gnome-dictionary master - en to kk translation catalogue (157 entries)

en: GNOME Dictionary
kk: GNOME сөздігі

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
kk: Сөз анықтамасын және емлесін желідегі сөздікте тексеру

en: GNOME Dictionary is a simple dictionary application that looks up definitions of words online. Though it looks up English definitions by default, you can easily switch to Spanish or add other online dictionaries using the DICT protocol to suit your needs.
kk: GNOME сөздігі - бұл сөздер анықтамаларын желідегі сөздіктен іздейтін қарапайым қолданба. Ол бастапқыда ағылшын тілінде іздеседе, сіз оңай түрде испан тіліне ауысып, немесе керек болса DICT хаттамасын қолданатын басқа да желідегі сөздіктерді қоса аласыз.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Default Dictionary Server
kk: Үнсіз келісім бойынша сөздіктер сервері

en: Dictionary
kk: Сөздік

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: word;synonym;definition;spelling;
kk: word;synonym;definition;spelling;сөз;синоним;анықтама;емле;

en: The default database to use
kk: Қолдану үшін бастапқы дерекқор

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark (“!”) means that all the databases present in a dictionary source should be searched
kk: Сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінде үнсіз келісім бойынша қолданылатын бөлек дерекқор немесе метадерекқор аты. Леп белгісі ("!") қойылса, онда іздеу қайнар көздегі барлық сөздіктер ішінде орындалады

en: The default search strategy to use
kk: Қолданылатын үнсіз келісім стратегиясы

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is “exact”, that is match exact words.
kk: Сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінде қолжетерлік болса, үнсіз келісім бойынша қолданылатын стратегия. Бастапқы стратегия - "exact", яғни, тек толық сөздерді сәйкестендіру.

en: The font to be used when printing
kk: Баспаға шығару үшін қолданылатын қаріп

en: The font to be used when printing a definition.
kk: Анықтамасын шығару үшін қолданылатын қаріп.

en: The name of the dictionary source used
kk: Сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің аты

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
kk: Сөздер анықтамаларын алуға қолданылған сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің аты.

en: Longdo Thai-English Dictionaries
kk: Longdo Тай-Ағылшын сөздіктері

en: Look up words in dictionaries
kk: Сөздерді сөздіктерден іздеу

en: Dictionary (development build)
kk: Сөздік (өндірілетін нұсқасы)

en: _New Window
kk: _Жаңа терезе

en: _Save a Copy…
kk: Көшірмесін _сақтау…

en: P_review
kk: Ал_дын-ала қарау

en: _Print
kk: Бас_паға шығару

en: _Find
kk: _Табу

en: _View
kk: Тү_рі

en: _Sidebar
kk: _Бүйір панелі

en: Similar _Words
kk: Ұқсас _сөздер

en: Dictionary Sources
kk: Сөздіктер қайнар көздері

en: Available St_rategies
kk: Қолжетерлік с_тратегиялар

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Previous Definition
kk: _Алдыңғы анықтама

en: _Next Definition
kk: _Келесі анықтама

en: _First Definition
kk: _Бірінші анықтама

en: _Last Definition
kk: _Соңғы анықтама

en: Pr_eferences
kk: Ба_птаулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

note: The help button is always visible
en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Dictionary
kk: Сөздік қолданбасы тур_алы

en: Words to look up
kk: Ізделетін сөздер

en: WORD
kk: СӨЗ

en: Words to match
kk: Сәйкестіру үшін сөздер

en: Dictionary source to use
kk: Қолданылатын сөздіктердің қайнар көзі

en: NAME
kk: АТЫ

en: Database to use
kk: Қолданылатын сөздік

en: Strategy to use
kk: Қолданылатын стратегия

en: WORDS
kk: СӨЗДЕР

en: Dictionary Preferences
kk: Сөздік баптаулары

en: There was an error while displaying help
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті

en: No connection to the dictionary server at “%s:%d”
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланыс жоқ

en: Lookup failed for hostname “%s”: no suitable resources found
kk: "%s" хост атын іздеу сәтсіз аяқталды: сәйкес келетін ресурстар табылмады

en: Lookup failed for host “%s”: %s
kk: "%s" хостын іздеу сәтсіз аяқталды: %s

en: Lookup failed for host “%s”: host not found
kk: "%s" хостын іздеу сәтсіз аяқталды: хост табылмады

en: Unable to connect to the dictionary server at “%s:%d”. The server replied with code %d (server down)
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысу мүмкін емес. Сервер %d кодымен жауап берді (сервер өшіп тұр)

