gnome-control-center-2.0 trunk - en to uz@cyrillic translation catalogue (313 entries)

en: Image/label border
uz@cyrillic: Расм/ёрлиқ чегараси

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
uz@cyrillic: Огоҳлантириш диалогидаги расм ва ёрлиқларнинг кенглиги

en: Alert Type
uz@cyrillic: Огоҳлантириш тури

en: The type of alert
uz@cyrillic: Огоҳлантириш тури

en: Alert Buttons
uz@cyrillic: Огоҳлантириш тугмалари

en: The buttons shown in the alert dialog
uz@cyrillic: Огоҳлантириш ойнасида кўрсатиладиган тугмалар

en: Show more _details
uz@cyrillic: _Тафсилотларни кўрсатиш

en: Select Image
uz@cyrillic: Расмни танланг

en: No Image
uz@cyrillic: Расмсиз

en: Images
uz@cyrillic: Расмлар

en: All Files
uz@cyrillic: Ҳамма файллар

en: There was an error while trying to get the addressbook information
    Evolution Data Server can't handle the protocol
uz@cyrillic: Манзиллар дафтаридан маълумот олиб бўлмади.
    Evolution маълумот сервери протоколни қўлламайди

en: Unable to open address book
uz@cyrillic: Манзиллар дафтарини очиб бўлмади

en: Unknown login ID, the user database might be corrupted
uz@cyrillic: Номаълум фойдаланувчи ID'си. фойдаланувчи маълумот базаси зарарланган бўлиши мумкин

en: About %s
uz@cyrillic: %s ҳақида

en: About Me
uz@cyrillic: Мен ҳақимда

en: Set your personal information
uz@cyrillic: Шахсий маълумотларингиз

en: <b>Email</b>
uz@cyrillic: <b>Эл.почта</b>

en: <b>Home</b>
uz@cyrillic: <b>Уй</b>

en: <b>Telephone</b>
uz@cyrillic: <b>Телефон</b>

en: <b>Web</b>
uz@cyrillic: <b>WWW</b>

en: <b>Work</b>
uz@cyrillic: <b>Иш</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Change your password</span>
uz@cyrillic: <span size="larger" weight="bold">Махфий сўзни ўзгартириш</span>

en: A_ddress:
uz@cyrillic: _Манзил:

en: A_ssistant:
uz@cyrillic: _Ёрдамчи:

en: Address
uz@cyrillic: Манзил

en: C_ity:
uz@cyrillic: _Шаҳар:

en: C_ompany:
uz@cyrillic: _Ташкилот:

en: Cale_ndar:
uz@cyrillic: Та_қвим:

en: Change Passwo_rd...
uz@cyrillic: Махфий _сўзни ўзгартириш...

en: Change pa_ssword
uz@cyrillic: Махфий с_ўзни ўзгартириш

en: Change password
uz@cyrillic: Махфий сўзни ўзгартириш

en: Ci_ty:
uz@cyrillic: Ш_аҳар:

en: Co_untry:
uz@cyrillic: _Давлат:

en: Cou_ntry:
uz@cyrillic: Дав_лат:

en: Current _password:
uz@cyrillic: Жорий _махфий сўз:

en: Full Name
uz@cyrillic: Тўлиқ исм

en: Hom_e:
uz@cyrillic: У_й:

en: P.O. _box:
uz@cyrillic: Почта қ_утиси:

en: P._O. box:
uz@cyrillic: _Почта қутиси:

en: Personal Info
uz@cyrillic: Шахсий маълумот

en: Select your photo
uz@cyrillic: Расм танланг

en: User name:
uz@cyrillic: Фойдаланувчи номи:

en: Wor_k:
uz@cyrillic: И_ш:

en: Work _fax:
uz@cyrillic: _Факс (иш):

en: Zip/_Postal code:
uz@cyrillic: _Почта индекси:

en: _Address:
uz@cyrillic: _Манзил:

en: _Authenticate
uz@cyrillic: _Тасдиқлаш

en: _Department:
uz@cyrillic: _Бўлим:

en: _Home page:
uz@cyrillic: _Уй саҳифаси:

en: _Home:
uz@cyrillic: _Уй:

en: _Manager:
uz@cyrillic: _Бошқарувчи:

en: _Mobile:
uz@cyrillic: Уяли телефон:

en: _New password:
uz@cyrillic: _Янги махфий сўз:

en: _Work:
uz@cyrillic: _Иш:

en: _Zip/Postal code:
uz@cyrillic: Почта _индекси:

en: Authenticated!
uz@cyrillic: Тасдиқланди!

