gnome-disk-utility master - en to kk translation catalogue (505 entries)

en: Disk Image Mounter
kk: Диск бейнелерін тіркеуші

en: Mount Disk Images
kk: Диск бейнелерін тіркеу

en: Disk Image Writer
kk: Диск бейнелерін жазушы

en: Write Disk Images to Devices
kk: Диск бейнелерін құрылғыларға жазу

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs
kk: Диск бейнелерін жасау/қалпына келтіру сұхбаты үшін негізгі сақтау орны

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs. If blank the ~/Documents folder is used.
kk: Диск бейнелерін жасау/қалпына келтіру сұхбаты үшін негізгі сақтау орны. Бос болса, ~/Құжаттар бумасы қолданылатын болады.

en: Disks
kk: Дисктер

en: Disk management utility for GNOME
kk: GNOME үшін дисктерді басқару қолданбасы

en: Disks provides an easy way to inspect, format, partition, and configure disks and block devices.
kk: Дисктер қолданбасы көмегімен дисктер мен блоктық құрылғыларды икемді түрде зерттеу, пішімдеу, бөлімдеу және баптауға болады.

en: Using Disks, you can view SMART data, manage devices, benchmark physical disks, and image USB sticks.
kk: Дисктер қолданбасымен SMART деректерін қарау, құрылғыларды басқару, физикалық дисктерді сынау және USB тасушыларына бейнелерді жазуға болады.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Manage Drives and Media
kk: Дисктер мен тасушыларды басқару

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;
kk: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;диск;жетек;том;бөлім;қатты диск;сд;бейне;қор көшірме;қалпына келтіру;сынау;шифрлеу;смарт;

en: An error occurred
kk: Қате кетті

en: Allow writing to the image
kk: Бейнеге жазуды рұқсат ету

en: Select Disk Image(s) to Mount
kk: Тіркеу үшін диск бейнесін таңдаңыз

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Mount
kk: Тірк_еу

note: Add a RO check button that defaults to RO
en: Set up _read-only mount
kk: Тек _оқу үшін тіркеу

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying disk image to be modified
kk: Белгіленген болса, тіркеу тек оқу үшін қолжетерлік болады. Диск бейнесіне өзгерістерді жасағыңыз келмесе, бұл мүмкіндік пайдалы болады

en: Error connecting to udisks daemon: %s (%s, %d)
kk: udisks қызметіне байланысу қатесі: %s (%s, %d)

en: Attach and mount one or more disk image files.
kk: Бір немесе бірнеше диск бейнелері файлдарын жалғау және тіркеу.

en: Cannot open “%s” — maybe the volume isn’t mounted?
kk: "%s" ашу мүмкін емес — бөлім тіркелмеген шығар?

en: Error opening “%s”: %m
kk: "%s" ашу қатесі: %m

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
kk: Диск бейнесін жалғау қатесі: %s (%s, %d)

en: Stop running jobs?
kk: Орындалып тұрған тапсырмаларды тоқтату керек пе?

en: Error opening %s: %s
kk: `%s' ашу қатесі: %s

en: Error looking up block device for %s
kk: %s үшін блоктық құрылғыны табу сәтсіз

en: Select device
kk: Құрылғыны таңдау

en: Format selected device
kk: Таңдалған құрылғыны пішімдеу

en: Restore disk image
kk: Диск бейнесін қалпына келтіру

note: Translators: Shown in the About dialog to convey version numbers. *              The first %s is the version of Disks (for example "3.6"). *              The second %s is the version of the running udisks daemon (for example "2.0.90"). *              The third, fourth and fifth %d are the major, min
en: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (built against %d.%d.%d)
kk: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (%d.%d.%d үшін жиналған)

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Start/Stop Count
kk: Бастау/тоқтату саны

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Soft read error rate
kk: Жұмсақ оқу қатесі

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Temperature
kk: Температурасы

note: Translators: SMART attribute, see http://smartmontools.sourceforge.net/doc.html * or the next string for a longer explanation.
en: Loaded Hours
kk: Жүктелген сағаттар

en: Number of hours in general operational state
kk: Жалпы пайдаланудағы сағат саны

en: Temperature of the drive
kk: Жетек температурасы

en: Number of errors while reading from a disk
kk: Дисктен оқу кезіндегі қателер саны

en: No description for attribute %d
kk: %d атрибуты үшін анықтамасы жоқ

en: OK
kk: ОК

note: Translators: Used in the treeview for the pretty/interpreted value of an attribute * for a sector-based unit
en: %d sector | %d sectors
kk[0]: %d сектор

note: SK_SMART_ATTRIBUTE_UNIT_UNKNOWN Translators: Used in the treeview for the pretty/interpreted value of an attribute * where the value cannot be interpreted Translators: Shown for normalized values (current, worst, threshold) if the value is * not applicable, e.g. meaningless. See http://en.wikipedia.
en: N/A
kk: Анықталмаған

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
kk: Соңғы өздік сынауы сәтті аяқталған

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
kk: Соңғы өзін-өзі сынау доғарылды

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
kk: Соңғы өзін-өзі сынау үзілді

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
kk: Соңғы өзін-өзі сынау аяқталмады

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
kk: Соңғы өздік сынауы сәтсіз аяқталған

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the electrical subsystem
en: Last self-test failed (electrical)
kk: Соңғы өзін-өзі сынау сәтсіз аяқталды (электр)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the servo subsystem - see http://en.wikipedia.org/wiki/Servomechanism
en: Last self-test failed (servo)
kk: Соңғы өзін-өзі сынау сәтсіз аяқталды (серво)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the problem is with the reading subsystem -
en: Last self-test failed (read)
kk: Соңғы өзін-өзі сынау сәтсіз аяқталды (оқу)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when the last self-test failed and the disk is suspected of having handling damage (e.g. physical damage to the hard disk)
en: Last self-test failed (handling)
kk: Соңғы өзін-өзі сынау сәтсіз аяқталды (өңдеу)

