gnome-utils 1.96.0 - en to wa translation catalogue (10 entries)

en: Dictionary
wa: Diccionaire

en: _Description:
wa: _Discrijhaedje:

en: _Port:
wa: _Pôrt:

en: Port
wa: Pôrt

en: Name
wa: No

en: Database
wa: Båze di dnêyes

en: Dictionary Preferences
wa: Preferinces pol diccionaire

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Preferences
wa: _Preferinces