note: This is a re-auth, and it failed. * The password must have been changed in the meantime! * Ask the user to re-authenticate Update status message and auth state Authentication failure
en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
uz@cyrillic: Махфий сўзингиз кейинги сафарги тасдиқланишдан кейин ўзгартирилади! Илтимос қайта тасдиқланг.

en: That password was incorrect.
uz@cyrillic: Махфий сўз хато.

en: Your password has been changed.
uz@cyrillic: Махфий сўзингиз ўзгартирилди.

note: What does this indicate? * "Authentication information cannot be recovered?" from libpam?
en: System error: %s.
uz@cyrillic: Тизим хатоси: %s.

en: The password is too short.
uz@cyrillic: Махфий сўз жуда қисқа.

en: The password is too simple.
uz@cyrillic: Махфий сўз жуда оддий.

en: The old and new passwords are too similar.
uz@cyrillic: Эски ва янги махфий сўз жуда ўхшаш.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
uz@cyrillic: Янги махфий сўз рақам ва махсус белги(лар)дан иборат бўлиши керак.

en: The old and new passwords are the same.
uz@cyrillic: Эски ва янги махфий сўз бир хил.

en: A system error has occurred
uz@cyrillic: Тизимда хатолик рўй берди

note: Update status message
en: Checking password...
uz@cyrillic: Махфий сўз текширилмоқда...

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
uz@cyrillic: Махфий сўзни ўзгартириш учун <b>Махфий сўзни ўзгартириш</b> тугмасини босинг.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
uz@cyrillic: Илтимос <b>янги махфий сўз</b> майдонига махфий сўзни киритинг.

en: The two passwords are not equal.
uz@cyrillic: Иккала махфий сўз мос келмади.

en: <b>Assistive Technologies</b>
uz@cyrillic: <b>Ёрдамчи технологиялар</b>

en: <b>Preferences</b>
uz@cyrillic: <b>Параметрлар</b>

en: Accessible Lo_gin
uz@cyrillic: Тизимга _киришдаги ёрдамчи технологиялар

en: Close and _Log Out
uz@cyrillic: Ёпиш ва тизимдан _чиқиш

en: _Enable assistive technologies
uz@cyrillic: Ёрдамчи технологияларни _ёқиш

en: _Keyboard Accessibility
uz@cyrillic: _Клавиатура махсус имкониятлари

en: Add Wallpaper
uz@cyrillic: Гулқоғоз қўшиш

en: All files
uz@cyrillic: Ҳамма файллар

en: Font may be too large
uz@cyrillic: Шрифт жуда катта бўлиши мумкин

en: Use previous font
uz@cyrillic: Олдинги шрифтдан фойдаланиш

en: Use selected font
uz@cyrillic: Танланган шрифтдан фойдаланиш

en: Specify the filename of a theme to install
uz@cyrillic: Ўрнатиладиган мавзу файли номини кўрсатинг

en: filename
uz@cyrillic: файл номи

en: page
uz@cyrillic: саҳифа

en: [WALLPAPER...]
uz@cyrillic: [ГУЛҚОҒОЗ...]

en: Default Pointer
uz@cyrillic: Андоза кўрсатгич

en: Apply Font
uz@cyrillic: Шрифтни қўллаш

en: Custom
uz@cyrillic: Бошқа

en: <b>C_olors</b>
uz@cyrillic: <b>_Ранглар</b>

en: <b>Menus and Toolbars</b>
uz@cyrillic: <b>Меню ва асбоблар панели</b>

en: <b>Preview</b>
uz@cyrillic: <b>Олдиндан кўриш</b>

en: <b>_Wallpaper</b>
uz@cyrillic: <b>_Гулқоғоз</b>

en: Appearance Preferences
uz@cyrillic: Ташқи кўринишни мослаш

en: Background
uz@cyrillic: Орқа фон

en: Best _shapes
uz@cyrillic: Энг яхши _шакллар

en: Best co_ntrast
uz@cyrillic: Энг яхши ко_нтраст

en: C_ut
uz@cyrillic: К_есиш

en: Changing your cursor theme takes effect the next time you log in.
uz@cyrillic: Курсор мавзуси кейинги сафар тизимга кирганда кучга киради.

