gnome-disk-utility - en to nl translation catalogue (699 entries)

en: Disk Image Mounter
nl: Schijfkopiekoppelaar

en: Mount Disk Images
nl: Schijfkopie aankoppelen

en: Disk Image Writer
nl: Schijfkopieschrijver

en: Write Disk Images to Devices
nl: Schijfkopieën naar apparaten schrijven

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs
nl: Standaardlocatie voor de dialoogvensters ‘Schijfkopie aanmaken/terugzetten’

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs. If blank the ~/Documents folder is used.
nl: Standaardlocatie voor de dialoogvensters ‘Schijfkopie aanmaken/terugzetten’. Als dit leeg is wordt de map ~/Documenten gebruikt.

en: The number of samples the benchmark will include for the read/write test.
nl: Het aantal steekproeven die de benchmark zal bevatten voor de lees-/schrijftest.

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample.
nl: Het aantal te lezen/schrijven MiB (1048576 bytes) voor elke steekproef.

en: To enable or disable the write test.
nl: Om de schrijftest in- of uit te schakelen.

en: The number of samples the benchmark will do for the access time test.
nl: Het aantal steekproeven die de benchmark zal uitvoeren voor de toegangssnelheidstest.

en: Disks
nl: Schijven

en: Disk management utility for GNOME
nl: Hulpprogramma voor schijfbeheer voor GNOME

en: Disks provides an easy way to inspect, format, partition, and configure disks and block devices.
nl: Met Schijven kunt u op een eenvoudige manier schijven en blokapparaten inspecteren, formatteren, partitioneren en configureren.

en: Using Disks, you can view SMART data, manage devices, benchmark physical disks, and image USB sticks.
nl: Met Schijven kunt u SMART-gegevens bekijken, apparaten beheren, fysieke schijven benchmarken en schijfkopieën maken van USB-sticks.

en: The GNOME Project
nl: Het GNOME-project

en: Manage Drives and Media
nl: Schijfstations en media beheren

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;
nl: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;schijf;herstellen;terugzetten;

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Allow writing to the image
nl: Schrijven naar de schijfkopie toestaan

en: Select Disk Image(s) to Mount
nl: Te koppelen schijfkopie(en) selecteren

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Mount
nl: _Aankoppelen

note: Add a RO check button that defaults to RO
en: Set up _read-only mount
nl: _Alleen-lezen-aankoppeling instellen

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying disk image to be modified
nl: Als dit is aangevinkt, dan zal de aankoppeling alleen-lezen zijn. Dit is handig wanneer u niet wilt dat de onderliggende schijfkopie gewijzigd wordt

en: Error connecting to udisks daemon: %s (%s, %d)
nl: Fout bij verbinden met udisks-daemon: %s (%s, %d)

en: Attach and mount one or more disk image files.
nl: Eén of meer schijfkopiebestanden toevoegen en aankoppelen.

en: Cannot open “%s” — maybe the volume isn’t mounted?
nl: Kan ‘%s’ niet openen — is het volume niet aangekoppeld?

en: Error opening “%s”: %m
nl: Fout bij openen van ‘%s’: %m

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
nl: Fout bij het toevoegen van schijfkopie: %s (%s, %d)

en: Stop running jobs?
nl: Actieve taken stoppen?

en: Closing now stops the running jobs and leads to a corrupt result.
nl: Nu sluiten stopt de actieve taken, wat leidt tot een corrupt resultaat.

en: Error opening %s: %s
nl: Fout bij openen van %s: %s

en: Error looking up block device for %s
nl: Fout bij opzoeken blokapparaat voor %s

en: Select device
nl: Een apparaat selecteren

en: Format selected device
nl: Geselecteerd apparaat formatteren

en: Ignored, kept for compatibility
nl: Genegeerd, aanwezig om compatibiliteitsredenen

en: Restore disk image
nl: Schijfkopie terugzetten

en: --format-device must be used together with --block-device
nl: --format-device moet samen met --block-device gebruikt worden

en: --format-device must not be used together with --restore-disk-image
nl: --format-device mag niet samen met --restore-disk-image gebruikt worden

note: Translators: Shown in the About dialog to convey version numbers. *              The first %s is the version of Disks (for example "3.6"). *              The second %s is the version of the running udisks daemon (for example "2.0.90"). *              The third, fourth and fifth %d are the major, min
en: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (built against %d.%d.%d)
nl: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (gebouwd tegen %d.%d.%d)

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Read Error Rate
nl: Aantal leesfouten

en: Frequency of errors while reading raw data from the disk. A non-zero value indicates a problem with either the disk surface or read/write heads
nl: Frequentie van fouten tijdens het lezen van ruwe gegevens van de schijf. Een waarde anders dan nul wijst op een probleem met het schijfoppervlak of met de lees/schrijfkoppen

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Throughput Performance
nl: Doorvoersnelheid

en: Average efficiency of the disk
nl: Gemiddelde efficiëntie van de schijf

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Spinup Time
nl: Opstarttijd

en: Time needed to spin up the disk
nl: Benodigde tijd om de schijf op volledige snelheid te laten draaien

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Start/Stop Count
nl: Start/stop-aantal

en: Number of spindle start/stop cycles
nl: Aantal start- en stop-cycli van de schijfas

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Reallocated Sector Count
nl: Aantal opnieuw toegewezen sectoren

en: Count of remapped sectors. When the hard drive finds a read/write/verification error, it marks the sector as “reallocated” and transfers data to a special reserved area (spare area)
nl: Aantal opnieuw ingedeelde sectoren. Wanneer de harde schijf een lees-, schrijf- of verificatiefout ontdekt, wordt de sector als ‘opnieuw toegewezen’ gemarkeerd en de gegevens verplaatst naar een speciaal gereserveerd gebied (reservegebied)

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Read Channel Margin
nl: Marge leeskanaal

en: Margin of a channel while reading data.
nl: Marge van een kanaal tijdens het lezen van gegevens.

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Seek Error Rate
nl: Aantal zoekfouten

en: Frequency of errors while positioning
nl: Frequentie van fouten tijdens het positioneren

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Seek Timer Performance
nl: Zoektijdprestaties

en: Average efficiency of operations while positioning
nl: Gemiddelde prestaties van bewerkingen tijdens het positioneren

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Power-On Hours
nl: Aantal uren ingeschakeld

en: Number of hours elapsed in the power-on state
nl: Aantal uren verstreken in de ingeschakelde toestand

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Spinup Retry Count
nl: Aantal herhaalde opstartpogingen

en: Number of retry attempts to spin up
nl: Aantal herhaalde pogingen om de schijf op te starten

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Calibration Retry Count
nl: Aantal herhaalde calibratiepogingen

en: Number of attempts to calibrate the device
nl: Aantal herhaalde pogingen om het apparaat te kalibreren

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Power Cycle Count
nl: Aantal aan/uit-cycli

en: Number of power-on events
nl: Aantal inschakelingen

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Soft read error rate
nl: Aantal ‘soft’-leesfouten

en: Frequency of errors while reading from the disk
nl: Frequentie van fouten tijdens het lezen van de schijf

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Reported Uncorrectable Errors
nl: Gerapporteerde onherstelbare fouten

en: Number of errors that could not be recovered using hardware ECC
nl: Aantal fouten die niet hersteld konden worden met hardware-ECC

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: High Fly Writes
nl: High Fly Writes (HFWs)

en: Number of times a recording head is flying outside its normal operating range
nl: Aantal keren dat een schrijfkop zich buiten het reguliere werkgebied begeeft

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Airflow Temperature
nl: Luchtstroomtemperatuur

en: Airflow temperature of the drive
nl: Temperatuur van de luchtstroom rond de schijf

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: G-sense Error Rate
nl: Aantal G-sense-fouten

en: Frequency of mistakes as a result of impact loads
nl: Frequentie van misstappen als gevolg van schokbelasting

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Power-off Retract Count
nl: Aantal uitschakelintrekkingen

en: Number of power-off or emergency retract cycles
nl: Aantal cycli van de uitschakel- of noodsituatie-intrekking

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Load/Unload Cycle Count
nl: Aantal laad/loscycli

en: Number of cycles into landing zone position
nl: Aantal cycli in de landingszone-positie

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Current internal temperature of the drive
nl: Huidige interne temperatuur van de schijf

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Hardware ECC Recovered
nl: Hardware-ECC hersteld

en: Number of ECC on-the-fly errors
nl: Aantal ECC-on-the-fly-fouten

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Reallocation Count
nl: Opnieuw toegewezen-aantal

en: Number of remapping operations. The raw value of this attribute shows the total number of (successful and unsuccessful) attempts to transfer data from reallocated sectors to a spare area
nl: Aantal herindelingsbewerkingen. De ruwe waarde van dit attribuut is het totaalaantal van (geslaagde en mislukte) pogingen om gegevens van de opnieuw toegewezen sectoren naar een reservegebied te verplaatsen

