gnome-disk-utility - en to ne translation catalogue (413 entries)

en: Mount Disk Images
ne: डिस्क छवि  माउन्ट गर्नुहोस्

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs
ne: डिस्क छवि संवाद सिर्जना/पूर्वावस्थामा ल्याउनका लागि पूर्वनिर्धारित स्थान

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs. If blank the ~/Documents folder is used.
ne: डिस्क छवि संवाद सिर्जना/पूर्वावस्थामा ल्याउनका लागि पूर्वनिर्धारित स्थान । यदि खाली भएमा~/कागजात फोल्डर प्रयोग गरिन्छ ।

en: The number of samples the benchmark will include for the read/write test.
ne: मानकले पढ्ने/लेख्ने परीक्षणका लागि समावेश गर्ने नमूनाको सङ्ख्या ।

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample.
ne: प्रत्येक नमूनाका लागि पढ्न/लेख्नका लागि MiB (1048576 बाइटहरूको सङ्ख्या ।

en: To enable or disable the write test.
ne: लेखन परीक्षण सक्षम वा असक्षम पार्न ।

en: The number of samples the benchmark will do for the access time test.
ne: पहुँच समय परीक्षणका लागि बेन्चमार्कले गर्ने नमूनाहरूको सङ्ख्या ।

en: Disks
ne: डिस्क

en: Disk management utility for GNOME
ne: जिनोमका लागि डिस्क व्यवस्थापन युटिलिटी

en: Disks provides an easy way to inspect, format, partition, and configure disks and block devices.
ne: डिस्कनिरीक्षण, ढाँचा, विभाजन, र डिस्क र ब्लक उपकरणहरू कन्फिगर गर्न एक सजिलो तरिका प्रदान गर्दछ।

en: Using Disks, you can view SMART data, manage devices, benchmark physical disks, and image USB sticks.
ne: डिस्कहरू प्रयोग गरेर, तपाईं SMART डेटा हेर्न सक्नुहुन्छ, उपकरणहरू व्यवस्थापन गर्न सक्नुहुन्छ, मानक भौतिक डिस्कहरू, र छवि USB स्टिकहरू।

en: The GNOME Project
ne: जिनोम परियोजना

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;
ne: डिस्क;ड्राइभ;भोल्युम;हार्डडिस्क;hdd;डिस्क;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;बेन्चमार्क;raid;luks;गुप्तिकरण; S.M.A.R.T. ; छरितो;

en: An error occurred
ne: एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: Select Disk Image(s) to Mount
ne: माउन्ट गर्न डिस्क छवि(हरू) चयन गर्नुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Mount
ne: माउन्ट गर्नुहोस्

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying disk image to be modified
ne: यदि जाँच गरियो भने, माउन्ट पढ्ने मात्र हुनेछ । यदि तपाईँ अन्तर्निहित डिस्क छवि परिमार्जन गर्न चाहनुहुन्न भने यो उपयोगी हुन्छ ।

en: Attach and mount one or more disk image files.
ne: एक वा बढी डिस्क छवि फाइल सङ्लग्न गर्नुहोस् र माउन्ट गर्नुहोस् ।

en: Cannot open “%s” — maybe the volume isn’t mounted?
ne: "%s" खोल्न सकिँदैन — सायद भोल्युम माउन्ट गरिएको छैन?

en: Error opening “%s”: %m
ne: "%s" खोल्दा त्रुटि: %m

en: Closing now stops the running jobs and leads to a corrupt result.
ne: बन्द गर्दा अहिले चलिरहेको कार्य रोकिन्छ र यसले खराब नतिजा निम्त्याउँछ ।

en: Error opening %s: %s
ne: %s खोल्दा त्रुटि: %s

en: Error looking up block device for %s
ne: %s का लागि बन्द गर्ने यन्त्र खोजी गर्दा त्रुटि

en: Select device
ne: यन्त्र छान्नुहोस्

en: Format selected device
ne: चयन गरिएको ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Restore disk image
ne: डिस्क छवि पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: --format-device must be used together with --block-device
ne: --ढाँचा-यन्त्र --block-device सँगै प्रयोग गर्नुपर्छ

en: --format-device must not be used together with --restore-disk-image
ne: --ढाँचा-यन्त्र --पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्-disk-image सँगै प्रयोग गर्नु हुँदैन

note: Translators: Shown in the About dialog to convey version numbers. *              The first %s is the version of Disks (for example "3.6"). *              The second %s is the version of the running udisks daemon (for example "2.0.90"). *              The third, fourth and fifth %d are the major, min
en: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (built against %d.%d.%d)
ne: जिनोम-डिस्क-उपयोगिता %s
    Uडिस्क %s (%d. %d. %d को विरुद्धमा निर्माण गरियो)

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Read Error Rate
ne: त्रुटि दर पढ्नुहोस्

en: Frequency of errors while reading raw data from the disk. A non-zero value indicates a problem with either the disk surface or read/write heads
ne: डिस्कबाट कच्चा डेटा पढ्दा त्रुटिहरूको पुनरावृत्ति । शून्य विहिन मानले डिस्क सतह वा पढ्ने/लेख्ने हेडमा समस्या इङापित गर्छ ।

en: Time needed to spin up the disk
ne: डिस्कलाई स्पिन अप गर्न आवश्यक समय

en: Number of spindle start/stop cycles
ne: घुमेको सुरु/रोकिने चक्रको सङ्ख्या

en: Count of remapped sectors. When the hard drive finds a read/write/verification error, it marks the sector as “reallocated” and transfers data to a special reserved area (spare area)
ne: रिमाप गरिएका क्षेत्रहरूको गणना । हार्ड ड्राइभले पढ्दा/लेख्दा/प्रमाणिकरण गर्दा त्रुटि फेला पार्दछ, यसले सेक्टरलाई "reallocated" को रूपमा चिनो लगाउँछ र विशेष सञ्चित क्षेत्र (spare क्षेत्र) मा डेटा स्थानान्तर गर्दछ

en: Margin of a channel while reading data.
ne: डेटा पढ्दा च्यानलको सीमान्त ।

en: Average efficiency of operations while positioning
ne: स्थिति गर्दा सञ्चालनहरूको औसत दक्षता