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: shown when a self-test is in progress. The first %d is the percentage of the test remaining.
en: Self-test in progress — %d%% remaining
kk: Өздік сынау жүруде — %d%% қалды

[ctx: smart-self-test-result]
note: Translators: Shown when a self-test is not unknown. The %s is the result-code from the API code.
en: Unknown (%s)
kk: Белгісіз (%s)

en: %s ago
kk: %s бұрын

en: SMART is not supported
kk: SMART қолдауы жоқ

en: SMART is not enabled
kk: SMART іске қосылмаған

en: Self-test in progress
kk: Өздік сынау жүруде

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
kk: ДИСК ЖАҚЫН АРАДА СЫНАТЫН СИЯҚТЫ

en: SELF-TEST FAILED
kk: ӨЗДІК СЫНАУ СӘТСІЗ

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
kk[0]: Диск ОК, %d атрибут істен шықты

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
kk[0]: Диск ОК, %d жаман сектор

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
kk[0]: Диск ОК, %d атрибут бұрында істен шықты

note: Otherwise, it's all honky dory
en: Disk is OK
kk: Диск жақсы

en: Pre-Fail
kk: Істен шығудың алдында

en: Old-Age
kk: Жасы үлкен

en: Online
kk: Онлайн

en: Offline
kk: Оффлайн

en: Error refreshing SMART data
kk: SMART деректерін жаңарту қатесі

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the attribute name and description
en: Attribute
kk: Атрибут

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the value
en: Value
kk: Мәні

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the normalized value
en: Normalized
kk: Қалыптандырылған

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the threshold value
en: Threshold
kk: Табалдырықты мәні

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the worst value
en: Worst
kk: Ең жаманы

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the type
en: Type
kk: Түрі

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the update type (Online / Offline)
en: Updates
kk: Жаңартулар

note: Translators: This string is used as the column title in the treeview for the assessment of the attribute
en: Assessment
kk: Бағалау

[ctx: benchmark-graph]
note: Translators: This is used in the benchmark graph - %d is megabytes per second
en: %d MB/s
kk: %d МБ/с

[ctx: benchmark-graph]
note: Translators: This is used in the benchmark graph - %g is number of milliseconds
en: %3g ms
kk: %3g мс

en: %u sample | %u samples
kk[0]: %u сэмпл

[ctx: benchmark-updated]
note: Translators: The first %s is the date and time the benchmark took place in the preferred * format for the locale (e.g. "%c" for strftime()/g_date_time_format()), for example * "Tue 12 Jun 2012 03:57:08 PM EDT". The second %s is how long ago that is from right * now, for example "3 days" or "2 hours"
en: %s (%s ago)
kk: %s (%s бұрын)

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device…
kk: Құрылғыны ашу…

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
kk: Қате кетті

[ctx: benchmark-access-time]
note: Translators: %d is number of milliseconds and msec means "milli-second"
en: %.2f msec
kk: %.2f мсек

[ctx: create-inhibit-message]
note: Translators: Reason why suspend/logout is being inhibited
en: Benchmarking device
kk: Құрылғыны сынау

[ctx: benchmarking]
en: Error getting size of device: %m
kk: Құрылғы өлшемін алу қатесі: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error getting page size: %m
kk: Бет өлшемін алу қатесі: %m

en: The passphrases do not match
kk: Кілттік фразалар өзара сәйкес келмейді

en: The passphrase matches the existing passphrase
kk: Кілттік фраза бар болып тұрған кілттік фразаға сәйкес келеді

en: Error updating /etc/crypttab
kk: /etc/crypttab жаңарту қатесі

en: Error changing passphrase
kk: Кілттік фразаны өзгерту қатесі

en: Error retrieving configuration data
kk: Баптаулар деректерін алу қатесі

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
kk: /etc/crypttab баптаулар деректері жарамсыз

note: Translators: The suggested name for the disk image to create. *              The first %s is a name for the disk (e.g. 'sdb'). *              The second %s is today's date and time, e.g. "March 2, 1976 6:25AM".
en: Disk Image of %s (%s).img
kk: %s диск бейнесі (%s).img

note: Translators: A descriptive string for the sound played when * there's a read error that's being ignored, see * CA_PROP_EVENT_DESCRIPTION
en: Disk image read error
kk: Диск бейнесін оқу қатесі

en: Allocating Disk Image
kk: Диск бейнесіне орынды бөлу

en: Retrieving DVD keys
kk: DVD кілттерін алу

note: Translators: Shown when there are read errors and we skip some data. *              The first %s is the amount of unreadable data (ex. "512 kB").
en: %s unreadable (replaced with zeroes)
kk: %s оқылмайды (нөлдермен алмастырылған)

note: Translators: A descriptive string for the 'complete' sound, see CA_PROP_EVENT_DESCRIPTION
en: Disk image copying complete
kk: Диск бейнесін көшіру аяқталды

en: Error creating disk image
kk: Диск бейнесін жасау сәтсіз

note: Translators: Primary message in dialog shown if some data was unreadable while creating a disk image
en: Unrecoverable read errors while creating disk image
kk: Диск бейнесін жасау кезінде жөнделмейтін қателер орын алған

note: Translators: Label of secondary button in dialog if some data was unreadable while creating a disk image
en: _Delete Disk Image File
kk: Диск бейнесі файлын ө_шіру

en: _Close
kk: _Жабу

en: Error determining size of device:
kk: Құрылғы өлшемін анықтау қатесі:

en: Device is size 0
kk: Құрылғы өлшемі 0 болып тұр

en: Error allocating space for disk image file:
kk: Диск бейнесінің файл үшін орынды бөлу қатесі:

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
kk: "%s" деп аталатын файл бар болып тұр. Оны алмастыруды қалайсыз ба?