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Current Pending Sector Count
nl: Aantal momenteel wachtende sectoren

en: Number of sectors waiting to be remapped. If the sector waiting to be remapped is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt
nl: Aantal sectoren dat wacht op herindeling. Als een wachtende sector succesvol geschreven of gelezen wordt, wordt deze waarde verminderd en wordt de sector niet heringedeeld. Leesfouten op de sector zullen de sector niet herindelen, dit gebeurt enkel na een mislukte schrijfpoging

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Uncorrectable Sector Count
nl: Aantal onherstelbare sectoren

en: The total number of uncorrectable errors when reading/writing a sector. A rise in the value of this attribute indicates defects of the disk surface and/or problems in the mechanical subsystem
nl: Het aantal onherstelbare fouten tijdens het lezen/schrijven van een sector. Een stijging van het aantal fouten kan duiden op defecten in het schijfoppervlak en/of problemen in het mechaniek

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: UDMA CRC Error Rate
nl: Aantal UDMA-CRC-fouten

en: Number of CRC errors during UDMA mode
nl: Aantal CRC-fouten tijdens UDMA-modus

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Write Error Rate
nl: Aantal schrijffouten

en: Number of errors while writing to disk (or) multi-zone error rate (or) flying-height
nl: Aantal fouten bij het wegschrijven naar schijf (of) aantal multi-zonefouten (of) zweefhoogte

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Soft Read Error Rate
nl: Aantal ‘soft’-leesfouten

en: Number of off-track errors
nl: Aantal ‘off-track’-fouten

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Data Address Mark Errors
nl: Markeringsfouten bij de benadering van gegevens

en: Number of Data Address Mark (DAM) errors (or) vendor-specific
nl: Aantal gegevensmarkeringsfouten (DAM) (of) fabrikant-specifiek

en: Number of ECC errors
nl: Aantal ECC-fouten

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Soft ECC correction
nl: Zachte ECC-correctie

en: Number of errors corrected by software ECC
nl: Aantal fouten hersteld door software-ECC

en: Number of Thermal Asperity Rate errors
nl: Aantal fouten door hoge temperatuur

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Flying Height
nl: Zweefhoogte

en: Height of heads above the disk surface
nl: Hoogte van koppen boven het schijfoppervlak

en: Amount of high current used to spin up the drive
nl: Hoeveelheid stroom die gebruikt is om de schijf op volle snelheid te laten draaien

en: Number of buzz routines to spin up the drive
nl: Aantal buzz-routines dat nodig is om de schijf op volle snelheid te laten draaien

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Offline Seek Performance
nl: Offline-zoekprestaties

en: Drive’s seek performance during offline operations
nl: Zoekprestatie van schijf tijdens offline-bewerkingen

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Disk Shift
nl: Verschuiving van schijf

en: Shift of disk is possible as a result of strong shock loading in the store, as a result of falling (or) temperature
nl: Verschuiving van de schijf, mogelijk door schokbelasting in de winkel ten gevolge van een val (of) temperatuur

en: Number of errors as a result of impact loads as detected by a shock sensor
nl: Aantal fouten door schokbelasting zoals gedetecteerd door een schoksensor

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Loaded Hours
nl: Belaste uren

en: Number of hours in general operational state
nl: Aantal uren dat de schijf actief is geweest

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Load/Unload Retry Count
nl: Aantal pogingen tot laden/ontladen

en: Loading on drive caused by numerous recurrences of operations, like reading, recording, positioning of heads, etc
nl: Belasting op de schijf door veelvuldig herhaalde activiteiten zoals lezen, schrijven, koppen positioneren, enz.

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Load Friction
nl: Wrijving door belasting

en: Load on drive caused by friction in mechanical parts of the store
nl: Belasting op schijf veroorzaakt door wrijving in de mechanische delen

en: Total number of load cycles
nl: Totaal aantal belastingscycli

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Load-in Time
nl: Inlaadtijd

en: General time for loading in a drive
nl: Gemiddelde tijd van inladen in een station

en: Quantity efforts of the rotating moment of a drive
nl: Aantal pogingen nodig om een schijf te laten draaien

en: Number of power-off retract events
nl: Aantal intrekkingen door uitschakeling

en: Amplitude of heads trembling (GMR-head) in running mode
nl: Amplitude van trillende koppen (GMR-head) in actieve modus

en: Temperature of the drive
nl: Temperatuur van de schijf

en: Number of physical erase cycles completed on the drive as a percentage of the maximum physical erase cycles the drive supports
nl: Aantal fysieke wis-cycli dat op de schijf voltooid is als percentage van het maximum aantal dat de schijf ondersteunt

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Uncorrectable ECC Count
nl: Onherstelbare ECC-fouten

en: Number of uncorrectable ECC errors
nl: Aantal onherstelbare ECC-fouten

en: Number of available reserved blocks as a percentage of the total number of reserved blocks
nl: Het aantal beschikbare gereserveerde blokken als percentage van het totale aantal

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Head Flying Hours
nl: Bewegingen van kop (uren)

en: Time while head is positioning
nl: Tijd besteed aan het positioneren van de kop

en: Number of errors while reading from a disk
nl: Aantal fouten tijden het lezen van een schijf

note: Translators: SMART attribute, see https://en.wikipedia.org/wiki/S.M.A.R.T.#Known_ATA_S.M.A.R.T._attributes * or the next string for a longer explanation.
en: Total LBAs Written
nl: Totaal aantal LBA’s geschreven

en: The amount of data written during the lifetime of the disk
nl: De hoeveelheid gegevens geschreven gedurende de levensduur van de schijf

note: Translators: SMART attribute, see https://en.wikipedia.org/wiki/S.M.A.R.T.#Known_ATA_S.M.A.R.T._attributes * or the next string for a longer explanation.
en: Total LBAs Read
nl: Totaal aantal LBA’s gelezen

en: The amount of data read during the lifetime of the disk
nl: De hoeveelheid gegevens gelezen gedurende de levensduur van de schijf

en: No description for attribute %d
nl: Geen omschrijving voor attribuut %d

note: Translators: Shown in the treeview for a failing attribute
en: FAILING
nl: DEFECT

note: Translators: Shown in the treeview for an attribute that failed in the past
en: Failed in the past
nl: Defect geraakt in het verleden

en: OK
nl: Ok

note: Translators: Used in the treeview for the pretty/interpreted value of an attribute * for a sector-based unit
en: %d sector | %d sectors
nl[0]: %d sector
nl[1]: %d sectoren

note: SK_SMART_ATTRIBUTE_UNIT_UNKNOWN Translators: Used in the treeview for the pretty/interpreted value of an attribute * where the value cannot be interpreted Translators: Shown for normalized values (current, worst, threshold) if the value is * not applicable, e.g. meaningless. See http://en.wikipedia.
en: N/A
nl: N.v.t.

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
nl: De laatste zelftest werd met succes afgerond

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
nl: De laatste zelftest werd afgebroken

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
nl: De laatste zelftest werd onderbroken

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
nl: De laatste zelftest werd niet afgemaakt

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
nl: De laatste zelftest is mislukt

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the electrical subsystem
en: Last self-test failed (electrical)
nl: De laatste zelftest is mislukt (elektrisch)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the servo subsystem - see http://en.wikipedia.org/wiki/Servomechanism
en: Last self-test failed (servo)
nl: De laatste zelftest is mislukt (servo)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the reading subsystem -
en: Last self-test failed (read)
nl: De laatste zelftest is mislukt (lezen)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the disk is suspected of having handling damage (e.g. physical damage to the hard disk)
en: Last self-test failed (handling)
nl: De laatste zelftest is mislukt (hanteren)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when a self-test is in progress. The first %d is the percentage of the test remaining.
en: Self-test in progress — %d%% remaining
nl: Zelftest wordt uitgevoerd — %d%% resterend

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: Shown when a self-test is not unknown. The %s is the result-code from the API code.
en: Unknown (%s)
nl: Onbekend (%s)

en: %s ago
nl: %s geleden

en: SMART is not supported
nl: SMART wordt niet ondersteund

en: SMART is not enabled
nl: SMART is niet ingeschakeld

en: Self-test in progress
nl: Zelftest wordt uitgevoerd

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
nl: SCHIJF ZAL WAARSCHIJNLIJK BINNENKORT FALEN

en: SELF-TEST FAILED
nl: ZELFTEST MISLUKT

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
nl[0]: Schijf is in orde, één attribuut werkt niet
nl[1]: Schijf is in orde, %d attributen werken niet

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
nl[0]: Schijf is in orde, één slechte sctor
nl[1]: Schijf is in orde, %d slechte sectoren

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
nl[0]: Schijf is in orde, één attribuut faalde in het verleden
nl[1]: Schijf is in orde, %d attributen faalden in het verleden

note: Otherwise, it's all honky dory
en: Disk is OK
nl: Schijf is in orde

en: Pre-Fail
nl: Voor-falen

en: Old-Age
nl: Veroudering

note: Translators: XXX
en: Threshold exceeded
nl: Drempelwaarde overschreden

note: Translators: XXX
en: Threshold not exceeded
nl: Drempelwaarde niet overschreden

en: Error refreshing SMART data
nl: Fout bij verversen SMART-gegevens

en: Error aborting SMART self-test
nl: Fout bij afbreken SMART-zelftest

en: Error starting SMART self-test
nl: Fout bij starten van SMART-zelftest

en: An error occurred when trying to toggle whether SMART is enabled
nl: De poging om te bepalen of SMART is ingeschakeld is mislukt