en: Number of hours elapsed in the power-on state
ne: शक्ति-अन अवस्थामा बितेको घण्टाको सङ्ख्या

en: Number of retry attempts to spin up
ne: माथि स्पिन गर्न पुन: प्रयासको सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Soft read error rate
ne: हल्का त्रुटि दर पढ्नुहोस्

en: Frequency of errors while reading from the disk
ne: डिस्कबाट पढ्दा त्रुटिहरूको पुनरावृत्ति

en: Number of errors that could not be recovered using hardware ECC
ne: हार्डवेयर ECC प्रयोग गरेर पुन: प्राप्त गर्न नसकिने त्रुटिहरूको सङ्ख्या

en: Number of times a recording head is flying outside its normal operating range
ne: रेकर्डिङ हेडले यसको सामान्य सञ्चालन दायरा बाहिर उडिरहेको पटकको सङ्ख्या ।

en: Frequency of mistakes as a result of impact loads
ne: प्रभाव लोडको परिणामस्वरूप गल्तीको पुनरावृत्ति

en: Number of power-off or emergency retract cycles
ne: पावर-अफ वा आकस्मिक रिट्रेक्ट चक्रको सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Load/Unload Cycle Count
ne: चक्र गणना लोड/अनलोड गर्नुहोस्

en: Number of cycles into landing zone position
ne: अवतरण क्षेत्र स्थितिमा चक्रको सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Temperature
ne: तापक्रम:

en: Current internal temperature of the drive
ne: ड्राइभको हालको आन्तरिक तापक्रम

en: Number of ECC on-the-fly errors
ne: इसीसी तत्काल त्रुटिहरूको सङ्ख्या

en: Number of remapping operations. The raw value of this attribute shows the total number of (successful and unsuccessful) attempts to transfer data from reallocated sectors to a spare area
ne: रिमाप गर्ने सञ्चालनको सङ्ख्या । यो विशेषताको कच्चा मानले (सफल र असफल) पुन: बाँडफाँड गरिएको सेक्टरबाट जगेडा क्षेत्रमा डेटा स्थानान्तरण गर्ने प्रयासको कूल सङ्ख्या देखाउँदछ ।

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Current Pending Sector Count
ne: हालको विचाराधीन खण्ड गणना

en: Number of sectors waiting to be remapped. If the sector waiting to be remapped is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt
ne: रिमाअप हुने प्रतिक्षामा रहेका क्षेत्रहरूको सङ्ख्या । यदि रिमाप हुने प्रतीक्षामा रहेको क्षेत्र पछि लेखियो वा सफलतापूर्वक पढियो भने, यो मान घटाइएको छ र यस क्षेत्रलाई रिमाप गरिएको छैन। सेक्टरमा पढिएका त्रुटिले सेक्टरलाई पुन: नक्सांकन गर्ने छैन, यो असफल लेखन प्रयासमा मात्र रिम्याप हुनेछ

en: The total number of uncorrectable errors when reading/writing a sector. A rise in the value of this attribute indicates defects of the disk surface and/or problems in the mechanical subsystem
ne: खण्ड पढ्दा/लेख्दा त्रुटिहरूको कूल सङ्ख्या । यो विशेषताको मानमा वृद्धिले डिस्क को सतहको दोष र यान्त्रिक उपप्रणालीमा/वा समस्याहरू को सङ्केत गर्दछ

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: UDMA CRC Error Rate
ne: UDMA CRC त्रुटि दर

en: Number of CRC errors during UDMA mode
ne: UDMA शैलीमा CRC त्रुटिहरूको सङ्ख्या

en: Number of errors while writing to disk (or) multi-zone error rate (or) flying-height
ne: डिस्कमा लेख्दा त्रुटिहरूको सङ्ख्या (वा) बहु- क्षेत्र त्रुटि दर (वा) उड्ने-उचाइ

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Soft Read Error Rate
ne: हल्का त्रुटि दर पढ्नुहोस्

en: Number of off-track errors
ne: अफट्रयाक त्रुटिहरूको सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Data Address Mark Errors
ne: डेटा ठेगाना चिन्ह त्रुटि

en: Number of Data Address Mark (DAM) errors (or) vendor-specific
ne: डेटा ठेगाना चिन्ह (DAM) त्रुटि (वा) विक्रेता-विशिष्टको सङ्ख्या

en: Number of errors corrected by software ECC
ne: सफ्टवेयर ECC द्वारा सुधार गरिएका त्रुटिहरूको सङ्ख्या

en: Number of Thermal Asperity Rate errors
ne: थर्मल एस्पेरिटी दर त्रुटिहरूको सङ्ख्या

en: Height of heads above the disk surface
ne: डिस्क सतह माथि हेडको उचाइ

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Spin High Current
ne: उच्च स्पिन गर्नुहोस्

en: Amount of high current used to spin up the drive
ne: ड्राइभमाथि स्पिन गर्न प्रयोग हुने उच्च करेन्टको मात्रा

en: Number of buzz routines to spin up the drive
ne: ड्राइभलाई स्पिन गर्ने बजको सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Offline Seek Performance
ne: अफलाइन खोजी कार्यसम्पादन

en: Drive’s seek performance during offline operations
ne: अफलाइन सञ्चालनहरू गर्दा ड्राइभको खोजी कार्यसम्पादन

en: Shift of disk is possible as a result of strong shock loading in the store, as a result of falling (or) temperature
ne: (वा) तापक्रम घट्दा, भण्डारमा मजबूत सदुपयोग लोडिङको परिणामस्वरूप डिस्कको शिफ्ट सम्भव छ ।

en: Number of errors as a result of impact loads as detected by a shock sensor
ne: सदुपयोग सेन्सरद्वारा पत्ता लगाए बमोजिम प्रभाव लोडको परिणामका रूपमा त्रुटिहरूको सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Loaded Hours
ne: लोड घण्टा

en: Number of hours in general operational state
ne: सामान्य सञ्चालन अवस्थामा घण्टाको सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Load/Unload Retry Count
ne: पुन: प्रयास गणना लोड/अनलोड गर्नुहोस्

en: Loading on drive caused by numerous recurrences of operations, like reading, recording, positioning of heads, etc
ne: सञ्चालनको अनगिन्ती पुनरावृत्तिका कारणले ड्राइभमा लोडिङ, जस्तै: हेडको पढाइ, रेकर्डिङ, स्थिति, इत्यादि ।