en: Colors
uz@cyrillic: Ранглар

en: D_etails...
uz@cyrillic: _Тафсилотлар...

en: Des_ktop font:
uz@cyrillic: Иш _столи шрифти:

en: Edit
uz@cyrillic: Таҳрирлаш

en: Fonts
uz@cyrillic: Шрифтлар

en: Icons
uz@cyrillic: Нишончалар

en: Interface
uz@cyrillic: Интерфейс

en: Large
uz@cyrillic: Катта

en: N_one
uz@cyrillic: _Йўқ

en: New File
uz@cyrillic: Янги  файл

en: Open File
uz@cyrillic: Файлни очиш

en: Open a dialog to specify the color
uz@cyrillic: Рангни кўрсатиш учун диалогни очиш

en: R_esolution:
uz@cyrillic: Ў_лчами:

en: Save File
uz@cyrillic: Файлни сақлаш

en: Save _background image
uz@cyrillic: _Орқа фон расмини сақлаш

en: Show _icons in menus
uz@cyrillic: Менюларда _нишончаларни кўрсатиш

en: Small
uz@cyrillic: Кичкина

en: Text
uz@cyrillic: Матн

en: Theme
uz@cyrillic: Мавзу

en: Window Border
uz@cyrillic: Ойна чегараси

en: _Add...
uz@cyrillic: _Қўшиш...

en: _Application font:
uz@cyrillic: _Дастур шрифти:

en: _Copy
uz@cyrillic: _Нусха олиш

en: _Description:
uz@cyrillic: _Таърифи:

en: _Document font:
uz@cyrillic: _Ҳужжат шрифти:

en: _File
uz@cyrillic: _Файл

en: _Input boxes:
uz@cyrillic: _Киритиш майдонлари:

en: _Install...
uz@cyrillic: _Ўрнатиш...

en: _Medium
uz@cyrillic: _Ўртача

en: _Name:
uz@cyrillic: _Номи:

en: _New
uz@cyrillic: _Янги

en: _None
uz@cyrillic: _Йўқ

en: _Open
uz@cyrillic: _Очиш

en: _Paste
uz@cyrillic: _Қўйиш

en: _Print
uz@cyrillic: _Босиб чиқариш

en: _Quit
uz@cyrillic: _Чиқиш

en: _Reset to Defaults
uz@cyrillic: Андоза қийматга _қайтариш

en: _Save
uz@cyrillic: _Сақлаш

en: _Selected items:
uz@cyrillic: _Танланган элементлар:

en: _Size:
uz@cyrillic: _Ҳажми:

en: _Style:
uz@cyrillic: _Услуб:

en: _Window title font:
uz@cyrillic: _Ойна сарлавҳаси шрифти:

en: _Windows:
uz@cyrillic: _Ойналар:

en: Appearance
uz@cyrillic: Ташқи кўриниши

en: Theme Installer
uz@cyrillic: Мавзу ўрнатгич

en: Gnome Theme Package
uz@cyrillic: Gnome мавзу пакети

en: No Wallpaper
uz@cyrillic: Гулқоғозсиз

en: pixel | pixels
uz@cyrillic[0]: пиксел
uz@cyrillic[1]: пиксел

en: GNOME Theme %s correctly installed
uz@cyrillic: %s Gnome мавзуси муваффақиятли ўрнатилди

en: The theme "%s" has been installed.
uz@cyrillic: "%s" мавзу ўрнатилди.

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
uz@cyrillic: Уни қўллашни истайсизми ёки жорий мавзуни сақлаб қоласизми?

en: Keep Current Theme
uz@cyrillic: Жорий мавзу сақлаб қолинсин

en: Apply New Theme
uz@cyrillic: Янги мавзу қўллансин

en: Failed to create temporary directory
uz@cyrillic: Вақтинчалик директория яратиб бўлмади

en: No theme file location specified to install
uz@cyrillic: Ўрнатиш учун мавзу файли йўли кўрсатилмаган

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
uz@cyrillic: Мавзуни қуйидаги манзилга ўрнатиш учун ҳуқуқ етарли эмас:
    %s

en: Select Theme
uz@cyrillic: Мавзуни танлаш

en: Theme Packages
uz@cyrillic: Мавзу пакетлари

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
uz@cyrillic: Мавзу аллақачон мавжуд. Алмаштиришни истайсизми?

