gnome-desktop 2.12.0 - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Unspecified
ca: Sense especificar

en: CRTC %d cannot drive output %s
ca: la pantalla CRTC %d no pot mostrar l'eixida %s

en: output %s does not support mode %dx%d@%dHz
ca: l'eixida %s no pot utilitzar el mode %dx%d@%dHz

en: CRTC %d does not support rotation=%d
ca: la pantalla CRTC %d no permet la rotació = %d

en: output %s does not have the same parameters as another cloned output:
    existing mode = %d, new mode = %d
    existing coordinates = (%d, %d), new coordinates = (%d, %d)
    existing rotation = %d, new rotation = %d
ca: l'eixida %s no permet utilitzar els mateixos paràmetres que l'altra eixida clonada:
    el mode existent = %d, el mode nou = %d
    les coordenades existents = (%d, %d), les coordenades noves (%d, %d)
    la rotació existent = %d, la rotació nova = %d

en: cannot clone to output %s
ca: no s'ha pogut clonar cap a l'eixida %s

en: Trying modes for CRTC %d
ca: S'estan provant els modes per la pantalla CRTC %d

en: CRTC %d: trying mode %dx%d@%dHz with output at %dx%d@%dHz (pass %d)
ca: Pantalla CRTC %d: s'està provant el mode %dx%d@%dHz amb l'eixida a %dx%d@%dHz (intent %d)

en: could not assign CRTCs to outputs:
    %s
ca: no s'han pogut assignar les pantalles CRTC a les eixides:
    %s

en: none of the selected modes were compatible with the possible modes:
    %s
ca: cap mètode seleccionat era compatible amb els mètodes possibles:
    %s

note: Translators: the "requested", "minimum", and * "maximum" words here are not keywords; please * translate them as usual.
en: required virtual size does not fit available size: requested=(%d, %d), minimum=(%d, %d), maximum=(%d, %d)
ca: la mida virtual sol·licitada no s'ajusta a la mida disponible: sol·licitada=(%d, %d), mínima=(%d, %d), màxima=(%d, %d)

note: Translators: This is the time format with full date used in 24-hour mode.
en: %a %b %e, %R:%S
ca: %a %d de %b, %R:%S

en: %a %b %e, %R
ca: %a %d de %b, %R

note: Translators: This is the time format with day used in 24-hour mode.
en: %a %R:%S
ca: %a %R∶%S

note: Translators: This is a time format with full date used for AM/PM.
en: %a %b %e, %l:%M:%S %p
ca: %a, %e de %b, %H:%M:%S

en: %a %b %e, %l:%M %p
ca: %a, %e de %b, %H:%M

note: Translators: This is a time format with day used for AM/PM.
en: %a %l:%M:%S %p
ca: %a %H:%M:%S