en: Load on drive caused by friction in mechanical parts of the store
ne: पसलको यान्त्रिक भागमा घर्षणको कारण ड्राइभमा लोड गर्नुहोस्

en: General time for loading in a drive
ne: ड्राइभमा लोड गर्नका लागि सामान्य समय

en: Quantity efforts of the rotating moment of a drive
ne: ड्राइभको घुमाउरो क्षणको परिमाण प्रयास

en: Number of power-off retract events
ne: पावर-अफ पुनरावृत्ति घटनाहरूको सङ्ख्या

en: Amplitude of heads trembling (GMR-head) in running mode
ne: चालु मोडमा काँपेको (GMR-head) हेडहरूको सङ्केत

en: Number of physical erase cycles completed on the drive as a percentage of the maximum physical erase cycles the drive supports
ne: ड्राइभले समर्थन गर्ने अधिकतम भौतिक मेटाइ चक्रको प्रतिशतको रूपमा ड्राइभमा पूरा भएको भौतिक मेटाइ चक्रको सङ्ख्या ।

en: Number of uncorrectable ECC errors
ne: त्रुटिसच्याउने ECC को सङ्ख्या

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Good Block Rate
ne: राम्रो खण्ड दर

en: Number of available reserved blocks as a percentage of the total number of reserved blocks
ne: सञ्चित खण्डहरूको कूल सङ्ख्याको प्रतिशतको रूपमा उपलब्ध सञ्चित खण्डहरूको सङ्ख्या

en: Time while head is positioning
ne: हेड पोजिसन गरिरहेको बेलाको समय

en: Number of errors while reading from a disk
ne: डिस्कबाट पढ्दा त्रुटिहरूको सङ्ख्या

en: The amount of data written during the lifetime of the disk
ne: डिस्कको जीवनकालमा लेखिने डेटाको मात्रा

en: The amount of data read during the lifetime of the disk
ne: डिस्कको जीवनकालमा पढिएको डेटाको मात्रा ।

note: Translators: Shown in the treeview for a failing attribute
en: FAILING
ne: असफल भयो

en: OK
ne: ठीक छ

note: Translators: Used in the treeview for the pretty/interpreted value of an attribute * for a sector-based unit
en: %d sector | %d sectors
ne[0]: %d खण्ड
ne[1]: %d खण्डहरू

note: SK_SMART_ATTRIBUTE_UNIT_UNKNOWN Translators: Used in the treeview for the pretty/interpreted value of an attribute * where the value cannot be interpreted Translators: Shown for normalized values (current, worst, threshold) if the value is * not applicable, e.g. meaningless. See http://en.wikipedia.
en: N/A
ne: एन/ए

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
ne: अन्तिम आफै परीक्षण सफलतापूर्वक सम्पन्न भयो

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
ne: अन्तिम आफै परीक्षण परित्याग गरियो

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
ne: अन्तिम आफै परीक्षण रोकियो

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
ne: अन्तिम आफै-परीक्षण पूरा भएन

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
ne: अन्तिम आफैपरीक्षण असफल भयो

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the electrical subsystem
en: Last self-test failed (electrical)
ne: अन्तिम आफैँ परीक्षण असफल (विद्युतीय)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the servo subsystem - see http://en.wikipedia.org/wiki/Servomechanism
en: Last self-test failed (servo)
ne: अन्तिम आफै परीक्षण असफल भयो (सर्वो)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the reading subsystem -
en: Last self-test failed (read)
ne: अन्तिम आफैपरीक्षण असफल भयो (पढ्नुहोस्)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the disk is suspected of having handling damage (e.g. physical damage to the hard disk)
en: Last self-test failed (handling)
ne: अन्तिम आफै-परीक्षण असफल (ह्यान्डलिङ)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when a self-test is in progress. The first %d is the percentage of the test remaining.
en: Self-test in progress — %d%% remaining
ne: प्रगतिमा स्वयं-परीक्षण - %d%% बाँकी

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: Shown when a self-test is not unknown. The %s is the result-code from the API code.
en: Unknown (%s)
ne: अज्ञात (%s)

en: %s ago
ne: %s पहिला

en: SMART is not supported
ne: SMART समर्थित छैन

en: SMART is not enabled
ne: SMART  सक्षम छैन

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
ne: डिस्क चाँडै असफल हुने सम्भावना छ

en: SELF-TEST FAILED
ne: अन्तिम आफैपरीक्षण असफल भयो

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
ne[0]: डिस्क ठीक छ, एउटा असफल विशेषता असफल भइरहेको छ
ne[1]: डिस्क ठीक छ, %d विशेषता असफल भएका छन्

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
ne[0]: डिस्क ठीक छ, एउटा खराब क्षेत्र
ne[1]: डिस्क ठीक छ, %d खराब सेक्टरहरू

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
ne[0]: डिस्क ठीक छ, एउटा विशेषता विगतमा असफल भयो
ne[1]: डिस्क ठीक छ, %d विशेषता विगतमा असफल भयो

note: Otherwise, it's all honky dory
en: Disk is OK
ne: डिस्क ठीक छ

en: Pre-Fail
ne: पूर्व-असफल

en: Online
ne: अनलाइन

en: Offline
ne: अफलाइन

note: Translators: XXX
en: Threshold exceeded
ne: थ्रेसहोल्ड सीमा नाघ्यो

note: Translators: XXX
en: Threshold not exceeded
ne: थ्रेसहोल्ड सीमा नाघेन

en: Error aborting SMART self-test
ne: SMART सेल्फ-परीक्षण परित्याग गर्दा त्रुटि

en: Error starting SMART self-test
ne: SMART सेल्फ-परीक्षण सुरु गर्दा त्रुटि

en: An error occurred when trying to toggle whether SMART is enabled
ne: स्मार्ट सक्षम पारिएको छ कि छैन भनेर टगल गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि देखापर्यो

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the Attribute ID (0-255)
en: ID
ne: आईडी

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the attribute name and description
en: Attribute
ne: विशेषता

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the value
en: Value
ne: मान

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the normalized value
en: Normalized
ne: सामान्यीकरण गरिएको

