do-plugins - en to fa translation catalogue (229 entries)

en: Assign Alias...
fa: تعیین نام مستعار

en: Give an item an alternate name.
fa: دادن نام جایگزین به یک آیتم.

en: Delete Alias
fa: حذف نام مستعار

en: Deletes an alias.
fa: حذف یک نام مستعار

en: Extract archive
fa: استخراج آرشیو

en: Extract an archive to a given folder
fa: استخراج یک آرشیو به یک پوشه‌ی دل‌خواه

en: Create archive
fa: ایجاد آرشیو

en: Create an archive with the selected item
fa: ایجاد یک آرشیو با مورد انتخاب شده

en: Browse Artists
fa: مرور هنرمندان

en: Browse Music by Artist
fa: مرور آهنگ از هنرمند

en: Browse Albums
fa: مرور آلبوم‌ها

en: Browse Music by Album
fa: مرور آهنگ از آلبوم

en: Browse Podcasts
fa: مرور پادکست‌ها

en: Browse Podcasts by Publisher
fa: مرور پادکست‌ها از ناشر

en: Browse Videos
fa: مرور فیلم‌ها

en: Browse All Videos
fa: مرور همه فیلم‌ها

en: Add to Play Queue
fa: افزودن به صف پخش

en: Add media to play queue
fa: افزودن رسانه‌ به صف پخش

en: Banshee Media
fa: رسانه‌ی بانشی

en: Indexes Media from Banshee Media Player
fa: فهرست رسانه از پخش رسانه بانشی

en: All Music by
fa: آهنگ‌ها از

en: Next
fa: بعدی

en: Play next track
fa: پخش شیار بعدی

en: Pause
fa: توقف

en: Pause playing track
fa: توقف پخش شیار

en: Play
fa: پخش

en: Play from your Banshee Collection
fa: پخش از مجموعه‌ی بانشی شما

en: Previous
fa: قبلی

en: Play previous track
fa: پخش شیار قبلی

en: Search Banshee Media
fa: به دنبال رسانه‌ی بانشی بگرد

en: Search your entire Banshee collection
fa: جستجو را در میان همه کلکسیون بانشی انجام بده

en: Choose BibTeX file
fa: انتخاب  پرونده BibTeX

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select A File
fa: یک پرونده انتخاب کنید

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select your documents folder
fa: پرونده مستندات خود را انتخاب کنید

en: Choose documents folder
fa: پوشه مستندات خود را انتخاب کنید

en: ClawsMail contacts
fa: مخاطبین ClawsMail

en: Contacts in ClawsMail address book
fa: مخاطبین دفترچه‌ی آدرس‌های ClawsMail

en: Primary Email
fa: پست الکترونیکی اصلی

en: Email
fa: رایانامه

en: Other email
fa: رایانامه دیگر

en: Other
fa: دیگر

en: Clip
fa: برش

en: Create a clip with Cl.ickable
fa: ایجاد یک برش با Cl.ickable

en: Cl.ickable Clips
fa: کلیپ‌های Cl.ickable

en: Opens your cl.ickable clips
fa: کلیپ‌های Cl.ickable شما را باز می‌کند

en: Cl.ickable Items
fa: موارد Cl.ickable

en: Usefull Cl.ickable Items
fa: موارد مفید Cl.ickable

en: username1
fa: نام‌کاربری۱

en: Search Confluence
fa: جستجو در Confluence

en: Del.icio.us Tags
fa: برچسب‌های دلیشز

en: Organizes your del.icio.bookmarks by tag
fa: سازماندهی بوکمارک‌های شما در دلیشز توسط برچسب

en: del.icio.us bookmarks tagged with {0}
fa: بوکمارک‌های del.icio.us که با {0} برچسب خورده اند

en: Del.icio.us bookmarks
fa: بوکمارک‌های دلیشز

en: Indexes your del.icio.us bookmarks
fa: فهرست‌بندی بوکمارک‌های دلیشز شما

en: Search del.icio.us
fa: جستجو در دلیشز

en: del.icio.us tag search
fa: جستجو در برچسب دلیشز

en: Open
fa: باز کردن

en: Open a removable volume
fa: باز کردن یک دستگاه قابل‌حمل

en: Unmount
fa: جدا کردن

en: Unmount volume
fa: جدا کردن دستگاه

en: Mount
fa: اتصال

en: Mount volume
fa: اتصال ظرفیت

en: Play Slideshow
fa: پخش نمایش اسلاید

en: Plays a slideshow of images in a folder.
fa: پخش نمایش اسلاید از تصاویر این پوشه

en: Epiphany Bookmarks
fa: بوکمارک‌های Epiphany

en: Indexes your Epiphany bookmarks.
fa: فهرست کردن بوکمارک‌های Epiphany شما

en: Work Phone
fa: نلفن محل کار

en: Home Phone
fa: تلفن منزل

en: Mobile Phone
fa: تلفن همراه

en: Evolution Contacts
fa: فرم تماس‌های Epiphany

en: Address
fa: نشانی

en: Show hidden files
fa: نمایش پرونده‌های مخفی

en: Folder
fa: پوشه

en: Depth
fa: عمق

en: Delete File
fa: حذف پرونده

en: Deletes a file or folder.
fa: حذف یک پرونده یا پوشه.