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the Attribute ID (0-255)
en: ID
nl: Id

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the attribute name and description
en: Attribute
nl: Attribuut

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the value
en: Value
nl: Waarde

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the normalized value
en: Normalized
nl: Genormaliseerd

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the threshold value
en: Threshold
nl: Drempelwaarde

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the worst value
en: Worst
nl: Laagst

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the update type (Online / Offline)
en: Updates
nl: Bijwerkwijze

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the assessment of the attribute
en: Assessment
nl: Schatting

en: %u sample | %u samples
nl[0]: %u steekproef
nl[1]: %u steekproeven

[ctx: benchmark-updated]
note: Translators: The first %s is the date and time the benchmark took place in the preferred * format for the locale (e.g. "%c" for strftime()/g_date_time_format()), for example * "Tue 12 Jun 2012 03:57:08 PM EDT". The second %s is how long ago that is from right * now, for example "3 days" or "2 hours"
en: %s (%s ago)
nl: %s (%s geleden)

[ctx: benchmark-updated]
en: No benchmark data available
nl: Geen benchmarkgegevens beschikbaar

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device…
nl: Apparaat openen…

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring transfer rate (%2.1f%% complete)…
nl: Bezig met meten van overdrachtssnelheid (%2.1f%% voltooid)…

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring access time (%2.1f%% complete)…
nl: Bezig met meten van de toegangstijd (%2.1f%% voltooid)…

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

[ctx: benchmark-access-time]
note: Translators: %d is number of milliseconds and msec means "milli-second"
en: %.2f msec
nl: %.2f ms

[ctx: create-inhibit-message]
note: Translators: Reason why suspend/logout is being inhibited
en: Benchmarking device
nl: Benchmarken van apparaat

[ctx: benchmarking]
en: Error getting size of device: %m
nl: Fout bij het ophalen van de grootte van het apparaat: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error getting page size: %m
nl: Fout bij het ophalen van de paginagrootte: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld
nl: Fout bij positioneren van offset %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %s from offset %s
nl: Fout bij het vooraf lezen van %s van offset %s

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %s
nl: Fout bij positioneren van offset %s

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %s from offset %s
nl: Fout bij het lezen van %s van offset %s

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %lld bytes from offset %lld
nl: Fout bij het vooraf lezen van %lld bytes van offset %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error writing %lld bytes at offset %lld: %m
nl: Fout bij het schrijven van %lld bytes bij offset %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Expected to write %lld bytes, only wrote %lld: %m
nl: Verwachtte %lld bytes te schrijven, slechts %lld geschreven: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error syncing (at offset %lld): %m
nl: Fout bij het synchroniseren (bij offset %lld): %m

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld: %m
nl: Fout bij positioneren van offset %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %lld bytes from offset %lld
nl: Fout bij het lezen van %lld bytes van offset %lld

en: The passphrases do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: The passphrase matches the existing passphrase
nl: Het wachtwoord komt overeen met het bestaande wachtwoord

en: Error updating /etc/crypttab
nl: Fout bij het bijwerken van /etc/crypttab

en: Error changing passphrase
nl: Wijzigen van het wachtwoord is mislukt

en: Error retrieving configuration data
nl: Fout bij het ophalen van configuratiegegevens

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
nl: De configuratiegegevens van /etc/crypttab zijn misvormd

en: Changing the passphrase for this device, will also update the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file
nl: Het wijzigen van het wachtwoord voor dit apparaat zal ook de verwijzing naar het wachtwoord in het bestand <i>/etc/crypttab</i> bijwerken

note: Translators: The suggested name for the disk image to create. *              The first %s is a name for the disk (e.g. 'sdb'). *              The second %s is today's date and time, e.g. "March 2, 1976 6:25AM".
en: Disk Image of %s (%s).img
nl: Schijfkopie van %s (%s).img

note: Translators: A descriptive string for the sound played when * there's a read error that's being ignored, see * CA_PROP_EVENT_DESCRIPTION
en: Disk image read error
nl: Lezen schijfkopie is mislukt

en: Allocating Disk Image
nl: Schijfkopie toewijzen

en: Retrieving DVD keys
nl: DVD-sleutels ontvangen

note: Translators: Shown when there are read errors and we skip some data. *              The first %s is the amount of unreadable data (ex. "512 kB").
en: %s unreadable (replaced with zeroes)
nl: %s is onleesbaar (vervangen door nullen)

note: Translators: A descriptive string for the 'complete' sound, see CA_PROP_EVENT_DESCRIPTION
en: Disk image copying complete
nl: Kopiëren schijfkopie is afgerond

en: Error creating disk image
nl: Aanmaken schijfkopie is mislukt

note: Translators: Primary message in dialog shown if some data was unreadable while creating a disk image
en: Unrecoverable read errors while creating disk image
nl: Onherstelbare leesfouten tijden het aanmaken van een schijfkopie

note: Translators: Secondary message in dialog shown if some data was unreadable while creating a disk image. * The %f is the percentage of unreadable data (ex. 13.0). * The first %s is the amount of unreadable data (ex. "4.2 MB"). * The second %s is the name of the device (ex "/dev/").
en: %2.1f%% (%s) of the data on the device “%s” was unreadable and replaced with zeroes in the created disk image file. This typically happens if the medium is scratched or if there is physical damage to the drive
nl: %2.1f%% (%s) van de gegevens op apparaat ‘%s’ was onleesbaar en is vervangen door nullen in het aangemaakte schijfkopiebestand. Dit gebeurt meestal als het medium bekrast is of als de schijf fysieke schade heeft

note: Translators: Label of secondary button in dialog if some data was unreadable while creating a disk image
en: _Delete Disk Image File
nl: Schijfkopiebestand verwij_deren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Error determining size of device:
nl: Fout bij bepalen van de grootte van apparaat:

en: Device is size 0
nl: Apparaat heeft grootte 0

en: Error allocating space for disk image file:
nl: Fout bij ruimtetoewijzing voor schijfkopiebestand:

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
nl: Er bestaat al een bestand met de naam ‘%s’. Wilt u het vervangen?

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
nl: Het bestand bestaat al in ‘%s’. Als u het vervangt zal de inhoud overschreven worden.

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: Error opening file for writing
nl: Fout bij het openen van het bestand om te schrijven

[ctx: create-inhibit-message]
note: Translators: Reason why suspend/logout is being inhibited
en: Copying device to disk image
nl: Apparaat kopiëren naar schijfkopie

note: Translators: this is the description of the job
en: Creating Disk Image
nl: Schijfkopie aanmaken

en: The utility %s is missing.
nl: Het hulpprogramma %s ontbreekt.

en: _Previous
nl: _Vorige

en: Cre_ate
nl: _Aanmaken

en: Form_at
nl: _Formatteren

en: N_ext
nl: V_olgende

en: Error formatting volume
nl: Formatteren volume is mislukt

en: Error creating partition
nl: Aanmaken van partitie is mislukt

en: Create Partition
nl: Partitie aanmaken

en: Format Volume
nl: Volume formatteren

en: Custom Format
nl: Aangepast formaat

en: Set Password
nl: Wachtwoord instellen

en: Confirm Details
nl: Details bevestigen

en: _Format
nl: _Formatteren

en: XFS — Linux Filesystem
nl: XFS — Linux-bestandssysteem

en: Linux Swap Partition
nl: Linux wisselgeheugenpartitie

en: Btrfs — Copy-on-write Linux Filesystem, for snapshots
nl: Btrfs — Copy-on-write Linux-bestandssysteem, voor snapshots

en: F2FS — Flash Storage Linux Filesystem
nl: F2FS — Flashopslag Linux-bestandssysteem

en: exFAT — Flash Storage Windows Filesystem, used on SDXC cards
nl: exFAT — Flashopslag Windows-bestandssysteem, gebruikt voor SDXC-kaarten

en: UDF — Universal Disk Format, for removable devices on many systems
nl: UDF — Universal Disk Format, voor verwijderbare apparaten op veel systemen

en: No Filesystem
nl: Geen bestandssysteem

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
nl: Kan geen nieuwe partitie aanmaken. Er zijn al vier primaire partities.

en: This is the last primary partition that can be created.
nl: Dit is de laatste primaire partitie die aangemaakt kan worden.

en: The passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: Error removing /etc/crypttab entry
nl: Verwijderen van vermelding in /etc/crypttab is mislukt

en: Error adding /etc/crypttab entry
nl: Toevoegen van vermelding in /etc/crypttab is mislukt

en: Error updating /etc/crypttab entry
nl: Bijwerken van vermelding in /etc/crypttab is mislukt

en: Will be created
nl: Zal aangemaakt worden

en: None
nl: Geen

en: Will be deleted
nl: Zal worden gewist

en: Only the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file will be changed. To change the on-disk passphrase, use <i>Change Passphrase…</i>
nl: Alleen de verwijzing naar het wachtwoord in het bestand <i>/etc/crypttab</i> zal gewijzigd worden. Om het wachtwoord op de schijf te wijzigen, gebruik <i>Wachtwoord wijzigen…</i>

en: (None)
nl: (geen)

en: Disk Drives
nl: Schijfstations

en: Other Devices
nl: Overige apparaten

[ctx: standby-value]
en: Never
nl: Nooit

[ctx: standby-value]
en: Vendor-defined
nl: Leverancierspecifiek

[ctx: standby-value]
en: Reserved
nl: Gereserveerd

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
nl: 255 (Uitgeschakeld)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down permitted)
nl: %d (spin-down toegestaan)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down not permitted)
nl: %d (spin-down niet toegestaan)