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the threshold value
en: Threshold
ne: थ्रेसहोल्ड

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the worst value
en: Worst
ne: सबैभन्दा खराब:

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the type
en: Type
ne: प्रकार

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the update type (Online / Offline)
en: Updates
ne: अपडेट जाँच गर्नुहोस्

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the assessment of the attribute
en: Assessment
ne: मूल्याङ्कन गर्नुहोस्

en: %u sample | %u samples
ne[0]: %u नमूना
ne[1]: %u नमूनाहरू

[ctx: benchmark-updated]
note: Translators: The first %s is the date and time the benchmark took place in the preferred * format for the locale (e.g. "%c" for strftime()/g_date_time_format()), for example * "Tue 12 Jun 2012 03:57:08 PM EDT". The second %s is how long ago that is from right * now, for example "3 days" or "2 hours"
en: %s (%s ago)
ne: %s (%s पहिला)

[ctx: benchmark-updated]
en: No benchmark data available
ne: बेन्चमार्क डाटा उपलब्ध छैन

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device…
ne: यन्त्र खोल्दै

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring transfer rate (%2.1f%% complete)…
ne: स्थानान्तरण दर मापन गर्दैछ (% 2.1f%% पूरा)...

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring access time (%2.1f%% complete)…
ne: पहुँच समय मापन गर्दैछ (% 2.1f%% पूरा)...

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
ne: एउटा त्रुटि देखा पर्यो

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %lld bytes from offset %lld
ne: अफसेट %lld बाट %lld बाइटहरू पहिले नै पढ्दा त्रुटि

[ctx: benchmarking]
en: Error writing %lld bytes at offset %lld: %m
ne: अफसेट %lld मा %lld बाइट्स लेख्दा त्रुटि: %m

[ctx: benchmarking]
en: Expected to write %lld bytes, only wrote %lld: %m
ne: %lld बाइट लेख्ने अपेक्षा गरियो, मात्र %lld लेख्यो: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error syncing (at offset %lld): %m
ne: समक्रमण गर्दा त्रुटि (अफसेट %lld मा): %m

en: Error updating /etc/crypttab
ne: /etc/crypttabउपडेटमा त्रुति

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
ne: /etc/crypttab कन्फिगरेसन डेटा विकृत गरिएको छ

en: Changing the passphrase for this device, will also update the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file
ne: यो यन्त्रका लागि पासफ्रेज परिवर्तन गर्दा, <i>/etc/crypttab</i> फाइलद्वारा सन्दर्भित पासफ्रेज पनि अद्यावधिक गर्नेछ ।

en: Allocating Disk Image
ne: डिस्क छवि आबंटन गर्दैछ

note: Translators: Shown when there are read errors and we skip some data. *              The first %s is the amount of unreadable data (ex. "512 kB").
en: %s unreadable (replaced with zeroes)
ne: %s पढ्न अयोग्य (शून्यहरूसँग बदलियो)

note: Translators: A descriptive string for the 'complete' sound, see CA_PROP_EVENT_DESCRIPTION
en: Disk image copying complete
ne: डिस्क छवि प्रतिलिपि गर्ने कार्य पूरा भयो

note: Translators: Primary message in dialog shown if some data was unreadable while creating a disk image
en: Unrecoverable read errors while creating disk image
ne: डिस्क छवि सिर्जना गर्दा पुन: प्राप्त गर्न नसकिने त्रुटि

en: Device is size 0
ne: यन्त्र ० साइज हो

en: Error allocating space for disk image file:
ne: डिस्क छवि फाइलका लागि खाली स्थान बाँडफाँड गर्दा त्रुटि:

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
ne: "%s" नाम गरिएको फाइल पहिले नै अवस्थित छ ।  तपाईँ यसलाई प्रतिस्थापन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
ne: फाइल "%s" मा पहिल्यै अवस्थित छ ।  यसलाई बदल्दा यसका सामाग्री अधिलेखन हुनेछ ।

en: _Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: The utility %s is missing.
ne: %s उपयोगिता हराइरहेको छ ।

en: _Previous
ne: अघिल्लो

en: Cre_ate
ne: सिर्जना गर्नुहोस्

en: N_ext
ne: अर्को

en: Custom Format
ne: अनुकुलन ढाँचा

en: Set Password
ne: पासवर्ड सेट गर्नुहोस्

en: Confirm Details
ne: विवरण यकिन गर्नुहोस्

en: _Format
ne: ढाँचा

en: Btrfs — Copy-on-write Linux Filesystem, for snapshots
ne: Btrfs — स्न्यापसटका लागि, लिनक्स फाइल प्रणाली प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: F2FS — Flash Storage Linux Filesystem
ne: F2FS - फ्ल्यास भण्डारण लिनक्स फाइल प्रणाली

en: exFAT — Flash Storage Windows Filesystem, used on SDXC cards
ne: exFAT - SDXC कार्डमा प्रयोग गरिने, फ्ल्यास भण्डारण विन्डोज फाइल प्रणाली

en: UDF — Universal Disk Format, for removable devices on many systems
ne: UDF - धेरै प्रणालीमा हटाउन सकिने यन्त्रका लागि, विश्वव्यापी डिस्क ढाँचा

en: No Filesystem
ne: फाइल प्रणाली छैन

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
ne: नयाँ विभाजन सिर्जना गर्न सकिँदैन । त्यहाँ पहिले नै चार प्राथमिक विभाजनहरू छन् ।

en: This is the last primary partition that can be created.
ne: यो सिर्जना गर्न सकिने अन्तिम प्राथमिक विभाजन हो ।

en: The passwords do not match
ne: पासवर्डहरू मेल खाएनन्

en: Will be created
ne: यसमा सिर्जित

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Will be deleted
ne: मेटिएको वस्तुहरू

en: Error removing /etc/crypttab entry
ne: /etc/crypttab entry प्रविष्टि हटाउँदा त्रुटि

en: Error adding /etc/crypttab entry
ne: /etc/crypttab प्रविष्टि थप्दा त्रुटि

en: Error updating /etc/crypttab entry
ne: /etc/crypttab प्रविष्टि अद्यावधिक गर्दा त्रुटि

en: Only the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file will be changed. To change the on-disk passphrase, use <i>Change Passphrase…</i>
ne: <i>/etc/crypttab</i> फाइलद्वारा सन्दर्भ गरिएको पासफ्रेज मात्र परिवर्तन हुनेछ । डिस्कमा पासफ्रेज परिवर्तन गर्न, <i>पासफ्रेज परिवर्तन गर्नुहोस्...</i>

en: (None)
ne: (कुनै पनि होइन)

en: Disk Drives
ne: डिस्क ड्राइभ

en: Other Devices
ne: अरु यन्त्रहरू

[ctx: standby-value]
en: Never
ne: कहिल्यै पनि

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
ne: २५५(अशक्त)