en: Choose a folder to index
fa: انتخاب یک پوشه برای فهرست شدن

en: Cancel
fa: لغو

en: Choose folder
fa: انتخاب پوشه

en: Rename file...
fa: تغییر نام پرونده...

en: Renames a file.
fa: تغییر نام یک پرونده.

en: Create New Folder
fa: ایجاد پوشه‌ی جدید

en: Creates an new folder.
fa: ایجاد یک پوشه جدید

en: Move to...
fa: منتقل شود به...

en: Moves a file or folder to another location.
fa: انتقال یک پرونده یا پوشه به مکان دیگر.

en: Move to Trash
fa: انتقال به زباله‌دان

en: Moves a file or folder to the trash
fa: انتقال یک پرونده یا پوشه به زباله‌دان

en: Recent Files
fa: پرونده‌های اخیر

en: Finds recently-opened files.
fa: پیدا کردن پرونده‌های اخیرا باز شده.

en: Copy to...
fa: کپی به...

en: Copies a file or folder to another location.
fa: کپی یک پرونده یا پوشه به مکان دیگر.

en: Files and Folders
fa: پرونده‌ها و پوشه‌ها

en: Catalogs important files and folders for quick access.
fa: فایل‌ها و پوشه‌های مهم را برای دسترسی سریع فهرست می‌کند

en: Create New File
fa: ایجاد پرونده جدید

en: Creates an new, empty file.
fa: یک پرونده‌ی خالی جدید ایجاد می‌کند.

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Firefox Bookmarks
fa: بوکمارک‌های فایرفاکس

en: Finds Firefox bookmarks in your default profile.
fa: نشانه‌های فایرفاکس را در پروفایل پیش‌فرض شما پیدا می‌کند.

en: Do needs your authorization in order to upload photos to your flickr account. Press the "Authorize" button to open a web browser and give Do authorization.
fa: Do به تایید شما برای ارسال عمس‌ها به حساب کاربری فلیکر شما نیاز دارد. دگمه‌ی «تایید» را  بفشارید تا مرورگری باز شده و به Do مجوز بدهد.

en: <b>Account</b>
fa: <b>حساب</b>

en: _Authorize
fa: تایید

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Private
fa: خصوصی

en: Visible to friends
fa: قابل مشاهده برای دوستان

en: Visible to family
fa: قابل مشاهده برای خانواده

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Public
fa: عمومی

en: <b>Viewing permissions</b>
fa: <b>در حال نمایش مجوزها</b>

en: <b>Tags</b>
fa: <b>برچسب‌ها</b>

en: Upload photo
fa: بارگذاشتن تصویر

en: Upload one or more photos to Flickr
fa: بارگذاشتن یک یا تعداد بیشتر تصاویر به فلیکر

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Click to compete authorization
fa: کلیک کنید تا تاید کامل شود

en: Thank you {0} for allowing Do access to Flickr.
fa: مرسی {0} که به Do اجازه دادی به فلیکر وصل شود

en: Define
fa: تعریف

en: Define a given word.
fa: تعریف کلمه داده شده.

en: Current window
fa: پنجره‌ی کنونی

en: Take a screenshot of the current window.
fa: از پنجره جاری عکس بگیر.

en: Whole screen
fa: تمام پرده

en: Take a screenshot of the entire screen.
fa: از تمام پرده عکس بگیر

en: {0}-second delay
fa: {0}-ثانیه تاخیر

en: Wait {0} second before taking the screenshot. | Wait {0} seconds before taking the screenshot.
fa[0]: {0} ثانیه قبل از تهیه عکس صبر کن.

en: Take screenshot
fa: عکس گرفتن از صفحه

en: Takes a screenshot with optional delay.
fa: عکس گرفتن با تاخیر  مورد دلخواه

en: GNOME Screenshot Items
fa: آیتم‌های اسکرین‌شات گنوم

en: Whole screen or current window.
fa: تمام پرده یا پنجره جاری

en: GNOME Session Commands
fa: دستورات نشست گنوم

en: Log out, Shutdown, Restart, etc.
fa: خروج، خاموش کردن، راه‌اندازی مجدد و غیره.