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
nl: 0 (Uitgeschakeld)

en: Error setting configuration
nl: Instellen configuratie is mislukt

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: Never
nl: Nooit

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 5 minutes
nl: 5 minuten

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 10 minutes
nl: 10 minuten

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 15 minutes
nl: 15 minuten

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 3 hours
nl: 3 uur

note: Translators: This is a mark on the APM scale. The string should be as short as possible
en: Save Power
nl: Energie besparen

note: Translators: This is a mark on the APM scale. The string should be as short as possible
en: Perform Better
nl: Betere prestatie

note: Translators: This is a mark on the AAM scale. The string should be as short as possible
en: Quiet (Slow)
nl: Stil (langzaam)

note: Translators: This is a mark on the AAM scale. The string should be as short as possible
en: Loud (Fast)
nl: Luid (snel)

en: Error setting label
nl: Instellen van label is mislukt

en: The label matches the existing label
nl: Het label komt overeen met het bestaande label

en: Error formatting disk
nl: Formatteren schijf is mislukt

en: Are you sure you want to format the disk?
nl: Weet u zeker dat u de schijf wilt formatteren?

note: Translators: warning used for quick format
en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
nl: Alle gegevens op de schijf zullen verloren gaan maar kunnen mogelijk nog teruggehaald worden via gegevenshersteldiensten

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
nl: <b>Tip</b>: als u van plan bent uw oude computer of schijf te recyclen, verkopen of weg te geven, dan dient u een grondigere wismethode te gebruiken om te zorgen dat uw privé-informatie niet in verkeerde handen valt

note: Translators: warning used when overwriting data
en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
nl: Alle gegevens op de schijf zullen overschreven worden en zullen waarschijnlijk niet teruggehaald kunnen worden via gegevenshersteldiensten

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can’t be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
nl: <b>WAARSCHUWING</b>: de opdracht Secure Erase neemt mogelijk veel tijd in beslag, kan niet worden geannuleerd en werkt mogelijk niet goed met sommige hardware. In het slechtste geval wordt uw schijf onbruikbaar of loopt uw systeem vast. Voordat u verdergaat, lees het artikel over <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> en zorg ervoor dat u de risico's begrijpt

note: Translators: Used to convey that something takes at least * some specificed duration but may take longer. The %s is a * time duration e.g. "8 hours and 28 minutes"
en: At least %s
nl: Tenminste %s

note: Translators: Used to convey that something takes * approximately some specificed duration. The %s is a time * duration e.g. "2 hours and 2 minutes"
en: Approximately %s
nl: Ongeveer %s

en: Don’t overwrite existing data
nl: Bestaande gegevens niet overschrijven

en: Quick
nl: Snel

en: Overwrite existing data with zeroes
nl: Bestaande gegevens overschrijven met nullen

en: Slow
nl: Langzaam

en: Compatible with all systems and devices
nl: Compatibel met alle systemen en apparaten

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
nl: Compatibel met moderne systemen en harde schijven > 2TB

en: No partitioning
nl: Niet partitioneren

en: Empty
nl: Leeg

en: Matches partition %u of the device with the given vital product data
nl: Komt overeen met partitie %u van het apparaat met de gegeven vitale productgegevens

en: Matches the whole disk of the device with the given vital product data
nl: Komt overeen met de hele schijf van het apparaat met de gegeven vitale productgegevens

en: Matches partition %u of any device connected at the given port or address
nl: Komt overeen met partitie %u van elk apparaat aangesloten op de gegeven poort of adres

en: Matches the whole disk of any device connected at the given port or address
nl: Komt overeen met de hele schijf van elk apparaat aangesloten op de gegeven poort of adres

en: Matches any device with the given label
nl: Komt overeen met elk apparaat met de opgegeven label

en: Matches the device with the given UUID
nl: Komt overeen met het opgegeven UUID

en: Matches the given device
nl: Komt overeen met het opgegeven apparaat

en: The system may not work correctly if this entry is modified or removed.
nl: Het systeem werkt mogelijk niet correct als deze vermelding wordt gewijzigd of verwijderd.

en: Error removing old /etc/fstab entry
nl: Verwijderen van oude vermelding in /etc/fstab is mislukt

en: Error adding new /etc/fstab entry
nl: Toevoegen van nieuwe vermelding in /etc/fstab is mislukt

en: Error updating /etc/fstab entry
nl: Bijwerken van vermelding in /etc/fstab is mislukt

en: Error writing file
nl: Fout bij schrijven van bestand

note: Translators: The suggested name for the disk image to create. *              The %s is today's date and time, e.g. "March 2, 1976 6:25AM".
en: Unnamed (%s).img
nl: Naamloos (%s).img

en: Error setting partition type
nl: Instellen partitietype is mislukt

en: Error setting partition name
nl: Instellen partitienaam is mislukt

en: Error setting partition flags
nl: Instellen partitievlaggen is mislukt

en: The partition type represented as a 32-bit <i>GUID</i>
nl: Het partitietype weergegeven als een 32-bit <i>GUID</i>

en: Legacy BIOS _Bootable
nl: Legacy BIOS opstart_baar

en: This is equivalent to Master Boot Record <i>bootable</i> flag. It is normally only used for GPT partitions on MBR systems
nl: Dit is gelijk aan de Master Boot Record-vlag <i>opstartbaar</i>. Het wordt normaal gesproken alleen gebruikt voor GPT-partities op MBR-systemen

en: The partition type as a 8-bit unsigned integer
nl: Het partitietype als een 8-bit geheel getal zonder teken

en: _Bootable
nl: Opstart_baar

en: A flag used by the Platform bootloader to determine where the OS should be loaded from. Sometimes the partition with this flag set is referred to as the <i>active</i> partition
nl: Een vlag gebruikt door de bootloader van het platform om te bepalen van waar het besturingssysteem geladen moet worden. Soms wordt de partitie met deze vlag ingesteld de <i>actieve</i> partitie genoemd

[ctx: Password strength]
en: Weak
nl: Zwak

[ctx: Password strength]
en: Fair
nl: Redelijk

[ctx: Password strength]
en: Good
nl: Goed

[ctx: Password strength]
en: Strong
nl: Sterk

en: Current Size
nl: Huidige grootte

en: Minimal Size
nl: Minimumgrootte

en: _Resize
nl: _Grootte wijzigen

en: Error resizing filesystem
nl: Grootte van bestandssysteem wijzigen mislukt

en: Error resizing partition
nl: Grootte van partitie wijzigen mislukt

en: Error repairing filesystem after resize
nl: Fout bij herstellen bestandssysteem na wijzigen van grootte

en: Resizing not ready
nl: Grootte wijzigen niet klaar

en: Waited too long for the filesystem
nl: Te lang gewacht op het bestandssysteem

en: Error repairing filesystem
nl: Herstellen bestandssysteem is mislukt

en: Error mounting the filesystem
nl: Aankoppelen bestandssysteem is mislukt

en: Fit to size
nl: Grootte aan ruimte aanpassen

en: Error mounting filesystem to calculate minimum size
nl: Aankoppelen bestandssysteem is voor berekenen minimumgrootte mislukt

en: File does not appear to be XZ compressed
nl: Het bestand lijkt niet XZ-gecomprimeerd te zijn

note: Translators: Shown for a compressed disk image in the "Size" field. *              The %s is the uncompressed size as a long string, e.g. "4.2 MB (4,300,123 bytes)".
en: %s when decompressed
nl: %s ongecomprimeerd

en: Cannot restore image of size 0
nl: Kan schijfkopie met grootte van 0 niet terugzetten

en: The disk image is %s smaller than the target device
nl: De schijfkopie is %s kleiner dan het doelapparaat

en: The disk image is %s bigger than the target device
nl: De schijfkopie is %s groter dan het doelapparaat

en: Error restoring disk image
nl: Schijfkopie terugzetten is mislukt

en: Error opening file for reading
nl: Openen van het bestand om te lezen is mislukt

en: Error determining size of file
nl: Fout bij bepalen van de grootte van het bestand

[ctx: restore-inhibit-message]
note: Translators: Reason why suspend/logout is being inhibited
en: Copying disk image to device
nl: Schijfkopie naar apparaat kopiëren

note: Translators: this is the description of the job
en: Restoring Disk Image
nl: Schijfkopie terugzetten

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
nl: Weet u zeker dat u de schijfkopie naar het apparaat wilt schrijven?