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
kk: Файл "%s" ішінде бар болып тұр.  Оны ауыстырсаңыз, құрамы үстінен жазылады.

en: _Replace
kk: Ал_мастыру

en: Error opening file for writing
kk: Файлды жазу үшін ашу қатемен аяқталды

[ctx: create-inhibit-message]
note: Translators: Reason why suspend/logout is being inhibited
en: Copying device to disk image
kk: Құрылғыны диск бейнесіне көшіру

note: Translators: this is the description of the job
en: Creating Disk Image
kk: Диск бейнесін жасау

en: The utility %s is missing.
kk: %s утилитасы жоқ болып тұр.

en: _Previous
kk: А_лдыңғы

en: Cre_ate
kk: Ж_асау

en: Form_at
kk: _Пішімдеу

en: N_ext
kk: _Келесі

en: Error formatting volume
kk: Томды пішімдеу қатесі

en: Error creating partition
kk: Бөлімді жасағанда қате кетті

en: Create Partition
kk: Бөлімді жасау

en: Format Volume
kk: Томды пішімдеу

en: Custom Format
kk: Таңдауыңызша пішімі

en: Set Password
kk: Парольді орнату

en: Confirm Details
kk: Деректерді растау

en: _Format
kk: _Пішімдеу

en: XFS — Linux Filesystem
kk: XFS — Linux файлдық жүйесі

en: Linux Swap Partition
kk: Linux Swap бөлімі

en: No Filesystem
kk: Файлдық жүйесі жоқ

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
kk: Жаңа бөлімді жасау мүмкін емес. Төрт біріншілік бөлім бар болып тұр.

en: This is the last primary partition that can be created.
kk: Бұл жасауға болатын соңғы біріншілік бөлім.

en: The passwords do not match
kk: Парольдер өзара сәйкес келмейді

en: Error removing /etc/crypttab entry
kk: /etc/crypttab ішінен жазбаны өшіру қатесі

en: Error adding /etc/crypttab entry
kk: /etc/crypttab ішіне жазбаны қосу қатесі

en: Error updating /etc/crypttab entry
kk: /etc/crypttab ішіндегі жазбаны жаңарту қатесі

en: Will be created
kk: Жасалады

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Will be deleted
kk: Жасалады

en: (None)
kk: (Ешнәрсе)

en: Disk Drives
kk: Дискілік жетектер

en: Other Devices
kk: Басқа құрылғылар

[ctx: standby-value]
en: Never
kk: Ешқашан

[ctx: standby-value]
en: Vendor-defined
kk: Жабдықтаушы анықтаған

[ctx: standby-value]
en: Reserved
kk: Резервтелген

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
kk: 255 (Сөндірулі)

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
kk: 0 (Сөндірулі)

en: Error setting configuration
kk: Баптауды орнату қатесі

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: Never
kk: Ешқашан

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 5 minutes
kk: 5 минут

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 10 minutes
kk: 10 минут

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 15 minutes
kk: 15 минут

note: Translators: This is a mark on the Standby scale. The string should be as short as possible
en: 3 hours
kk: 3 сағат

note: Translators: This is a mark on the APM scale. The string should be as short as possible
en: Save Power
kk: Эл. қорегін үнемдеу

note: Translators: This is a mark on the APM scale. The string should be as short as possible
en: Perform Better
kk: Жақсырақ өнімділік

note: Translators: This is a mark on the AAM scale. The string should be as short as possible
en: Quiet (Slow)
kk: Тыныш (баяу)

note: Translators: This is a mark on the AAM scale. The string should be as short as possible
en: Loud (Fast)
kk: Дыбысы қатты (жылдам)

en: Error setting label
kk: Белгіні орнату қатесі

en: Error formatting disk
kk: Дискті пішімдеу қатесі

en: Are you sure you want to format the disk?
kk: Дискті пішімдеуді шынымен қалайсыз ба?

note: Translators: warning used for quick format
en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
kk: Дисктегі барлық деректер жоғалады, бірақ, деректерді қалпына келтіру қызметтерімен оларды қайтару мүмкіндігі қалады

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
kk: <b>Кеңес</b>: Егер сіз ескі компьютерді немесе дискті қайта қолдану, сату немесе біреуге бере салуды жоспарласаңыз, жеке деректеріңіздің бөтен адамдардың қолдарына түспеу үшін, деректерді күшейтілген өшіру түрін қолдануға тиістісіз

note: Translators: warning used when overwriting data
en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
kk: Дисктегі барлық деректер үстінен жазылады, және деректерді қалпына келтіру қызметтерімен оларды қайтару мүмкіндігі жоғалады

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can’t be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
kk: <b>ЕСКЕРТУ</b>: Кеңейтілген қауіпсіз өшіру (Secure Erase) командасы аяқталуға ұзақ уақытты алуы мүмкін, оны үзуге болмайды және ол кейбір құрылғылармен дұрыс жұмыс жасамауы мүмкін. Ең сәтсіз жағдайда, жетек қолдануға жарамай қалуы немесе жүйеңіз құлап, немесе тоқтап қалуы мүмкін. Жалғастыру алдында <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA деректерін қауіпсіз өшіру</a> туралы мақаланы оқып, тәуекелді түсініңіз

note: Translators: Used to convey that something takes at least * some specificed duration but may take longer. The %s is a * time duration e.g. "8 hours and 28 minutes"
en: At least %s
kk: Кем дегенде %s

note: Translators: Used to convey that something takes * approximately some specificed duration. The %s is a time * duration e.g. "2 hours and 2 minutes"
en: Approximately %s
kk: Шамамен %s

en: Don’t overwrite existing data
kk: Бар болып тұрған мәліметтерді үстінен жазбау

en: Quick
kk: Жылдам

en: Overwrite existing data with zeroes
kk: Бар болып тұрған деректерді нөлдермен үстінен жазу

en: Slow
kk: Баяу

en: ATA Secure Erase
kk: ATA қауіпсіз тазарту

en: ATA Enhanced Secure Erase
kk: ATA кеңейтілген қауіпсіз өшіру

en: Compatible with all systems and devices
kk: Барлық жүйелер мен құрылғылармен үйлесімді