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
ne: 0 (अक्षम पारियो)

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: Never
ne: कहिल्यै पनि

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 5 minutes
ne: ५ मिनेट

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 10 minutes
ne: १० मिनेट

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 15 minutes
ne: १५ मिनेट

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 3 hours
ne: ३घण्टा

note: Translators: This is a mark on the APM scale. The string should be as short as possible
en: Save Power
ne: पावर बचत

note: Translators: This is a mark on the APM scale. The string should be as short as possible. The left arrow ("←") is to signify that the left part of the scale offers spindown. In RTL locales, please use a right arrow ("→") instead.
en: ← Spindown
ne: ← स्पिन्डाउन

note: Translators: This is a mark on the AAM scale. The string should be as short as possible
en: Quiet (Slow)
ne: सुन्य (मन्द)

note: Translators: This is a mark on the AAM scale. The string should be as short as possible
en: Loud (Fast)
ne: उच्चध्वनि (छिटो)

en: Error setting label
ne: लेबल सेट गर्दा त्रुटि

note: Translators: Used to convey that something takes at least * some specificed duration but may take longer. The %s is a * time duration e.g. "8 hours and 28 minutes"
en: At least %s
ne: कम्तिमा %s

note: Translators: Used to convey that something takes * approximately some specificed duration. The %s is a time * duration e.g. "2 hours and 2 minutes"
en: Approximately %s
ne: करिब %s

en: Quick
ne: छिटो

en: Overwrite existing data with zeroes
ne: शून्यसँग अवस्थित डेटा अधिलेखन गर्नुहोस्

en: Slow
ne: मन्द

en: ATA Secure Erase
ne: एटीए सुरक्षित मेट्नुहोस्

en: ATA Enhanced Secure Erase
ne: ATA बढाइएको सुरक्षित मेट्नुहोस्

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
ne: २टीबी > आधुनिक प्रणाली र हार्ड डिस्कसँग मिल्दो

en: Empty
ne: खाली

en: Are you sure you want to format the disk?
ne: तपाईँ डिस्क ढाँचाबद्ध गर्न निश्चित हुनुहुन्छ?

note: Translators: warning used for quick format
en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
ne: डिस्कमा भएका सबै डेटा हराउने छन् तर अझै डेटा पुन: प्राप्ति सेवाद्वारा पुन: प्राप्त गर्न सकिने छ ।

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
ne: <b>सुझाव</b>: यदि तपाईं आफ्नो पुरानो कम्प्युटर वा डिस्क पुनः प्रयोग गर्ने, बेच्ने वा दिने योजना बनाउँदै हुनुहुन्छ भने, आफ्नो निजी जानकारी गलत हातमा पर्न नदिन अझ राम्ररी मेटाउने किसिम प्रयोग गर्नुपर्छ

note: Translators: warning used when overwriting data
en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
ne: डिस्कमा भएका सबै डेटा अधिलेखन हुनेछन् र सम्भवत डेटा पुन: प्राप्ति सेवाद्वारा पुन: प्राप्त गर्न सकिने छैन ।

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can’t be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
ne: <b>चेतावनी</b>: सुरक्षित मेट्ने आदेशलाई पूरा गर्न धेरै समय लिन सक्दछ, रद्द गर्न सकिँदैन र केही हार्डवेयरसँग राम्रोसँग कार्य नगर्न सक्दछ । सबैभन्दा नराम्रो कुरा त, तपाईंको ड्राइभ प्रयोग गर्न नसकिने वा तपाईंको प्रणाली क्र्यास वा लक अप हुन सक्छ। अघि बढ्नु अघि, कृपया <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase को बारेमा लेख पढ्नुहोस्</a> र तपाईँले जोखिमहरू बुझ्नु भएको निश्चित गर्नुहोस्

en: Matches partition %u of the device with the given vital product data
ne: दिएको महत्वपूर्ण वस्तु डेटासँग यन्त्रको %u विभाजन मिलाउछ

en: Matches the whole disk of the device with the given vital product data
ne: दिएको महत्वपूर्ण वस्तु डेटासँग यन्त्रको पूरा डिस्क मिल्दछ

en: Matches partition %u of any device connected at the given port or address
ne: दिएको पोर्ट वा ठेगानामा जडान गरिएको कुनै यन्त्रको %u विभाजन मिलाउछ

en: Matches the whole disk of any device connected at the given port or address
ne: दिएको पोर्ट वा ठेगानामा जडान गरिएको कुनै पनि यन्त्रको पूरा डिस्क सँग मिल्दछ

en: Matches any device with the given label
ne: दिएको लेबुलसँग कुनै यन्त्र मिल्दछ

en: Matches the device with the given UUID
ne: दिएको UUID सँग यन्त्र जोडा मिल्दछ

en: The system may not work correctly if this entry is modified or removed.
ne: यदि यो प्रविष्टि परिमार्जन गरिएको छ वा हटाइएको छ भने प्रणालीले राम्रोसँग काम गर्न सक्दैन ।