en: All existing data will be lost
nl: Alle bestaande gegevens zullen verloren gaan

en: _Restore
nl: _Terugzetten

en: The encryption passphrase was retrieved from the keyring
nl: Het versleutelingswachtwoord werd uit de sleutelbos opgehaald

en: Error unlocking device
nl: Fout bij ontgrendelen van apparaat

en: Select a Keyfile
nl: Een sleutelbestand selecteren

en: Set options to unlock
nl: Opties voor ontgrendeling instellen

en: Volumes Grid
nl: Voluminaraster

en: No Media
nl: Geen media

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

[ctx: volume-grid]
en: Swap
nl: Wisselbestand

[ctx: volume-grid]
note: Translators: This is shown in the volume grid for a partition with a name/label. *              The %d is the partition number. The %s is the name
en: Partition %u: %s
nl: Partitie %u: %s

[ctx: volume-grid]
note: Translators: This is shown in the volume grid for a partition with no name/label. *              The %d is the partition number
en: Partition %u
nl: Partitie %u

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
nl: Uitgebreide partitie

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
nl: Vrije ruimte

en: Error deleting loop device
nl: Fout bij verwijderen loop device

en: Error attaching disk image
nl: Toevoegen schijfkopie

en: Select Disk Image to Attach
nl: Toe te voegen schijfkopie selecteren

en: _Attach
nl: _Toevoegen

note: set file types allow_compressed Add a RO check button that defaults to RO
en: Set up _read-only loop device
nl: Lusapparaat op _alleen-lezen instellen

en: If checked, the loop device will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying file to be modified
nl: Als dit is aangevinkt, dan zal het lusapparaat alleen-lezen zijn. Dit is handig wanneer u niet wilt dat het onderliggende bestand gewijzigd wordt

note: Translators: Shown for a read-only device. The %s is the device file, e.g. /dev/sdb1
en: %s (Read-Only)
nl: %s (alleen-lezen)

[ctx: job-remaining-with-rate]
note: Translators: Used for job progress. *              The first %s is the estimated amount of time remaining (ex. "1 minute" or "5 minutes"). *              The second %s is the average amount of bytes transfered per second (ex. "8.9 MB").
en: %s remaining (%s/sec)
nl: nog %s (%s/s)

[ctx: job-remaining]
note: Translators: Used for job progress. *              The first %s is the estimated amount of time remaining (ex. "1 minute" or "5 minutes").
en: %s remaining
nl: nog %s

note: Translators: Used to convey job progress where the amount of bytes to process is known. *              The first %s is the amount of bytes processed (ex. "650 MB"). *              The second %s is the total amount of bytes to process (ex. "8.5 GB"). *              The third %s is the estimated amoun
en: %s of %s — %s
nl: %s van %s — %s

en: Block device is empty
nl: Blokapparaat is leeg

[ctx: partitioning]
note: Translators: Shown for unknown partitioning type. The first %s is the low-level type.
en: Unknown (%s)
nl: Onbekend (%s)

note: Translators: Shown in "Location" when drive is connected to another seat than where * our application is running.
en: Connected to another seat
nl: Verbonden met een andere plaats

en: Loop device is empty
nl: Lusapparaat is leeg

note: Translators: Shown in 'Size' field for a filesystem where we know the amount of unused *              space. *              The first %s is a short string with the size (e.g. '69 GB (68,719,476,736 bytes)'). *              The second %s is a short string with the space free (e.g. '43 GB'). *        
en: %s — %s free (%.1f%% full)
nl: %s — %s beschikbaar (%.1f%% gebruikt)

[ctx: partition type]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: volume-content-fs]
note: Translators: Use for mount point '/' simply because '/' is too small to hit as a hyperlink
en: Filesystem Root
nl: Bestandssysteem root

[ctx: volume-content-fs]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents'. The first %s is the mount point, e.g. /media/foobar
en: Mounted at %s
nl: Gekoppeld aan %s

[ctx: volume-content-fs]
note: Translators: Shown when the device is not mounted next to the "In Use" label
en: Not Mounted
nl: Niet aangekoppeld

[ctx: volume-content-swap]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the swap device is in use
en: Active
nl: Actief

[ctx: volume-content-swap]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the swap device is not in use
en: Not Active
nl: Inactief

[ctx: volume-content-crypto]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the encrypted device is unlocked
en: Unlocked
nl: Ontgrendeld

[ctx: volume-content-crypto]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the encrypted device is unlocked
en: Locked
nl: Vergrendeld

[ctx: volume-contents-msdos-ext]
en: Extended Partition
nl: Uitgebreide partitie

note: Translators: used to convey free space for partitions
en: Unallocated Space
nl: Niet-toegewezen ruimte

en: Error while repairing filesystem
nl: Herstellen bestandssysteem is mislukt

en: Repair successful
nl: Herstellen gelukt

en: Repair failed
nl: Herstellen mislukt

en: Filesystem %s on %s has been repaired.
nl: Bestandssysteem %s op %s is hersteld.

note: show as result and not error message, because it's not a malfunction of GDU
en: Filesystem %s on %s could not be repaired.
nl: Bestandssysteem %s op %s kon niet hersteld worden.

en: Confirm Repair
nl: Herstellen bevestigen

en: A filesystem repair is not always possible and can cause data loss. Consider backing it up first in order to use forensic recovery tools that retrieve lost files. The operation may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
nl: Het herstellen van het bestandssysteem is niet altijd mogelijk en kan leiden tot gegevensverlies. Overweeg om er eerst een reservekopie van te maken om forensische hulpmiddelen te gebruiken die verloren bestanden kunnen terughalen. De bewerking kan geruime tijd duren, zeker indien de partitie veel gegevens bevat.

en: Error while taking filesystem ownership
nl: Fout bij eigenaar worden van bestandssysteem

en: Error while checking filesystem
nl: Fout bij controleren bestandssysteem

en: Filesystem intact
nl: Bestandssysteem intact

en: Filesystem damaged
nl: Bestandssysteem beschadigd

en: Filesystem %s on %s is undamaged.
nl: Bestandssysteem %s op %s is onbeschadigd.

note: show as result and not error message, because it's not a malfunction of GDU
en: Filesystem %s on %s needs repairing.
nl: Bestandssysteem %s op %s moet hersteld worden.

en: Confirm Check
nl: Controleren bevestigen

en: The check may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
nl: De controle kan geruime tijd duren, zeker indien de partitie veel gegevens bevat.

en: An error occurred when trying to put the drive into standby mode
nl: De poging de schijf in de standby-modus te zetten is mislukt

en: An error occurred when trying to wake up the drive from standby mode
nl: De poging de schijf vanuit de standby-modus te activeren is mislukt

en: Error powering off drive
nl: Uitschakelen station is mislukt

note: Translators: Heading for powering off a device with multiple drives
en: Are you sure you want to power off the drives?
nl: Weet u zeker dat u de schijven wilt uitschakelen?

note: Translators: Message for powering off a device with multiple drives
en: This operation will prepare the system for the following drives to be powered down and removed.
nl: Met deze bewerking wordt het systeem voorbereid om de volgende schijven uit te schakelen en te verwijderen.

en: _Power Off
nl: _Uitschakelen

en: Error mounting filesystem
nl: Aankoppelen bestandssysteem is mislukt

en: Error deleting partition
nl: Verwijderen van partitie is mislukt

en: Are you sure you want to delete the partition?
nl: Weet u zeker dat u de partitie wilt verwijderen?

en: All data on the partition will be lost
nl: Alle gegevens op de partitie zullen verloren gaan

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: Error ejecting media
nl: Uitwerpen medium is mislukt

en: Error starting swap
nl: Fout bij starten wisselgeheugen

en: Error stopping swap
nl: Fout bij stoppen wisselgeheugen

en: Error setting autoclear flag
nl: Fout bij instellen autoclear-vlag

en: Error canceling job
nl: Fout bij het annuleren van de taak

en: Invalid compressed data
nl: Gecomprimeerde gegevens zijn onjuist

en: Not enough memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Need more input
nl: Meer invoer noodzakelijk

en: Copyright © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2008-2013 David Zeuthen
    Copyright © 2009-2017 The GNOME Project
nl: Auteursrecht © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Auteursrecht © 2008-2013 David Zeuthen
    Auteursrecht © 2009-2017 Het GNOME-project

en: View, modify and configure disks and media
nl: Schijven en media bekijken, wijzigen en configureren

en: _New Disk Image…
nl: _Nieuwe schijfkopie…

en: _Attach Disk Image… (.iso, .img)
nl: Schijf_kopie toevoegen… (.iso, .img)

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About Disks
nl: _Over Schijven

en: _Start Benchmark…
nl: Benchmark _uitvoeren…

en: _Abort Benchmark
nl: Benchmarken _annuleren

en: Last Benchmarked
nl: Laatste uitgevoerd benchmark

en: Average Read Rate
nl: Gemiddelde leessnelheid

en: Average Write Rate
nl: Gemiddelde schrijfsnelheid

en: Average Access Time
nl: Gemiddelde toegangstijd

en: Disk or Device
nl: Schijf of apparaat

en: Sample Size
nl: Steekproefgrootte

en: Benchmark Settings
nl: Benchmarkinstellingen

en: _Start Benchmarking…
nl: Benchmark _uitvoeren…

en: Benchmarking involves measuring the transfer rate on various area of the device as well as measuring how long it takes to seek from one random area to another. Please back up important data before using the write benchmark.
nl: Bij het bepalen van de prestaties wordt de overdrachtssnelheid op verschillende plaatsen op het apparaat gemeten; ook wordt er gemeten hoe lang het zoeken van de ene willekeurige plaats naar de andere duurt. Het is raadzaam een reservekopie te maken van belangrijke gegevens alvorens u de schrijfmeting uitvoert.

en: Transfer Rate
nl: Overdrachtssnelheid

en: Number of S_amples
nl: _Aantal steekproeven

en: Sample S_ize (MiB)
nl: Steekproef_grootte (MiB)

en: Perform _write-benchmark
nl: _Schrijfbenchmark uitvoeren

en: Benchmarking the write-rate of a disk requires exclusive access to the disk (e.g. the disk or its partitions cannot be mounted or in use) and involves reading data and then writing it back. As a result, the contents of the disk is not changed.
    
