicious software on this system.
lt: Šią problemą galėjo sukelti UEFI nuostatų pakeitimas arba kenksminga programinė įranga šioje sistemoje.

note: TRANSLATORS: this is to explain an event that has already happened
en: This issue could have been caused by an operating system configuration change, or because of malicious software on this system.
lt: Šią problemą galėjo sukelti operacinės sistemos pakeitimas arba kenksminga programinė įranga šioje sistemoje.

note: TRANSLATOR: This is the text event status output when the event status is "success"
en: Pass
lt: Pavyko

note: TRANSLATOR: This is the text event status output when the event status is not "success"
en: ! Fail
lt: Nepavyko

en: Hardware does not pass checks.
lt: Aparatūra praėjo patikrinimus.

en: Hardware meets basic security requirements.
lt: Aparatūra atitinka bazinius saugos reikalavimus.

en: Hardware has a good level of protection.
lt: Aparatūra turi gerą apsaugos lygį.

en: Security levels are not available for this device.
lt: Šiam įrenginiui nėra saugumo lygių.

en: Device Security
lt: Įrenginio sauga

en: Starting Device Security…
lt: Pradedama įrenginio sauga…

en: Device Security Unavailable
lt: Įrenginio sauga neprieinama

en: Device Security is only available on physical hardware. No physical hardware has been detected.
lt: Įrenginio sauga yra prieinama tik fizinėje aparatinėje įrangoje. Neaptikta fizinės aparatinės įrangos.

en: Security Events
lt: Saugumo įvykiai

en: No Events
lt: Nėra įvykių

note: TRANSLATORS: if the stauts is valid. For example security check is valid and key is valid.
en: Valid
lt: Tinkamas

note: TRANSLATORS: if the status or key is not valid.
en: Not Valid
lt: Netinkamas

note: TRANSLATORS: if the function is enabled through BIOS or OS settings. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
lt: Įjungta

note: TRANSLATORS: if the function is not enabled through BIOS or OS settings.
en: Not Enabled
lt: Išjungta

note: TRANSLATORS: the memory space or system mode is locked to prevent from malicious modification.
en: Locked
lt: Užrakinta

note: TRANSLATORS: the memory space or system mode is not locked.
en: Not Locked
lt: Neužrakinta

note: TRANSLATORS: The data is encrypted to prevent from malicious reading.
en: Encrypted
lt: Šifruota

note: TRANSLATORS: the data in memory is plane text.
en: Not Encrypted
lt: Nešifruota

note: TRANSLATORS: Linux kernel is tainted by third party kernel module.
en: Tainted
lt: Suteptas

note: TRANSLATORS: All the loaded kernel module are licensed.
en: Not Tainted
lt: Nesuteptas

note: TRANSLATORS: the feature can be detected.
en: Found
lt: Rasta

note: TRANSLATORS: the feature can't be detected.
en: Not Found
lt: Nerasta

note: TRANSLATORS: the function is supported by hardware.
en: Supported
lt: Palaikoma

note: TRANSLATORS: the function isn't supported by hardware.
en: Not Supported
lt: Palaikoma

en: _Automatic Device Location
lt: _Automatinė įrenginio vieta

en: Automatic device location uses sources like GPS, Wi-Fi and cellular to determine an approximate location for this device. Location data is sent to Mozilla Location Services as part of this feature.
lt: Automatinė įrenginio vieta naudoja GPS, Wi-Fi ir mobilųjį ryšius apytiksliai įrenginio vietai nustatyti. Kaip šios savybės dalis vietovės informacija yra nusiunčiama Mozilla vietovės tarnyboms.

en: The following sandboxed apps have been given access to location data. Apps that are not sandboxed can access location data without asking for permission.
lt: Šioms apribotoms programoms suteiktas leidimas gauti vietovės informaciją. Neapribotos programos gali gauti vietovės informaciją be leidimo.

en: No sandboxed apps have asked for location access
lt: Jokia apribota programa neprašė prieigos prie vietovės informacijos

note: Translators: This will be presented as the text of a link to the privacy policy
en: Learn about what data is collected, and how it is used.
lt: Sužinokite daugiau apie duomenų rinkimą ir kaip jie naudojami.

en: Microphones
lt: Mikrofonai

en: _Microphone Access
lt: _Mikrofono prieiga

en: Allow permitted apps to use microphones
lt: Leisti programoms naudoti mikrofonus

en: The following sandboxed apps have been given permission to use microphones. Apps that are not sandboxed can use microphones without asking for permission.
lt: Šioms apribotoms programoms buvo suteiktas leidimas naudoti mikrofonus. Neapribotos programos gali naudoti mikrofonus neprašydamos leidimo.

en: No sandboxed apps have asked for microphone access
lt: Jokia apribota programa neprašė prieigos prie mikrofono

en: Privacy & Security
lt: Privatumas ir sauga

en: _Screen Lock
lt: _Ekrano užrakinimas

en: Automatic screen lock
lt: Automatinis ekrano užrakinimas

en: _Location
lt: _Vietovė

en: Control access to your location
lt: Valdykite prieigą prie savo buvimo vietos

en: _File History &amp; Trash
lt: _Failų istorija ir šiukšlinė

en: Remove saved data and files
lt: Pašalinti įrašytus duomenis bei failus

en: _Diagnostics
lt: _Diagnostika

en: Automatic problem reporting
lt: Automatinis pranešimas apie problemas

en: _Cameras
lt: _Kameros

en: Control camera access
lt: Valdyti prieigą prie kamerų

en: _Microphones
lt: _Mikrofonai

en: Control microphone access
lt: Valdyti prieigą prie mikrofonų

en: Manage device access
lt: Valdyti prieigą prie Thunderbolt įrenginių

en: Device _Security
lt: Įrenginio _sauga

en: Hardware security status and information
lt: Kompiuterio aparatinės įrangos saugos būsena

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: Screen Turns Off
lt: Ekranas išsijungia

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 30 seconds
lt: 30 sekundžių

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 1 minute
lt: 1 minutė

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 2 minutes
lt: 2 minutės

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 3 minutes
lt: 3 minutės

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 5 minutes
lt: 5 minutės

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 30 minutes
lt: 30 minučių

[ctx: lock_screen]
note: Translators: Option for "Lock screen after blank" in "Screen Lock" page
en: 1 hour
lt: 1 valanda

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 1 minute
lt: 1 minutė

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 2 minutes
lt: 2 minutės

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 3 minutes
lt: 3 minutės

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 4 minutes
lt: 4 minutės

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 5 minutes
lt: 5 minutės

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 8 minutes
lt: 8 minutės

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 10 minutes
lt: 10 minučių

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 12 minutes
lt: 12 minučių

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: 15 minutes
lt: 15 minučių

[ctx: blank_screen]
note: Translators: Option for "Blank screen" in "Screen Lock" page
en: Never
lt: Niekada

en: Screen Lock
lt: Ekrano užrakinimas

en: Automatically locking the screen prevents others from accessing the computer while you're away
lt: Automatinis ekrano užrakinimas neleidžia kitiems naudotis jūsų kompiuteriu, kol nesate šalia

en: _Blank Screen Delay
lt: _Tuščio ekrano delsa

en: Period of inactivity until screen blanks
lt: Neaktyvumo trukmė, po kurios ekranas taps tuščias

en: Automatic Screen _Lock
lt: Automatinis ekrano už_rakinimas

en: Locks the screen after it blanks
lt: Užrakinti ekraną po tuščio praėjus

en: Automatic _Screen Lock Delay
lt: Automatinio ekrano už_rakinimo delsa

en: Time from screen blank to screen lock
lt: Laikas nuo tuščio ekrano iki užrakinimo

note: Translators: Whether to show notifications on the lock screen
en: Lock Screen _Notifications
lt: _Pranešimai ekrano užrakte

en: Forbid New _USB Devices
lt: Drausti naujus _USB įrenginius

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked
lt: Drausti naujiems USB įrenginiams susisieti su sistema, kai ekranas yra užrakintas

en: Screen Privacy
lt: Ekrano privatumas

en: Restrict Viewing _Angle
lt: Riboti matymo k_ampą

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 1 hour
lt: 1 valanda

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 1 day
lt: 1 diena

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 2 days
lt: 2 dienos

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 3 days
lt: 3 dienos

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 4 days
lt: 4 dienos

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 5 days
lt: 5 dienos

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 6 days
lt: 6 dienos

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 7 days
lt: 7 dienos

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 14 days
lt: 14 dienų

[ctx: purge_files]
note: Translators: Option for "Automatically Delete Period" in "Trash & Temporary Files" group
en: 30 days
lt: 30 dienos

en: Empty all items from Trash?
lt: Išvalyti visus elementus iš šiukšlinės?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
lt: Visi šiukšlinės elementai bus negrįžtamai ištrinti.