en: Error removing old /etc/fstab entry
ne: /etc/fstab हटाउन त्रुति

en: Error adding new /etc/fstab entry
ne: /etc/fstab थप्न त्रुति

en: Error updating /etc/fstab entry
ne: /etc/fstab उपडेटमा त्रुति

en: Error writing file
ne: फाइल लेख्दा त्रुटि

en: Error setting partition type
ne: विभाजन प्रकार सेट गर्दा त्रुटि

en: Error setting partition name
ne: विभाजन नाम सेट गर्दा त्रुटि

en: Error setting partition flags
ne: विभाजन झण्डा सेट गर्दा त्रुटि

[ctx: Password strength]
en: Weak
ne: कमजोर

[ctx: Password strength]
en: Fair
ne: ठीक

[ctx: Password strength]
en: Good
ne: असल

[ctx: Password strength]
en: Strong
ne: बलियो

en: _Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

en: Error resizing filesystem
ne: फाइल प्रणाली रिसाइज गर्दा त्रुटि

en: Error repairing filesystem
ne: फाइल प्रणाली मर्मत गर्दा त्रुटि

en: Fit to size
ne: साइजमा ठीक पार्नुहोस्

en: File does not appear to be XZ compressed
ne: फाइल XZ सङ्कुचन भएको देखिँदैन

en: Cannot restore image of size 0
ne: ० साइजको छवि पुनर्स्थापना गर्न सकिँदैन

en: The disk image is %s smaller than the target device
ne: डिस्क छवि %s लक्षित यन्त्र भन्दा सानो छ

en: Error restoring disk image
ne: डिस्क छवि पुन: स्थापना गर्दा त्रुटि

en: Error determining size of file
ne: फाइलको साइज निर्धारण गर्दा त्रुटि

note: Translators: this is the description of the job
en: Restoring Disk Image
ne: डिस्क छवि पुन: स्थापना गर्दैछ

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
ne: तपाईँ यन्त्रमा डिस्क छवि लेख्न निश्चित हुनुहुन्छ?

en: All existing data will be lost
ne: सम्पुर्ण डेटा मेटिन्छ

en: _Restore
ne: पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: The encryption passphrase was retrieved from the keyring
ne: किरिङबाट गुप्तिकरण पासफ्रेज पुन: प्राप्त गरियो

en: No Media
ne: मिडिया भेटिएन

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
ne: फाइल प्रणाली

[ctx: volume-grid]
en: Swap
ne: स्वाप

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
ne: विस्तारित विभाजन

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
ne: स्वतन्त्र खालीस्थान

en: _Attach
ne: सङ्लग्न गर्नुहोस्

note: set file types allow_compressed Add a RO check button that defaults to RO
en: Set up _read-only loop device
ne: पढ्ने-मात्र लुप यन्त्र सेटअप गर्नुहोस्

en: If checked, the loop device will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying file to be modified
ne: यदि जाँच गरियो भने, लुप यन्त्र पढ्ने मात्र हुनेछ । यदि तपाईँले अन्तर्निहित फाइल परिमार्जन गर्न चाहनुहुन्न भने यो उपयोगी हुन्छ ।

note: Translators: Shown for a read-only device. The %s is the device file, e.g. /dev/sdb1
en: %s (Read-Only)
ne: %s(पढ्ने मात्र)

[ctx: job-remaining-with-rate]
note: Translators: Used for job progress. *              The first %s is the estimated amount of time remaining (ex. "1 minute" or "5 minutes"). *              The second %s is the average amount of bytes transfered per second (ex. "8.9 MB").
en: %s remaining (%s/sec)
ne: %s बाँकि (%s/sec)

[ctx: job-remaining]
note: Translators: Used for job progress. *              The first %s is the estimated amount of time remaining (ex. "1 minute" or "5 minutes").
en: %s remaining
ne: %s बाकि छ

note: Translators: Used to convey job progress where the amount of bytes to process is known. *              The first %s is the amount of bytes processed (ex. "650 MB"). *              The second %s is the total amount of bytes to process (ex. "8.5 GB"). *              The third %s is the estimated amoun
en: %s of %s — %s
ne: %s को %s — %s

en: Block device is empty
ne: खण्ड यन्त्र खाली छ

[ctx: partitioning]
note: Translators: Shown for unknown partitioning type. The first %s is the low-level type.
en: Unknown (%s)
ne: अज्ञात(%s)

note: Translators: Shown in 'Size' field for a filesystem where we know the amount of unused *              space. *              The first %s is a short string with the size (e.g. '69 GB (68,719,476,736 bytes)'). *              The second %s is a short string with the space free (e.g. '43 GB'). *        
en: %s — %s free (%.1f%% full)
ne: %s — %s free (%.1f%% पूरा)

[ctx: partition type]
en: Unknown
ne: अज्ञात

[ctx: volume-content-fs]
note: Translators: Shown when the device is not mounted next to the "In Use" label
en: Not Mounted
ne: माउन्ट भएन

[ctx: volume-content-swap]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the swap device is in use
en: Active
ne: सक्रिय

[ctx: volume-content-swap]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the swap device is not in use
en: Not Active
ne: सक्रिय छैन

[ctx: volume-content-crypto]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the encrypted device is unlocked
en: Unlocked
ne: अनलक गरियो

[ctx: volume-content-crypto]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the encrypted device is unlocked
en: Locked
ne: ताल्चा लगाइयो

[ctx: volume-contents-msdos-ext]
en: Extended Partition
ne: विस्तारित विभाजन

note: Translators: used to convey free space for partitions
en: Unallocated Space
ne: बाँडफाँड नगरिएको खाली स्थान

en: Repair failed
ne: मर्मत असफल भयो

en: Filesystem %s on %s has been repaired.
ne: %s मा फाइल प्रणाली %s मर्मत गरिएको छ ।

en: A filesystem repair is not always possible and can cause data loss. Consider backing it up first in order to use forensic recovery tools that retrieve lost files. The operation may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
ne: फाइल प्रणाली मर्मत सधैँ सम्भव छैन र यसले गर्दा डेटा हराउन सक्छ । हराएका फाइलहरू पुन: प्राप्त गर्ने फोरेन्सिक रिकभरी उपकरणहरू प्रयोग गर्न पहिला यसलाई समर्थन गर्ने विचार गर्नुहोस्। विशेष गरी विभाजनमा धेरै डेटा भएमा सञ्चालनमा धेरै समय लाग्न सक्छ ।

en: Filesystem %s on %s is undamaged.
ne: %s मा फाइल प्रणाली %s क्षतिग्रस्त छैन ।

note: show as result and not error message, because it's not a malfunction of GDU
en: Filesystem %s on %s needs repairing.
ne: %s मा फाइल प्रणाली %s लाई मर्मत गर्न आवश्यक छ ।

en: Confirm Check
ne: जाँच यकीन गर्नुहोस्

en: The check may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
ne: जाँचले लामो समय लिन सक्छ, विशेष गरी यदि विभाजनले धेरै डेटा समावेश गर्दछ।

en: An error occurred when trying to put the drive into standby mode
ne: ड्राइभलाई स्ट्यान्डबाई मोडमा राख्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि उत्पन्न भयो ।

en: An error occurred when trying to wake up the drive from standby mode
ne: स्ट्यान्डबाई मोडबाट ड्राइभ लाई जगाउन प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि उत्पन्न भयो ।

note: Translators: Heading for powering off a device with multiple drives
en: Are you sure you want to power off the drives?
ne: के तपाईँ ड्राइभहरू बन्द गर्न निश्चित हुनुहुन्छ?