    If not checked, the write-part of the benchmark will not be done but on the other hand exclusive access to the device is not needed (e.g. the disk or device can be in use).
nl: Voor het meten van de schrijfsnelheid van een schijf is exclusieve toegang tot de schijf vereist (d.w.z. de schijf of de partities kunnen niet worden aangekoppeld en mogen niet in gebruik zijn); gegevens worden gelezen en daarna teruggeschreven. Uiteindelijk zal de inhoud van de schijf niet gewijzigd zijn.
    
    Als het schrijfgedeelte van de prestatievergelijking niet is aangevinkt zal dat niet worden uitgevoerd en is exclusieve toegang tot het apparaat niet nodig (d.w.z. de schijf of het apparaat mag gebruikt worden).

en: Number of samples. Bigger number produces more smooth graphs but the benchmark will take more time.
nl: Aantal steekproeven. Hoe groter het aantal, hoe gelijkmatiger de grafiek, maar het benchmarken zal langer duren.

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample. Big sample sizes tend to produce more accurate benchmarks at the cost of the benchmark taking more time.
nl: Het aantal te lezen/schrijven MiBs (1048576 bytes) voor elke steekproef. Als de steekproefgrootte omvangrijk is, zal de meting nauwkeuriger zijn, maar het meten zal langer duren.

en: Access Time
nl: Toegangstijd

en: Number of Sampl_es
nl: Aantal _steekproeven

en: Number of samples. Bigger number produces a more accurate picture of access time patterns but takes more time.
nl: Aantal steekproeven. Hoe groter het aantal, hoe nauwkeuriger het overzicht van de toegangssnelheid, maar het meten duurt wel langer.

en: Change Passphrase
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Curr_ent Passphrase
nl: H_uidige wachtwoord

en: Enter current passphrase used to protect the data
nl: Voer het huidige wachtwoord in dat gebruikt wordt om de gegevens te beveiligen

en: New _Passphrase
nl: _Nieuw wachtwoord

en: Enter new passphrase used to protect the data
nl: Een nieuw wachtwoord voor de beveiliging van gegevens invoeren

en: C_onfirm Passphrase
nl: Wachtwoord _bevestigen

en: Confirm passphrase entered above
nl: Het hierboven ingevoerde wachtwoord bevestigen

en: The strength of the passphrase
nl: De sterkte van het wachtwoord

en: Sho_w Passphrases
nl: _Wachtwoorden tonen

en: Check this box to see the passphrases entered above
nl: Vink dit aan om de wachtwoorden die hierboven zijn ingevoerd te zien

en: C_hange
nl: _Wijzigen

en: Warning: all data on the volume will be lost
nl: Waarschuwing: alle gegevens op het volume zullen verloren gaan

en: Confirm the details of the current volume before proceeding.
nl: Details van het huidige volume bevestigen alvorens verder te gaan.

en: Device
nl: Apparaat

en: Used
nl: Gebruikt

note: The physical location of the drive, could be 'Connected to another seat'  or 'Bay 11 of Promise VTrak' or 'USB connector II'
en: Location
nl: Locatie

en: Create Disk Image
nl: Schijfkopie aanmaken

en: _Name
nl: _Naam

en: Save in _Folder
nl: In _map opslaan

en: Select a Folder
nl: Een map kiezen

en: Source
nl: Bron

en: _Start Creating…
nl: Bezig met aanmaken…

en: Volume _Name
nl: Volume_naam

en: The name to use for the filesystem. This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the /dev/disk/by-label directory.
nl: De naam van het bestandssysteem. Dit is handig als u naar het apparaat wilt verwijzen via een symlink in de map /dev/disk/by-label.

en: For example: “Angela’s Files” or “Backup”.
nl: Bijvoorbeeld, ‘Mijn bestanden’ of ‘Reservebestanden’.

en: _Erase
nl: _Wissen

en: Overwrites existing data, but takes longer.
nl: Bestaande gegevens worden overschreven, maar het duurt langer.

en: _Internal disk for use with Linux systems only (Ext4)
nl: _Interne schijf alleen voor gebruik met Linuxsystemen (Ext4)

en: _Password protect volume (LUKS)
nl: Volume beveiligen met _wachtwoord (LUKS)

en: For use with _Windows (NTFS)
nl: Voor gebruik met _Windows (NTFS)

en: For use with all _systems and devices (FAT)
nl: Te gebruiken voor alle _systemen en apparaten (FAT)

en: _Other
nl: _Andere

en: In case that the default options do not fit your needs select one of the following filesystems. Be aware of the technical differences and do research about your use case.
nl: Als de standaardopties niet aan uw wensen voldoen, kies dan een van de volgende bestandssystemen. Wees u bewust van de technische verschillen en doe er onderzoek naar.

en: Partition _Size
nl: Partitiegrootte

en: The size of the partition to create
nl: De grootte van de aan te maken partitie

en: Free Space _Following
nl: Vrije ruimte _achteraan

en: The free space following the partition
nl: De vrije ruimte na de partitie

en: Extended Partition
nl: Uitgebreide partitie

en: Extended Partitions can contain Logical Partitions
nl: Uitgebreide partities kunnen logische partities bevatten

en: Data stored in the volume will only be accessible with the correct password. Be careful not to forget it.
nl: Gegevens op het volume kunnen alleen benaderd worden met het juiste wachtwoord. Zorg ervoor dat u het niet vergeet.

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: _Confirm
nl: _Bevestigen

en: Enter passphrase used to protect the data
nl: Wachtwoord om gegevens te beveiligen invoeren

en: Sh_ow Password
nl: _Wachtwoord tonen

en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
nl: Gebruik zowel hoofdletters als kleine letters en probeer een paar cijfers te gebruiken.

en: Drive Settings
nl: Stationsinstellingen

en: Apply Standby Timeout Settings
nl: Instellingen standby-tijdslimiet toepassen

en: Turn on to configure Standby Timeout at startup and when the disk is connected
nl: Inschakelen om de standby-tijdslimiet tijdens opstarten en bij aangekoppelde schijf in te stellen

en: Enter Standby After
nl: Standby na invoeren

en: Apply Advanced Power Management Settings
nl: Instellingen geavanceerd energiebeheer toepassen

en: Turn on to configure APM at startup and when the disk is connected
nl: Inschakelen om APM tijdens opstarten en bij aangekoppelde schijf in te stellen

en: APM Level
nl: APM-niveau

en: Aggressive spin-down may wear out the drive faster than anticipated. Please check the “Start/Stop Count” SMART attribute from time to time
nl: Te veel draaien maakt dat de schijf sneller slijt dan verwacht. Controleer van tijd tot tijd de SMART-gegevens

en: Apply Automatic Acoustic Management Settings
nl: Instellingen automatisch akoestisch beheer toepassen

en: Turn on to configure AAM at startup and when the disk is connected
nl: Inschakelen om AAM tijdens opstarten en als de schijf aangekoppeld is te configureren

en: Vendor Recommended
nl: Aanbevolen leverancier

en: AAM Level
nl: AAM-niveau

en: Apply Write Cache Settings
nl: Instellingen schrijfcache toepassen

en: Turn on to configure Write Cache setting at startup and when the disk is connected
nl: Inschakelen om schrijfcacheinstellingen te configureren tijdens het opstarten en als de schijf aangekoppeld is

en: S_etting
nl: Inst_elling

en: Enable Write Cache
nl: Schrijfcache inschakelen

en: Disable Write Cache
nl: Schrijfcache uitschakelen

en: Performance is increased by enabling write caching, but leaves the system susceptible to data loss in the event of a power failure
nl: De prestaties worden door het inschakelen van de schrijfcache verbeterd, maar het maakt het systeem vatbaar voor gegevensverlies als de stroom uitvalt

en: Wr_ite Cache
nl: Schr_ijfcache

en: Application Menu
nl: Toepassingsmenu

en: Go back to main view
nl: Terug naar hoofdscherm

en: Drive Options
nl: Schijfinstellingen

en: Power off this disk
nl: Deze schijf uitschakelen

en: Eject this disk
nl: Deze schijf uitwerpen

en: Detach this loop device
nl: Dit lusapparaat ontkoppelen

en: No Device Selected
nl: Geen apparaat geselecteerd

en: Select a device to manage.
nl: Selecteer een apparaat.

