decoder master - en to sl_SI translation catalogue (70 entries)

en: Decoder
sl_SI: Dekoder

en: Scan and Generate QR Codes
sl_SI: Branje in ustvarjanje kod QR

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: QR;Scan;Generate;Code;
sl_SI: QR;Scan;Generate;Code;koda;branje;preberi;črte;

en: Default window width
sl_SI: Privzeta širina okna

en: Default window height
sl_SI: Privzeta višina okna

en: Default window maximized behavior
sl_SI: Obnašanje privzeto razpetega okna

en: Scan and generate QR codes
sl_SI: Branje in ustvarjanje kod QR

en: Fancy yet simple QR Codes scanner and generator.
sl_SI: Bralnik in ustvarjalnik kod QR.

en: Features:
sl_SI: Zmožnosti:

en: QR Code generation
sl_SI: Ustvarjanje kod QR

en: Scanning with a camera
sl_SI: Optično branje s kamero

en: Scanning from a screenshot
sl_SI: Branje iz zaslonske slike

en: Parses and displays QR code content when possible
sl_SI: Razčleni in prikaže vsebino kode QR, kadar je to mogoče

en: Generating a QR Code
sl_SI: Ustvarjanje kode QR

en: Scanning QR Code with a camera
sl_SI: Branje koda QR s kamero

en: History of the scanner/generated QR codes
sl_SI: Zgodovina branja/ustvarjanja kod QR

en: Missing Camera Permission
sl_SI: Manjkajoče dovoljenje za fotoaparat

en: Allow camera usage in Settings
sl_SI: Dovoli uporabo fotoaparata v nastavitvah

en: _From a Screenshot…
sl_SI: _Iz posnetka zaslona …

en: No Camera Found
sl_SI: Ni zaznane kamere

en: Select Camera
sl_SI: Izberite kamero

en: Capture From a Screenshot
sl_SI: Zajem iz zaslonske slike

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Codes
sl_SI: Kode

[ctx: shortcut window]
en: Scan QR Code
sl_SI: Prebere kodo QR

en: Decode a QR code or create one first
sl_SI: Odkodirajte kodo QR oziroma ustvarite novo

en: _Text
sl_SI: _Besedilo

en: _Wi-Fi
sl_SI: _Omrežje Wi-Fi

en: _Export
sl_SI: _Izvozi

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Save in History
sl_SI: Shrani v zgodovino

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Starts At
sl_SI: Začetek

en: Ends At
sl_SI: Konec

en: Location
sl_SI: Mesto

en: Description
sl_SI: Opis

en: Latitude
sl_SI: Zemljepisna širina

en: Longitude
sl_SI: Zemljepisna dolžina

en: Email
sl_SI: E-poštni naslov

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Body
sl_SI: Telo

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Website
sl_SI: Spletišče

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Encryption
sl_SI: Šifriranje

en: Copy Contents
sl_SI: Kopiraj vsebino

en: _Export…
sl_SI: _Izvozi …

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: QR Code
sl_SI: Koda QR

en: Contents
sl_SI: Vsebina

en: Network Name
sl_SI: Ime omrežja

en: Password
sl_SI: Geslo

en: _Hidden
sl_SI: _Skrito

en: Is this a hidden Wi-Fi network?
sl_SI: Ali je to skrito brezžično omrežje Wi-Fi?

en: _Encryption Algorithm
sl_SI: _Algoritem šifriranja

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Decoder
sl_SI: _O programu

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: _Create
sl_SI: _Ustvari

en: _Scan
sl_SI: _Optično preberi

en: _History
sl_SI: _Zgodovina

note: NOTE This is in the context of selecting a wifi encryption algorithm.
en: None
sl_SI: Brez

en: Could not generate QR code
sl_SI: QR-kode ni bilo mogoče izdelati

en: QR Code saved in history
sl_SI: QR-koda, shranjena v zgodovini

en: Copied to clipboard
sl_SI: Kopirano na odložišče

en: _Select
sl_SI: _Izberi