en: _Empty Trash
lt: Iš_valyti šiukšlinę

en: Delete all the temporary files?
lt: Ištrinti visus laikinuosius failus?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
lt: Visi laikinieji failai bus negrįžtamai ištrinti.

en: _Purge Temporary Files
lt: Išvalyti laikinuosius _failus

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 1 day
lt: 1 diena

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 7 days
lt: 7 dienos

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: 30 days
lt: 30 dienos

[ctx: retain_history]
note: Translators: Option for "File History Duration" in "File History" group
en: Forever
lt: Visam laikui

en: Clear File History?
lt: Išvalyti failų istoriją?

en: After clearing, lists of recently used files will appear empty.
lt: Po išvalymo, neseniai naudotų failų istorija bus tuščia.

en: Clear _History
lt: Iš_valyti istoriją

en: File History & Trash
lt: Failų istorija ir šiukšlinė

en: File History
lt: Failų istorija

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between apps, and makes it easier to find files that you might want to use.
lt: Failų istorija įrašo visus jūsų naudotus failus. Šia informacija dalinamasi tarp programų, todėl tampa lengviau rasti failus, kuriuos galbūt norite naudoti.

en: File H_istory
lt: Failų _istorija

en: File _History Duration
lt: Failų _istorijos trukmė

en: _Clear History…
lt: Išva_lyti istoriją…

en: Trash &amp; Temporary Files
lt: Šiukšlinė ir laikinieji failai

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
lt: Šiukšlinė ir laikinieji failai kartai gali turėti asmeninės ar jautrios informacijos. Automatinis jų ištrynimas gali padėti apsaugoti jūsų privatumą.

en: Automatically Delete _Trash Content
lt: Automatiškai išvalyti _šiukšlinę

en: Automatically Delete Temporary _Files
lt: Automatiškai išvalyti laikinuosius _failus

en: Automatically Delete _Period
lt: Automatinio išvalymo _periodas

en: _Empty Trash…
lt: Iš_valyti šiukšlinę…

en: _Delete Temporary Files…
lt: Išvalyti laikinuosius _failus…

en: Control access to your data and hardware, device security
lt: Valdyti prieigą prie duomenų, aparatūros, įrenginio saugos

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Privacy;Screen;Lock;Private;Usage;Recent;History;Files;Temporary;Tmp;Trash;Purge;Retain;Diagnostics;Crash;Location;Gps;Camera;Photos;Video;Webcam;Recording;Security;Firmware;Thunderbolt;
lt: Privatumas;Ekranas;Rakinimas;Privatus;Naudojimas;Neseni;Istorija;Failai;Laikini;Tmp;Šiukšlinė;Valyti;Palikti;Diagnostika;Lūžimas;Vietovė;Gps;Kamera;Nuotraukos;Vaizdo įrašas;Internetinė kamera;Įrašymas;Sauga;Saugumas;Aparatinė;Thunderbolt;

en: Location not found
lt: Vieta nerasta

en: Subfolders must be manually added for this location
lt: Aplankai turi būti rankomis pridėti į šią vietą

en: Remove Folder
lt: Pašalinti aplanką

en: Select Location
lt: Pasirinkite vietą

en: Search Locations
lt: Ieškoti vietų

en: Filesystem locations which are searched by system apps, such as Files
lt: Failų sistemos vietos, kuriuose ieškoma sistemos programų, tokių kaip Failai

en: Default Locations
lt: Numatytosios vietos

en: Bookmarked Locations
lt: Pažymėtos vietos

en: Custom Locations
lt: Pasirinktinės vietos

en: _Add Location…
lt: _Pridėti vietą…

en: No custom search locations
lt: Nėra pasirinktinių paieškos vietų

en: No apps found
lt: Nerasta programų

en: _App Search
lt: _Programų paieška

en: Include app-provided search results
lt: Įtraukti programų pateiktus paieškos rezultatus

en: Search _Locations
lt: Ieškoti _vietų

en: Filesystem locations which are searched by system apps
lt: Failų sistemos vietos kuriuose ieško sistemos programos

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Results are displayed according to the list order
lt: Rezultatai yra rodomi pagal sąrašo tvarką

en: Control which apps show search results in the Activities Overview
lt: Valdykite, kurios programos rodo paieškos rezultatus veiklų apžvalgoje

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Search;Find;Index;Hide;Privacy;Results;
lt: Paieška;rasti;indeksas;slėpti;privatumas;rezultatai;

note: Label
en: No networks selected for sharing
lt: Nėra pasirinktų bendrinimui tinklų

[ctx: service is disabled]
en: Off
lt: Išjungta

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
lt: Įjungta

[ctx: service is active]
en: Active
lt: Aktyvūs

en: Choose a Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a dav://<hostname> URL
en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
lt: Dalinimasis asmeniniais failais leidžia bendrinti viešą aplanką su kitais esamame tinkle naudojant: %s

en: _Device Name
lt: Į_renginio pavadinimas

en: Share files with other devices on the current network
lt: Dalinkitės failais su kitai įrenginiais dabartiniame tinkle

en: _File Sharing
lt: _Dalinimasis failais

en: Stream music, photos and videos to devices on the current network
lt: Dalintis muzika, nuotraukomis ir vaizdo įrašais dabartiniame tinkle

en: _Media Sharing
lt: Dalini_masis daugialype terpe

en: File Sharing
lt: Dalinimasis failais

en: _Require Password
lt: _Reikalauti slaptažodžio

en: _Password
lt: _Slaptažodis

en: Networks
lt: Tinklai

en: Media Sharing
lt: Dalinimasis daugialype terpe

en: Share music, photos and videos over the network
lt: Dalinimasis muzika, nuotraukomis ir vaizdo įrašais tinkle

en: Folders
lt: Aplankai

en: Sharing
lt: Dalinimasis

en: Control what you want to share with others
lt: Valdykite, kuo norite dalintis su kitais

note: Translators: Search terms to find the Sharing panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
lt: dalinimasis;dalintis;bendrinti;ssh;kompiuteris;pavadinimas;nutolęs;darbalaukis;medija;garsas;vaizdas;paveikslėliai;fotografijos;filmai;serveris;piešėjas;

en: Custom
lt: Pasirinktinė

en: Click
lt: Spauskite

en: Hum
lt: Ūžimas

en: String
lt: Eilutė

en: Swing
lt: Virtimas

en: Alert Sound
lt: Įspėjimų garsumas

en: Balance
lt: Balansas

en: Fade
lt: Išnykti

en: Select a Speaker
lt: Pasirinkite garsiakalbį

en: Test Speakers
lt: Tikrinti garsiakalbius

en: Output
lt: Išvestis

en: _Output Device
lt: _Išvesties įrenginys

en: _Test…
lt: _Testas…

en: _Configuration
lt: _Konfigūracija

en: Master volume
lt: Pagrindinis garsumas

en: O_utput Volume
lt: Iš_vesties garsumas

en: _Balance
lt: _Balansas

en: Fad_e
lt: Iš_nykimas

en: _Subwoofer
lt: Žemų garsų _stiprintuvas

en: Output Device
lt: Išvesties įrenginys

en: No Output Devices
lt: Nėra išvesties įrenginių

en: Input
lt: Įvestis

en: _Input Device
lt: Į_vesties įrenginys

en: Con_figuration
lt: Kon_figūracija

en: I_nput Volume
lt: Į_vesties garsumas

en: Input Device
lt: Įvesties įrenginys

en: No Input Devices
lt: Nėra įvesties įrenginių

en: Sounds
lt: Garsai

en: Vo_lume Levels
lt: Garso _lygiai

en: _Alert Sound
lt: Įspėjimų g_arsumas

note: Translators: This is the tooltip for a speaker test button, %s is an already translated speaker position, like "Front Left" or "Rear Center".
en: %s Speaker
lt: %s garsiakalbis