en: Log Out
fa: خروج

en: Close your session and return to the login screen.
fa: بستن نشست و بازگشت به صفحه‌ی ورود.

en: Shutdown
fa: خاموش

en: Turn your computer off.
fa: خاموش کردن کامپیوتر شما.

en: Hibernate
fa: خواب زمستانی

en: Put your computer into hibernation mode.
fa: قرار دادن رایانه شما در حالت خواب زمستانی.

en: Suspend
fa: معلق

en: Put your computer into suspend mode.
fa: قرار دادن رایانه شما در حالت معلق.

en: Restart
fa: بازآغازی

en: Restart your computer.
fa: بازآغازی رایانه شما

en: Lock Screen
fa: قفل پرده

en: Lock your screen.
fa: قفل پرده شما

en: Open Profile
fa: باز کردن مشخصات

en: Opens a GNOME Terminal with the selected profile.
fa: باز کردن پایانه گنوم با مشخصات انتخاب شده

en: Open Terminal Here
fa: باز کردن پایانه در اینجا

en: Opens a GNOME Terminal in a given location.
fa: باز کردن پایانه گنوم در مکان داده شده.

en: Run in Terminal
fa: اجرا در پایانه

en: Runs a command in GNOME Terminal.
fa: اجرای یک دستور در پایانه گنوم

en: GNOME Terminal Profiles
fa: مشخصات پایانه گنوم

en: Indexes your GNOME Terminal profiles.
fa: پروفایل‌های ترمینال گنوم شما را فهرست می‌کند.

en: Unnamed Profile
fa: پروفایل بدون نام

en: GNOME Terminal Profile
fa: مشخصات ترمینال گنوم

en: Perform a calculation using Google Calculator.
fa: انجام محاسبات با استفاده از ماشین حساب گوگل.

en: Google Calculator could not evaluate the expression.
fa: ماشین حساب گوگل عبارت را نمی‌تواند ارزیابی کند.

en: E-Mail:
fa: رایانامه:

en: Google Calendars
fa: تقویم گوگل

en: Indexes your Google Calendars
fa: نمایه کردن تقویم گوگل شما

en: All Events
fa: همه رویدادها

en: An error has occurred in {0}
fa: یک خطا در {0} رخ داد

en: View Event
fa: دیدن رویداد

en: Open event in browser
fa: بازکردن رویداد در مرورگر

en: View Calendar
fa: دیدن تقویم

en: Open calendar in browser
fa: باز کردن تقویم در مرورگر

en: Google Calendar
fa: تقویم گوگل

en: Search Events
fa: جستجوی رویدادها

en: Search Google Calendar for Events
fa: جستجو در تقویم گوگل برای رویدادها

en: Failed to connect to GCal service
fa: شکست در اتصال به سرویس GCal

en: New Event
fa: رویداد جدید

en: Create a new event in Google Calendar
fa: ایجاد یک رویداد جدید در تقویم گوگل

en: Primary Phone
fa: تلفن اصلی

en: Home Email
fa: رایانامه خانگی

en: Work Email
fa: رایانامه کاری

en: Primary Address
fa: نشانی اصلی

en: Home Address
fa: نشانی آغازه

en: Work Address
fa: نشانی کار

en: An error occurred connecting to google, are your credentials valid?
fa: یک خطا در اتصال به گوگل رخ داده است ، آیا اعتبار شما صحیح است؟

en: Missing login credentials. Please set login information in plugin configuration.
fa: اعتبار ورود اشتباه است.لطفا اطلاعات ورود به سایت را در پیکربندی افزونه تنظیم کنید.

en: GMail Contacts
fa: تماس‌های GMail

en: Index your GMail contacts
fa: فهرست کردن تماس‌های GMail

en: Uploading failed.
fa: بارگذاری با شکست روبه‌رو شد.

en: An error occurred when uploading files to Google Docs.
fa: یک خطا در زمان بارگذاری پرونده به گوگل داکس رخ داده است.

en: Deleting failed.
fa: حذف نشد.

en: An error occurred when deleting the document at Google Docs.
fa: یک خطا در زمان حذف سند از گوگل داکس رخ داده است.

en: Document deleted.
fa: سند حذف شده است.

en: The document '{0}' has been successfully moved into Trash at Google Docs.
fa: سند '{0}' در گوگل داکس با موفقیت به زباله‌دان منتقل شد.

