gnome-utils - en to uk translation catalogue (158 entries)

en: GNOME Dictionary
uk: Словник GNOME

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
uk: Пошук слів та їх написання у інтерактивному словнику

en: GNOME Dictionary is a simple dictionary application that looks up definitions of words online. Though it looks up English definitions by default, you can easily switch to Spanish or add other online dictionaries using the DICT protocol to suit your needs.
uk: Словник — проста програма, яка дозволяє шукати значення слів через мережу. Хоча типово вона шукає англійські значення, ви можете перемкнутись на іспанську або додати інші мережеві словники, які використовують протокол DICT.

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: Default Dictionary Server
uk: Типовий словниковий сервер

en: Dictionary
uk: Словник

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: word;synonym;definition;spelling;
uk: слово;синонім;значення;вимова;

en: The default database to use
uk: Типова база даних

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark (“!”) means that all the databases present in a dictionary source should be searched
uk: Назва типової індивідуальної бази даних або мета бази даних на словниковому сервері. Знак оклику («!») вказує, що пошук має відбуватись в усіх базах даних сервера

en: The default search strategy to use
uk: Типова стратегія пошуку

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is “exact”, that is match exact words.
uk: Назва типової стратегії пошуку для сервера словника, якщо доступно. Типова стратегія «exact», тобто точна відповідність словам.

en: The font to be used when printing
uk: Шрифт, що використовується при друкуванні

en: The font to be used when printing a definition.
uk: Шрифт, що використовується при друкуванні.

en: The name of the dictionary source used
uk: Назва сервера словника

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
uk: Назва словникового сервера, що використовується для отримання визначень слів.

note: Translators: Do not translate the Name key
en: Thai
uk: Тайська

en: Longdo Thai-English Dictionaries
uk: Тайсько-англійські словники Longdo

en: Look up words in dictionaries
uk: Пошук слів у словниках

en: Dictionary (development build)
uk: Словник (тестова збірка)

en: _New Window
uk: _Створити вікно

en: _Save a Copy…
uk: З_берегти копію…

en: P_review
uk: _Переглянути

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: _Find
uk: З_найти

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Sidebar
uk: _Бічна панель

en: Similar _Words
uk: Подібні _слова

en: Dictionary Sources
uk: Додати джерела

en: Available St_rategies
uk: Доступні с_тратегії

en: _Go
uk: Пере_хід

en: _Previous Definition
uk: _Попереднє значення

en: _Next Definition
uk: _Наступне значення

en: _First Definition
uk: П_ерше значення

en: _Last Definition
uk: _Останнє значення

en: Pr_eferences
uk: Н_алаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

note: The help button is always visible
en: _Help
uk: _Довідка

en: _About Dictionary
uk: _Про «Словник»

en: Words to look up
uk: Слова для пошуку

en: WORD
uk: СЛОВО

en: Words to match
uk: Слова для пошуку

en: Dictionary source to use
uk: Джерело словників

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Database to use
uk: База даних

en: Strategy to use
uk: Стратегія пошуку

en: WORDS
uk: СЛОВА

en: Dictionary Preferences
uk: Параметри словника

en: There was an error while displaying help
uk: Помилка при показі довідки

en: No connection to the dictionary server at “%s:%d”
uk: Відсутнє з'єднання зі словниковим сервером «%s:%d»

en: Lookup failed for hostname “%s”: no suitable resources found
uk: Помилка пошуку вузла «%s»: не знайдено відповідний ресурс

en: Lookup failed for host “%s”: %s
uk: Помилка пошуку вузла «%s»: %s

en: Lookup failed for host “%s”: host not found
uk: Помилка пошуку вузла «%s»: вузол не знайдено

en: Unable to connect to the dictionary server at “%s:%d”. The server replied with code %d (server down)
uk: Не вдалось з'єднатись зі словниковим сервером «%s:%d». Сервер повернув код %d (сервер вимкнений)

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : “%s”
uk: Не вдалось розібрати відповідь словникового сервера
    : «%s»

en: No definitions found for “%s”
uk: Немає визначень для «%s»

en: Invalid database “%s”
uk: Неправильна база даних «%s»

en: Invalid strategy “%s”
uk: Неправильна стратегія «%s»

en: Bad command “%s”
uk: Неправильна команда «%s»

en: Bad parameters for command “%s”
uk: Неправильні параметри команди «%s»

en: No databases found on dictionary server at “%s”
uk: Немає баз даних на словниковому сервері «%s»

en: No strategies found on dictionary server at “%s”
uk: Не знайдено стратегії на словниковому сервері «%s»

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
uk: Помилка з'єднанні словниковим сервером %s:%d

en: Error while reading reply from server:
    %s
uk: Помилка при читанні відповіді сервера:
    %s

en: Connection timeout for the dictionary server at “%s:%d”
uk: Помилка з'єднання зі словниковим сервером за адресою «%s:%d»

en: No hostname defined for the dictionary server
uk: Не визначено назву вузла словникового сервера

en: Unable to create socket
uk: Не вдалось створити сокет

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
uk: Не вдалось встановити канал для у не блокувальний режим: %s

en: Unable to connect to the dictionary server at “%s:%d”
uk: Не вдалось з'єднатись зі словниковим сервером «%s:%d»

en: Reload the list of available databases
uk: Перезавантажити список доступних баз даних

en: Clear the list of available databases
uk: Очистити список доступних баз даних

en: Error while matching
uk: Помилка при збіганні

en: Error while looking up definition
uk: Помилка при пошуку значення

en: Another search is in progress
uk: Триває інша операція пошуку

en: Please wait until the current search ends.
uk: Зачекайте доки закінчиться поточна операція пошуку.