en: Subwoofer
lt: Žemų garsų stiprintuvas

en: Volume Levels
lt: Garso lygiai

en: Unmute
lt: Garsas

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Volume
lt: Garsumas

en: Sound
lt: Garsas

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
lt: Keisti garso garsumą, įvedimą ir įvykių garsus

note: Translators: Search terms to find the Sound panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
lt: Kortelė;Mikrofonas;Garsumas;Silpnėjimas;Balansas;Bluetooth;Ausinės;Garsas;Išvestis;Įvestis;

en: About
lt: Apie

en: System Logo
lt: Sistemos logotipas

note: Translators: this field contains the distro name and version
en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Hardware Model
lt: Aparatūros modelis

en: Processor
lt: Procesorius

en: Memory
lt: Atmintis

en: Disk Capacity
lt: Disko talpa

en: Calculating…
lt: Skaičiuojama…

en: _System Details
lt: _Sistemos informacija

en: Graphics
lt: Grafika

en: Graphics %d
lt: Grafika %d

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
lt: 64-bitų

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
lt: 32-bitų

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: # System Details Report
lt: # Sistemos informacijos ataskaita

en: ## Report details
lt: ## Išsami ataskaita

en: **Date generated:**
lt: **Generavimo data:**

en: ## Hardware Information:
lt: ## Aparatinės įrangos informacija:

en: **Hardware Model:**
lt: **Aparatūros modelis:**

en: **Memory:**
lt: **Atmintis:**

en: **Processor:**
lt: **Procesorius:**

en: **Graphics:**
lt: **Grafika:**

en: **Graphics %d:**
lt: **Grafika %d.**

en: **Disk Capacity:**
lt: **Disko talpa:**

en: ## Software Information:
lt: ## Programinės įrangos informaciją:

en: **Firmware Version:**
lt: **Aparatinės programinės įrangos versija:**

en: **OS Name:**
lt: **OS pavadinimas:**

en: **OS Build:**
lt: **OS kūrimo ID:**

en: **OS Type:**
lt: **OS tipas:**

en: **GNOME Version:**
lt: **GNOME versija:**

en: **Windowing System:**
lt: **Langų sistema:**

en: **Kernel Version:**
lt: **Branduolio versija:**

en: Details copied to clipboard
lt: Ataskaita nukopijuota į iškarpinę

en: System Details
lt: Sistemos informacija

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Hardware Information
lt: Aparatinės įrangos informacija

en: Software Information
lt: Programinės įrangos informaciją

en: Firmware Version
lt: Aparatinės programinės įrangos versija

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
lt: OS pavadinimas

note: translators: this field contains the distro build
en: OS Build
lt: OS kūrimo ID

note: translators: this field contains the distro type
en: OS Type
lt: OS tipas

en: GNOME Version
lt: GNOME versija

en: Windowing System
lt: Langų sistema

en: Virtualization
lt: Virtualizacija

en: Kernel Version
lt: Branduolio versija

en: View information about your system
lt: Rodyti informaciją apie sistemą

note: Translators: Search terms to find the About panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! "Preferred Applications" is the old name for the preference, so make sure that you use the same "translation" for those keywords
en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
lt: įrenginys;sistema;informacija;pavadinimas;atmintis;procesorius;versija;numatyta;programa;pageidaujama;cd;dvd;usb;audio;video;diskas;išimama;laikmena;autopaleidimas;

en: _Region &amp; Language
lt: _Regionas ir kalba

en: System language and localization
lt: Sistemos kalbos ir lokalizacija

en: _Date &amp; Time
lt: _Data ir laikas

en: Time zone and clock settings
lt: Laiko juosta ir laikrodžio nuostatos

en: _Users
lt: Na_udotojai

en: Add and remove accounts, change password
lt: Pridėti arba šalinti naudotojus bei keisti slaptažodžius

en: R_emote Desktop
lt: _Nuotolinis darbalaukis

en: Allow this device to be used remotely
lt: Leisti naudotis šiuo įrenginiu per nuotolį

en: Secu_re Shell
lt: _Saugus apvalkalas

en: SSH network access
lt: SSH tinklo prieiga

en: _About
lt: _Apie

en: Hardware details and software versions
lt: Aparatinės įrangos informacija bei programinės įrangos versijos

en: Software _Updates
lt: Programinės įrangos atna_ujinimai

note: Translators: This is the full date and time format used in 12-hour mode.
en: %e %B %Y, %l:%M %p
lt: %Y %B %d, %l:%M %p

note: Translators: This is the full date and time format used in 24-hour mode.
en: %e %B %Y, %R
lt: %Y %B %d, %R

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: _Year
lt: _Metai

en: _Month
lt: Mė_nuo

en: _Day
lt: _Diena

en: Automatic _Date &amp; Time
lt: Automatinė _data ir laikas

en: Requires internet access
lt: Reikalauja interneto ryšio

en: Date &amp; _Time
lt: Da_ta ir laikas

en: Automatic Time _Zone
lt: Automatinė laiko _juosta

en: Requires location services enabled and internet access
lt: Reikalauja vietos tarnybų bei interneto ryšio

en: Time Z_one
lt: Laiko ju_osta

en: Time _Format
lt: Laiko _formatas

en: _24-hour
lt: _24 valandų

en: AM / _PM
lt: Diena / _Naktis

en: Clock &amp; Calendar
lt: Laikrodis ir kalendorius

en: Control how the time and date is shown in the top bar
lt: Valdykite, kaip viršutinėje juostoje rodoma data ir laikas

en: _Week Day
lt: _Savaitės diena

en: D_ate
lt: D_ata

en: _Seconds
lt: _Sekundės

en: Week _Numbers
lt: Savaičių _numeriai

en: Shown in the dropdown calendar
lt: Rodoma iššokančiame kalendoriuje

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Select Time Zone
lt: Pasirinkite laiko juostą

en: Search cities
lt: Ieškoti miestų

en: No Results
lt: Nerasta rezultatų

en: Change the date and time, including time zone
lt: Keiskite datą ir laiką, įskaitant laiko juostą

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
lt: Laikrodis;Laiko juosta;Vietovė;

en: Change system time and date settings
lt: Keiskite sistemos laiko ir datos nustatymus

en: To change time or date settings, you need to authenticate.
lt: Datos ir laiko nustatymams pakeisti reikia patvirtinti tapatybę.

en: Language and time settings, system information
lt: Kalbos ir laiko nuostatos, sistemos informacija

note: Translators: Search terms to find the System panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: device;system;information;details;hostname;memory;processor;version;software;operating;os;model;language;region;country;formats;numbers;units;clock;timezone;date;location;remote;desktop;rdp;vnc;
lt: įrenginys;sistema;informacija;detalės;pavadinimas;atmintis;procesorius;versija;programa;operacinė;os;modelis;kalba;regionas;šalis;formatai;skaičiai;vienetai;laikrodis;juosta;data;vietovė;nuotolinis;darbastalis;vnc;

en: Formats
lt: Formatai

en: Search locales
lt: Ieškoti lokalių

en: Common Formats
lt: Dažni formatai

en: All Formats
lt: Visi formatai

en: No Search Results
lt: Nerasta paieškos rezultatų

en: Searches can be for countries or languages
lt: Galima ieškoti šalių arba kalbų

en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: measurement format]
en: Imperial
lt: Imperinė

[ctx: measurement format]
en: Metric
lt: Metrinė

en: Dates
lt: Datos

en: Times
lt: Laikai

en: Dates & Times
lt: Data ir laikas

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Measurement
lt: Matavimas

en: Paper
lt: Popierius

en: Region & Language
lt: Regionas ir kalba

en: Language and format will be changed after next login
lt: Kalba ir formatas bus pakeisti kitą kartą prisijungus

en: Log _Out…
lt: Atsi_jungti…

en: The language setting is used for interface text and web pages. Formats are used for numbers, dates, and currencies.
lt: Kalbos nuostata naudojama sąsajos tekstui bei interneto puslapiams. Formatai naudojami skaičiams, datoms ir pinigams.

en: Your Account
lt: Jūsų paskyra

en: _Language
lt: _Kalba

en: _Formats
lt: _Formatai

en: Login Screen
lt: Prisijungimo ekranas

en: L_anguage
lt: K_alba

en: Fo_rmats
lt: Fo_rmatai

en: Select your display language and formats
lt: Pasirinkite rodymo kalbą bei formatus

