gnome-desktop master - en to mjw translation catalogue (13 entries)

en: Unspecified
mjw: Klardak-awe

note: Translators: This is the time format with full date plus day used in 24-hour mode. Please keep the under- score to separate the date from the time.
en: %a %b %-e_%R:%S
mjw: %R:%S_%e %B, %a

en: %a %b %-e_%R
mjw: %R_%e %b, %B

note: Translators: This is the time format with full date used in 24-hour mode. Please keep the underscore to separate the date from the time.
en: %b %-e_%R:%S
mjw: %R:%S_%e %B

en: %b %-e_%R
mjw: %R_%e %b

note: Translators: This is the time format with day used in 24-hour mode.
en: %a %R:%S
mjw: %R:%S %a

en: %a %R
mjw: %R %a

note: Translators: This is a time format with full date plus day used for AM/PM. Please keep the under- score to separate the date from the time.
en: %a %b %-e_%l:%M:%S %p
mjw: %l:%M:%S %p_%e %b, %a

en: %a %b %-e_%l:%M %p
mjw: %l:%M %p_%e %b, %a

note: Translators: This is a time format with full date used for AM/PM. Please keep the underscore to separate the date from the time.
en: %b %-e_%l:%M:%S %p
mjw: %l:%M:%S %p_%e %b

en: %b %-e_%l:%M %p
mjw: %l:%M %p_%e %b

note: Translators: This is a time format with day used for AM/PM.
en: %a %l:%M:%S %p
mjw: %l:%M:%S %p %a

en: %a %l:%M %p
mjw: %l:%M %p %a
