decoder master - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: Decoder
eu: Deskodetzailea

en: Scan and Generate QR Codes
eu: Eskaneatu eta sortu QR kodeak

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: QR;Scan;Generate;Code;
eu: QR;Eskaneatu;Sortu;Kodea;

en: Default window width
eu: Leihoaren zabalera lehenetsia

en: Default window height
eu: Leihoaren altuera lehenetsia

en: Default window maximized behavior
eu: Maximizatutako leihoaren portaera lehenetsia

en: Fancy yet simple QR Codes scanner and generator.
eu: QR kodeak eskaneatu eta sortzeko aplikazio sinplea.

en: Features:
eu: Eginbideak:

en: QR Code generation
eu: QR kodeen sorrera

en: Scanning with a camera
eu: Kamera batekin eskaneatzea

en: Scanning from a screenshot
eu: Pantaila-argazki bat eskaneatzea

en: Parses and displays QR code content when possible
eu: QR kodearen edukiz analizatu eta bistaratzen du, posible bada

en: Generating a QR Code
eu: QR kodea sortzea

en: Scanning QR Code with a camera
eu: QR kodea kamera batekin eskaneatzea

en: History of the scanner/generated QR codes
eu: Eskanerraren/sortutako QR kodeen historia

en: Missing Camera Permission
eu: Kamera-baimenak falta dira

en: Allow camera usage in Settings
eu: Onartu kameraren erabilera ezarpenetan

en: _From a Screenshot…
eu: _Pantaila-argazki batetik…

en: No Camera Found
eu: Ez da kamerarik aurkitu

en: Select Camera
eu: Hautatu kamera

en: Capture From a Screenshot
eu: Kaptura pantaila-argazki batetik

[ctx: shortcut window]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
eu: Erakutsi lasterbideak

[ctx: shortcut window]
en: Quit
eu: Irten

[ctx: shortcut window]
en: Codes
eu: Kodeak

[ctx: shortcut window]
en: Scan QR Code
eu: Eskaneatu QR kodea

en: Decode a QR code or create one first
eu: Deskodetu QR kode bat edo sortu bat

en: QR Code
eu: QR kodea

en: _Text
eu: _Testua

en: _Wi-Fi
eu: _Wifia

en: _Export
eu: _Esportatu

en: _Save
eu: _Gorde

en: Save in History
eu: Gorde historian

en: Summary
eu: Laburpena

en: Starts At
eu: Hemen hasten da:

en: Ends At
eu: Hemen amaitzen da:

en: Location
eu: Kokalekua

en: Description
eu: Deskribapena

en: Latitude
eu: Latitudea

en: Longitude
eu: Longitudea

en: Email
eu: Posta elektronikoa

en: Subject
eu: Gaia

en: Body
eu: Gorputza

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Content
eu: Edukia

en: Text
eu: Testua

en: Website
eu: Webgunea

en: Network
eu: Sarea

en: Encryption
eu: Zifratzea

en: Password
eu: Pasahitza

en: Copy Contents
eu: Kopiatu edukiak

en: _Export…
eu: _Esportatu…

en: _Delete
eu: E_zabatu

en: Contents
eu: Edukiak

en: Network Name
eu: Sarearen izena

en: _Hidden
eu: Ez_kutua

en: Is this a hidden Wi-Fi network?
eu: Ezkutuko wifi sarea al da?

en: _Encryption Algorithm
eu: Z_ifratze-algoritmoa

en: _Keyboard Shortcuts
eu: Las_ter-teklak

en: _About Decoder
eu: Deskodetzailea aplikazioari _buruz

en: Main Menu
eu: Menu nagusia

en: _Create
eu: _Sortu

en: _Scan
eu: _Eskaneatu

en: _History
eu: _Historia

note: NOTE This is in the context of selecting a wifi encryption algorithm.
en: None
eu: Bat ere ez

en: Could not generate QR code
eu: Ezin da QR kodea sortu

en: QR Code saved in history
eu: QR kodea historian gorde da

en: Copied to clipboard
eu: Arbelean kopiatu da

en: _Select
eu: _Hautatu