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
lt: Kalba;Išdėstymas;Klaviatūra;Įvestis;

en: Device address copied
lt: Įrenginio adresas nukopijuotas

en: Port number copied
lt: Prievado numeris nukopijuotas

en: Username copied
lt: Naudotojo vardas nukopijuotas

en: Password copied
lt: Slaptažodis nukopijuotas

en: Share your existing desktop with other devices. The remote connection uses the existing screen resolution
lt: Dalinkitės savo darbalaukiu su kitais įrenginiais. Nuotolinis ryšys naudoja esamą ekrano raišką

en: _Desktop Sharing
lt: _Dalinimasis darbalaukiu

en: Remote _Control
lt: Nuotolinį _valdymas

en: Allows desktop shares to control the screen
lt: Visada leidžia nuotoliniams ryšiams valdyti ekraną

en: How to Connect
lt: Kaip prisijungti

en: Use a remote desktop app to connect using the RDP protocol. Additional information about the device’s network location may also be required.
lt: Naudokite nuotolinio darbalaukio programą prisijungimiu RDP protokolu. Gali prireikti papildomos informacijos apie įrenginio tinklo vietą.

en: _Hostname
lt: _Kompiuterio pavadinimas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: _Port
lt: _Prievadas

en: Login Details
lt: Prisijungimo informacija

en: _Generate New Password
lt: _Generuoti naują slaptažodį

en: _Verify Encryption
lt: Patikrinti ši_fravimą

en: Remote Desktop
lt: Nuotolinis darbalaukis

en: Desktop Sharing
lt: Dalinimasis darbalaukiu

en: Remote Login
lt: Nuotolinis prisijungimas

en: Some settings are locked
lt: Kai kurios nuostatos yra užrakintos

en: Remotely connect to your user account when it isn’t being used. The display resolution can be set from the remote.
lt: Nuotoliu prisijungti prie savo naudotojo paskyros, kai ji nenaudojama. Ekrano raišką galima nustatyti nuotoliu.

en: Encryption Fingerprint
lt: Šifravimo piršto atspaudas

en: The encryption fingerprint can be seen in connecting clients and should be identical
lt: Šifravimo piršto atspaudas yra matomas prisijungusiuose klientuose ir turi būti identiškas

en: Enable or disable remote sessions
lt: Įjungti arba išjungti nuotolinius seansus

en: Authentication is required to enable or disable remote sessions
lt: Reikia patvirtinti tapatybę nuotoliniams seansams įjungti ar išjungti

en: Command copied
lt: Komanda nukopijuota

en: Secure Shell
lt: Saugus apvalkalas

en: Access this device using Secure Shell (SSH)
lt: Pasiekite šį įrenginį naudodami saugų apvalkalą (SSH)

en: SSH Login Command
lt: SSH prisijungimo komanda

en: Enable or disable remote login
lt: Įjungti arba išjungti nuotolinį prisijungimą

en: Authentication is required to enable or disable remote login
lt: Reikia patvirtinti tapatybę nuotoliniams prisijungimui įjungti ar išjungti

en: Failed to add account
lt: Nepavyko pridėti Pasirinkite paskyros

en: The passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Add User
lt: Pridėti naudotojo paskyrą

en: _Username
lt: _Naudotojo vardas

en: Ad_ministrator
lt: Ad_ministratorius

en: Administrators have extra abilities, including adding and removing users, changing login settings, and removing software. Parental controls cannot be applied to administrators.
lt: Administratoriai turi papildomų galimybių, tokių kaip pridėti bei šalinti naudotojus, keisti prisijungimo nustatymus bei šalinti programinę įrangą. Tėvų kontrolė negali būti pritaikyta administratoriams.

en: User sets password on _first login
lt: Naudotojas nustato slaptažodį _pirmo prisijungimo metu

en: Set password n_ow
lt: Nustatyti slaptažodį _dabar

en: Pass_word
lt: S_laptažodis

en: _Confirm
lt: _Patvirtinti

en: Failed to register account
lt: Nepavyko priregistruoti paskyros

en: Failed to join domain
lt: Nepavyko prisijungti prie srities

en: No supported way to authenticate with this domain
lt: Nėra palaikomo būdo patvirtinti tapatybę šiame serveryje

en: That login name didn’t work
lt: Šis prisijungimo vardas nesuveikė

en: That login password didn’t work
lt: Šis prisijungimo slaptažodis nesuveikė

en: That hostname didn’t work
lt: Šis kompiuterio pavadinimas nesuveikė

en: Failed to log into domain
lt: Nepavyko prisijungti prie srities

note: Translators: The "%s" is a domain address (e.g. "demo1.freeipa.org").
en: To add an enterprise login account, this device needs to be enrolled with <b>%s</b>. To enroll, have your domain administrator enter their name and password.
lt: Kompanijos prisijungimams naudoti, šis kompiuteris turi būti įtrauktas į <b>%s</b>. Paprašykite tinklo administratoriaus įvesti jų srities slaptažodį.

en: Valid domain
lt: Tinkamas domenas

en: Domain not found
lt: Domenas nerastas

en: Checking domain…
lt: Tikrinamas domenas…

en: Failed to contact realmd service
lt: Nepavyko susisiekti su realmd tarnyba

en: Add Enterprise Login
lt: Pridėti kompanijos prisijungimą

en: Offline
lt: Atsijungta

en: A network connection is needed to add enterprise login accounts.
lt: Kompanijos prisijungimams pridėti reikalingas tinklo ryšys.

en: Enterprise login allows an existing centrally managed account to be used on this device.
lt: Kompanijos prisijungimas leidžia šiame įrenginyje naudoti centralizuotai tvarkomą naudotojo paskyrą.

en: _Domain
lt: _Sritis

en: Should match the web domain of the account provider
lt: Turi atitikti jūsų paskyros teikėjo žiniatinklio adresą

en: Enroll Device
lt: Įtraukti įrenginį

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
lt: Į_traukti

en: Administrator _Name
lt: Administratoriaus _vardas

en: Administrator _Password
lt: Administratoriaus sla_ptažodis

en: Browse for more pictures
lt: Naršyti daugiau paveikslėlių

en: Select a File…
lt: Pasirinkite failą…

en: the device needs to be claimed to perform this action
lt: reikia užimti įrenginį, norint atlikti šį veiksmą

en: the device is already claimed by another process
lt: įrenginį jau užėmė kitas procesas

en: you do not have permission to perform the action
lt: neturite leidimo įvykdyti veiksmą

en: no prints have been enrolled
lt: atspaudai nebuvo įvesti

en: Failed to communicate with the device during enrollment
lt: Nepavyko susisiekti su įrenginiu įvedimo metu

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
lt: Nepavyko susisiekti su pirštų atspaudų skaitykle

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
lt: Nepavyko susisiekti su pirštų atspaudų tarnyba

en: Failed to list fingerprints: %s
lt: Nepavyko išvardinti pirštų atspaudų: %s

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
lt: Nepavyko ištrinti įrašytų pirštų atspaudų: %s

en: Left thumb
lt: Kairysis smilius

en: Left middle finger
lt: Kairysis didysis pirštas

en: _Left index finger
lt: _Kairysis smilius

en: Left ring finger
lt: Kairysis bevardis pirštas

en: Left little finger
lt: Kairysis mažasis pirštas

en: Right thumb
lt: Dešinysis nykštys

en: Right middle finger
lt: Dešinysis didysis pirštas

en: _Right index finger
lt: _Dešinysis smilius

en: Right ring finger
lt: Dešinysis bevardis pirštas

en: Right little finger
lt: Dešinysis mažasis pirštas

en: Unknown Finger
lt: Nežinomas pirštas

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
lt: Atlikta

en: Fingerprint device disconnected
lt: Pirštų atspaudų skaitytuvas atsijungė

en: Fingerprint device storage is full
lt: Pirštų atspaudų skaitytuvo saugykla yra pilna

en: Fingerprint is duplicate
lt: Piršto atspaudas yra dublikatas

en: Failed to enroll new fingerprint
lt: Nepavyko įtraukti naujo piršto atspaudo

en: Failed to start enrollment: %s
lt: Nepavyko pradėti įtraukimo: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
lt: Nepavyko įtraukti naujo piršto atspaudo

en: Failed to stop enrollment: %s
lt: Nepavyko sustabdyti įtraukimo: %s

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
lt: Pakartotinai atitraukite ir uždėkite savo pirštą ant skaitytuvo piršto atspaudui įtraukti

en: _Re-enroll this finger…
lt: Iš _naujo įtraukti šį pirštą…

note: TRANSLATORS: This is the label for the button to enroll a new finger
en: Scan new fingerprint
lt: Nuskaityti naują piršto atspaudą