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
kk: Заманауи жүйелер мен 2ТБ-тан асатын қатты дисктермен үйлесімді

en: No partitioning
kk: Бөлімдеуі жоқ

en: Empty
kk: Бос

en: Matches the given device
kk: Көрсетілген құрылғыға сәйкес келеді

en: Error removing old /etc/fstab entry
kk: /etc/fstab ішінен жазбаны өшіру қатесі

en: Error adding new /etc/fstab entry
kk: /etc/fstab ішіне жазбаны қосу қатесі

en: Error updating /etc/fstab entry
kk: /etc/fstab ішіндегі жазбаны жаңарту қатесі

en: Error writing file
kk: Файлға жазу қатесі

note: Translators: The suggested name for the disk image to create. *              The %s is today's date and time, e.g. "March 2, 1976 6:25AM".
en: Unnamed (%s).img
kk: Атаусыз (%s).img

en: Error setting partition type
kk: Бөлім түрін орнату қатесі

en: Error setting partition name
kk: Бөлім атын орнату қатесі

en: Error setting partition flags
kk: Бөлім жалаушаларын орнату қатесі

en: _Bootable
kk: _Жүктелетін

[ctx: Password strength]
en: Weak
kk: Әлсіз

[ctx: Password strength]
en: Fair
kk: Жақсы

[ctx: Password strength]
en: Good
kk: Жақсы

[ctx: Password strength]
en: Strong
kk: Қатаң

en: Current Size
kk: Ағымдағы өлшемі

en: Minimal Size
kk: Минималды өлшемі

en: _Resize
kk: Ө_лшемін өзгерту

en: Error resizing filesystem
kk: Файлдық жүйесінің өлшемін өзгерту қатесі

en: Error resizing partition
kk: Бөлімнің өлшемін өзгерту қатесі

en: Error repairing filesystem after resize
kk: Файлдық жүйені өлшемін өзгертуден кейін қалпына келтіру қатесі

en: Resizing not ready
kk: Өлшемін өзгерту дайын емес

en: Waited too long for the filesystem
kk: Файлдық жүйені күту тым көп уақытты алған

en: Error repairing filesystem
kk: Файлдық жүйені қалпына келтіру қатесі

en: Error mounting the filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеу қатемен аяқталды

en: Fit to size
kk: Өлшеміне сыйдыру

en: Error mounting filesystem to calculate minimum size
kk: Файлдық жүйені минималды өлшемін есептеу үшін тіркеу қатесі

en: File does not appear to be XZ compressed
kk: Файл XZ көмегімен сығылғанға ұқсамайды

note: Translators: Shown for a compressed disk image in the "Size" field. *              The %s is the uncompressed size as a long string, e.g. "4.2 MB (4,300,123 bytes)".
en: %s when decompressed
kk: Тарқатылғаннан кейін %s

en: Cannot restore image of size 0
kk: Өлшемі 0 болып тұрған бейнені қалпына келтіру мүмкін емес

en: The disk image is %s smaller than the target device
kk: Диск бейнесі мақсат құрылғысынан %s шамасына кіші

en: The disk image is %s bigger than the target device
kk: Диск бейнесі мақсат құрылғысынан %s шамасына үлкен

en: Error restoring disk image
kk: Диск бейнесін қалпына келтіру сәтсіз аяқталды

en: Error opening file for reading
kk: Файлды оқу үшін ашу қатемен аяқталды

en: Error determining size of file
kk: Файл өлшемін анықтау қатесі

[ctx: restore-inhibit-message]
note: Translators: Reason why suspend/logout is being inhibited
en: Copying disk image to device
kk: Диск бейнесін құрылғыға көшіру

note: Translators: this is the description of the job
en: Restoring Disk Image
kk: Диск бейнесін қалпына келтіру

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
kk: Диск бейнесін құрылғыға жазуды шынымен қалайсыз ба?

en: All existing data will be lost
kk: Барлық бар болып тұрған ақпарат жоғалады

en: _Restore
kk: Қал_пына келтіру

en: Error unlocking device
kk: Құрылғыны босату қатесі

en: Select a Keyfile
kk: Кілттік файлды таңдау

en: Volumes Grid
kk: Томдар торы

en: No Media
kk: Тасушы жоқ

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
kk: Файлдық жүйе

[ctx: volume-grid]
en: Swap
kk: Своп

[ctx: volume-grid]
note: Translators: This is shown in the volume grid for a partition with a name/label. *              The %d is the partition number. The %s is the name
en: Partition %u: %s
kk: Бөлім %u: %s

[ctx: volume-grid]
note: Translators: This is shown in the volume grid for a partition with no name/label. *              The %d is the partition number
en: Partition %u
kk: Бөлім %u

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
kk: Кеңейтілген бөлім

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
kk: Бос орын

en: Error attaching disk image
kk: Диск бейнесін жалғау қатесі

en: Select Disk Image to Attach
kk: Жалғау үшін диск бейнесін таңдаңыз

en: _Attach
kk: Ж_алғау

note: Translators: Shown for a read-only device. The %s is the device file, e.g. /dev/sdb1
en: %s (Read-Only)
kk: %s (Тек оқу үшін)

