gnome-desktop 2.12 - en to rw translation catalogue (14 entries)

en: Version
rw: Verisiyo

en: News
rw: Amakuru

en: Contact
rw: Umuntu

en: Directory
rw: Ububiko

en: Application
rw: Porogaramu

en: Link
rw: Ihuza

en: MIME Type
rw: Ubwoko bwa MIME

en: Service
rw: Imirimo

en: Browse
rw: Gushakisha

en: Language
rw: Ururimi

en: Name
rw: Izina

en: Comment
rw: Icyo wongeraho

en: Basic
rw: By'ibanze

en: Advanced
rw: Urwego rwo hejuru