en: Serial Number
nl: Serienummer

en: World Wide Name
nl: Naam wereldwijd

en: Job
nl: Taak

en: Name
nl: Naam

en: Size
nl: Grootte

en: Auto-clear
nl: Auto-opruiming

en: Detach loop device after unmount action
nl: Lusapparaat uitwerpen na ontkoppelactie

en: Partitioning
nl: Partitionering

en: _Volumes
nl: _Volumen

en: Mount selected partition
nl: De geselecteerde partitie aankoppelen

en: Unmount selected partition
nl: De geselecteerde partitie afkoppelen

en: Activate selected swap partition
nl: Geselecteerd wisselbestand activeren

en: Deactivate selected swap partition
nl: Geselecteerd wisselbestand uitschakelen

en: Unlock selected encrypted partition
nl: Geselecteerde versleutelde partitie toegankelijk maken

en: Lock selected encrypted partition
nl: Geselecteerde versleutelde partitie vergrendelen

en: Create partition in unallocated space
nl: Partitie aanmaken in niet-toegewezen ruimte

en: Additional partition options
nl: Extra partitie-opties

en: Delete selected partition
nl: De geselecteerde partitie verwijderen

note: The contents of the device, for example 'Unknown', 'FAT (32-bit version)', 'Ext4 (version 1.0)', 'Swap (version 2)'
en: Contents
nl: Inhoud

en: Partition Type
nl: Partitietype

en: Format _Disk…
nl: _Schijf formatteren…

en: _Create Disk Image…
nl: Schijf_kopie aanmaken…

en: _Restore Disk Image…
nl: Schijfkopie te_rugzetten…

en: _Benchmark Disk…
nl: Schijf _benchmarken…

en: _SMART Data & Self-Tests…
nl: _SMART-gegevens en zelftests…

en: Drive S_ettings…
nl: Schijfinst_ellingen…

en: S_tandby Now
nl: S_tand-by nu

en: _Wake-Up from Standby
nl: _Wake-up vanuit stand-by

en: Encryption Options
nl: Versleutelopties

en: Us_er Session Defaults
nl: Gebruikers_sessie-standaardwaarden

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage encryption options and passphrase for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/crypttab</b> file
nl: <i>Gebruikerssessie-standaardwaarden</i> uitschakelen om versleutelopties en wachtwoord voor het apparaat te beheren. De opties komen overeen met een vermelding in het bestand <b>/etc/crypttab</b>

en: Opt_ions
nl: _Opties

en: _Unlock at system startup
nl: Bij opstarten van systeem _ontgrendelen

en: If checked, the device will be unlocked at system startup [!noauto]
nl: Als dit is aangevinkt zal het apparaat bij opstarten van het systeem ontgrendeld zijn [!noauto]

en: Require additional authori_zation to unlock
nl: Aanvullende autori_satie eisen om te ontgrendelen

en: If checked, additional authorization is required to unlock the device [x-udisks-auth]
nl: Indien aangevinkt, is aanvullende autorisatie vereist om het apparaat te ontgrendelen [x-udisks-auth]

en: Options to use when unlocking the device
nl: Te gebruiken opties wanneer het apparaat toegankelijk wordt gemaakt

en: The name to use for the unlocked device — the device is set up as the name prefixed with <b>/dev/mapper</b>/
nl: De te gebruiken naam voor het ontgrendelde apparaat - het apparaat is ingesteld als de naam voorafgegaan door <b>/dev/mapper</b>/

en: _Passphrase
nl: _Wachtwoord

en: Passphrase of the device or empty to request from user when setting up the device
nl: Wachtwoord van het apparaat of leeg om aan de gebruiker te vragen bij het instellen van het apparaat

en: Sho_w passphrase
nl: Wachtwoord _tonen

en: Passphrase File
nl: Wachtwoordbestand

en: _OK
nl: _Oké

en: Change Filesystem Label
nl: Label van bestandssysteem wijzigen

en: This filesystem will be automatically unmounted prior to any changes.
nl: Het bestandssysteem zal automatisch ontkoppeld worden voor het doorvoeren van wijzigingen.

en: Mount Options
nl: Koppelopties

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage mount point and mount options for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/fstab</b> file
nl: <i>Automatische koppelopties</i> uitschakelen om het aankoppelpunt en de aankoppelopties voor het apparaat te beheren. De opties komen overeen met een vermelding in het bestand <b>/etc/fstab</b>

en: I_dentify As
nl: I_dentificeren als

en: The <b>special device file</b> — use symlinks in the <b>/dev/disk</b> hierarchy to control the scope of the entry
nl: Het bestand <b>speciaal apparaat</b> — gebruik symlinks in de <b>/dev/disk</b>-hiërarchie om het bereik van de vermelding te beperken

en: The special device file — use symlinks in the /dev/disk hierarchy to control the scope of the entry
nl: Het bestand ‘speciaal apparaat’ — gebruik symlinks in de /dev/disk-hiërarchie om het bereik van de vermelding te beperken

en: Mount _Point
nl: Koppel_punt

en: Filesystem _Type
nl: Bestandssysteem_type

en: The directory to mount the device in
nl: De map om het apparaat aan te koppelen

en: The filesystem type to use
nl: Het te gebruiken bestandssysteemtype

en: Display _Name
nl: _Naam apparaat

en: If set, the name to use for the device in the user interface [x-gvfs-name=]
nl: Indien opgegeven, wordt de naam gebruikt voor het apparaat in de gebruikersinterface [x-gvfs-name=]

en: Icon Na_me
nl: Naam _pictogram

en: If set, the name of the icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-icon=]
nl: Indien opgegeven, wordt de pictogramnaam gebruikt in het apparaat in de gebruikersinterface [x-gvfs-icon=]

en: Sho_w in user interface
nl: In gebruikersinterface _tonen

en: If checked, the device is always shown in the user interface no matter what its directory is [x-gvfs-show]
nl: Indien aangevinkt, wordt het apparaat altijd getoond in de gebruikersinterface, wat de map ervan ook is [x-gvfs-show]

en: Require additional authori_zation to mount
nl: Aanvullende autori_satie eisen om aan te koppelen

en: If checked, additional authorization is required to mount the device [x-udisks-auth]
nl: Indien aangevinkt, is aanvullende autorisatie vereist om het apparaat aan te koppelen [x-udisks-auth]

en: Mount at system _startup
nl: Bij _opstarten van systeem aankoppelen

en: If checked, the device will be mounted at system startup [!noauto]
nl: Als dit is aangevinkt zal het apparaat bij opstarten van het systeem aangekoppeld zijn [!noauto]

en: S_ymbolic Icon Name
nl: Naam s_ymbolische pictogram

en: If set, the name of the symbolic icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-symbolic-icon=]
nl: Indien ingesteld, wordt de symbolische pictogramnaam gebruikt in het apparaat in de gebruikersinterface [x-gvfs-symbolic-icon=]

en: Mount Opt_ions
nl: Koppelo_pties

en: The mount options stored in the <b>/etc/fstab</b> file
nl: De koppelopties, opgeslagen in het bestand <b>/etc/fstab</b>

en: Edit Partition
nl: Partitie bewerken

en: The partition name (up to 36 unicode characters). This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the <b>/dev/disk/by-partlabel</b> directory
nl: De naam van de partitie (tot 36 unicode-tekens). Dit is handig als u naar het apparaat wilt verwijzen via een symlink in de map <b>/dev/disk/by-partlabel</b>

en: Flags
nl: Opties

en: _System Partition
nl: _Systeempartitie

en: Used to indicate that the partition and its contents are required for the OS/Platform to function. Special care should be taken to not delete or overwrite the contents
nl: Gebruikt om aan te geven dat de partitie en de inhoud ervan vereist zijn voor het functioneren van het OS/-platform. Let erop dat de inhoud niet wordt gewist of overschreven

en: Hide from _Firmware
nl: Verbergen voor firm_ware

en: Indicates that EFI firmware should ignore the content of the partition and not try to read from it
nl: Geeft aan dat EFI-firmware de inhoud van de partitie moet negeren en het niet moet proberen te lezen

en: Erase Multiple Disks
nl: Meerdere schijven wissen

en: _Erase…
nl: _Wissen…

en: Erase _Type
nl: _Type wissen

en: Format Disk
nl: Schijf formatteren

en: _Partitioning
nl: _Partitionering

en: _Format…
nl: _Formatteren…

en: New Disk Image
nl: Nieuwe schijfkopie

en: Image _Size
nl: Schijfkopie_grootte

en: The size of the image to create
nl: De grootte van de aan te maken schijfkopie

en: Attach new _Image…
nl: Nieuwe schijfkop_ie toevoegen…

en: Resize Volume
nl: Grootte van volume wijzigen

en: Resizing a filesystem can lead to data loss. You are advised to backup your data before. The resize operation will take longer if a lot of data has to be moved. The minimal size is calculated according to the current content. Keep additional free space for the filesystem to work fast and reliably.
nl: Het wijzigen van de grootte van een bestandssysteem kan leiden tot gegevensverlies. U wordt geadviseerd om eerst een reservekopie van uw gegevens te maken. De bewerking zal langer duren als veel gegevens moeten worden verplaatst. De minimale grootte wordt berekend aan de hand van de huidige inhoud. Houd daarnaast extra ruimte vrij zodat het bestandssysteem snel en betrouwbaar kan werken.