[ctx: job-remaining-with-rate]
note: Translators: Used for job progress. *              The first %s is the estimated amount of time remaining (ex. "1 minute" or "5 minutes"). *              The second %s is the average amount of bytes transfered per second (ex. "8.9 MB").
en: %s remaining (%s/sec)
kk: %s қалды (%s/сек)

[ctx: job-remaining]
note: Translators: Used for job progress. *              The first %s is the estimated amount of time remaining (ex. "1 minute" or "5 minutes").
en: %s remaining
kk: %s қалды

note: Translators: Used to convey job progress where the amount of bytes to process is known. *              The first %s is the amount of bytes processed (ex. "650 MB"). *              The second %s is the total amount of bytes to process (ex. "8.5 GB"). *              The third %s is the estimated amoun
en: %s of %s — %s
kk: %s дайын, барлығы %s — %s

en: Block device is empty
kk: Блоктық құрылғы бос

[ctx: partitioning]
note: Translators: Shown for unknown partitioning type. The first %s is the low-level type.
en: Unknown (%s)
kk: Белгісіз (%s)

note: Translators: Shown in "Location" when drive is connected to another seat than where * our application is running.
en: Connected to another seat
kk: Басқа орынға қосылған

note: Translators: Shown in 'Size' field for a filesystem where we know the amount of unused *              space. *              The first %s is a short string with the size (e.g. '69 GB (68,719,476,736 bytes)'). *              The second %s is a short string with the space free (e.g. '43 GB'). *        
en: %s — %s free (%.1f%% full)
kk: %s — %s бос (%.1f%% full)

[ctx: partition type]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: volume-content-fs]
note: Translators: Use for mount point '/' simply because '/' is too small to hit as a hyperlink
en: Filesystem Root
kk: Файлдық жүйе түбірі

[ctx: volume-content-fs]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents'. The first %s is the mount point, e.g. /media/foobar
en: Mounted at %s
kk: Тіркелген жері %s

[ctx: volume-content-fs]
note: Translators: Shown when the device is not mounted next to the "In Use" label
en: Not Mounted
kk: Тіркелмеген

[ctx: volume-content-swap]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the swap device is in use
en: Active
kk: Белсенді

[ctx: volume-content-swap]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the swap device is not in use
en: Not Active
kk: Белсенді емес

[ctx: volume-content-crypto]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the encrypted device is unlocked
en: Unlocked
kk: Босатылған

[ctx: volume-content-crypto]
note: Translators: Shown as in-use part of 'Contents' if the encrypted device is unlocked
en: Locked
kk: Бұғатталған

[ctx: volume-contents-msdos-ext]
en: Extended Partition
kk: Кеңейтілген бөлім

note: Translators: used to convey free space for partitions
en: Unallocated Space
kk: Бөлінбеген орын

en: Error while repairing filesystem
kk: Файлдық жүйені қалпына келтіру кезіндегі қате

en: Repair successful
kk: Қалпына келтіру сәтті аяқталды

en: Repair failed
kk: Қалпына келтіру сәтсіз аяқталды

en: Filesystem %s on %s has been repaired.
kk: %s файл жүйесі (%s жерінде) жөнделді.

note: show as result and not error message, because it's not a malfunction of GDU
en: Filesystem %s on %s could not be repaired.
kk: %s файл жүйесін (%s жерінде) жөндеу мүмкін емес.

en: Confirm Repair
kk: Қалпына келтіруді растау

en: A filesystem repair is not always possible and can cause data loss. Consider backing it up first in order to use forensic recovery tools that retrieve lost files. The operation may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
kk: Файлдар жүйені жөндеу әрдайым мүмкін бола бермейді және деректердің жоғалуына әкеліп соғуы мүмкін. Жоғалған файлдарды шығарып алатын сот-медициналық сараптама құралдарын пайдалану мақсатында алдымен оны резервтік көшірмелеуді қарастырыңыз. Операция ұзақ уақытты алуы мүмкін, әсіресе, егер бөлімде көптеген деректер болса.

en: Error while taking filesystem ownership
kk: Файлдық жүйе иелену кезіндегі қате

en: Error while checking filesystem
kk: Файлдық жүйені тексеру кезіндегі қатесі

en: Filesystem intact
kk: Файлдық жүйе өзгертілмеген

en: Filesystem damaged
kk: Файлдық жүйе зақымдалған

en: Filesystem %s on %s is undamaged.
kk: %s файл жүйесі (%s жерінде) зақымдалмаған.

note: show as result and not error message, because it's not a malfunction of GDU
en: Filesystem %s on %s needs repairing.
kk: %s файл жүйесі (%s жерінде) жөндеуді талап етеді.

en: Confirm Check
kk: Тексеруді растау

en: Error powering off drive
kk: Жетекті сөндіру қатесі

note: Translators: Heading for powering off a device with multiple drives
en: Are you sure you want to power off the drives?
kk: Жетектерді сөндіруді шынымен қалайсыз ба?

en: _Power Off
kk: _Сөндіру

en: Error mounting filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеу қатесі

en: Error deleting partition
kk: Бөлімді өшіру қатесі

en: Are you sure you want to delete the partition?
kk: Бөлімді өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: All data on the partition will be lost
kk: Бөлімдегі барлық ақпарат жоғалады

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Error ejecting media
kk: Тасушыны шығару қатесі

en: Error starting swap
kk: Свопты іске қосу қатесі

en: Error stopping swap
kk: Свопты тоқтату қатесі

en: Error setting autoclear flag
kk: Автотазарту жалаушасын орнату қатесі

en: Error canceling job
kk: Тапсырмадан бас тарту қатесі

en: Invalid compressed data
kk: Жарамсыз сығылған деректер

en: Not enough memory
kk: Жады жеткіліксіз

en: Internal error
kk: Ішкі қате

en: Need more input
kk: Көбірек кіріс керек

en: Copyright © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2008-2013 David Zeuthen
    Copyright © 2009-2017 The GNOME Project
kk: Copyright © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2008-2013 David Zeuthen
    Copyright © 2009-2017 GNOME жобасы

en: View, modify and configure disks and media
kk: Дисктер және тасушыларды қарау, түзету және баптау

en: _New Disk Image…
kk: _Жаңа диск бейнесі…

en: _Attach Disk Image… (.iso, .img)
kk: Диск бе_йнесін жалғау… (.iso, .img)