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
lt: Nepavyko atlaisvinti pirštų atspaudų skaitytuvo %s: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
lt: Problema skaitant įrenginį

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
lt: Nepavyko perimti pirštų atspaudų skaitytuvo %s: %s

en: Failed to get fingerprint devices: %s
lt: Nepavyko gauti pirštų atspaudų įrenginių: %s

en: Fingerprint Manager
lt: Pirštų atspaudų tvarkyklė

en: Fingerprint
lt: _Piršto atspaudas

en: _No
lt: _Ne

en: _Yes
lt: _Taip

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
lt: Ar norite ištrinti įrašytus pirštų antspaudus, kad būtų išjungtas prisijungimas pirštų antspaudais?

en: No fingerprint device
lt: Nėra pirštų atspaudų skaitytuvo

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no devices ready.
en: No Fingerprint device
lt: Nėra _pirštų atspaudų skaitytuvo

en: Ensure the device is properly connected
lt: Užtikrinkite, kad įrenginys yra tvarkingai prijungtas

en: Fingerprint Device
lt: Pirštų atspaudų skaitytuvas

en: Choose the fingerprint device you want to configure
lt: Pasirinkite pirštų atspaudų skaitytuvą, kurį norite sukonfigūruoti

en: Fingerprint Login
lt: Prisijungimas piršto atspaudu

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
lt: Prisijungimas piršto atspaudu leidžia atrakinti bei prisijungti prie kompiuterio pirštu

en: _Delete Fingerprints
lt: _Ištrinti pirštų antspaudus

en: Fingerprint Enroll
lt: Piršto atspaudo įtraukimas

en: Please choose another password.
lt: Pasirinkite kitą slaptažodį.

en: Please type your current password again.
lt: Įveskite savo slaptažodį dar kartą.

en: Password could not be changed
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio

en: Change Password
lt: Keisti slaptažodį

en: Ch_ange
lt: Pa_keisti

en: Current Password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: New Password
lt: Naujas slaptažodis

en: Confirm Password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: The passwords do not match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: Allow user to change their password on next login
lt: Leisti naudotojui pakeisti slaptažodį kito prisijungimo metu

en: Set a password now
lt: Nustatyti slaptažodį dabar

en: Cannot automatically join this type of domain
lt: Nepavyksta automatiškai prisijungti prie šio tipo domeno

en: No such domain or realm found
lt: Nėra tokios srities

en: Cannot log in as %s at the %s domain
lt: Nepavyko prisijungti kaip %s srityje %s

en: Invalid password, please try again
lt: Netinkamas slaptažodis, bandykite dar kartą

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s srities: %s

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
lt: Paskyra išjungta

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
lt: Bus nustatyta kito prisijungimo metu

[ctx: Password mode]
en: None
lt: Joks

en: Remove %s?
lt: Pašalinti %s?

en: Unlock to Change This Setting
lt: Atrakinkite šiai nuostatai keisti

en: Change Avatar
lt: Keisti atvaizdą

en: Remove Avatar
lt: Pašalinti atvaizdą

en: Pa_ssword
lt: _Slaptažodis

en: _Fingerprint Login
lt: Prisijungimas _piršto atspaudu

en: A_utomatic Login
lt: A_utomatinis prisijungimas

en: _Administrator
lt: _Administratorius

en: _Parental Controls
lt: _Tėvų kontrolė

en: Open the Parental Controls app
lt: Atverti tėvų kontrolės programą

en: _Remove User
lt: _Pašalinti naudotoją

en: The user will not be able to use this device once their account has been removed
lt: Naudotojas nebegalės naudoti šiuo įrenginiu po to, kai jo paskyra bus pašalinta

en: _Delete Files and Settings
lt: Iš_trinti failus bei nuostatas

en: Users
lt: Naudotojai

en: Other Users
lt: Kiti naudotojai

en: _Add User…
lt: _Pridėti naudotoją…

en: Add Enterprise User
lt: Pridėti kompanijos naudotoją

en: Domain Administrator Login
lt: Srities administratoriaus prisijungimas

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
lt: Kompanijos prisijungimams naudoti, šis kompiuteris turi būti
    įtrauktas į sritį. Paprašykite tinklo administratoriaus čia
    įvesti jų srities slaptažodį.

en: Administrator Password
lt: Administratoriaus slaptažodis

en: Add or remove users and change your password
lt: Pridėti arba šalinti naudotojus bei keiskite savo slaptažodį

note: Translators: Search terms to find the Users panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
lt: Prisijungimas;Pavadinimas;Piršto atspaudas;Atvaizdas;Logo;Veidas;Slaptažodis;Tėvų kontrolė;Ekrano laikas;Programų ribojimai;Žiniatinklio ribojimai;Naudojimas;Naudojimo ribojimai;Vaikas;

en: Manage user accounts
lt: Tvarkyti naudotojų paskyras

en: Authentication is required to change user data
lt: Reikia patvirtinti tapatybę naudotojų duomenims keisti

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
lt: Naujas slaptažodis turi skirtis nuo senojo.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
lt: Bandykite raides ir skaitmenis.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
lt: Mėginkite labiau pakeisti slaptažodį.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
lt: Slaptažodis be naudotojo vardą būtų saugesnis.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
lt: Venkite savo vardo slaptažodyje.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
lt: Venkite kai kurių į slaptažodį įtrauktų žodžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
lt: Venkite dažnų žodžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
lt: Venkite esamų žodžių tvarkos keitimo.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
lt: Mėginkite naudoti daugiau skaitmenų.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
lt: Mėginkite naudoti daugiau didžiųjų raidžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
lt: Mėginkite naudoti daugiau mažųjų raidžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
lt: Mėginkite naudoti daugiau specialiųjų simbolių, pvz. skyrybos ženklų.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
lt: Mėginkite naudoti raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų mišinį.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
lt: Venkite to paties simbolio pasikartojimų.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
lt: Venkite to paties simbolio pasikartojimų: reikia maišyti raides, skaitmenis ir skyrybos ženklus.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
lt: Venkite sekų 1234, abcd ir pan.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
lt: Slaptažodis per trumpas. Mėginkite pridėti daugiau raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų mišinį.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
lt: Maišykite didžiąsias ir mažąsias raides bei panaudokite skaitmenų.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
lt: Pridėję raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų  padarytumėt jį dar stipresnį.

en: Authentication failed
lt: Tapatybė nepatvirtinta

en: The new password is too short
lt: Naujas slaptažodis per trumpas

en: The new password is too simple
lt: Naujas slaptažodis per paprastas

en: The old and new passwords are too similar
lt: Senas ir naujas slaptažodžiai yra per daug panašūs

en: The new password has already been used recently.
lt: Naujas slaptažodis neseniai jau buvo naudotas.

en: The new password must contain numeric or special characters
lt: Naujas slaptažodis turi susidėti iš skaičių arba specialių simbolių

en: The old and new passwords are the same
lt: Senas ir naujas slaptažodžiai sutampa

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas nuo pradinio Jūsų tapatybės atpažinimo!

en: The new password does not contain enough different characters
lt: Naujas slaptažodis Nesusideda iš pakankamai skirtingų simbolių

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
lt: Naudotojo vardą gali sudaryti tik raidės mažosios raidės a-z, skaitmenys ir šie simboliai: - _

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
lt: Atleiskite, šis naudotojo vardas yra neprieinamas. Bandykite kitą.

en: The username is too long.
lt: Naudotojo vardas per ilgas.

en: Cursor Size
lt: Žymiklio dydis

en: Cursor size can be combined with Zoom to make it easier to see the cursor
lt: Žymeklio dydį galima sujungti su masteliu ir taip jį padaryti lengviau pastebimą

