gnome-desktop-2.10.0 - en to ig translation catalogue (29 entries)

en: About GNOME
ig: Maka GNOME

en: News
ig: Ozi

en: Friends of GNOME
ig: Ndị enyi GNOME

en: Contact
ig: Mmekọ

en: The Mysterious GEGL
ig: GEGL nke ahụ a na-amaghị́ị̀

en: Wanda The GNOME Fish
ig: Wanda azụ GNOME

en: About the GNOME Desktop
ig: Maka ihe gbasara GNOME  Desktọ́ọ̀pụ̀

en: Welcome to the GNOME Desktop
ig: Nnọ́ọ̀ nà GNOME Desktọ́ọ̀pụ̀

en: Brought to you by:
ig: Nke ewetààrà gị site n'aka:

en: Version
ig: Agbanke

en: Distributor
ig: Omenkesa

en: Build Date
ig: Ụbọchị ọrụrụ

en: GNOME also includes a complete development platform for applications programmers, allowing the creation of powerful and complex applications.
ig: GNOME na-etinyekwa ebenzipụta ntolite ozuzuoke maka ndị ọrụụ usoroiheomume kọmputa, na-ekwe nkewapụta nke usoroiheomume ndị siri ike na nke gbagwojuru anya.

en: GNOME includes most of what you see on your computer, including the file manager, web browser, menus, and many applications.
ig: GNOME na-etinye ụfọdụ ihe ị na-ahụ na kọmputa gị, tinyere onyenlekọta faịlụ, omenchọgharị weebụ, menus, nakwa ọtụtụ usoroiheomume ndị ahụ.

note: NOTE TO AUTHORS: Do not put anything in the following paragraphs that will be substituted by the configure script. Otherwise you will break the translations.
en: GNOME is a Free, usable, stable, accessible desktop environment for the Unix-like family of operating systems.
ig: GNOME bụ efu, dị̄ ōmúmé, kwụrụ chịm, dịkwa mfe mbanye nke desktọọpụ ebe maka dịka-Yuniksị ezinụlọ nke sistem usoroomumeihe.

en: GNOME's focus on usability and accessibility, regular release cycle, and strong corporate backing make it unique among Free Software desktops.
ig: GNOME na-aka agbado ụkwụ na njieme na ikembanye, saịkụlụ nke a na-ahapụ mgbe ọbụla, nakwa nkwado mmekọrịta siri ike nke mere ka ọ kwụpụ iche n'etiti Free Softwịa desktop ndị ọzọ.

en: GNOME's greatest strength is our strong community. Virtually anyone, with or without coding skills, can contribute to making GNOME better.
ig: Ike GNOME bụ nkwekọrịta ndị mmadụ gbasara ya. Ọbụnagodi onye ọbụla, má mọọbụ amaghị usoromumeihe ọrụ ǹkà ya, ga-enwenwu ike inyeaka n'ọdị mma GNOME.

en: Hundreds of people have contributed code to GNOME since it was started in 1997; many more have contributed in other important ways, including translations, documentation, and quality assurance.
ig: Ọtụtụ ndị mmadụ enyela aka iwebata okwunzobe na GNOME kamgbe ọ bidoro n'afọ 1997; ọtụtụkwa enyekwala n'ụzọ ndị ọzọ dịgasị mkpa, tinyere ntụgharị, dọkumenteshiọn, nakwa ezi ntụkwasaobi.

en: Error reading file '%s': %s
ig: Ndehie na-ewepụta ozi faịlụ '%s': %s

en: Error rewinding file '%s': %s
ig: Ndehie na-eweghachi faịlụ '%s': %s

en: No name
ig: Onweghị aha

en: File '%s' is not a regular file or directory.
ig: Faịlụ '%s' abụghị faịlụ mgbe ọbụla mọọbụ ebenlereanya.

en: No filename to save to
ig: Enweghị ahafaịlụ a ga-echekwa na

en: Starting %s
ig: Na-ebido %s

en: No URL to launch
ig: Enweghị URL a ga-ebubata

en: Not a launchable item
ig: Ọ bụghị ihenhọrọ dị̄ mbubata

en: No command (Exec) to launch
ig: Enweghị ntiiwu (Exec) a ga-ebubata

en: Bad command (Exec) to launch
ig: Ajọ́ọ̄ ntiiwu (Exec) a ga-ebubata

en: Unknown encoding of: %s
ig: Ntụgharị a na-amaghị nke: %s