en: _Overwrite
uz@cyrillic: _Алмаштириш

en: Would you like to delete this theme?
uz@cyrillic: Ушбу мавзуни олиб ташлашни истайсизми?

en: Theme cannot be deleted
uz@cyrillic: Мавзуни олиб ташлаб бўлмайди

en: There was an error displaying help: %s
uz@cyrillic: Ёрдам файлини кўрсатишда хатолик юз берди: %s

en: Copying file: %u of %u
uz@cyrillic: Файлдан нусха олинмоқда: %u дан %u

en: Copying '%s'
uz@cyrillic: '%s' нусха олинмоқда

en: Copying files
uz@cyrillic: Файллардан нусха олинмоқда

en: Current URI index
uz@cyrillic: Жорий URI индекси

en: Current URI index - starts from 1
uz@cyrillic: Жорий URI индекси - 1'дан бошланади

en: Total URIs
uz@cyrillic: Жами URI

en: Total number of URIs
uz@cyrillic: Жами URI сони

en: Key
uz@cyrillic: Калит

en: UI Control
uz@cyrillic: График интерфейс бошқаруви

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
uz@cyrillic: '%s' файлини топиб бўлмади.
    
    Илтимос уни мавжудлигини текшириб кўринг ва қайта уриниб кўринг ёки бошқа орқа фон расмини танланг.

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
uz@cyrillic: '%s' файлини қандай очиш мумкин.
    Балки бу расм тури хали қўлланилмаслиги мумкин.
    
    Илтимос бунинг ўрнига бошқа расм танланг.

en: Please select an image.
uz@cyrillic: Илтимос расм танланг.

en: _Select
uz@cyrillic: _Танлаш

en: White Pointer
uz@cyrillic: Оқ кўрсатгич

en: White Pointer - Current
uz@cyrillic: Оқ кўрсатгич - жорий

en: Large Pointer
uz@cyrillic: Катта кўрсатгич

en: Large Pointer - Current
uz@cyrillic: Катта кўрсатгич - жорий

en: Large White Pointer - Current
uz@cyrillic: Катта оқ кўрсатгич - жорий

en: Large White Pointer
uz@cyrillic: Катта оқ кўрсатгич

en: Select your default applications
uz@cyrillic: Андоза дастурни танланг

en: Error saving configuration: %s
uz@cyrillic: Мосламани сақлаш хатолиги: %s

en: Could not load the main interface
uz@cyrillic: Асосий интерфейсни юклаб бўлмади

en: Please make sure that the applet is properly installed
uz@cyrillic: Илтимос аплет тўғри ўрнатилганлигига ишонч хосил қилинг

en: <b>Multimedia Player</b>
uz@cyrillic: <b>Мултимедиа плейери</b>

en: <b>Terminal Emulator</b>
uz@cyrillic: <b>Терминал эмулятори</b>

en: <b>Text Editor</b>
uz@cyrillic: <b>Матн таҳрирчиси</b>

en: <b>Video Player</b>
uz@cyrillic: <b>Видео плейер</b>

en: <b>Web Browser</b>
uz@cyrillic: <b>Веб-браузер</b>

en: Co_mmand:
uz@cyrillic: Буй_руқ:

en: Internet
uz@cyrillic: Интернет

en: Multimedia
uz@cyrillic: Мултимедиа

en: Open link in new _tab
uz@cyrillic: Боғламани янги _табда очиш

en: Open link in new _window
uz@cyrillic: Боғламани янги _ойнада очиш

en: Open link with web browser _default
uz@cyrillic: Боғламани браузер _андозаси билан очиш

en: Run in t_erminal
uz@cyrillic: Т_ерминалда бажариш

en: System
uz@cyrillic: Тизим

en: Banshee Music Player
uz@cyrillic: Banshee мусиқий плейери

en: Debian Terminal Emulator
uz@cyrillic: Debian терминал эмулятори

en: Epiphany Web Browser
uz@cyrillic: Epiphany веб браузери

en: Evolution Mail Reader
uz@cyrillic: Evolution почта клиенти

en: GNOME Terminal
uz@cyrillic: GNOME терминали

en: Muine Music Player
uz@cyrillic: Muine мусиқа плейери

en: Rhythmbox Music Player
uz@cyrillic: Rhythmbox мусиқа плейери

en: Standard XTerminal
uz@cyrillic: Андоза X-терминали

en: Totem Movie Player
uz@cyrillic: Totem плейери

en: Re_fresh rate:
uz@cyrillic: _Янгиланиш даражаси

en: _Resolution:
uz@cyrillic: _Ўлчами:

en: Change screen resolution
uz@cyrillic: Экран ўлчамини ўзгартириш

en: Screen Resolution
uz@cyrillic: Экран ўлчами

en: Normal
uz@cyrillic: Ўртача

en: %d Hz
uz@cyrillic: %d Гц

en: Sound
uz@cyrillic: Товуш

en: Desktop
uz@cyrillic: Иш столи

en: Accelerator key
uz@cyrillic: Акселератор тугмаси

en: Accelerator modifiers
uz@cyrillic: Акселератор модификаторлари

en: Accelerator keycode
uz@cyrillic: Акселератор тугмаси коди

en: Accel Mode
uz@cyrillic: Акселератор усули

en: The type of accelerator.
uz@cyrillic: Акселератор тури.

en: Disabled
uz@cyrillic: Ўчирилган

en: <Unknown Action>
uz@cyrillic: <Номаълум амал>

en: Action
uz@cyrillic: Амал

en: Shortcut
uz@cyrillic: Тугмалар бирикмаси

en: Keyboard Shortcuts
uz@cyrillic: Клавиатура тугмалар бирикмаси:

en: Assign shortcut keys to commands
uz@cyrillic: Буйруқларга тугмалар бирикмаси тайинлаш

en: - GNOME Keyboard Preferences
uz@cyrillic: - GNOME клавиатура параметрлари

note: fast acceleration
en: <small><i>Fast</i></small>
uz@cyrillic: <small><i>Тез</i></small>

note: long delay
en: <small><i>Long</i></small>
uz@cyrillic: <small><i>Узун</i></small>

note: short delay
en: <small><i>Short</i></small>
uz@cyrillic: <small><i>Қисқа</i></small>

note: slow acceleration
en: <small><i>Slow</i></small>
uz@cyrillic: <small><i>Секин</i></small>

en: Choose a Keyboard Model
uz@cyrillic: Клавиатура русумини танланг

en: Choose a Layout
uz@cyrillic: Тугмалар тартибини танланг

en: Keyboard Preferences
uz@cyrillic: Клавиатура мосламалари

en: Keyboard _model:
uz@cyrillic: Клавиатура _русуми:

en: Mouse Keys
uz@cyrillic: Сичқонча тугмалари

en: Preview:
uz@cyrillic: Олдиндан кўриш:

en: Reset to De_faults
uz@cyrillic: _Андоза параметрларни тиклаш

en: S_peed:
uz@cyrillic: _Тезлик:

en: Separate _layout for each window
uz@cyrillic: Ҳар бир ойна учун алоҳида _тугмалар тартиби

en: _Delay:
uz@cyrillic: _Кечикиш:

en: _Selected layouts:
uz@cyrillic: _Танланган тугмалар тартиби:

en: _Speed:
uz@cyrillic: _Тезлик:

en: _Type to test settings:
uz@cyrillic: Параметрларни _синаш майдони:

en: _Variants:
uz@cyrillic: _Вариантлар:

en: _Vendors:
uz@cyrillic: _Иш.чиқарувчилар:

en: minutes
uz@cyrillic: дақиқа

en: Unknown
uz@cyrillic: Номаълум

en: Default
uz@cyrillic: Андоза

en: Layout
uz@cyrillic: Тугмалар тартиби

en: Vendors
uz@cyrillic: Иш.чиқарувчилар

en: Keyboard
uz@cyrillic: Клавиатура

en: <b>Drag and Drop</b>
uz@cyrillic: <b>Ушлаб олиб қўйиш</b>

en: Mouse Preferences
uz@cyrillic: Сичқонча мосламалари

en: Mouse
uz@cyrillic: Сичқонча

en: Network Proxy
uz@cyrillic: Тармоқ проксиси

en: <b>Di_rect internet connection</b>
uz@cyrillic: <b>Интернетга _тўғридан-тўғри уланиш</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
uz@cyrillic: <b>Прокси мосламасини _авто-аниқлаш</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
uz@cyrillic: <b>Прокси мосламаларини _қўлбола кўрсатиш</b>