[ctx: Sound panel name]
note: Translators: This will be presented as the text of a link to the Sound panel
en: Sound
lt: Garsas

note: Translators: %s is a link to the Sound panel with the label "Sound"
en: System volume can be adjusted in %s settings
lt: Sistemos garsumą galima koreguoti %s nuostatose

en: Hearing
lt: Klausa

en: _Overamplification
lt: Perteklinis _stiprinimas

en: Allow volume to exceed 100%, with reduced sound quality
lt: Leisti garsumui viršyti 100%, prarandant kokybę

en: Visual Alerts
lt: Vaizdo įspėjimai

en: Use a visual indication when an alert sound occurs
lt: Naudoti vizualų indikatorių, kai kyla pranešimo garsas

en: _Visual Alerts
lt: _Vaizdo įspėjimai

en: _Flash Area
lt: _Blyksnio sritis

en: Entire Screen
lt: Visas ekranas

en: Entire Window
lt: Visas langas

en: _Test Flash
lt: _Testuoti blykstelėjimą

en: Test
lt: Testas

en: Pointing & Clicking
lt: Rodymas ir spaudimas

en: _Mouse Keys
lt: Pelės _mygtukai

en: Use numeric keypad to move your mouse pointer
lt: Naudoti skaičių klaviatūrą pelės žymekliui judinti

en: _Locate Pointer
lt: _Surasti spausdintuvą

en: Reveal pointer location by pressing Left Ctrl
lt: Parodyti žymeklio vietą paspaudus kairįjį Vald

en: _Double-Click Delay
lt: _Dvigubas paspaudimo delsa

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: Short
lt: Trumpas

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: Long
lt: Ilgas

en: Click Assist
lt: Spaudimo pagalba

en: _Simulated Secondary Click
lt: _Imituotas antrinis spustelėjimas

en: Secondary click by holding down the primary mouse button
lt: Pradėti antrinį spustelėjimą laikant pagrindinį mygtuką

en: Acceptance Delay
lt: _Priėmimo delsa

en: _Hover Click
lt: _Uždelstas spustelėjimas

en: Trigger a click when the pointer hovers
lt: Pradėti spustelėjimą sustabdžius pelės žymeklį

en: Delay
lt: Delsa

en: Motion Threshold
lt: Judesio slenkstis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: _Always Show Accessibility Menu
lt: _Visada rodyti prieigos meniu

en: Display the accessibility menu in the top bar
lt: Rodyti meniu prieigos nuostatoms viršutinėje juostoje

en: _Seeing
lt: _Matymas

en: _Hearing
lt: _Klausa

en: _Typing
lt: _Rašymas

en: _Pointing and Clicking
lt: Rodymas ir _spaudimas

en: _Zoom
lt: _Mastelis

[ctx: cursor size]
note: translators: the labels will read: * Cursor Size: Default
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: cursor size]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: cursor size]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: cursor size]
en: Larger
lt: Didesnis

[ctx: cursor size]
en: Largest
lt: Didžiausias

en: %d pixel | %d pixels
lt[0]: %d pikselis
lt[1]: %d pikseliai
lt[2]: %d pikselių

en: Seeing
lt: Matymas

en: _High Contrast
lt: _Didelis kontrastas

en: Increase color contrast of foreground and background interface elements
lt: Padidinti spalvų kontrastą priekinio ir galinio plano sąsajos elementams

en: _On/Off Shapes
lt: Į_jungti/išjungti formas

en: Use shapes to indicate state in addition to or instead of color
lt: Naudoti formas būsenai greta arba vietoje spalvų

en: Reduce _Animation
lt: Sumažinti _animaciją

en: Reduce animations in the user interface to reduce motion
lt: Sumažinti naudotojo sąsajos animacijos dėl judesio mažinimo

en: _Large Text
lt: Dide_lis šriftas

en: Increase the size of all text in the user interface
lt: Padidinti viso teksto dydį naudotojo sąsajoje

en: _Cursor Size
lt: Žymeklio _dydis

en: The size of the cursor can be increased to make it easier to see
lt: Žymeklio dydį galima sujungti su masteliu ir taip jį padaryti lengviau pastebimą

en: _Sound Keys
lt: _Garso klavišai

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off
lt: Pyptelėti, kai įjungiama skaitmenų klaviatūra arba didžiosios raidės

en: Always Show Scroll_bars
lt: Visada rodyti slinkties juostas

en: Make scrollbars always visible
lt: Padaryti slinkties juostas visada matomas

en: Screen _Reader
lt: Ekrano _skaityklė

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus
lt: Ekrano skaityklė skaito rodomą tekstą jums perkeliant fokusą

en: Screen _Keyboard
lt: _Klaviatūra ekrane

en: Use the on-screen keyboard to type in input fields
lt: Įjungti arba išjungti klaviatūrą ekrane

en: _Enable by Keyboard
lt: Į_jungti klaviatūra

en: Turn accessibility features on or off using the keyboard
lt: Įjungti pritaikymo neįgaliesiems funkcijas klaviatūra

en: Text Cursor
lt: Kitas šaltinis

en: _Cursor Blinking
lt: Ž_ymeklio mirksėjimas

en: Change if the cursor blinks in text fields
lt: Žymeklis teksto laukeliuose mirksi

en: _Blink Speed
lt: _Mirksėjimo greitis

en: Blink Speed
lt: Mirksėjimo greitis

en: _Test Entry
lt: _Testuoti įvestį

en: Typing Assist
lt: Rašymo pagalbininkas

en: _Repeat Keys
lt: Ka_rtojimo klavišai

en: Key presses repeat when the key is held down
lt: Klavišų paspaudimai kartojami, kai klavišas laikomas nuspaustu

en: Speed
lt: Greitis

en: _Sticky Keys
lt: _Kibieji klavišai

en: Sequences of modifier keys act as a key combination
lt: Traktuoja modifikavimo klavišų seką kaip klavišų kombinaciją

en: Disable if two keys are pressed together
lt: Išjungti, jei du klavišai paspaudžiami kartu

en: Beep when modifier key is pressed
lt: Pyptelėti, kai paspaustas modifikatorius

en: S_low Keys
lt: _Lėtieji klavišai

en: Delay between when a key is pressed and when it is accepted
lt: Nustato delsą tarp klavišo paspaudimo ir jo priėmimo

en: Beep when a key is pressed
lt: Pyptelėti, kai paspaudžiamas klavišas

en: Beep when a key is accepted
lt: Pyptelėti, kai klavišas priimamas

en: Beep when a key is rejected
lt: Pyptelėti, jei klavišas atmestas

en: B_ounce Keys
lt: Pasi_kartojantys klavišai

en: Ignore fast duplicate keypresses
lt: Nepaiso greitų dvigubų klavišų paspaudimų

en: Zoom
lt: Mastelis

en: _Desktop Zoom
lt: _Darbalaukio mastelis

en: Magnify the entire screen
lt: Išdidinti visą ekraną

en: Magnifier
lt: Lupa

en: _Magnification Factor
lt: _Didinimo faktorius

en: M_agnifier View
lt: _Lupos rodinys

note: Translators: This is a behavior option of the Magnifier View
en: Follow Mouse Cursor
lt: Sekti pelės žymeklį

note: Translators: This is a behavior option of the Magnifier View
en: Screen Area
lt: Ekrano sritis

en: _Extend Outside Screen Edges
lt: _Už ekrano kraštų

en: _Screen Area
lt: _Ekrano sritis

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Full Screen
lt: Visas ekranas

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Top Half
lt: Viršutinė pusė

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Bottom Half
lt: Apatinė pusė

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Left Half
lt: Kairė pusė

note: Translators: This is an option of the Magnifier Screen Area
en: Right Half
lt: Dešinė pusė

en: _Follow Behavior
lt: _Sekti elgseną

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Moves with Contents
lt: Juda su turiniu