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Disks
kk: О_сы туралы

en: Benchmark
kk: Сынау

en: _Start Benchmark…
kk: Сынауды ба_стау…

en: _Abort Benchmark
kk: Сынауды ү_зу

en: Last Benchmarked
kk: Соңғы сыналған

en: Average Read Rate
kk: Орташа оқу жылдамдығы

en: Average Write Rate
kk: Орташа жазу жылдамдығы

en: Average Access Time
kk: Орташа қатынау уақыты

en: Disk or Device
kk: Диск не құрылғы

en: Sample Size
kk: Сэмпл өлшемі

en: Benchmark Settings
kk: Сынау баптаулары

en: _Start Benchmarking…
kk: Сынауды ба_стау…

en: Transfer Rate
kk: Тасымалдау жылдамдығы

en: Access Time
kk: Қатынау уақыты

en: Change Passphrase
kk: Кілттік фразаны өзгерту

en: Curr_ent Passphrase
kk: Ағ_ымдағы кілттік фраза

en: Enter current passphrase used to protect the data
kk: Деректерді қорғау үшін қолданылатын ағымдағы кілттік фразаны енгізіңіз

en: New _Passphrase
kk: Жаңа _кілттік фраза

en: Enter new passphrase used to protect the data
kk: Деректерді қорғау үшін қолданылатын жаңа кілттік фразаны енгізіңіз

en: C_onfirm Passphrase
kk: Кілттік фразаны р_астау

en: Confirm passphrase entered above
kk: Жоғарыда енгізілген кілттік фразаны растаңыз

en: The strength of the passphrase
kk: Кілттік фраза қатаңдығы

en: Sho_w Passphrases
kk: Кілттік фразаларды көр_сету

en: Check this box to see the passphrases entered above
kk: Жоғарыда енгізілген кілттік фразаларды көру үшін осыны белгілеңіз

en: C_hange
kk: Ө_згерту

en: Warning: all data on the volume will be lost
kk: Ескерту: бөлімдегі барлық ақпарат жоғалады

en: Device
kk: Құрылғы

en: Volume
kk: Том

en: Used
kk: Қолданылуда

note: The physical location of the drive, could be 'Connected to another seat'  or 'Bay 11 of Promise VTrak' or 'USB connector II'
en: Location
kk: Орналасуы

en: Create Disk Image
kk: Диск бейнесін жасау

en: _Name
kk: _Аты

en: Save in _Folder
kk: Қай _бумаға сақтау

en: Select a Folder
kk: Буманы таңдау

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: _Start Creating…
kk: Жасауды ба_стау…

en: Volume _Name
kk: Том _атауы

en: For example: “Angela’s Files” or “Backup”.
kk: Мысалы, "Менің файлдарым" немесе "Қор көшірме деректері".

en: _Erase
kk: Та_зарту

en: Overwrites existing data, but takes longer.
kk: Бар болып тұрған деректерді үстінен жазады, бірақ ұзақтау орындалады.

en: For use with _Windows (NTFS)
kk: Windows жүйесі_мен қолдану үшін (NTFS)

en: For use with all _systems and devices (FAT)
kk: Барлық _жүйелер мен құрылғылармен үйлесімді (FAT)

en: _Other
kk: _Басқа

en: Partition _Size
kk: Бөлім ө_лшемі

en: The size of the partition to create
kk: Жасалатын бөлімнің өлшемі

en: bytes
kk: байт

en: kB
kk: кБ

en: MB
kk: МБ

en: GB
kk: ГБ

en: TB
kk: ТБ

en: PB
kk: ПБ

en: KiB
kk: КиБ

en: MiB
kk: МиБ

en: GiB
kk: Гиб

en: TiB
kk: ТиБ

en: PiB
kk: ПиБ

en: Free Space _Following
kk: Бос орын кейінгі (МиБ)

en: The free space following the partition
kk: Бөлімнен кейінгі бос орын өлшемі

en: Extended Partition
kk: Кеңейтілген бөлім

en: _Password
kk: _Пароль

en: _Confirm
kk: Ра_стау

en: Enter passphrase used to protect the data
kk: Деректерді қорғау үшін кілттік фразаны енгізіңіз

en: Sh_ow Password
kk: Парольді _көрсету

en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
kk: Бас және кіші әріптерді араластырыңыз және бір-екі санды қолдануға тырысыңыз.

en: Drive Settings
kk: Жетек баптаулары

en: Vendor Recommended
kk: Шығарушы ұсынған

en: Apply Write Cache Settings
kk: Жазу кэшінің параметрлерін іске асыру

en: S_etting
kk: _Баптау

en: Enable Write Cache
kk: Жазу кэшін іске қосу

en: Disable Write Cache
kk: Жазу кэшін сөндіру

en: Wr_ite Cache
kk: Жа_зу кэші

en: Application Menu
kk: Қолданба мәзірі

en: Go back to main view
kk: Негізгі көрініске оралу

en: Drive Options
kk: Жетек баптаулары

en: Power off this disk
kk: Бұл дисктің қорегін сөндіру

en: Eject this disk
kk: Бұл дискті шығару

en: No Device Selected
kk: Құрылғы таңдалмаған

en: Select a device to manage.
kk: Басқару үшін құрылғыны таңдаңыз.