en: _Difference
nl: _Verschil

en: The difference to the previous partition size
nl: Het verschil met de vorige partitiegrootte

en: Restore Disk Image
nl: Schijfkopie terugzetten

en: _Image to Restore
nl: Terug te zetten _schijfkopie

en: Select Disk Image to Restore
nl: Terug te zetten schijfkopie selecteren

en: Destination
nl: Bestemming

en: _Destination
nl: _Bestemming

en: Image to Restore
nl: Terug te zetten schijfkopie

en: Image Size
nl: Schijfkopiegrootte

en: _Start Restoring…
nl: Terugzetten _starten…

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Help
nl: Hulp

[ctx: shortcut window]
en: Open the application menu
nl: Toepassingsmenu openen

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Disks
nl: Schijven

[ctx: shortcut window]
en: Create a new empty disk image
nl: Een nieuwe lege schijfkopie aanmaken

[ctx: shortcut window]
en: Attach an existing disk image
nl: Een bestaande schijfkopie toevoegen

[ctx: shortcut window]
en: Unselect current disk
nl: Huidige schijf deselecteren

[ctx: shortcut window]
en: Drive
nl: Schijf

[ctx: shortcut window]
en: Open the drive menu
nl: Schijfmenu openen

[ctx: shortcut window]
en: Format the drive
nl: De schijf formatteren

[ctx: shortcut window]
en: Restore an image to the disk
nl: Een schijfkopie terugzetten

[ctx: shortcut window]
en: SMART data
nl: SMART-gegevens

[ctx: shortcut window]
en: Drive settings
nl: Schijfinstellingen

[ctx: shortcut window]
en: Partition
nl: Partitie

[ctx: shortcut window]
en: Open the volume menu
nl: Het volumemenu openen

[ctx: shortcut window]
en: Format the selected volume
nl: Het geselecteerde volume formatteren

en: SMART Data & Self-Tests
nl: SMART-gegevens & zelftests

en: _Start Self-test
nl: Zelftest _starten

en: Click to start a SMART self-test
nl: Klik om een SMART-zelftest te starten

en: _Stop Self-test
nl: Zelftest _stoppen

en: Click to stop the SMART self-test currently in progress
nl: Klik om de huidige SMART-zelftest af te breken

en: Close
nl: Sluiten

en: Refresh
nl: Verversen

en: Click to force re-reading SMART data from the hard disk
nl: Klik om de SMART-gegevens van de harde schijf opnieuw te lezen

en: Powered On
nl: Ingeschakeld

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Self-test Result
nl: Resultaat zelftest

en: Self-assessment
nl: Zelfbeoordeling

en: Overall Assessment
nl: Totaalbeoordeling

en: Click to toggle whether SMART is enabled for the hard disk
nl: Klik om de activatie van SMART voor de harde schijf om te schakelen

en: SMART _Attributes
nl: SMART-_attributen

en: _Short
nl: _Kort

en: _Extended
nl: Uitg_ebreid

en: _Conveyance
nl: _Overdracht

en: Confirm Taking Ownership
nl: Eigenaar worden bevestigen

en: Changes ownership of the filesystem to your user and group. The recursive mode does also change the ownership of all subdirectories and files, this can lead to destructive results when the filesystem contains a directory structure where ownership should belong to different users (e.g., a system backup or a filesystem that is accessed by multiple users).
nl: Wijzigt de eigenaar van het bestandssysteem naar uw gebruiker en groep. De recursieve modus past ook de eigenaar van alle onderliggende mappen en bestanden aan, hetgeen destructieve gevolgen kan hebben als het bestandssysteem een mappenstructuur bevat waarbij er verschillende eigenaars zijn (bv. een systeemback-up of een bestandssysteem dat door meerdere gebruikers gebruikt wordt).

en: Enable _recursive mode
nl: _Recursieve modus inschakelen

en: Enter passphrase to unlock
nl: Wachtwoord invoeren om te ontgrendelen

en: This volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
nl: Dit volume kan een VeraCrypt-volume zijn omdat het willekeurige gegevens bevat.

en: If specified
nl: Indien nodig

en: Volume type
nl: Volumetype

en: _Hidden
nl: _Verborgen

en: Instead of unlocking this volume, attempt to unlock a secondary volume hidden inside.
nl: Poging om in plaats van dit volume te ontgrendelen, een secundair, erbinnen verborgen, volume te ontgrendelen.

en: Windows _system
nl: Windows-_systeem

en: Unlock an encrypted Windows system partition or drive.
nl: Een versleutelde Windows-systeempartitie of -schijf ontgrendelen.

en: If set, the VeraCrypt PIM (Personal Iterations Multiplier) numeric value to use for this volume.
nl: Indien ingesteld, de numerieke waarde van VeraCrypt PIM (Personal Iterations Multiplier) gebruiken voor dit volume.

en: _Keyfiles
nl: Sleutel_bestanden

en: Select a keyfile to unlock this volume
nl: Selecteer een sleutelbestand om dit volume te ontgrendelen

en: _Unlock
nl: _Ontgrendelen

en: Format _Partition…
nl: _Partitie formatteren…

en: _Edit Partition…
nl: Partitie b_ewerken…

en: Edit _Filesystem…
nl: _Bestandssysteem bewerken…

en: Change Pa_ssphrase…
nl: _Wachtwoord wijzigen…

en: Resi_ze…
nl: Grootte wij_zigen…

en: C_heck Filesystem…
nl: Bestandssysteem _controleren…

en: Rep_air Filesystem…
nl: Best_andssysteem herstellen…

en: _Take Ownership…
nl: _Eigenaar worden…

en: Edit _Mount Options…
nl: _Koppelopties bewerken…

en: Edit Encr_yption Options…
nl: Versleutelingsopt_ies bewerken…

en: _Create Partition Image…
nl: Partitie-_kopie aanmaken…

en: _Restore Partition Image…
nl: Partitie-kopie te_rugzetten…

en: _Benchmark Partition…
nl: Partitie _benchmarken…

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Disk Images (*.img, *.img.xz, *.iso)
nl: Schijfkopieën (*.img, *.img.xz, *.iso)

en: Disk Images (*.img, *.iso)
nl: Schijfkopieën (*.img, *.iso)

note: Translators: Used for number of years
en: %d year | %d years
nl[0]: %d jaar
nl[1]: %d jaar

note: Translators: Used for number of months
en: %d month | %d months
nl[0]: %d maand
nl[1]: %d maanden

note: Translators: Used for number of days
en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

note: Translators: Used for number of hours
en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

note: Translators: Used for number of minutes
en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

note: Translators: Used for number of seconds
en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

note: Translators: Used for number of milli-seconds
en: %d milli-second | %d milli-seconds
nl[0]: %d milli-seconde
nl[1]: %d milli-seconden

[ctx: duration-year-to-inf]
note: Translators: Used for duration greater than one year. First %s is number of years, second %s is months, third %s is days
en: %s, %s and %s
nl: %s, %s en %s

[ctx: duration-months-to-year]
note: Translators: Used for durations less than one year but greater than one month. First %s is number of months, second %s is days
en: %s and %s
nl: %s en %s

[ctx: duration-day-to-month]
note: Translators: Used for durations less than one month but greater than one day. First %s is number of days, second %s is hours
en: %s and %s
nl: %s en %s

[ctx: duration-hour-to-day]
note: Translators: Used for durations less than one day but greater than one hour. First %s is number of hours, second %s is minutes
en: %s and %s
nl: %s en %s

[ctx: duration-minute-to-hour]
note: Translators: Used for durations less than one hour but greater than one minute. First %s is number of minutes, second %s is seconds
en: %s and %s
nl: %s en %s

[ctx: duration]
en: Less than a minute
nl: Minder dan een minuut

[ctx: confirmation-list-of-devices]
note: Translators: Shown in confirmation dialogs with a list of devices that will be affected by the action
en: Affected Devices
nl: Betrokken apparaten

en: Error unmounting filesystem
nl: Afkoppelen bestandssysteem is mislukt

en: Error locking device
nl: Vergrendelen apparaat is mislukt

en: Error disabling autoclear for loop device
nl: Fout bij uitschakelen autoclear voor loop-apparaat

[ctx: notify-smart]
note: Translators: This is used as the title of the SMART failure notification
en: Hard Disk Problems Detected
nl: Hardeschijfproblemen gedetecteerd

[ctx: notify-smart]
note: Translators: This is used as the text of the SMART failure notification
en: A hard disk is likely to fail soon.
nl: Een harde schijf zal op korte termijn waarschijnlijk bezwijken.

[ctx: notify-smart]
note: Translators: Text for button in SMART failure notification
en: Examine
nl: Onderzoeken