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Pushes Contents Around
lt: Stumia turinį aplink

note: Translators: This is an option of the zoom Magnifier behavior
en: Remains Centered
lt: Lieka centruotas

en: Crosshairs
lt: Taikiklis

en: _Crosshair Lines
lt: _Kryžmė

en: Mark the cursor location in the magnifier region using lines
lt: Paryškinti žymeklio vietą lupos srityje naudojant linijas

en: _Overlap Mouse Cursor
lt: _Persidengia su pelės žymekliu

en: _Thickness
lt: S_toris

note: Translators: This is a mark in the Thickness scale
en: Thin
lt: Plonas

note: Translators: This is a mark in the Thickness scale
en: Thick
lt: Storas

en: Len_gth
lt: Il_gis

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 1/4 screen
lt: 1/4 ekrano

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 1/2 Screen
lt: 1/2 ekrano

note: Translators: This is a mark in the Crosshair Length scale
en: 3/4 Screen
lt: 3/4 ekrano

en: Colo_r
lt: _Spalva

en: Color Filters
lt: Spalvų filtrai

en: _Inverted
lt: _Invertuota

en: Invert colors in the magnifier region
lt: Invertuotos spalvos lupos srityje

en: _Brightness
lt: Š_viesumas

note: Translators: This is a mark in the Brightness scale Translators: This is a mark in the Contrast scale
en: Low
lt: Žemas

note: Translators: This is a mark in the Brightness scale Translators: This is a mark in the Contrast scale
en: High
lt: Aukštas

en: Co_ntrast
lt: Ko_ntrastas

en: Co_lor
lt: Spa_lva

note: Translators: This is a mark in the Grayscale scale
en: Full
lt: Pilnas

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
lt: Padarykite matymą, išgirdimą, rašymą, rodymą ir spaudimą paprastesnį

note: Translators: Search terms to find the Accessibility panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;Pointer;find;locate;visual;hearing;audio;typing;animations;
lt: Klaviatūra;Pelė;a11y;Prieiga;Universali prieiga;Kontrastas;Žymiklis;Garsas;Mastelis;Ekranas;Skaityklė;didelis;aukštas;tekstas;šriftas;dydis;AccessX;Kibūs;Klavišai;Lėtieji;Pasikartojantys;Pelė; Dvigubas;paspaudimas;Delsa;Greitis;Pagalba;Pasikartojimas;Mirksėjimas;Žymeklis;rasti;lokalę;vaizdinis;klausa;garsas;rašymas;animacijos;

en: Map Buttons
lt: Susieti mygtukus

en: Map buttons to functions
lt: Susieti mygtukus su funkcijomis

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear
lt: Norėdami pakeisti spartųjį klavišą, pasirinkite „siųsti klavišų kombinaciją“, paspauskite klaviatūros trumpinio mygtuką ir laikykite naujus klavišus arba spauskite grįžtamąjį trynimą išvalymui

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet
lt: Palieskite taikinio žymeklius jiems pasirodžius ekrane planšetės kalibravimui

en: Mis-click detected, restarting…
lt: Aptiktas klaidingas paspaudimas, perleidžiama…

en: Button %d
lt: Mygtukas %d

[ctx: Wacom action-type]
en: Application defined
lt: Programos nustatytas

[ctx: Wacom action-type]
en: Send Keystroke
lt: Siųsti klavišų seką

[ctx: Wacom action-type]
en: Switch Monitor
lt: Perjungti monitorių

[ctx: Wacom action-type]
en: Show On-Screen Help
lt: Rodyti pagalbą ekrane

en: Tablet mounted on laptop panel
lt: Planšetė prijungta ant nešiojamojo kompiuterio skydelio

en: Tablet mounted on external display
lt: Planšetė, prijungta prie išorinio vaizduoklio

en: External tablet device
lt: Išorinis planšetinis įrenginys

note: All displays item
en: All Displays
lt: Visi vaizduokliai

en: _Tablet Mode
lt: Planše_tės veiksena

en: Use absolute positioning for the pen
lt: Naudoti absoliučias pozicijas pieštukui

en: _Left Hand Orientation
lt: _Kairiarankiams skirta orientacija

en: Tablet and Express Keys™ are rotated for left hand use
lt: Planšetė ir ekpress klavišai™ yra pasukti kairiarankiui

en: Map _Buttons
lt: Susieti _mygtukus

[ctx: display setting]
en: Map to _Monitor
lt: Susieti su _monitoriumi

en: _Keep Aspect Ratio
lt: Iš_laikyti proporcijas

en: Only use a portion of the tablet surface to keep monitor aspect ratio
lt: Naudoti tik dalį planšetės paviršiaus išlaikant monitoriaus proporcijas

en: _Calibrate
lt: _Kalibruoti

en: No tablet detected
lt: Planšetė nerasta

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
lt: Prašau prijungti ar įjungti savo Wacom planšetę

en: Choose an action when button %d on the stylus is pressed
lt: Pasirinkite veiksmą, kai mygtukas %d paspaudžiamas ant pieštuko

en: Button %d Mapping
lt: Mygtuko %d susiejimas

en: _Left Mousebutton Click
lt: _Kairiojo pelės mygtuko paspaudimas

en: _Middle Mousebutton Click
lt: _Vidurinio pelės mygtuko paspaudimas

en: _Right Mousebutton Click
lt: _Dešiniojo pelės mygtuko paspaudimas

note: Translators: this is the "go back" action of a button
en: _Back
lt: _Atgal

note: Translators: this is the "go forward" action of a button
en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: Tip _Pressure Feel
lt: Galiuko s_paudimo jutimas

en: Soft
lt: Minkštas

en: Stylus tip pressure
lt: Pieštuko galiuko spaudimo jėga

en: Firm
lt: Firma

en: Button _1
lt: Mygtukas _1

en: Button _2
lt: Mygtukas _2

en: Button _3
lt: Mygtukas _3

en: _Eraser Pressure Feel
lt: _Trintuko spaudimo jutimas

en: Eraser pressure
lt: Trintuko spaudimo jėga

en: Airbrush stylus with pressure, tilt, and integrated slider
lt: Orinis pieštukas yra spaudimo jėga, palenkimu ir integruotu slankikliu

en: Art pen with pressure, tilt, and rotation
lt: Orinis pieštukas yra spaudimo jėga, palenkimu ir posūkiu

en: Stylus with pressure and tilt
lt: Pieštukas su spaudimo jėga ir palenkimu

en: Stylus with pressure
lt: Pieštukas su spaudimo jėga

en: Wacom Tablet
lt: Wacom planšetė

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
lt: Nustatykite mygtukų susiejimus ir pritaikykite pieštuko jautrumą grafinėms planšetėms

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
lt: Planšetė;Wacom;Rašiklis;Trintukas;Pelė;

en: New shortcut…
lt: Naujas trumpinys…

en: Edit
lt: Keisti

en: Access Points
lt: Prieigos taškai

en: Add
lt: Pridėti

en: Operation Cancelled
lt: Veiksmo atsisakyta

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
lt: <b>Klaida:</b> prieiga neleista keičiant nuostatas

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
lt: <b>Klaida:</b> mobiliosios įrangos klaida

en: Not Registered
lt: Neregistruota

en: Registered
lt: Registruota

en: Roaming
lt: Tarptinklinis

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Denied
lt: Neleista

en: Modem Details
lt: Modemo detalės

en: Modem Status
lt: Modemo būsena

en: Carrier
lt: Tinklas

en: Network Type
lt: Tinklo tipas

en: Network Status
lt: Tinklo būsena

en: Own Number
lt: Savi skaičiai

en: Device Details
lt: Įrenginio informacija

en: 2G Only
lt: tik 2G

en: 3G Only
lt: tik 3G

en: 4G Only
lt: tik 4G

en: 5G Only
lt: tik 5G

en: 2G, 3G, 4G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 3G, 4G, 5G (pageidautina)

en: 2G, 3G, 4G (Preferred), 5G
lt: 2G, 3G, 4G (pageidautina), 5G

en: 2G, 3G (Preferred), 4G, 5G
lt: 2G, 3G (pageidautina), 4G, 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G, 5G
lt: 2G (pageidautina), 3G, 4G, 5G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
lt: 2G, 3G, 4G (pageidautina)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
lt: 2G, 3G (pageidautina), 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
lt: 2G (pageidautina), 3G, 4G

en: 3G, 4G, 5G (Preferred)
lt: 3G, 4G, 5G (pageidautina)

en: 3G, 4G (Preferred), 5G
lt: 3G, 4G (pageidautina), 5G

en: 3G (Preferred), 4G, 5G
lt: 3G (pageidautina), 4G, 5G

en: 2G, 4G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 4G, 5G (pageidautina)

en: 2G, 4G (Preferred), 5G
lt: 2G, 4G (pageidautina), 5G

en: 2G (Preferred), 4G, 5G
lt: 2G (pageidautina), 4G, 5G

en: 2G, 3G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 3G, 5G (pageidautina)

en: 2G, 3G (Preferred), 5G
lt: 2G, 3G (pageidautina), 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 5G
lt: 2G (pageidautina), 3G, 5G

en: 3G, 4G (Preferred)
lt: 3G, 4G (pageidautina)

en: 3G (Preferred), 4G
lt: 3G (pageidautina), 4G

en: 2G, 4G (Preferred)
lt: 2G, 4G (pageidautina)

en: 2G (Preferred), 4G
lt: 2G (pageidautina), 4G

en: 2G, 3G (Preferred)
lt: 2G, 3G (pageidautina)

en: 2G (Preferred), 3G
lt: 2G (pageidautina), 3G

en: 2G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 5G (pageidautina)

en: 2G (Preferred), 5G
lt: 2G (pageidautina), 5G

en: 3G, 5G (Preferred)
lt: 3G, 5G (pageidautina)

en: 3G (Preferred), 5G
lt: 3G (pageidautina), 5G

en: 4G, 5G (Preferred)
lt: 4G, 5G (pageidautina)

en: 4G (Preferred), 5G
lt: 4G (pageidautina), 5G

[ctx: Network mode]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unlock SIM card
lt: Atrakinti SIM kortelę