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : “%s”
kk: Сөздіктер серверінің жауабын талдау мүмкін емес
    : “%s”

en: No definitions found for “%s”
kk: "%s" үшін анықтамасы табылмады

en: Invalid database “%s”
kk: Жарамсыз дерекқор "%s"

en: Invalid strategy “%s”
kk: Жарамсыз стратегия "%s"

en: Bad command “%s”
kk: Қате команда "%s"

en: Bad parameters for command “%s”
kk: "%s" командасы үшін қате параметр

en: No databases found on dictionary server at “%s”
kk: "%s" бойынша орналасқан сөздіктер серверінен дерекқорлар табылмады

en: No strategies found on dictionary server at “%s”
kk: "%s" бойынша орналасқан сөздіктер серверінен стратегиялар табылмады

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
kk: %s:%d бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысты орнату сәтсіз аяқталды

en: Error while reading reply from server:
    %s
kk: Серверден жауапты оқу қатемен аяқталды:
    %s

en: Connection timeout for the dictionary server at “%s:%d”
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысты орнатуды күту уақыты бітті

en: No hostname defined for the dictionary server
kk: Сөздіктер сервері үшін хост аты берілмеген

en: Unable to create socket
kk: Сокетті жасау мүмкін емес

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
kk: Арнаны блоктаушы емес ретінде орнату мүмкін емес: %s

en: Unable to connect to the dictionary server at “%s:%d”
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысу мүмкін емес

en: Reload the list of available databases
kk: Қолжетерлік сөздіктер тізімін қайта жүктеу

en: Clear the list of available databases
kk: Қолжетерлік сөздіктер тізімін тазарту

en: Error while matching
kk: Сәйкестендіру қатесі

en: Error while looking up definition
kk: Анықтамасын іздеу қатесі

en: Another search is in progress
kk: Басқа іздеу жүруде

en: Please wait until the current search ends.
kk: Ағымдағы іздеу аяқталғанша дейін күте тұрыңыз.

en: Error while retrieving the definition
kk: Анықтамасын алу қатесі

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
kk: Жаңа терезені ашу

[ctx: shortcut window]
en: Close current window
kk: Ағымдағы терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
kk: Баптаулар

[ctx: shortcut window]
en: View sidebar
kk: Бүйір панелін көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Dictionary definitions
kk: Сөздік анықтамалары

[ctx: shortcut window]
en: Similar words
kk: Ұқсас сөздер

[ctx: shortcut window]
en: Dictionary sources
kk: Сөздіктердің қайнар көздері

[ctx: shortcut window]
en: Available strategies
kk: Қолжетерлік стратегиялар

[ctx: shortcut window]
en: Navigate within a definition
kk: Анықтама ішінде навигациялау

[ctx: shortcut window]
en: Previous definition
kk: Алдыңғы анықтама

[ctx: shortcut window]
en: Next definition
kk: Келесі анықтама

[ctx: shortcut window]
en: First definition
kk: Бірінші анықтама

[ctx: shortcut window]
en: Last definition
kk: Соңғы анықтама

[ctx: shortcut window]
en: Others
kk: Басқалар

[ctx: shortcut window]
en: Search within a definition
kk: Анықтама ішінде іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Find in text
kk: Мәтіннен табу

[ctx: shortcut window]
en: Save as copy
kk: Көшірме ретінде сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Print preview
kk: Баспа алдында алдын-ала қарау

[ctx: shortcut window]
en: Print
kk: Баспаға шығару

en: View Dictionary Source
kk: Қолданылатын сөздіктердің қайнар көзін қарау

en: Add Dictionary Source
kk: Қолданылатын сөздіктердің қайнар көзін қосу

en: Remove “%s”?
kk: "%s" өшіру керек пе?

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
kk: Бұл әрекет сөздіктерді ұсынатын қайнар көзін тізімнен толығымен өшіреді.