en: Model
kk: Модель

en: Serial Number
kk: Сериялық нөмірі

en: Media
kk: Тасушы

en: Job
kk: Тапсырма

en: Name
kk: Аты

en: Size
kk: Өлшемі

en: Auto-clear
kk: Автотазарту

en: Partitioning
kk: Бөлімдеу

en: _Volumes
kk: _Томдар

en: Mount selected partition
kk: Таңдалған диск бөлімін тіркеу

en: Unmount selected partition
kk: Таңдалған бөлімді тіркеуден шығару

en: Activate selected swap partition
kk: Таңдалған swap бөлімін белсендіру

en: Deactivate selected swap partition
kk: Таңдалған swap бөлімін белсенді емес қылу

en: Unlock selected encrypted partition
kk: Таңдалған шифрленген бөлімін шифрлеуден босату

en: Lock selected encrypted partition
kk: Таңдалған шифрленген бөлімін блоктау

en: Create partition in unallocated space
kk: Бөлінбеген кеңістікте бөлімді жасау

en: Additional partition options
kk: Қосымша бөлімдеу опциялары

en: Delete selected partition
kk: Таңдалған бөлімді жою

note: The contents of the device, for example 'Unknown', 'FAT (32-bit version)', 'Ext4 (version 1.0)', 'Swap (version 2)'
en: Contents
kk: Құрамасы

en: Partition Type
kk: Бөлім түрі

en: Format _Disk…
kk: _Дискті пішімдеу…

en: _Create Disk Image…
kk: Диск бейнесін жа_сау…

en: _Restore Disk Image…
kk: Диск бейнесін қалп_ына келтіру…

en: _Benchmark Disk…
kk: Дискті сы_нау…

en: _SMART Data & Self-Tests…
kk: SMART деректері және өздік те_сттер…

en: Drive S_ettings…
kk: Жетек б_аптаулары…

en: Encryption Options
kk: Шифрлеу опциялары

en: Opt_ions
kk: Опц_иялар

en: _Passphrase
kk: Кілттік _фраза

en: Sho_w passphrase
kk: Кілттік фразаны көр_сету

en: Passphrase File
kk: Кілттік фраза файлы

en: _OK
kk: _ОК

en: Change Filesystem Label
kk: Файлдық жүйе белгісін өзгерту

en: _Label
kk: Бе_лгісі

en: Mount Options
kk: Тіркеу опциялары

en: Mount _Point
kk: Тіркелу _нүктесі

en: Filesystem _Type
kk: Файлдық жүйе _түрі

en: The directory to mount the device in
kk: Құрылғыны тіркеу үшін бума

en: The filesystem type to use
kk: Қолданылатын файлық жүйе түрі

en: Icon Na_me
kk: Таңбаша а_ты

en: Mount at system _startup
kk: Жүйе іске қосылға_нда тіркеу

en: Mount Opt_ions
kk: Тіркеу опц_иялары

en: Edit Partition
kk: Бөлімді түзету

en: _Type
kk: _Түрі

en: Flags
kk: Жалаушалар

en: _System Partition
kk: _Жүйелік бөлім

en: Erase Multiple Disks
kk: Бірнеше дискті тазарту

en: _Erase…
kk: Та_зарту…

en: Erase _Type
kk: Тазарту _түрі

en: Format Disk
kk: Дискті пішімдеу

en: _Partitioning
kk: _Бөлімдеу

en: _Format…
kk: _Пішімдеу…

en: New Disk Image
kk: Жаңа диск бейнесі

en: Image _Size
kk: Бейне ө_лшемі

en: The size of the image to create
kk: Жасалатын бөлім өлшемі

en: Attach new _Image…
kk: Жаңа бе_йнені жалғау…

en: Resize Volume
kk: Бөлімнің өлшемін өзгерту

en: Resizing a filesystem can lead to data loss. You are advised to backup your data before. The resize operation will take longer if a lot of data has to be moved. The minimal size is calculated according to the current content. Keep additional free space for the filesystem to work fast and reliably.
kk: Файл жүйесін өзгерту деректердің жоғалуына әкелуі мүмкін. Оның алдында деректеріңіздің сақтық көшірмесін жасау ұсынылады. Егер көптеген деректер жылжытылса, өлшемін өзгерту әрекеті ұзағырақ болады. Ең аз жаңа өлшем ағымдағы мазмұнға сәйкес есептеледі. Жылдам және сенімді жұмыс істеу үшін файл жүйесі үшін қосымша бос орын ұстаңыз.

en: _Difference
kk: А_йырмашылық

en: Restore Disk Image
kk: Диск бейнесін қалпына келтіру

en: _Image to Restore
kk: Қалпына келтіру үшін бе_йне

en: Select Disk Image to Restore
kk: Қалпына келтіру үшін диск бейнесін таңдаңыз

en: Destination
kk: Мақсаты

en: _Destination
kk: _Мақсаты

en: Image to Restore
kk: Қалпына келтіру үшін бейне

en: Image Size
kk: Бейне өлшемі

en: _Start Restoring…
kk: Қалпына келтіруді ба_стау…

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: shortcut window]
en: Open the application menu
kk: Қолданбала мәзірін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Disks
kk: Дисктер

[ctx: shortcut window]
en: Create a new empty disk image
kk: Жаңа бос диск бейнесін жасау

[ctx: shortcut window]
en: Attach an existing disk image
kk: Бар болып тұрған диск бейнесін жалғау

[ctx: shortcut window]
en: Unselect current disk
kk: Ағымдағы дисктен таңдауды алып тастау

[ctx: shortcut window]
en: Drive
kk: Жетек

[ctx: shortcut window]
en: Open the drive menu
kk: Дискі мәзірін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Format the drive
kk: Жетекті пішімдеу

[ctx: shortcut window]
en: Restore an image to the disk
kk: Бейнені дискіге қалпына келтіру