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Please provide PIN code for SIM %d
lt: Pateikite PIN kodą SIM kortelei %d

en: Enter PIN to unlock your SIM card
lt: Įveskite PIN SIM kortelei atrakinti

en: Please provide PUK code for SIM %d
lt: Pateikite PUK kodą SIM kortelei %d

en: Enter PUK to unlock your SIM card
lt: Įveskite PUK kodą SIM kortelei atrakinti

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
lt[0]: Įvestas blogas slaptažodis. Liko %1$u bandymas
lt[1]: Įvestas blogas slaptažodis. Liko %1$u bandymai
lt[2]: Įvestas blogas slaptažodis. Liko %1$u bandymų

en: You have %u try left | You have %u tries left
lt[0]: Liko %1$u bandymas
lt[1]: Liko %1$u bandymai
lt[2]: Liko %1$u bandymų

en: Wrong password entered.
lt: Įvestas blogas slaptažodis.

en: PUK code should be an 8 digit number
lt: PUK kodas turi būti 8 skaitmenų skaičius

en: Enter New PIN
lt: Įveskite naują PIN

en: PIN code should be a 4-8 digit number
lt: PIN kodas turi būti 4-8 skaitmenų skaičius

en: Unlocking…
lt: Atrakinama…

en: No SIM
lt: Nėra SIM

en: Insert a SIM card to use this modem
lt: Jei norite naudoti šį modemą, įdėkite SIM kortelę

en: SIM Locked
lt: SIM užrakinta

en: _Mobile Data
lt: _Mobilieji duomenys

en: Access data using mobile network
lt: Pasiekite duomenis naudodami mobilųjį tinklą

en: _Data Roaming
lt: _Duomenų tarptinklinis

en: Use mobile data when roaming
lt: Naudoti mobiliuosius duomenis tarptinkliniame ryšyje

en: _Network Mode
lt: Ti_nklo veiksena

en: N_etwork
lt: _Tinklas

en: Advanced
lt: Sudėtingesni

en: _Access Point Names
lt: Prieigos t_aškų pavadinimai

en: _SIM Lock
lt: _SIM užrakinimas

en: Lock SIM with PIN
lt: Užrakinti SIM su PIN

en: M_odem Details
lt: M_odemo informacija

en: Phone failure
lt: Telefono klaida

en: No connection to phone
lt: Nėra ryšio su telefonu

en: Operation not allowed
lt: Veiksmas neleidžiamas

en: Operation not supported
lt: Veiksmas nepalaikomas

en: SIM not inserted
lt: SIM neįdėta

en: SIM PIN required
lt: Reikalingas SIM PIN

en: SIM PUK required
lt: Reikalingas SIM PUK

en: SIM failure
lt: SIM klaida

en: SIM busy
lt: SIM užimta

en: Incorrect password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: SIM PIN2 required
lt: Reikalingas SIM PIN2

en: SIM PUK2 required
lt: Reikalingas SIM PUK2

en: Not found
lt: Nerasta

en: No network service
lt: Nėra tinklo tarnybos

en: Network timeout
lt: Baigėsi tinklo laikas

en: GPRS services not allowed
lt: GPRS tarnyba neleidžiama

en: Roaming not allowed in this location area
lt: Tarptinklinis ryšys šioje vietovėje neleidžiamas

en: Unspecified GPRS error
lt: Nenurodyta GPRS klaida

en: No Error
lt: Nėra klaidos

en: Action Cancelled
lt: Veiksmo atsisakyta

en: Access denied
lt: Prieiga neleidžiama

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: Network Mode
lt: Tinklo veiksena

en: _Automatic
lt: _Automatinis

en: Choose Network
lt: Pasirinkti tinklą

en: Refresh Network Providers
lt: Atnaujinti tinklų tiekėjus

en: Enable Mobile Network
lt: Įjungti mobilųjį tinklą

en: No WWAN Adapter Found
lt: Nerasta WWAN adapterių

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
lt: Įsitikinkite, kad turite belaidį/mobilųjį įrenginį

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
lt: Belaidis ryšys yra išjungtas skrydžio veiksenoje

en: _Turn off Airplane Mode
lt: Išjung_ti skrydžio veikseną

en: Data Connection
lt: Duomenų ryšys

en: SIM card used for internet
lt: SIM kortelė, naudojama internetui

en: SIM Lock
lt: SIM užrakinimas

en: _Next
lt: _Kitas

en: _Lock SIM with PIN
lt: _Užrakinti SIM su PIN

en: Change PIN
lt: Keisti PIN

en: New PIN
lt: Naujas PIN

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
lt: Įveskite dabartinį PIN SIM užrakto nuostatoms keisti

en: Mobile Network
lt: Mobilusis tinklas

en: Configure Telephony and mobile data connections
lt: Konfigūruoti telefonijos ir mobiliųjų duomenų ryšius

note: Translators: Search terms to find the WWAN panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
lt: mobilusis;wwan;telefonija;sim;mibilusis;

en: Utility to configure the GNOME desktop
lt: Įrankis GNOME grafinės aplinkos konfigūravimui

en: Settings is the primary interface for configuring your system.
lt: Nustatymai yra pirminė sąsaja jūsų sistemos konfigūravimui.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Display version number
lt: Rodyti versijos numerį

en: Enable verbose mode
lt: Įjungti derinimo veikseną

en: Search for the string
lt: Ieškoti eilutės

en: List possible panel names and exit
lt: Išvardinti galimus skydelių pavadinimus ir išeiti

en: Panel to display
lt: Rodomas skydelis

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
lt: [SKYDELIS] [ARGUMENTAS…]

en: Settings categories
lt: Nuostatų kategorijos

en: No Results Found
lt: Nerasta rezultatų

en: Available panels:
lt: Prieinami skydeliai:

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Search settings
lt: Ieškoti nuostatų

en: Warning: Development Version
lt: Įspėjimas: kuriama versija

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
lt: Ši Nustatymų versija turėtų būti naudojama tik kūrimo reikmėms. Sistema gali veikti nekorektiškai, gali būti prarasti duomenys ar kilti kitų problemų.

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _About Settings
lt: _Apie Nustatymus

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendri

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: shortcut window]
en: Show help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Panels
lt: Skydeliai

[ctx: shortcut window]
en: Go back to previous panel
lt: Grįžti į ankstesnį skydelį

[ctx: shortcut window]
en: Cancel search
lt: Atšaukti paiešką

note: Translators: Search terms to find this app. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
lt: Nuostatos;Nustatymai;

en: The identifier for the last Settings panel to be opened
lt: Paskutinio atverto Nustatymų skydelio identifikatorius

en: The identifier for the last Settings panel to be opened. Unrecognised values will be ignored and the first panel in the list selected.
lt: Paskutinio atverto Nustatymų skydelio identifikatorius. Neatpažintų verčių bus nepaisoma ir bus atvertas pirmas skydelis iš sąrašo.

en: Show warning when running a development build of Settings
lt: Rodyti įspėjimą vykdant Nustatymų kuriamą versiją

en: Whether Settings should show a warning when running a development build.
lt: Ar Nustatymai turėtų rodyti įspėjimą vykdant kuriamą versiją.

en: Initial state of the window
lt: Pradinė lango būsena

en: A tuple containing the initial width, height and maximized state of the app window.
lt: Junginys su programos lango pradiniu pločiu, aukščiu ir išdidinimo būsena.

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
lt[0]: %u išvestis
lt[1]: %u išvestys
lt[2]: %u išvesčių

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
lt[0]: %u įvestis
lt[1]: %u įvestys
lt[2]: %u įvesčių

en: System Sounds
lt: Sistemos garsai
