gnome-desktop 2.6 - en to mi translation catalogue (14 entries)

en: Version
mi: Whakaaturanga

en: About GNOME
mi: Mo GNOME

en: About the GNOME Desktop
mi: Mo te papa mahi GNOME

en: Starting %s
mi: Timata te %s

en: Directory
mi: Te kōpaki

en: Application
mi: Tautono

en: Link
mi: Hononga

en: MIME Type
mi: Kawa mēra maha

en: _URL:
mi: _Nohoanga:

en: Comm_and:
mi: Te _Tono:

note: Name
en: _Name:
mi: _Ingoa:

en: _Icon:
mi: _Whakaahua iti:

en: Language
mi: Te Reo

en: Name
mi: Ingoa
