decoder master - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Decoder
sk: Dekodér

en: Scan and Generate QR Codes
sk: Skenujte a generujte QR kódy

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: QR;Scan;Generate;Code;
sk: QR;skenovať;skenovanie;generovať;generovanie;kód;kódu;

en: Default window width
sk: Predvolená šírka okna

en: Default window height
sk: Predvolená výška okna

en: Default window maximized behaviour
sk: Predvolené správanie maximalizácie okna

en: Fancy yet simple QR Codes scanner and generator.
sk: Štýlový ale jednoduchý skener a generátor QR kódov.

en: Features:
sk: Funkcie:

en: QR Code generation
sk: Generovanie QR kódov

en: Scanning with a camera
sk: Skenovanie pomocou fotoaparátu

en: Scanning from a screenshot
sk: Skenovanie zo snímky obrazovky

en: Parses and displays QR code content when possible
sk: Analyzuje a zobrazuje obsah QR kódu, ak je to možné

en: Generating a QR Code
sk: Generovanie QR kódu

en: Scanning QR Code with a camera
sk: Skenovanie QR kódu pomocou fotoaparátu

en: History of the scanner/generated QR codes
sk: História skenovaných/generovaných QR kódov

en: Missing Camera Permission
sk: Chýbajúce oprávnenie k fotoaparátu

en: Allow camera usage in Settings
sk: Umožnite používanie fotoaparátu v nastaveniach

en: _From a Screenshot
sk: _Zo snímky obrazovky

en: No Camera Found
sk: Nenašiel sa žiadny fotoaparát

en: Capture From a Screenshot
sk: Zachytí zo snímky obrazovky

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sk: Zobrazenie klávesových skratiek

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sk: Ukončenie

[ctx: shortcut window]
en: Codes
sk: Kódy

[ctx: shortcut window]
en: Scan QR Code
sk: Skenovanie QR kódu

en: Decode a QR code or create one first
sk: Najskôr dekódujte alebo vytvorte QR kód

en: _Export
sk: _Exportovať

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Save in History
sk: Uloží do histórie

en: Summary
sk: Súhrn

en: Starts At
sk: Začína na

en: Ends At
sk: Končí na

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Description
sk: Popis

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: E-Mail
sk: E-mail

en: Subject
sk: Predmet

en: Body
sk: Telo

en: Phone
sk: Telefón

en: Content
sk: Obsah

en: Website
sk: Webová stránka

en: Network
sk: Sieť

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Password
sk: Heslo

en: Copy Contents
sk: Skopíruje obsah

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: QR Code
sk: QR kód

en: Contents
sk: Obsah

en: Network Name
sk: Názov siete

en: _Hidden
sk: _Skrytá

en: Is this a hidden Wi-Fi network?
sk: Je táto sieť Wi-Fi skrytá?

en: _Encryption Algorithm
sk: A_lgoritmus šifrovania

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _About Decoder
sk: _O aplikácii Dekodér

en: Main Menu
sk: Hlavná ponuka

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Scan
sk: Skenovať

en: History
sk: História

note: NOTE This is in the context of selecting a wifi encryption algorithm.
en: None
sk: Žiadne

en: Could not generate QR code
sk: Nepodarilo sa vygenerovať QR kód

en: QR Code saved in history
sk: QR kód uložený do histórie

en: Select
sk: Vybrať

en: Cancel
sk: Zrušiť
