gnome-utils - en to xh translation catalogue (15 entries)

en: Dictionary
xh: IsiChazi-magama

en: _Description:
xh: _Inkcazelo:

en: _Port:
xh: _Isiqhagamsheli:

en: Port
xh: Isiqhagamsheli

en: Name
xh: iGama

en: Database
xh: Idatabase

en: Dictionary Preferences
xh: Ezikhethwayo sisiChazi-magama

en: _Edit
xh: _Hlela

en: _View
xh: _Bona

en: _Help
xh: _Uncedo

en: Select _All
xh: Khetha _Zonke

en: Find Ne_xt
xh: Fumana oku_Landelayo

en: _Preferences
xh: _Ezikhethwayo

note: Help menu
en: _Contents
xh: _Iziqulatho

en: _About
xh: _Malunga
