gnome-desktop - en to uz translation catalogue (18 entries)

en: File %s does not have a preview icon attribute
uz: %s faylida oldindan ko‘rish belgisi atributi yo‘q

en: No loadable icon for %s
uz: %s uchun yuklanadigan belgi yo‘q

en: Could not find thumbnailer for mime-type '%s'
uz: Mim tipidagi “%s” uchun eskiz topilmadi

en: Failed to create folder '%s'
uz: “%s” jildini yaratib bo‘lmadi

en: The output folder '%s' is not writable
uz: “%s” jildini yaratib bo‘lmadi

en: Unspecified
uz: Aniqlanmagan

note: TRANSLATORS: Used to distinguish Cyrillic from Latin written language variants.
en: Cyrillic
uz: Kirill alifbosi

note: TRANSLATORS: The alphabet/script, not the language. Used to distinguish Latin from Cyrillic written language variants.
en: Latin
uz: Lotin

en: CRTC %d cannot drive output %s
uz: CRTC %d, %s chiqishini boshqara olmaydi

en: output %s does not support mode %dx%d@%dHz
uz: %s chiqishi %dx%d@%dHz rejimini qo‘llab-quvvatlamaydi

en: CRTC %d does not support rotation=%d
uz: CRTC %d aylanishni qo‘llab-quvvatlamaydi=%d

en: output %s does not have the same parameters as another cloned output:
    existing mode = %d, new mode = %d
    existing coordinates = (%d, %d), new coordinates = (%d, %d)
    existing rotation = %d, new rotation = %d
uz: %s chiqishi boshqa klonlangan chiqish bilan bir xil parametrlarga ega emas:
    mavjud rejim = %d, yangi rejim = %d
    mavjud koordinatalar = (%d, %d), yangi koordinatalar = (%d, %d)
    mavjud aylanish = %d, yangi aylanish = %d

en: cannot clone to output %s
uz: %s chiqishiga klonlash mumkin emas

en: Trying modes for CRTC %d
uz: CRTC %d uchun rejimlar sinab ko‘rilmoqda

en: CRTC %d: trying mode %dx%d@%dHz with output at %dx%d@%dHz (pass %d)
uz: CRTC %d: sinash rejimi %dx%d@%dHz, chiqish %dx%d@%dHz (%d o‘tish)

en: could not assign CRTCs to outputs:
    %s
uz: cRTClarni chiqishlarga tayinlay olmadi:
    %s

en: none of the selected modes were compatible with the possible modes:
    %s
uz: tanlangan rejimlarning hech biri mumkin bo’lgan rejimlarga mos kelmadi:
    %s

note: Translators: the "requested", "minimum", and * "maximum" words here are not keywords; please * translate them as usual.
en: required virtual size does not fit available size: requested=(%d, %d), minimum=(%d, %d), maximum=(%d, %d)
uz: zarur virtual oʻlcham mavjud oʻlchamga mos kelmaydi: soʻralgan=(%d, %d), minimal=(%d, %d), maksimal=(%d, %d)