[ctx: shortcut window]
en: SMART data
kk: SMART деректері

[ctx: shortcut window]
en: Drive settings
kk: Жетек баптаулары

[ctx: shortcut window]
en: Partition
kk: Бөлім

[ctx: shortcut window]
en: Open the volume menu
kk: Том мәзірін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Format the selected volume
kk: Таңдалған томды пішімдеу

en: SMART Data & Self-Tests
kk: SMART деректері және өздік тесттер

en: _Start Self-test
kk: Өздік тестті бас_тау

en: Click to start a SMART self-test
kk: SMART өздік сынауын бастау үшін шертіңіз

en: _Stop Self-test
kk: Өздік тестті аяқ_тау

en: Click to stop the SMART self-test currently in progress
kk: Ағымдағы уақытта орындалып тұрған SMART өздік сынауын тоқтату үшін шертіңіз

en: Close
kk: Жабу

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Click to force re-reading SMART data from the hard disk
kk: Қатты дисктен SMART деректерін мәжбүрлі қайта оқу үшін шертіңіз

en: Powered On
kk: Іске қосулы

en: Updated
kk: Жаңартылған

en: Self-test Result
kk: Өздік тест нәтижелері

en: Self-assessment
kk: Өздік бағалау

en: Overall Assessment
kk: Жалпы бағалау

en: Click to toggle whether SMART is enabled for the hard disk
kk: Диск үшін SMART іске қосу/сөндіру үшін шертіңіз

en: SMART _Attributes
kk: SMART а_трибуттары

en: _Short
kk: Қы_сқа

en: _Extended
kk: Кеңе_йтілген

en: Enter passphrase to unlock
kk: Босату үшін кілттік фразаны енгізіңіз

en: If specified
kk: Егер көрсетілсе

en: Volume type
kk: Том түрі

en: _Hidden
kk: _Жасырын

en: Windows _system
kk: Windows _жүйесі

en: Unlock an encrypted Windows system partition or drive.
kk: Windows шифрленген бөлімін немесе дискін шифрлеуден босату.

en: _Keyfiles
kk: _Кілттік файлдар

en: Select a keyfile to unlock this volume
kk: Бұл томды босату үшін кілт файлды таңдау

en: _Unlock
kk: Бо_сату

en: Format _Partition…
kk: _Бөлімді пішімдеу…

en: _Edit Partition…
kk: Бөлімді тү_зету…

en: Edit _Filesystem…
kk: _Файлдық жүйені түзету…

en: Change Pa_ssphrase…
kk: Кілттік _фразаны өзгерту…

en: Resi_ze…
kk: Өл_шемін өзгерту…

en: C_heck Filesystem…
kk: Файлдық жүйені тек_серу…

en: Rep_air Filesystem…
kk: Файлдық жүйені қ_алпына келтіру…

en: _Take Ownership…
kk: _Иелену…

en: Edit _Mount Options…
kk: _Тіркеу опцияларын түзету…

en: Edit Encr_yption Options…
kk: Ш_ифрлеу опцияларын түзету…

en: _Create Partition Image…
kk: Бөлім бейнесін жа_сау…

en: _Restore Partition Image…
kk: Бөлім бейнесін қалпына келті_ру…

en: _Benchmark Partition…
kk: Бөлімді _сынау…

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Disk Images (*.img, *.img.xz, *.iso)
kk: Диск бейнелері (*.img, *.img.xz, *.iso)

en: Disk Images (*.img, *.iso)
kk: Диск бейнелері (*.img, *.iso)

note: Translators: Used for number of years
en: %d year | %d years
kk[0]: %d жыл

note: Translators: Used for number of months
en: %d month | %d months
kk[0]: %d ай

note: Translators: Used for number of days
en: %d day | %d days
kk[0]: %d күн

note: Translators: Used for number of hours
en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат

note: Translators: Used for number of minutes
en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут

note: Translators: Used for number of seconds
en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд

note: Translators: Used for number of milli-seconds
en: %d milli-second | %d milli-seconds
kk[0]: %d миллисекунд

[ctx: duration-year-to-inf]
note: Translators: Used for duration greater than one year. First %s is number of years, second %s is months, third %s is days
en: %s, %s and %s
kk: %s, %s және %s

[ctx: duration-months-to-year]
note: Translators: Used for durations less than one year but greater than one month. First %s is number of months, second %s is days
en: %s and %s
kk: %s және %s

[ctx: duration-day-to-month]
note: Translators: Used for durations less than one month but greater than one day. First %s is number of days, second %s is hours
en: %s and %s
kk: %s және %s

[ctx: duration-hour-to-day]
note: Translators: Used for durations less than one day but greater than one hour. First %s is number of hours, second %s is minutes
en: %s and %s
kk: %s және %s

[ctx: duration-minute-to-hour]
note: Translators: Used for durations less than one hour but greater than one minute. First %s is number of minutes, second %s is seconds
en: %s and %s
kk: %s және %s

[ctx: duration]
en: Less than a minute
kk: Бір минуттан аз

[ctx: confirmation-list-of-devices]
note: Translators: Shown in confirmation dialogs with a list of devices that will be affected by the action
en: Affected Devices
kk: Әсер етілетін құрылғылар

en: Error unmounting filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеуден босату қатесі

en: Error locking device
kk: Құрылғыны блоктау қатесі

[ctx: notify-smart]
note: Translators: This is used as the title of the SMART failure notification
en: Hard Disk Problems Detected
kk: Қатты диск мәселелері анықталды

[ctx: notify-smart]
note: Translators: This is used as the text of the SMART failure notification
en: A hard disk is likely to fail soon.
kk: Қатты диск жақын арада сынатын сияқты.

[ctx: notify-smart]
note: Translators: Text for button in SMART failure notification
en: Examine
kk: Тексеру
