decoder master - en to be translation catalogue (71 entries)

en: Decoder
be: Дэкодар

en: Scan and Generate QR Codes
be: Сканіраванне і генерацыя QR-кодаў

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: QR;Scan;Generate;Code;
be: QR;Scan;Generate;Code;QR-код,сканіраваць;сканаваць;генерацыя;генерыраваць;код;

en: Default window width
be: Прадвызначаная шырыня акна

en: Default window height
be: Прадвызначаная вышыня акна

en: Default window maximized behavior
be: Прадвызначаныя паводзіны для разгортвання акна

en: Scan and generate QR codes
be: Сканіраванне і генерацыя QR-кодаў

en: Fancy yet simple QR Codes scanner and generator.
be: Шматфункцыянальны, аднак жа, просты сканер і генератар QR-кодаў.

en: Features:
be: Функцыі:

en: QR Code generation
be: Генерацыя QR-кода

en: Scanning with a camera
be: Сканіраванне праз камеру

en: Scanning from a screenshot
be: Сканіраванне са здымка экрана

en: Parses and displays QR code content when possible
be: Аналіз і вывад змесціва QR-кода, калі гэта магчыма

en: Generating a QR Code
be: Генерацыя QR-кода

en: Scanning QR Code with a camera
be: Сканіраванне QR-кода праз камеру

en: History of the scanner/generated QR codes
be: Гісторыя сканіравання/генерацыі QR-кодаў

en: Missing Camera Permission
be: Няма дазволу на выкарыстанне камеры

en: Allow camera usage in Settings
be: Дазволіць выкарыстанне камеры праз «Налады»

en: _From a Screenshot…
be: _Са здымка экрана…

en: No Camera Found
be: Камера не знойдзена

en: Select Camera
be: Выбраць камеру

en: Capture From a Screenshot
be: Атрыманне са здымка экрана

[ctx: shortcut window]
en: General
be: Агульныя

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
be: Паказаць спалучэнні клавіш

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
be: Закрыць акно

[ctx: shortcut window]
en: Quit
be: Закрыць

[ctx: shortcut window]
en: Codes
be: Коды

[ctx: shortcut window]
en: Scan QR Code
be: Сканіраваць QR-код

en: Decode a QR code or create one first
be: Спачатку расшыфруйце або стварыце QR-код

en: _Text
be: _Тэкст

en: _Export
be: _Экспартаваць

en: _Save
be: _Захаваць

en: Save in History
be: Захаваць у гісторыі

en: Summary
be: Зводка

en: Starts At
be: Пачынаецца

en: Ends At
be: Заканчваецца

en: Location
be: Размяшчэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Latitude
be: Шырата

en: Longitude
be: Даўгата

en: Email
be: Эл. пошта

en: Subject
be: Тэма

en: Body
be: Асноўная частка

en: Phone
be: Тэлефон

en: Content
be: Змесціва

en: Text
be: Тэкст

en: Website
be: Вэб-сайт

en: Network
be: Сетка

en: Encryption
be: Шыфраванне

en: Copy Contents
be: Капіяваць змесціва

en: _Export…
be: _Экспартаваць…

en: _Delete
be: _Выдаліць

note: TRANSLATORS This goes into a file name
en: QR Code
be: QR-код

en: Contents
be: Змесціва

en: Network Name
be: Назва сеткі

en: Password
be: Пароль

en: _Hidden
be: _Схаваная

en: Is this a hidden Wi-Fi network?
be: Гэта схаваная сетка Wi-Fi?

en: _Encryption Algorithm
be: Алгарытм _шыфравання

en: _Keyboard Shortcuts
be: _Спалучэнні клавіш

en: _About Decoder
be: _Аб праграме

en: Main Menu
be: Галоўнае меню

en: _Create
be: _Стварыць

en: _Scan
be: _Сканіраваць

en: _History
be: _Гісторыя

note: NOTE This is in the context of selecting a wifi encryption algorithm.
en: None
be: Няма

en: Could not generate QR code
be: Не ўдалося згенерыраваць QR-код

en: QR Code saved in history
be: QR-код захаваны ў гісторыі

en: Copied to clipboard
be: Скапіявана ў буфер абмену

en: _Select
be: _Выбраць

en: QR code saved
be: QR-код захаваны