en: Error while retrieving the definition
uk: Помилка при отриманні значення

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Show help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Show keyboard shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
uk: Відкрити нове вікно

[ctx: shortcut window]
en: Close current window
uk: Закрити поточне вікно

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
uk: Параметри

[ctx: shortcut window]
en: View sidebar
uk: Показати бічну панель

[ctx: shortcut window]
en: Dictionary definitions
uk: Визначення зі словника

[ctx: shortcut window]
en: Similar words
uk: Подібні слова

[ctx: shortcut window]
en: Dictionary sources
uk: Джерела словників

[ctx: shortcut window]
en: Available strategies
uk: Доступні стратегії

[ctx: shortcut window]
en: Navigate within a definition
uk: Навігація у визначенні

[ctx: shortcut window]
en: Previous definition
uk: Попереднє визначення

[ctx: shortcut window]
en: Next definition
uk: Наступне визначення

[ctx: shortcut window]
en: First definition
uk: Перше визначення

[ctx: shortcut window]
en: Last definition
uk: Останнє визначення

[ctx: shortcut window]
en: Others
uk: Інші

[ctx: shortcut window]
en: Search within a definition
uk: Пошук у визначенні

[ctx: shortcut window]
en: Find in text
uk: Знайти у тексті

[ctx: shortcut window]
en: Save as copy
uk: Зберегти копію

[ctx: shortcut window]
en: Print preview
uk: Попередній перегляд друку

[ctx: shortcut window]
en: Print
uk: Надрукувати

en: View Dictionary Source
uk: Переглянути джерело словника

en: Add Dictionary Source
uk: Додати слово у словник

en: Remove “%s”?
uk: Вилучити «%s»?

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
uk: Це призведе до остаточного вилучення джерела словників зі списку.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Remove
uk: В_илучити

en: Unable to remove source “%s”
uk: Не вдалось вилучити джерело «%s»

en: Edit Dictionary Source
uk: Змінити джерела словника

en: _Select a dictionary source for looking up words:
uk: _Виберіть джерело словника для пошуку слів:

en: Add a new dictionary source
uk: Додати нове джерело словників

en: Remove the currently selected dictionary source
uk: Вилучити виділене джерело словників

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit the currently selected dictionary source
uk: Редагувати поточно вибране джерело словників

en: Source
uk: Джерело

en: _Print font:
uk: Шрифт д_руку:

en: Set the font used for printing the definitions
uk: Встановити шрифт для друку значення

en: Print
uk: Надрукувати

en: Unable to display the preview: %s
uk: Не вдалось показати попередній перегляд: %s

en: Reload the list of available sources
uk: Перезавантажити список доступних джерел

en: Unable to create a source file
uk: Не вдалось створити файл джерела

en: Unable to save source file
uk: Не вдалось створити файл джерела

note: we just allow closing the dialog
en: _Close
uk: _Закрити

en: _Add
uk: _Додати

en: C_ancel
uk: _Скасувати

en: _Description
uk: _Опис

en: _Port
uk: П_орт

en: _Hostname
uk: Назва _вузла

en: _Transport
uk: _Транспорт

en: Source Name
uk: Назва джерела

en: Dictionaries
uk: Словники

en: Strategies
uk: Стратегії

en: Invalid transport type “%d”
uk: Неправильний тип транспорту «%d»

en: No “%s” group found inside the dictionary source definition
uk: У визначенні джерела словників відсутня група «%s»

en: Unable to get the “%s” key inside the dictionary source definition: %s
uk: У визначенні джерел словників не вдалось отримати ключ «%s»: %s

en: Unable to get the “%s” key inside the dictionary source definition file: %s
uk: У файлі значення джерел словників не вдалось отримати ключ «%s»: %s

en: Dictionary source does not have name
uk: Джерело словників не має назви

en: Dictionary source “%s” has invalid transport “%s”
uk: Джерело словників «%s» має неправильний транспорт «%s»

en: Clear the list of similar words
uk: Очистити список схожих слів

en: Reload the list of available strategies
uk: Перезавантажити список доступних стратегій

en: Clear the list of available strategies
uk: Очистити список доступних стратегій

en: No dictionary source available with name “%s”
uk: Відсутнє джерело з назвою «%s»

en: Unable to find dictionary source
uk: Не вдалось знайти джерело словника

en: No context available for source “%s”
uk: Недоступний контекст для джерела «%s»

en: Unable to create a context
uk: Не вдалось створити контекст

en: %s — Dictionary
uk: %s — Словник

en: Save a Copy
uk: Зберегти копію

en: _Save
uk: З_берегти

en: Untitled document
uk: Документ без заголовка

en: Error while writing to “%s”
uk: Помилка при записі до «%s»

note: speller
en: Double-click on the word to look up
uk: Двічі клацніть на слові для пошуку

note: strat-chooser
en: Double-click on the matching strategy to use
uk: Двічі клацніть на відповідній стратегії її використання

note: source-chooser
en: Double-click on the source to use
uk: Двічі клацніть на джерелі для його вибору

en: Similar words
uk: Подібні слова

en: Available strategies
uk: Доступні стратегії

en: Dictionary sources
uk: Джерела словників

en: GDict debugging flags to set
uk: Встановити прапорці налагодження для GDict

en: FLAGS
uk: ПРАПОРЦІ

en: GDict debugging flags to unset
uk: Зняти прапорці налагодження для GDict

en: GDict Options
uk: Параметри GDict

en: Show GDict Options
uk: Показувати параметри GDict