note: Translators: Message for powering off a device with multiple drives
en: This operation will prepare the system for the following drives to be powered down and removed.
ne: यो अपरेसनले निम्न ड्राइभहरू पावर डाउन र हटाउनको लागि प्रणाली तयार गर्नेछ।

en: _Power Off
ne: पावर बन्द

en: _Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Error ejecting media
ne: मिडिया निकाल्ने काम गर्दा त्रुटि

en: Error setting autoclear flag
ne: स्वत: स्पष्ट झण्डा सेट गर्दा त्रुटि

en: Error canceling job
ne: कार्य रद्द गर्नुहोस्

en: Invalid compressed data
ne: सम्पर्क डेटा अवैध छ

en: Not enough memory
ne: प्रशस्त स्मृति छैन

en: Internal error
ne: आन्तरिक त्रुटि

en: Need more input
ne: बढी आगत आवश्यक

en: View, modify and configure disks and media
ne: डिस्क र मिडिया हेर्नुहोस्, परिमार्जन गर्नुहोस् र कन्फिगर गर्नुहोस्

en: _Attach Disk Image… (.iso, .img)
ne: डिस्क छवि संलग्न गर्नुहोस्... (.iso, .img)

en: _Keyboard Shortcuts
ne: कुञ्जीपाटी सटकर्ट

en: _Help
ne: मद्दत

en: _About Disks
ne: डिस्क बारेमा

en: Benchmark
ne: बेन्चमार्क

en: _Start Benchmark…
ne: बेन्चमार्क सुरु गर्नुहोस्

en: _Abort Benchmark
ne: बेन्चमार्क परित्याग गर्नुहोस्

en: Last Benchmarked
ne: अन्तिम बेन्चमार्क

en: Average Read Rate
ne: औसत पढ्ने दर

en: Average Write Rate
ne: औसत लेख्ने दर

en: Average Access Time
ne: औसत लागत समय

en: Disk or Device
ne: डिस्क या यन्त्र

en: Sample Size
ne: नमूनाको साइज

en: Benchmark Settings
ne: बेन्चमार्क  सेटिङ

en: _Start Benchmarking…
ne: बेन्चमार्क  सुरु गर्नुहोस्

en: Benchmarking involves measuring the transfer rate on various area of the device as well as measuring how long it takes to seek from one random area to another. Please back up important data before using the write benchmark.
ne: बेन्चमार्किङमा उपकरणको विभिन्न क्षेत्रमा स्थानान्तरण दर मापन गर्नुका साथै एक अनियमित क्षेत्रबाट अर्को क्षेत्रमा खोजी गर्न कति समय लाग्छ भनेर मापन गर्नु समावेश छ। कृपया लेखन बेन्चमार्क प्रयोग गर्नु अघि महत्त्वपूर्ण डेटा ब्याकअप लिनुहोस्।

en: Number of S_amples
ne: नमूनाहरूको सङ्ख्या

en: Sample S_ize (MiB)
ne: नमूना साइज (एमआईबी)

en: Access Time
ne: पहुँच समय

en: Number of Sampl_es
ne: नमूनाको सङ्ख्या

en: Change Passphrase
ne: पासफ्रेज परिवर्तन गर्नुहोस्

en: C_hange
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Curr_ent Passphrase
ne: हालको पासफ्रेज

en: Enter current passphrase used to protect the data
ne: डेटा सुरक्षित गर्न प्रयोग गरिएको हालको पासफ्रेज प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Sho_w Passphrases
ne: पासफ्रेज देखाउनुहोस्

en: Confirm passphrase entered above
ne: माथि प्रविष्ट गरिएको पासफ्रेज यकीन गर्नुहोस्

en: New _Passphrase
ne: नयाँ पासफ्रेज:

en: Device
ne: यन्त्र

en: Volume
ne: भोल्युम

en: Used
ne: प्रयोग गरिएको

note: The physical location of the drive, could be 'Connected to another seat'  or 'Bay 11 of Promise VTrak' or 'USB connector II'
en: Location
ne: स्थान

en: _Name
ne: नाम

en: Save in _Folder
ne: फोल्डरमा बचत गर्नुहोस्:

en: Select a Folder
ne: फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत

en: _Erase
ne: मेट्नुहोस्

en: _Other
ne: अन्य

en: bytes
ne: बाइट

en: kB
ne: केबी

en: Free Space _Following
ne: निम्न खाली स्थान

en: The free space following the partition
ne: विभाजन पछिको खाली स्थान

en: Extended Partition
ne: विस्तारित विभाजन

en: _Password
ne: पासवर्ड

en: _Confirm
ne: यकिन

en: Sh_ow Password
ne: पासवर्ड देखाउनुहोस्

en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
ne: ठूलो वर्ण र सानो केस मिसाउनुहोस् र एक वा दुई नम्बर प्रयोग गर्न प्रयास गर्नुहोस्।

en: Drive Settings
ne: ड्राईभ सेटिङ

en: A_PM
ne: ए.पी.एम.

