gnome-desktop 1.4.0.5 - en to li translation catalogue (31 entries)

en: The Mysterious GEGL
li: 't Mysterieuze GEGL

en: The Squeaky Rubber Gnome
li: De Piepende Katsjoeke Gnome

en: Wanda The GNOME Fish
li: Wanda de GNOME-vèsj

en: Error reading file '%s': %s
li: Faeler bie 't laeze van '%s': %s

en: Error rewinding file '%s': %s
li: Faeler bie tröksjpeule van '%s': %s

en: No name
li: Geine naam

en: File '%s' is not a regular file or directory.
li: Besjtandj '%s' is gei gewoen besjtandj of map

en: No filename to save to
li: Gein besjtandjsnaam opgegaeve

en: Starting %s
li: %s weurt gesjtart

en: No URL to launch
li: Gei URL veur te stjarte

en: Not a launchable item
li: Gei sjtartbaar item

en: No command (Exec) to launch
li: Gein opdrach (Exec) veur te stjarte

en: Bad command (Exec) to launch
li: Óngeljige opdrach (Exec) veur te stjarte

en: Unknown encoding of: %s
li: Ónbekènde kodering: %s

en: Error writing file '%s': %s
li: Faeler bie sjrieve van '%s': %s

en: Directory
li: Map

en: Application
li: Toepassing

en: MIME Type
li: MIME-tiep

en: Service
li: Deens

en: ServiceType
li: DeensTiep

en: Browse
li: Blajere

en: Browse icons
li: Blajere door piktogramme

en: Language
li: Sjpraok

en: Name
li: Naam

en: Generic name
li: Algemeine naam

en: Comment
li: Kómmentaar

en: Add or Set Name/Comment Translations
li: Naam/Kómmentaar vertalinge

en: Remove Name/Comment Translation
li: Naam/Kómmentaar vertalinge ewegdoon

en: Basic
li: Basis

en: Advanced
li: Oetgebreijd

en: _Show Hints at Startup
li: Hint_s tuine bie opsjtarte