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: Unable to remove source “%s”
kk: "%s" қайнар көзін өшіру мүмкін емес

en: Edit Dictionary Source
kk: Қолданылатын сөздіктердің қайнар көзін түзету

en: _Select a dictionary source for looking up words:
kk: Сөздерді іздеу үшін сөздіктердің қайнар көзін _таңдаңыз:

en: Add a new dictionary source
kk: Сөздіктердің жаңа қайнар көзін қосу

en: Remove the currently selected dictionary source
kk: Ағымдағы таңдалып тұрған сөздіктердің қайнар көзін өшіру

en: Edit
kk: Түзету

en: Edit the currently selected dictionary source
kk: Ағымдағы таңдалып тұрған сөздіктердің қайнар көзін түзету

en: Source
kk: Қайнар_көзі

en: _Print font:
kk: Бас_паға шығару қарібі:

en: Set the font used for printing the definitions
kk: Анықтамаларды баспаға шығару үшін қолданылатын қаріпті орнату

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Unable to display the preview: %s
kk: Алдын-ала қарауды көрсету мүмкін емес: %s

en: Reload the list of available sources
kk: Қолжетерлік қайнар көздер тізімін қайта жүктеу

en: Unable to create a source file
kk: Қайнар көзі файлын жасау мүмкін емес

en: Unable to save source file
kk: Қайнар көзі файлын сақтау мүмкін емес

note: we just allow closing the dialog
en: _Close
kk: _Жабу

en: _Add
kk: Қо_су

en: C_ancel
kk: Б_ас тарту

en: _Description
kk: Ан_ықтамасы

en: _Port
kk: _Порт

en: _Hostname
kk: _Хост аты

en: _Transport
kk: Кө_лік

en: Source Name
kk: Қайнар көзінің аты

en: Dictionaries
kk: Сөздіктер

en: Strategies
kk: Стратегияларьф

en: Invalid transport type “%d”
kk: "%d" көлік түрі қате

en: No “%s” group found inside the dictionary source definition
kk: Сөздікті ұсынатын қайнар көзінің анықтамасында "%s" тобы табылмады

en: Unable to get the “%s” key inside the dictionary source definition: %s
kk: "%s" кілтін сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің анықтамасынан алу мүмкін емес: %s

en: Unable to get the “%s” key inside the dictionary source definition file: %s
kk: "%s" кілтін сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің анықтамасы файлынан алу мүмкін емес: %s

en: Dictionary source does not have name
kk: Сөздікті ұсынатын қайнар көзінің аты жоқ

en: Dictionary source “%s” has invalid transport “%s”
kk: "%s" сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің "%s" көлік түрі қате

en: Clear the list of similar words
kk: Ұқсас сөздер тізімін тазарту

en: Reload the list of available strategies
kk: Қолжетерлік стратегиялар тізімін қайта жүктеу

en: Clear the list of available strategies
kk: Қолжетерлік стратегиялар тізімін тазарту

en: No dictionary source available with name “%s”
kk: "%s" аты бойынша сөздіктер ұсынатын қайнар көзі табылмады

en: Unable to find dictionary source
kk: Сөздіктердің қайнар көзін табу мүмкін емес

en: No context available for source “%s”
kk: "%s" қайнар көзі үшін контекст қолжетерсіз

en: Unable to create a context
kk: Контекстті жасау мүмкін емес

en: %s — Dictionary
kk: %s — сөздік

en: Save a Copy
kk: Көшірмесін сақтау

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Untitled document
kk: Атаусыз құжат

en: Error while writing to “%s”
kk: "%s" ішіне жазу қатесі

note: speller
en: Double-click on the word to look up
kk: Сөзді іздеу үшін оның үстіне қос шертіңіз

note: strat-chooser
en: Double-click on the matching strategy to use
kk: Сәйкес келетін стратегияны қолдану үшін оның үстіне қос шертіңіз

note: source-chooser
en: Double-click on the source to use
kk: Қайнар көзді қолдану үшін оның үстіне қос шертіңіз

en: Similar words
kk: Ұқсас сөздер

en: Available strategies
kk: Қолжетерлік стратегиялар

en: Dictionary sources
kk: Қолжетерлік қайнар көздері

en: GDict debugging flags to set
kk: Орнату үшін GDict жөндеу жалаушалары

en: FLAGS
kk: ЖАЛАУШАЛАР

en: GDict debugging flags to unset
kk: Орнатуды алып тастау үшін GDict жөндеу жалаушалары

en: GDict Options
kk: GDict опциялары

en: Show GDict Options
kk: GDict опцияларын көрсету