en: <b>_Use authentication</b>
uz@cyrillic: <b>Тасдиқлашдан _фойдаланиш</b>

en: Autoconfiguration _URL:
uz@cyrillic: Авто-мослаш _URL'и:

en: H_TTP proxy:
uz@cyrillic: H_TTP прокси:

en: Network Proxy Preferences
uz@cyrillic: Тармоқ прокси мосламалари

en: Port:
uz@cyrillic: Порт:

en: Proxy Configuration
uz@cyrillic: Прокси параметрлари

en: U_sername:
uz@cyrillic: Ф_ойдалунувчи:

en: _Details
uz@cyrillic: _Тафсилотлар

en: _FTP proxy:
uz@cyrillic: _FTP прокси:

en: _Password:
uz@cyrillic: _Махфий сўз:

en: _Secure HTTP proxy:
uz@cyrillic: HTTP_S прокси:

en: _Use the same proxy for all protocols
uz@cyrillic: Барча протоколлар учун битта проксидан _фойдаланиш

en: _Meta
uz@cyrillic: _Мета

en: <b>Window Selection</b>
uz@cyrillic: <b>Ойна танлаш</b>

en: Window Preferences
uz@cyrillic: Ойна параметрлари

en: seconds
uz@cyrillic: сония

en: Set your window properties
uz@cyrillic: Ойна мосламаларини ўрнатиш

en: Windows
uz@cyrillic: Ойналар

note: make start action
en: <b>Start %s</b>
uz@cyrillic: <b>%s'ни ишга тушириш</b>

en: Help
uz@cyrillic: Ёрдам

en: Upgrade
uz@cyrillic: Янгилаш

en: Other
uz@cyrillic: Бошқа

en: New Spreadsheet
uz@cyrillic: Янги электрон жадвал

en: New Document
uz@cyrillic: Янги ҳужжат

en: File System
uz@cyrillic: Файл тизими

en: Network Servers
uz@cyrillic: Тармоқ серверлари

en: Search
uz@cyrillic: Қидириш

note: make open with default action
en: <b>Open</b>
uz@cyrillic: <b>Очиш</b>

note: make rename action
en: Rename...
uz@cyrillic: Номини ўзгартириш...

note: make move to trash action
en: Move to Trash
uz@cyrillic: Чиқиндилар қутисига олиб ташлаш

en: Delete
uz@cyrillic: Олиб ташлаш

en: <b>Open with "%s"</b>
uz@cyrillic: <b>"%s" билан очиш</b>

en: Open with Default Application
uz@cyrillic: Андоза дастур билан очиш

en: Open in File Manager
uz@cyrillic: Файл менежерида очиш

en: <b>Open %s</b>
uz@cyrillic: <b>%s'ни очиш</b>

en: Remove from System Items
uz@cyrillic: Тизим элементларидан олиб ташлаш

en: Maximize
uz@cyrillic: Ёйиш

en: Minimize
uz@cyrillic: Йиғиш

en: None
uz@cyrillic: Йўқ

en: Filter
uz@cyrillic: Филтр

en: Groups
uz@cyrillic: Гуруҳлар

en: Control Center
uz@cyrillic: Бошқарув маркази

en: The GNOME configuration tool
uz@cyrillic: GNOME мослаш воситаси

note: { N_("/_Enabled"),      NULL, GIF_CB (popup_enabled_cb),     POPUP_ITEM_ENABLED, "<ToggleItem>", NULL }, translators: keep the initial "/"
en: /_Preferences
uz@cyrillic: /_Параметрлар

en: /_About
uz@cyrillic: /_Ҳақида

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
uz@cyrillic: Муаллиф: Ричард Халт (Richard Hult) <richard@imendio.com>

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog. 0123456789
uz@cyrillic: Оқ чойнакка оқ қопқоқ, кўк чойнакка кўк қопқоқ. 0123456789

en: Name:
uz@cyrillic: Номи:

en: Style:
uz@cyrillic: Услуби:

en: Type:
uz@cyrillic: Тури:

en: Version:
uz@cyrillic: Версияси:

en: Copyright:
uz@cyrillic: Муаллифлик ҳуқуқи:

en: Description:
uz@cyrillic: Таърифи:

en: Font size (default: 64)
uz@cyrillic: Шрифт ўлчами (андоза: 64)