en: S_etting
ne: सेटिङ्ग

en: Application Menu
ne: अनुप्रयोग मेनु

en: Drive Options
ne: ड्राइभ विकल्पहरू

en: Power off this disk
ne: यो डिस्क बन्द गर्नुहोस्

en: Eject this disk
ne: डिस्क निकाल्नुहोस्

en: Model
ne: शैली

en: Serial Number
ne: क्रम सङ्ख्या

en: World Wide Name
ne: वर्लड वाईड नाम

en: Media
ne: मिडिया

en: Job
ne: काम

en: Name
ne: नाम

en: Size
ne: साइज

en: Auto-clear
ne: स्वत: खाली गर्नुहोस्

en: Partitioning
ne: विभाजन गर्दैछ

en: _Volumes
ne: परमाण

note: The contents of the device, for example 'Unknown', 'FAT (32-bit version)', 'Ext4 (version 1.0)', 'Swap (version 2)'
en: Contents
ne: सामाग्रीहरू

en: _Restore Disk Image…
ne: डिस्क छवि पुनर्स्थापना गर्नुहोस्…

en: Drive S_ettings…
ne: ड्राइभ सेटिङ गर्नुहोस्…

en: S_tandby Now
ne: अहिले स्ट्यान्डबाई

en: Opt_ions
ne: विक्लपहरू

en: Options to use when unlocking the device
ne: यन्त्र ताला खोल्न विकल्पहरू

en: Passphrase File
ne: पासफ्रेज: फाईल

en: Sho_w passphrase
ne: पासफ्रेज देखाउनुहोस्

en: _Passphrase
ne: पासफ्रेज:

en: Edit Partition
ne: सम्पादन पट्टी

en: _Type
ne: प्रकार:

en: _Bootable
ne: बुट गर्नमिलने

en: _Label
ne: लेबुल

en: Mount Options
ne: माउण्ट विकल्पहरु

en: I_dentify As
ne: को रूपमा पहिचान गर्नुहोस्

en: Mount _Point
ne: माउन्ट बिन्दु

en: Filesystem _Type
ne: फाइल प्रणाली प्रकार

en: Mount Opt_ions
ne: माउण्ट गर्ने विक्लप

en: Flags
ne: झन्डा

en: Erase Multiple Disks
ne: बहुविध डिस्क मेट्नुहोस्

en: _Erase…
ne: मेटाउनुहोस्

en: Erase _Type
ne: मेट्ने प्रकार

en: _Format…
ne: फरम्याट

en: New Disk Image
ne: नयाँ डिस्क छवि

en: Restore Disk Image
ne: डिस्क छवि पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Destination
ne: गन्तब्य

en: _Destination
ne: गन्तव्य

en: Image Size
ne: छवि साइज

en: _Start Restoring…
ne: पुनस्र्थापना सुरु गर्नुहोस्...

[ctx: shortcut window]
en: General
ne: सामान्य

[ctx: shortcut window]
en: Help
ne: मद्दत

[ctx: shortcut window]
en: Open the application menu
ne: अनुप्रयोग मेनु खोल्नुहोस्

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
ne: किबोर्स सर्टकटहरू

[ctx: shortcut window]
en: Quit
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

[ctx: shortcut window]
en: Disks
ne: डिस्क

[ctx: shortcut window]
en: Open the drive menu
ne: ड्राइभ मेनु खोल्नुहोस्

[ctx: shortcut window]
en: SMART data
ne: SMART डेटा

[ctx: shortcut window]
en: Partition
ne: विभाजन

[ctx: shortcut window]
en: Open the volume menu
ne: भोल्युम मेनु खोल्नुहोस्

en: _Start Self-test
ne: आफै परीक्षण शुरु गर्नुहोस्

en: _Stop Self-test
ne: आफै परीक्षण रोक्नुहोस्

en: Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: Updated
ne: अद्यावधिक गरियो

en: Self-test Result
ne: स्व-परीक्षण परिणाम

en: Self-assessment
ne: स्वयम-मूल्याङ्कन

en: _Conveyance
ne: सन्देश

en: Enable _recursive mode
ne: पुनरावृतिक मोड सक्षम पार्नुहोस्

en: Volume type
ne: भोल्युम प्रकार

en: _Hidden
ne: लुकाइएको

en: _Unlock
ne: ताल्चा खोल्नुहोस्

en: All Files
ne: सबै फाइल

en: Disk Images (*.img, *.img.xz, *.iso)
ne: डिस्क छवि (*.img, *.img.xz, *.iso)

note: Translators: Used for number of years
en: %d year | %d years
ne[0]: %d वर्ष
ne[1]: %d वर्ष

note: Translators: Used for number of months
en: %d month | %d months
ne[0]: %d महिना
ne[1]: %d महिना

note: Translators: Used for number of days
en: %d day | %d days
ne[0]: %d दिन
ne[1]: %d दिन

note: Translators: Used for number of hours
en: %d hour | %d hours
ne[0]: %d घण्टा
ne[1]: %d घण्टा

note: Translators: Used for number of minutes
en: %d minute | %d minutes
ne[0]: %d मिनेट
ne[1]: %d मिनेट

note: Translators: Used for number of seconds
en: %d second | %d seconds
ne[0]: %d सेकेण्ड
ne[1]: %d सेकेण्ड

note: Translators: Used for number of milli-seconds
en: %d milli-second | %d milli-seconds
ne[0]: %d मिलि सेकेण्ड
ne[1]: %d मिलि सेकेण्ड

[ctx: duration-year-to-inf]
note: Translators: Used for duration greater than one year. First %s is number of years, second %s is months, third %s is days
en: %s, %s and %s
ne: %s, %s र %s

[ctx: duration-months-to-year]
note: Translators: Used for durations less than one year but greater than one month. First %s is number of months, second %s is days
en: %s and %s
ne: %s र %s

[ctx: duration-day-to-month]
note: Translators: Used for durations less than one month but greater than one day. First %s is number of days, second %s is hours
en: %s and %s
ne: %s र %s

[ctx: duration-hour-to-day]
note: Translators: Used for durations less than one day but greater than one hour. First %s is number of hours, second %s is minutes
en: %s and %s
ne: %s र %s

[ctx: duration-minute-to-hour]
note: Translators: Used for durations less than one hour but greater than one minute. First %s is number of minutes, second %s is seconds
en: %s and %s
ne: %s र %s

en: Error unmounting filesystem
ne: फाइल प्रणाली अनमाउन्ट गर्दा त्रुटि

en: Error locking device
ne: यन्त्र बन्द गर्दा त्रुटि

[ctx: notify-smart]
note: Translators: This is used as the title of the SMART failure notification
en: Hard Disk Problems Detected
ne: हार्ड डिस्क समस्या पत्ता लाग्यो

[ctx: notify-smart]
note: Translators: Text for button in SMART failure notification
en: Examine
ne: परिक्षण