en: Google Docs Presentation
fa: ارائه گوگل داکس

en: Google Docs
fa: گوگل داکس

en: Indexes your documents stored at Google Docs
fa: نمایه‌گذاری اسناد ذخیره شده شما در گوگل داکس

en: Google Docs Generic Document
fa: سند جامع Google Docs

en: Google Docs Text Document
fa: سند متنی گوگل داکس

en: Google Docs PDF Document
fa: سند پی‌دی‌اف گوگل داکس

en: Delete Document
fa: حذف سند

en: Move a document into Trash at Google Docs
fa: انتقال یک سند به زباله‌دان در گوگل داکس

en: Upload Document
fa: بارگذاشتن  سند

en: Upload a document to Google Docs
fa: بارگذاشتن یک سند در گوگل داکس

en: Google Docs Spreadsheet
fa: صفحه گسترده گوگل داکس

en: Map
fa: نقشه

en: Map a location or route in Google maps.
fa: مشخص کردن یک مکان یا مسیر در نقشه‌ها گوگل

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Go directly to Google Search page
fa: رفتن به طور مستقیم به صفحه جستجوی گوگل

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Show search results in Do
fa: نمایش نتایج جستجو در Do

en: <b>Google Search</b>
fa: <b>جستجو گوگل</b>

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Do not filter my search results.
fa: نتایج جستجو مرا پالایه نکن.

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use moderate filtering
fa: استفاده از پالایه در حد متوسط

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use strict filtering
fa: استفاده از پالایه سخت

en: <b>SafeSearch Preferences</b>
fa: <b>تنظیمات جستجو ایمن</b>

en: Search Google
fa: جستجوی گوگل

en: Allows you to perform Google Searches from Do
fa: اجازه جستچو در موتور جستجوگر گوگل از برنامه داده می‌شود

en: I'm Feeling Lucky!
fa: یا بخت و یا اقبال

en: Searches Google and takes you to the first result
fa: جست وجوگر گوگل و بردن شما به نتیجه اول

en: If you have an ImageShack account, a registration code allows you to save images to the My Images sections of your account.
    
    Please log-in to your ImageShack account before getting your registration code.
fa: اگر شما یک حساب کاربری ImageShack دارید، کد ثبت نام به شما اجازه می دهد تا برای ذخیره کردن عکس به بخش عکس من از حساب کاربری خود وارد شوید.
    لطفا قبل از اخذ کد ثبت نام به حساب ImageShack خود وارد شوید.

en: _Registration Code
fa: _کد ثبت نام

en: _Get Registration Code
fa: _اخذ کد ثبت نام

en: <b>Registration Code</b>
fa: <b>کد ثبت نام</b>

en: Upload to ImageShack
fa: ارسال به ImageShack

en: Uploads the image to ImageShack.
fa: ارسال تصویر به ImageShack.

en: ImageShack exception:
fa: استثنا ImageShack :

en: File size exceeds ImageShack's 1.5MB limit.
fa: بیشینه حجم فایل در ImageShack به 1.5MB محدود می‌شود.

en: Do is uploading your image... Please wait a moment...
fa: برنامه در حال ارسال عکس شما است... لطفا منتظر بمانید...

en: Unable to upload image to ImageShack at this time.
fa: ناتوان در ارسال تصویر به ImageShack در این لحظه

en: Search Launchpad
fa: جستجو در لانچپد

en: Search Launchpad properties.
fa: خواص جستجوی لانچپد

en: Locate Files
fa: تعیین محل فایل‌ها

en: Manual pages (man)
fa: صفحات راهنما

en: Search and read help documentation (man)
fa: جستجو و خواندن اسناد راهنما

en: Read manual page (man)
fa: خواندن صفحات راهنما

en: Look up and read a manual page.
fa: جستجو و خواندن یک صفحه راهنما

en: Show friend status updates
fa: نمایش وضعیت دوستان به روز شده

en: <b>General</b>
fa: <b>عمومی</b>

en: Twitter encountered an error in {0}. {1}
fa: توییتر مواجهه خطا در  {0}. {1}

en: Unable to post tweet. Check your login settings. If you are behind a proxy make sure that the settings in /system/http_proxy are correct.
fa: ناتوان در ارسال توییت. تنظیمات لاگین را بررسی کنید. اگر در پشت پروکسی هستید، مطمئن شوید تنظیمات شما در /system/http_proxy درست می‌باشد.

en: Microblog friends
fa: دوستان میکروبلاگ

en: Indexes your microblog friends
fa: شاخص گذاری دوستان میکروبلاگ شما

en: New direct message from {0}
fa: پیام جدید مستقیم از {0}
